SON DAKİKA ROJDA HABERLERİ

Son Dakika Rojda Haberleri

12:06
Diyarbakır'daki Lezzet Yarışması Sona Erdi Türkiye'nin dört bir yanından Diyarbakır'a gelen 44'ü jüri, 140'ı şef olmak üzere 270 katılımcıdan oluşan yemek yarışması sona erdi.
Diyarbakır'daki Lezzet Yarışması Sona Erdi
17:24
Lezzet Yarışması Sona Erdi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin Ankara Matbah-ı Amire Yaşatma ve Aşçılar Derneği ile ortaklaşa düzenlediği Güneydoğu Anadolu Ulusal Yemek Yarışması sona erdi.
Lezzet Yarışması Sona Erdi
16:21
Diyarbakır'da Lezzet Yarışması Sona Erdi Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin Ankara Matbah-ı Amire Yaşatma ve Aşçılar Derneği ile ortaklaşa düzenlediği 1.Güneydoğu Anadolu Ulusal Yemek Yarışması sona erdi.
Diyarbakır'da Lezzet Yarışması Sona Erdi
15:58
Diyarbakır İki Gün Lezzetin Başkenti Olacak Yarışmaya katılacak olan jüri üyeleri Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanı Muharrem Cebe ve Kültür Müdürü Cevahir Sadak ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Gültan Kışanak ve Fırat Anlı'yı ziyaret etti.
13:56
Diyarbakır Lezzetin Başkenti Olacak Türkiye'nin en iyi 140 aşçısı bugün ve yarın Diyarbakır'da hünerlerini sergileyecek.
Diyarbakır Lezzetin Başkenti Olacak
18:51
Ünlü Aşçılardan Diyarbakır Surları'nda UNESCO'ya Mesaj Türkiye'nin en işi 140 aşçısı 1. Güneydoğu Anadolu Ulusal Yemek Yarışması için geldiği Diyarbakır'da tarihi surlara çıkarak UNESCO'ya çağrıda bulundu.
Ünlü Aşçılardan Diyarbakır Surları'nda UNESCO'ya Mesaj
08:45
Köprüde Buluşmalar Ödülleri Sahiplerini Buldu Köprüde Buluşmalar, 16-17 Nisan tarihlerinde İstanbul Film Festivali kapsamında bu yıl dokuzuncu kez düzenlendi.
Köprüde Buluşmalar Ödülleri  Sahiplerini Buldu
17:46
Suriye Sınırında Umke'den Gerçeği Aratmayan Tatbikat Türkiye'nin Suriye'ye olan komşu illerinden olan Mardin'de yapılan ve adeta gerçeği arattırmayan Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) Tatbikatı mahalle sakinlerine korku dolu anlar yaşattı.
Suriye Sınırında Umke'den Gerçeği Aratmayan Tatbikat
17:22
Mardin'de 'Çöken Binadan Kurtarma Tatbikatı' Gerçek Sanıldı Türkiye'nin Suriye'ye komşu illerinden Mardin'de yapılan Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) Tatbikatı gerçeğini aratmadı.
Mardin'de 'Çöken Binadan Kurtarma Tatbikatı' Gerçek Sanıldı
12:29
Diyarbakır'da Bir Grup İş Adamı ve Sanayici KÜDSİAD'ı Kurdu Bir grup iş adamı ve sanayici 'Kürdistan Sanayici ve İşadamları Derneği'ni (KÜRDSIAD) kurdu.
Diyarbakır'da Bir Grup İş Adamı ve Sanayici KÜDSİAD'ı Kurdu
12:37
Diyarbakırlı 6 Hentbolcuya Milli Davet Diyarbakır'dan 6 öğrenci, hentbol yıldızlar milli takım aday kadrosuna çağrıldı.
14:29
Çerkezköy Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu'ndan Muhteşem Konser Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, 'Nağmelerle Huzurun Buluşması' adlı konserle Çerkezköylü sanatseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.
Çerkezköy Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu'ndan Muhteşem Konser
16:31
Zeytinburnu'nda Öldürülen Evrim Aktuğ'un Davasına Başlandı Zeytinburnu’nda evlenme teklifini reddettiği şahıs tarafından sokak ortasında silahla vurularak öldürülen Evrim Aktuğ ile ilgili davanın ilk duruşması bugün görüldü.
Zeytinburnu'nda Öldürülen Evrim Aktuğ'un Davasına Başlandı
15:08
Zeytinburnu'nda Öldürülen Evrim Aktuğ'un Davasına Başlandı Zeytinburnu’nda evlenme teklifini reddettiği şahıs tarafından sokak ortasında silahla vurularak öldürülen Evrim Aktuğ ile ilgili davanın ilk duruşması bugün görüldü.
