SON DAKİKA REYHANLI HABERLERİ

Son Dakika Reyhanlı Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 18:16CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (1)CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cerablus'a yapılacak bir operasyona Türkiye'nin destek vereceği iddiasına ilişkin "Biz Türkiye'nin yabancı bir ülkeye silahlı güç göndermesini doğru bulmayız. Ancak uluslararası hukukun öngördüğü ölçüde yapılabilir bu. Uluslararası hukukun öngörmediği bir süreç içerisinde askeri oraya sokarsanız bunun maliyeti yine çok ağır olur.
 • 23 Ağustos 2016 16:20Reyhanlı Boş Varillerden Koltuk Takımı YapıyorReyhanlı Boş Varillerden Koltuk Takımı YapıyorSuriyeli demirci ustası İbrahim Hacı Taha, yaşadığı Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde temin ettiği boş varillerden koltuk takımı ve masa yapıyor.
 • 23 Ağustos 2016 11:41Boş Varillerden Koltuk Takımı YapıyorBoş Varillerden Koltuk Takımı YapıyorSURİYELİ demirci ustası İbrahim Hacı Taha, yaşadığı Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde temin ettiği boş varillerden koltuk takımı ve masa yapıyor.
 • 23 Ağustos 2016 11:26Suriyeli Demirci Ustası, Boş Varillerle Oturma Grubu YapıyorSuriyeli Demirci Ustası, Boş Varillerle Oturma Grubu YapıyorSuriyeli demirci ustası İbrahim Hacı Taha, yaşadığı Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde temin ettiği boş varilleri koltuk takımı, masa haline getirip, satarak geçimini sağlıyor.
 • 23 Ağustos 2016 11:19Reyhanlı 52 Kişi Ölürken Yüzünden Yaralanan Suriyeli Zehra Estetik Ameliyat Olmak İstiyorReyhanlı 52 Kişi Ölürken Yüzünden Yaralanan Suriyeli Zehra Estetik Ameliyat Olmak İstiyorHatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde 3 yıl önce bomba yüklü araçlarla yapılan saldırıda yüzünden yaralanan Suriyeli işsiz 20 yaşındaki Zehra Bredi, aynaya her baktığında o anı hatırladığını belirterek estetik ameliyat olmak istediğini söyledi.
 • 23 Ağustos 2016 10:58Yüzünden Yaralanan Suriyeli Zehra Estetik Ameliyat Olmak İstiyorYüzünden Yaralanan Suriyeli Zehra Estetik Ameliyat Olmak İstiyorReyhanlı'da 3 yıl önce bomba yüklü araçlarla yapılan saldırıda yüzünden yaralanan Suriyeli Zehra Bredi, aynaya her baktığında o anı hatırladığını belirterek, estetik ameliyat olmak istediğini söyledi.
 • 22 Ağustos 2016 18:23Hakkari İHD Hakkari Şubesi ve Belediye Eş Başkanları, Gaziantep'teki Saldırıyı KınadıHakkari İHD Hakkari Şubesi ve Belediye Eş Başkanları, Gaziantep'teki Saldırıyı Kınadıİnsan Hakları Derneği (İHD) Hakkari Şubesi ve Hakkari Belediye Eş Başkanları, Gaziantep'in Şahinbey ilçesi Beybahçe Mahallesindeki düğüne yapılan canlı bomba saldırısını basın açıklaması yaparak kınadı.
 • 22 Ağustos 2016 16:20Savaşın Yetimleri Reyhanlı'da Yaşama TutunuyorÜlkelerindeki iç savaş sırasında anne veya babasını kaybeden Suriyeli çocuklar, sığındıkları Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde yakınlarının yanında hayatlarına devam ediyor.
