SON DAKİKA POSTA GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Posta Gazetesi Haberleri


... Devamı

15:01
Yılmaz Özdil ve Yazgülü Aldoğan Hakkında Suç Duyurusu Avukat Ali Çezik, Hürriyet yazarı Yılmaz Özdil ile Posta Gazetesi Yazarı Yazgülü Aldoğan hakkında Soma’daki maden faciasına ilişkin yorum yaparken toplumun hassas olduğu olaylar ile ilgili hakaret edici, aşağılayıcı ifadeleri kullandığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.
14:18
Gazeteciler Özdil ve Aldoğan Hakkında Suç Duyurusu Hürriyet Yazarı Yılmaz Özdil ile Posta Gazetesi Yazarı Yazgülü Aldoğan, hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
Gazeteciler Özdil ve Aldoğan Hakkında Suç Duyurusu
16:58
Erdoğan: Vicdanınıza Beton Dökülmüş Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, grup toplantısının neredeyse tamamını Soma'daki faciaya ayırdı.
Erdoğan: Vicdanınıza Beton Dökülmüş
11:58
Sertel, Özdil ve Aldoğan'a Destek Çıktı Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı Atilla Sertel, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 301 işçinin yaşamını yitirdiği Soma faciasının hemen ardından yine gazetecileri hedef aldığını söyledi Yazılı açıklama yapan TGF ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel, Başbakan'ın yine bir hedef saptırma ve gazetecilere yönelik linç kampanyası başlattığını belirtti.
16:39
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın marketin içine sığında yönünde sosyal medyaya servis edilen fotoğrafın 2009 yılında şoförü tarafından Başakşehir’de çekilen fotoğraf olduğunu belirtti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik Açıklaması
15:56
AK Parti Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Çelik Açıklaması "(Başbakan Erdoğan'ın markette vatandaşı darp ettiği iddiası) Bununla ilgili elde bir görüntü yok değil mi, yok. O sizin görüntü dediklerinizi ben de seyrettim böyle bir görüntü yok. Şimdi siz onun beyanlarına itibar ediyorsunuz ama Başbakanın, Başbakanın etrafında olan, orada yüzlerce bulunan insanın iddialarına veya onların ifadelerine itibar etmiyorsunuz. Bu size kalmış bir şey, takdir size aittir" "CHP grup önerisi üzerinde konuşan, önergenin sahibi arkadaş 1 Mayıs'tan bahsediyor başka
15:25
Hüseyin Çelik: Görüntülerde Yumruk Yok AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve sözcüsü Hüseyin Çelik, Soma’daki facianın ardından burayı ziyaretleri sırasında yaşanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bir vatandaşı yumruklaması ve Başbakan Müşaviri Yusuf Yerkel’in de bir vatandaşı tekmelemesi konularını değerlendirdi.
Hüseyin Çelik: Görüntülerde Yumruk Yok
12:59
'Umutsuz Ev Kadınları' Final Yapıyor Bir dönem en çok izlenen diziler arasında yer alan 'Umutsuz Ev Kadınları' ekranlara veda ediyor.
'Umutsuz Ev Kadınları' Final Yapıyor
11:37
Balıkesir'deki Gazeteler Sayfalarını Şampiyonluğa Ayırdı 38 yıl aradan sonra Süper Lige çıkan Balıkesirspor'un başarısı şehir merkezinde yayımlanan yerel gazeteler tarafından sayfalara taşındı.
Balıkesir'deki Gazeteler Sayfalarını Şampiyonluğa Ayırdı
13:03
Ben Bilmem Eşim Bilir'in Stüdyosu Yandı Kanal D'de İlker Ayrık'ın sunduğu "Ben Bilmem Eşim Bilir" yarışmasının çekildiği platoda çıkan yangında otomobil dahil tüm dekor kül oldu.
Ben Bilmem Eşim Bilir'in Stüdyosu Yandı
11:33
ÇOMÜ Yılın Enlerini Seçti Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Ortak Akıl Topluluğunun organize ettiği Yılın Enleri anketinin sonuçları belli oldu.
ÇOMÜ Yılın Enlerini Seçti
15:48
17. Geleneksel Tüketici Ödül Töreni - Yazıcı - Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, bankaların tüketicilerden alabilecekleri ücret kalemlerine ilişkin, "Faiz dışı hangi hizmetlerin ücretlendirilebileceğini Bakanlığımızın görüşünü almak kaydıyla BDDK belirleyecek.
