SON DAKİKA RASİT DOGAN ENHOS/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Rasit Dogan Enhos/biyografisi Haberleri

 • 17:06Başkan Doğan, Çocuklar İçin Kurulan Havuzu Ziyaret EttiBaşkan Doğan, Çocuklar İçin Kurulan Havuzu Ziyaret Ettiİzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit’te yüzmeye bilmeyen tek bir çocuk bile bırakmayacaklarını söyledi.
 • 19:12Belediye Yeni Doğan Bebeklere, Bebek Takımı Hediye EdiyorBelediye Yeni Doğan Bebeklere, Bebek Takımı Hediye EdiyorAntalya Manavgat Belediyesi 'Hoşgeldin Bebek Projesi'yle yeni doğan bebeklere bebeklik takımı hediye ediyor.
 • 17:04Antalya Kızına Tecavüz Eden Baba ile Eşi, Doğan Bebekleri Öldürmekten YargılanacakAntalya Kızına Tecavüz Eden Baba ile Eşi, Doğan Bebekleri Öldürmekten YargılanacakKızına tecavüz eden baba ile eşi, doğan bebekleri öldürmekten yargılanacak ANTALYA'da kızı H.E.'ye 6 yıl boyunca tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklu Ekrem E. ile tutuksuz yargılanan eşi Cemile E. hakkında, kızından doğan iki bebeği öldürmek suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle dava açıldı.
 • 12:34Mosder Başkanı Doğan AçıklamasıTürkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı İsmail Doğan, "Türkiye mobilya sektörü ilk yarıyı 1 milyar 100 milyon dolarlık ihracat rakamıyla kapattı, 2015 yılını 2,6 milyar dolarlık ihracat ile kapatmayı hedefliyoruz" dedi.
 • 18:10Omurilik Kesesi Açıkta Doğan Bebek Ameliyatla Sağlığına KavuştuOmurilik Kesesi Açıkta Doğan Bebek Ameliyatla Sağlığına KavuştuDenizli Devlet Hastanesi'nde 33 haftalık prematüre doğan ve omurilik kesesi açıkta dünyaya gelen erkek bebek, doğduktan 8 saat sonra gerçekleştirilen ameliyatla sağlığına kavuştu.
 • 17:34Sağlık-Sen Kayseri Şube Başkanı DoğanSağlık-Sen Kayseri Şube Başkanı DoğanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık-Sen Kayseri Şube Başkanı Faruk Doğan konuşması - Genel Detaylar Sağlık-Sen Kayseri Şube Başkanı Doğan: - "Devletin en tepesinin, cumhurbaşkanımızın talimatına rağmen iki yıldır yıpranma payı hakkını vermeyen bürokrasinin, emek hazımsızlığı yaşadığını düşünüyoruz" Sağlık-Sen Kayseri Şube Başkanı Faruk Doğan, "Devletin en tepesinin, cumhurbaşkanımızın talimatına rağmen iki yıldır yıpranma payı hakkını vermeyen bürokrasinin, emek hazımsızlığı yaşadığını düşünüyoruz" dedi.
 • 16:41Batman'da Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi AçıldıBatman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde 34 kuvözlü yeni doğan yoğun bakım ünitesi açıldı.
 • 16:25Omurilik Kesesi Dışarıda Doğan Bebek Ameliyat EdildiOmurilik Kesesi Dışarıda Doğan Bebek Ameliyat EdildiDenizli'de, 33 haftalık prematüre, omurilik ve etrafındaki zarları açıkta doğan bebek, 8 saat sonra ameliyat edildi.
 • 15:49Doğan Kasadolu: TMSF Demirbank'ı Hileli Sattı'Doğan Kasadolu: TMSF Demirbank'ı Hileli Sattı'Demirbank'ın satışıyla ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı!
 • 13:55Sağlık-Sen Kayseri Şube Başkanı Doğan AçıklamasıSağlık-Sen Kayseri Şube Başkanı Faruk Doğan, "Devletin en tepesinin, cumhurbaşkanımızın talimatına rağmen iki yıldır yıpranma payı hakkını vermeyen bürokrasinin, emek hazımsızlığı yaşadığını düşünüyoruz" dedi.
