SON DAKİKA POZANTI HABERLERİ

Son Dakika Pozantı Haberleri

08:45
Karayollarında Durum Karayollarının enerji iletim hattı ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
08:38
Karayollarında Durum Karayollarının enerji iletim hattı ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
18:01
Ağbaba: "Türkiye'de Haksızlığa Uğrayan Kim Varsa Onun Yanında Yer Almaya Çalıştık" CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "Türkiye'de haksızlığa uğrayan kim varsa onun yanında yer almaya çalıştık" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Türkiye'de haksızlığa uğrayan kim varsa onun yanında yer almaya çalıştık" dedi.
Ağbaba: 'Türkiye'de Haksızlığa Uğrayan Kim Varsa Onun Yanında Yer Almaya Çalıştık'
16:55
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması "Türkiye'de haksızlığa uğrayan kim varsa onun yanında yer almaya çalıştık"
09:29
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
08:24
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
10:45
Pozantı'da Trafik Kazası: 1 Ölü Pozantı ilçesinde trafik kazasında bir kişi öldü.
Pozantı'da Trafik Kazası: 1 Ölü
15:13
CHP'li Özel, Cezaevi Personelinin Sıkıntılarına Dikkat Çekti Chp Manisa Milletvekili, CHP Cezaevleri İzleme ve İnceleme Komisyonu üyesi Özgür Özel, Pozantı Cezaevi'nden başlayarak 50 farklı cezaevinde 150'den fazla ziyaret gerçekleştirdiklerini, 5'i kitap haline getirilen 100'den fazla rapor yazdıklarını söyledi.
CHP'li Özel, Cezaevi Personelinin Sıkıntılarına Dikkat Çekti
21:41
Tarsus'ta Yanan Otobüs, Cep Telefonuyla Görüntülendi Mersin'in Tarsus ilçesinde hareket halindeyken motor kısmından alev alarak yanan otobüs, bir yolcu tarafından cep telefonuyla görüntülendi.
Tarsus'ta Yanan Otobüs, Cep Telefonuyla Görüntülendi
21:08
Mersin'de Yolcu Otobüsünün Yanması Hareket halindeyken motor kısmından alev alarak yanan otobüs, bir yolcu tarafından cep telefonuyla görüntülendi.
15:12
Tarsus'ta Yolcu Otobüsü Yandı Mersin’in Tarsus ilçesinde seyir halinde olan bir yolcu otobüsü, motor kısmından çıkan alevlerle tamamen yandı.
11:41
Mersin'de Yolcu Otobüsü Yandı Mersin'in Tarsus ilçesinde hareket halindeyken motor kısmından alev alarak yanan otobüs, kullanılamaz hale geldi.
Mersin'de Yolcu Otobüsü Yandı
14:17
Tufanbeyli Eksi 16'yı Gördü Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde termometreler gece saatlerinde eksi 16 dereceyi gösterdi.
Tufanbeyli Eksi 16'yı Gördü
15:44
Jandarma'dan Zehir Tacirlerine 2015'in İlk Ağır Darbesi Jandarma, uyuşturucu tacirlerine yeni yılda da göz açtırmıyor.
Jandarma'dan Zehir Tacirlerine 2015'in İlk Ağır Darbesi
14:07
Adana'nın Kurtuluşunun 93. Yıl Dönümü Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü: "Bugün miletimiz büyük bir devlet, büyük bir millet geleneğinin temsilcisi olduğu için bazı şımarıklıkları sabırla seyretmektedir ama sabrın sonunda da bunların tepesine bir balyoz ineceğini hiç kimse unutmasın"
Adana'nın Kurtuluşunun 93. Yıl Dönümü
12:20
Adana'da Kurtuluş Coşkusu Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıldönümü törenle kutlandı.
Adana'da Kurtuluş Coşkusu
17:44
Otoyolda Kaza: 6 Yaralı Mersin'in Tarsus İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 3'ü çocuk 6 kişi yaralandı.
Otoyolda Kaza: 6 Yaralı
08:29
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
13:38
Yılmaz ve Taşpınar Güven Tazelediler Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz ve MHP Pozantı İlçe Başkanı Durmuş Taşpınar yapılan kongrelerde aynı göreve yeniden seçildiler.
Yılmaz ve Taşpınar Güven Tazelediler
13:55
Işıldayan Arılar" Projesi Çukurova Kalkınma Ajansı’nın 2014 mali yılı destek programı kapsamında Adana İli Arı Yetiştiricileri Birliği ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünün ortak hazırlayıp sunduğu “Işıldayan Arılar” projesi kapsamında 21 adet solar sistem güneş enerjisi paneli Pozantı ilçesindeki gezginci arıcılara teslim edildi.
