SON DAKİKA POLIBAK PLASTIK HABERLERİ

Son Dakika Polıbak Plastık Haberleri

02:05
Samsung Clp-325c Renkli Toner (Clp 325/320/3185) Samsung Clp-325c Renkli Toner (Clp 325/320/3185) Özellikleri.
Samsung Clp-325c Renkli Toner (Clp 325/320/3185)
18:34
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
18:32
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve ikinci seans kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle:
18:06
Ezcool Sny2 3d Şarjlı Gözlük Ezcool Sny2 3d Şarjlı Gözlük Özellikleri.
Ezcool Sny2 3d Şarjlı Gözlük
17:42
Bodrum'da Zeytinyağı Paneli Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde zeytin hakkında farkındalık yaratmak amacıyla 'Zeytinyağı Tadımı Tanıtımı' adlı panel düzenlendi.
Bodrum'da Zeytinyağı Paneli
17:30
Oyuncak Dünyasının Kalbi Nürnberg?de Atıyor Oyuncak dünyasının kalbi Nürnberg'de atıyor ALMANYA'nın Nürnberg kentinde kapılarını ziyaretçilere açan 66. Uluslararası Nürnberg Oyuncak Fuarı'nda 1 milyon 700 bin çeşit oyuncak sergilenirken, Fuara 24 Türk firması katıldı.
Oyuncak Dünyasının Kalbi Nürnberg?de Atıyor
17:14
Kadın Belediye Başkanı Cop Darbesi ile Böyle Yere Yığıldı Van’ın Muradiye ilçesinde, Kobani (Ayn el Arap) kutlamaları çerçevesinde düzenlenen etkinlik sırasında gerginlik çıkarken, Belediye Eş Başkanı Safure Güneş de kafasından yaralandı.
Kadın Belediye Başkanı Cop Darbesi ile Böyle Yere Yığıldı
17:04
Kosova'da Eylemlere Devam Kararı Kosova'da eylemlere devam kararı Kendin Karar Al (Vetevendosje Hareketi) lideri Albin Kurti, düzenlendiği basın toplantısında, protesto gösterileri sırasında yaşanan şiddet olaylarından dolayı hükümeti suçladı.
Kosova'da Eylemlere Devam Kararı
17:03
Bu Mama Kutusu Güneş Enerjisi ile Çalışıyor Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından sokaklarda yaşayan hayvanlar için geliştirilen ve güneş enerjisi ile çalışan “Geri Dönüşümlü Mama Kutusu” hizmete açıldı.
Bu Mama Kutusu Güneş Enerjisi ile Çalışıyor
16:25
Bir Evden 2 Kamyon Atık Çıktı Şahinbey'e bağlı Bekirbey Mahallesinde bir evden kötü kokuların yükselmesi sebebiyle mahalle sakinleri durumu Şahinbey Belediyesine bildirdi.
Bir Evden 2 Kamyon Atık Çıktı
16:01
Bodrum'da Zeytinyağı Tadımı Tanıtımı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde zeytin hakkında farkındalık yaratmak amacıyla '' adlı panel düzenlendi.
Bodrum'da Zeytinyağı Tadımı Tanıtımı
15:26
Aksaray Salça Kovaları İçinde 13 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Salça kovaları içinde 13 bin 500 paket kaçak sigara Hasan BÖLÜKBAŞ/AKSARAY,(DHA)- AKSARAY'da jandarma tarafından durdurulan yolcu otobüsünde yapılan aramada bagajda içinde salça ve mercimek bulunan kovalarda 13 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Aksaray Salça Kovaları İçinde 13 Bin 500 Paket Kaçak Sigara
15:06
Ayakkabı İmalathanesinde Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu Gaziantep'te bir ayakkabı imalathanesinde çıkan ve paniğe yol açan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.
