SON DAKİKA REYHANLI HABERLERİ

Son Dakika Reyhanlı Haberleri

15:13
Hatay Valisi Topaca: Akaryakıt Kaçakçılığını Şehrin Gündeminden Düşürdük Hatay Valisi Ercan Topaca, akaryakıt kaçakçılığını ekim ayından itibaren asgari seviyeye indirdiklerini ve bu konuyu şehrin gündeminden düşürdüklerini iddia etti.
Hatay Valisi Topaca: Akaryakıt Kaçakçılığını Şehrin Gündeminden Düşürdük
18:26
CHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1) "Bütün İslam dünyasına sesleniyoruz; lütfen laikliği benimseyin.
18:25
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "Eğer terörü küresel bir felaket olarak görüyorsak, bu küresel felaketin unsarları olan, bu küresel felakete, ateşe odun taşıyan her kim varsa onun karşısına çıkmamız lazım" "Samimiysek ve terörü gerçekten bitirmek istiyorsak, başta devlet terörü olmak üzere, nereden gelirse gelsin, kimden gelirse gelsin,
17:42
"Türkiye ile Almanya Uluslararası Meselelerde Aynı Fikirdedir" Almanya'da resmi temaslarda bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile heyetler arası görüşmede bulundu.
'Türkiye ile Almanya Uluslararası Meselelerde Aynı Fikirdedir'
17:39
Davutoğlu-Merkel Ortak Basın Toplantısı Başbakan Davutoğlu: (2) "Terör örgütü neyse onun adıyla anılmalıdır.
16:35
Davutoğlu, Merkel ile Basın Toplantısı Düzenledi Başbakan Ahmet Davutoğlu, temaslarda bulunmak üzere geldiği Berlin'de Alman mevkidaşı Merkel'le basın toplantısı düzenledi.
15:41
Reuters Muhabirinin Sorusu Davutoğlu'nu Kızdırdı Başbakan Davutoğlu, Merkel ile düzenlediği basın toplantısında "Türk hükümetinin IŞİD'e karşı daha fazla önlem alması gerektiğini düşünüyor musunuz?" sorusuna sinirlendi.
Reuters Muhabirinin Sorusu Davutoğlu'nu Kızdırdı
15:37
2davutoğlu Türkiye ile Almanya Uluslararası Meselelerde Aynı Fikirdedir Davutoğlu Türkiye ile Almanya uluslararası meselelerde aynı fikirdedir Resmi temasları kapsamında Berlin'de bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile heyetler arası görüşmede bulundu.
2davutoğlu Türkiye ile Almanya Uluslararası Meselelerde Aynı Fikirdedir
15:37
"Türkiye ile Almanya Uluslararası Meselelerde Aynı Fikirdedir" Resmi temasları kapsamında Berlin'de bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile heyetler arası görüşmede bulundu.
'Türkiye ile Almanya Uluslararası Meselelerde Aynı Fikirdedir'
15:28
1davutoğlu Türkiye ile Almanya Uluslararası Meselelerde Aynı Fikirdedir Davutoğlu Türkiye ile Almanya uluslararası meselelerde aynı fikirdedir Resmi temasları kapsamında Berlin'de bulunan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile heyetler arası görüşmede bulundu.
1davutoğlu Türkiye ile Almanya Uluslararası Meselelerde Aynı Fikirdedir
17:06
Öğrencinin Okul Bahçesindeki Çukurda Ölümüne Çifte Soruşturma Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde, 8'inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Kemal Mert Cemiloğlu'nun köyünde ortaokul olmadığı için yatılı olarak okuduğu okulun bahçesindeki 1.5 metrelik çukura düştükten sonra iç kanama geçirip ölmesiyle ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı.
Öğrencinin Okul Bahçesindeki Çukurda Ölümüne Çifte Soruşturma
15:55
Öğrencinin Okul Bahçesindeki Çukurda Ölümüne Çifte Soruşturma Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde, 8'inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Kemal Mert Cemiloğlu'nun köyünde ortaokul olmadığı için yatılı olarak okuduğu okulun bahçesindeki 1.5 metrelik çukura düştükten sonra iç kanama geçirip ölmesiyle ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı.
Öğrencinin Okul Bahçesindeki Çukurda Ölümüne Çifte Soruşturma
15:18
Öğrencinin Ölümüyle İlgili Soruşturma Başladı Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki bir okulun bahçesinde çukura düşen öğrencinin ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.
