10:2600
SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Recep Tayyip Erdoğan Haberleri


RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî... Devamı

   

  Şahin: Demirtaş Amerika'ya Gitti, Geldi; Kobani Eylemleri Başladı

  Şahin: Demirtaş Amerika'ya Gitti, Geldi; Kobani Eylemleri Başladı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Kobani eylemlerinin HDP Eş Genel Başkanı Selahatin Demirtaş'ın Amerika ziyaretinden sonra başladığını belirterek, "Bu tesadüf müdür? (Dün 14:35)

   

  Bakan Kılıç: 'Çifte Standart Yapmayın'

  Bakan Kılıç: "Çifte Standart Yapmayın"

  Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, dış basının Kobani eylemlerinde kolluk kuvvetlerinin müdahalesini eleştirmesine ilişkin, “Bizi eleştiren bazı ülkelerin kolluk kuvvetlerine herhangi bir müdahale yapıldığında nasıl tepki verdiklerini de çok iyi biliriz. Çifte standart yapmayın. (Dün 14:35)

   

  AK Parti Ankara İl Danışma ve İstişare Toplantısı (1)

  AK Parti Ankara İl Danışma ve İstişare Toplantısı-Genel Başkan Yardımcısı Şahin: -"Biz Ağustos ayında genel başkan, başbakan değişikliğinden sonra önümüze belli hedefleri koymuşken, birileri bir yerden düğmeye bastı"-"HDP Genel Başkanı Sayın Demirtaş Amerika'ya gitti geldi, bayramın 3. günü bir açıklama yaparak, mensuplarını sokağa davet etti. (Dün 14:22)

   

  AK Parti Ankara İl Danışma ve İstişare Toplantısı (2)

  AK Parti Ankara İl Danışma ve İstişare Toplantısı (2)

  AK Parti Ankara İl Danışma ve İstişare Toplantısı-Genel Başkan Yardımcısı Şahin: -"Biz Ağustos ayında genel başkan, başbakan değişikliğinden sonra önümüze belli hedefleri koymuşken, birileri bir yerden düğmeye bastı"-"HDP Genel Başkanı Sayın Demirtaş Amerika'ya gitti geldi, bayramın 3. günü bir açıklama yaparak, mensuplarını sokağa davet etti. (Dün 14:20)

   

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Rize'de

  Bakan Kılıç: "Çok farklı yapılardan gelen kardeşlerimiz kamplardan ayrılırken birbirlerine sarılıp ağlıyorlar. (Dün 14:06)

   

  CHP'li Çelebi: Arnavutköy'de İmara Açılan Arazi Kaç Dönümdür?

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi, Başbakan Davutoğlu tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemi ile TBMM Başkanlığı'na rant sorunu ile ilgili soru önergesi sundu. (Dün 14:01)

   

  AK Parti Ankara İl Danışma ve İstişare Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "Biz Ağustos ayında genel başkan, başbakan değişikliğinden sonra önümüze belli hedefleri koymuşken, birileri bir yerden düğmeye bastı" "HDP Genel Başkanı Sayın Demirtaş Amerika'ya gitti geldi, bayramın 3. günü bir açıklama yaparak, mensuplarını sokağa davet etti. (Dün 13:32)

   

  Müntefering: Türkiye'den Hukukla İlgili Sorulara Cevap Verilmeli

  Hükümetin temel hak ve özgürlükleri kısıtlayan yeni yargı paketine tepkiler artarak devam ediyor. (Dün 13:31)

   

  Arkasspor Palandöken Belediyespor Deplasmanında

  Erkekler Voleybol 1'inci Ligi'nde geçen hafta sahasında Galatasaray'ı 3-1 yenerek sezona galibiyetle başlayan Arkasspor, yarın deplasmanda Palandöken Belediyespor'la karşılaşacak. (Dün 13:09)

   

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan: Türkiye PKK ve Pyd'yi Silahlandırıyor

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan: Türkiye PKK ve Pyd'yi Silahlandırıyor

  MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, AK Parti hükümetinin ülkeyi felakete sürükleyen yetersizliklerin, yanlışların ve beceriksizliklerin üzerine Obama'nın girişimiyle Türkiye’nin terör örgütü olarak gördüğü PKK ve PYD’yi silahlandırdığını, bunun da bölgede müttefikleri nezdinde tarihteki en değersiz ve etkisiz konuma getirdiğini söyledi. (Dün 12:58)

   

  Arınç, Erdoğan'ın Bir Dönem Daha Seçileceğinin Sinyalini Verdi

  Arınç, Erdoğan'ın Bir Dönem Daha Seçileceğinin Sinyalini Verdi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın siyasi geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Bülent Arınç "Allah ömür verirse Cumhurbaşkanımızın ikinci dönemini göreceğiz" dedi. (Dün 12:51)

   

  Bülent Arınç: 'Biz Gidersek Türkiye'de Her Şey Kötüleşir'

  Bülent Arınç: "Biz Gidersek Türkiye'de Her Şey Kötüleşir"

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti’nin iktidar olmak zorunda olduğunu belirterek, “Biz gidersek Türkiye’de her şey kötüleşir. Gözünüzü kapatın ve şöyle bir ihtimali düşünün. 3 aylığına AK Parti iktidarı kaçıverse, kim hükümet kuracak. (Dün 12:48)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 10:26:57. #1.12#