 • 22 Ağustos 2016 13:21İHD Hakkari Şubesi ve Belediye Eş Başkanları, Gaziantep'teki Saldırıyı KınadıİHD Hakkari Şubesi ve Belediye Eş Başkanları, Gaziantep'teki Saldırıyı KınadıİNSAN Hakları Derneği (İHD) Hakkari Şubesi ve Hakkari Belediye Eş Başkanları, Gaziantep'in Şahinbey ilçesi Beybahçe Mahallesindeki düğüne yapılan canlı bomba saldırısını basın açıklaması yaparak kınadı.
 • 22 Ağustos 2016 13:19Reyhanlı'da Arıtma Tesisi'nin Yüzde 80'i TamamlandıReyhanlı'da Arıtma Tesisi'nin Yüzde 80'i TamamlandıHatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (HATSU), yatırımlarından biri olan Reyhanlı Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı’nda çalışmalar devam ediyor.
 • 21 Ağustos 2016 12:34Halep'e Gıda ve Un YardımıHayrat İnsani Yardım Derneğince, Suriye'nin Halep kentindeki ihtiyaç sahiplerine 25 ton un ve 2 bin 500 gıda kolisi yardımında bulunuldu.
 • 20 Ağustos 2016 12:41Reyhanlı Belediyesi ÇalışmalarıReyhanlı Belediyesi tarafından ilçe genelinde yapımı süren ve tamamlanan çalışmalar hakkında açıklama yapıldı.
 • 20 Ağustos 2016 10:00Reyhanlı'da Kurumlar Vergisi Rekortmeni Asdur BetonReyhanlı'da Kurumlar Vergisi Rekortmeni Asdur BetonHatay’ın Reyhanlı ilçesinde ASDUR Beton Sanayi Limited Şirketi, kurumlar vergisi rekortmeni oldu.
 • 20 Ağustos 2016 09:49Reyhanlı'ya Modern Yeni Semt PazarıReyhanlı'ya Modern Yeni Semt PazarıHatay’ın Reyhanlı ilçesinde vatandaşların pazar alışverişlerinde kolaylık sağlanması için Yeni Mahalle’de modern bir semt pazarı yapımına başlandı.
 • 20 Ağustos 2016 09:44Reyhanlı'ya 4 Minareli Cami YapılıyorReyhanlı'ya 4 Minareli Cami YapılıyorHatay’ın Reyhanlı ilçesinde belediyece tahsis edilen alana bir hayırsever tarafından 4 minareli cami yaptırılıyor.
 • 20 Ağustos 2016 09:39Reyhanlı'da İki Mahalleye Halı SahaReyhanlı'da İki Mahalleye Halı SahaHatay’ın Reyhanlı ilçesinde Harran ve Kurtuluş mahallerindeki halı saha inşaatı devam ediyor.
 • 19 Ağustos 2016 19:31Suriyeli Ahmet'in Akülü Araç SevinciSuriyeli Ahmet'in Akülü Araç SevinciGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 32 yaşındaki Ahmet Hazzuri'nin akülü araca binmesi Hazzuri'nin konuşması Reyhanlı Yetimler Derneği Başkanı Emre Tahiroğlu'nun konuşması Suriyeli Ahmet'in akülü araç sevinci Ülkesindeki iç savaş sırasında roketli saldırıda sol kolu ve iki bacağına şarapnel parçaları isabet eden ve yürüme zorluğu çeken 32 yaşındaki Ahmet Hazzuri'ye, Reyhanlı Yetimler Derneği tarafından akülü araç hediye edildi Suriye'nin Humus kentinde 2 yıl önce roketli saldırıya maruz kalarak kısmen yatağa mahkum olan 32 yaşındaki Ahmet Hazzuri'ye, Reyhanlı Yetimler Derneği tarafından akülü araç temin edildi.
 • 19 Ağustos 2016 15:13Suriyeli Ahmet'in Akülü Araç SevinciSuriye'nin Humus kentinde 2 yıl önce roketli saldırıya maruz kalarak kısmen yatağa mahkum olan 32 yaşındaki Ahmet Hazzuri'ye, Reyhanlı Yetimler Derneği tarafından akülü araç temin edildi.
