SON DAKİKA RECEP AKDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Recep Akdağ Haberleri

 • 13:17Hafız Ahmet Yıldız'ın Cenazesi Toprağa VerildiErzurum'un manevi dinamiklerinden hafız Ahmet Yıldız, hayatını kaybetti.
 • 21:08Ahmet Yıldız Hocaefendi Hakk'a UğurlandıAhmet Yıldız Hocaefendi Hakk'a UğurlandıErzurum’un manevi dinamiklerinden Ahmet Yıldız Hocaefendi Hakk’ın rahmetine kavuştu.
 • 21:03Erzurum Efkan Ala: Erzurum'da Şehir, Tarihi Mekanlar, Caddeler Oruç TutuyorErzurum Efkan Ala: Erzurum'da Şehir, Tarihi Mekanlar, Caddeler Oruç TutuyorEfkan Ala: Erzurum'da şehir, tarihi mekanlar, caddeler oruç tutuyor Erzurum Milletvekili ve İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, "Erzurum'da şehir, tarihi mekanlar, caddeler oruç tutuyor " dedi.
 • 19:09Efkan Ala: Erzurum'da Şehir, Tarihi Mekanlar, Caddeler Oruç TutuyorEfkan Ala: Erzurum'da Şehir, Tarihi Mekanlar, Caddeler Oruç TutuyorERZURUM Milletvekili ve İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, "Erzurum'da şehir, tarihi mekanlar, caddeler oruç tutuyor " dedi.
 • 15:34AK Parti'de Bayramlaşma ProgramıAK Parti'de Bayramlaşma ProgramıAK Parti İl Başkanlığı’nca bayramlaşma programı düzenlendi.
 • 09:43Akdağ, Sevenleriyle Son İftarda BuluştuAkdağ, Sevenleriyle Son İftarda Buluştu25. Dönem Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ, köyünde iftar yemeği verdi.
 • 13:50Tib Davası BaşladıDevlet kademelerinde resmi görevli kişilerin telefon görüşmelerinin dinlemesi iddialarına yönelik görülen davada TİB ve TÜBİTAK’da görevli sanıklar dinlendi.
 • 10:51TİB Davasında İlk Celse BaşladıDevlet büyüklerinin kullandığı telefonların usulsüz dinlendiği iddialarına yönelik TİB ve TÜBİTAK görevlisi 28 kişi hakkındaki davanın görülmesine başlandı.
 • 10:21Tib Davası Yarın BaşlıyorDevlet büyüklerinin kriptolu ve normal telefonlarının usulsüz dinlendiği iddialarına yönelik, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) görevlisi 28 kişi hakkındaki davanın görülmesine, Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesinde yarın başlanacak.
 • 13:1950 Bin Yeni Mezun Acil Tıp Teknisyeni 3 Yıl İçinde İşsiz Kalacak'50 Bin Yeni Mezun Acil Tıp Teknisyeni 3 Yıl İçinde İşsiz Kalacak'Türk Sağlık Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Ahmet Doğruyol, Sağlık Bakanlığı’nın ucuz işgücü adı altında sağlık sistemini taşeronlaştırdığını savunarak, bu durumun ise işsiz yeni mezunlar oluşturacağını iddia etti.
 • 12:51Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dendi, Devlet Hastanesi YapıldıEğitim ve Araştırma Hastanesi Dendi, Devlet Hastanesi Yapıldı4 yıl önce siyasiler ve bürokratlar tarafından ‘Sivas’a eğitim ve araştırma hastanesi yapılacak’ diye lanse edilen yeni hastanenin son durumu, beklentileri boşa çıkarttı.
 • 10:24AK Parti'nin Kaleleri Bu Seçim EridiAK Parti'nin Kaleleri Bu Seçim EridiAK Parti'nin 2011 seçimlerinde yüzde 60 ve üzeri oy aldığı, partinin "kaleleri" olarak nitelenen 26 il vardı. Kalelerin sayısı bu seçimle birlikte radikal bir şekilde düştü ve 4'e indi.
 • 11:05Efkan Ala: Efkan Ala: "Bir Memlekette Yıkanlar Var Yapanlar Var Onlar Yıkar Biz Yaparız"AK Parti Erzurum İl Başkanlığı tarafından önceki gün HDP mitinginde yaşanan olaylar nedeniyle ‘Huzur Şehir Erzurum’ mitingi düzenlendi.
 • 22:31Huzur Şehri Erzurum" MitingiEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, kargaşa, kaos ve kavga yerine Türkiye'yi mazlumlara sahip çıkacak lider ülke yapmak istediklerini söyledi.
 • 17:51AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Aydemir: AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Aydemir: "Erzurum'un Adı Gibi Ufku da Büyüktür"AK Parti Milletvekili adayı İbrahim Aydemir, ‘Bu şehrin insanın rüyası da, hayali de hedefi de büyük olmak zorunda.