Zeytinburnu'nda Öldürülen Evrim Aktuğ'un Davasına Başlandı
15:35
Traktör Römorkundan Düşen Tarım İşçisi Kız Hayatını Kaybetti Adana'da traktörün römorkundan düşen tarım işçisi 17 yaşındaki Sibel Canpolat hayatını kaybetti, kız kardeşi 12 yaşındaki Rojda ise yaralandı.
12:27
Traktör Römorkundan Düşen Tarım İşçisi Kız Öldü Adana'da traktörün römorkundan düşen tarım işçisi 18 yaşındaki Sibel Canpolatlı yaşamını yitirdi, kız kardeşi ise ağır yaralandı.
11:34
Römorktan Düşen Tarım İşçisi Kız Hayatını Kaybetti Adana'nın Karataş ilçesinde, traktörün römorkundan düşen 18 yaşındaki kız hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.
Römorktan Düşen Tarım İşçisi Kız Hayatını Kaybetti
08:52
Aşk Ateşi Adıyaman'da Yapılan Muhteşem Gala ile Başladı Doğunun Kürt kültürünü ve köy hayatını anlatan TRT 6'nın yeni dizisi Aşk Ateşi, dün akşam izleyicisi ile buluştu.
Aşk Ateşi Adıyaman'da Yapılan Muhteşem Gala ile Başladı
21:58
Uluslararası Film Festivali Berlinale Başladı 64. Uluslararası Berlin Film Festivali Berlinale, başladı.
Uluslararası Film Festivali Berlinale Başladı
12:30
Berlinale Başlıyor 64'üncü Uluslararası Berlin Film Festivali Berlinale başlıyor.
Berlinale Başlıyor
11:34
Trt6'nın Yeni Dizisinin Adıyaman'da İlk Galası Yapıldı Agırê Evînê Metropolit'ten Müftü'ye tüm Türkiye'yi birleştirdi.
Trt6'nın Yeni Dizisinin Adıyaman'da İlk Galası Yapıldı
13:42
Tüm Türkiye'yi Birleştiren Dizi Doğunun Kürt Kültürünü ve köy hayatını anlatan TRT6'nın yeni dizisi 'Aşk Ateşi' dün akşam izleyicisi ile buluştu. Adıyaman'da yapılan Gala büyük ilgi gördü.
Tüm Türkiye'yi Birleştiren Dizi
11:19
TRT6'nın Yeni Dizisi 'Aşk Ateşî' Başlıyor TRT6'nın doğu Kürt kültürünü ve köy hayatını anlatacak olan yeni dizisi 'Aşk Ateşi' başlıyor.
TRT6'nın Yeni Dizisi 'Aşk Ateşî' Başlıyor
15:56
TRT 6'da İki Yeni Kürtçe Dizi Yayında TRT'nin Kürtçe yayın yapan kanalı TRT 6'da Kürtçe ismiyle TRT Şeş'te iki yeni dizi başladı
TRT 6'da İki Yeni Kürtçe Dizi Yayında
15:57
Uçak kazasında hayatını kaybedenler anıldı - Diyarbakır'da 8 Ocak 2003'te meydana gelen ve 75 kişinin ölümü, 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan uçak kazasında hayatını kaybedenler anıldı.
15:15
Diyarbakır'daki Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenler Anıldı Diyarbakır'da 11 yıl önce meydana gelen ve 75 kişinin ölümü, 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan uçak kazasında hayatını kaybedenler anıldı.
Diyarbakır'daki Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenler Anıldı
15:21
Halam Geldi Ekibinden Çocuk Gelin Eylemi Evrim Kanpolat'ın tanık olduğu gerçek bir olaydan yola çıkarak yazdığı senaryosu Halam Geldi filminin özel gösterimi gerçekleştirildi.
Halam Geldi Ekibinden Çocuk Gelin Eylemi
14:32
Dez Avantajlı Öğrencilere Yardım Eli Gülnihal Derneği ve Dicle Üniversitesi, Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde dezavantajlı durumda bulunan 200 öğrenciye yardımda bulundu.
10:32
Diyarbakırlı 200 Gencin Elinden Tuttular Diyarbakır Gülnihal Derneği ve Dicle Üniversitesi, Bağlar'da bir çok imkan bakımından dezavantajlı durumda bulunan 200 öğrenciye yardım eli uzattı.
Diyarbakırlı 200 Gencin Elinden Tuttular
11:29
Sabahat Akkiraz'dan Halam Geldi'ye Klipli Destek Sabahat Akkiraz'ın seslendirdiği, "Halam Geldi Film Müzikleri" albümünde yer alan "Çeyiz Türküsü" ne klip çekildi.
Sabahat Akkiraz'dan Halam Geldi'ye Klipli Destek
15:34
Evde piknik tüpü patladı: 7 yaralı - Doğubayazıt ilçesinde bir evde piknik tüpünün patlaması sonucu aynı aileden 7 kişi yaralandı.
