SON DAKİKA RAFET EL ROMAN HABERLERİ

Son Dakika Rafet El Roman Haberleri


RAFET EL ROMAN

25 ağustos 1968 Edirne doğumlu Rafet El Roman, 1970 yılında ailesi Almanyaya işçi olarak gittiğinde 7 yaşına kadar Uzunköprü Ömerbey köyünde anneannesi ile birlikte yaşadı.1.sınıfı köyde okuduktan sonra Almanyaya ailesinin yanına gitti. Öğrenimini Almanyada tamamladı.

16 yaşında ilk söz ve... Devamı

13:48
Ünlü isimler, Sasa'nın Uğrak Yeri Oldu Ankara'dan İstanbul'a tem otoyolundan istanbul yönüne seyahat edenlerin uğrak yeri ve Sapanca Yüzevler Mevkii'nde Sapanca Göl kenarı doğa ile iç içe bulunan Sasa Deluxe, ünlüleri de ağırlama devam ediyor.
11:10
Şarkıcı Yusuf Güney "Baba"ları Taklit Etti Zeytinburnu Belediyesi, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde ünlü sanatçılarla müzikseverleri buluşturmaya devam ediyor.
14:06
Kuliste Smokin Şıklığı Tolga Çevik'in sahnesine konuk olarak gelen Rafet El Roman da sahne kıyafeti olarak smokin tercih etti.
Kuliste Smokin Şıklığı
14:39
Gökhan Güneş: Tavşanlı İkinci Memleketim Tavşanlı'da üniversite öğrenciliği yıllarında Tavşanlı'da yaptığı programlarla tanınan Gökhan Güneş, hayranlarıyla buluştu.
Gökhan Güneş: Tavşanlı İkinci Memleketim
03:49
Tuğba Altıntop'a Süpriz Doğum Günü Karabük'te bir kafenin açılışına katılan manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop, 'Rafet evlendi, ben kurtuldum. Rafet'in mutlu olmasına çok seviniyorum' dedi.
Tuğba Altıntop'a Süpriz Doğum Günü
01:48
Tuğba Altıntop: Rafet Evlendi, Ben Kurtuldum Bir kafenin açılışına katılan manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop, "Rafet evlendi, ben kurtuldum. Rafet'in mutlu olmasına çok seviniyorum" dedi.
Tuğba Altıntop: Rafet Evlendi, Ben Kurtuldum
01:28
Tuğba Altıntop'a Süpriz Doğum Günü Karabük’te bir kafenin açılışına katılan manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop, "Rafet evlendi, ben kurtuldum. Rafet’in mutlu olmasına çok seviniyorum" dedi.
Tuğba Altıntop'a Süpriz Doğum Günü
00:31
Tuğba Altıntop: Rafet Evlendi, Ben Kurtuldum Karabük'te bir kafenin açılışına katılan manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop, "Rafet evlendi, ben kurtuldum. Rafet'in mutlu olmasına çok seviniyorum." dedi.
Tuğba Altıntop: Rafet Evlendi, Ben Kurtuldum
23:03
Rafet El Roman'dan, Batman'da Öğretmenlere Müzik Ziyafeti 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Batman Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen konserde ünlü sanatçı Rafet El Roman sahne aldı.
Rafet El Roman'dan, Batman'da Öğretmenlere Müzik Ziyafeti
22:44
Şarkıcı Rafet El Roman, Batman'da Konser Verdi Ünlü Şarkıcı Rafet El Roman, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Batman'da konser verdi.
Şarkıcı Rafet El Roman, Batman'da Konser Verdi
22:42
Rafet El Roman, Batman'da Konser Verdi Ünlü şarkıcı Rafet El Roman, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Batman'da konser verdi.
Rafet El Roman, Batman'da Konser Verdi
13:42
Rafet El Roman Hayranlarını Coşturdu Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesinde sahne alan Rafet El Roman, hayranlarını coşturdu.
Rafet El Roman Hayranlarını Coşturdu
13:54
Rafel El Roman Hayranlarıyla Buluşuyor Pop müziğin sevilen isimlerinden Rafet El Roman, Bursa’nın Mustafakemalpaşalı ilçesinde hayranlarıyla buluşacak.
Rafel El Roman Hayranlarıyla Buluşuyor
10:52
47 Şarkı, 32 Şarkıcı Eelence Aşk Şarkıları İstanbul gece hayatının önde gelen kulüplerinden eelence , geçmişten günümüze aşka dair en güzel şarkıları biraraya getirdi.
14:16
Rafet El Roman Konseri İptal Edildi Erbaa Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Rafet El Roman konseri, Ermenek ilçesinde maden işçilerinin göçük altında mahsur kalması sebebiyle iptal edildi.
Rafet El Roman Konseri İptal Edildi
13:48
Bursa'da 'Cumhuriyet Bayramı' Özel Konseri Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 'Cumhuriyet Bayramı Konseri, 28 Ekim günü Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu'nda gerçekleştirilecek.
15:40
