SON DAKİKA POZANTI HABERLERİ

Son Dakika Pozantı Haberleri

 • 17 Şubat 2017 16:40 Adana'daki Fetö/pdy Soruşturması Pozantı ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 3'ü tutuklu 4 sanık hakkında 15'er yıl hapis istemiyle dava açıldı.
 • 17 Şubat 2017 13:00 Grafikli - Adana Polisinden PKK'ya Büyük Darbe Adana Valiliğine bombalı araçla düzenlenen terör saldırısıyla ilgili soruşturma kapsamında 13 Şubat'ta tutuklanan "Halo Dayı" kod adlı Eyüp Ç'nin de aralarında bulunduğu terör örgütünün 81 kişilik Akdeniz yapılanması çökertildi.
 • 16 Şubat 2017 15:15 PKK'nın Bombalı Eylem Sorumlusu İtiraf Etti, 100 Kilo Patlayıcı Ele Geçirildi (2) PKK'LI YÖNETİCİ KANLI EYLEMLERİN EMRİNİ VERMİŞMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Adana Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı İstihbarat ile Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Adana Valiliği saldırısından hemen sonra koordineli çalışma sonucu terör örgütü PKK'nın üst düzey yöneticisi olan Eyüp...
 • 16 Şubat 2017 14:07 Adana PKK'lı Yönetici Kanlı Eylemlerin Emrini Vermiş Adana PKK'lı Yönetici Kanlı Eylemlerin Emrini Vermiş Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Adana Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı İstihbarat ile Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Adana Valiliği saldırısından hemen sonra koordineli çalışma sonucu terör örgütü PKK'nın üst düzey yöneticisi olan Eyüp Çelik'i yakaladığı bildirildi.
 • 16 Şubat 2017 14:07 Dha Yurt Bülteni-8 PKK'nın bombalı eylem sorumlusu itiraf etti, 100 kilo patlayıcı ele geçirildi (EK)1)PKK'LI YÖNETİCİ KANLI EYLEMLERİN EMRİNİ VERMİŞMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Adana Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı İstihbarat ile Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Adana Valiliği saldırısından hemen sonra...
 • 16 Şubat 2017 13:39 PKK'nın Bombalı Eylem Sorumlusu İtiraf Etti, 100 Kilo Patlayıcı Ele Geçirildi (2) PKK'nın Bombalı Eylem Sorumlusu İtiraf Etti, 100 Kilo Patlayıcı Ele Geçirildi (2) PKK'LI YÖNETİCİ KANLI EYLEMLERİN EMRİNİ VERMİŞMilli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Adana Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı İstihbarat ile Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, Adana Valiliği saldırısından hemen sonra koordineli çalışma sonucu terör örgütü PKK'nın üst düzey yöneticisi olan Eyüp...
 • 16 Şubat 2017 13:26 Halo Dayı Halo Dayı" Kod Adlı Terörist 5 Şehidin Faili Çıktı Adana Valiliğine bombalı araçla düzenlenen ve 2 sivil görevlinin şehit olduğu, 33 kişinin yaralandığı saldırının planlayıcısı olduğu ileri sürülerek tutuklanan "Halo dayı" lakaplı teröristin Adana’da geçtiğimiz yıllarda 5 polisin şehit edildiği olayın da planlayıcısı olduğu ortaya çıktı.
 • 14 Şubat 2017 10:36 Muhtarlardan Vali Demirtaş'a İade-i Ziyaret Muhtarlardan Vali Demirtaş'a İade-i Ziyaret Adana’nın Pozantı ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları Vali Mahmut Demirtaş’a iade-i ziyarette bulundu.
 • 13 Şubat 2017 08:54 Dha Yurt Bülteni - 1 Dha Yurt Bülteni - 1 1)ŞEHİT TEĞMEN'İN CENAZESİ, ORDU-GİRESUN HAVALİMANI'NA GETİRİLDİSuriye'nin El Bab bölgesinde DEAŞ'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan teğmen, 25 yaşındaki Furkan Yayla'nın cenazesi, askeri uçakla Ordu-Giresun Havalimanı'na getirildi.
 • 13 Şubat 2017 08:15 Patlayan Lastiği Değiştirmek İsterken Tır'ın Çarptığı Sürücü Öldü Patlayan Lastiği Değiştirmek İsterken Tır'ın Çarptığı Sürücü Öldü ADANA'nın Pozantı İlçesi'nde TIR sürücüsü 38 yaşındaki Sinan Özer, aracının patlayan lastiğini deştirmek isterken başka bir TIR'ın çarpması sonucu hayatını kaybetti.
 • 13 Şubat 2017 02:04 Dha Yurt Bülteni - 16 Dha Yurt Bülteni - 16 Patlayan lastiği değiştirmek isterken TIR'ın çarptığı sürücü öldüADANA'nın Pozantı İlçesi'nde TIR sürücüsü 38 yaşındaki Sinan Özer, aracının patlayan lastiğini deştirmek isterken başka bir TIR'ın çarpması sonucu hayatını kaybetti.
 • 13 Şubat 2017 01:40 Aracının Lastiğini Değiştiren Sürücüye TIR Çarpınca Hayatını Kaybetti Aracının Lastiğini Değiştiren Sürücüye TIR Çarpınca Hayatını Kaybetti Adana'nın Pozantı ilçesinde TIR sürücüsü Sinan Özer, aracının patlayan lastiğini deşğiştirmek isterken başka bir TIR'ın çarpması sonucu hayatını kaybetti.
