03:2600
SON DAKİKA RECEP TAYYİP ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Recep Tayyip Erdoğan Haberleri


RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İktisadî ve Ticarî... Devamı

  Diyarbakır'da 'Ak Parti İl Dış İlişkiler Toplantısı'

  Diyarbakır'da "Ak Parti İl Dış İlişkiler Toplantısı"

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Aktay: "Birileri bazen Kürt halkını kendine borçlu çıkarmaya çalışıyor. (Dün 16:30)

   

  Naksan Holding, Müsiad Fuarı'ndaki Yerini Aldı

  15’inci Uluslararası MÜSİAD Fuarı’nda yerini alan Naksan Holding’in Big Bag Satış Müdürü Uğurtan İşcan, “Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasındayız. Bu 500 firma arasında yükselmemizin en büyük sebeplerinden biri de ihracattaki başarımızdır” dedi. (Dün 16:26)

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Edirne'de

  Kılıçdaroğlu: "Benim görevim ana muhalefet partisi olarak ülkede demokrasiyi korumaktır" "Milli İstihbarat Teşkilatı'nı niye eleştiriyorum, milli olsun diye. Görevini yapsın, yasaların dışına çıkmasın diye. Seni niye eleştiriyorum, görevini yap diye. Görev alanına birisi müdahale etmesin diye" (Dün 16:07)

   

  30. İsedak Toplantısı

  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: "Kişi başı milli gelire göre, en zengin İslam İşbirliği Örgütü üyesiyle en fakiri arasında tam 630 kat fark var. Zenginliği artırmanın ve aramızdaki bu uçurumu kapatmanın tek yolu ticareti, özellikle de aramızdaki ticareti artırmaktır" "ABD, Avrupa Birliği ve Asya Pasifik ülkeleri ile tek bir ekonomik blok haline gelmek için çalışma yürütüyor. (Dün 16:07)

   

  Müsiad Fuarı Ziyaretçilerine Muhteşem Maher Zain Konseri

  Dünya ekonomisine yön veren işadamlarını bir araya getiren MÜSİAD Uluslararası Fuarı sahnesinde dünyada büyük ün kazanan bir sanatçıyı da ağırladı. (Dün 16:06)

   

  Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov'dan Türk Yatırımcılara Davet

  Rusya Federasyonu’na bağlı Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov, Rus Türk İşadamları Birliği’nin (RTİB) düzenlediği “Zirve Sohbeti’inde” Türk girişimcileri Tataristan’a yatırım yapmaya davet etti. (Dün 15:49)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Filistin Sergisinin Açılışını Yaptı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Filistin Sergisinin Açılışını Yaptı

  Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde 30'uncusu düzenlenen İSEDAK toplantısının ardından katılımcılarla tek tek tokalaştı. (Dün 15:48)

   

  Emanetçi Başbakan Parti Binalarına Kendi Resmini Asmalıdır"

  MHP Disiplin Kurulu Genel Sekreteri Yücel Bulut, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu Milliyetçi Hareket'e meydan okumadan önce, Recep Tayyip Erdoğan'ın gölgesinde siyaset yapmayı bırakarak kendi kimliği ve kişiliğiyle siyaset meydanına çıkmasını istedi. (Dün 15:32)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Filistin Sergisinin Açılışını Yaptı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Filistin Sergisinin Açılışını Yaptı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezinde 30. su düzenlenen İSEDAK toplantısının ardından katılımcılarla tek tek tokalaştı. (Dün 15:27)

   

  Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç'ten Sırp Taraftarın Ailesine Sırpça Mesaj

  Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç'ten Sırp Taraftarın Ailesine Sırpça Mesaj

  Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Galatasaray Liv Hospital-Kızılyıldız maçında bıçaklanarak öldürülen Sırp taraftar Marko İvkovic’in ailesine başsağlığı dileyerek, ailesine Sırpça mesaj gönderdi. (Dün 15:25)

   

  Çavuşoğlu; 'Daiş'e De, Pyd'nin Silahlı Kolu Ypg'ye de Destek Vermeyiz'

  Çavuşoğlu; 'Daiş'e De, Pyd'nin Silahlı Kolu Ypg'ye de Destek Vermeyiz'

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, kimsenin Türkiye'den Suriye'yi bölmek ve sadece belli bir bölgesini kontrol etmek isteyenlere destek vermesini beklememesini isteyerek, "Yani DAİŞ'e (IŞİD) de destek veremeyiz, PYD'nin silahlı kolu olan YPG'ye de kimse destek vermemizi beklemesin. (Dün 15:22)

   

