SON DAKİKA RADİKAL GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Radikal Gazetesi Haberleri

16:17
Ceyda Karan ve Hikmet Çetinkaya Kimdir ? İkiliye Karikatür Tepkisi Cumhuriyet gazetesi yazarları Ceyda Karan ve Hikmet Çetinkaya yazılarında Charlie Hebdo olaylarını kaleme aldılar. İkilinin Charlie Hebdo yazılarında Hz.Muhammed'e hakaret içeren karikatürüde yayınlamaları tepkilere neden oldu. Ceyda Karan ve Hikmet Çetinkaya Kimdir?
18:13
"Medyanın Bağımsız Olması Gerekmez, Bu Bir Hikayedir" Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Atilla Yayla, 'bağımsız medya' olayına inanmadığını söyledi.
'Medyanın Bağımsız Olması Gerekmez, Bu Bir Hikayedir'
09:47
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti CHP'de 22 il başkanı milletvekili adayı olabilmek için görevini bıraktı. İstanbul'da 11, İzmir'de 5, Ankara'da 4 olmak üzere onlarca ilçe başkanı da vekillik için sırada.
Seçim Yaklaştı, CHP'de 22 İl Başkanı İstifa Etti
09:17
Tahşiye Senaryosunda Gizlenen Gerçekler "El Kaide ile bağlantılı bir örgüte 2010’da operasyon yapılıyor.
Tahşiye Senaryosunda Gizlenen Gerçekler
08:29
CHP'li Gürsel Tekin, HDP'ye Kapıları Kapattı CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır'da 'araladığı' kapıyı "CHP milletten başkasıyla ittifak yapmaz" diyerek kapattı.
CHP'li Gürsel Tekin, HDP'ye Kapıları Kapattı
15:06
Haluk Dinçer Türkiye'de Yolsuzluk Var ve Yolsuzluk Algısı Artma Eğiliminde Haber: Gülseli KENARLI - Kamera: Boğaçhan ÖZER / İstanbul DHA Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Haluk Dinçer, iş dünyasının yolsuzluk algısını ölçmek amacıyla İstanbul genelinde bir anket düzenlediklerini ifade ederek, "Sonuç, büyük ölçüde beklediğimiz gibi oldu.
Haluk Dinçer Türkiye'de Yolsuzluk Var ve Yolsuzluk Algısı Artma Eğiliminde
15:04
Türkiye'de Yolsuzluk Var ve Yolsuzluk Algısı Artma Eğiliminde" Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Haluk Dinçer, iş dünyasının yolsuzluk algısını ölçmek amacıyla İstanbul genelinde bir anket düzenlediklerini ifade ederek, "Sonuç, büyük ölçüde beklediğimiz gibi oldu.
14:07
Yeşilyurt Belediyesi, Yaygın Medya Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Malatya Valisi'nin katılımıyla 5. Film Festivali çerçevesinde MİAD organizasyonu ile ilimizde bulunan yaygın medya temsilcileri sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Yeşilyurt Belediyesi, Yaygın Medya Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
17:40
Tüsiad'dan "İş Dünyası Bakış Açısıyla Türkiye'de Yolsuzluk" Semineri Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), "İş Dünyası Bakış Açısıyla Türkiye'de Yolsuzluk" başlıklı bir seminer gerçekleştirecek.
09:18
Ali İsmail'in Görüntüsünü Silen Bilirkişiye 3 Yıl Hapis İsteniyor Ali İsmail Korkmaz'ın dövülmesine ilişkin görüntüleri iki kez silen bilirkişi hakkında üç yıla kadar hapis cezası verilmesi istemiyle iddianame düzenlendi.
Ali İsmail'in Görüntüsünü Silen Bilirkişiye 3 Yıl Hapis İsteniyor
12:54
Vildan Atasever Kürtçe Eleştirilerine Yanıt Verdi Yeni filmi için Kürtçe öğrenmeye çalışan Vildan Atasever, kendisine yöneltilen eleştirilere "Aborijin dili öğreniyorum desem bu kadar garip karşılanmazdı" yanıtını verdi.
