SON DAKİKA RECEP AKDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Recep Akdağ Haberleri


RECEP AKDAĞ

1960 yılında Erzurum'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Erzurum'da, Lise öğrenimini Ankara Atatürk Lisesi'nde tamamladı. 1984 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

2 yıl süreyle Karabük'te pratisyen hekim olarak mecburi hizmetini yaptı.

1990 yılında Atatürk... Devamı

18:38
Yeniden) Cumhurbaşkanı Erdoğan Müdahale Etti Onlar da Sahneye Çıktı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜMSİAD'ın İstanbul'daki 6. Genel Kurulu'na katıldı.
15:27
Erdoğan Müdahale Etti, Bağış Sahneye Çıktı TÜMSİAD'ın İstanbul'daki 6. Genel Kurulu'na katılan Erdoğan, fotoğraf çekimi için Egemen Bağış'ın da sahneye davet edilmesini istedi.
Erdoğan Müdahale Etti, Bağış Sahneye Çıktı
14:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Haluk Dinçer'e: "Beni Muhatap Görmesen Ne Yazar" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Eski Başkanı Haluk Dinçer’in “Muhatabımız Cumhurbaşkanı değil, başbakandır” sözlerini sert bir dille eleştirdi.
14:18
Erdoğan: 'Paralel Yapı Mossad'la İşbirliği İçinde' Paralel yapının İsrail’in istihbarat servisi MOSSAD’la işbirliği içinde olduğunu açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu yapının tabanına seslendi ve samimi insanların artık bu illegal oluşumu terk etmeleri gerektiğini söyledi.
Erdoğan: 'Paralel Yapı Mossad'la İşbirliği İçinde'
13:56
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Mossad ile İşbirliğini Görmüyorlarsa Yazıklar Olsun" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, paralel yapının tabanına seslenerek, "Bütün bu ortaya çıkan gerçeklerden sonra samimi insanların o çatı altında durmasının hiçbir mazereti olamaz. Paralel yapı tabanındaki samimi insanlar bu yapının kimlerle işbirliği yaptığını lütfen görsünler ve sorgulasınlar.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Mossad ile İşbirliğini Görmüyorlarsa Yazıklar Olsun'
07:45
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir Ankara kulislerinin en çok konuşulan ismi şüphesiz MİT Müşteşarı Hakan Fidan. Fidan'ın AK Parti'den aday olacağı, Dışişleri Bakanı olarak kabineye gireceği konuşuluyor.
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir
12:31
Akdağ'a Yakutiye'de Yoğun İlgi Eski Sağlık Bakanı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, Ak Parti Yakutiye ilçe teşkilatını ziyaret etti.
Akdağ'a Yakutiye'de Yoğun İlgi
17:29
Erzurum'da 480'inci 'Binbir Hatim' Duası Ulu Cami'de Yapıldı Erzurum'u doğal afetlerden korumak için 480 yıl önce başlatılan 'Binbir Hatim' geleneği kapsamında tarihi Ulu Cami'de cuma namazı öncesi yapılan hatim duası, her yıl olduğu gibi bu yıl da izdihama neden oldu.
Erzurum'da 480'inci 'Binbir Hatim' Duası Ulu Cami'de Yapıldı
15:22
Erzurum'da 480'inci 'Binbir Hatim' Duası Ulu Cami'de Yapıldı Erzurum'u doğal afetlerden korumak için 480 yıl önce başlatılan 'Binbir Hatim' geleneği kapsamında tarihi Ulu Cami'de cuma namazı öncesi yapılan hatim duası, her yıl olduğu gibi bu yıl da izdihama neden oldu.
Erzurum'da 480'inci 'Binbir Hatim' Duası Ulu Cami'de Yapıldı
14:02
Vali, Ak Partili Yakıştırmasına Kızınca Rize Valisi Ersin Yazıcı, kendisi hakkında AK Partili yakıştırması yapan Eski MHP Rize Belediye Başkan Adayı Psikolog Doktor Zelkif Akgül hakkında suç duyurusunda bulundu.