 • 13 Şubat 2017 01:29 Adana - Patlayan Lastiği Değiştirmek Isterken Tır'ın Çarptığı Sürücü Öldü Adana - Patlayan Lastiği Değiştirmek Isterken Tır'ın Çarptığı Sürücü Öldü Patlayan lastiği değiştirmek isterken TIR'ın çarptığı sürücü öldüADANA'nın Pozantı İlçesi'nde TIR sürücüsü 38 yaşındaki Sinan Özer, aracının patlayan lastiğini deştirmek isterken başka bir TIR'ınçarpması sonucu hayatını kaybetti.
 • 13 Şubat 2017 01:22 Patlayan Lastiği Değiştirmek İsterken Tır'ın Çarptığı Sürücü Öldü Patlayan Lastiği Değiştirmek İsterken Tır'ın Çarptığı Sürücü Öldü ADANA'nın Pozantı İlçesi'nde TIR sürücüsü 38 yaşındaki Sinan Özer, aracının patlayan lastiğini deştirmek isterken başka bir TIR'ın çarpması sonucu hayatını kaybetti.
 • 05 Şubat 2017 14:42 Atatürk'ün Niğde'ye Gelişinin 83. Yıldönümü Kutlandı Atatürk'ün Niğde'ye Gelişinin 83. Yıldönümü Kutlandı Mustafa Kemal Atatürk’ün Niğde’ye gelişinin 83. yıl dönümü törenle kutlandı.
 • 05 Şubat 2017 14:40 Devrilen Tırın Sürücüsü Öldü Devrilen Tırın Sürücüsü Öldü Mersin’in Tarsus ilçesinde devrilen tırın sürücüsü hayatını kaybetti.
 • 04 Şubat 2017 11:15 Başbakan Binali Yıldırım'dan Adana'ya Metro ve Tramvay Sözü Başbakan Binali Yıldırım'dan Adana'ya Metro ve Tramvay Sözü Başbakan Binalı Yıldırım, Adana’da yarım kalan metro hizmetinin tamamlanması ve kente tramvay hizmetinin getirilmesi için vatandaşlardan referandumda destek istedi.
 • 03 Şubat 2017 22:22 Adana Başbakan Yıldırım Adana'da Sandık Yönetimleri Toplantısına Katıldı Adana Başbakan Yıldırım Adana'da Sandık Yönetimleri Toplantısına Katıldı Başbakan Yıldırım Adana'da sandık yönetimleri toplantısına katıldıBAŞBAKAN'DAN KILIÇDAROĞLU'NA ESPİRİLİ CEVAPBAŞBAKAN Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 'Referandumdan evet çıkarsa rejim değişecek' açıklamasına da esprili bir dille cevap vererek, "Doğru, bir...
 • 03 Şubat 2017 22:05 Başbakan Yıldırım: Başbakan Yıldırım: "Doğru, Bir Rejim Değişikliği Var. Adana Kebabı Yiye Yiye Rejim de Bozuldu, Her... Başbakan Binali Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) anayasa referandumundan evet çıkması halinde ülkedeki rejimin değişeceği iddialarına esprili bir yanıt vererek, “Doğru, bir rejim değişikliği var. Çünkü milletvekilleri anayasa değişikliğinde gece gündüz çalıştılar.
 • 03 Şubat 2017 17:55 Başbakan Yıldırım: Başbakan Yıldırım: "Bırakın Rejim Değişmesini Siz Kafayı Değiştirin" Başbakan Binali Yıldırım, "Diyorlar ki ’rejim değişiyor’. Ne rejimi kardeşim? Bırakın rejim değişmesini siz kafayı değiştirin.
 • 03 Şubat 2017 17:34 Mersin'de Toplu Açılış Töreni Başbakan Binali Yıldırım, "Güzel işleri yapmak için ahdettik, yemin ettik. Onlar 'Hayır' dedikçe, onlar direndikçe engelleri aşa aşa bugünlere geldik.
 • 03 Şubat 2017 17:21 Erdoğan'ın 14 Yıllık Hayali Gerçek Oldu: Bu Aşık Olduğum Bir Projedir Erdoğan'ın 14 Yıllık Hayali Gerçek Oldu: Bu Aşık Olduğum Bir Projedir Türkiye'nin ilk şehir hastanesi olma özelliğine sahip Mersin Şehir Hastanesi, açılışında konuşan Erdoğan, "14 yıldır bu projenin hayalini kuruyordum. Bu aşık olduğum bir projedir" dedi.
 • 31 Ocak 2017 14:41 Vali Demirtaş: Vali Demirtaş: "Muhtarlarımızla Daha Sık Bir Araya Geleceğiz" Adana Valisi Mahmut Demirtaş, periyodik olarak gerçekleştirdiği muhtarlar toplantılarını, Adana’nın merkez ilçeleri ile İmamoğlu ve Pozantı’nın ardından Karataş ilçesinde sürdürdü.
 • 31 Ocak 2017 13:16 Vali Demirtaş'tan, Pozantı Kaymakamlığı'na Ziyaret Vali Demirtaş'tan, Pozantı Kaymakamlığı'na Ziyaret Adana Valisi Mahmut Demirtaş, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan toplantıya katılmak üzere gittiği Pozantı’da, Kaymakamı Taner Tengir’i makamında ziyaret etti.
 • 31 Ocak 2017 13:09 Vali Demirtaş Muhtarlar ile Buluştu Vali Demirtaş Muhtarlar ile Buluştu Adana Valisi Mahmut Demirtaş, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda gerçekleştirilen muhtarlar toplantısı kapsamında, Adana’nın merkez ilçeleri ile İmamoğlu mahalle muhtarları toplantısının ardından, Pozantı ilçesinde görev yapan muhtarlar ile sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi.