11:4500
SON DAKİKA REZA ZARRAB HABERLERİ

Son Dakika Reza Zarrab Haberleri


REZA ZARRAB

İşadamı Azeri Reza Zarrab aynı zamanda besteci.. Sanatçı Ebru Gündeş'le olan birlikteliği ile gündeme geldi.Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, ailelerin katılımıyla Gündeş'in Kemer Country'deki evinde 10 Şubat 2010 tarihinde kıyılan nikahla evlendi.
Gündeş nikahtan sonra yaptığı yazılı açıklamada şu... Devamı

 

  Demet-Okan Çiftinin, Ebru-Reza Çiftiyle Kafa Karıştıran Buluşması

  Demet-Okan Çiftinin, Ebru-Reza Çiftiyle Kafa Karıştıran Buluşması

  İki ünlü çift, Nişantaşı'da bir apartmanda buluştu. Sürpriz buluşmanın sebebi bilinmezken Ebru-Reza çifti polis korumaları eşliğinde garajdan çıktı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Reza Zarrab Her Yıl 1 Milyon Euroluk Saat Alırmış

  Reza Zarrab Her Yıl 1 Milyon Euroluk Saat Alırmış

  Eski Bakan Çağlayan'a İsviçre'den getirilen saate aracılık yaptığı öne sürülen Yusuf Tutuş Meclis Komisyonu ifadesinde, Zarrab'ın yılda 1 milyon Euro'luk saat aldığını söyledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul Merkezli 17 Aralık Soruşturmasına İlişkin Dava

  Fatih Belediyesine yönelik dosyayla ilgili 21 sanığın yargılanmasına devam edildi Avukat Hikmet Çarboğa: "Dosyada rüşvet anlaşmasına ilişkin hiçbir şey yok. Dinlemeler bittikten 9 ay sonra operasyon yapılmış. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan 'Reza Zarrab' Açıklaması

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, "Bakanlar Reza Zarrab’ın uçağını dolmuş gibi kullanmış" başlığıyla verilen haberin gerçeği yansıtmadığını bildirdi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Yolsuzluk Davası Sanığı: İzindeki Müdüre Pastanede Belge Verdik

  Bakan çocukları ile İranlı iş adamı Reza Zerrab’a takipsizlik kararı verildikten sonra açılan 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet davasında sanık iş adamı, izindeki müdüre pastanede zarf içinde belge verdiklerini söyledi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Koç: AKP Yolsuzlukların Hesabını Er Geç Verecek, Bundan Kurtuluşu Yok

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, AK Parti’nin yolsuzlukların hesabını er geç vereceğini ve bundan kurtuluşun olmadığını söyledi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Eski Ev Sahibinin Rıza Sarraf'a Hakaret Ettiği İddiası

  İş adamı Sarraf'ın, kendisine hakaret ettiği iddiasıyla eski ev sahibine açtığı davanın görülmesine devam edildi. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Evi Pavyona Çevirmişler' Davasında İlginç İfadeler

  İş adamı Rıza Sarraf’a hakaret ettiği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Muzaffer Arslan, hakkındaki suçlamaları reddetti. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Rıza Sarraf'ın Eski Ev Sahibine Açtığı Davada 'Tanık' Dinlendi...

  Rıza Sarraf'ın Eski Ev Sahibine Açtığı Davada 'Tanık' Dinlendi...

  İşadamı rıza Sarraf, 2012 yılında kiracı olarak oturduğu evin sahibi Muzaffer Aslan'a kendisine "Burasını pavyon gibi yapmış, ben de onu adam sandım" diyerek hakaret ettiği iddiasıyla dava açmıştı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Geniş Haber) - 17 Aralık Soruşturmasına Verilen "Takipsizlik" Kararına İtiraz...

  17 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk Soruşturması'na verilen takipsizlik kararına, dosyanın tek şikayetçisi olan eski Fatih Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan İnce itiraz etti. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  17 Aralık Soruşturmasında Takipsizlik Kararına İtiraz

  17 Aralık Soruşturmasında Takipsizlik Kararına İtiraz

  17 Aralık soruşturmasına verilen takipsizlik kararına dosyanın tek şikayetçisi olan eski Fatih Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan İnce itiraz ederek 53 şüpheli hakkında dava açılmasını istedi. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  İstanbul Merkezli 17 Aralık Soruşturması

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının, İstanbul merkezli 17 Aralık soruşturması kapsamında 53 kişi hakkında verdiği takipsizlik kararına itiraz edildi Dosyada tek müşteki sıfatıyla yer alan Orhan İnce'nin itirazını, İstanbul Sulh Ceza Hakimliği değerlendirecek. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  17 Aralık Soruşturmasına Verilen 'Takipsizlik' Kararına İtiraz

  17 Aralık Soruşturmasına Verilen "Takipsizlik" Kararına İtiraz

  * Dosyanın tek şikayetçisi Fatih eski emniyet müdür yardımcısı Orhan İnce'nin, avukatı Özcan Karakoç aracılığıyla yaptığı başvuruda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın takipsizlik kararının kanunlara, Anayasa'ya, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'ne Uluslararası sözleşmelere, hukukun genel normlarına ve tüm kamu vicdanına açıkça aykırı olduğu öne sürülüyor. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Tahliye Kararı Verilen 5 Polis Daha Cezaevinden Çıktı

