SON DAKİKA REŞADİYE HABERLERİ

Son Dakika Reşadiye Haberleri

 • 13:03Gençler Sabah Namazında Mursi İçin BuluştuGençler Sabah Namazında Mursi İçin BuluştuEskişehir’de gençlerin tarafından 10’uncusu düzenlenen sabah namazı buluşmalarında Mursi’ye destek verildi.
 • 14:16Başkan Palancıoğlu'dan Kadın Kurslarına DestekBaşkan Palancıoğlu'dan Kadın Kurslarına DestekTalas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, kadınlara verdiği desteği ilçenin yukarı mahallelerinde dikiş nakış eğitimi alan kursiyerlere de sağladı.
 • 17:17Sadrazam Seyyid Hasan Paşa Memleketi Tokat'ta AnıldıTokat'ın Reşadiye ilçesinde Sadrazam Seyyid Hasan Paşa anısına panel düzenlendi.
 • 22:5919 Mayıs Gençlik Kupası Datça İskele Gençlik'in Oldu19 Mayıs Gençlik Kupası Datça İskele Gençlik'in OlduDatça Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Kupası Futbol Turnuvası, Datça İskele Gençlik’in şampiyonluğuyla sona erdi.
 • 17:51Develi'de Gençlik Haftası CoşkusuDeveli'de Gençlik Haftası CoşkusuDeveli’de Gençlik Haftası Kutlamaları devam ediyor.
 • 16:13Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Biz Bu Topraklarda Bir Olacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un gelişi- Protokol- Mehteran- Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Biz bu topraklarda bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Sadece Türkiye'nin hayrı için değil, Uganda'nın, Nijer'in, Kosova'nın, Makedonya'nın, Azerbaycan'ın, Filistin'in, Myanmar'ın hayrı için"- "Türkiye'nin gücü arttıkça Türkiye hem kendi kökleri üzerinde güçlenerek yoluna devam edecek, hem kendi kültürünü, medeniyeti daha güçlü bir hale getirmek için mücadele edecek"- "Dünyanın neresinde mağdur, ötekileştirilmiş, adam yerine konulmayan, elini semaya açmış 'yardım eden yok mu' diyen varsa onlara el uzatacağız, onların yanında biz olacağız" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Biz bu topraklarda bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Sadece Türkiye'nin hayrı için değil Uganda'nın, Nijer'in, Kosova'nın, Makedonya'nın, Azerbaycan'ın, Filistin'in, Myanmar'ın hayrı için" dedi.
 • 13:53Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Biz bu topraklarda bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Sadece Türkiye'nin hayrı için değil Uganda'nın, Nijer'in, Kosova'nın, Makedonya'nın, Azerbaycan'ın, Filistin'in, Myanmar'ın hayrı için" dedi.
 • 13:34Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Trabzon'daBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Trabzon'daBaşbakan Yardımcısı ve AK Parti Ordu Milletvekili adayı Numan Kurtulmuş, Trabzon’da eğitim gören yabancı öğrencilerin ülkelerini tanıtıcı faaliyetlerde bulunduğu Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu Buluşması’na katıldı.
 • 13:08Trabzon Numan Kurtulmuş: Dünyanın Neresinde Mazlum ve Mağdur Varsa Yanında OlacağızTrabzon Numan Kurtulmuş: Dünyanın Neresinde Mazlum ve Mağdur Varsa Yanında OlacağızNuman Kurtulmuş: Dünyanın neresinde mazlum ve mağdur varsa yanında olacağız Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Anadolu topraklarının esenlik ve barış yurdu olduğunu belirterek, 'Dünyanın neresinde mağdur ve mazlum varsa onlara el uzatacağız. Ötekileştirilmiş, adam yerine konulmayan, 'Bir yardım eli yok mu" diyerek elini semaya açıp dua eden kim varsa onun yanında olacağızö dedi.