Vildan Atasever Kürtçe Eleştirilerine Yanıt Verdi
09:51
Gazeteler ve Güncel Haber Manşetleri / 18 Kasım Salı Tarihli Manşetler Güncel gazete manşetleri. 18 Kasım Salı tarihinden Güncel Haberler Ve Gazete Manşetleri. Türkiye ve dünya gündeminden güncel haberler. IŞİD katliamları sürüyor, Volkan Demirel olayı dünya basınında geniş yer buldu. Gündemden derlediğimiz diğer haber başlıkları şu şekilde..
Gazeteler ve Güncel Haber Manşetleri / 18 Kasım Salı Tarihli Manşetler
09:48
18.11.2014 Güncel Haberler Ve Gazete Manşetleri 18.11.2014 tarihinden Güncel Haberler Ve Gazete Manşetleri. Türkiye ve dünya gündeminden güncel haberler. IŞİD katliamları sürüyor, Volkan Demirel olayı dünya basınında geniş yer buldu. Gündemden derlediğimiz diğer haber başlıkları şu şekilde..
18.11.2014 Güncel Haberler Ve Gazete Manşetleri
11:26
Radikal Yazarı: PYD'nin İlk Tercihi Bahoz Erdal'dı Peşmergenin Türkiye'den geçişinin yankıları devam ederken, Radikal yazarı Murat Yetkin "PYD'nin ilk tercihi peşmerge değil Bahoz Erdal'dı" iddiasını ortaya attı.
Radikal Yazarı: PYD'nin İlk Tercihi Bahoz Erdal'dı
14:56
Oral Çalışlar'dan Bahçeli'ye: 63 Akılsız Adamdan Biri de Benim Radikal yazarı Oral Çalışlar, Bahçeli'nin "63 akılsız adam" eleştirisine kaleme aldığı "63 akılsız adamdan biri de benim" yazısıyla yanıt verdi.
Oral Çalışlar'dan Bahçeli'ye: 63 Akılsız Adamdan Biri de Benim
16:29
YPJ'li Kadın Militan: Ya IŞİD Militanını Öldüreceğim ya da Kendimi Daily Mail'e röportaj veren YPJ'li genç kadın Nesrin Abdi, bir IŞİD militanı tarafından köşeye sıkıştırılırsa ya onu ya kendini öldüreceğini söyledi.
YPJ'li Kadın Militan: Ya IŞİD Militanını Öldüreceğim ya da Kendimi
15:03
'Doğru Anne Bebek Beslenmesi Bizim İçin Bir Misyon' Bu yıl ikincisi düzenlenen Sosyal Marka Zirvesi 2014 (Social Brand Summit) yerli ve yabancı çok sayıda konuşmacının katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirildi.
12:55
Haftanın Tarihine Bakış Ankara, 13 Ekim 1923'te TBMM'de kabul edilen tek maddelik yasayla Türkiye’nin başkenti oldu.
16:10
Ezgi Başaran'ın Yazısına Erişim Engellendi Erişim Sağlayıcıları Birliği, Radikal yazarı Ezgi Başaran'ın 30 Eylül tarihli yazısını engelledi.
08:36
Cemil Bayık: PKK Devlet Peşinde Değil, Hedef Tüm Ortadoğu KCK Eş Başkanı Cemil Bayık, hedeflerinin devlet kurmak olmadığını söyleyerek "Ortadoğu halklarının demokrasi ve özgürlük sorunlarını çözmek istiyoruz." dedi.
Cemil Bayık: PKK Devlet Peşinde Değil, Hedef Tüm Ortadoğu
16:22
İnşaat Firmasına 5 Ay Önce Ceza Kesilmiş Torunlar İnşaat'a beş ay önce ölen işçi için 5600 TL ceza kesildiği ortaya çıktı.
İnşaat Firmasına 5 Ay Önce Ceza Kesilmiş
15:59
İnternet Özgürlüğü 'Bilgi'de Konuşulacak İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde düzenlenecek "Internet Ungovernance Forum" internet yönetişimi alanında önemli aktivist ve akademisyenleri konuk edecek
16:59
Demirtaş: Erdoğan'ı Değil, Halkın İradesini Alkışladım HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, yemin töreninde Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ı değil, halkın iradesini alkışladığını söyledi.
