14:5200
SON DAKİKA POSTA GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Posta Gazetesi Haberleri


... Devamı

   

  Altın Direksiyon' Sahipleriyle Buluştu!

  Altın Direksiyon" Sahipleriyle Buluştu!

  Avrupa'nın en prestijli otomobil ödüllerinden Uluslararası Altın Direksiyon ödülleri, ikinci kez Türkiye'de düzenlenen görkemli bir tören ile sahiplerini buldu. (02 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Nedim Şener Cpj'den 'Basın Özgürlüğü' Ödülü Aldı

  Nedim Şener Cpj'den 'Basın Özgürlüğü' Ödülü Aldı

  Uuluslararası gazetecileri Koruma Komitesi (CPJ), Türkiye, Ekvador, Mısır ve Vietnam'da gerçekleri açığa çıkardıkları için hapis cezasına çarptırılan ve başka baskılara maruz kalan 4 gazeteciye, 'Uluslararası Basın Özgürlüğü Ödülü' verdi. (27 Kasım 2013 Çarşamba )

   

  1nedim Şener Bu Ödül Benim İçin Onur, Turkiye'deki Yönetim İçin de Utanç Kaynağı

  1nedim Şener Bu Ödül Benim İçin Onur, Turkiye'deki Yönetim İçin de Utanç Kaynağı

  Uluslararası Gazetecileri Koruma Komitesi (CPJ), Türkiye, Ekvador, Mısır ve Vietnam'da gerçekleri açığa çıkardıkları için hapis cezasına çarptırılan ve başka baskılara maruz kalan dört gazeteciye, Uluslararası Basın Özgürlüğü Ödülü verdi. (27 Kasım 2013 Çarşamba )

   

  İzmir Ekonomi Üniversitesi Türk Medyasını Tartıştı

  İzmir Ekonomi Üniversitesi Türk Medyasını Tartıştı

  İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Türk medyasının durumunu sektör çalışanları, akademisyenler ve öğrencilerden oluşan geniş bir kitleyle tartıştı. (11 Ekim 2013 Cuma )

   

  Fotoğraflarla Salihli Albümü Tanıtıldı

  Fotoğraflarla Salihli Albümü Tanıtıldı

  Salihli Belediyesi'nin 35.Kültür yayını olan "Fotoğraflarla Salihli" kitabının tanıtım toplantısı Belediye Encümen Salonu'nda gerçekleştirildi. (09 Eylül 2013 Pazartesi )

   

  Posta Bandosu, İkinci Kez Akçay'da

  Posta Bandosu, İkinci Kez Akçay'da

  Posta Gazetesi Bandosu, Balıkesir'in Edremit ilçesi Akçay Beldesi'nde, halk konseri verdi. (02 Eylül 2013 Pazartesi )

   

  Yazgülü Aldoğan Fuar Ziyaretçileriyle Buluştu

  82'nci İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında İzmir Sanat Bahçesi'nde düzenlenen "Özgür Mikrofon" söyleşilerine konuk olan gazeteci ve yazar Yazgülü Aldoğan, "30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlayacak yüzümüz yok" dedi. (31 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

  Posta Bandosu 2. Kez Akçay'da

  Posta Bandosu 2. Kez Akçay'da

  Türkiye'nin en çok satılan gazeteleri arasında yer alan Posta Gazetesi'nin özel bandosu, Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde ikinci kez konser verdi. (27 Ağustos 2013 Salı )

   

  Posta Bandosu Ayvalık'ı Sevdi

  Posta Bandosu Ayvalık'ı Sevdi

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesine geçtiğimiz ay gelerek ilçe merkezi ve Sarımsaklı Plajları'nda verdiği konserlerle müzikseverlerin gönüllerini fetheden Posta Bandosu, ilçede gördüğü büyük ilgi nedeniyle yeniden Ayvalık'a geldi. (26 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  Yazar Denizmen'in 'Kartlarınla Mucize Yarat' İsimli Kitabı Çıktı

  Yazar Denizmen'in "Kartlarınla Mucize Yarat" İsimli Kitabı Çıktı

  Yazar Özlem Denizmen'in finansal okuryazarlığı yaymak ve geliştirmek için yayınlanan "Kartlarınla mucize yarat" isimli kitabı çıktı. (05 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

