00:1300
SON DAKİKA REŞADİYE HABERLERİ

Son Dakika Reşadiye Haberleri

  Şehit Babalarını Ellerinde Oyuncak Polis Arabası ve Topla Uğurladılar

  İzmit Cengiz Topel Havaalanı’ndan Konya’ya gitmek üzere havalandıktan bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit düşen DSA Astsb. Üçvş. Ömer Burak Öğüt’ün Eskişehir’deki son yolculuğuna uğurlandı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Eskişehir Şehidini Uğurladı

  Eskişehir Şehidini Uğurladı

  Kocaeli’nin Kartepe ilçesi Karaardıç mevkisinde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Eskişehirli Astsubay Üstçavuş Ömer Burak Öğüt, son yolculuğuna uğurlandı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Eskişehir Şehidini Uğurluyor

  Eskişehir Şehidini Uğurluyor

  Kocaeli'nin Kartepe ilçesi Karaardıç mevkisinde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Asteğmen Ömer Burak Öğüt'ün cenazesi son yolculuğuna uğurluyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Eskişehirli Şehidin Cenazesi Memleketine Getirildi

  Eskişehirli Şehidin Cenazesi Memleketine Getirildi

  Kocaeli’nin Kartepe ilçesi Karaardıç mevkisinde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Eskişehirli Asteğmen Ömer Burak Öğüt’ün cenazesi memleketine getirildi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Helikopter Şehitleri Törenle Uğurlandı

  Helikopter Şehitleri Törenle Uğurlandı

  İzmit Cengiz Topel Havalanı'nda bulunan Deniz Kuvvetler Komutanlığı'na bağlı Deniz Hava Üs Komutanlığı'ndan geçen pazar günü havalandıktan 7 dakika sonra düşen helikopterde şehit olan 2'si pilot subay, 2'si teknisyen astsubay 4 asker için bugün görev yaptıkları üs komutanlığında askeri tören düzenlendi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Şehit Öğüt'ün Evine Türk Bayrağı Asıldı

  İzmit Cengiz Topel Havaalanı’ndan Konya’ya gitmek üzere havalandıktan bir süre sonra düşen askeri helikopterde şehit düşen DSA Astsubay Üstçavuş Ömer Burak Öğüt’ün Eskişehir’deki aile ocağına ateş düştü. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 00:13:17. #1.12#