Işıldayan Arılar' Projesi
17:42
Pozantı'da Arıcılara Destek Pozantı ilçesinde, 21 arıcıya solar enerji ve aydınlatma sistemi dağıtıldı.
11:47
Çukurova Karaisalı'ya Destek Çıktı Çukurova Belediyesi, Karaisalı Belediyesi’ne cenaze aracı hibe etti.
Çukurova Karaisalı'ya Destek Çıktı
11:20
CHP'li Başkandan MHP'li Belediyeye Jest Çukurova Belediyesi, Karaisalı Belediyesi’ne cenaze aracı hibe etti.
CHP'li Başkandan MHP'li Belediyeye Jest
00:58
Gözaltındakilere Emniyet Önünde 'Destek' Eylemi 14 Aralık Operasyonu'nda gözaltına alınan kişilerin Emniyet'teki işlemleri sürerken, onlara destek için toplanan kalabalık protesto eylemi yaptı.
Gözaltındakilere Emniyet Önünde 'Destek' Eylemi
00:52
Gözaltındakilere Emniyet Önünde 'Destek' Eylemi Haber-Kamera: Mehmet AKTARAN / İstanbul DHA 14 Aralık Operasyonu'nda gözaltına alınan kişilerin Emniyet'teki işlemleri sürerken, onlara destek için toplanan kalabalık protesto eylemi yaptı.
Gözaltındakilere Emniyet Önünde 'Destek' Eylemi
23:01
Tanal: İmralı ile Görüşmek İstesem Görüştürürlerdi, Basınla Görüştürülmedim Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Meclis İnsan Hakları Komisyonu üyesi olarak Ekrem Dumanlı ve Hidayet Karaca ile görüşmek istediğini ancak savcının izin vermediğini söyledi.
Tanal: İmralı ile Görüşmek İstesem Görüştürürlerdi, Basınla Görüştürülmedim
16:19
Öğrenciler, İlçelere de 1 Liraya Yolculuk Yapabilecek Büyükşehir Belediyesi’nce Adana’nın ilçelerine düzenlenen belediye otobüsü seferlerinde öğrenci ücreti 1 lira oldu.
10:03
Öğrenciler, İlçelere de 1 Liraya Yolculuk Yapabilecek Adana Büyükşehir Belediyesi’nce Adana’nın ilçelerine düzenlenen belediye otobüsü seferlerinde öğrenci ücreti 1 lira oldu.
Öğrenciler, İlçelere de 1 Liraya Yolculuk Yapabilecek
13:44
Mevlana'yı Anma Haftası Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nca Mevlana’yı Anma Haftası etkinlikleri kapsamında, biri merkez, 6 ilçede düzenlenecek etkinliklerin ilki Ceyhan’da yapıldı.
Mevlana'yı Anma Haftası
16:58
Cenaze Konvoyunda Kaza; 3 Ölü, 1 Yaralı Adana'dan Konya'ya götürülen cenaze için oluşturulan konvoyda bulunan otomobil şerit ihlali yapınca, karşı yönden gelen TIR ile çarpıştı.
Cenaze Konvoyunda Kaza; 3 Ölü, 1 Yaralı
16:00
Cenaze Konvoyunda Kaza: 3 Ölü, 1 Yaralı Adana’dan Konya’ya götürülen cenaze için oluşturulan konvoyda bulunan otomobil, şerit ihlali yapılınca, karşı yönden gelen tır ile çarpıştı.
Cenaze Konvoyunda Kaza: 3 Ölü, 1 Yaralı
14:39
Cenaze Konvoyunda Kaza; 3 Ölü, 1 Yaralı Adana'dan Konya'ya götürülen cenaze için oluşturulan konvoyda bulunan otomobil şerit ihlali yapınca, karşı yönden gelen TIR ile çarpıştı.
Cenaze Konvoyunda Kaza; 3 Ölü, 1 Yaralı
13:01
Cenaze Konvoyunda Kaza: 3 Ölü 1 Yaralı Adana'dan Konya'ya cenaze götürülen konvoyda bulunan araç şerit ihlali yapınca karşı yönden gelen TIR ile çarpıştı. Kazada 3 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Cenaze Konvoyunda Kaza: 3 Ölü 1 Yaralı
12:57
Cenaze Konvoyunda Kaza: 3 Ölü, 1 Yaralı Adana'dan Konya'ya götürülen cenaze için oluşturulan konvoyda bulunan otomobil, şerit ihlali yapınca, karşı yönden gelen TIR ile çarpıştı.
Cenaze Konvoyunda Kaza: 3 Ölü, 1 Yaralı
16:57
Adana'da "13 Kare Sanat Günleri"Ne Doğru Sanat günlerinin 16'ncısı, 11 13 Aralık'ta gerçekleştirilecek.