 • 19 Ağustos 2016 11:24Canım Babam Size Ne Yaptı"Suriye'deki iç savaşta rejim askerleri tarafından eşleri öldürülen kadınlar ile çocukları, sığındıkları Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde, yaşadıkları kötü günleri unutup hayata tutunmaya çalışıyor.
 • 19 Ağustos 2016 09:54Hatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Antakya, Defne, Hassa, Reyhanlı ve Dörtyol ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17 Ağustos 2016 11:02Suriye'nin Ekmeği Türkiye'denİnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Lojistik Merkezi'nde kurduğu fırınla Suriyeli ailelerin sofralarına her gün on binlerce ekmek ulaştırıyor.
 • 15 Ağustos 2016 16:07Sporculardan HBB'nin Temizlik Çalışmalarına Tam NotSporculardan HBB'nin Temizlik Çalışmalarına Tam NotHBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın Hatay'ı spor kenti haline getirme hedefine doğa dostu belediyecilik anlayışıyla katkı sunuyor.
 • 15 Ağustos 2016 11:44Himmet ve Askeri Bilgi Sızdırmayı Reddettiğim İçin Elendim"Hatay'da yaşayan Faruk Özçelik, üniversite son sınıfta sözleşmeli jandarma subaylığını kazandığını ancak Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının himmet parası ve bilgi sızdırma taleplerini kabul etmediği için asılsız gerekçelerle eğitime kabul edilmediğini belirtti.
 • 15 Ağustos 2016 11:16Himmet ve Askeri Bilgi Sızdırmayı Reddettiğim İçin ElendimHimmet ve Askeri Bilgi Sızdırmayı Reddettiğim İçin Elendim"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Hatay'da yaşayan 25 yaşındaki Faruk Özçelik'in belgeleri göstermesi Özçelik'in konuşması CEM GENCO - Hatay'da yaşayan Faruk Özçelik, üniversite son sınıfta sözleşmeli jandarma subaylığını kazandığını ancak Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının himmet parası ve bilgi sızdırma taleplerini kabul etmediği için asılsız gerekçelerle eğitime kabul edilmediğini belirtti.
 • 14 Ağustos 2016 21:55Hatay Reyhanlı'da Bulunan Atme Kapısı'nın Suriye Tarafında PatlamaHatay Reyhanlı'da Bulunan Atme Kapısı'nın Suriye Tarafında PatlamaHatay'ın Reyhanlı ilçesinde bulunan Atme Kapısı'nın Suriye tarafında büyük bir patlama meydana geldi. Patlama sonrası 35 Suriyeli muhalif asker öldü.
 • 14 Ağustos 2016 16:41İhh'dan Halep'e Yardımİnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından Suriye'nin Halep kentine gıda, süt, ekmek, ilaç ve sünger yataktan oluşan 5 kamyon yardım ulaştırıldı.
 • 13 Ağustos 2016 14:40Reyhanlı Suriyeli Öğrencilerin Mezuniyet TöreniReyhanlı Suriyeli Öğrencilerin Mezuniyet TöreniSuriyeli öğrencilerin mezuniyet töreniHATAY'ın Reyhanlı İlçesi'nde bulunan ve Malezya merkezli Muslim Care Geçici Eğitim Merkezi öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.
 • 12 Ağustos 2016 23:43Esad Rejiminin Uçakları Sarmada'yı Vurdu: 25 ÖlüEsad Rejiminin Uçakları Sarmada'yı Vurdu: 25 ÖlüCilvegözü Sınır Kapısı'na yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta bulunan, muhaliflerin kontrolündeki kasabaya Esad güçleri 2 ayrı hava saldırısı düzenledi. 25 kişi öldü, 40 kişi de yaralandı.
