SON DAKİKA RESMİ GAZETE HABERLERİ

Son Dakika Resmi Gazete Haberleri

22:53
Ahmedinejad Sosyal Medyada İran’da seçimler yaklaşırken eski Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, internet sitesini aktif hale getirdi, bazı sosyal medya sitelerinde adına sayfa açtı.
21:20
Mehmet Altan: Türkiye'de Ürkütücü Bir Hukuki Döneme Geçildi Almanya'nın Hannover kentinde bir programa konuk olan gazeteci yazar Mehmet Altan, Türkiye'nin 2011 yılına kadar büyük bir ilerleme gerçekleştirdiğini, ancak 2011'den sonra ürkütücü bir hukuki döneme geçildiğini belirtti.
Mehmet Altan: Türkiye'de Ürkütücü Bir Hukuki Döneme Geçildi
21:06
Yapıcıoğlu: "17 Aralık Operasyonları, Yolsuzluk Operasyonları Değil Hükümete Darbe Girişimidir" HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu Bitlis'teYapıcıoğlu: - "17 Aralık operasyonları, yolsuzluk operasyonları değil hükümete darbe girişimidir" Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "17 Aralık operasyonları, yolsuzluk operasyonları değil hükümete darbe girişimidir" dedi.
Yapıcıoğlu: '17 Aralık Operasyonları, Yolsuzluk Operasyonları Değil Hükümete Darbe Girişimidir'
20:35
Cumhurbaşkanı'nın Yeni Projesi Hayata Geçerse Memurlar İşsiz Kalabilir Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yeni anayasada memur - işçi ayrımı kaldırılmalı" dedi. Proje hayata geçirilirse, artık memurlar da özel sektörde olduğu gibi amirlerince yeterli görülmedikleri zaman işlerini kaybedebilecekler.
Cumhurbaşkanı'nın Yeni Projesi Hayata Geçerse Memurlar İşsiz Kalabilir
20:03
Mısır'da Tutuklu El Cezire Muhabirinin Serbest Bırakılması Uluslararası Af Örgütü: "Greste'nin sınır dışı edilmesi tutuklu diğer gazetecilerin durumuna gölge düşürmemeli" "Fahmi ve Muhammed derhal ve koşulsuz serbest bırakılmalı"
19:42
Vural: Cumhurbaşkanlığı Sarayı Huzurevi Olsun Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın huzurevine çevrilmesini önerdi.
Vural: Cumhurbaşkanlığı Sarayı Huzurevi Olsun
19:23
MHP İl Başkan Adayı Çağılcı: "Türkiye'nin MHP'ye Her Zamankinden Daha Çok İhtiyacı Var" MHP İl Başkan Adayı Tarık Ziya Çağılcı, Türkiye’nin MHP’ye her zamankinden daha çok ihtiyacının olduğunu söyledi.
MHP İl Başkan Adayı Çağılcı: 'Türkiye'nin MHP'ye Her Zamankinden Daha Çok İhtiyacı Var'
19:12
Kamalak: Saray Yapılmasaydı O Parayla 40 Bin Gencimiz İş Sahibi Olacaktı Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Ak Saray diye bilinen o binanın maliyeti 10 milyar lira. Para binaya değil insana yatırılmış olsaydı tam 40 bin gencimiz iş sahibi olacaktı.
Kamalak: Saray Yapılmasaydı O Parayla 40 Bin Gencimiz İş Sahibi Olacaktı
18:50
Oktay Vural: Aksaray Huzurevi Olsun, Türkiye'nin Geleceği İçin Daha Faydalı Olur MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, maliyetiyle tartışma ve tepkilere neden olan cumhurbaşkanlığı köşkü Aksaray'ın huzurevine çevrilmesini istedi.
Oktay Vural: Aksaray Huzurevi Olsun, Türkiye'nin Geleceği İçin Daha Faydalı Olur
18:18
Yeni Türkiye'nin Kadınları" Üsküdar'da Bir Araya Geldi "Yeni Türkiye’nin Kadınları", ’Biz ve Bir Olma Yolunda Hayatının Her Alanını Tartışmak’ konulu panel kapsamında Üsküdar’da bir araya geldi.
Yeni Türkiye'nin Kadınları' Üsküdar'da Bir Araya Geldi
17:52
Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu: 17 Aralık Hükümete Darbe Girişimidir Hüdapar Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, 17 Aralık operasyonunun hükümete darbe girişimi olduğunu savunarak, "Yargıdaki ve emniyetteki bazı adamları kullanarak hükümete darbe girişiminde bulunmuş olabilirler.
Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu: 17 Aralık Hükümete Darbe Girişimidir
17:24
Milletvekili İrbeç: Cumhurbaşkanı Seçimlerde Tarafsız Olmalı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Ziya İrbeç, 7 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, seçim meydanlarında parti lideri gibi görmek istemediklerini söyledi.
Milletvekili İrbeç: Cumhurbaşkanı Seçimlerde Tarafsız Olmalı
17:12
Erzincan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına Aksun Seçildi Erzincan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı 11.Olağan Kongresi partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.
Erzincan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına Aksun Seçildi
16:54
Hüda Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu Bitlis'te Yapıcıoğlu: "17 Aralık operasyonları, yolsuzluk operasyonları değil hükümete darbe girişimidir"
16:53
Hüda Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu: "17 Aralık Operasyonları Yolsuzluk Operasyonları Değil, Hükümete... HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "17 Aralık operasyonları yolsuzluk operasyonları değil, hükümete darbe girişimidir" dedi.
Hüda Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu: '17 Aralık Operasyonları Yolsuzluk Operasyonları Değil, Hükümete...
16:52
Milletvekili Kahveci Yenice'de İncelemelerde Bulundu AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Yenice İlçesi’nde yapımı devam eden seyir terası ve Yenice Meslek Yüksek Okulu inşaatında incelemelerde bulundu.
Milletvekili Kahveci Yenice'de İncelemelerde Bulundu
16:46
Tayland İçişleri Bakanı: Abd, Kırmızı Gömleklilerle Görüşebilir Tayland'ın İçişleri Bakanı Anupong Paojinda sosyal medyada paylaşılan ABD karşıtı söylemler ve ABD konsolosluğu yetkililerinin kırmızı gömlekliler olarak anılan eski başkanlar Taksin ve Yingluck Shinawatra'nın taraftarı ile görüşmelerine müsade ettiklerini ancak darbeci komutanlardan oluşan hükümetin ABD'li diplomatların Tayland'ın içişlerine karışmamalarını ümit ettiğini belirtti.
16:38
İşçi Ailelerinden Vicdan ve Adalet Nöbeti Beyoğlu'nda, "Adalet Arayan İşçi Aileleri", 38'inci 'Vicdan ve Adalet Nöbeti' için toplandı.
İşçi Ailelerinden Vicdan ve Adalet Nöbeti
15:44
Mp Genel Başkanı Karslı: Devletin Başıbozuk Merkez Parti (MP) Genel Başkanı Abdurrahim Karslı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tarafsızlığını bırakarak parti lideri gibi konuşmasını eleştirdi.
15:14
Taksim'de, Davutpaşa'da Hayatını Kaybeden İşçiler İçin Adalet Nöbeti İstiklal Caddesi’nde toplanan bir grup, 7 yıl önce Davutpaşa’da maytap atölyesinde meydana gelen patlama sonucu hayatını kaybeden işçiler için eylem yaptı.
Taksim'de, Davutpaşa'da Hayatını Kaybeden İşçiler İçin Adalet Nöbeti
14:39
Başbakan'ın Danışmanı Mahçupyan: AK Parti'nin 3 Hatası Var Etyen Mahçupyan AK Parti'nin 3 hatasını "sosyalle ilişki kuramama, batı dünyası karşısında kendini anlatamama ve medya üzerindeki baskı" şeklinde sıraladı.
Başbakan'ın Danışmanı Mahçupyan: AK Parti'nin 3 Hatası Var
14:23
15 Ay Sonra Gelen 'Pardon'a Tazminat Davası İzmirli 76 yaşındaki Kazım Taşmaz ile eşi 72 yaşındaki eşi İsmet Taşmaz’ı öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan ve 15 ay sonra delil yetersizliğinden beraat eden torun Yunus Gülmez, ceza evinde kaldığı her gün için 50 TL isteyerek tazminat davası açtı.
15 Ay Sonra Gelen 'Pardon'a Tazminat Davası
14:07
Davutpaşa Patlamasının Mağdurlarından Adalet Çağrısı Kendilerini ‘Adalet Arayan İşçi Aileleri’ olarak tanımlayan bir grup, 7 yıl önce Davutpaşa’da bir maytap atölyesinde meydana gelen patlamada hayatını kaybedenleri atölye duvarına bıraktıkları karanfillerle andı.
Davutpaşa Patlamasının Mağdurlarından Adalet Çağrısı
13:54
Davutpaşa Patlamasının Mağdurlarından Adalet Çağrısı İSTANBUL (İHA) – Kendilerini ‘Adalet Arayan İşçi Aileleri’ olarak tanımlayan bir grup, 7 yıl önce Davutpaşa’da bir maytap atölyesinde meydana gelen patlamada hayatını kaybedenleri atölye duvarına bıraktıkları karanfillerle andı.
Davutpaşa Patlamasının Mağdurlarından Adalet Çağrısı
13:38
Makedonya'da Muhalefet Lideri Hakkında "Casusluk" Suçlaması Makedonya'da muhalefet lideri hakkında "casusluk" suçlaması- Makedonya Sosyal Demokratlar Birliği Genel Başkanı Zoran Zaev hakkında, "casusluk" ve "üst düzey devlet organlarına karşı şiddet" iddiasıyla suç duyurusunda bulunulduğu bildirildi- Başbakan Gruevski: "Devletin rehin olacağı bir senaryo kurgulamıştı" Makedonya'da, aralarında ana muhalefet partisi Makedonya Sosyal Demokratlar Birliği'nin Genel Başkanı Zoran Zaev'in de bulunduğu dört kişi hakkında, "casusluk" ve "üst düzey devlet
Makedonya'da Muhalefet Lideri Hakkında 'Casusluk' Suçlaması
12:55
Makedonya'da "Darbe" Operasyonu Makedonya polisi tarafından düzenlenen 'Darbe Operasyonu'nda 2 şüphel gözaltına alındı.
11:09
Hırsızlık Yaptı Dayak Yedi, Son İşinde Tutuklandı Adana’da hırsızlık yaparken ev sahibi tarafından öldüresiye dövülen ancak serbest kalan zanlı, yine hırsızlık yaparken suçüstü yakalanınca bu kez tutuklanmaktan kurtulamadı.
Hırsızlık Yaptı Dayak Yedi, Son İşinde Tutuklandı
08:20
Şubat 2015 Dünya Gündemi Şubat ayında gündeme gelmesi beklenen önemli gelişmeler arasında Brüksel’de düzenlenecek AB zirvesi, Almanya’nın Münih kentinde gerçekleşecek Güvenlik Zirvesi, IMF eski Başkanı Dominique Strauss Kahn hakkında fuhuş çetesi ile irtibatlı olduğu iddiasıyla açılan dava, ABD Başkan Yardımcısı Biden'in AB Konseyi Başkanı Tusk’la Brüksel’de görüşmesi ve Brüksel’de yapılacak AB dışişleri bakanları toplantısı gibi konuların ön plana çıkması bekleniyor.
00:26
İran'da Musevi ve Kerrubi'nin Ev Hapsi İran Cumhurbaşkanı Ruhani, muhalif lider Musevi, eşi Rahneverd ve Kerrubi'nin ev hapsi ile ilgili konunun iki hafta içinde Ulusal Güvenlik Konseyi'nde görüşülmesi talimatı verdi.
20:48
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin - Eş-Şebab ile Paralel Örgüt AK Parti Çankırı 5. Olağan Kongresi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "(Eş-Şebab örgütü) Onlar, Türkiye'nin Afrika'ya açılmasından çekinen birtakım ülkelerin istihbaratlarının taşeronudur.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin - Eş-Şebab ile Paralel Örgüt
20:14
Makedonya'da Muhalefet Liderine 'Telefon Kaydıyla Şantaj' Suçlaması Makedonya'da muhalefetteki Sosyal Demokrati Birlik partisi lideri Zoran Zaev hakkında, "üst düzey devlet yöneticilerine şiddet" suçlamasıyla dava açıldı.
19:57
AK Parti Çankırı 5. Olağan Kongresi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "(Eş Şebab örgütü) Onlar, Türkiye'nin Afrika'ya açılmasından çekinen birtakım ülkelerin istihbaratlarının taşeronudur.
18:50
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması "Çözüm sürecine mutlaka devam edeceğiz.
18:39
İtalya'nın Yeni Cumhurbaşkanı Mattarella Salı Günü Yemin Edecek İtalya Cumhurbaşkanlığına seçilen Sergio Mattarella, 3 Şubat Salı günü yemin ederek göreve başlayacak.
18:30
Mursi'nin Yargılanması Darbeyle görevinden uzaklaştırılan Cumhurbaşkanı Mursi ve 35 kişinin yargılandığı "casusluk" davasının karar duruşması 16 Mayıs’ta yapılacak.
18:24
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ HDP Erzurum 1. Olağan Kongresi- HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: "Kobani'de (Ayn el Arap) kazanılar zafer, bütün insanlığın zaferi olarak zulme karşı hepimizin zaferi olarak tarihe kazındı"- "Daha kısa bir süre öncesine kadar, bütün halkların ve ezilenlerin hapis edildiği katledildiği karanlık bir coğrafyaydı Ortadoğu ama bugün bakın nasıl bir güneş parlıyor" Erzurum'da, Halkların Demokratik Partisi (HDP) 1. Olağan Genel Kongresi yapıldı.
