SON DAKİKA POLİBAK PLASTİK HABERLERİ

Son Dakika Polibak Plastik Haberleri

  • 13:43Plastik Fabrikasındaki Yangın Büyük Zarara Neden OlduPlastik Fabrikasındaki Yangın Büyük Zarara Neden OlduAydın'daki ASTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) faaliyet gösteren bir plastik fabrikasında, elektrik kontağından yangın çıktı.
  • 13:42Plastik Fabrikasındaki Yangın Büyük Zarara Neden OlduPlastik Fabrikasındaki Yangın Büyük Zarara Neden OlduAydın ASTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) faaliyet gösteren bir plastik fabrikasında, elektrik kontağından yangın çıktı.
  • 14:39Azerbaycan'da 2. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Kongresi DüzenleniyorAzerbaycan'da 2. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Kongresi DüzenleniyorAzerbaycan'da 2. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Kongresi düzenleniyor Azerbaycan'da düzenlenen 2. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Kongresi, dünyanın dört bir yanından hepsi alanında uzman isimleri bir araya getirdi.
  • 14:27Azerbaycan'da 2. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Kongresi DüzenleniyorAzerbaycan'da 2. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Kongresi DüzenleniyorAzerbaycan'da düzenlenen 2. Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Kongresi, dünyanın dört bir yanından hepsi alanında uzman isimleri bir araya getirdi.
  • 11:43Plastik Ürünleri Hediyelik Eşyaya DönüştürüyorPlastik Ürünleri Hediyelik Eşyaya DönüştürüyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Örgülerden detaylar- Fatma Sancar'ın açıklaması - Eskişehir'de yaşayan Fatma Sancar, kullandığı ürünlerin plastik atıklarını çöpe atmak yerine üstlerine el işi örerek süs eşyası haline getiriyor- Sancar: "Örgü, bir zaman sonra alışkanlık haline geldi ve elime ne geçerse üstünü örmeye başladım" SELÇUK KIZILDAĞ - Eskişehir'de, kullandığı ürünlerin plastik atıklarını çöpe atmak yerine süs eşyası haline getiren 46 yaşındaki Fatma Sancar, bu nedenle kolunda yaralar çıkmasına rağmen el işi yapmadan duramıyor.