22:5700
SON DAKİKA REYHANLI HABERLERİ

Son Dakika Reyhanlı Haberleri

   

  Hatay'da Uyuşturucuyla Mücadele

  Hatay'da Uyuşturucuyla Mücadele

  Kırıkhan ilçesinde, bir otomobilde bin uyuşturucu hap ele geçirildi. (Dün 14:35)

   

  Suriyeli Plakalı Araçta Uyuşturucu Ele Geçirildi

  Suriyeli Plakalı Araçta Uyuşturucu Ele Geçirildi

  Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde polisin ’dur’ ihtarına uymayan Suriye plakalı otomobilde yapılan aramada bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi. (Dün 13:10)

   

  Savaşın Çocuklarına Dernek Yardımları

  Savaşın Çocuklarına Dernek Yardımları

  Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak aileleriyle Türkiye'ye sığınan Suriyeli çocukların gıda, eğitim, giyim, sağlık ve bayram harçlığı dahil pek çok ihtiyacı yardım kuruluşlarınca sağlanıyor. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  AK Parti'li Tayyar'ın, HDP'ye yönelik "Kobani bahanesiyle 40 kişi hayatını kaybettiyse, bu kanda sizin elleriniz var" sözlerine, HDP Grup Başkanvekili Buldan, "Bu ölümlerin yaşanmasında tek sorumlu Cumhurbaşkanı'dır. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  CHP İzmir Milletvekili Balbay Kırşehir'de İmza Gününe Katıldı

  CHP İzmir Milletvekili Balbay Kırşehir'de İmza Gününe Katıldı

  Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili ve Cumhuriyet gazetesi yazarı Mustafa Balbay, Kırşehir Express gazetesinin birinci yıl dönümünde imza gününe katılarak ’Türkiye’de Gazeteci Olmak’ konulu konferans verdi. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  "(IŞİD'le mücadele) Bu mücadelenin aslında İslam dünyasının mücadelesi olması lazım. İslamiyet'te, 'gırtlak kesmek, cami bombalamak' bunlar yoktur. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'de Gazeteci Olmak Söyleşisi

  Türkiye'de Gazeteci Olmak Söyleşisi

  CHP İzmir Milletvekili Balbay, "2023 yılında, cumhuriyetin 100'üncü yılını cumhuriyetin kuruluş felsefesi ile bütünleşmiş bir iktidarda kutlamak başlıca hedefim" dedi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Tgc: Bingöl'de Polislerin Şehit Edilmesiyle İlgili Yayın Yasağı Kaldırılmalı

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu, Bingöl’de iki polisin şehit edilmesinin ardından getirilen yayın yasağının halkın haber alma ve gerçekleri öğrenme hakkına direkt müdahale olduğunu açıkladı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Tgc: "Bingöl'deki Polis Ölümleriyle İlgili Yayın Yasağı Kaldırılmalıdır"

  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Bingöl'de iki polisin öldürülmesi olayının ardından getirilen yayın yasağının halkın haber alma ve gerçekleri öğrenme hakkına direkt müdahale olduğunu açıkladı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Yenişehir Gölünde Sonbahar

  Türkiye'nin Suriye sınırındaki Reyhanlı ilçesinde, Osmanlı'nın önemli bir ticaret ve mesire yeri olarak kullanılan, Yenişehir Gölünde sonbaharın gelmesi güzel görüntüler oluşturdu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  CHP Grup Toplantısı

  CHP Grup Toplantısı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Yeni HSYK üyelerine seslenmek istiyorum. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanlığı Koltuğu da Başbakanlık Koltuğu da Boştur

  Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanlığı Koltuğu da Başbakanlık Koltuğu da Boştur

  Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Toplandı

  Meclis üyelerinin yoklamasıyla başlayan toplantıya mazeret bildirerek katılmayan üyelerin mazeretleri kabul edildi ve saygı duruşunun ardından toplantıya geçildi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  TSK'nın Günlük Faaliyetleri

  Hakkari ve Tunceli'de teröristlerin uzun namlulu silahlarla açtığı taciz ateşi Mehmetçiğin verdiği karşılık üzerine kesildi Suriye sınırından yaklaşan bir şahsın sınırda bulunan hendeğe attığı çuvalda bin 40 kaleşnikof mermisi ve bir tabanca ele geçirildi Aynı anda Türkiye'den Suriye sınırına yaklaşan ve "dur" ikazına uymayan 10 kişilik motosikletli grup, açılan uyarı ateşi sonrasında geldiği istikamete geri döndü. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Spor Toto 3. Lig

  Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta yer alan Erzin Belediyespor ile İstanbul Güngörenspor karşılaşması Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından İskenderun’a alındı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Hatay Sınırında 110 Piyade Tüfeği Ele Geçirildi

  Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki Suriye sınırındaki bir hendekte 110 piyade tüfeği ile bu silahlara ait mühimmat ele geçirildi. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 22:57:09. #1.11#