Vali, Ak Partili Yakıştırmasına Kızınca
09:49
Narman'da AK Parti Delegesi Yine Zafer Ruşen Dedi AK parti Narman ilçe teşkilatı 5. Olağan kongresi yapıldı.
Narman'da AK Parti Delegesi Yine Zafer Ruşen Dedi
14:53
AK Parti Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ AK Parti Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ- Ak Parti Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ, Kızıltepe Mezopotamya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
AK Parti Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ
17:23
Samsunspor'dan Cemal Yeşilyurt'a Teşekkür Ziyareti Samsunspor Yönetimi, Yeşilyurt Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Samsunspor'dan Cemal Yeşilyurt'a Teşekkür Ziyareti
21:49
Bahreyn Milli Günü Ankara'da Kutlandı Bahreyn Milli Günü, Ankara'da verilen resepsiyonla kutlandı.
14:47
CHP'li Koç: Bağımsız Yargı, Olmazsa Olmaz Olmalıdır (2) Koç'tan, KPSS'DEKİ TORPİLLE İLGİLİ YENİ İDDALAR CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç düzenlediği basın toplantısında, KPSS'deki torpil iddialarına ilişkin yeni iddialar ileri sürdü.
14:17
CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman CHP Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında, aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yakınlarının da bulunduğu AK Parti’lilerin çocukları ile yakınlarının nerelere, daha sonra da nerelerden nerelere atandığını liste ile açıkladı.
CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman
12:48
Erdoğan'ın 'Ucube' Dediği Minareler Tek Tek Yenileniyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Başbakanlık döneminde geldiği Erzurum'da teneke minarelerinden dolayı 'ucube' dediği camiler, restore edilerek ibadete açılıyor.
Erdoğan'ın 'Ucube' Dediği Minareler Tek Tek Yenileniyor
11:55
Erdoğan'ın 'Ucube' Dediği Minareler Restore Ediliyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başbakanlık döneminde geldiği Erzurum'da teneke minarelerinden dolayı 'ucube' benzetmesinde bulunduğu camiler, restore edilerek ibadete açılıyor.
Erdoğan'ın 'Ucube' Dediği Minareler Restore Ediliyor
09:18
Yavilioğlu Erzurum'da Winterfest 2014 Açılışında Konuştu Açıklaması Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu Erzurum’a gelerek Wnterfest 2014 açılışına katıldı.
Yavilioğlu Erzurum'da Winterfest 2014 Açılışında Konuştu Açıklaması
14:27
Denizli'de 220 Hekim,Sistemin Bittiği Gerekçesiyle İş Bıraktı Aile Hekimleri Derneği'ne üye 220 hekim aile hekimliği sisteminin bitmek üzere olduğunu ileri sürerek bir günlüğüne iş bıraktı.
Denizli'de 220 Hekim,Sistemin Bittiği Gerekçesiyle İş Bıraktı
13:34
Dadaşlar Maltepe'de İstişare Toplantısında Buluştu Erzurumlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı yıllık faaliyet programında yer alan, “Üst düzey bürokratlarımız ve İşadamlarımız” istişare toplantısını vakfın Maltepe’de bulunan genel merkezinde gerçekleştirdi.
Dadaşlar Maltepe'de İstişare Toplantısında Buluştu
12:22
Prof. Dr. Akdağ'ın Acı Günü Sağlık eski Bakanı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ’ın amcası Şevket Akdağ’ın eşi Muhsine Akdağ son yolculuğuna uğurlandı.
Prof. Dr. Akdağ'ın Acı Günü
21:29
İş Adamı Tivnikli'nin Cenazesi Toprağa Verildi Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Eksim Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fahreddin Tivnikli'nin cenazesi, Nakkaştepe Mezarlığında toprağa verildi.
17:40
Başbakan Davutoğlu Fahreddin Tivnikli'nin Cenazesine Katıldı * İş adamı Fahreddin Tivnikli'nin cenaze namazına, Başbakan Davutoğlu, 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız katıldı.