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ
18:18
İzmir'de Sigara Kaçakçılığı İddiası Bornova ilçesinde düzenlenen operasyonla 64 bin 500 paket gümrük kaçağı bandrolsüz sigara ele geçirildi.
17:57
Hdp Erzurum 1. Olağan Kongresi HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: "Kobani'de (Ayn el Arap) kazanılar zafer, bütün insanlığın zaferi olarak zulme karşı hepimizin zaferi olarak tarihe kazındı" "Daha kısa bir süre öncesine kadar, bütün halkların ve ezilenlerin hapis edildiği katledildiği karanlık bir coğrafyaydı Ortadoğu ama bugün bakın.
17:15
Tunceli'de AK Parti 5. Olağan Kongresi Gerçekleştirildi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Tunceli 5. Olağan İl Kongresi gerçekleştirildi.
Tunceli'de AK Parti 5. Olağan Kongresi Gerçekleştirildi
16:42
Yüksekdağ: Yargılandığımız Salonda Onlara Meydan Okuyoruz Hdp Erzurum il kongresine katılan Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, 12 Eylül 1980 sonrasında sıkıyönetim tarafından mahkeme olarak kullanılan spor salonunda kendilerini yargılayanları bugün yargılandıklarını söyledi.
Yüksekdağ: Yargılandığımız Salonda Onlara Meydan Okuyoruz
16:20
Suriye'deki İç Savaş Suriye'de savaşan muhalif Hazm Hareketi, Şam Cephesi'ne katıldı.
15:42
Mısır, Kassam Tugayları'nı "Terör Örgütleri Listesine" Aldı Kahire'deki Acil İşler Mahkemesi, Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el Kassam Tugayları'nın "terör örgütleri listesine" alınmasına ve Mısır'daki faaliyetlerinin yasaklanmasına karar verdi.
15:36
Tümsiad Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4) "Türkiye'nin en büyük işveren derneği, STK'sı durumunda olan ve kısa zaman önce görevi bırakan başkanı biliyorsunuz çıktı, 'Ben bir paralel devlet görmüyorum' dedi, böyle bir açıklama yaptı.
15:35
Tümsiad Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Erdoğan: (5) "Yeni anayasa ile birlikte memur işçi ayrımını da ortadan kaldırmak lazım. Aynen gelişmiş ülkelerdeki gibi çalışanlar sistemini getirmek suretiyle bu işi ilerletmek lazım" "Bu Yeni Türkiye içerisinde de takdir edersiniz ki hızı artıracak bir sistem değişikliğine şiddetle ihtiyaç vardır.
15:33
Erdoğan: Bu Yapının Mossad ile İşbirliği Tuttuğunu Göremiyorlarsa Yazıklar Olsun (2) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) 6. Genel Kurulu'nda konuştu.
15:29
İtalya'nın Yeni Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella Oldu (2) (Geniş Haber) Esma ÇAKIR - ROMA / DHA - İTALYA'da Temsilciler Meclisi'nde yapılan oylamayla ülkenin yeni cumhurbaşkanı seçildi.
İtalya'nın Yeni Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella Oldu (2) (Geniş Haber)
14:46
Ak Saray'ın Maliyeti 10 Milyar Lira, Bu Para ile 40 Bin Gence İş Sağlanırdı" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın maliyetinin 10 milyar lira olduğunu söyledi.
Ak Saray'ın Maliyeti 10 Milyar Lira, Bu Para ile 40 Bin Gence İş Sağlanırdı'
14:43
Erdoğan'dan Savcı Celal Kara'ya: Pişkin Bir Şekilde Konuşamaz! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasını yürüten Savcı Celal Kara’nın röportaj vermesine tepki gösterdi.
14:41
Fransa'daki Terör Operasyonu Suriye'de savaşa katıldığından şüphelenilen ve bu ülkeye gidecek savaşçı sağladığı iddia edilen 5 kişi tutuklu yargılanacak.
14:25
Yakup Aslan: "Taraftar Türkiye'de Futbolun Adaletine Güvenmiyor" Trabzonspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Yakup Aslan, hakemlerin önlerini kesmek için her türlü mücadele gösterdiklerini belirterek, taraftarların Türkiye’de futbolun adaletine güvenmediğini söyledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:14:12. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA RESMİ GAZETE HABERLERİ
[Hata Bildir]