 • 12 Ağustos 2016 11:01İhh'dan Halep'e Gıda Maddesi Yardımıİnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfınca Suriye'nin Halep kentine 5 ton un ve 2 kamyon sebze gönderildi.
 • 11 Ağustos 2016 16:49Tek İsteği Çocukları İçin 'Hijyenik' Bir YuvaTek İsteği Çocukları İçin 'Hijyenik' Bir YuvaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Suriyeli Atiye Ali ve çocukları Suriyeli Ali'nin oğlu Muhammed'e protez bacaklarını takması Suriyeli Atiye Ali ile röportaj Suriye'de 1 yıl önce rejim güçlerine ait savaş uçaklarının düzenlediği saldırıda evlerine bomba isabet etmesi sonucu eşini kaybeden ve yaralanan 4 çocuğuyla Hatay'ın Reyhanlı ilçesine sığınan Suriyeli Atiye Ali, çocuklarının sağlıklı bir evde yaşaması için kendisine uzanacak yardım elini bekliyor.
 • 11 Ağustos 2016 11:31Tek İsteği Çocukları İçin "Hijyenik" Bir YuvaSuriye'de 1 yıl önce rejim güçlerine ait savaş uçaklarının düzenlediği saldırıda evlerine bomba isabet etmesi sonucu eşini kaybeden ve yaralanan 4 çocuğuyla Hatay'ın Reyhanlı ilçesine sığınan Suriyeli Atiye Ali, çocuklarının sağlıklı bir evde yaşaması için kendisine uzanacak yardım elini bekliyor.
 • 10 Ağustos 2016 13:45Elektrik Kesintileri YaşanacakElektrik Kesintileri YaşanacakDEDAŞ Batman İl Müdürlüğü tarafından yapılacak olan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle kentin bir çok yerinde elektrik kesintileri yaşanacak.
 • 08 Ağustos 2016 13:37Halep'e Gıda YardımıHalep'e Gıda YardımıBiz Ümmetiz Platformu ve Avrasya Vakfı tarafından, Suriye'nin Halep kentine gıda malzemeleri gönderildi.
 • 08 Ağustos 2016 11:02Halep'e Gıda YardımıBiz Ümmetiz Platformu ve Avrasya Vakfı tarafından, Suriye'nin Halep kentine gıda malzemeleri gönderildi.
 • 06 Ağustos 2016 15:32Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" KitabıAnadolu Ajansı (AA) tarafından hazırlanan "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabına, Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki yerel medya ve sivil toplum kuruşları tarafından yoğun ilgi gösterildi.
 • 06 Ağustos 2016 11:12Kızlarıyla Aynı Kaderi PaylaştıKızlarıyla Aynı Kaderi PaylaştıÜlkelerindeki olaylar sırasında roketli saldırıda eşini kaybeden Suriyeli Fatma Abdulkadir'in bir ay arayla iki damadı da yaşamını yitirdi.
 • 06 Ağustos 2016 11:03Kızlarıyla Aynı Kaderi PaylaştıÜlkelerindeki olaylar sırasında roketli saldırıda eşini kaybeden Suriyeli Fatma Abdulkadir'in bir ay arayla iki damadı da yaşamını yitirdi.
 • 06 Ağustos 2016 10:05Kızılay'dan Suriyelilere Hijyen PaketiKızılay'dan Suriyelilere Hijyen PaketiTürk Kızılay Derneği, Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde yaşayan ve ihtiyaç sahibi oldukları belirlenen 3 bin Suriyeli aileye hijyen paketi dağıttı.