  İkinci Gazetecilere Özgürlük Kongresi Başladı

  İkinci Gazetecilere Özgürlük Kongresi Başladı

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Gazeteciler Sendikası ve Gazeteciler Cemiyeti desteğiyle "İkinci Gazetecilere Özgürlük Kongresi Taksim'deki The Marmara Oteli'nde başladı. (28 Temmuz 2013 Pazar )

   

  2. Gazetecilere Özgürlük Kongresi (2) /// Tutuklu Gazeteciler Bırakılsın Çağrısı

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Gazeteciler Sendikası ve Ankara Gazeteciler Cemiyeti desteğiyle gerçekleştirilen "İkinci Gazetecilere Özgürlük Kongresi Taksim'deki The Marmara Oteli'nde gerçekleştirildi." (24 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  Tse Ege Bölge Koordinatörlüğü'ne Mustafa Karaman Atandı

  Tse Ege Bölge Koordinatörlüğü'ne Mustafa Karaman Atandı

  Türk Standartları Enstitüsü (TSE) İzmir birimleri kapsamında yer alan müdürlüklerle Uşak, Aydın, Muğla, Manisa ve Denizli'deki temsilciliklerin biraraya getirilmesiyle kurulan Ege Bölge Koordinatörlüğü'nde, bölgeler arası koordinasyonun daha... (17 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  Muhterem Nur: Albümün Bizimle Alakası Yok

  Muhterem Nur: Albümün Bizimle Alakası Yok

  Merhum Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, yeni çıkacak Müslüm Gürses albümüyle herhangi bir alakaları olmadığını söyledi. (09 Temmuz 2013 Salı )

   

  "Mustafa Yücel'i Sevgi ve Saygıyla Anıyoruz"

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Mustafa Yücel'in 30.ölüm yıldönümünde bir açıklama yayınladı. (09 Temmuz 2013 Salı )

   

  Posta Bandosu Sarımsaklıyı Salladı

  Posta Bandosu Sarımsaklıyı Salladı

  Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Küçükköy beldesinin dünyaca ünlü turizm merkezinde Türkiye'nin en çok satılan gazetesi olarak nitelendirilen Posta Gazetesi'nin özel bandosu Sarımsaklı meydanında halka ücretsiz bir konser verdi. (08 Temmuz 2013 Pazartesi )

   

  Posta Bandosu Akçay'da Konser Verdi

  Posta Bandosu Akçay'da Konser Verdi

  Türkiye'nin en çok satılan gazeteleri arasında yer alan Posta Gazetesi'nin özel bandosu, Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Akçay tatil beldesinin Cumhuriyet Meydanı'nda konser verdi. (07 Temmuz 2013 Pazar )

   

  'Taksim Gezisi ve Turizm Paneli'

  "Taksim Gezisi ve Turizm Paneli"

  Gezi Parkı olayları'nın Türkiye turizmine olan etkileri "Taksim Gezisi ve Turizm Paneli"nde tartışıldı. (27 Haziran 2013 Perşembe )

   

  Posta Bandosu'ndan Müzik Ziyafeti

  Posta Bandosu'ndan Müzik Ziyafeti

  Posta Gazetesi Bandosu, kentin çeşitli noktalarında konserler vererek Çanakkalelilere keyifli anlar yaşattı. (18 Haziran 2013 Salı )

   

  Posta Bandosu Çanakkale'ye Gidiyor

  Posta Gazetesi Bandosu, 16 Haziran Babalar Günü'nde konserler vermek üzere Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'nın davetlisi olarak Çanakkale'ye geliyor. (14 Haziran 2013 Cuma )

   

  Posta Bandosu'dan "Babalar Günü" Konseri

  Posta Gazetesi Bandosu Çanakkale'de "babalar günü" konseri verecek. (14 Haziran 2013 Cuma )

   

  "Kira Kıyağı" Haberlerine Tazminat Yolu Açıldı

  Yargıtay, Muğla İl Çevre ve Orman Müdürüyken, il genel meclisi üyesine ait binayı, "yüksek bedelle" hizmet binası olarak kiraladığı için görevden alındığı ve "AK Partili meclis üyesine kira kıyağı" başlıklarıyla hakkında haber yapılan Behlül... (09 Haziran 2013 Pazar )

   

 

