SON DAKİKA POLATLI HABERLERİ

Son Dakika Polatlı Haberleri

20:07
MHP Genel Başkan Yardımcısı Topçu Açıklaması "Millet’ kavramının bu kadar ayaklar altına alındığı başka bir iktidar olmamıştı"
19:25
MHP'de Gürsel Bilgiç Güven Tazeledi Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç, 11’inci olağan kongrede yeniden seçilerek güven tazeledi.
MHP'de Gürsel Bilgiç Güven Tazeledi
18:21
MHP'li Topçu: Bunların Dini Kinleri Oldu Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zuhal Topçu, iktidarın her şeyi öç alma duygusu ile yaptığını belirterek, bunların dininin kinleri olduğunu söyledi.
MHP'li Topçu: Bunların Dini Kinleri Oldu
09:20
Kara Yollarında Durum Kara yollarının yol yapım ve üst yapı çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
18:35
Polatlı'da Engelliler Kur'an Öğrendi Polatlı Belediyesi Cemil Meriç Engelsiz Hayat Merkezi'ndeki Kur'an Kursu'nu tamamlayan 20 engelliye sertifikaları verildi.
10:53
Futbol: Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig'de Kırmızı Grup'tan sonra Beyaz Grup'ta da ilk yarı, 19. hafta maçlarıyla sona erecek Spor Toto 3. Lig'de 17. hafta maçlarıyla ilk yarı tamamlanacak.
17:49
3 İlde Elektrik Kesintisi Ankara, Bartın ve Zonguldak'ta 20 Aralık'ta elektrik kesintisi uygulanacak.
13:07
Öğrencilerden Suriyeli Mültecilere Yardım Özel Polatlı Samanyolu Eğitim Kurumları öğrencileri, Ankara’nın Polatlı ilçesinde barınan Suriyeli mültecilere giysi ve gıda yardımında bulundu.
19:25
Cansuyu Derneğinden, Polatlı'daki Suriyelilere Yardım Cansuyu Derneği, Ankara'nın Polatlı ilçesinde kalan Suriyeli sığınmacılara gıda ve giysi yardımı yaptı.
Cansuyu Derneğinden, Polatlı'daki Suriyelilere Yardım
17:04
Gündüz, Nihal Atsız'ı Anlattı Türkçü Turancılar Derneği Genel Başkanı Recep Ali Gündüz, vefatının 39’uncu yıl dönümünde Hüseyin Nihal Atsız’ı anlattı.
Gündüz, Nihal Atsız'ı Anlattı
15:56
Cansuyu'ndan Polatlı'daki Suriyelilere Yardım Cansuyu Derneği, Polatlı ilçesinde kalan Suriyeli sığınmacılara gıda ve giysi yardımında bulundu.
14:10
Sp'li Ayar: Korku İmparatorluğu Kurulmak İsteniyor Saadet Partisi Polatlı İlçe Başkanı Reşat Ayar, iktidarın korku imparatorluğu kurmak istediğini söyledi.
Sp'li Ayar: Korku İmparatorluğu Kurulmak İsteniyor
15:57
Ankara'da Para Nakil Aracının Soyulması Sincan'da bir markete ait para nakil aracından 685 bin lira gasbettiği iddia edilen 4 kişi tutuklandı.
18:03
6 İlde Elektrik Kesintisi Bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında Ankara, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ta elektrik kesintisi uygulanacak.
11:28
5 İlde Elektrik Kesintisi! Ankara, Bartın, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ta 9 Aralık'ta elektrik kesintisi uygulanacak.
5 İlde Elektrik Kesintisi!
23:56
Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı: Yüzde 12 Ek Zam İstiyoruz Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Kahveci, "Enflasyon karşısında eriyen maaşların telafisi için hemde reel gelir kayıplarının önlenmesi için yüzde 12 ek zam istiyoruz." dedi.
10:41
Futbol: Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 12. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 16., Beyaz Grup'ta 17. hafta, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 15. hafta müsabakaları yapılacak.
Futbol: Haftanın Programı
16:36
Yht'ler Şeb-i Arus Törenlerine Hazır Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Mevlana’yı anma törenleri nedeniyle artan yolcu talebini karşılamak amacıyla 10 17 Aralık 2014 tarihleri arasında Ankara Konya arasında çalışan YHT'lerin hareket saatlerinde değişikliğe gidildi ve ilave ek sefer konuldu"
20:37
Polatlı'da Engelsiz Sesler Korosundan Konser Ankara'nın Polatlı Belediyesi Cemil Meriç Engelsiz Hayat Merkezi üyelerinden oluşan "Engelsiz Sesler Korosu" Dünya Engelliler Günü dolayısıyla konser verdi.