17. Geleneksel Tüketici Ödül Töreni - Yazıcı -
13:33
17. Geleneksel Tüketici Ödül Töreni Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı: "Faiz dışı hangi hizmetlerin ücretlendirilebileceğini Bakanlığımızın görüşünü almak kaydıyla BDDK belirleyecek.
17:02
Kadir Has'ta İnternet Gazeteciliği Paneli Haberler.com'un organize ettiği 'İnternet Gazeteciliği ve Sosyal Medya' etkinliğinin ilki Kadir Has Üniversitesi'nde yapıldı.
Kadir Has'ta İnternet Gazeteciliği Paneli
12:52
Kadir Has Üniversitesi'nden Canlı Yayın Haberler.com'un organize ettiği 'İnternet Gazeteciliği ve Sosyal Medya' etkinliğinin ilki yapılıyor. Saat 13:30'da başlayan etkinlik canlı yayında takip edebilirsiniz.
Kadir Has Üniversitesi'nden Canlı Yayın
12:00
İnternet Gazeteciliği Paneli Yarın Kadir Has Üniversitesi'nde 'İnternet Gazeteciliği ve Sosyal Medya' adı altında düzenlenecek etkinliklerin ilki 8 Nisan'da Kadir Has Üniversitesi'nde gerçekleşecek.
İnternet Gazeteciliği Paneli Yarın Kadir Has Üniversitesi'nde
14:58
Muhalefetin Köşk Adayı Muhtemel 3 İsim Abdullah Gül 'Artık vakti' deyince aday senaryoları konuşulmaya başladı. Muhalefet kanadında Başbuğ, Baykal ve Akşener isimleri gündemde.
Muhalefetin Köşk Adayı Muhtemel 3 İsim
11:11
HABERLER.COM ÜNİVERSİTELERDE 'İnternet Gazeteciliği ve Sosyal Medya' adı altında düzenlenecek etkinliklerin ilki 8 Nisan'da Kadir Has Üniversitesi'nde gerçekleşecek.
18:41
Beşiktaş'ta Erdoğan Aktaş, İletişimin Başına Getirildi Beşiktaş, kulübün iletişim komitesinin başına Erdoğan Aktaş'ı getirdi.
18:15
Beşiktaş'ta İletişim Komitesi Kuruldu Beşiktaş Yönetim Kurulu tarafından İletişim Komitesi kurulmasına ve bu komitenin Başkanlığı’na Erdoğan Aktaş’ın getirildi.
Beşiktaş'ta İletişim Komitesi Kuruldu
15:32
Tgc'den Zaman'a 2, Todays Zaman'a 1 Ödül Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin 2013 Yılı Geleneksel Türkiye Gazetecilik Başarı Ödüllerini kazananlar belirlendi.
13:36
Tgc Başarı Ödülleri Açıklandı: Dha'dan Bünyamin Yıl ile Çağlar Öztürk'ün Haberi Övgüye Değer Görüldü Muhabirleri Bünyamin Yıl ile Çağlar Öztürk, 10.11.2013 tarihinde yayınlanan "Alın O Gavatı" haberiyle övgüye değer görüldü.
12:04
İHA'ya Yılın Ajansı Ödülü Verildi Kültür, Sanat, Spor ve Barış etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 1. Türkiye Altın Palmiye ödülleri, Mersin'de sahiplerini buldu.
İHA'ya Yılın Ajansı Ödülü Verildi
09:34
Medya Yerel Seçimi AA'dan Takip Edecek Yerel seçimlere özel bir ekiple hazırlanan Anadolu Ajansı, sonuçlar için ulusal ve uluslararası medya kuruluşlarının başvuru kaynağı olacak.
17:55
Altın Palmiye Ödülleri Mersin'de Sahiplerini Bulacak 1. Mersin Kültür, Sanat, Spor ve Barış etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek olan 1. Türkiye Altın Palmiye ödülleri 24 Mart Pazartesi akşamı Mersin’de Sultaşa Otel’de sahiplerini bulacak.
15:30
Mersin'den Fikret Orman'a Yılın Spor Adamı Ödülü Mersin Kültür, Sanat, Spor ve Barış etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen '1'inci Türkiye Altın Palmiye Ödülleri' 24 Mart Pazartesi günü Mersin Sultaşa Oteli'nde sahiplerini bulacak.
17:30
Günümüz Koşullarında Gazetecilik Tartışıldı Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği Günümüz Koşullarında Gazetecilik başlıklı toplantı, Taksim'de The Marmara Oteli'nde gerçekleştirildi.