14:06
Komiser Yardımcısının Erdoğan'a Hakaret Davası Adana'nın Kozan ilçesinde, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği ileri sürülen komiser yardımcısının yargılanmasına başlandı.
14:39
Vali Büyük, Pozantı'da İncelemede Bulundu Pozantı Kaymakamı Bilal Özkan'ı ziyaret eden Vali Büyük, Adana'nın hak ettiği ölçüde gelişip, kalkınmasına ve vatandaşın sorunlarının çözümüne yönelik mesajlar verdi.
10:00
Pozantı Müftülüğü'nden Gençlik Projesi Pozantı İlçe Müftülüğü tarafından lise öğrencilerine yönelik hazırlanan “Değerleriyle Yetişen Gençlik” Projesi, tanıtıldı.
01:23
Ulukışla - Pozantı Karayolu Ulaşıma Kapandı Adana'nın Pozantı ilçesiyle Niğde'nin Ulukışla ilçesi arasındaki E-90 karayolu, yağışla kayganlaşan yolda devrilen TIR'lar sebebiyle ulaşıma kapandı.
Ulukışla - Pozantı Karayolu Ulaşıma Kapandı
23:14
Pozantı'da Yoğun Kar Yaşığı Nedeniyle Otoyol Kapandı Adana'nın Pozantı ilçesinde akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle E-90 otoyolu ulaşıma kapandı.
Pozantı'da Yoğun Kar Yaşığı Nedeniyle Otoyol Kapandı
16:23
Trakya, İç Ege, İç Anadolu ve Batı Akdeniz İçin 'Zirai Don' Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü önümüzdeki iki gün boyunca Trakya, İç Ege, İç Anadolu ve Batı Akdeniz'in iç kesimleri için ‘zirai don’ uyarısı yaptı.
13:33
Niğde, Kayseri ve Adana'da Kuvvetli Kar Yağışı Uyarısı Niğde, Kayseri ve Adana'nın iç kesimlerinin yükseklerinde kuvvetli kar yağışı uyarısında bulunuldu.
Niğde, Kayseri ve Adana'da Kuvvetli Kar Yağışı Uyarısı
12:38
Anadolu'da Kar Yağışı Bekleniyor Niğde, Kayseri ve Adana’nın iç kesimlerinin yükseklerinde kuvvetli kar yağışı bekleniyor.
Anadolu'da Kar Yağışı Bekleniyor
10:25
Niğde, Kayseri ve Adana'nın İç Kesimlerinin Yükseklerinde Kuvvetli Kar Yağışı Bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurdun güneyinde iç kesimlerde görülen kuvvetli kar yağışlarının; bugün öğle saatlerinden itibaren yarın sabah saatlerine kadar Niğde ile Kayseri'nin güneyi ve Adana'nın kuzey kesimlerinin yükseklerinde (başta Pozantı, Aladağ) kuvvetli olmasının beklendiğini, özellikle Toroslar mevkiinde başta ulaşım olmak üzere meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.
Niğde, Kayseri ve Adana'nın İç Kesimlerinin Yükseklerinde Kuvvetli Kar Yağışı Bekleniyor
21:13
Adana 8. Tarım Fuarında Bilgi Yarışması Adana 8. Tarım Fuarı etkinlikleri kapsamında, çiftçi muhtar ve ailelerine yönelik bilgi yarışması düzenlendi.
Adana 8. Tarım Fuarında Bilgi Yarışması
18:10
Adana 8. Tarım Fuarı Fuar etkinlikleri kapsamında çiftçi muhtar ve ailelerine yönelik bilgi yarışması düzenlendi.
14:39
1 Çocuk Annesi Eşarpla Kendini Astı Adana'da 25 yaşındaki Derya Yılmaz, yatak odasında kendini eşarpla tavana asarak yaşamına son verdi.
1 Çocuk Annesi Eşarpla Kendini Astı
01:01
Mersin'de Kamyon Çekiciye Çarptı: 1 Ölü Tarsus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
Mersin'de Kamyon Çekiciye Çarptı: 1 Ölü
23:10
Tanker, Çekiciye Çarptı: 1 Ölü Mersin'in Tarsus İlçesi'nde çekiciye arkadan hızla çarpan tanker sürücüsü araçta sıkışarak hayatını kaybetti.
Tanker, Çekiciye Çarptı: 1 Ölü
11:35
Tarsus'ta Otomobil Tıra Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı Mersin'in Tarsus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
Tarsus'ta Otomobil Tıra Arkadan Çarptı: 2 Ölü, 1 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:57:37. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA POZANTI HABERLERİ
[Hata Bildir]