  Erdoğan Filistin Atkısı Takıp, Sergi Açılışı Yaptı

  Erdoğan Filistin Atkısı Takıp, Sergi Açılışı Yaptı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İSEDAK toplantısının ardından Filistin atkısı takıp, “Filistin Expo 2014 Sergisi”nin açılışını yaptı. (Dün 15:13)

   

  30. İsedak Toplantısı - Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf Sergisi Açtı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "30. İSEDAK Toplantısı" kapsamında düzenlenen "Filistin Expo 2014" fuarı ve "Barış Döneminde Kudüs" fotoğraf sergisinin açılışını yaptı. (Dün 15:10)

   

  Kılıçdaroğlu: Milli İstihbarat Teşkilatı, Milli Olmalı

  Kılıçdaroğlu: Milli İstihbarat Teşkilatı, Milli Olmalı

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Milli İstihbarat Teşkilatının milli olması gerektiğini belirterek, "Bir siyasi partiye hizmet eden kuruluş gayri millidir." dedi. (Dün 15:10)

   

  18. Uluslararası İş Forumu Sonuç Bildirisi Açıklandı

  18. Uluslararası İş Forumu Sonuç Bildirisi Açıklandı

  15’inci MÜSİAD Uluslararası Fuarı ile eşzamanlı olarak düzenlenen 18. Uluslararası İş Forumu (IBF) nihai bildirisi, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve IBF Başkanı Erol Yarar tarafından açıklandı. (Dün 15:07)

   

  Tataristan, Türkiye Olan Ticaret Hacmini Arttırmak İstiyor

  Tataristan, Türkiye Olan Ticaret Hacmini Arttırmak İstiyor

  Rus-türk İşadamları Birliği'nin (RTİB) düzenlediği Zirve Sohbetleri'ne konuk olan Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti Devlet Başkanı Rüstem Minnihanov, Türkiye ile ticari, ekonomik ve kültürel ilişkilerden son derece memnun olduklarını,iki ülke arasında geçen yıl gerçekleşen 650 milyon dolarlık ticaret hacmin daha da artırılması için işbirliğine hazır olduklarını söyledi. (Dün 15:06)

   

  Kılıçdaroğlu: ''Benim Görevim Ülkede Demokrasiyi Korumaktır'

  Kılıçdaroğlu: ""Benim Görevim Ülkede Demokrasiyi Korumaktır"

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Edirne'de (2)- Kılıçdaroğlu: "Benim görevim ana muhalefet partisi olarak ülkede demokrasiyi korumaktır"- "Milli İstihbarat Teşkilatı'nı niye eleştiriyorum, milli olsun diye. Görevini yapsın, yasaların dışına çıkmasın diye. Seni niye eleştiriyorum, görevini yap diye. Görev alanına birisi müdahale etmesin diye"EDİRNE (AA) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ana muhalefet partisi olarak görevinin ülkede demokrasiyi korumak olduğunu söyledi. (Dün 15:05)

   

  Erdoğan'dan Filistin Atkısıyla, Sergi Açılışı

  Erdoğan'dan Filistin Atkısıyla, Sergi Açılışı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İSEDAK toplantısının ardından Filistin atkısı takıp, “Filistin Expo 2014 Sergisi”nin açılışını yaptı. (Dün 14:53)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ödül Dağıttığı Toplantıda 'O' Yoktu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ödül Dağıttığı Toplantıda "O" Yoktu

  * İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Eski Genel Sekreteri Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu'nun, örgütün bugün İstanbul'da düzenlenen toplantısında olmaması dikkat çekti. (Dün 14:40)

   

  Tataristan, Türkiye Olan Ticaret Hacmini Arttırmak İstiyor

  Tataristan, Türkiye Olan Ticaret Hacmini Arttırmak İstiyor

  Rus-Türk İşadamları Birliği (RTİB)'in düzenlediği Zirve Sohbetleri'ne konuk olan Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti Devlet Başkanı Rüstem Minnihanov,Türkiye ile olan ticari, ekonomik ve kültürel ilişkilerden son derece memnun olduklarını belirterek iki ülke arasında geçen yıl gerçekleşen 650 milyon dolarlık ticaret hacmin daha da artırılması için işbirliğine hazır olduklarını söyledi. (Dün 14:34)

   

  Akhisar'daki Gezi Parkı Davası Başladı

  Akhisar'daki Gezi Parkı Davası Başladı

  Gezi Parti olayları sırasında Akhisar'daki gösterilerde yer alan 85 kişinin yargılanmasına başlandı. (Dün 14:30)

   

  18. Uluslararası İş Forumu

  18. Uluslararası İş Forumu

  IBF Başkanı Yarar: "İki finans merkezi var, New York ve Londra. Biri borsa, diğeri de para açısından finans merkezi. İstanbul, İslami finansın merkezi olmalıdır. (Dün 14:28)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 03:26:14. #1.13#