Günümüz Koşullarında Gazetecilik Tartışıldı
12:47
Yargıtay Kararıyla İlgili Flaş İddia Kısa bir süre önce başlayan ve devlet içinde devlet senaryolarının yazılmasına neden olan operasyon iddialarına bir yenisi daha eklendi.
Yargıtay Kararıyla İlgili Flaş İddia
20:38
Birand Ölümünün 1. Yıldönümünde Anıldı Sayın Yazişleri Müdürleri'nin dikkatine, "BİRAND ÖLÜMÜNÜN 1. YILDÖNÜMÜNDE ANILDI" başlıklı haberimizde merhumun ölüm tarihi "17 ocak 2013" yerine sehven "17 aralık 2013" yazılmış, Hürriyet Gazetesi yazarı Taha Akyol da yine sehven "Milliyet Gazetesi Yazarı" olarak yer almıştır.
Birand Ölümünün 1. Yıldönümünde Anıldı
14:20
(Düzelterek Yeniden) - Birand Ölümünün 1. Yıldönümünde Anıldı Sayın Yazişleri Müdürleri'nin dikkatine, "BİRAND ÖLÜMÜNÜN 1. YILDÖNÜMÜNDE ANILDI" başlıklı haberimizde merhumun ölüm tarihi "17 ocak 2013" yerine sehven "17 aralık 2013" olarak yazılmıştır.
(Düzelterek Yeniden) - Birand Ölümünün 1. Yıldönümünde Anıldı
13:17
Birand Ölümünün 1. Yıldönümünde Anıldı Türk basınının duayenlerinden gazeteci yazar Mehmet Ali Birand 1. ölüm yıldönümünde Anadoluhisarı'nnda bulunan mezarının başında anıldı.
Birand Ölümünün 1. Yıldönümünde Anıldı
14:59
Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden Mezunlara Vefa Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi 44 mezunu için fidan dikti.
Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden Mezunlara Vefa
08:48
Bakan Güler: O Paralar Oğlumun Sattığı Villanın Parası Güler, tutuklanan oğlu Barış Güler'in evinden çıkan paralar için, "O paralar oğlumun villasının satışından elde edilen paradır." dedi.
Bakan Güler: O Paralar Oğlumun Sattığı Villanın Parası
01:36
* Nitelikli Medya Çalışanı ve Yöneticisi Yetişmesine Katkı Amacıyla Aydın Doğan Vakfı'nca... Haber: Taner YENER - Kamera: İdris TİFTİKÇİ / İSTANBUL DHA DHA İSTANBUL - Haber: Taner YENER - Kamera: İdris TİFTİKÇİ / İSTANBUL DHA Eğitime verdiği önem ile tanınan Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Genç İletişimciler Yarışması'nda dereceye giren öğrencilere İstanbul Hilton Convention Center'da ödülleri verildi.
* Nitelikli Medya Çalışanı ve Yöneticisi Yetişmesine Katkı Amacıyla Aydın Doğan Vakfı'nca...
16:30
Mehmet Baransu ile Nedim Şener Twitter'da Karşı Karşıya Geldi Taraf Gazetesi'ndeki 'Gülen'i bitirme kararı 2004'te MGK'da alındı' başlıklı haberiyle gündemdem düşmeyen Mehmet Baransu'dan Posta Gazetesi yazarı Nedim Şener'i çok kızdıracak bir tweet geldi.
Mehmet Baransu ile Nedim Şener Twitter'da Karşı Karşıya Geldi
12:30
Altın Direksiyon" Sahipleriyle Buluştu! Avrupa'nın en prestijli otomobil ödüllerinden Uluslararası Altın Direksiyon ödülleri, ikinci kez Türkiye'de düzenlenen görkemli bir tören ile sahiplerini buldu.
Altın Direksiyon' Sahipleriyle Buluştu!
12:03
Nedim Şener Cpj'den 'Basın Özgürlüğü' Ödülü Aldı Uuluslararası gazetecileri Koruma Komitesi (CPJ), Türkiye, Ekvador, Mısır ve Vietnam'da gerçekleri açığa çıkardıkları için hapis cezasına çarptırılan ve başka baskılara maruz kalan 4 gazeteciye, 'Uluslararası Basın Özgürlüğü Ödülü' verdi.