Öğrencinin Ölümüyle İlgili Soruşturma Başladı
23:35
Reyhanlı'da Kar Sevinci Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde başlayan kar yağışı, çocukları sevindirdi.
Reyhanlı'da Kar Sevinci
23:32
Okuldaki 1.5 Metrelik Çukura Düşen Öğrenci Öldü Reyhanlı'da ortaokul öğrencisi Kamil Cemiloğlu, öğretim gördüğü okulda yapılan kalorifer çalışması için açılan çukura düştü. Hastaneye kaldırılan Cemiloğlu, yanlış teşhis sonrası hayatını kaybetti.
Okuldaki 1.5 Metrelik Çukura Düşen Öğrenci Öldü
23:17
Reyhanlı'da Kar Sevinci Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde başlayan kar yağışı çocukları sevindirdi.
Reyhanlı'da Kar Sevinci
23:11
Reyhanlı'da Okulundaki Bir Buçuk Metrelik Çukura Düşen Öğrenci Öldü Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde ortaokul 8. sınıf öğrencisi Kamil Mert Cemiloğlu, öğretim gördüğü okulda yapılan kalorifer çalışması için açılan çukura düşüp öldü.
Reyhanlı'da Okulundaki Bir Buçuk Metrelik Çukura Düşen Öğrenci Öldü
22:18
Okuldaki Çukura Düşen Çocuk Hayatını Kaybetti Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde okulda açılan çukura düşen ve yapılan tedavisinin ardından fenalaşınca tekrar hastaneye kaldırılan 8. sınıf öğrencisi hayatını kaybetti.
Okuldaki Çukura Düşen Çocuk Hayatını Kaybetti
17:39
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı Hatay'a 8 yıl aradan sonra kar yağdı, yollar kapandı HATAY kent merkezine 8 yıl aradan sonra kar yağdı.
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı
17:13
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı Hatay kent merkezine 8 yıl aradan sonra kar yağdı.
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı
10:45
(Özel) Kadınlar Canlı Bomba Olmaya Daha Yatkın Türkiye, son yıllarda çeşitli terörist gruplarının bombalı eylemlerine maruz kaldı.
(Özel) Kadınlar Canlı Bomba Olmaya Daha Yatkın
10:36
Türkiye'deki Kadın Canlı Bomba Eylemleri Uzmanlar, canlı bomba seçiminde özellikle kadınların daha elverişli olduğuna dikkat çekti. Türkiye'de son 19 yılda 10 kadın kendini patlattı!
Türkiye'deki Kadın Canlı Bomba Eylemleri
15:56
Suriyelilerin Ekmeği İhh'dan İHH İnsani Yardım Vakfı, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde bulunan fırından bir hafta içinde 1 milyon ekmeği Suriye'ye gönderdi İHH'nın Suriye'nin farklı bölgelerinde kurduğu 10 fırında ise aynı haftada üretilen 5 milyon ekmek ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
18:49
Hatay'daki Şiddetli Yağış Kentte etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde birçok ev ile tarım arazisi sular altında kaldı.
18:18
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı Hatay'da il genelinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde ev ile tarım arazilerini su bastı.
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı
17:20
Hatay'da Sağanak Yağış Haberine Ek Hatay'ın İskenderun İlçesi'ndeki Anıt Alanı, deniz suyunun yükselmesi ve dalgalar nedeniyle gölete döndü.
Hatay'da Sağanak Yağış Haberine Ek
16:58
Hatay'da Sağanak Yağış (3) İskenderun ANIT ALANI SULAR ALTINDA Hatay'ın İskenderun İlçesi'ndeki Anıt Alanı, deniz suyunun yükselmesi ve dalgalar nedeniyle gölete döndü.
Hatay'da Sağanak Yağış (3)
20:16
Reyhanlı'da Köpeğin Çalındığı Anı Güvenlik Kamerası Kaydetti Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde, sahibinin evinin önünden rottweiler cinsi köpeğin çalınma anı güvenlik kamerasınca kaydedildi.
Reyhanlı'da Köpeğin Çalındığı Anı Güvenlik Kamerası Kaydetti
18:54
Şamil Tayyar, Operasyonu Değerlendirdi AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Gaziantep merkezli yapılan operasyonu değerlendirdi.