15:36
Engellerini Müzikle Aştılar Birbirinden farklı engeli olan 17 kişilik koro, Dünya Engelliler Günü'nde konser verdi.
14:55
AÖF Sınavına Hazır Olun ! Açık Öğretim Çıkmış Sorular Ve İşlemler Açık Öğretim Fakültesi ara sınavları yaklaşırken AÖF çıkmış sorular öğrencilere AÖF sınavları öncesi çalışacak kaynak oluşturuyor.
AÖF Sınavına Hazır Olun ! Açık Öğretim Çıkmış Sorular Ve İşlemler
11:53
AÖF Çıkmış Sorular ve Açık Öğretim Fakültesi Ara Sınav Giriş Yerleri Açık Öğretim Fakültesi ara sınavları yaklaşırken AÖF çıkmış sorular öğrencilere AÖF sınavları öncesi çalışacak kaynak oluşturuyor.
AÖF Çıkmış Sorular ve Açık Öğretim Fakültesi Ara Sınav Giriş Yerleri
20:11
5 İlde Elektrik Kesintisi Ankara, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ta 4 Aralık Perşembe günü kesinti uygulanacak.
5 İlde Elektrik Kesintisi
17:29
Ankara'da Güpegündüz Büyük Soygun Ankara'da bir market zincirine ait toplanan 800 bin lira, otomobille bankaya götürülürken maskeli 4 kişi tarafından çalındı. Parayı çalan hırsızlar izlerini kaybettirdi.
Ankara'da Güpegündüz Büyük Soygun
14:58
Beypazarı ile Polatlı Ticaret Odaları "Kardeş" Oldu Beypazarı ile Polatlı ticaret odalarası arasında ''Kardeş Oda Protokolü'' imzalandı.
Beypazarı ile Polatlı Ticaret Odaları 'Kardeş' Oldu
11:29
Turkrating'ten İnşaat Sektörüne  İlk Not TURKRating YDA İnşaat'a uzun vadeli TR AA, kısa vadelide ise en yüksek not olan TR A1 kredi notu verdi.
Turkrating'ten İnşaat Sektörüne  İlk Not
14:48
AÖF sınav giriş yerleri açıklandı Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin ara sınav için giriş salonları açıklandı. Açık öğretim fakültesi yeni dönem için sınav tarihleri belirlendi. Güz Dönemi ara sınavları 6-7 Aralık tarihinde yapılacak. Yeni dönemde AÖF sınav yerlerine 10 yeni ilçe daha eklendi.
AÖF sınav giriş yerleri açıklandı
13:07
Yda İnşaat'a Yüksek Kredi Notu İstanbul Uluslararası Derecelendirme Hizmetleri AŞ (TURKrating), YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ'ye "güçlü kredi kalitesini" işaret eden uzun vadeli TR AA, "en güçlü borç ödeme kabiliyeti"ni ifade eden ve kısa vadelide en yüksek not olan TR A1 kredi notunu verdi.
16:39
Kırım İçin Ortak Akıl Çalıştayı" Sonuç Bildirisi Tatarlarının uğramış olduğu mağduriyeti gidermek ve neler yapılabileceğini tartışmak amacıyla Eskişehir’de düzenlenen “Kırım İçin Ortak Akıl Çalıştayı”nın sonuç bildirisi yayınlandı.
Kırım İçin Ortak Akıl Çalıştayı' Sonuç Bildirisi
16:14
Bekar Bayanlar da Şiddete Maruz Kalıyor Kadına yönelik şiddette sadece evli kadınlar değil bekar bayanlar da sevgililerinin şiddetine maruz kalıyor.
Bekar Bayanlar da Şiddete Maruz Kalıyor
17:10
 Koah'ın Hastaya ve Kamu Kaynaklarına Maliyeti Büyük Akciğerlerdeki hava yollarının daralmasına bağlı nefes darlığı ile kendisini gösteren kronik bir hastalık olarak tanımlayabileceğimiz KOAH, bugün dünyada milyonlarca insanı etkiliyor.
 Koah'ın Hastaya ve Kamu Kaynaklarına Maliyeti Büyük
13:12
Futbol: Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e 10. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig'de Kırmızı Grup'ta 14., Beyaz Grup'ta 15. hafta, Spor Toto 3. Lig'de ise gruplarda 13. hafta maçları oynanacak.