Nedim Şener Cpj'den 'Basın Özgürlüğü' Ödülü Aldı
11:00
1nedim Şener Bu Ödül Benim İçin Onur, Turkiye'deki Yönetim İçin de Utanç Kaynağı Uluslararası Gazetecileri Koruma Komitesi (CPJ), Türkiye, Ekvador, Mısır ve Vietnam'da gerçekleri açığa çıkardıkları için hapis cezasına çarptırılan ve başka baskılara maruz kalan dört gazeteciye, Uluslararası Basın Özgürlüğü Ödülü verdi.
1nedim Şener Bu Ödül Benim İçin Onur, Turkiye'deki Yönetim İçin de Utanç Kaynağı
23:43
"Türkiye'deki Ulusal Gazetelerin Tirajı 5 Milyonu Aşamadı" Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Atalay, "Sosyal ve internet medyasının müthiş fırtınası karşısında yazılı basın tiraj kaybetmeye devam ediyor." dedi.
'Türkiye'deki Ulusal Gazetelerin Tirajı 5 Milyonu Aşamadı'
01:39
30. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu Karikatürün oskarları olarak bilinen Aydın Doğan Karikatür Yarışması ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
30. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu
11:07
Aziz Yıldırım: Ali Koç Aday Olursa Onu Desteklerim Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, başkanlık adaylığı için ser verip sır vermezken "Ali Koç Aday Olursa Onu Desteklerim" dedi.
Aziz Yıldırım: Ali Koç Aday Olursa Onu Desteklerim
12:53
İzmir Ekonomi Üniversitesi Türk Medyasını Tartıştı İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Türk medyasının durumunu sektör çalışanları, akademisyenler ve öğrencilerden oluşan geniş bir kitleyle tartıştı.
İzmir Ekonomi Üniversitesi Türk Medyasını Tartıştı
17:52
Fotoğraflarla Salihli Albümü Tanıtıldı Salihli Belediyesi'nin 35.Kültür yayını olan "Fotoğraflarla Salihli" kitabının tanıtım toplantısı Belediye Encümen Salonu'nda gerçekleştirildi.
Fotoğraflarla Salihli Albümü Tanıtıldı
20:30
Posta Bandosu, İkinci Kez Akçay'da Posta Gazetesi Bandosu, Balıkesir'in Edremit ilçesi Akçay Beldesi'nde, halk konseri verdi.
Posta Bandosu, İkinci Kez Akçay'da
13:29
Yazgülü Aldoğan Fuar Ziyaretçileriyle Buluştu 82'nci İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında İzmir Sanat Bahçesi'nde düzenlenen "Özgür Mikrofon" söyleşilerine konuk olan gazeteci ve yazar Yazgülü Aldoğan, "30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlayacak yüzümüz yok" dedi.
15:11
Posta Bandosu 2. Kez Akçay'da Türkiye'nin en çok satılan gazeteleri arasında yer alan Posta Gazetesi'nin özel bandosu, Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde ikinci kez konser verdi.
Posta Bandosu 2. Kez Akçay'da
14:14
Posta Bandosu Ayvalık'ı Sevdi Balıkesir'in Ayvalık ilçesine geçtiğimiz ay gelerek ilçe merkezi ve Sarımsaklı Plajları'nda verdiği konserlerle müzikseverlerin gönüllerini fetheden Posta Bandosu, ilçede gördüğü büyük ilgi nedeniyle yeniden Ayvalık'a geldi.
Posta Bandosu Ayvalık'ı Sevdi
16:49
Yazar Denizmen'in "Kartlarınla Mucize Yarat" İsimli Kitabı Çıktı Yazar Özlem Denizmen'in finansal okuryazarlığı yaymak ve geliştirmek için yayınlanan "Kartlarınla mucize yarat" isimli kitabı çıktı.
Yazar Denizmen'in 'Kartlarınla Mucize Yarat' İsimli Kitabı Çıktı
16:24
İkinci Gazetecilere Özgürlük Kongresi Başladı Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Gazeteciler Sendikası ve Gazeteciler Cemiyeti desteğiyle "İkinci Gazetecilere Özgürlük Kongresi Taksim'deki The Marmara Oteli'nde başladı.
İkinci Gazetecilere Özgürlük Kongresi Başladı
16:58
2. Gazetecilere Özgürlük Kongresi (2) /// Tutuklu Gazeteciler Bırakılsın Çağrısı Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Gazeteciler Sendikası ve Ankara Gazeteciler Cemiyeti desteğiyle gerçekleştirilen "İkinci Gazetecilere Özgürlük Kongresi Taksim'deki The Marmara Oteli'nde gerçekleştirildi."
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 06:08:42. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA POSTA GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]