Şamil Tayyar, Operasyonu Değerlendirdi
17:37
Hatay'da Kaçakçılık Yapan 12 Suriyeli Yakalandı Genelkurmay Başkanlığı, Hatay'da kaçakçılık yapan 12 Suriyelinin yakalandığını ve bunlardan birinin üzerinde tabanca ele geçirildiğini açıkladı.
16:09
Suriye Devrimcileri Ulusal Konseyi Reyhanlı'da Toplandı Hatay ve Gaziantep'te yaşayanlar ile iç savaşa rağmen ülkelerinde kalmayı tercih eden Suriyeli Türkmen ve Araplar tarafından yakın zamanda kurulan 235 kişilik Suriye Devrimcileri Ulusal Birlik Konseyi, Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde bir toplantı yaptı.
Suriye Devrimcileri Ulusal Konseyi Reyhanlı'da Toplandı
15:27
Suriye Devrimcileri Ulusal Konseyi Reyhanlı'da Toplandı Hatay ve Gaziantep'te yaşayanlar ile iç savaşa rağmen ülkelerinde kalmayı tercih eden Suriyeli Türkmen ve Araplar tarafından yakın zamanda kurulan 235 kişilik Suriye Devrimcileri Ulusal Birlik Konseyi, Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'nde bir toplantı yaptı.
Suriye Devrimcileri Ulusal Konseyi Reyhanlı'da Toplandı
13:57
Kaçakçılık Yapan 12 Suriyeli Yakalandı Hatay'da, Türkiye Suriye hududunda kaçakçılık yapan Suriyeli toplam 12 kişi yakalandı.
03:14
İhh Genel Başkanı Yıldırım, Malatya'da İHH Genel Başkanı Yıldırım, Malatya'da- Yıldırım: "Zaman içerisinde her şeyi unutturmak istiyorlar ama biz unutmadık ne Mavi Marmara'yı unuttuk ne Mescid-i Aksa'yı yakmalarını unuttuk ne Filistin topraklarını işgal ettiklerini unuttuk ne de şu anda Gazze'ye yaptığı saldırıları unuttuk ne de orada öldürülen çocukları unuttuk" İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım, "Zaman içerisinde her şeyi unutturmak istiyorlar ama biz unutmadık ne Mavi Marmara'yı
İhh Genel Başkanı Yıldırım, Malatya'da
23:16
İhh Genel Başkanı Yıldırım, Malatya'da Yıldırım: "Zaman içerisinde her şeyi unutturmak istiyorlar ama biz unutmadık ne Mavi Marmara'yı unuttuk ne Mescid i Aksa'yı yakmalarını unuttuk ne Filistin topraklarını işgal ettiklerini unuttuk ne de şu anda Gazze'ye yaptığı saldırıları unuttuk ne de orada öldürülen çocukları unuttuk"
20:50
Basın Özgürlüğü AK Parti Döneminde Gelişti' Yeni Şafak Gazetesi yazarı Prof. Dr. Atilla Yayla, SETA Vakfı tarafından düzenlenen Basın Özgürlüğü Tartışmaları konulu panelde AK Parti döneminde basın özgürlüğünün geliştiğini ve 14 Aralık operasyonunun medyaya karşı yürütülmediğini aksine medyanın da kumpasın bir parçası olduğunu söyledi.
Basın Özgürlüğü AK Parti Döneminde Gelişti'
18:04
Atilla Yayla: "Basın Özgürlüğü AK Parti Döneminde Gelişti" Yeni Şafak Gazetesi yazarı Prof. Dr. Atilla Yayla, SETA Vakfı tarafından düzenlenen Basın Özgürlüğü Tartışmaları konulu panelde AK Parti döneminde basın özgürlüğünün geliştiğini ve 14 Aralık operasyonunun medyaya karşı yürütülmediğini aksine medyanın da kumpasın bir parçası olduğunu söyledi.
Atilla Yayla: 'Basın Özgürlüğü AK Parti Döneminde Gelişti'
16:44
Spor Toto 2. Lig Uzun yıllar Diyarbakır’da görev yapan ve bu sezon iç sahada alınan tek yenilginin yaşandığı Düzyurt maçının da hakemi olan Emre Yıldırım, MKE Ankaragücü maçında görevlendirildi.
20:16
İdlib'ten 6 Yaralı Türkiye'ye Getirildi Türkiye Sınırı'na 45 kilometre mesafede bulunan Suriye'nin İdlib kentinde rejim askerlerince yapılan top atışlarında aralarında çocuklarında bulunduğu 11 kişi yaralandı.