Demirtaş: Erdoğan'ı Değil, Halkın İradesini Alkışladım
15:43
Gazeteci Arda Uskan'ın Cenazesi İstanbul'da Toprağa Verildi Karaciğer kanseri nedeniyle dün 67 yaşında vefat eden gazeteci Arda Uskan'ın cenazesi, İstanbul'da toprağa verildi.
09:59
Anamur Ulusal Kanallarda Canlı Yayınlandı Anamur Belediyesi 8. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali birçok ulusal kanalda canlı yayınlandı.
Anamur Ulusal Kanallarda Canlı Yayınlandı
21:47
Gazeteci Arda Uskan Vefat Etti Uskan, yarın öğle vakti Teşvikiye Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
Gazeteci Arda Uskan Vefat Etti
14:58
Tedxalsancak Konferansı'na Geri Sayım Başladı! TEDxAlsancak Konferansı "Aklındaki Soru Ne?" temasıyla bu yıl ilk defa TED markalı bir konferans salonu dışında gerçekleştirilecek.
Tedxalsancak Konferansı'na Geri Sayım Başladı!
20:27
Erdoğan'dan MHP CHP'liler 'Bana Oy Verecek' İddiası Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 10 Ağustos’ta CHP ve MHP’ye gönül vermiş insanların kendisini tercih edeceğini iddia etti.
Erdoğan'dan MHP CHP'liler 'Bana Oy Verecek' İddiası
19:12
Erdoğan: Doğan Grubu, Radikal Gazetesi İsim Veriyorum Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Radikal gazetesi ne diyor; İsrail saldırı altında, Doğan Grubu, İsrail mi saldırı altında Gazze mi saldırı altında." dedi.
Erdoğan: Doğan Grubu, Radikal Gazetesi İsim Veriyorum
10:10
Dinleme Kayıtlarını Şimdiki İstihbarat Daire Başkanı Sildirmiş Emniyet’teki telefon dinleme kayıtlarının silinmesine ilişkin tartışmaları bitirecek önemli bir belge ortaya çıktı.
Dinleme Kayıtlarını Şimdiki İstihbarat Daire Başkanı Sildirmiş
15:42
Ömer Şahin Yeni Adresi Belli Oldu! Radikal'in kapanmasıyla ne yapacağı merak edilen isimlerden olan tecrübeli gazeteci Ömer Şahin'in yeni adresi belli oldu..
10:13
Demirtaş, Kılıçdaroğlu'na Rıza Türmen'i Önermiş HDP'nin Köşk adayı Selahattin Demirtaş, CHP ile Rıza Türmen ismi üzerinde buluşabileceklerini ancak bunun Kılıçdaroğlu tarafından kabul görmediğini belirtti.
Demirtaş, Kılıçdaroğlu'na Rıza Türmen'i Önermiş
14:28
Ortaylı: Müzede Düğün Yapılması Cahillikten İlber Ortaylı, Eskişehir Arkeoloji Müzesi'nde heykellerin bulunduğu bir salonda sünnet düğünü yapılmasının cahillikten kaynaklandığını söyledi.
Ortaylı: Müzede Düğün Yapılması Cahillikten
13:59
Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Verildi Başbakan Yardımcısı Babacan ekonomi gazetecileriyle bir araya geldi
10:47
Başbakan Yardımcısı Babacan Ekonomi Gazetecileriyle Bir Araya Geldi Babacan: "Türkiye'yi ana yoldan, o salim yoldan sağa sola saptırmaya çabalayanlar olabilir.
09:20
Radikal Gazetesi Faaliyetlerine, 22 Haziran İtibarıyla İnternet Üzerinden Dijital Formatta Devam... Radikal gazetesinin 22 Haziran 2014 tarihinden itibaren faaliyetlerine İnternet üzerinden dijital formatta devam edecek.
Radikal Gazetesi Faaliyetlerine, 22 Haziran İtibarıyla İnternet Üzerinden Dijital Formatta Devam...
16:13
İhsanoğlu Önerisine Tepkiler CHP'nin MHP'ye cumhurbaşkanlığı seçimleri için eski İKÖ Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu'nu önermesini değerlendiren isimler arasında, İhsanoğlu seçiminin isabetli olduğunu düşünenler de var, seçilme şansının az olduğunu düşünen de.
