03:1700
SON DAKİKA POLIS MESLEK YUKSEK OKULU HABERLERİ

Son Dakika Polıs Meslek Yuksek Okulu Haberleri

  Seyircisiz' Cizrespor-Gençlerbirliği Maçında Olay 1

  Seyircisiz' Cizrespor-Gençlerbirliği Maçında Olay 1

  Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında Cizrespor'un 2-1 yenildiği Gençlerbirliği maçının ardından olaylar çıktı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Seyircisiz' Cizrespor-Gençlerbirliği Maçında Olay

  Seyircisiz' Cizrespor-Gençlerbirliği Maçında Olay

  Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında Cizrespor'un 2-1 yenildiği Gençlerbirliği maçında bitiminden sonra olaylar çıktı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Bayburt'ta Emniyet Müdürünün Cinayet Zanlısı 2 Öğrenci Daha Aranıyor

  Bayburt'ta otel odasında ölü bulunan Bayburt Polis Meslek Yüksek Okulu Şube Müdürü Ömer Evci’nin cinayetiyle ilgili 3 öğrenci gözaltına alınırken, olayla ilgili iki öğrencinin daha arandığı bildirildi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Valilere Savcı Yetkisi Geliyor

  Valilere Savcı Yetkisi Geliyor

  Hükümetin TBMM'ye gönderdiği yeni güvenlik paketiyle Vali, kolluğa suçun aydınlatılması, faillerinin bulunması için doğrudan emir verebilecek. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  İç Güvenlik Paketi Meclis'te

  Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, emniyet, jandarma ve sahil güvenlik teşkilatlarında yapısal değişiklikler içeriyor İçişleri Bakanı, Jandarma Genel Komutanlığı'nda general rütbesinde olmayan daire başkanlarıyla il ve ilçe jandarma komutanlarını, Sahil Güvenlik Komutanlığı'nda amiraller haricindeki kurmay başkanı, karargahta görevli başkanlar ve bölge komutanlarını atayacak Askeri nitelikte olmayan (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Öğretmenler Maaşlarından Şikayetçi

  Öğretmenler Maaşlarından Şikayetçi

  24 Kasım Öğretmenler Günü'nde en büyük şikayetlerin başında maaşlar geliyor. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 03:17:04. #1.13#