SON DAKİKA RADİKAL GAZETESİ 8979 RESİMLERİ HABERLERİ

Son Dakika Radikal Gazetesi 8979 Resimleri Haberleri

 • 09:18Gökçek: Metroda Erkek Erkeğe ÖpüştülerGökçek: Metroda Erkek Erkeğe ÖpüştülerMelih Gökçek, Kurtuluş Metrosu'ndaki eylemde kızlarla kızların, erkeklerle erkeklerin öpüştüğünü ileri sürdü.
 • 13:05Tüsiad Yüksek İstişare Konseyi ToplantısıTüsiad Yüksek İstişare Konseyi ToplantısıTÜSİAD YİK Başkanı Yücaoğlu: "Türkiye, Suriye'nin helikopterini düşürmüştür ve haklıdır. Fakat genel anlamda Türkiye, dış politikadaki sert konuşma üslubu, esneklikten uzak ve hatta bazen çatışmalara açık kapı bırakan tutumuyla, alışılmışın çok dışında bir görüntü sergiliyor" "Özellikle silah kullanımına dayalı her türlü müdahalenin dışında kalmaya özen göstermeliyiz" "Türkiye'nin siyaset, ekonomi ve dış politika alanlarında yeni hikayesi hemen hemen kalmadı"
 • 16:59Karaburun Forumu'nda Gezi Parkı KonuşulduKaraburun Forumu'nda Gezi Parkı Konuşulduİzmir'in Karaburun İlçesi'ndeki Nergis Çay Bahçesi'nde düzenlenen Karaburun Forumu'nda, Gezi Parkı eylemleri ve sonrasındaki süreç ele alındı.9'uncu Karaburun Şenliği kapsamında yapılan foruma, Radikal Gazetesi yazarı Özgür Mumcu konuşmacı olarak...
 • 16:32AK Parti'li Ensarioğlu: Yeni Anayasa Gelecek Yıla KalmamalıAK Parti'li Ensarioğlu: Yeni Anayasa Gelecek Yıla KalmamalıAK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, "Yeni anayasa mutlaka çoğulcu, demokratik, özgürlükçü yapılmalıdır."
 • 16:40Fransa'dan Fransa'dan "Radikal İslam" ÇarpıtmasıFransa'nın en köklü haftalık haber dergilerinden Le Point, Türkiye'yle ilgili skandal bir yalan habere imza attı.
 • 08:16Silopi'de Ölen Ne Terörist Ne ŞehitSilopi'de Ölen Ne Terörist Ne Şehitİşte bugünün gazete manşetlerine yansıyan gündemin önemli konuları...
 • 02:10Norveç'teki Kurbanların ResimleriNorveç'teki Kurbanların ResimleriUtoya adasındaki katliamda hayatını kaybedenlerin resimleri yayınlandı.
 • 16:00Türkiye'de "Sosyal Medya" BaharıAhmet Şık ve Nedim Şener'in tutuklanması, sosyal medyada yeni bir muhalefet alanı yaratıyor.
 • 12:50Merkel, Obama'yı Tebrik EttiAlmanya Başbakanı Angela Merkel, ABD Başkanı Barack Obama'yı telefonla arayarak, Usame Bin Ladin'e karşı düzenlenen başarılı operasyondan dolayı kendisini tebrik etti.
 • 19:10Kılıçdaroğlu, "Meclis'te Başörtülü Aday'a Onay VermediCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mecliste Başörtülü Milletvekiline Onay Vermedi.
 • 14:04Arap Ülkelerindeki OlaylarTürk-Arap Bilim, Kültür ve Sanat Derneği
 • 01:39Tiyatro Mühürlendi Tiyatro MühürlendiYala Ama Yutma Oyununun Sahnelendiği Kumbaracı 50, Beyoğlu Belediyesi Tarafından Mühürlendi.
 • 18:46Osman Yıldırım: Gizli Tanık DeğilimDanıştay Saldırısı Sanığı Osman Yıldırım, Ergenekon Ana Davasının Sanık ve Avukatları Tarafından "Gizli Tanık 9" Olduğu Yönündeki İddiaların Asılsız Olduğunu Söyledi.
 • 01:30Duygular Konuştu Sıra MantıktaBaşbakan Erdoğan'ın 'Davos Çıkışı' Sonrası İsrail Sokaklarının Duygularını Dün Aktarmıştık. İsrail Cumhurbaşkanı Peres ile Başbakan Erdoğan Arasında Yaşananları 'Duygusal Yoğunluğa' Bağlayan İsrail Yönetimi İse, Olaya Şöyle Bakıyor: "Olan Oldu Deyip Telafi Etmek İçin Karşılıklı Mesajlara İhtiyaç Var. Türkiye'ye Burada 7 Milyon Dostu Olduğu, İsraillilere Türk Halkının Onlarla Sorunu Olmadığı His...
 • 11:01Şamil Tayyar: Medya, Ergenekon'a İdeolojik YaklaşıyorŞamil Tayyar: Medya, Ergenekon'a İdeolojik YaklaşıyorStar Gazetesi Ankara Temsilcisi Şamil Tayyar ile Ergenekon Soruşturması Medyanın Ergenekon Davasına İdeolojik Yaklaştığını Söyledi. Medyanın Ergenekon Davasında Demokrasi Sınavından Kaldığını Vurgulayan Tayyar, "Sınavı Geçtiğini Söyleyemeyiz. Hiçbir Zaman En Azından Medya Bu Konuda Bir Taraf Haline, Çok Sesli Hale Geldi." Dedi.
 • 10:32Uygur Türklerine Çin'in Olimpiyat BaskısıUygur Türklerine Çin'in Olimpiyat BaskısıHürriyet, Dünya Basınının Sokulmadığı Uygur Bölgesine Girdi ve Çin'in İnsan Hakları İhlalleri İddialarını Araştırdı.
 • 10:25Benzin Fiyatı, Amerikalı Çalışanların Belini BüküyorABD'de Normal Benzinin Ortalama Galon Fiyatı, Hafta Sonunda Tarihte İlk Kez 4 Dolar Limitini Geçti. Ülkenin Tamamında Benzin Fiyatı Günlük Hayatı Doğudan Etkilemeye Başlarken, Bu Etki Özellikle Kırsal Kesimlerde Çok Daha Şiddetli Hissediliyor.
 • 10:40İngiliz Basınında Bugünİngiliz Basınında Bugün, 21 Temmuz 2005'te Londra'nın Ulaşım Sistemine Saldırı Girişiminde Bulunan Altı Zanlının Davalarının Başlaması, Saddam Hüseyin'in Üvey Kardeşi Barzan İbrahim El-tıkriti ve Eski Baş Yargıç Avad Hamid El-bender'in Cezalarının İnfazına Tepkiler ve İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad'a Artan Eleştiriler Başlıkları Öne Çıktı.