Ayakkabı İmalathanesinde Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu
14:56
Salça Kovaları İçinde 13 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Aksaray'da jandarma tarafından durdurulan yolcu otobüsünde yapılan aramada bagajda içinde salça ve mercimek bulunan kovalarda 13 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Salça Kovaları İçinde 13 Bin 500 Paket Kaçak Sigara
14:44
Kobani Şenliğinde Gerginlik Van'ın Muradiye ilçesinde, Kobani kutlamaları çerçevesinde düzenlenen etkinlik sırasında gerginlik çıkarken, Belediye Eş Başkanı Safure Güneş de kafasından yaralandı.
Kobani Şenliğinde Gerginlik
14:30
Kelepçe Takarak Gasp Yapan Sahte Muhaberatçıları Vatandaşlar Yakaladı Mersin'de Suriyeli ihracat şirketine gelen aynı ülkenin vatandaşı 5 kişi, kendilerini muhaberat polisi olarak tanıtıp silah çekerek 3 kişiye plastik kelepçe taktı.
Kelepçe Takarak Gasp Yapan Sahte Muhaberatçıları Vatandaşlar Yakaladı
13:38
Bilmeyene Kız Vermiyorlardı, Şimdi Plastik ve Cama Direniyorlar Bir zamanlar her hanenin çömlekçilikle uğraştığı İvrindi ilçesi Kayapa Mahallesi'nde şimdi 200 aileden sadece 7'si bu mesleği yürütüyor Eskiden bilmeyene kız bile verilmeyen, hemen her evde yapılan çömlekçilik, bugün plastik ve cam üretimine direniyor Mahalle Muhtarı Demirhan: "Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerimiz gidiyor.
13:33
Ayakkabı İmalathanesinde Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu Gaziantep'te bir ayakkabı imalathanesinde çıkan ve paniğe yol açan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.
Ayakkabı İmalathanesinde Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu
13:13
Borsada Birinci Seans Kapanış Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:
Borsada Birinci Seans Kapanış
13:11
Birinci Seansta Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul endekslerinin önceki ikinci seans kapanış, bugün birinci seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri, birinci seanstaki değişim oranları ile adet ve hacimleri şöyle:
13:02
Kosova'daki Protestonun Bilançosu Ağır Oldu Kosova'nın başkenti Priştine'de, Kendin Karar Al Hareketinin çağrısı üzerine dün düzenlenen protestonun bilançosu ağır oldu.
Kosova'daki Protestonun Bilançosu Ağır Oldu
12:19
İsrail Bir Aileyi "Sakat" Bıraktı İsrail'in son Gazze saldırılarında yaralanan En Nemle ailesinin fertleri savaş uçaklarının ardında bıraktığı "engelle" hayata tutunmaya çalışıyor.
11:11
Mustafa Avkıran Dizi İçin 22 Yaş Gençleşti 'Sevdam Alabora' adlı dizinin ana karakterlerinden biri olan ünlü oyuncu, canlandırdığı 'Ali Hikmet' karakteri için 22 yaş gençleştirildi.
Mustafa Avkıran Dizi İçin 22 Yaş Gençleşti
10:18
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkiyatı Aksaray’da, jandarma ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu otobüsün bagajında, plastik kovalar içinde gümrük kaçağı 13 bin 500 paket sigara ele geçirildi.
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkiyatı
10:06
Karabağlar'da Kaldırım İşgal Eden Levhalar Kaldırılıyor İzmir'in Karabağlar Belediyesi ekipleri, trafiği ve yaya geçişini engelleyen plastik levha, saksı ve demir reklam tabelalarını toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor.
Karabağlar'da Kaldırım İşgal Eden Levhalar Kaldırılıyor
09:44
Estetiğin Başkenti Paris'te Bir Türk Cerrah Geliştirdiği tekniklerle dünya çapında adından sıkça söz ettiren Altın Bistüri ödüllü Op. Dr. Bülent Cihantimur, IMCAS Dünya Yıllık Kongresi nedeniyle Paris'e gidiyor.
