SON DAKİKA REZA ZARRAB HABERLERİ

Son Dakika Reza Zarrab Haberleri


REZA ZARRAB

İşadamı Azeri Reza Zarrab aynı zamanda besteci.. Sanatçı Ebru Gündeş'le olan birlikteliği ile gündeme geldi.Ebru Gündeş ve Reza Zarrab, ailelerin katılımıyla Gündeş'in Kemer Country'deki evinde 10 Şubat 2010 tarihinde kıyılan nikahla evlendi.
Gündeş nikahtan sonra yaptığı yazılı açıklamada şu... Devamı

10:11
Ebru - Reza Çiftinin 'Ev' Davasına Ret! 2010 yılında kaldıkları Kemerburgaz'daki evin sahipleri, Ebru Gündeş - Reza Zarrab çiftine daireye zarar verdikleri gerekçesiyle dava açtı; mahkeme davayı reddetti.
Ebru - Reza Çiftinin 'Ev' Davasına Ret!
17:34
Dört Eski Bakanla İlgili Soruşturma Komisyonu Komisyon'un MHP'li üyesi Dedeoğlu, muhalefet şerhini hazırladı.
07:50
AK Partinin Yüce Divan Kararının Ayrıntıları Belli Oldu 4 eski bakanı Yüce Divan'a göndermeyen üyeler, "Makul şüphe bile yok" açıklaması getirirken paralel yapıya "Cizvit Tarikatı" benzetmesi yapıldı.
AK Partinin Yüce Divan Kararının Ayrıntıları Belli Oldu
14:12
Reza Zarrab: Suçluysam Gelin Beni Alın İran Merkezli 'Eghtesadnews' haber sitesi, Reza Zarrab'la ropörtaj yaptıklarını öne sürerek, Zarrab'ın İran'a seslendiğini ve "Suçluysam gelip beni alın" dediğini yazdı.
Reza Zarrab: Suçluysam Gelin Beni Alın
14:07
İranlı Haber Sitesi ?sarraf İran?ı Zencani Konusunda Uyarmıştım? \tSARRAF İRAN'A SESLENDİ GELSİNLER BELGELERİ SUNSUNLAR BENİ ALSINLAR İran Merkezli 'Eghtesadnews' haber sitesi Rıza Sarraf'la ropörtaj yaptıklarını öne sürerek, İran asıllı iş adamının İran'da kendisi hakkında konuşulan yolsuzluk iddialarına anlam veremediğini ifade ettiğini yazdı.
İranlı Haber Sitesi ?sarraf İran?ı Zencani Konusunda Uyarmıştım?
22:14
Eski Bakan Yazıcı Hakkındaki Soruşturma Önergesi CHP'li Düzgün: "Türk Bayrağı'nın önünde Rıza'yı kahraman ilan etmeye kalktınız. O bayrak rengini dolar yeşilinden almaz, bu ülkenin şehitlerinin kanının kırmızısından alır. Yaptığınız kirli işlere Türk Bayrağı'nı alet etmeyin" MHP'li Bal: "Dinen tövbe edeceksin, ahlaken istifa edeceksin ve hukuken de mahkemede hesap vereceksin.
Eski Bakan Yazıcı Hakkındaki Soruşturma Önergesi
17:22
1 - Kılıçdaroğlu: Dört Bakandan Rica Ediyorum Adamsanız Çıkarsınız "Yüce Divan'a Bizi Gönderin"... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
1 - Kılıçdaroğlu: Dört Bakandan Rica Ediyorum Adamsanız Çıkarsınız 'Yüce Divan'a Bizi Gönderin'...
16:59
Kılıçdaroğlu: "Kul Hakkı Yiyene Tahammül Etmem" CHP TBMM Grup Toplantısı-Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (1)-"Davutoğlu'nun da güzel sözleri var. 'Milletin hakkına uzanacak eli kardeşimiz olsa koparırız'. Elin kalmadı, kolun kalmadı, bacağın kalmadı.