  10 Gazeteci ve Fotoğraf Sanatçısı Salihli'de Fotosafari'ye Katıldı

  10 Gazeteci ve Fotoğraf Sanatçısı Salihli'de Fotosafari'ye Katıldı

  Salihli Belediyesi'nin konuğu olarak kente gelen 10 gazeteci ve fotoğraf sanatçısı, kenti farklı bir gözle gezerek binlerce kare fotoğraf çekti. (30 Mayıs 2013 Perşembe )

   

  Marka Şehir Tanıtımı Sönük Geçti

  Marka Şehir Tanıtımı Sönük Geçti

  Kütahya Belediyesi tarafından 'Marka Şehir Kütahya 2023'e Hazırlanıyor' programı sönük geçti. (25 Mayıs 2013 Cumartesi )

   

  Egc Medya Başarı Ödülleri Töreni

  Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Mehmet Atalay, "Herkes daha güzel bir Türkiye için uğraşıyor." (18 Mayıs 2013 Cumartesi )

   

  İzvak Ödüllerinin Sahipleri Belli Oldu

  İzvak Ödüllerinin Sahipleri Belli Oldu

  İzmir Gücü Spor Vakfı'nın (İZVAK) her sezon geleneksel olarak düzenlediği sezonun başarılıları yarışmasında ödül alanlar belirlendi. (18 Mayıs 2013 Cumartesi )

   

  'Sağlık İçin Haraket Edin' Uyarısı

  Osmaniye Halk Sağlığı Müdürü Dr. Alper Latif Boz, obeziteyi önlemek ve sağlıklı yaşam için fiziksel aktivitenin öneminden bahsetti. (10 Mayıs 2013 Cuma )

   

  Renault 10 Yılda 1 Milyon Liseliyi Harekete Geçirecek

  Biri tuzlama kamyonlarının giremediği yolların buzunu çözecek otomatik bir aygıt icat etti. (09 Mayıs 2013 Perşembe )

   

  Çukurca'nın İlk Yerel Gazetesi Yayın Hayatına Başladı

  Çukurca'nın İlk Yerel Gazetesi Yayın Hayatına Başladı

  Kuzey Irak'ın sıfır noktasında bulunan Hakkari'nin Çukurca ilçesinde ilk kez bir gazete yayın hayatına başladı. (09 Mayıs 2013 Perşembe )

   

  Güreli, Kgd'de Gazeteciler ile Buluştu

  Güreli, Kgd'de Gazeteciler ile Buluştu

  Usta gazeteci Nail Güreli, Karaelmas Gazeteciler Derneği'nin konuğu oldu. (28 Nisan 2013 Pazar )

   

  Kayseri Gazeteciler Cemiyetinden Aa'ya 3 Ödül

  "Geleneksel Ödüllü Gazetecilik Yarışması"nda Anadolu Ajansı (AA) muhabirleri Orhan Canbulatel ve Mustafa Yıldız ile kameraman Hakan Can Şahin ödüle layık görüldü. (26 Nisan 2013 Cuma )

   

  Fethiye Marka Olma Yolunda İlerliyor

  Fethiye Marka Olma Yolunda İlerliyor

  Skal International ve Fethiye Belediyesi tarafından organize edilen Fethiye'nin marka bir şehir olma yolunda ilerlemesi ve turizmde Fethiye'nin konumunu içeren toplantı Fethiye Belediyesi Kültür Merkezinde yapıldı. (20 Nisan 2013 Cumartesi )

   

  Deneyimli Anneler Adana'da

  Deneyimli Anneler Adana'da

  Türkiye'nin anne, çocuk yazarları Nora Romi, Nilüfer Kas ve Pınar Reyhan Özyiğit, deneyimlerini paylaşmak için Türkiye'yi geziyor. (19 Nisan 2013 Cuma )

   

  Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)

  Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)

  Bölge Temsilcisi Salih Uçar, TRT Bölge Müdürü Hüseyin Arslangiray, Posta Gazetesi Reklam Müdürü Bikan Karaca ile Antalya ve Burdur'dan çok sayıda gazetecinin katıldığı yemekte Burdur konuşuldu. (16 Nisan 2013 Salı )

   

  Burdur Turizmden Yeterli Pay Alacak

  Burdur'da Turizm Haftası etkinlikleri, Burdur Belediyesi Fuaye Salonu'nda, 'El Sanatları Sergisi'nin açılışıyla başladı. (15 Nisan 2013 Pazartesi )