 • 12:38Kurtulmuş: Dünyanın Neresinde Mazlum ve Mağdur Varsa Yanında OlacağızKurtulmuş: Dünyanın Neresinde Mazlum ve Mağdur Varsa Yanında OlacağızBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Dünyanın neresinde mağdur ve mazlum varsa onlara el uzatacağız. Ötekileştirilmiş, adam yerine konulmayan, 'Bir yardım eli yok mu?' diyerek elini semaya açıp dua eden kim varsa onun yanında olacağız" dedi.
 • 16:44Tika Projeleri Toplu Açılış TöreniTika Projeleri Toplu Açılış TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Açılış töreninden genel detaylar- Katılımcılardan detaylar- Türkiye'nin Kudüs Başkansolosu Büyükelçi Mustafa Sarnıç'ın konuşması- Nablus Valisi Ekrem Racub'un konuşması- Türk bayrağı taşıyan Filistinliler Batı Şeria'nın Nablus kentindeki önemli Osmanlı eserlerinden biri olarak kabul edilen Reşadiye Okulu, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından restore edilerek hizmete sunuldu.
 • 16:09Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO?Congresium'da Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından farklı ülkelerde yapılan tesis ve eserlerin "Ayrı coğrafyalarda aynı imza" başlığıyla düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu: "Fatih'in emanetine ihanet konusunda, milletin değerlerinden bihaber olanlar ile bunların istismarını yapan şer örgütü bir araya gelebiliyor.
 • 16:03Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tika'nın Toplu Açılış Töreni'ne Katıldı (2)Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tika'nın Toplu Açılış Töreni'ne Katıldı (2)"siz KİMİN BAĞINDAN KİMİ KOVUYORSUNUZ YA?" İstanbul'un fethinden önce Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmış ve fethin müjdesi olan tarihi Rumeli Hisarı'na dikkati çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan konuya ilişkin olarak şunları söyledi: "Ecdadımız yaptırdığı her güzel eserde olduğu gibi, bu hisarın bünyesinde de orada görev yapanlara hizmet için güzel bir mescit inşa etmiş.
 • 15:56Uluslararası Öğrenci Buluşması GerçekleşiyorUluslararası Öğrenci Buluşması GerçekleşiyorGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy, Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilcisi Fatih Sert ve Yunusemre Uluslar arası Öğrenci Derneği Başkanı Nihat Demir’in katıldığı toplantıda 33 ilde aynı anda başlayacak olan “Dünyanın Rengi-Türkiye’nin misafiri” sloganıyla gerçekleştirilecek etkinlik hakkında bilgi verildi.
 • 15:11Tika Projeleri Toplu Açılış TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ana muhalefetle bölücü örgütün güdümündeki parti el ele vermiş, inanç hassasiyetlerini, etnik hassasiyetleri, ideolojik hassasiyetleri tahrik ederek seçimde sonuç almanın peşine düşmüş durumdalar" dedi.
 • 15:07Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tika'nın Toplu Açılış Töreni'ne Katıldı (1)Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tika'nın Toplu Açılış Töreni'ne Katıldı (1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı'nın (TİKA) toplu açılış törenine katıldı.
 • 14:56Tika Projeleri Toplu Açılış TöreniBatı Şeria'nın Nablus kentindeki önemli Osmanlı eserlerinden biri olarak kabul edilen Reşadiye Okulu, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından restore edilerek hizmete sunuldu.
 • 14:10Tika Projeleri Toplu Açılış TöreniANKARA (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tüm kardeşlerimizin onurunu korumanın geleceğimize ışık tutmanın mücadelesini veriyoruz.
 • 17:48AK Parti'li Yayman, Coşkulu Kalabalığı Görünce Sandalye Üzerinde KonuştuAK Parti'li Yayman, Coşkulu Kalabalığı Görünce Sandalye Üzerinde KonuştuAK Parti Milletvekili adayı Hüseyin Yayman, Beykoz’da katıldığı programda coşkulu kalabalığı görünce sandalyenin üzerine çıkarak konuşma yaptı.