Kılıçdaroğlu: 'Kul Hakkı Yiyene Tahammül Etmem'
16:35
Kılıçdaroğlu: 4 Bakandan Rica Ediyorum Adamsanız Çıkarsınız 'Yüce Divan'a Bizi Gönderin' Dersiniz Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
Kılıçdaroğlu: 4 Bakandan Rica Ediyorum Adamsanız Çıkarsınız 'Yüce Divan'a Bizi Gönderin' Dersiniz
16:23
CHP Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: (2) "Siyasi hırsızların yeri, Bakanlar Kurulu değildir.
CHP Grup Toplantısı
09:12
Ebru Gündeş'ten Boşanma Haberlerine Jet Yanıt Çiftin avukatı, "İddia karşısında 'müvekkillerimin mutlu bir evliliği var ve devam ediyor' açıklamasını yapmak durumunda kaldık." dedi.
Ebru Gündeş'ten Boşanma Haberlerine Jet Yanıt
08:50
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'dan Boşanma Haberlerine Jet Yanıt Çiftin avukatı, "İddia karşısında 'müvekkillerimin mutlu bir evliliği var ve devam ediyor' açıklamasını yapmak durumunda kaldık." dedi.
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab'dan Boşanma Haberlerine Jet Yanıt
18:38
Meclis Komisyonu, 4 Eski Bakanı Yüce Divan'a Göndermeme Kararı Aldı Dört eski Bakan ile ilgili TBMM Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu'nun kararı belli oldu. Komisyon, bakanları Yüce Divan'a göndermeme kararı verdi.
Meclis Komisyonu, 4 Eski Bakanı Yüce Divan'a Göndermeme Kararı Aldı
14:27
Meclis Komisyonu, 4 Eski Bakanı Yüce Divan'a Göndermeme Kararı Aldı Dört eski Bakan ile ilgili TBMM Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu'nun kararı belli oldu. Komisyon, bakanları Yüce Divan'a göndermeme kararı verdi.
Meclis Komisyonu, 4 Eski Bakanı Yüce Divan'a Göndermeme Kararı Aldı
13:59
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor mu? Flaş İddia Yeni yılın ilk bomba dedikodusu Zarrab- Gündeş çiftinden geldi. Ünlü çiftin boşanmak üzere oldukları öne sürüldü. Gündeş'in Instagram paylaşımı da kafaları karıştırdı.
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor mu? Flaş İddia
13:29
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor Mu? Bir magazin programında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı ve ünlü çiftin boşanmak üzere oldukları öne sürüldü.
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor Mu?
12:56
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor mu? Yeni yılın ilk bomba dedikodusu Zarrab - Gündeş çiftinden geldi. Ünlü çiftin boşanmak üzere oldukları öne sürüldü. Gündeş'in Instagram paylaşımı da kafaları karıştırdı.
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Çifti Boşanıyor mu?
07:56
Reza Zarrab 58 Milyon Dolara Uçak Aldı Reza Zarrab, sahibi olduğu ARE Havacılık Şirketi'ne yaklaşık 58 milyon dolar değerinde Gulfstream G550 model uçak satın aldı.
Reza Zarrab 58 Milyon Dolara Uçak Aldı
15:26
Bakan Nurettin Canikli: Ben Komisyonun Kararına Uyacağım Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, adları yolsuzluğa karışan 4 eski bakanla ilgili Soruşturma Komisyonu’nun vereceği karara uyacağını söyledi.
Bakan Nurettin Canikli: Ben Komisyonun Kararına Uyacağım
10:25
TBMM Yarın Yüce Divan Oylaması ile Çalışmaya Başlayacak Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM), 2015 yılı bütçesinin kabul edilmesinin ardından verdiği tatil bitiyor.
18:13
"Medyanın Bağımsız Olması Gerekmez, Bu Bir Hikayedir" Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Atilla Yayla, 'bağımsız medya' olayına inanmadığını söyledi.