İdlib'ten 6 Yaralı Türkiye'ye Getirildi
12:35
Suriyeli Yetimlere 20 Milyon Ekmek İHH İnsani Yardım Vakfı, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde 2 yıl önce kurduğu fırında üretilen ekmekleri, iç savaşın sürdüğü Suriye'ye gönderiyor.
13:26
Başbakan Davutoğlu, Hatay'da Davutoğlu: (2) "Hangi dini, hangi mezhebin, kavmin özellikleri içinde olursa olsun eşrefi mahlukat olmak bakımından bütün insanların taşıdığı onurun, yer yüzünde tecessüm ettiği şehirlerden olarak Hatay, hepimiz için örnektir.
13:05
Davutoğlu: "Barış Havzasının Çekim Alanı da Hatay Olacaktır" Başbakan Davutoğlu, Hatay'da-Davutoğlu: (2)-"Hangi dini, hangi mezhebin, kavmin özellikleri içinde olursa olsun eşrefi mahlukat olmak bakımından bütün insanların taşıdığı onurun, yer yüzünde tecessüm ettiği şehirlerden olarak Hatay, hepimiz için örnektir.
Davutoğlu: 'Barış Havzasının Çekim Alanı da Hatay Olacaktır'
08:20
IŞİD Militanından Kan Donduran İtiraf: Asıl Hedef Türkiye Niğde'de güvenlik güçleriyle çatışmaya girerek bir polis ile astsubayı şehit eden IŞİD militanlarının iddianamesinde çarpıcı detaylar yer aldı.
IŞİD Militanından Kan Donduran İtiraf: Asıl Hedef Türkiye
16:57
İhh, Suriye'ye Bir Milyon Dolarlık Kışlık Yardım Gönderdi İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, iç savaşın sürdüğü Suriye'ye kışlık giyecek ve undan oluşan 35 yardım TIR'ı gönderdi.
İhh, Suriye'ye Bir Milyon Dolarlık Kışlık Yardım Gönderdi
15:46
Reyhanlı Pihava Çerkesler, 'Rusya ile Savaşıyoruz' Denilerek Suriye'ye Götürülüyor Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki Çerkes Derneği Başkanı Uğur Pihava, 'Vahabiler' isimli bir grubunun Çeçenistan ve Dağıstan'daki Çerkesleri internet üzerinden 'Rusya ile savaşıyoruz' diyerek kandırıp Suriye'ye götürdüğünü öne sürdü.
Reyhanlı Pihava Çerkesler, 'Rusya ile Savaşıyoruz' Denilerek Suriye'ye Götürülüyor
12:40
6-7 Ekim Olayları Yatırım Kararlarını Arka Plana İtti" DESOB'un, IŞİD bahanesiyle düzenlenen gösterilerin ekonomiye etkisine ilişkin raporunda, KOSGEB'in, Van depremi ve Reyhanlı'daki bombalı saldırıda zarar gören işletmeler gibi bölge esnafına da "Acil Destek Kredisi" vermesi talep edildi Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve ilgili bakanlıklara sunulan rapordan: "Olaylar, 11 ilde tüm yerli ve yabancı iş adamlarının yatırım kararlarını arka plana itmesine neden oldu.
12:14
Reyhanlı'da Piyasa Değeri 31 Bin TL Olan Kaçak Eşya Ele Geçirildi Reyhanlı’da iki ayrı işyerinde kaçak cep telefonları ele geçirildi.
Reyhanlı'da Piyasa Değeri 31 Bin TL Olan Kaçak Eşya Ele Geçirildi
10:47
Kırıkhan'da Özel Güvenlik Görevlisi Kazada Öldü Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde, otomobil ile çarpışan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.
Kırıkhan'da Özel Güvenlik Görevlisi Kazada Öldü
09:34
Hatay'da Otomobille Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü Kırıkhan ilçesindeki trafik kazasında 1 kişi öldü.
Hatay'da Otomobille Motosiklet Çarpıştı: 1 Ölü
23:09
Bartın'dan Suriye'ye Yardım Tırı Bartın'da "Kış Geldi Şimdi Zamanı Kampanyası" kapsamında toplanan yardımlar, Suriye'ye gönderildi.
Bartın'dan Suriye'ye Yardım Tırı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 17:29:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA REYHANLI HABERLERİ
[Hata Bildir]