 • 16:53Kardelen Tv'de Seçimin Nabzını Tuttular…Kardelen Tv'de Seçimin Nabzını Tuttular…Erzurum’dan uydu aracılığı ile yayın yapan Erzurum’un gözde televizyonu olan Kardelen TV’de moderatörlüğünü Deniz Gez’in yaptığı Farklı Bakış programında İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürü Ayhan Türkez ile Gazeteci Yazar Esat Bindesen iki ay boyunca Erzurum’da seçimin nabzını tuttular.
 • 12:30Akdağ'dan MHP'lilere Sert SözlerAkdağ'dan MHP'lilere Sert SözlerSağlık eski Bakanı Recep Akdağ, Erzurum’da dün HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın, istasyon meydanında düzenlediği miting öncesi ve sonrası çıkan olayları katıldığı bir televizyon programında değerlendirdi.
 • 00:13Akdağ: "Huzuru Bozmaya Kimin Ne Hakkı Varmış, Şurada Seçime İki Gün Kala"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP'nin Erzurum mitingi sonrası gerginlik- Eski Sağlık Bakanı, AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ HDP'nin Erzurum mitingi sonrası yaşanan gerginlik- Eski Sağlık Bakanı Akdağ: - "Huzuru bozmaya kimin ne hakkı varmış, şurada seçime iki gün kala. Şiddetle bu olayları kınıyorum ve üzüntülerimi bildiriyorum"- "İlginçtir, Erzurum'da konuşurken Demirtaş, Milliyetçi Hareket Partisi'ne hiç yanlış bir şey söylemiyor.
 • 23:20Hdp'nin Erzurum Mitingi Sonrası Yaşanan GerginlikEski Sağlık Bakanı, AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, HDP'nin Erzurum mitingi nedeniyle kentte yaşanan gerginliğe ilişkin, huzuru bozmaya kimsenin hakkı olmadığını, söz konusu olayları şiddetle kınadığını ve üzüntülerini bildirdiğini söyledi.
 • 10:30Taşkesenlioğlu, Karayazı'da Hdp'ye YüklendiTaşkesenlioğlu, Karayazı'da Hdp'ye YüklendiAk Parti Erzurum Milletvekili Adayı Zehra Taşkesenlioğlu, Karayazı’da konuştu.
 • 10:16Ala, Karayazı ve Karaçoban'dan SeslendiAla, Karayazı ve Karaçoban'dan SeslendiAk Parti Erzurum Milletvekili Adayı Ala, Karayazı ve Karaçoban’da konuştu.
 • 21:20Milli Eğitim Bakanı Avcı, Eskişehir'de AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Seçim günü geldiğinde ve kabine girdiğinde vicdanınla hareket et. Biz de vicdanımızla hareket edeceğiz" dedi.
 • 13:19Genel Seçimlere DoğruMHP Antalya milletvekili adayı Ahmet Selim Yurdakul, "Bir insan yılda 10 kez doktora gider mi? ya tanı konulamıyor ya tedavide bir sorun var ya da sistemde bir hata var" dedi.
 • 13:15Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum’daki temasları kapsamında Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti, çalışmalar hakkında Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’den bilgi aldı.
 • 08:58Bedava Sanılan Sağlık Hizmetleri Ücretli Çıktı, Ücreti Vatandaş ÖdüyorBedava Sanılan Sağlık Hizmetleri Ücretli Çıktı, Ücreti Vatandaş ÖdüyorSağlık hizmetlerinde ücretsiz sanılan hizmetlerin, aslında her kuruşunun vatandaştan alındığı ortaya çıktı.
 • 20:39Erdoğan: Erdoğan: "Kargaya da Hakaret Etmiş Oluyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum'da- Erdoğan: (1)- "Erzurum'la Rize arasında Ovit Tüneli'ni yapıyoruz, dağları deliyoruz dağları. Milliyetçilik ne biliyor musunuz? Ferhat olmaktır; millet şirin sen de ferhat olacaksın, şirine ulaşacaksın"- "Öyle birileri atıyor kurusıkı. Milliyetçilik öyle olmaz. Bunlar kafatası milliyetçisi, hizmet milliyetçisi değil"- "Türkiye'de iki grup oluştu; bir siyasi Kürtçüler, bir de siyasi Türkçüler.
 • 20:02Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzurum'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tayyip Erdoğan ne bir terör örgütü mensubuyla ne İmralı'dakiyle ne masaya oturmuştur, ne bir mektup göndermiştir" dedi.
 • 16:05Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Iğdır Belediye Meydanı'nda halka hitap etti: "Bu sabah da Genel Sekreterim kanalıyla yazılı olarak kendisine (CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) hemen bir bildirimde bulundum ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet ettik. Gel bütün tuvaletleri gez, bakalım bir tane altın kaplama klozet bulabilecek misin?
