SON DAKİKA RİZA NUR MERAL/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Riza Nur Meral/biyografisi Haberleri

 • 18 Ocak 2017 13:11Rıza Kayaalp, Rakibini Bu Kez Minderde Değil Havuzda Tuş EttiRıza Kayaalp, Rakibini Bu Kez Minderde Değil Havuzda Tuş EttiYozgat'ta yapımı tamamlanan Kadın Termal Aquapark ve Spor Merkezi'nin açılış töreninde milli güreşçi Rıza Kayaalp, basın mensupları ile havuzda güreş tuttu.
 • 17 Ocak 2017 15:28İran Airbus Uçağı İran Airbus Uçağı "İmam Rıza Türbesi"ni Tavaf Ettiİran'ın Fransa merkezli AIRBUS şirketinden aldığı A321 tipi yolcu uçağı, Şiilerce kutsal kabul edilen İmam Rıza Türbesi'ni tavaf etti.
 • 17 Ocak 2017 01:57Nur Yerlitaş O Yarışmacının Ayakkabılarına Bayıldı!Nur Yerlitaş O Yarışmacının Ayakkabılarına Bayıldı!Aleyna Eroğlu'nun stilini yorumlayan Nur Yerlitaş, başarılı yarışmacının ayakkabılarını çok beğendiğini söyledi ve kendisi için de bir çift istedi.
 • 16 Ocak 2017 12:12Rıza Hoca Adeta Bir İksir Etkisi YaptıRıza Hoca Adeta Bir İksir Etkisi Yaptı"Spor Toto Süper Lig'de yaptığı son 9 maçın 7'sini kazanarak çıkışa geçen Antalyaspor'un savunma oyuncusu Ondrej Celustka, gösterdikleri başarıda ana faktörün teknik direktör Rıza Çalımbay'ın takıma verdiği güven olduğunu söyledi.
 • 15 Ocak 2017 20:37Nur Yerlitaş Başarısının Sırrını Anlattı!Nur Yerlitaş Başarısının Sırrını Anlattı!Usta modacı ve İşte Benim Stilim jürisi Nur Yerlitaş, mesleğindeki başarısının sırrını haftanın finalinde anlattı.
 • 14 Ocak 2017 21:42Meral Akşener Başkanlığa 'Hayır' Çağrısı YaptıMeral Akşener Başkanlığa 'Hayır' Çağrısı YaptıMHP'den ihraç edilen Meral Akşener, anayasa değişikliğinin TBMM'den geçeceğinin anlaşıldığını belirterek, "Biz bu başkanlık sistemine karşıyız" dedi.
 • 14 Ocak 2017 19:14Meral Akşener Salondakilere 'Aranızda FETÖ'cü Var mı?' diye sorduMeral Akşener Salondakilere 'Aranızda FETÖ'cü Var mı?' diye sorduFETÖ'ye destek verdiği iddialarıyla gündeme gelen Meral Akşener, Antalya'da konuşma yaptığı salondakilere dalga geçerek 'Aranızda FETÖ'cü var mı?' diye sordu.
 • 14 Ocak 2017 19:05Nur Ertürk KonseriNur Ertürk KonseriNur Ertürk Konseri etkinliği 2017-01-14 20: 00: 00 tarihinde gerçekleşecektir.
 • 14 Ocak 2017 18:46Meral Akşener Başkanlığa 'Hayır' Çağrısı YaptıMeral Akşener Başkanlığa 'Hayır' Çağrısı YaptıMHP'den ihraç edilen Meral Akşener, anayasa değişikliğinin TBMM'den geçeceğinin anlaşıldığını belirterek, "Biz bu başkanlık sistemine karşıyız" dedi.
 • 13 Ocak 2017 23:54Meral Akşener'den İlginç 'Cumhurbaşkanlığı Sistemi' YorumuMeral Akşener'den İlginç 'Cumhurbaşkanlığı Sistemi' YorumuİÇİŞLERİ eski Bakanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanlığı sistemi ve TBMM'de oylanan anayasa değişikliği teklifine vurgu yaparak, "Tek bir kişiye bu kadar yetkiyi nasıl veriyorsunuz? Oraya seçilen kişiyi öldürmeye mi niyetlisiniz kardeşim? Bu kadar işi bir kişi nasıl yapacak?
 • 13 Ocak 2017 23:52Antalya Meral Akşener'den Ilginç 'Cumhurbaşkanlığı Sistemi' YorumuAntalya Meral Akşener'den Ilginç 'Cumhurbaşkanlığı Sistemi' YorumuMeral Akşener'den ilginç 'Cumhurbaşkanlığı sistemi' yorumuİÇİŞLERİ eski Bakanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanlığı sistemi ve TBMM'de oylanan anayasa değişikliği teklifine vurgu yaparak, 'Tek bir kişiye bu kadar yetkiyi nasıl veriyorsunuz' Oraya seçilen kişiyi öldürmeye mi niyetlisiniz kardeşim?