Futbol: Haftanın Programı
11:33
Büyükşehir Belediyesinden Mültecilere Yardım Başkent’te yaşayan Suriyeli ve Iraklı mültecilere yakacak, yiyecek, giysi ve ilaç gibi yardımlar Büyükşehir Belediyesi’nce karşılanacak.
Büyükşehir Belediyesinden Mültecilere Yardım
11:29
Foça Kent Konseyi, Türkiye Kadın Meclisleri 2. Buluşması'na Katıldı Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi, 8-9 Kasım tarihlerinde Datça'da gerçekleştirilen "Kadın Dostu Kentler" Türkiye Kadın Meclisleri 2. Buluşması'na katıldı.
21:38
Bazı İllerde Elektrik Kesintisi İstanbul ve Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak'ta 20 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak.
Bazı İllerde Elektrik Kesintisi
13:32
Yingli Solar Panelleri İki Yeni Güneş Projesine Hayat Verdi Öz tüketim güneş enerjisi projelerinin panelleri Yingli Solar'dan
18:37
Elektrik Kesintisi Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Kırıkkale'de 18 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak.
16:23
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Polatlı'da Başbakan Yardımcısı Akdoğan Polatlı'da-Akdoğan: (1)-"Biz Kürtleri kimsenin zulmü altında bırakamayız, kimseye ezdirmeyiz.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Polatlı'da
15:11
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Polatlı'da Akdoğan: (2) "Akan kanın durması, gözyaşının dinmesi lazım. On binlerce insanımızı kaybettik, yüz milyarlarca dolar imkanımız heba oldu.
15:07
AK Parti Polatlı İlçe Başkanlığına Karaoğlu Yeniden Seçildi AK Parti Polatlı İlçe Teşkilatının 5'inci Olağan Kongresi'nde başkanlığa Gazi Karaoğlu yeniden seçildi.
15:01
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, “’Erdoğan’ı devirirsek, her şeyden kurtuluruz’ dediler, deviremediler.
13:38
Başbakan Yardımcısı Akdoğan - AK Parti Polatlı 5. Olağan Kongresi Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti Polatlı 5. Olağan Kongresi'ne katıldı.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan - AK Parti Polatlı 5. Olağan Kongresi
22:44
16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kırıkkale, Kastamonu ve Zonguldak'ta, 16 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak.
16 Kasım'da 7 İlde Elektrik Kesintisi
14:02
YHT Hattının Kablolarını 2. Kez Çalmaya Çalışan Hırsızlar, Yakalandı Ankara Polatlı'da önceki gece Yüksek Hızlı Tren hattı köprüsünün altından geçen sinyalizasyon kablolarını çalan 3 kişi, bir gün sonra tekrar gelince yakayı ele verdi.
YHT Hattının Kablolarını 2. Kez Çalmaya Çalışan Hırsızlar, Yakalandı
13:12
İzmir Ticaret Borsası Hububat Mamulleri Toptan Ticareti Meslek Komitesi Başkanı Sağır Açıklaması "Buğday bu yıl az olunca fiyatı geçen seneye göre yüzde 15 20 arttı, geçen yıl 52 53 lira olan bir çuval yani 50 kilogram un, bu yıl 65 liraya çıktı"
18:20
Kurtdereli Mehmet Pehlivan "Yenilmeyi Düşünmedi" Kurtdereli Mehmet Pehlivan'ın hayatını anlatacak belgesel tanıtıldı Karesi Belediye Başkanı Yılmaz: "Bir cihan pehlivanımız var ve onu marka yapmak istiyoruz" Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya: "Somut olmayan kültür mirası olan ve asırlara dayanan güreşin görmezden gelinmesi büyük tarihi bir.
16:32
Kent Konseyi Kırsalda Kadınlara Haklarını Anlatıyor Ankara'nın Polatlı Belediyesi Kent Konseyi kırsal mahallelerde kadınlara haklarını anlatıyor.
12:36
Futbol: Haftanın Programı Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e 9. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig'de 12. hafta, Spor Toto 3. Lig'de ise 11. hafta maçları oynanacak.
20:02
28 Şubat Davası Davanın 71. duruşması tamamlandı.
17:22
Yazar Sütçü, Üniversite Öğrencileri ile Buluştu Yazar Murat Sütçü, söyleşi ve imza gününde Gazi Üniversitesi Polatlı Fen Edebiyat Fakültesi öğrencileri ile buluştu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 10:23:44. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA POLATLI HABERLERİ
[Hata Bildir]