 • 18:04Tekirdağ'da Toplu Açılış TöreniCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 12 yılda doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine, ülkenin her karış toprağına emek verdiklerini, yatırım yaptıklarını belirterek, "Kimsenin kökenine, inancına, mezhebine, meşrebine bakmadığımız gibi hayat tarzına da karışmadık.
 • 18:36Üzerine Hammadde Düşen İşçi ÖldüÜzerine Hammadde Düşen İşçi ÖldüTokat'ın Reşadiye İlçesinde çalıştığı işyerinde üzerine 1 tonluk plastik hammaddesi düşen 26 yaşındaki Murat Uçar yaşamını yitirdi.
 • 08:28Karayollarında DurumKarayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
 • 14:41Anne ve Kızına Hazin TörenAnne ve Kızına Hazin TörenBilecik’in Osmaneli ilçesinde dün meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi çalışanı Mübeyyen Çetin ve annesi Beytiye Çetin, gözyaşları içinde son yolculuklarına uğurlandı.
 • 14:05Genel Seçime DoğruAK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat ve milletvekili adayları, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 23:53Eskişehir'de Camiler Doldu TaştıEskişehir'de Camiler Doldu TaştıESKİŞEHİR (İHA) – Eskişehir’de Regaip Kandili dolayısıyla vatandaşlar camilere akın etti.
 • 15:10Muğla'da Asfalt Kaplama Çalışmaları BaşladıMuğla'da Asfalt Kaplama Çalışmaları BaşladıMuğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 2015 yılı asfalt kaplama programı dahilindeki çalışmalarının ilk kilometrelerine havaların düzelmesi ile Kavaklıdere İlçesi Çayboyu Mahallesi ve Datça İlçesi Reşadiye-Knidos yalı arası yol güzergahında başladı.
 • 20:10Osmaniye'de Dolu YağışıOsmaniye'de Dolu YağışıOsmaniye’nin Sumbas ilçesinde etkili olan dolu yağışı ekili alanlara ve meyve ağaçlarına zarar verirken ilçede dolu yağışından dolayı kar görüntüsü oluşturdu.
 • 17:58Osmaniye'de Ekili Arazileri ve Meyve Bahçelerini Dolu VurduOsmaniye'de Ekili Arazileri ve Meyve Bahçelerini Dolu VurduOsmaniye'de ekili arazileri ve meyve bahçelerini dolu vurdu Osmaniye'nin Kadirli ve Sumbas İlçeleri'nde şiddetli dolu yağışı, ekili arazilere ve meyve bahçelerine zarar verdi.
 • 17:31Osmaniye'de Ekili Arazileri ve Meyve Bahçelerini Dolu VurduOsmaniye'de Ekili Arazileri ve Meyve Bahçelerini Dolu VurduOsmaniye'nin Kadirli ve Sumbas ilçelerinde şiddetli dolu yağışı, ekili arazilere ve meyve bahçelerine zarar verdi.
 • 17:30Osmaniye'yi Don Vurdu! Ekili Arazilerde Büyük Zarar VarOsmaniye'yi Don Vurdu! Ekili Arazilerde Büyük Zarar VarNisan ayına rağmen bir çok yerde kar ve dolu yağıyor. Son haber Osmaniye'den geldi. Bir çok köyü vuran dolu tarım arazilerine zarar verdi. Felaket zam olarak yansıyacak.
 • 16:44Dolu Tarım Ürünlerine Zarar VerdiDolu Tarım Ürünlerine Zarar VerdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zarar gören tarladan genel detay- Çiftçilerden detaylar- Sumbas Ziraat Odası Başkanı Ömer Kara'nın röportajı- Arabanın geçişi- Çiftçi Fatih Seyitoğlu'nun röportajı Osmaniye'de dolu, tarım ürünlerine zarar verdi Osmaniye'nin Kadirli ve Sumbas ilçelerinde etkili olan dolu, tarım ürünlerine zarar verdi.
