SON DAKİKA PÜTÜRGE HABERLERİ

Son Dakika Pütürge Haberleri

11:10
İnternette "112 Acil Servis İstasyonuna Satılık" İlanı Bir sitede, "112 acil servis istasyonu ve personeli için" satılık ilanı veren kişi hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
17:10
MHP Doğanyol'da Sevimli ile 'Devam' Dedi MHP Doğanyol İlçesi olağan kongresinde Emrah Sevimli yeniden ilçe başkanı seçildi.
MHP Doğanyol'da Sevimli ile 'Devam' Dedi
17:17
Milletvekili Öz'den Emitt'deki Malatya Standına Ziyaret İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) açılan Malatya Standını AK Parti Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz ile birlikte Yeni Malatyaspor ve MASTÖB Başkanı Adil Gevrek’te ziyaret etti.
Milletvekili Öz'den Emitt'deki Malatya Standına Ziyaret
17:17
Emitt "Malatya" ile Coştu İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) açılan Malatya Standı etkinliği kapsamında Malatyalı sanatçılar tarafından müzik ziyafeti verildi.
Emitt 'Malatya' ile Coştu
10:31
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler üreten Malatya Büyükşehir Belediyesi, kırsala yapacağı yatırım ve hizmetler için yeni tesisler kurmaya devam ediyor.
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor
18:33
Emitt Fuarında Malatya Standına Yoğun İlgi İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde bugün açılışı gerçekleşen ve 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) bulunan Malatya Standına yoğun ilgi gösteriliyor.
Emitt Fuarında Malatya Standına Yoğun İlgi
13:13
Malatya'da Karla Mücadele Malatya'da kırsal kesimde 9 mahalenin yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
15:31
Malatya'da 11 Yargı Mensubunun Görev Yeri Değişti HSYK 1. Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi kapsamında 11 yargı mensubunun görev yeri değişti.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
11:54
Doğu Buz Kesti Doğu Anadolu Bölgesi, kışın en sert günlerini yaşıyor.
Doğu Buz Kesti
10:35
Yurtta Kış Malatya'da, 102 yerleşim biriminine ulaşım sağlanamıyor.
12:21
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 171 mahallenin yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:31
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı Malatya’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 171 köye ulaşım sağlanamıyor.
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı
20:04
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı nedeniyle Bingöl'de 176, Batman'da 40, Siirt'te de 30 köy yolu ulaşıma kapandı, Bingöl merkez ve Karlıova ile Diyarbakır'ın Hani ilçesinde eğitime bir gün ara verildi.
19:21
Siirt'te Kar Yağışından Dolayı 30 Köy Yolu Kapandı Yoğun kar yağışı nedeniyle, Bingöl'de 176, Batman'da 40, Siirt'te de 30 köy yolu ulaşıma kapandı.
Siirt'te Kar Yağışından Dolayı 30 Köy Yolu Kapandı
19:15
Malatya'da Eğitime Kar Engeli Malatya'nın Darende, Arapgir ve Pütürge ilçelerinde eğitime 2, Kuluncak'ta bir gün ara verildi.
19:11
Malatya ve Tunceli'de Eğitime Kar Engeli Darende, Arapgir, Pütürge ve Nazımiye'de 2, Kuluncak, Pülümür ve Hozat'a 1 gün eğitime ara verildi.
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
11:18
Fırtına 4 İlde Elektrik Arızası Oluşturdu Türkiye genelinde bir çok olduğu gibi Elazığ, Malatya, Tunceli ve Bingöl’de hatlarda oluşan hasarlardan dolayı elektrik arızası meydana geldi.
Fırtına 4 İlde Elektrik Arızası Oluşturdu
11:11
Malatya'da Hayat Durma Noktasına Geldi Malatya’da, etkili olan sağanak yağış ve kar nedeniyle birçok bölgede hayat durma noktasına geldi.
Malatya'da Hayat Durma Noktasına Geldi
00:29
Malatya'da Eğitime Kar Engeli Pütürge, Doğanyol, Kale ilçelerinde ilk ve orta dereceli okulların tamamı, Arapgir ilçesinde ise yatılı bölge okulları dışındaki okullarda eğitime bir gün ara verildi.
15:07
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 81 mahallenin yolu ulaşıma kapandı.
09:27
Pütürge'de Hanım Evi Kahvaltı Etkinliği Devam Ediyor Malatya’nın Pütürge İlçesi’nde hanımlara kahvaltı toplantıda "İhlas ve Riya" konusu anlatıldı.
Pütürge'de Hanım Evi Kahvaltı Etkinliği Devam Ediyor
15:26
Öz Kuzey Çevre Yolunu Anlattı AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, “Kuzey çevre yolu ihalesi 20 Ocak’ta yapılacak” dedi.
Öz Kuzey Çevre Yolunu Anlattı
13:19
Pütürgeli Hanımlara İbadet ve Namaz Anlatıldı Malatya’nın Pütürge İlçesi’nde hanımlara ibadet ve namaz anlatıldı.
Pütürgeli Hanımlara İbadet ve Namaz Anlatıldı
18:36
Malatya Amatör Küme Futbol Ligi Malatya Amatör Küme Futbol’da, 1. Amatör Küme Büyükler Ligi, U-17 Ligi ve U-15 Ligi Play-Off karşılaşmaları oynandı.
Malatya Amatör Küme Futbol Ligi
13:41
Pütürge İçin El Ele Toplantısı Malatya’nın Pütürge İlçe Kaymakamı Osman Doğramacı, Pütürge İlçe Belediye Başkanı Mehmet Polat İstanbul’da Pütürgeliler ile bir araya geldiler.