'Medyanın Bağımsız Olması Gerekmez, Bu Bir Hikayedir'
15:01
Ebru Gündeş İçin Güvenlik 2 Katına Çıkarıldı Ünlü şarkıcı, sahne performansını çekmeye gelen basın mensuplarına da sahne öncesinde ve sahne sonrasında görüntü vermemek için yoğun çaba harcadı.
Ebru Gündeş İçin Güvenlik 2 Katına Çıkarıldı
10:04
RTÜK, Yolsuzluk Haberlerini Okuyan TV'lere Ceza Kesti RTÜK, 4 eski bakan için TBMM'de kurulan yolsuzluk soruşturma komisyonu haberlerinin yer aldığı gazeteleri okuyan televizyon programlarına ceza yağdırdı.
RTÜK, Yolsuzluk Haberlerini Okuyan TV'lere Ceza Kesti
17:34
Erzurum Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı'ndan Seçim Öncesi Kaset İddiası Hak ve Hakikat Partisi (HHP) Genel Başkanı Dursun Güneş, bakanların karıştığı yolsuzluklarda İran ajanlarının parmağı olduğunu ileri sürerek, seçim öncesi bazı kamera kayıtlarının da ortaya çıkabileceğini söyledi.
Erzurum Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı'ndan Seçim Öncesi Kaset İddiası
16:06
Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı'ndan 'Hanımlı Kaset' İddiası Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Dursun Güneş, bakanların karıştığı yolsuzluk iddiasını İran'ın uyguladığını iddia ederek "İran ajanlarını içeri sokmuş, bu paraya hasta olan, maddeye dayanamayan adamlara para vermiş.
Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı'ndan 'Hanımlı Kaset' İddiası
15:03
Kahramanmaraş Görevden Uzaklaştırılan Savcı Yüzgeç Tüm Haklarımı Kullanacağım Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu tarafından Zekeriya Öz, Celal Kara ve Muammer Akkaş ile birlikte Kahramanmaraş Cumhuriyet Savcılığı görevinden uzaklaştırılan Mehmet Yüzgeç, hakkındaki kararla ilgili yazılı açıklama yaptı.
Kahramanmaraş Görevden Uzaklaştırılan Savcı Yüzgeç Tüm Haklarımı Kullanacağım
18:47
CHP'li Şafak Pavey'den Kabaş'a Destek... CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey de Gözaltına alınan Sedef Kabaş'a destek için Asayiş Şube'ye gitti.
CHP'li Şafak Pavey'den Kabaş'a Destek...
17:04
CHP'li Payev: Polis Devletnin Hileli Uygulamaları ile Karşı Karşıyayız Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Şafak Payev, gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen gazeteci ve televizyon spikeri Sedef Kabaş'a destek için emniyete geldi.
16:55
CHP'li Pavey, Kabaş'a Destek İçin Emniyette CHP Genel Başkan Yardımcısı Pavey, bu sabah attığı tweet nedeniyle polis tarafından gözaltına alınan gazeteci ve TV spikeri Sedef Kabaş'a destek için emniyete gitti.
15:08
4 Savcı Hangi Soruşturmaları Başlatmıştı? Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 2. Dairesi, savcılar Zekeriya Öz, Celal Kara, Muammer Akkaş ve Mehmet Yüzgeç'i haklarındaki soruşturma tamamlanıncaya kadar görevlerinden uzaklaştırdı.
13:43
Karataş: Milletin Değerlerine Düşman Olmuş Bir İktidarla Karşı Karşıyayız Büyük Birlik Partisi (BBP) Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Bünyamin Karataş, 2002 yılından beri ülkeyi yöneten iktidarın geldiği nokta itibarı ile adeta bataklığa saplanmış durumda olduğunu söyledi.
