06:2400
SON DAKİKA REZA ZARRAB HABERLERİ

Son Dakika Reza Zarrab Haberleri


REZA ZARRAB

İşadamı Azeri Reza Zarrab aynı zamanda besteci.. Sanatçı Ebru Gündeş'le olan birlikteliği ile gündeme geldi.Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, ailelerin katılımıyla Gündeş'in Kemer Country'deki evinde 10 Şubat 2010 tarihinde kıyılan nikahla evlendi.
Gündeş nikahtan sonra yaptığı yazılı açıklamada şu... Devamı

  Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Sarayında Otursun

  Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Sarayında Otursun

  CHP lideri Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasındaki saray kavgası sürüyor. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması

  "Adı Milli Eğitim Şurası olmakla beraber bu milli bir şura değil, gayrı milli bir şura. Türkiye'nin geleceğini düşünmeyen, bilimsel yayınları kısıtlayan, çocukların fizik, matematik, kimya gibi fen dersleri öğrenmesini engelleyen, toplumu geriye götüren bir şura, bu Şura. O nedenle bu Şura'ya Milli Eğitim Şurası demek doğru değil. Gayrı milli bir şura var" "Ona (Cumhurbaşkanı Erdoğan) itibar kazandıracak olan saraydır. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kılıçdaroğlu: 'Bu Şura'ya Milli Eğitim Şurası Demek Doğru Değil. Gayrı Milli Bir Şura Var'

  Kılıçdaroğlu: "Bu Şura'ya Milli Eğitim Şurası Demek Doğru Değil. Gayrı Milli Bir Şura Var"

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: -"Adı Milli Eğitim Şurası olmakla beraber bu milli bir şura değil, gayrı milli bir şura. Türkiye'nin geleceğini düşünmeyen, bilimsel yayınları kısıtlayan, çocukların fizik, matematik, kimya gibi fen dersleri öğrenmesini engelleyen, toplumu geriye götüren bir şura, bu Şura. O nedenle bu Şura'ya Milli Eğitim Şurası demek doğru değil. Gayrı milli bir şura var"-"Ona (Cumhurbaşkanı Erdoğan) itibar kazandıracak olan saraydır. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Açıklaması

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisiyle tartışmasının bir itibar kazandırmayacağını söyledi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kılıçdaroğlu: Makul Şüpheden Ötürü Mal Varlıklarınıza El Koyabilecekler (2)

  Kılıçdaroğlu: MİLLİ EĞİTİM ŞURASI GAYRİ MİLLİ BİR ŞURA Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  17 Aralık, Kısmi Olarak Gördüğümüzün Sistematik ve Organize Olduğunu Gösterdi'

  17 Aralık, Kısmi Olarak Gördüğümüzün Sistematik ve Organize Olduğunu Gösterdi'

  17 Aralık sürecinin AK Parti’den istifaya götürdüğü milletvekillerinden olan Burdur Milletvekili Hami Yıldırım, AK Parti’nin üçüncü dönemindeki sorunun “ustalık söylemi” olduğunu belirtti. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 06:24:41. #1.12#