 • 16:17AK Parti Tokat Milletvekili Adayları Reşadiye'deAK Parti Tokat Milletvekili Adayları Reşadiye'deAK Parti Tokat milletvekili adayları seçim çalışmalarına Reşadiye'den başladı.
 • 15:38Osmaniye'de Dolu, Tarım Ürünlerine Zarar VerdiOsmaniye'nin Kadirli ve Sumbas ilçelerinde etkili olan dolu, tarım ürünlerine zarar verdi.
 • 17:08CHP İstanbul Milletvekili Adayı Dursun ÇiçekCHP İstanbul Milletvekili Adayı Dursun ÇiçekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dursun Çiçek'in CHP Tokat İl Başkanlığına gelişi- Partililerle tokalaşması- CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün'ün konuşması- Dursun Çiçek'in konuşması- Dursun Çiçek'in İl Başkanlığından çıkışı ve vedalaşması Genel seçime doğru- CHP İstanbul milletvekili adayı Dursun Çiçek: "Mustafa Kemal'in askeri olarak tabii ki bu partide siyaset yapmam gerekiyordu" Ergenekon ve Balyoz davalarında yargılanan, CHP'nin İstanbul 2. bölge 4. sıra milletvekili adayı Dursun Çiçek, "Mustafa Kemal'in askeri olarak tabii ki bu partide siyaset yapmam gerekiyordu" dedi.
 • 15:22Tokat CHP'li Dursun Çiçek Milletin Aleyhine Olan Hiçbir Şeyi YapmayızTokat CHP'li Dursun Çiçek Milletin Aleyhine Olan Hiçbir Şeyi YapmayızTokat'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Adayı Dursun Çiçek, "Bu milletin aleyhine olan hiçbir şeyi yapmayız, hiç bir şeyin içerisinde olmayız. Hep söylenir, Tokat'tan ancak şehitler, gaziler çıkar. Asla vatan haini çıkmaz" dedi.
 • 15:10Genel Seçime DoğruErgenekon ve Balyoz davalarında yargılanan, CHP'nin İstanbul 2. bölge 4. sıra milletvekili adayı Dursun Çiçek, "Mustafa Kemal'in askeri olarak tabii ki bu partide siyaset yapmam gerekiyordu" dedi.
 • 15:05CHP Adayı Dursun Çiçek: Milletin Aleyhine Olan Hiçbir Şeyi YapmayızCHP Adayı Dursun Çiçek: Milletin Aleyhine Olan Hiçbir Şeyi YapmayızChp İstanbul Milletvekili Adayı Dursun Çiçek Tokat'ta yaptığı açıklamada, "Bu milletin aleyhine olan hiçbir şeyi yapmayız, hiçbir şeyin içerisinde olmayız. Hep söylenir, Tokat'tan ancak şehitler, gaziler çıkar. Asla vatan haini çıkmaz" dedi.
 • 15:29Barış İçin Van Gölü'nü Yüzerek GeçecekBarış İçin Van Gölü'nü Yüzerek Geçecek61 yaşındaki matematik öğretmeni İsmail Turhan, Van Gölü’nün Bitlis’in Tatvan ilçesi ile Van arasındaki 90 kilometrelik bölümünü ’barış ve kardeşlik’ için yüzerek geçecek.
 • 14:38Barış İçin Van Gölü'nün Soğuk Sularına Daldıİzmir'den gelip Tatvan ilçesinde Van Gölü'nün soğuk sularına dalan 61 yaşındaki balık adam, barış, birlik, kardeşlik, hoşgörü ve yaşam boyu spora çağrı yapmak için Van'a kadar yüzecek.
 • 12:04112'ye Park ve Duba Engeli112'ye Park ve Duba EngeliEskişehir’de vaka için gittikleri ara sokakta duba ve hatalı parka maruz kalan 112 Acil Servis ekipleri, çareyi kaldırımı aşarak tramvay yoluna girmekte buldu.