Erbaa'da Rafet El Roman'lı Cumhuriyet Kutlaması Erbaa Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenecek olan konserde Rafet El Roman sahneye çıkacak.
Erbaa'da Rafet El Roman'lı Cumhuriyet Kutlaması
12:13
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler Siirt'te, "Geleceği Kitapla Kurmak" sloganıyla düzenlenecek fuar ertelenirken 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda gerçekleştirilecek Rafet El Roman konseri iptal edildi.
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler
12:12
6. Uluslararası Kervansaray Buluşması Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Kervansaray Buluşması’nın Malatya ve Türkiye için büyük bir öneme sahip olduğunu ifade etti.
6. Uluslararası Kervansaray Buluşması
09:09
Rafet El Roman'ın Soyadı Değişti Ünlü şarkıcı, verdiği hukuk mücadelesini kazandı ve kimliğinde 'Yaşdut' olan soyadını gerçekten 'El Roman' olarak değiştirdi.
Rafet El Roman'ın Soyadı Değişti
18:30
Rafet El Roman, Soyadını Değiştirdi Ünlü sanatçı Rafet El Roman; kimliğinde 'Yaşdut' olarak yer alan soyadını, Almanya'da verdiği 4 yıllık hukuk mücadelesi sonucunda , 'El Roman' olarak değiştirdi.
Rafet El Roman, Soyadını Değiştirdi
09:40
Eda Özerkan, Mutsuz Kızı Oynadı! Ünlü oyuncu Eda Özerkan, Gökhan Güneş'in klibinde rol aldı.
Eda Özerkan, Mutsuz Kızı Oynadı!
08:13
Rafet El Roman Resmi Kayıtlarda Bekar Görünüyor Temmuz ayında Almanya'da evlenen Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan, resmi kayıtlara göre hala evlenmemiş olarak görünüyor.
Rafet El Roman Resmi Kayıtlarda Bekar Görünüyor
12:46
Denizli'de "Türkçevizyon" Coşkusu Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu yıl 5’incisi organize edilen Türkçevizyon finali büyük ilgi gördü.
Denizli'de 'Türkçevizyon' Coşkusu
02:54
Türkçevizyon'a Gecikmeli Final Denizli'de Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin eşi Ayşen Zeybekci, Vali Abdülkadir Demir'in eşi Nurtaç Demir ile koruma polisinin üzerine spot ışığı düşüp, yaralanması ve yoğun yağmur yağışı nedeniyle ertelenen Türkçevizyon finali bu gece yapıldı.
Türkçevizyon'a Gecikmeli Final
02:47
"5. Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali" Türkçevizyon 2014 Denizli'de düzenlenen 5. Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali Türkçevizyon 2014'ün hava muhalefeti nedeniyle ertelenen gala gecesi, 22 ülkeden sanatçıların seslendirdiği Türkçe şarkılar eşliğinde gerçekleştirildi.
'5. Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali' Türkçevizyon 2014
02:06
Türkçevizyon'a Gecikmeli Final Denizli'de Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin eşi Ayşen Zeybekci, Vali Abdülkadir Demir'in eşi Nurtaç Demir ile koruma polisinin üzerine spot ışığı düşüp, yaralanması ve yoğun yağmur yağışı nedeniyle ertelenen Türkçevizyon finali bu gece yapıldı.
Türkçevizyon'a Gecikmeli Final
01:01
5. Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali Türkçevizyon 2014 Hava muhalefeti nedeniyle ertelenen gala gecesi, 22 ülkeden sanatçıların katılımıyla gerçekleştirildi.
5. Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali Türkçevizyon 2014
12:50
Ertelenen Türkçevizyon'un Galası Pamukkale Üniversitesi'nde Yapılacak Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde, Denizli Valiliği ile TRT tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen 'Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali'nin (Türkçevizyon) ertelenen gala gecesi, bu akşam Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) spor salonunda saat 20.00'de yapılacak.
Ertelenen Türkçevizyon'un Galası Pamukkale Üniversitesi'nde Yapılacak
23:34
Denizli'de Türkçevizyon Heyecanı Denizli Valiliği, Denizli Belediyesi ve TRT işbirliğiyle düzenlenen 5. Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali -Türkçevizyon konserle devam etti.
Denizli'de Türkçevizyon Heyecanı
23:04
5. Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali Yapıldı TRT, Denizli Valiliği ve Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Türkçe Sözlü Müzik Festivalinde 22 ülkeden sanatçı Türkçe şarkılar seslendirdi.
