23:0200
SON DAKİKA ROJDA HABERLERİ

Son Dakika Rojda Haberleri

  Savaşın Gözü Yaşlı Anneleri

  Terör örgütü IŞİD'in saldırılardan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli kadınlar, evlerini terk etmenin üzüntüsünü kalplerine sığdırırken öte yandan da çocuklarının geleceğine dair soru işaretlerinden endişe ediyor Suriyeli Fatma Hatun: "İki çocuğum yürüyebiliyorlardı ancak diğerlerini sırtımda ve kucağımda. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Beypazarı'nda Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 2 Ölü

  Beypazarı'nda Karbonmonoksit Zehirlenmesi: 2 Ölü

  Beypazarı'nda kaldıkları çadırda sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen, tarım işçisi dede ile torunu kurtarılmadı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Nestea Pro Beach Tour Samsun Etabı

  Nestea Pro Beach Tour Samsun etabı sona erdi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Nestea Pro Beach Tour'un Samsun Etabında Şampiyonlar Belli Oldu

  Nestea Pro Beach Tour'un Samsun Etabında Şampiyonlar Belli Oldu

  Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Nestea Pro Beach Tour’un altıncı ve son ayağı olan Samsun etabının şampiyonları belli oldu. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Darıca'da Siirt Rüzgarı

  Darıca'da Siirt Rüzgarı

  Darıca Belediyesi 8. Şehirler ve Kültürler Kaynaşması’nda sahne alan Siirtliler Derneği yöresel kıyafetleri ve müzikleriyle geceye damga vurdu. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Köyde 6 Gün Festival

  Köyde 6 Gün Festival

  Tunceli'nin Pertek İlçesi'ne bağlı Aşağı Gülbahçe Köyü'nde geleneksel olarak düzenlenen Kurmeş Kültür Festivali 6 gün sürdü. (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 23:02:11. #1.12#