   

  Deneyimli Anneler Adana'ya Gidiyor

  Deneyimli Anneler Adana'ya Gidiyor

  Türkiye'nin en çok okunan anne, çocuk yazarları Nora Romi, Nilüfer Kas ve Pınar R. Özyiğit, deneyimlerini paylaşmak için Türkiye'yi geziyor. (15 Nisan 2013 Pazartesi )

   

  Egc'den Sertel'e "Özgürlük ve Demokrasi" Ödülü

  Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti (EGC), Medya Başarı Ödülleri'ni kazanan basın mensuplarını açıkladı. (12 Nisan 2013 Cuma )

   

  Egc, "Medya Başarı Ödülleri"Ni Kazananları Açıkladı

  Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti (EGC), "Medya Başarı Ödülleri"ni kazanan basın mensuplarını açıkladı. (11 Nisan 2013 Perşembe )

   

  Minibüsün Çarptığı Kadın Defnedildi

  Minibüsün Çarptığı Kadın Defnedildi

  Anne olabilmek için tedaviye geldiği Bolu'da minibüsün çarpması sonucu ölen 30 yaşındaki Yadigar Gel defnedildi. (11 Nisan 2013 Perşembe )

   

  Basının Duayeni Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Basının Duayeni Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Düzce Postası Gazetesi Kurucusu Şeref Basın Kartı Sahibi Bedrettin Maradit son yolculuğuna uğurlandı. (10 Nisan 2013 Çarşamba )

   

  Anne Olabilmek İçin Yollara Düştü, Minibüsün Altında Kalarak Can Verdi (2)

  Anne Olabilmek İçin Yollara Düştü, Minibüsün Altında Kalarak Can Verdi (2)

  Düzce'de oturan ve anne olabilmek için Bolu'ya tedaviye gelen 30 yaşındaki Yadigar Gel, D-100 karayolunun karşısına geçmek isterken, minibüsün çarpması sonucu öldü. (10 Nisan 2013 Çarşamba )

   

  Tüketicilerin Dava Açma Masrafı Kaldırılıyor

  Tüketicilerin Dava Açma Masrafı Kaldırılıyor

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, "Tüketicilerin açtıkları davalarda mahkemeye ödedikleri tebligat, tanık, bilirkişi, keşif gibi dava masraflarının gider avansı olarak peşin alınmasına ilişkin düzenlemeyi, hazırlamış olduğumuz Kanun Tasarı"... (28 Mart 2013 Perşembe )

   

  Forum Kayseri'de Deneyimli Anneler Konuştu

  Forum Kayseri'de Deneyimli Anneler Konuştu

  Anne ve bebeklerin dünyasında, deneyimin önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte, toplantılarının Kayseri ayağı Forum Kayseri'de gerçekleştirildi.'Canbebe ile Deneyimli Anneler Konuşuyor' ile Kayserili anne ve anne adaylarıyla... (27 Mart 2013 Çarşamba )

   

  5. Yıla Özel Chevrolet Kazanma Fırsatı

  5. Yıla Özel Chevrolet Kazanma Fırsatı

  Evidea.com 5. yıl coşkusunu ziyaretçileri ile beraber kutluyor. (13 Mart 2013 Çarşamba )

   

  Tgc'den İha'ya Ödül

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC)'nin 2012 yılı geleneksel "Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri"ni kazananlar belirlendi. (13 Mart 2013 Çarşamba )

   

  TGC Ödülleri Açıklandı

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin (TGC) 2012 Yılı Geleneksel Türkiye Gazetecilik Başarı Ödüllerini kazananlar belirlendi. (13 Mart 2013 Çarşamba )

   

  Gazeteciler Tutuklu Meslektaşlarını Silivri'de Ziyaret Etti

  Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nun (TGF) her ay düzenlediği 'Tutuklu Gazetecileri Ziyaret' programı kapsamında TGF Genel Başkanı Atilla Sertel, Hürriyet Gazetesi yazarları Mehmet Y.Yılmaz, Yalçın Doğan, Posta Gazetesi Yazarı Yazgülü Aldoğan, Ali... (06 Şubat 2013 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.08.2014 14:52:08. #1.13#