 • 13 Ocak 2017 23:49Meral Akşener'den İlginç 'Cumhurbaşkanlığı Sistemi' YorumuMeral Akşener'den İlginç 'Cumhurbaşkanlığı Sistemi' YorumuİÇİŞLERİ eski Bakanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanlığı sistemi ve TBMM'de oylanan anayasa değişikliği teklifine vurgu yaparak, "Tek bir kişiye bu kadar yetkiyi nasıl veriyorsunuz? Oraya seçilen kişiyi öldürmeye mi niyetlisiniz kardeşim? Bu kadar işi bir kişi nasıl yapacak?
 • 13 Ocak 2017 19:46Nur Yerlitaş, Merve'yi Ağlarken Görmüş...Nur Yerlitaş, Merve'yi Ağlarken Görmüş...Nur Yerlitaş, koridorda ağlarken gördüğü Merve Sevin'in ağlama sebebini sordu.
 • 13 Ocak 2017 18:17Rıza Sarraf Hakkında DavaKandilli'de bulunan ve korunması gerekli kültür varlığı olarak tescillenen taşınmazda, izinsiz inşai ve fiziki müdahale yaptırdığı iddia edilen Rıza Sarraf ile inşaatı yapan müteahhit Firuz Akın Han hakkında, "imar kirliliğine neden olma" ve "2863 Sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını...
 • 13 Ocak 2017 18:13Rıza Sarraf'a İzinsiz Tadilat DavasıÜsküdar Kandilli'de korunması gerekli kültür varlığı olarak tescillenen taşınmazda izinsiz inşai ve fiziki müdahale yaptırdığı gerekçesiyle Rıza Sarraf ve inşaatı yapan müteahhit Firuz Akın Han hakkında, 10'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 13 Ocak 2017 18:09Rıza Sarraf'a İzinsiz Tadilat DavasıKandilli'de korunması gerekli kültür varlığı olarak tescillenen taşınmazda izinsiz inşai ve fiziki müdahale yaptırdığı gerekçesiyle Rıza Sarraf ve inşaatı yapan müteahhit Firuz Akın Han hakkında "İmar kirliliğine neden olma" ve "2863 Sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na...
 • 12 Ocak 2017 18:41Müsiad Karabük Şube Başkanı Nur AçıklamasıMüsiad Karabük Şube Başkanı Nur AçıklamasıMüstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, Karabük'te yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturmalarına ilişkin, kurum içi denetim mekanizmalarını sonuna kadar işlettiklerini bildirdi.
 • 12 Ocak 2017 15:56Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Tek Hedefim Avrupa KupasıAntalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Tek Hedefim Avrupa KupasıAntalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay Tek hedefim Avrupa KupasıSandro'yu oyun disiplini ve ihtiyacımızdan dolayı aldıkANTALYASPOR Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, bu sezon ligi ilk 10'da bitirmeyi hedeflediklerini belirterek, Tek hedefim önümüzdeki yıl Antalyaspor'un Avrupa kupalarına...
 • 12 Ocak 2017 14:19Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay: Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay: "Tek Hedefim Avrupa Kupası""Sandro'yu oyun disiplini ve ihtiyacımızdan dolayı aldık"ANTALYASPOR Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, bu sezon ligi ilk 10'da bitirmeyi hedeflediklerini belirterek, "Tek hedefim önümüzdeki yıl Antalyaspor'un Avrupa kupalarına katılması" dedi.
 • 12 Ocak 2017 13:56Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay: "Tek Hedefim Avrupa Kupası""Sandro'yu oyun disiplini ve ihtiyacımızdan dolayı aldık"ANTALYASPOR Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, bu sezon ligi ilk 10'da bitirmeyi hedeflediklerini belirterek, "Tek hedefim önümüzdeki yıl Antalyaspor'un Avrupa kupalarına katılması" dedi.
 • 11 Ocak 2017 20:06Nur Yerlitaş O Yarışmacıyı Pamela'ya Benzetti!Nur Yerlitaş O Yarışmacıyı Pamela'ya Benzetti!Nur Yerlitaş podyuma çıkan Esin Çelik'i Ümit Besen'e benzetti.
 • 11 Ocak 2017 20:06Nur Yerlitaş'ı Yayında Aradılar! 'Nedir Bu Çektiğim'Nur Yerlitaş'ı Yayında Aradılar! 'Nedir Bu Çektiğim'Nur Yerlitaş'ın telefon numarasını bulan hayranları jüriyi yayın sırasında arayınca ortaya renkli görüntüler çıktı.
 • 10 Ocak 2017 19:16Nur Yerlitaş Sitem EttiNur Yerlitaş Sitem EttiYarışmacıların hararetli tartışmalarına dayanamayan Nur Yerlitaş sağlık durumu hakkında açıklama yaptı ve dayanamadığını söyledi.
 • 10 Ocak 2017 17:36Nur Yerlitaş'tan Tehdit Gibi Sözler!Nur Yerlitaş'tan Tehdit Gibi Sözler!Nur Yerlitaş programın açılışında bir takım açıklamalarda bulunduğu sırada stüdyoda İbrahim Tatlıses'in 'Nankör Kedi' şarkısı çalmaya başladı.
 • 09 Ocak 2017 19:36Nur Yerlitaş O İsmin Taklidini YaptıNur Yerlitaş O İsmin Taklidini Yaptıİşte Benim Stilim jürisi Nur Yerlitaş, yarışmacı Niran Yalaz'ın taklidini yaptı.