İhsanoğlu Önerisine Tepkiler
14:59
1t Gazete ve Tasarım Günleri 9. Kez Kapılarını Açıyor +1T Gazete Tasarım Günleri, 9 senedir sektörün ihtiyaç duyduğu gazete tasarımcılarını yetiştirmeye devam ediyor.
08:41
Şike Davası'nın Savcısı Mehmet Berk, Fenerbahçe Disiplin Kurulu'na İfade Vermeyecek Şike Davası’nın savcısı Mehmet Berk, Fenerbahçe Disiplin Kurulu’na sözlü ifade vermeyeceğini belirtirken, belki avukatını veya yazılı bir açıklama gönderebileceğini söyledi.
Şike Davası'nın Savcısı Mehmet Berk, Fenerbahçe Disiplin Kurulu'na İfade Vermeyecek
17:29
Helen Harper Carrefoursa'da Kazandıracak 'Hayatı Özgürce Yaşa'mak isteyenlerin vazgeçemediği hijyenik ped markası Helen Harper'ın özgür kelebekleri kazandırmaya devam ediyor.
Helen Harper Carrefoursa'da Kazandıracak
10:25
Bild Gazetesi'nden "Hoş Gelmediniz" Manşetine Açıklama Bild Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kai Diekmann, Başbakan Erdoğan için attığı "Hoş gelmediniz, burada istenmiyorsunuz" başlığının gerekçesini anlattı
Bild Gazetesi'nden 'Hoş Gelmediniz' Manşetine Açıklama
10:03
Ekşisözlük'ü Egemen Bağış Kurtaracak Ekşi Sözlük'ün sahibi Sedat Kapanoğlu, yazılan yorumlara ceza gelmemesi için Egemen Bağış'ın "bakara makara"sını örnek göstereceklerini söyledi.
Ekşisözlük'ü Egemen Bağış Kurtaracak
16:04
21 Gazetecinin Gezi Olaylarına İlişkin Fotoğrafları Kadıköy'de Sergileniyor Gezi Parkı olaylarının yıldönümü yaklaşırken, yaşanan 21 güne tanıklık eden 21 gazetecinin çektiği fotoğraflarından oluşan sergi, Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’nde açıldı.
21 Gazetecinin Gezi Olaylarına İlişkin Fotoğrafları Kadıköy'de Sergileniyor
09:03
21 Gazetecinin Gezi Direnişi Fotoğrafları Kadıköy'de 21 güne tanıklık eden 21 gazetecinin direniş fotoğraflarından oluşan "Gazeteci Gözüyle Direniş" Sergisi Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi'nde açıldı.
21 Gazetecinin Gezi Direnişi Fotoğrafları Kadıköy'de
13:26
Yusuf Yerkel Tekme Attığı Ayağı İçin Doktordan Rapor Almış Soma'da yere düşen kişiye tekme atarken görüntülenen Başbakan Danışmanı Yerkel'in 7 günlük iş göremez raporuna ulaşıldı.
Yusuf Yerkel Tekme Attığı Ayağı İçin Doktordan Rapor Almış
18:01
Çerkezlerin Sürgünü: Dün, Bugün, Yarın" Konferansı Çerkez sürgününü 150. yıldönümünde anmak için TEPAV'da konferans düzenlendi Hamburg Etnoloji Müzesi Direktörü Köpke: "Mesajımız, Çerkezler 200 yıldan fazladır büyük acılar çektiler.
09:05
Yılmaz Erdoğan Soma İçin Yazdı 'Kelebeğin Rüyası' filminde madencilerin dünyasına da bir tünel açan Yılmaz Erdoğan, Radikal için Soma'yı yazdı.
Yılmaz Erdoğan Soma İçin Yazdı
18:30
M. Serdar Kuzuloğlu G-Talks Keynote Speaker 22 Mayıs Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde gerçekleştirilecek.
M. Serdar Kuzuloğlu G-Talks Keynote Speaker
13:53
Haberler.com'a EGD'den Anlamlı Ödül EGD, en çok çevre haberine yer vermesi, çevreye verdiği önem ve duyarlılık nedeniyle Haberler.com'u ödüllendirdi.
Haberler.com'a EGD'den Anlamlı Ödül
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:54:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA RADİKAL GAZETESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]