Başbakan Davutoğlu Fahreddin Tivnikli'nin Cenazesine Katıldı
16:42
Başbakan Davutoğlu Fahreddin Tivnikli'nin Cenazesine Katıldı Tedavi gördüğü hastanede vefat eden Eksim Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Fahreddin Tivnikli son yolculuğuna uğurlandı.
Başbakan Davutoğlu Fahreddin Tivnikli'nin Cenazesine Katıldı
16:33
Başbakan Davutoğlu Fahreddin Tivnikli'nin Cenazesine Katıldı Başbakan DAVUTOĞLU FAHREDDİN TİVNİKLİ'NİN CENAZESİNE KATILDI (ek görüntüyle) İş adamı Fahreddin Tivnikli'nin cenaze namazına, Başbakan Davutoğlu, 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız katıldı.
Başbakan Davutoğlu Fahreddin Tivnikli'nin Cenazesine Katıldı
16:12
Davutoğlu, İş Adamı Tivnikli'nin Cenazesine Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu ve bazı hükümet üyeleri, İş Adamı Fahreddin Tivnikli'nin cenaze namazına katıldı.
Davutoğlu, İş Adamı Tivnikli'nin Cenazesine Katıldı
16:12
İşadamı Tivnikli'nin Cenazesi Toprağa Verildi Fahreddin Tivnikli için Küçük Çamlıca Çilehane Camisi'nde kılınan cenaze namazına, Başbakan Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş ve 11. Cumhurbaşkanı Gül de katıldı.
İşadamı Tivnikli'nin Cenazesi Toprağa Verildi
15:56
AK Parti Erzurum 5. Olağan İl Kongresi" Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (1) "İlk defa milli irade kavramı, Erzurum Kongresi'nde kullanıldı.
01:54
Sağlık Turizmi Kalkınma Planında Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile İstanbul’da bir araya gelen Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Sağlık Turizmi İş Konseyi (SAİK) Başkanı Dr. Ruşen Yıldırım, sağlık turizminin Ulusal Kalkınma Planı’na alındığını, Bakanlık gündemine girdiğini söyledi.
Sağlık Turizmi Kalkınma Planında
12:26
Akdağ ve Sekmen Esnafı Gezdi… Bir dizi açılış programı için Erzurum’da bulunan Sağlık eski Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ ile Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, üniversite öğrencileri ve esnafa bir süre görüşerek sohbet ettiler.
Akdağ ve Sekmen Esnafı Gezdi…
13:21
AK Partili Vekilin Oğlu 25 Yaşında Bakanlık Müşaviri Oldu AK Partili Necdet Ünüvar'ın 25 yaşındaki oğlu, Soma ve Ermenek'teki madenci ölümleri sonrası eleştirilen Enerji Bakanlığı'na bakanlık müşaviri olarak atandı.
AK Partili Vekilin Oğlu 25 Yaşında Bakanlık Müşaviri Oldu
09:22
Ford Trucks'tan Erzurum'a Yeni Yatırım Ford Otosan’ın ağır ticari araç pazarında hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak için “Ford Trucks” konsepti altında başlattığı bayi yapılanma atağı, Erzurum’da açılan Cindilli Ford Trucks 4S Plaza ile devam etti.
Ford Trucks'tan Erzurum'a Yeni Yatırım
18:32
Ford Trucks'ın 22. Bayisi Erzurum'da Açıldı Ford Trucks'ın 22. bayisi Erzurum'da açıldı- Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "Yüzde 100 yerli mühendislik ve işçilikle ürettiğimiz çekici ve kamyonlarımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağladığımızı düşünüyoruz.
Ford Trucks'ın 22. Bayisi Erzurum'da Açıldı
18:00
Ford Trucks'ın 22. Bayisi Erzurum'da Açıldı Ford Otosan Yönetim Kurulu Başkanı Koç: "Yüzde 100 yerli mühendislik ve işçilikle ürettiğimiz çekici ve kamyonlarımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağladığımızı düşünüyoruz.
16:11
Erzurum'da Ford Trucks 4s Plazası Açıldı Erzurum'da Cindilli Ford Trucks 4S Plaza açılışına katılan Koç Holding Yönetim Kurulu üyesi Ali Koç'a, plaza sahibi Muammer Cindilli kamçı hediye etti.