5. Uluslararası Türkçe Sözlü Müzik Festivali Yapıldı
08:14
Tuğba Altıntop Kızlarına Sitem Etti Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop, geçirdiği estetik ameliyatlar sonrası aramayan kızlarına kırgınlığını dile getirdi.
Tuğba Altıntop Kızlarına Sitem Etti
18:04
Aksaray'da Rafet El Roman Rüzgarı 32. Uluslararası Aksaray Ihlara Kültür, Turizm ve Sanat Festivali devam ediyor.
Aksaray'da Rafet El Roman Rüzgarı
08:25
Rafet El Roman Evlendi, Tuğba Altıntop Rahatladı Tuğba Altıntop, eski eşi Rafet El Roman'ın evliliğiyle ilgili, "Allah bir yastıkta kocatsın. Çok ferahladım." dedi.
Rafet El Roman Evlendi, Tuğba Altıntop Rahatladı
17:28
Şarkıcı Yusuf Güney Trabzonspor İçin Marş Hazırladı Şarkıcı Yusuf Güney memleketi Trabzon'un takımı Trabzonspor için marş hazırladı ve eserin haklarını kulübe bağışladı.
Şarkıcı Yusuf Güney Trabzonspor İçin Marş Hazırladı
10:15
İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında sanatçı Rafet El Roman konser verdi.
İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali
02:58
Rafet El Roman'dan İnebolu'da Coşku Dolu Konser İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali, ünlü sanatçı Rafet El Roman'ın konseriyle son buldu.
Rafet El Roman'dan İnebolu'da Coşku Dolu Konser
13:24
İnebolu'da Festival Heyecanı Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde düzenlenen Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali başladı.
İnebolu'da Festival Heyecanı
17:46
İnebolu'daki Festival Hazırlıkları Tamamlandı İnebolu'da 5'incisi düzenlenecek Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali hazırlıkları tamamlandı.
13:55
Tuğba Altıntop Kaza Geçirdi Beton zemine yığılan ünlü manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop yaralanarak ameliyata alındı.
Tuğba Altıntop Kaza Geçirdi
11:03
Rafet El Roman, Ceren Kaplakarslan'la Evlilik Sözleşmesi İmzaladı Nikahları bugün kıyılacak olan Rafet El Roman ve Ceren Kaplakarslan çifti, düğünden önce evlilik sözleşmesi imzaladı.
Rafet El Roman, Ceren Kaplakarslan'la Evlilik Sözleşmesi İmzaladı
14:10
Şölen İçin Geri Sayım Başladı Bu yıl 20.’si düzenlenecek ve 31 Temmuz’da başlayacak olan Uluslararası Bayburt Dede Korkut Kültür ve Sanat Şöleni için geri sayım başladı.
Şölen İçin Geri Sayım Başladı
15:08
Ünlü Sanatçılar İnebolu'da Sahne Alacak Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, Rafet El Roman ve Mustafa Yıldızdoğan, 1-2-3 Ağustos 2014 günlerinde yapılacak olan İnebolu Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali'nde sahne alacak.
Ünlü Sanatçılar İnebolu'da Sahne Alacak
15:54
Rafet El Roman ve Nişanlısı Düğün Öncesi Tatil Yaptı 16 Temmuz'da Almanya'da nikah masasına oturacak ünlü çift, düğün öncesi Bodrum'da tatil yaptı.
Rafet El Roman ve Nişanlısı Düğün Öncesi Tatil Yaptı
10:05
Uluslararası Dede Korkut Kültür ve Sanat Şöleni'ne Doğru Uluslararası Bayburt Dede Korkut Kültür ve Sanat Şöleni programı belli oldu.
Uluslararası Dede Korkut Kültür ve Sanat Şöleni'ne Doğru
14:34
Gnçtrkcll'lilere, Paketlerindeki Dakika Kadar İnternet Hediye Türkiye'nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll'in hediye internet paketi kampanyası başladı.
Gnçtrkcll'lilere, Paketlerindeki Dakika Kadar İnternet Hediye
01:31
Alanya Festival Rafet El Roman Konseriyle Sona Erdi Alanya Festival Rafet El Roman Konseriyle Sona Erdi.
13:16
Turkcell'den Hediye İnternet Kampanyası Turkcell'in gençlik kulübü gnçtrkcll'in hediye internet paketi kampanyası başladı.
11:56
Gnçtrkcll'lilere, Paketlerindeki Dakika Kadar İnternet Hediye! Türkiye'nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll'in hediye internet paketi kampanyası başladı.
14:05
Rafet El Roman ve Ezo, Bandırmalıları Coşturdu Uluslararası Bandırma Kuş Cenneti Kültür ve Turizm Festivalinde sahne alan Rafet El Roman ve Ezo, hayranlarını coşturdu.
Rafet El Roman ve Ezo, Bandırmalıları Coşturdu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:11:23. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA RAFET EL ROMAN HABERLERİ
[Hata Bildir]