SON DAKİKA POLİBAK PLASTİK HABERLERİ

Son Dakika Polibak Plastik Haberleri

  • 19:32Erdoğan: Kılıçdaroğlu Sandık Plastik, Üzerine Oturursanız KırılırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'elektrikler kesilirse sandığın üzerine oturun' sözü üzerinden muhalefeti eleştirdi.
  • 10:44Otomotiv Plastik Mamul Üreticilerini Zora Sokuyor!Plastik mamulleri üreticileri de sekteye uğradı!
  • 15:43Eskişehir Plastik Sektörü Bir Araya GeldiESKİŞEHi Eskişehir Sanayi Odası (ESO) 6. Grup Meslek Komitesi İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.
  • 12:36Kartepe'de Plastik Çöp Kovası Dağıtımları SürüyorKartepe'de Plastik Çöp Kovası Dağıtımları SürüyorKartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, plastik çöp kovası dağıtımlarını ilçe genelinde yaygınlaştırarak koku ve sızıntı yapmayan plastik çöp kovaları ile temiz ve sağlıklı mahalleler oluşturmaya devam ediyor.
  • 00:42Bakan Işık'ın Konuşurken Bir Çocuğun Attığı Plastik Çubuk Kafasına İsabet EttiBakan Işık'ın Konuşurken Bir Çocuğun Attığı Plastik Çubuk Kafasına İsabet EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mitinge katılan vatandaşlar- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın konuşması- Bakanın konuşması sırasında kafasına plastik çubuğun düşmesi Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - "Türkiye kendi füzesini kendi yapıyor, hem de insansız hava aracımızı yaptık. İnsansız hava sahasından düşmana fırlatılacak küçük bozok füzesini bile kendimiz yaptık, TÜBİTAK'ta geliştirdik"- "Artık bu ülkeni yüzde 100 yerli, kendi pataentiyle ürettiği dünyanın en gelişmiş piyade tüfeği var" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Türkiye kendi füzesini kendi yapıyor, hem de insansız hava aracımızı yaptık. İnsansız hava sahasından düşmana fırlatılacak küçük bozok füzesini bile kendimiz yaptık, TÜBİTAK'ta geliştirdik" dedi.