Karataş: Milletin Değerlerine Düşman Olmuş Bir İktidarla Karşı Karşıyayız
12:56
2014 Böyle Geçti (1) 2014 yılında yurtta ve dünyada birçok önemli olaya tanıklık ettik. 17 ve 25 Aralık 2013’te yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrasında yurt genelinde önemli değişiklikler yaşanırken, Türkiye internet yasaklarıyla tanıştı.
2014 Böyle Geçti (1)
10:08
TÜSİAD Başkanı: Ortaya Çıkmış Bir Paralel Devlet Göremiyorum "Paralel devlet varsa bunu ortaya çıkarması gereken MİT'tir, emniyettir." diyen TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer, "Ben çıkmış bir şey göremiyorum." dedi.
TÜSİAD Başkanı: Ortaya Çıkmış Bir Paralel Devlet Göremiyorum
15:08
2014 Yılı İşte Böyle Geçti! 2014 yılında yaşanan önemli gelişmeler, İhlas Haber Ajansı’nın objektiflerinden dünyaya ve Türkiye’ye böyle yansıdı.
2014 Yılı İşte Böyle Geçti!
12:23
MHP'li Ahmet Tanrıkulu: Kızılay Kirli Paranın Faizini Kabul Ederek Vatandaşlarımız Nezdindeki Tüm... Mhp Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, 17 Aralık soruşturması kapsamında gözaltına alınan Rıza Sarraf'ın yardımcısı Abdullah Happani, el konulan paralarının faizini Kızılay'a bağışlamasını Kızılay'ın da bu parayı bağış olarak kabul etmesini eleştirerek, "Kirli ve haksız kazançla elde edilen paralar faiziyle geri iade edilmiş, Kızılay gibi tarihi misyonu olan kurum bu kirli paranın faizini kabul ederek, vatandaşlarımız nezdindeki tüm değerini sıfırlamıştır"
23:22
Reza Zarrab ve Bilal Erdoğan Maskeleri ile Halkbank'ı Bastılar İzmir'in Karşıya ilçesinde bir grup SDP üyesi Reza Zarrab ve Bilal Erdoğan maskeleriyle Halkbank'ı bastı. Eylemciler daha sonra polis tarafından gözaltına alındı.
Reza Zarrab ve Bilal Erdoğan Maskeleri ile Halkbank'ı Bastılar
18:42
Özdemir: CHP Sivas İl Binasına Baskın Yapıldı CHP Milletvekili Malik Ecder Özdemir, polislerin Sivas CHP il binasına asılan ve partisinin hazırladığı '17-25 Aralık Hırsızlık Haftası' pankartının indirilmesini kınadı.
Özdemir: CHP Sivas İl Binasına Baskın Yapıldı
17:54
İzmir'de 17-25 Aralık Operasyon Eylemlerine 12 Gözaltı İzmir’de SosyaList Demokrasi Partisi (SDP) üyelerinin 17-25 Aralık operasyonlarının yıl dönümünde Halkbank şubesi önünde yaptığı eylemlerde 12 kişi gözaltına alındı.
İzmir'de 17-25 Aralık Operasyon Eylemlerine 12 Gözaltı
17:45
İzmir'deki İzinsiz Gösteriye 6 Gözaltı İzmir'in Karşıyaka ilçesinde kendilerini Halkbank şubesinin kapısına zincirlemek isteyen gruba, polisin müdahalesiyle 6 kişi gözaltına alındı.
15:40
CHP'li Kaleli, Ak Partili Komisyon Üyelerinden Destek İstedi CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli, hırsızlık ve rüşvetle suçlandıktan sonra görevlerinden istifa eden 4 bakanın yargılanması amacıyla AK Parti'lilere talepte bulundu.
CHP'li Kaleli, Ak Partili Komisyon Üyelerinden Destek İstedi
15:34
CHP'liler Yolsuzluk ve Rüşvetten Arınmak İçin Sabun Dağıttı Balıkesir'de CHP Altıeylül İlçe Örgütü, 17-25 Aralık Yolsuzluk Haftası kapsamında yolsuzluk ve rüşvetten arınmak için temizliğin simgesi olan beyaz sabun dağıttı.
