11:5100
SON DAKİKA REŞADİYE HABERLERİ

Son Dakika Reşadiye Haberleri

  Aynı Camide 2 Ayrı Mısır Protestosu

  Eskişehir'de Anadolu Gençlik Derneği ile İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) üyeleri, cuma namazı çıkışında hazırladıkları Mısır'daki idamlarla ilgili ortak basın açıklamasını, aynı caminin farklı yerlerinde okudu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kutlu Doğum Haftası'nda Kitap Sergisi

  Kutlu Doğum Haftası'nda Kitap Sergisi

  Eskişehir Müftülüğü öncülüğünde Kutlu Doğum Haftası nedeniyle kitap sergisi açıldı. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Ortaköy ilçesine bağlı Reşadiye köyünde muhtarlık seçimleri iptal oldu. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Ica İnşaat Firmasından Açıklama

  Dün akşam saatlerinde 3. köprü inşaatında meydana gelen çökme sonucunda 3 işçinin ölümüyle ilgili inşaat firması (ICA) açıklama yaptı. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Ica'dan 3. Köprü Açıklaması

  Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesini yürüten ICA tarafından yapılan yazılı açıklamada, "7 numaralı kuzey ayağında başlık kirişi için beton dökümü tamamlanmak üzere iken henüz belirlenemeyen bir sebeple başlık kirişini destekleyen iskelenin çökmesi neticesinde kaza meydana gelmiştir" ifadelerine yer verildi. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Beykoz'da Viyadük İnşaatındaki İş Kazası

  Üçüncü boğaz köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'ni yürüten ICA: "Alınan tüm iş güvenliği önlemlerine rağmen yaşanan bu kazada Kahraman Baltaoğlu, Yaşar Bulut ve Lütfü Bulut adlı 3 çalışanımız ne yazık ki hayatlarını kaybetmiştir" "Söz konusu viyadükte başlık kirişi için beton dökümünün aynı yapım. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Ica'dan Köprü İnşaatındaki Kazaya Açıklama

  Ica; "söz konusu viyadükte başlık kirişi için beton dökümünün aynı yapım yöntemi ve iskele ile güvenli bir şekilde bugüne kadar birçok kez gerçekleştirilmiş olmasına karşın meydana gelen bu üzücü kazada söz konusu iskelenin neden çöktüğü ve kazanın sebepleri yetkililerce hassasiyetle ve tüm detayları ile araştırılmaktadır" "Yaşanan bu elim kaza nedeniyle büyük üzüntü yaşamaktayız. Hayatını kaybeden çalışanlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabırlar dileriz. Kazanın (06 Nisan 2014 Pazar )

   

 

  Beykoz'da viyadük inşaatındaki iş kazası -

  Beykoz'da viyadük inşaatındaki iş kazası -

  İstanbul'da yapımı devam eden üçüncü köprünün Reşadiye-Çamlık bağlantı yolu üzerindeki 35 no'lu viyadüğün başlık kirişinin beton dökümü esnasında kalıbın açılması sonucu düşerek yaşamını yitiren 3 işçiden 2'sinin kimlikleri belirlendi. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Beykoz'da Viyadük İnşaatındaki İş Kazası

  Beykoz'da Viyadük İnşaatındaki İş Kazası

  Üçüncü köprünün Reşadiye Çamlık bağlantı yolu üzerindeki 35 no'lu viyadüğün başlık kirişinin beton dökümü esnasında kalıbın açılması sonucu düşerek yaşamını yitiren 3 işçiden 2'sinin kimlikleri belirlendi. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri