SON DAKİKA REZA ZARRAB HABERLERİ

Son Dakika Reza Zarrab Haberleri


REZA ZARRAB

İşadamı Azeri Reza Zarrab aynı zamanda besteci.. Sanatçı Ebru Gündeş'le olan birlikteliği ile gündeme geldi.Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, ailelerin katılımıyla Gündeş'in Kemer Country'deki evinde 10 Şubat 2010 tarihinde kıyılan nikahla evlendi.
Gündeş nikahtan sonra yaptığı yazılı açıklamada şu... Devamı

18:33
Tapelerin Not Defteri Olarak Basılması Genel Kurul'a Taşındı CHP Grup Başkanvekili Gök, 17 Aralık soruşturmasına ilişkin bazı tapelerin not defteri olarak bastırılması dolayısıyla Meclis Başkanlığı'nı kutlarken, AK Parti Başkanvekili Aydın ise uygulamayı "skandal" olarak nitelendirerek ilgililer hakkında işlem yapılmasını istedi TBMM Başkanvekili Yakut: "Meclis.
07:31
Meclis'te Görülmemiş Skandal! Yüce Divan Dosyası Not Defteri Oldu Meclis, kullanılmış kâğıtlardan oluşan not defterleri bastırdı. Defterlerin kullanılmış taraflarında, 17-25 Aralık sürecine ait tapeler ile Adli Tıp raporları bulunuyor.
Meclis'te Görülmemiş Skandal! Yüce Divan Dosyası Not Defteri Oldu
17:22
Kılıçdaroğlu: "Size Hain Diyenlerle Yanyana Duracak Mısınız?" CHP TBMM Grup Toplantısı-Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)-"TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya, AKP Grubu tarafından kapatıldı.
Kılıçdaroğlu: 'Size Hain Diyenlerle Yanyana Duracak Mısınız?'
17:05
CHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1) "TBMM çatısı altında yolsuzlukları bütün delilleri ile ortaya konmuş dosya, AKP Grubu tarafından kapatıldı.
17:04
Rıza Sarraf'a Hakaret Davasında Karar Eski kiracısı iş adamı Rıza Sarraf'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan Muzaffer Aslan'ın beraatine karar verildi.
13:49
İş Adamı Rıza Sarraf'a Hakaret Davasında Beraat Kararı İşadamı Rıza Sarraf’a hakaret ettiği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Muzaffer Arslan beraat etti.
İş Adamı Rıza Sarraf'a Hakaret Davasında Beraat Kararı
13:30
Reza Zarrab, "Ben de Onu Adam Sandım" Davasını Kaybetti Zarrab, ev sahibi Muzaffer Aslan'ın kendisine "Burasını pavyon gibi yapmış, ben de onu adam sandım" diyerek hakaret ettiği iddiasıyla açtığı davayı kaybetti.
Reza Zarrab, 'Ben de Onu Adam Sandım' Davasını Kaybetti
13:17
CHP'liler Ön Seçim Talebiyle İmza Toplayıp Genel Merkeze Teslim Etti Cumhuriyet Halk Partisi’nin farklı illerde siyaset yapan 14 çalışma grubunun, milletvekili seçimlerinde Siyasi Partiler Yasası’nda yer alan yüzde 5’in dışında herhangi bir kontenjanın kullanılmaması için topladığı imzalar CHP Genel Merkezi’ne teslim edildi.
13:17
CHP'lilerden Kontenjan ve Ön Seçim Uyarısı CHP içerisinde farklı illerde siyaset yapan 14 çalışma grubu, genel merkeze milletvekili seçimlerinde yüzde 5 dışında herhangi bir kontenjan kullanılmamasını ve milletvekili adaylarının hakim denetiminde ön seçimle belirlenmesi gerektiğini belirten dilekçe verdi.
11:16
Savcı Celal Kara, 'Niçin 17 Aralık?' Sorusunun Cevabını Verdi Türkiye gündemini sarsan bakan çocukları ile İranlı Reza Zarrab’ın da şüphelileri arasında yer aldığı 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasını yürüten Savcı Celal Kara, 'soruşturmanın neden seçimden önce 17 Aralık’ta yapıldığı' yönündeki eleştirilere cevap verdi.
18:09
Mp Başkanı Karslı: Bunlar Adaleti Sıfırladı Merkez Partisi (MP) katılım ve tanıtım toplantısında konuşan Genel Başkan Abdürrrahim Karslı, AK Parti hükümetini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi.
Mp Başkanı Karslı: Bunlar Adaleti Sıfırladı
16:55
Yılmaz: Sayın Cumhurbaşkanı, İtibar Sarayla Değil İlim İrfanla Olur MHP'li Yılmaz, 4 katrilyona saray yaptıran Cumhurbaşkanı için, "Sayın Recep Tayyip Erdoğan, itibar ilimle olur, erdemle olur, ahlakla olur faziletle olur." dedi.
10:42
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı 17 Aralık soruşturmasının savcısı Celal Kara, elinden alınan iddianameyle ilgili konuştu. Kara, "Soruşturmada 1 numaralı isim Erdoğan'dı." dedi.
17 Aralık'ın Savcısı Celal Kara: 1 Numara Erdoğan'dı
18:34
İran Meclis Başkanı Laricani Açıklaması "(İran meclisindeki Zencani soruşturması) İran'da savcılık konuyu ciddi bir şekilde takip ediyor.
19:34
Antalya Sosyal Medya Paylaşımları Kızılay Müdürünü İşinden Etti Sosyal medya paylaşımları Kızılay müdürünü işinden etti Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Isparta Kan Merkezi'nde 2008'den beri müdür olarak görev yapan emekli yarbay Şerafettin Kılınçel, sosyal medyada işadamı Reza Zarrab ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili paylaşımları nedeniyle açılan soruşturma neticesinde görevden alındı.
Antalya Sosyal Medya Paylaşımları Kızılay Müdürünü İşinden Etti
19:09
Sosyal Medya Paylaşımları, Kızılay Müdürünü İşinden Etti Isparta Kan Merkezi müdürü Şerafettin Kılınçel, sosyal medyada Reza Zarrab ve Erdoğan'la ilgili paylaşımları nedeniyle açılan soruşturma neticesinde görevden alındı.
Sosyal Medya Paylaşımları, Kızılay Müdürünü İşinden Etti
23:54
Çağlayan ve Güler'den Sonra Bağış da Yüce Divan'a Gönderilmedi Meclis Genel Kurulu'nda eski AB Bakanı Egemen Bağış'ın Yüce Divan'a sevk edilip edilmemesine yönelik oylama sona erdi. Bağış'ın Yüce Divan'a gönderilmesi reddedildi.
Çağlayan ve Güler'den Sonra Bağış da Yüce Divan'a Gönderilmedi
21:41
Zafer Çağlayan, Yüce Divan'a Gitmeyecek Eski dört bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis'te ilk oylama Zafer Çağlayan'la ilgili yapıldı. Zafer Çağlayan Yüce Divan'a gönderilmedi.
Zafer Çağlayan, Yüce Divan'a Gitmeyecek
17:15
Meclis'te Yüce Divan Oylaması CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi, Meclis Soruşturma Komisyonu Raporu'nun Genel Kurul'a sunuluşunda Rıza Sarraf'ın isminin telaffuz edilmemesine itiraz etti Meclis Başkanvekili Bahçekapılı: "Gerekli ihtarlarda bulunacak ve oylamanın sağlıklı yapılması için elimizden gelen her türlü şeyi yapacağız"
15:33
CHP Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "4 sayın bakandan da istirham ediyorum, lütfen kürsüye çıkın, yürekli olun, korkmayın, namuslu adamlarsanız asla korkmayın.
CHP Grup Toplantısı
15:24
Demirtaş: "Cizre'yi Eşkıyalardan Temizlemek Lazım" HDP TBMM Grup Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: - "(Dört eski bakan hakkındaki Yüce Divan oylaması) AKP'li milletvekillerinden vicdanı olan, onurunu, haysiyetini cüzdanına sıkıştırmamış olanlar 'evet' oyu vermelidir"- "İnşallah parlamento, milletvekillerinin ve milletvekilliğinin yüzünü ağartacak karar alır"- "Cizre'yi eşkıyalardan temizlemek lazım. Özellikle de AKP olarak bizzat örgütlediğiniz eşkıyalardan Cizre halkı elbet kurtulacak" HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, dört eski
Demirtaş: 'Cizre'yi Eşkıyalardan Temizlemek Lazım'
15:09
Demirtaş: "Evet Oyu Vermeliler" HDP TBMM Grup Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: - "(Dört eski bakan hakkındaki Yüce Divan oylaması) AKP'li milletvekillerinden vicdanı olan, onurunu, haysiyetini cüzdanına sıkıştırmamış olanlar 'evet' oyu vermelidir"- "İnşallah parlamento, milletvekillerinin ve milletvekilliğinin yüzünü ağartacak karar alır"- "Cizre'yi eşkıyalardan temizlemek lazım. Özellikle de AKP olarak bizzat örgütlediğiniz eşkıyalardan Cizre halkı elbet kurtulacak" HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, dört eski
Demirtaş: 'Evet Oyu Vermeliler'
14:53
Hdp Grup Toplantısı Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, “4 eski bakan çıkıp bugün ’evet’ oyu verilmesi konusunda çağrıda bulunmalı” dedi.
Hdp Grup Toplantısı
14:47
Demirtaş - Dört Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylaması HDP TBMM Grup Toplantısı- Eş Genel Başkan Demirtaş: - "(Dört eski bakan hakkındaki Yüce Divan oylaması) AKP'li milletvekillerinden vicdanı olan, onurunu, haysiyetini cüzdanına sıkıştırmamış olanlar 'evet' oyu vermelidir"- "İnşallah parlamento, milletvekillerinin ve milletvekilliğinin yüzünü ağartacak karar alır"- "Cizre'yi eşkıyalardan temizlemek lazım. Özellikle de AKP olarak bizzat örgütlediğiniz eşkıyalardan Cizre halkı elbet kurtulacak" HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, dört eski
Demirtaş - Dört Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylaması
14:35
Hdp TBMM Grup Toplantısı Eş Genel Başkan Demirtaş: "(Dört eski bakan hakkındaki Yüce Divan oylaması) AKP'li milletvekillerinden vicdanı olan, onurunu, haysiyetini cüzdanına sıkıştırmamış olanlar 'evet' oyu vermelidir" "İnşallah parlamento, milletvekillerinin ve milletvekilliğinin yüzünü ağartacak karar alır" "Cizre'yi eşkıyalardan.
13:55
Kılıçdaroğlu: Davutoğlu Bizi Çok Alçakça Suçladı Kemal Kılıçdaroğlu, "Davutoğlu bizi Hz. Muhammed'e hakaret edenlere sahip çıkmakla suçluyor. Hayatımda böyle alçakça bir suçlama görmedim." dedi.
Kılıçdaroğlu: Davutoğlu Bizi Çok Alçakça Suçladı
13:37
Demirtaş, 12 Yaşındaki Nihat'ı Öldüren Fişeği Gösterdi HDP Eşbaşkanı Demirtaş, Cizre'deki ölümler nedeniyle hükümete yüklenerek elindeki fişeği gösterdi ve "12 yaşında bir çocuğu öldüren fişeklerden biri" dedi.
Demirtaş, 12 Yaşındaki Nihat'ı Öldüren Fişeği Gösterdi
14:34
CHP' Li Ağbaba: ?mahkeme Kadıya Mülk Değil" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, hakkında açılan fezleke ile ilgili basın toplantısı yaptı.
CHP' Li Ağbaba: ?mahkeme Kadıya Mülk Değil'
13:56
Ağbaba: Dokunulmazlığı Kaldırmazsanız Namertsiniz CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, hakkında açılan fezleke ile ilgili basın toplantısı yaparken, "Dokunulmazlığı kaldırmazsanız namertsiniz" dedi.
Ağbaba: Dokunulmazlığı Kaldırmazsanız Namertsiniz
13:37
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Hakkındaki Fezleke ile İlgili Konuştu Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, hakkında düzenlenen fezlekenin kendisi için madalyon olduğunu söyledi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Hakkındaki Fezleke ile İlgili Konuştu Açıklaması
22:19
Zafer Çağlayan'ın Ziynetleri, Külçe Külçe Altın Çıktı Eski Bakan Zafer Çağlayan, 2 milyon 465 bin TL'nin kaynağını "ziynet" olarak gösterdi. Ancak rapordaki gider pusulasına göre, bozdurulan 24 ayar has külçe altın.
Zafer Çağlayan'ın Ziynetleri, Külçe Külçe Altın Çıktı
16:38
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Soruları Yanıtladı "Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın anayasal hakkını kullanmasına söyleyeceğimiz söz yoktur.
16:01
Bahçeli'den '19 Ocak'taki Bakanlar Kurulu'na İlişkin Açıklama MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19 Ocak’taki Bakanlar Kurulu toplantısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık etmesine ilişkin, "Bunu bir sistem değişikliği amacına yönelik adım olarak kullanıyorsa Sayın Başbakana, Bakanlar Kurulu’na ve TBMM’ye bir hakarettir" dedi.
19:13
MHP'li Yılmaz, 17-25 Aralık Dosyaları İçin Mahkemeye Başvurdu MHP'li Seyfettin Yılmaz, 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonundaki şüpheliler için 'takipsizlik' kararı verilmesi nedeniyle Anayasa Mahkemesi'ne başvuruda bulundu.
MHP'li Yılmaz, 17-25 Aralık Dosyaları İçin Mahkemeye Başvurdu
18:45
Adana - MHP'li Yılmaz, 17-25 Aralık Operasyonlarını Anayasa Mahkemesi'ne Taşıdı MHP'li Yılmaz, 17-25 Aralık operasyonlarını Anayasa Mahkemesi'ne taşıdı MHP Adana Milletvekili Seyfi Yılmaz, 17- 25 Aralık tarihlerinde düzenlenen operasyonların ardından verilen takipsizlik kararında Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ile Anayasa'nın bazı maddelerine göre ihlaller söz konusu olduğunu ileri sürerek Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuru yaptı.
Adana - MHP'li Yılmaz, 17-25 Aralık Operasyonlarını Anayasa Mahkemesi'ne Taşıdı
17:40
MHP'li Yılmaz, 17-25 Aralık Operasyonlarını Anayasa Mahkemesi'ne Taşıdı Mhp Adana Milletvekili Seyfi Yılmaz, 17- 25 Aralık tarihlerinde düzenlenen operasyonların ardından verilen takipsizlik kararında Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ile Anayasa'nın bazı maddelerine göre ihlaller söz konusu olduğunu ileri sürerek Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuru yaptı.
MHP'li Yılmaz, 17-25 Aralık Operasyonlarını Anayasa Mahkemesi'ne Taşıdı
10:27
Zarrab, Zafer Çağlayan'dan 240 Bin Euro Aldığını Otel Kağıdına Yazmış Zarrab'ın Cenevre'den getirttiği iddia edilen 300 bin franklık saate karşılık ödeme yaptığına dair en önemli kanıtın imzalı yazı olduğu ortaya çıktı.
Zarrab, Zafer Çağlayan'dan 240 Bin Euro Aldığını Otel Kağıdına Yazmış
14:17
İzmirli Avukat 17 Aralık İçin Anayasa Mahkemesi'ne Başvurdu İzmirli avukat Arif Ali Cangı, bir grup avukatla birlikte 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarıyla ilgili takipsizlik kararını Anayasa Mahkemesi'ne taşıdı.
İzmirli Avukat 17 Aralık İçin Anayasa Mahkemesi'ne Başvurdu
13:40
17 Aralık İçin Anayasa Mahkemesi'ne Başvuru İzmirli bir grup avukatla 17 Aralık sorşturmasına savcılığın verdiği takipsizlik kararına itiraz eden avukat Arif Ali Cangı, İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi'nin itirazı incelemeden reddettiğini açıkladı.
17 Aralık İçin Anayasa Mahkemesi'ne Başvuru
18:23
CHP TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2) "(Dört eski bakanla ilgili Genel Kurul'da yapılacak oylama) Türkiye'nin itibarını koruyun, TBMM'nin itibarını koruyun, 'bu parlamento yolsuzluk dosyalarını kapattı' diye düşünceyle anılmasın Türkiye'de ve dünyada.
15:13
17 Aralık" Takipsizlik Kararı Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı 17 Aralık 'rüşvet ve yolsuzluk' soruşturmasının tek mağduru Fatih eski Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan İnce, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın takipsizlik kararını Anayasa Mahkemesi'ne taşıdı.