 • 13:09TİB İddianamesi Kabul Edildi! Erdoğan ve Oğlu Arasındaki Ses Kaydı MontajTİB İddianamesi Kabul Edildi! Erdoğan ve Oğlu Arasındaki Ses Kaydı MontajTİB iddianamesinde Erdoğan'ın telefonların 16 kez, Davutoğlu telefonlarının 14 kez dinlendiği, Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasındaki kaydın ise "montaj olduğu" belirtildi.
 • 13:03Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 13.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT 1'de yayınlanan "Cumhurbaşkanı Özel Yayını"nda gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı: "(Başkanlık sistemi) Bir defa ilanihaye böyle bir görevi yapmak gibi bir şey söz konusu değil. Başkanlık sisteminin de bir sınırı var. Totaliter rejimlerde bu tür şeyler olabilir ama biz burada bir totaliter rejimin özlemi içinde değiliz" "Ben şahsımla alakalı burada herhangi bir beklentim yok. Benim tek derdim, ülkem çok çabuk sıçramalı. Çünkü biz eğer muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkacaksak, burada bizim sistemi gözden geçirmemiz lazım. Sistemi gözden geçirdiğimizde de karşımızda, şu andaki mevcut parlamenter sistemle bu yürümez" "İnsani yardım, lojistik destek noktasında şu anda Milli İstihbarat Teşkilatımız, Bayırbucak Türkmenleri'ne bu desteği vermektedir.
 • 12:27Tib İddianamesi Kabul Edildi (1)Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, devlet büyüklerinin kriptolu ve normal telefonlarının usulsüz dinlendiği iddialarına yönelik, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) ve TÜBİTAK görevlisi 28 kişi hakkında hazırladığı iddianame, Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.
 • 16:48Başbakan Yardımcısı Babacan: Başbakan Yardımcısı Babacan: "Siyasi İstikrar Her Şeyin Zemini"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Çeşme Devlet Hastanesi'nin yeni hizmet binası açılış töreni-Hastane detayları -Bakanın karşılanması ve dinleyicilerden detaylar-Konuşması-Kurdele kesimi-Hastane odalarını ve ameliyathanesini gezmesi-Hastaneden ayrılışı - Başbakan Yardımcısı Babacan: - "Ekonominin sıhhatli olması için memlekette siyasi istikrar lazım. Siyasi istikrar her şeyin zemini. Siyasi istikrarı bozulup da ekonomisi sağlam bir ülke dünyada gösteremezsiniz"- "Önümüzdeki dönemde Türkiye'nin gösterdiği başarının devamı çok önemli" Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Ekonominin sıhhatli olması için memlekette siyasi istikrar lazım. Siyasi istikrar her şeyin zemini. Siyasi istikrarı bozulup da ekonomisi sağlam bir ülke dünyada gösteremezsiniz" dedi.
 • 16:31Siyasi İstikrar Her Şeyin Zemini"Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, "Ekonominin sıhhatli olması için memlekette siyasi istikrar lazım. Siyasi istikrar her şeyin zemini. Siyasi istikrarı bozulup da ekonomisi sağlam bir ülke dünyada gösteremezsiniz" dedi.
 • 03:26Yılmaz: Yılmaz: "Ak Parti İstikrar ve Güven Getirdi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kültür Park'tan detaylar- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın gelişi- Bakan Yılmaz'ın konuşması- Uğur Işılak konseri Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "AK Parti rotasını milletin çizdiği, millete efendilik yapan değil, hizmetkarlık yapan bir partidir"- "Eski siyaset anlayışında, söylediklerini yapmadılar, siyasete olan güveni zedelediler.
 • 23:45Kalkınma Bakanı Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti'nin rotasını milletin çizdiği bir parti olduğunu belirterek, "AK Parti millete efendilik yapan bir parti değil, millete hizmetkarlık yapan bir partidir" dedi.
 • 22:53Bölgenin En Büyük Kültür ve Yaşam Merkezi AçıldıBölgenin En Büyük Kültür ve Yaşam Merkezi AçıldıElazığ Belediyesi tarafından yaptırılan bölgenin en büyük Kültür Parkı ve Yaşam Merkezi ile Oto Galericiler Sitesi, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın katıldığı törenle açıldı.
 • 11:14Sağlıkta Dönüşümün Mimarları Pazarkapı'yı ArşınladıSağlıkta Dönüşümün Mimarları Pazarkapı'yı ArşınladıTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Sağlık eski Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ ve AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Prof. Dr. Nihat Tosun ile birlikte Ortahisar ilçesinin Pazarkapı Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.
