08:5600
SON DAKİKA POSTA GAZETESI HABERLERİ

Son Dakika Posta Gazetesı Haberleri

   

  Linux Yerine Windows!

  Linux Yerine Windows!

  Windows'u bırakıp Linux'a geçenleri çok sık haber yaptık ama bu kez, tam tersi yaşanabilir! (Dün 18:29)

   

  'Hulk' Bu Sefer Formasını Yırtmadı

  'Hulk" Bu Sefer Formasını Yırtmadı

  Başarıları sonrası formasını yırtmasıyla çizgi roman kahramanı "Hulk"a benzetilen, erkekler disk atmada olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu Alman sporcu Robert Harting, bu defa Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda formasını yırtmayarak dikkatleri yine üzerine çekti. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  'Hulk' Bu Sefer Formasını Yırtmadı

  'Hulk" Bu Sefer Formasını Yırtmadı

  Elde ettiği başarılardan sonra formasını yırtmakla tanınan ve devlet sembollerini aşağılamaktan hakkında suç duyurusunda bulunulacağı tehdidi alan şampiyon diskçi Robert Harting, İsviçre'de düzenlenen Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda formasını yırtmayarak dikkatleri üzerine çekti. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Garanti Cep Şubesi'nden 100 Kişiye Asus Zenfone 4 Hediye!

  Garanti Bankası Cep Şubesi'ne wap.garanti.com.tr, iPhone, Android telefon, Android tablet, iPad, Blackberry 10 ve Windows 8 tablet, telefon ve bilgisayar uygulaması üzerinden giriş yapabilirsiniz. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Balıkesir'de Yarış Kıyasıya Sürdü

  Balıkesir'de Yarış Kıyasıya Sürdü

  Balıkesir'de seçim yarışı son ana kadar çekişmeli geçerken, seçmenin yüzde 49.36'sı Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy verdi. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Erdoğan Seçim Yarışını Medyada Kazandı

  Erdoğan Seçim Yarışını Medyada Kazandı

  Cumhurbaşkanlığı seçimleri ilk turuna günler kala, adayların meydanlarda, ekranlarda ve gazete-dergi sayfalarıyla internet sitelerinde kıyasıya rekabeti sürüyor. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 08:56:53. #1.13#