 • 06 Ağustos 2016 09:44Hatay'da Elektrik KesintisiHatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Altınözü, Antakya, Belen, İskenderun, Reyhanlı ve Yayladağı ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 05 Ağustos 2016 11:31Hatay'da Elektrik KesintisiHatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Hassa, Kırıkhan, Yayladağı, Reyhanlı, Kumlu, Belen ve Antakya ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 04 Ağustos 2016 15:59Varil Bombasıyla Vücudu Yanan Suriyeli Nuha'ya Yardım EliEsed rejimine bağ?lı birliklerin varil bombalı saldırısında vücudunun büyük bölümü yanan 21 yaşındaki Suriyeli Nuha Mansur, sığındığı Türkiye'de sağlığına kavuşacak.
 • 04 Ağustos 2016 11:51Reyhanlı Suriyeli Muhammed, Protez Bacaklarına KavuştuReyhanlı Suriyeli Muhammed, Protez Bacaklarına KavuştuSuriye'de evlerinin yakınına isabet eden füzenin patlamasıyla 2 bacağını birden kaybeden 6 yaşındaki Muhammed Ali, Hatay Valisi Ercan Topaca'nın girişimleriyle protez bacaklarına kavuştu.
 • 04 Ağustos 2016 11:08Suriyeli Muhammed, Protez Bacaklarına KavuştuSuriyeli Muhammed, Protez Bacaklarına KavuştuSURİYE'de, evlerinin yakınına isabet eden füzenin patlamasıyla 2 bacağını birden kaybeden 6 yaşındaki Muhammed Ali, Hatay Valisi Ercan Topaca'nın girişimleriyle protez bacaklarına kavuştu.
 • 04 Ağustos 2016 10:17Hatay'da Elektrik KesintisiHatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Antakya, Defne, İskenderun, Reyhanlı, Yayladağı ve Belen ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 03 Ağustos 2016 15:59Reyhanlı'da 3 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele GeçirildiReyhanlı'da 3 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele GeçirildiHatay’ın Kırıkhan ilçesinde 3 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
 • 03 Ağustos 2016 09:41Hatay'da Elektrik KesintisiHatay’ın Reyhanlı, Arsuz, Belen, İskenderun ve Samandağ ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 02 Ağustos 2016 13:43Halep'e Gıda Malzemeleri GönderildiHalep'e Gıda Malzemeleri GönderildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Yardım kutuları Kutuların taşınması Tırın gitmesi Halep'e gıda malzemeleri gönderildi Rejim güçlerinin kuşatması altındaki Suriye'nin Halep kentine gıda yardımı taşıyan tır ve kamyonet yola çıktı Biz Ümmetiz Platformu ve Avrasya Vakfı tarafından, rejim güçlerinin kuşatması altındaki Suriye'nin Halep kentine gıda malzemeleri gönderildi.
 • 02 Ağustos 2016 12:16Halep'e Gıda Malzemeleri GönderildiBiz Ümmetiz Platformu ve Avrasya Vakfı tarafından, rejim güçlerinin kuşatması altındaki Suriye'nin Halep kentine gıda malzemeleri gönderildi.
 • 01 Ağustos 2016 13:20Sığınmacılar Darbe Girişimini Futbol Maçıyla Protesto EttilerSığınmacılar Darbe Girişimini Futbol Maçıyla Protesto EttilerSığınmacılar darbe girişimini futbol maçıyla protesto ettilerHatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde yaşayan Suriyelilerin Alnasır Spor futbol takımı ile Gaziantep'in İslahiye İlçesi'ndeki kampta yaşayan Iraklıların Türkmen Spor takımı darbe girişimini futbol maçıyla protesto etti.
 • 01 Ağustos 2016 12:28Reyhanlı Suriyeli Sığınmacılar Darbe Girişimini Futbol Maçıyla Protesto EttilerReyhanlı Suriyeli Sığınmacılar Darbe Girişimini Futbol Maçıyla Protesto EttilerHatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde yaşayan Suriyelilerin Alnasır Spor futbol takımı ile Gaziantep'in İslahiye İlçesi'ndeki kampta yaşayan Iraklıların Türkmen Spor takımı darbe girişimini futbol maçıyla protesto etti.