 • 16:55Hdp Gaziantep Milletvekili Doğan AçıklamasıHDP Gaziantep Milletvekili Celal Doğan, partisine Türkiye'de barışın ve Çözüm Süreci'nin devam etmesi için geldiğini belirterek, "HDP şiddetle, silaha el vurduğu zaman o partide olmam' dedim. Ben şu anda partinin bütün tavır ve davranışlarına bakıyorum, barışın yanında yer alıyor.
 • 15:20Doğan Grubu: Hakkımızdaki Soruşturma Kasıtlı SızdırıldıDoğan Grubu POAŞ ile ilgili bir soruşturma dosyası hakkında bazı gazetelerde çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada haberin kasıtlı sızdırıldığı belirtildi.
 • 11:40Başkan Doğan, Başkan Doğan, "Öğretmen Okursa Herkes Okur"İzmit Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen ve kitap okuma kültürünü geliştirmeyi amaçlayan “Öğretmen Okursa Herkes Okur” projesinden bin 300 öğretmenin yararlandığı öğrenildi.
 • 08:04HDP'li Celal Doğan, İstifa Sözünde Duracak mıHDP'li Celal Doğan, İstifa Sözünde Duracak mıPKK'nın artan saldırıları sonrası, 7 Haziran seçimleri öncesinde "Devlete ve orduya silah sıkılırsa ben yokum" diyen HDP'li Celal Doğan'ın istifa edip etmeyeceği merak konusu.
 • 13:23Doğan: Sendikalar Hedef AlınıyorDoğan: Sendikalar Hedef AlınıyorUrfa'da Eğitim-Sen Genel Merkezi'ne yapılan aramalar tepki gösteren yapan KESK Dönem Sözcüsü Reşat Doğan, sendikaların hedef haline geldiğini söyledi.
 • 11:36Doğan, Doğan, "Sıkıntıları Birlik Beraberlikle Aşacağız"AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ve Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ettiler.
 • 22:04Altın Kemeri Yeni Doğan Çocuğuna Armağan EttiAltın Kemeri Yeni Doğan Çocuğuna Armağan EttiAltın kemeri yeni doğan çocuğuna armağan etti Edirne'de bu yıl 654'ncüsü düzenlenen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin finalinde Osman Aynur'u altın puanlama bölümünde tuş ederek başpehlivanlığı kazanan Antalyalı 26 yaşındaki Orhan Okulu, altın kemeri ve kupasını yeni doğan çocuğuna armağan ettiğini söyledi.
 • 20:53Altın Kemeri Yeni Doğan Çocuğuna Armağan EttiAltın Kemeri Yeni Doğan Çocuğuna Armağan EttiEdirne'de bu yıl 654'ncü Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin finalinde Osman Aynur'u altın puanlama bölümünde tuş ederek başpehlivanlığı kazanan Antalyalı 26 yaşındaki Orhan Okulu, altın kemeri ve kupasını yeni doğan çocuğuna armağan ettiğini söyledi.
 • 20:39Kırkpınar Başpehlivanı: Başpehlivanlığımı Yeni Doğan Çocuğuma Armağan EdiyorumKırkpınar Başpehlivanı: Başpehlivanlığımı Yeni Doğan Çocuğuma Armağan Ediyorum654. tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Başpehlivanı Orhan Okulu, başpehlivanlığını yeni doğan çocuğuna, eşine ve tüm ailesine armağan ettiğini söyledi.
 • 20:32Altın Kemeri Yeni Doğan Çocuğuna Armağan EttiAltın Kemeri Yeni Doğan Çocuğuna Armağan EttiEdirne'de bu yıl 654'ncü Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin finalinde Osman Aynur'u altın puanlama bölümünde tuş ederek başpehlivanlığı kazanan Antalyalı 26 yaşındaki Orhan Okulu, altın kemeri ve kupasını yeni doğan çocuğuna armağan ettiğini söyledi.
 • 10:46Göremeyecek Kadar Kataraktlı Doğan 52 Günlük Necati, Artık GörecekGöremeyecek Kadar Kataraktlı Doğan 52 Günlük Necati, Artık GörecekÖzlem-Aziz Kaymaz çiftinin bebekleri Necati, 2 gözü de göremeyecek kadar kataraktlı doğdu. Adana'da ameliyat edilen minik bebek, kör olmaktan kurtuldu.
 • 18:10Doğan, Basın Bayramını KutladıDoğan, Basın Bayramını KutladıAdıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hastane Yöneticisi Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.