Erzurum'da Ford Trucks 4s Plazası Açıldı
21:36
Sosyal Risklerin ve Dezavantajların Azaltılması Projesi Hayata Geçiyor Elazığ Valiliği tarafından yürütülen 'Sosyal Risklerin ve Dezavantajların Azaltılması' projesinin tanıtım toplantısı yapıldı.
Sosyal Risklerin ve Dezavantajların Azaltılması Projesi Hayata Geçiyor
19:02
Eski Bakan Akdağ'dan 'Türkiye'de Sağlık Politikaları' Konferansı Elazığ’da ’“Dönüştürücü Liderlik ve Türkiye’de Sağlık Politikaları” konferansına katılan Sağlık Eski Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, AK Parti hükümetinin başarılı olduğu alanlarda dönüşümleri daha hızlı gerçekleştirdiğini söyledi.
Eski Bakan Akdağ'dan 'Türkiye'de Sağlık Politikaları' Konferansı
15:15
Başbakan Yardımcısı Babacan Açıklaması "(Türkiye'nin son yıllarda gösterdiği gelişmeyi) Çekemediler, kıskandılar fakat ben şunu ifade edeyim, biz onları kıskandırmaya devam edeceğiz.
20:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TBMM Başkanı Çiçek Nikah Şahitliği Yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas'ın kızının nikahına katıldı.
11:37
İl Sağlık Müdürü Ahmet Öksüzkaya'nın Görevi Sona Erdi İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Öksüzkaya’nın görevi sona erdi.
İl Sağlık Müdürü Ahmet Öksüzkaya'nın Görevi Sona Erdi
11:01
AK Parti'li Akdağ'dan Kızıltepe'ye Ziyaret AK Parti Mardin Milletvekili Abdurrahim Akdağ, Kızıltepe ilçesini ziyaret etti.
15:32
Aziziye'de AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi toplantısı düzenlendi.
14:44
AK Parti Aziziye'de Danışma Meclisini Topladı Aziziye’de düzenlenen İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
AK Parti Aziziye'de Danışma Meclisini Topladı
20:10
Kızıltepe'de Mkmm Toplantısı AK Parti Milletvekili Akdağ: "(Türkiye'ye sığınan Yezidi ve Suriyeli Kürtler) İktidar partisi olarak bu noktada üzerimize düşen ne varsa takipçisi olduğumuzu bilmenizi isteriz"
Kızıltepe'de Mkmm Toplantısı
11:53
Bakan Müezzinoğlu, Sultangazi'de "AKILLI Hastane"Nin Temelini Attı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sultangazi'de 600 yataklı olması planlanan 'Akıllı Hastane'nin temelini attı.
16:48
Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de AK Parti Mardin Milletvekili Akdağ: "Allaha şükürler olsun, burunları kanamadan 49 vatandaşımız bugün Şanlıurfa’ya intikal etmişler, oradan da Ankara'ya geçmişler.
19:13
Sultangazi'de Yapılacak Akıllı Hastanenin Temelini Sağlık Bakanı, Attı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul Sultangazi'de 600 yataklı olması planlanan Akıllı Hastanenin temelini attı.
Sultangazi'de Yapılacak Akıllı Hastanenin Temelini Sağlık Bakanı, Attı
17:55
Bakan Müezzinoğlu, Sultangazi'de "Akıllı Hastane"Nin Temelini Attı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sultangazi’de 600 yataklı olması planlanan ‘Akıllı Hastane’nin temelini attı.
Bakan Müezzinoğlu, Sultangazi'de 'Akıllı Hastane'Nin Temelini Attı
17:03
Balıkesir Tabip Odasından, Görevden Alınan Doktora Destek Balıkesir Tabip Odası, Edirne'de görevden alınan Dr. Dilek Tucer'e destek verdi.
Balıkesir Tabip Odasından, Görevden Alınan Doktora Destek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:10:35. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA RECEP AKDAĞ HABERLERİ
[Hata Bildir]