Pütürge İçin El Ele Toplantısı
14:40
AK Parti Malatya Teşkilatı'nda Seçim Heyecanı AK Parti Malatya teşkilatlarında seçim heyecanının tüm hızıyla devam ettiği bildirildi.
AK Parti Malatya Teşkilatı'nda Seçim Heyecanı
17:58
Battalgazi Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Kurulunu Yaptı Battalgazi Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, genel kurulunu gerçekleştirdi.
Battalgazi Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Kurulunu Yaptı
17:34
Malatya Valisi Kamçı'ya Ziyaretler Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen ile ilçe müftüleri ve İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri Vali Kamçı'yı makamında ziyaret etti.
17:33
MASKİ'den Pütürge'ye Ziyaret Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresinde çalışan idareciler alt yapı sorunlarının çözülmesi için Pütürge'yi ziyaret etti.
MASKİ'den Pütürge'ye Ziyaret
17:06
Kadınlar Kahvaltı Sofrasında Buluştu Malatya’nın Pütürge İlçesi’nde kadınlar, kahvaltı programında bir araya geldi.
Kadınlar Kahvaltı Sofrasında Buluştu
11:39
Pütürge Köyleri Sincik'e Yol İstiyor Malatya’nın Pütürge ilçesine bağlı Korucak, Ulutaş, Sorguçlu, Taştepe, Yeşildere köylüleri Sincik ilçesine bağlantı yolunun yapılmasını istiyor.
13:58
Su Bedeli Halkımıza Hizmet Olarak Geri Dönüyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ Genel Müdürlüğü'nün yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
10:26
Malatya Amatör Küme Futbol Ligi Malatya Amatör Küme’de U-15 Ligi’nde 11. hafta karşılaşmaları oynanırken, 1. Amatör Küme Büyükler Futbol Ligi de start alacak.
Malatya Amatör Küme Futbol Ligi
09:45
Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Şükrü Özdemir'den, Kaymakam Osman Doğramacı'ya Ziyaret Malatya Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Uzm. Dr. Şükrü Özdemir, Pütürge İlçe Kaymakamı Osman Doğramacı’yı makamında ziyaret etti.
Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Şükrü Özdemir'den, Kaymakam Osman Doğramacı'ya Ziyaret
12:14
Malatya'da Tek Çimlenme Odası Pütürge'de Kuruldu Malatya’da tek olarak çimlenme odasının Pütürge İlçesi’nde kurulduğu bildirildi.
Malatya'da Tek Çimlenme Odası Pütürge'de Kuruldu
09:26
Doğanyol'un Yeni Kaymakamı Serdar Karal'a Ziyaret Malatya’nın Doğanyol İlçe Kaymakamı Serdar Karal’a ziyaretler devam ediyor.
Doğanyol'un Yeni Kaymakamı Serdar Karal'a Ziyaret
20:55
Yeni Muhtar Cinayetinde Eski Muhtar Tutuklandı Malatya’nın Pütürge ilçesinde mahalle muhtarının öldürüldüğü olayla ilgili mahallenin eski muhtarı tutuklanarak cezaevine konuldu.
23:26
Malatya'da Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Malatya'nın Pütürge ilçesinde çıkan silahlı kavga sonucu bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.
Malatya'da Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı
19:32
Malatya'da Cinayet: 1 Ölü, 1 Yaralı Malatya’nın Pütürge ilçesinde mahalle muhtarı öldürülürken, mahallenin eski muhtarının oğlu ise ağır yaralandı.
11:23
Malatya Amatör Küme Futbol Ligi Malatya Amatör Küme’de U-15 ve U-19 1. Küme Futbol Ligleri’nde 9. hafta karşılaşmaları oynanacak.
Malatya Amatör Küme Futbol Ligi
11:53
Pütürge'de Aşure Günü Etkinliği Malatya'nın Pütürge ilçesinde Muharrem Ayı nedeniyle aşure etkinliği düzenlendi.
Pütürge'de Aşure Günü Etkinliği
09:19
Amatör Küme Futbol Ligi Malatya Amatör Küme’de U-15 ve U-19 1. Küme Futbol Ligleri’nde 8. hafta karşılaşmaları oynanacak.
Amatör Küme Futbol Ligi
10:38
Kaymakam Osman Doğramacı, Hastaneyi Denetledi Malatya’nın Pütürge İlçesi Kaymakamı Osman Doğramacı, yeni devlet hastanesini ziyaret ederek denetledi.
Kaymakam Osman Doğramacı, Hastaneyi Denetledi
17:35
Malatya Amatör Küme Futbol Ligi Malatya Amatör Küme’de U-15 ve U-19 1. Küme Futbol Ligleri’nde 6. hafta karşılaşmaları oynandı.
17:25
Malatya Amatör Küme Futbol Ligi Malatya Amatör Küme’de U-15 ve U-19 1. Küme Ligleri’nde 5. hafta karşılaşmaları oynandı.
17:46
Amatör Küme Futbol Ligi Malatya amatöründe U-15 ve U-19 1. Küme Futbol Ligleri’nde 4. hafta karşılaşmaları oynandı.
12:30
Battalgazi Belediye Başkanı Gürkan, Baba Ocağını Ziyaret Etti Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge ilçesinin Tekederesi Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Battalgazi Belediye Başkanı Gürkan, Baba Ocağını Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:05:19. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA PÜTÜRGE HABERLERİ
[Hata Bildir]