Estetiğin Başkenti Paris'te Bir Türk Cerrah
09:38
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkıyatı Aksaray’da, jandarma ekiplerinin şüphe üzerine durdurduğu otobüsün bagajında, plastik kovalar içinde gümrük kaçağı 13 bin 500 paket sigara ele geçirildi.
Salçalı Mercimek Arası Kaçak Sigara Sevkıyatı
00:15
Kosova'daki Protestolar - Kosova Başbakanı Mustafa Kosova'daki protesto- Protestoda çıkan olaylarda ikisi ağır 56 polis yaralandı, 31 gösterici gözaltına alındı- Kosova Başbakanı Mustafa: "Protesto, hükümeti yıkmak amacıyla düzenlendi" Kosova Emniyet Genel Müdürü Shpen Maxhuni, başkent Priştine'de bugün düzenlenen protestoda çıkan olaylarda ikisi ağır 56 polisin yaralandığını, 31 göstericinin gözaltına alındığını söyledi.
Kosova'daki Protestolar - Kosova Başbakanı Mustafa
23:29
Kosova'daki Protesto Protestoda çıkan olaylarda ikisi ağır 56 polis yaralandı, 31 gösterici gözaltına alındı Kosova Başbakanı Mustafa: "Protesto, hükümeti yıkmak amacıyla düzenlendi"
Kosova'daki Protesto
23:18
ABD, Kar Fırtınasını Ucuz Atlattı ABD, Kuzeydoğu eyaletlerini etkisi altına alan ve yüksekliği kimi yerlerde 80 santimetreyi bulan kar fırtınasını ucuz atlattı.
ABD, Kar Fırtınasını Ucuz Atlattı
22:51
Priştine'de Sokaklar Savaş Alanına Döndü Kosova'nın başkenti Priştine'de düzenlenen olaylı protesto gösterisi sona ererken sokaklar harabeye döndü.
Priştine'de Sokaklar Savaş Alanına Döndü
22:39
Kosova'da Resmi Rakamlara Göre 56'sı 150 Kişi Yaralandı Dha DIŞ HABER ? Kosova'da resmi rakamlara göre 56'sı 150 kişi yaralandı Polis ile protestocular arasında çıkan çatışmalar 6 saat sürdü ve akşam saatlerinde sona erdi.
Kosova'da Resmi Rakamlara Göre 56'sı 150 Kişi Yaralandı
22:39
ABD, Kar Fırtınasını Ucuz Atlattı ABD, Kuzeydoğu eyaletlerini etkisi altına alan ve yüksekliği kimi yerlerde 80 santimetreyi bulan kar fırtınasını ucuz atlattı.
ABD, Kar Fırtınasını Ucuz Atlattı
22:09
Kosova'da 6 Saat Süren Çatışmalarda 56'sı Polis 150 Kişi Yaralandı Kosava Priştine'de polis ile protestocular arasında 6 saat süren çatışmaların ardında başkentin cadde ve sokakları harabeye döndü.
Kosova'da 6 Saat Süren Çatışmalarda 56'sı Polis 150 Kişi Yaralandı
19:54
Rusya Büyükelçiliği Karşısında Şüpheli Paket Büyükelçiliğin karşısındaki otobüs durağında bulunan paketten plastik çam ağacı ve yılbaşı süsleri çıktı.
18:20
Borsada Günlük İşlemler Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:
18:19
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul fiyat endekslerinin önceki ve ikinci seans kapanış, en düşük, en yüksek değerleri, günlük adet ve hacimleri ile değişim oranları şöyle:
18:06
Köprü Faciasında Ölen 15 Kişi, '6 Nisan Anıtı'nda Yaşatılacak Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde 6 Nisan 2012'de yıkılan Çaycuma köprüsüyle birlikte Filyos çayına karışan ve halen 4 kişinin cesedine ulaşılamayan toplam 15 kişi, '6 Nisan Anıtı'nda yaşatılacak.