 • 16:38Ölüm Virajı Tarih OlacakÖlüm Virajı Tarih OlacakTokat-Niksar karayolunda yapılan duble yol çalışmaları ile ‘ölüm virajı’ olarak bilinen Dönekse Kavşağı’nda yol güzergahının değişmesi ile sorunun tamamen ortadan kaldırılması planlanıyor.
 • 13:30Kelkit Havzası Kalkınma Birliği Tokat'ta ToplandıKelkit Havzası Kalkınma Birliği Tokat'ta ToplandıKelkit Havzası Kalkınma Birliği toplantısı Tokat’ta yapıldı.
 • 16:37Talas Reşadiye'de Dayanışma GecesiTalas Reşadiye'de Dayanışma GecesiTalas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Reşadiye Mahalle Muhtarlığının organize ettiği birlik ve dayanışma gecesine katıldı.
 • 15:43Tokat Tso Başkanı Arat, 8. Ticaret ve Sanayi Şurası'nda KonuştuTokat Tso Başkanı Arat, 8. Ticaret ve Sanayi Şurası'nda Konuştu8. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Başbakan Ahmet Davutoğlu ve ilgili bakanların katılımıyla TOBB İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi.
 • 13:35Şehit Polisler İçin Mevlid-i ŞerifŞehit Polisler İçin Mevlid-i ŞerifEskişehir İl Emniyet Müdürlüğü, polis teşkilatının kuruluşunun 170. yıl dönümü sebebi ile şehit polisler için Reşadiye Camii’nde Mevlid-i Şerif okuttu.
 • 13:24Tokat'ta Geniş Çaplı Uyuşturucu Operasyonu: 25 GözaltıTokat'ta Geniş Çaplı Uyuşturucu Operasyonu: 25 GözaltıTokat İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 kilo 600 gram esrar ele geçirilirken, olayla ilgili 25 şüpheli gözaltına alındı.
 • 12:35Tokat ve İstanbul'da Uyuşturucu OperasyonuTokat'ın Niksar, Başçiftlik ve Reşadiye ilçeleri ile İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 25 kişi gözaltına alındı.
 • 09:42İstanbul'da Elektrik KesintisiÇekmeköy, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe ve Sultanbeyli'nin bazı mahallelerine yarın elektrik verilemeyecek.
 • 13:15Kuş Cennetinde Kuş Cennetinde "Dikkuyruk" SevinciKuş cennetinde "Dikkuyruk" sevinci- Van Gölü havzasındaki sulak alanlarda uygulanan sıkı koruma tedbirleri, bu alanları kullanan başta Dikkuyruk olmak üzere çok sayıda türün sayılarında artış yaşanmasını sağladı- YYÜ Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Durmuş: "Erçek Gölü'nün avantajı, koruma bölgesi olması ve yaklaşık 4 yıldır bakanlık denetiminde ava yasak bölge ilan edilmesi. Bundan dolayı türler burayı çok fazla tercih ediyor ve üreme olayını rahat gerçekleştiriyorlar"- "Türkiye geneline baktığımız zaman da yaklaşık 2 bine yakın Dikkuyruk var ve bunun bin tanesi Van Gölü Havzası'na geliyor" ALİ İHSAN ÖZTÜRK - Van Gölü havzasındaki sulak alanlarda uygulanan sıkı koruma tedbirleri, bu alanları kullanan başta Dikkuyruk olmak üzere çok sayıda türün sayılarında artış yaşanmasını sağladı.
 • 12:40Mavi Marmara'da Öldürülen Furkan Doğan İçin Gemi Şeklinde Anıt MezarMavi Marmara'da Öldürülen Furkan Doğan İçin Gemi Şeklinde Anıt MezarMavi Marmara gemisine İsrail askerlerinin yaptığı baskında hayatını kaybeden Furkan Doğan için Kayseri'nin Talas ilçesinde belediye ve ailesi gemi şeklinde anıt mezar yaptıracak.