15:21
Kayseri Özkes Ahlaksız Müslüman Tipi Yetiştiriliyor CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, Kayseri'de AK Parti'yi eleştirerek, 'AKP döneminde bina yükseliyor, zina çoğalıyor, riba, faiz yaygınlaşıyor" dedi.
Kayseri Özkes Ahlaksız Müslüman Tipi Yetiştiriliyor
14:24
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması "Haram paranın Kızılay'a verilmesi durumunda o paradan Kızılay'ın yardım ettiği kişiler yararlanabilir.
CHP İstanbul Milletvekili Özkes Açıklaması
14:22
İzmir Halkbank Önünde Protestoya 6 Gözaltı Sosyalist Demokrasi Partisi üyelerinin Karşıyaka Halkbank şubesi önündeki protesto girişimine polis izin vermedi, 6 kişiyi gözaltına aldı.
İzmir Halkbank Önünde Protestoya 6 Gözaltı
14:07
Adliye Önünde "Valiz" Li "25 Aralık" Eylemi Demokratik gelişim Partisi (DGP) Genel Başkanı, Kütahya Milletvekili İdris Bal ve partililer, "25 Aralık operasyonu" nun yıldönümünde Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önüne siyah çelenk ve valiz bıraktı.
Adliye Önünde 'Valiz' Li '25 Aralık' Eylemi
14:00
İhsan Özkes'ten Zarrab'ın Kızılay'a Bağışına Tepki: Haram Para ile İbadet Olmaz CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, 17 Aralık yolsuzluk soruşturmasında gözaltına alınan şahsın el konulan ve tekrar iade edilen parasının faiz kısmının Kızılay’a bağışlanmasının Kızılay’ın ruhuna aykırı olduğunu savunarak," Rüşvet malı, haksız kazanılan mal, bir hayır kurumuna verilir mi? Hayır kurumuna verilmesi, Kızılay gibi kuruma verilmesi gerçekten Kızılay’ın ruhuna aykırıdır.
İhsan Özkes'ten Zarrab'ın Kızılay'a Bağışına Tepki: Haram Para ile İbadet Olmaz
13:09
Halkbank Önünde Protestoya 6 Gözaltı Sosyalist Demokrasi Partisi üyelerinin Karşıyaka Halkbank şubesi önündeki protesto girişimine polis izin vermedi, 6 kişiyi gözaltına aldı.
Halkbank Önünde Protestoya 6 Gözaltı
17:54
Diyarbakır'da CHP 17-25 Aralık Eyleminde Düdük Dağıttı Chp Diyarbakır İl Başkanlığı 17-25 Aralık yolsuzluk soruşturmasını yarın kentte düdük çalarak protesto etmek için vatandaşlara düdük dağıttı.
Diyarbakır'da CHP 17-25 Aralık Eyleminde Düdük Dağıttı
17:43
CHP Diyarbakır'da Düdük Çalarak 17-25 Aralık'ı Protesto Edecek CHP Diyarbakır İl Başkanlığı, 17-25 Aralık yolsuzluk soruşturmasını yarın kentte düdük çalarak protesto etmek için vatandaşlara düdük dağıttı.
CHP Diyarbakır'da Düdük Çalarak 17-25 Aralık'ı Protesto Edecek
17:19
Rıza Sarraf "Müşteki" Sıfatıyla İfade Verdi Takipsizlikle sonuçlanan İstanbul merkezli 17 Aralık soruşturması kapsamında bir süre tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakılan iş adamı Rıza Sarraf, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na yaptığı suç duyusu kapsamında açılan iki soruşturmayla ilgili "müşteki" olarak ifade verdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 07:39:30. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA REZA ZARRAB HABERLERİ
[Hata Bildir]