Köprü Faciasında Ölen 15 Kişi, '6 Nisan Anıtı'nda Yaşatılacak
17:47
Kosova Başbakanlık Binası Önünde Gösteriye Müdahale: 52'si Polis 110 Yaralı Kosovalı annelere 'Vahşi' diyen Topluluklar ve Geri Dönüş Bakanı Aleksandar Jablanoviç'in hala görevden alınmayışını protesto eden Vetvendosye Hareketi üyeleri, Kosova'nın Başkenti Priştine'de bulunan Başbakanlık binası önünde gösteri yapmak isteyince polis müdahalede bulundu.
Kosova Başbakanlık Binası Önünde Gösteriye Müdahale: 52'si Polis 110 Yaralı
17:16
Kosova Başbakanlık Binası Önünde Gösteriye Müdahale: 110 Yaralı Kosova'nın Başkenti Priştine'de bulunan Başbakanlık binası önünde gösteri yapmak isteyen gruba, polis müdahalede bulundu. Çıkan çatışmada 52'si polis 110 kişi yaralandı. Priştine Belediye Başkanı Şpend Ahmeti'yi ve bazı eylemciler gözaltına aldı.
Kosova Başbakanlık Binası Önünde Gösteriye Müdahale: 110 Yaralı
16:58
Korkuteli Ziraat Odası Başkanı Büyükçetin, Açıklaması Korkuteli Ziraat Odası Başkanı Musa Fikri Büyükçetin, Avrupa İle Rekabet Etmek İçin Kaliteli Ürün Üretmeliyiz” dedi.
Korkuteli Ziraat Odası Başkanı Büyükçetin, Açıklaması
16:47
CHP'li Kaptan Açıklaması "Antalya çiftçisi zararlarının karşılanmasını ve borçlarının ertelenmesini istiyor"
15:04
Aksaray'da 41 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Aksaray'da polis, şüphe üzerine durdurduğu minibüste yaptığı aramada 41 bin paket kaçak sigara ele geçirdi.
Aksaray'da 41 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
14:33
Bozdağ'da Vatandaşların Kayak Keyfi Denizli'nin Tavas ilçesindeki Bozdağ Kayak Merkezi, sömestir tatilini fırsat bilen öğrenci ile kar keyfini yaşamak isteyen vatandaşların akınına uğruyor.
14:05
Aksaray'da 41 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Aksaray'da polis, şüphe üzerine durdurduğu minibüste yaptığı aramada 41 bin paket kaçak sigara ele geçirdi.
Aksaray'da 41 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
13:46
Borsada Birinci Seans Kapanış Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugün birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:
13:45
Birinci Seansta Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul endekslerinin önceki ikinci seans kapanış, bugün birinci seanstaki en düşük, en yüksek ve kapanış değerleri, belli oldu.
13:14
Aksaray'da, Gümrük Kaçağı 41 Bin Paket Sigara Ele Geçirildi Aksaray'da polis, şüphe üzerine durdurduğu minibüste gümrük kaçağı 41 bin paket sigara ele geçirdi.
Aksaray'da, Gümrük Kaçağı 41 Bin Paket Sigara Ele Geçirildi
11:46
5 Günde 40 Saat Mikrocerrahi Eğitimi Aldılar Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği çatısı altında Çukurova Üniversitesi Plastik Cerrahi Kliniği tarafından organize edilen “23. Temel Mikrocerrahi Kursu” Çukurova Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.
5 Günde 40 Saat Mikrocerrahi Eğitimi Aldılar
09:38
Batı Şeria'da Gerginlik İsrail askerleri, Yahudi yerleşimcilerin "Yusuf makamına" girmesini protesto eden Filistinlilere müdahale etti.
Batı Şeria'da Gerginlik
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:19:32. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA POLIBAK PLASTIK HABERLERİ
[Hata Bildir]