  Tahliye Kararı Verilen 5 Polis Daha Cezaevinden Çıktı

  Terör ve yolsuzluk operasyonlarını yapan polislere yönelik 22 Temmuz’da sahur vakti yapılan operasyon sonrası tutuklanan polislerden 5’i tahliye oldu. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  2015 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda

  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın bütçesinin görüşülmesine devam ediliyor MHP'li Akçay: "Vergilendirme politikanızdan dolayı kaçakçılığı teşvik ediyorsunuz. Devletin kaçak akaryakıttan 12 milyar, kaçak sigaradan 5 milyar kaybı var" "Piyasaya hangi markaların gireceği konusunda tekelleşme var. Konya'daki AVM'de de Nişantaşı'ndaki AVM'de de aynı markalar satılıyor. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Mahmut Tanal: Rüşvet ve Yolsuzluk Tabana Yayılmış Durumda

  CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, rüşvet ve yolsuzluğun tabana yayıldığını ifade ederek, Reza Zarrab soruşturması dosyasını Meclis’te milletvekilleri ve basın mensuplarına dağıttı. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Reza Zarrab'ın İfade Vermeme Gerekçesi: Ameliyata Gireceğim Ölebilirim

  Reza Zarrab'ın İfade Vermeme Gerekçesi: Ameliyata Gireceğim Ölebilirim

  17 Aralık sürecinin 1 numaralı şüphelisi Reza Zarrab, TBMM soruşturma komisyonuna, "Ameliyata gireceğim, ölebilirim" gerekçesini öne sürerek ifade vermemiş. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  AK Parti Dosyaları Kapatmak, Üzerini Küllendirmek İstiyor'

  MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında 4 eski bakan hakkında kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu'nun çalışmalarında nasıl bir yol izlenecek, kimler çağrılacak, kimler dinlenecek; bir komisyon üyesi olarak hiçbir bilgisinin olmadığını kaydetti. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Dört Eski Bakanla İlgili Kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu

  Dört Eski Bakanla İlgili Kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu

  MHP Kahramanmaraş Milletvekili Dedeoğlu: "Bundan sonra komisyon çalışmalarında nasıl bir yol izlenecek, kimler çağrılacak, kimler dinlenecek bir komisyon üyesi olarak maalesef ki hiçbir bilgimiz yok. Adalet ve Kalkanıma Partisi bu dosyaları kapatmak istiyor, üzerini küllendirmek istiyor" (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Aksünger: Meclis Soruşturma Komisyonu Baskıyla Yerin Altına İndirilmek İsteniyor

  CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, 4 bakanla ilgili kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu'nun, suni gündemlerin üzerine yaptığı baskıyla yerin altına indirilmek istendiğini söyledi. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Dört Eski Bakanla İlgili Kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu

  Dört Eski Bakanla İlgili Kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu

  CHP İzmir Milletvekili Aksünger: "Orada bir karar almak istiyorlarsa, buyurun yine parmak çoğunluğuyla alın kararları ama biz burada ortaklaşa olmayacağız. Bundan sonraki süreçte biz komisyondan çekilmiyoruz, çalışmaları takip edeceğiz" CHP İzmir Milletvekili Türmen: "Soruşturma komisyonun görevini tarafsızlık içinde yerine getirmediği konusunda kamuoyunda bir düşünce hakim olursa o zaman komisyonun vereceği karar aslında dört bakan lehine değil, aleyhine olur. (06 Kasım 2014 Perşembe )

   

  "Kamunun Bir Kuruşunu Yiyen Allah Nezdinde Bunun Hesabını Veremez"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Sayıştay ve Kamu Denetçiliği Kurumunun 2015 yılı bütçelerinin görüşülmesine başlandı. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  İzmirli Avukattan Yolsuzluk Soruşturmalarına Bireysel İtiraz Çağrısı

  İzmirli Avukattan Yolsuzluk Soruşturmalarına Bireysel İtiraz Çağrısı

  İzmirli Avukat Arif Ali Cangı, iki bakanın oğlu ile İranlı işadamı Reza Zarrab'ın da adının geçtiği yolsuzluk soruşturmasıyla ilgili kovuşturmaya yer olmadığına dair savcının kararına itiraz etti. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  'Kimse Yok Mu'nun Hesapları Bloke Edildi

  Kimse Yok Mu Derneği'nin bağış hesaplarının mahkeme kararı olmadan bloke edildiği ortaya çıktı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Yolsuzluk Komisyonu Adliyeden Ayrıldı

  TBMM'de 4 eski bakanla ilgili yolsuzluk iddialarını incelemek için kurulan soruşturma komisyonu, yolsuzluk dosyalarında şüpheli olarak adı geçen 15 kişi ile görüştü. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.11.2014 11:45:52. #1.12#