 • 20:11Prof. Dr. Tuncer'e Prof. Dr. Tuncer'e "Sigarasız Dünya Günü Ödülü"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Murat Tuncer- "2015 yılının Avrupa Bölgesi 31 Mayıs Sigarasız Dünya Günü Ödülü" Prof. Tuncer'e "Sigarasız Dünya Günü Ödülü"-Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer, Dünya Sağlık Örgütü tarafından, "2015 yılının Avrupa Bölgesi 31 Mayıs Sigarasız Dünya Günü Ödülü"ne layık görüldü- Prof. Tuncer: - "Türkiye dünyada sigarayla mücadelede öncü bir ülkedir" Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Murat Tuncer'e, Dünya Sağlık Örgütü tarafından (DSÖ) "2015 yılının Avrupa Bölgesi 31 Mayıs Sigarasız Dünya Günü Ödülü" verildi.
 • 18:09Prof. Tuncer'e "Sigarasız Dünya Günü Ödülü"Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Murat Tuncer'e, Dünya Sağlık Örgütü tarafından (DSÖ) "2015 yılının Avrupa Bölgesi 31 Mayıs Sigarasız Dünya Günü Ödülü" verildi.
 • 16:54AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay Kırıkkale'deAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, Kırıkkale'deki Nur Cami ve Külliyesi'nin yapımında emeği geçenlere teşekkür belgesi verdi.
 • 17:30Erzurum İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala: Allah, Milletimizi Koalisyondan KorusunErzurum İçişleri Eski Bakanı Efkan Ala: Allah, Milletimizi Koalisyondan Korusunİçişleri eski Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili birici sıra adayı Efkan Ala, basın mensuplarının seçimlerden koalisyon çıkması olasılığı halinde nasıl ve kimle ortaklığa gidecekleri yolundaki sorusu üzerine, "Allah, milletimizi koalisyondan korusun" dedi.
 • 16:15Ala, Pazaryolu ve İspir'de KonuştuAla, Pazaryolu ve İspir'de KonuştuEfkan Ala, Ak Parti Erzurum İl Başkanlığı tarafından Pazaryolu ve İspir’de düzenlediği mitinglerde vatandaşlara hitap etti.
 • 09:50Narman Myo'da 17. Mezuniyet CoşkusuNarman Myo'da 17. Mezuniyet CoşkusuAtatürk Üniversitesi Narman Meslek Yüksek Okulu`nda (MYO) 17. mezuniyet töreni coşkusu yaşandı.
 • 18:35Ala: Ala: "Sizden Aldığımız İradeyi Kimsenin Karşısında Diz Çökerek Teslim Etmeyiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alınından görüntü- AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ'ın konuşması- Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın kunuşması Eski İçişleri Bakanı Ala: - "Hem iktidarı elinde tutmayı bilenleri oraya göndermeyi hem de sandığın arkasında gümbür gümbür durmayı öğrendik, kimsenin topu, tüfeği onun için işlemiyor.
 • 17:21Eski İçişleri Bakanı Ala AçıklamasıEski İçişleri Bakanı Efkan Ala, hem iktidarı elinde tutmayı hem de sandığın arkasında durmayı öğrendiklerinden kimsenin topunun, tüfeğinin işlemediğini belirterek, "Top, tüfek işlemeyince ihanet şebekelerini devreye soktular, o da işlemiyor Allah'ın izniyle" dedi.
 • 20:06Tib Soruşturması Tamamlandı (1)Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, devlet büyüklerinin kriptolu ve normal telefonlarının usulsüz dinlendiği iddialarına yönelik, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) görevlisi 28 kişi hakkında yürüttüğü soruşturmaya ilişkin iddianame, Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesine gönderildi.
 • 10:45Yılmaz, Tortum'da Destek TurundaYılmaz, Tortum'da Destek TurundaAK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Adnan Yılmaz seçim çalışmalarına Tortum ilçesinde devam etti.
 • 20:22Çavuşoğlu - 2019'daki Seçimlerde Seçilme Hakkını da VereceğizÇavuşoğlu - 2019'daki Seçimlerde Seçilme Hakkını da VereceğizGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantı salonundan detaylar- Çavuşoğlu'nun konuşması - Çavuşoğlu, Lyon'daki halk buluşmasında konuştu: (2)- "Yeni Türkiye'nin ikinci yarısına geçiyoruz, dolayısıyla bu seçim her zamankinden daha da önemli. O yüzden herkes oyunu kullanacak.
 • 17:14Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Fransa'daDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin hiç olmadığı kadar önem taşıdığını belirterek, "Yeni Türkiye'nin ikinci yarısına geçiyoruz, dolayısıyla bu seçim her zamankinden daha da önemli. O yüzden herkes oyunu kullanacak.
 • 19:02Genel Seçime DoğruEski Sağlık Bakanı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, Erzurum Sivil Toplum Platformu'nu (ESTP) ziyaret ederek dernek başkanlarının görüşlerini dinledi.