17 Aralık' Takipsizlik Kararı Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı
17:43
Dörk Eski Bakanla İglili Soruşturma Komisyonu Raporu Raporda, eski İçişleri Bakanı Güler ile eski AB Bakanı Bağış'ın mal varlıklarının araştırılması sonucu düzenlenen bilirkişi raporlarında, soruşturma önergesinde belirtilen fiillerden kaynaklanan mal varlığı edindikleri yolunda bir bulguya rastlanılmadığının anlaşıldığı belirtildi İmhası gereken telefon kayıtlarının imha edilmeyerek, bakanların dosyalarına eklenmek suretiyle soruşturmanın usulsüz işlemlerle desteklenip güçlendirme kaygı ve çabasının dikkati çektiği ifade edildi.
17:23
Dört Eski Bakan ile İlgili Soruşturma Komisyonu Raporu Raporda, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın savunmalarına yer verildi Çağlayan: "Hakkımda toplanan tüm deliller hukuka aykırı yöntemlerle elde edilmiş olan delillerdir" Bayraktar: "Bana Başbakan'ın hiçbir konuda 'bu işi kesin yapacaksın' dediğini ben hatırlamıyorum.
16:40
Dört Eski Bakan ile İlgili Soruşturma Komisyonu Raporu Raporda, Çağlayan hakkında "yeterli şüphe oluşturan delil bulunamadığından dolayı Yüce Divan'a sevk edilmemesi yönünde kanaat oluşmuştur" denildi Güler için "İsnat edilen suçları işlediğine dair yeterli şüphe oluşmadığından Yüce Divana sevk edilmemesi yönünde kanaat hasıl olmuştur" denilirken, Bağış için "Yüce Divan'a sevk edilmesine yetecek yeterli şüpheye ulaşılamamıştır", Bayraktar için ise "isnat edilen suçları işlediğine dair yeterli şüphe oluşmadığından Yüce Divan'a sevk edilmemesi
15:51
Savcı Yüzgeç: Açığa Alınan, Türk Adaleti ve Türk Hukuku Kahramanmaraş Cumhuriyet Savcısı Mehmet Yüzgeç'e,HSYK tarafından verilen görevden uzaklaştırılmasına ilişkin karar, bugün kendisine tebliğ edildi.
Savcı Yüzgeç: Açığa Alınan, Türk Adaleti ve Türk Hukuku
15:07
CHP İzmir Milletvekili Aksünger Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, 17-25 Aralık olaylarında dört Bakan için kurulan soruşturma komisyonunda şimdiye kadar yapılanları anlatarak “Ülke uzun süredir, yolsuzluk operasyonunu konuşuyor, top artık meclis başkanlığında” dedi.
CHP İzmir Milletvekili Aksünger Açıklaması
14:52
Zafer Çağlayan: Suçlamalar Gerçek Dışı Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Soruşturma Komisyonu'na verdiği savunmasında, önergede şahsına yükletilen suçların tamamen gerçek dışı olduğunu belirtti.
Zafer Çağlayan: Suçlamalar Gerçek Dışı
14:38
İzmir CHP'li Araştırma Komisyonu Üyesi Aksünger : Çöplüğün Üstünü Örtersiniz Ama Metan Gazı Patlar CHP'li Araştırma Komisyonu Üyesi Aksünger : Çöplüğün üstünü örtersiniz ama metan gazı patlar DÖRT bakan hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet iddialarını araştırmak için kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu Üyesi, CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, olanları 15 ilde anlatmak için yola çıktı.
İzmir CHP'li Araştırma Komisyonu Üyesi Aksünger : Çöplüğün Üstünü Örtersiniz Ama Metan Gazı Patlar
13:21
Meclis Araştırma Komisyonu Üyesi CHP'li Aksünger, 15 İli Gezecek Dört bakan hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet iddialarını araştırmak için kurulan Meclis Soruşturma Komisyonu üyesi, CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, olanları 15 ilde anlatmak için yola çıktı.
Meclis Araştırma Komisyonu Üyesi CHP'li Aksünger, 15 İli Gezecek
09:12
Ebru ile Reza'nın Yeni Uçaklarının İlk Yolcusu Ünlü Çift Oldu Boşanacakları iddia edilen Ebru Gündeş-Rıza Sarraf çifti 58 milyon dolarlık yeni uçaklarıyla Demet Akalın ile eşi Okan Kurt'u İtalya'ya uçurdu.
Ebru ile Reza'nın Yeni Uçaklarının İlk Yolcusu Ünlü Çift Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 20:23:40. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA REZA ZARRAB HABERLERİ
[Hata Bildir]