Evde piknik tüpü patladı: 7 yaralı -
15:03
Ağrı'da Evde Piknik Tüpü Patladı Doğubayazıt ilçesinde piknik tüpünün patlaması sonucu aynı aileden 7 kişi yaralandı.
Ağrı'da Evde Piknik Tüpü Patladı
12:15
Mutfak Tüpü Patladı: 3'ü Ağır, 10 Yaralı Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde mutfak tüpünün patlaması sonucu 3'ü ağır olmak üzere 10 kişi yaralandı.
Mutfak Tüpü Patladı: 3'ü Ağır, 10 Yaralı
10:50
Mutfak Tüpü Patladı: 3'ü Ağır, 10 Yaralı Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi'nde mutfak tüpünün patlaması sonucu 3'ü ağır olmak üzere 10 kişi yaralandı.
Mutfak Tüpü Patladı: 3'ü Ağır, 10 Yaralı
09:48
Ağrı'da Tüp Patlaması Sonucu 5 Kişi Yaralandı Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde tüp patlaması sonucu 5 kişi ölümden döndü.
Ağrı'da Tüp Patlaması Sonucu 5 Kişi Yaralandı
07:45
Halam Geldi 15 Ocakta Avrupa Sinemalarında Yapımcılığını Sami Dündar'ın yönetmenliğini ise Erhan Kozan'ın üstlendiği Halam Geldi sinema filmi Türkiye'den sonra Avrupa'da da vizyona girecek.
Halam Geldi 15 Ocakta Avrupa Sinemalarında
11:08
Çerkezköylüler Sanat Müziğine Doydu Çerkezköy Belediyesi Türk Müziği Korosu, yılın son konserini verdi.
Çerkezköylüler Sanat Müziğine Doydu
18:08
Van'da 'Bir An İçin Lösemili Olur Musun' Etkinliği Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (YYÜ) 'Bir an için lösemi olur musun?' etkinliği düzenlendi.
Van'da 'Bir An İçin Lösemili Olur Musun' Etkinliği
17:47
Yyü'de "Bir An İçin Lösemili Olur Musun" Etkinliği Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde (YYÜ) "Bir an için lösemili olur musun?" etkinliği düzenlendi.
Yyü'de 'Bir An İçin Lösemili Olur Musun' Etkinliği
10:38
Bir Film, Dokuz Müzisyen Vizyona girmek için gün sayan "Halam Geldi" yürekleri yakan hikayesinin yanı sıra müzikleri ile de çok konuşulacak.
Bir Film, Dokuz Müzisyen
17:13
Diyarbakırlı Kadınların Gözüyle Seçim Tüm ülkede olduğu gibi yaklaşan seçimlerle ilgili yeni adayların açıklanması ile birlikte Diyarbakırlı kadınlar beklentilerini dile getirdi.
Diyarbakırlı Kadınların Gözüyle Seçim
15:04
Şüpheli Bulunan Asker Ölümlerine İlk Sokak Tepkisi Tunceli'den Tunceli'de, Edirne'de vatani görevini yaparken kaza sonucu öldüğü ileri sürülen 22 yaşındaki Tuncelili Mahsun Yap için protesto yürüyüşü ve basın açıklaması yapıldı.
Şüpheli Bulunan Asker Ölümlerine İlk Sokak Tepkisi Tunceli'den
11:23
Askeri Araç Çarpan Erin Ailesi Olayın Araştırılmasını İstedi Edirne'de komutanın aracının çarpması sonucu hayatını kaybeden 6 aylık asker Mahsun Yap'ın ailesi kazayla ilgili detaylı araştırma yapılmasını istedi.
Askeri Araç Çarpan Erin Ailesi Olayın Araştırılmasını İstedi
16:15
Diyarbakır'da Bir Dil Eğitim Öğretim Merkezi Şube Aştı Diyarbakır'da bir dil eğitim öğretim merkezi şube açtı.
17:29
Diyarbakır'da Kadına Şiddet Tartışıldı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü nedeniyle Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'na bağlı mesleki kurslara gelen kadınlara şiddete yönelik bilgilendirme...
Diyarbakır'da Kadına Şiddet Tartışıldı
16:28
Diyarbakır'da Kadına Şiddet Tartışıldı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'na bağlı mesleki kurslara gelen kadınlara şiddete yönelik bilgilendirme yapıldı.
Diyarbakır'da Kadına Şiddet Tartışıldı
10:01
Aydın'ın Genç Mucitleri Göz Doldurdu Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Öğretim Üyesi Prof.Dr.Ali Doğan Bozdağ, ADÜ'nün tüm devlet üniversiteleri içinde ilk ve en çok patent alan üniversite olduğunu belirti.
TÜBİTAK Bilimsel ve Teknoloji Ağları ve Platformları Kurma Girişimi...
Aydın'ın Genç Mucitleri Göz Doldurdu
16:12
Eşini ve Kızlarını Öldüren Şüpheli Yakalandı Tuzla'da imam nikahlı eşini ve iki kızını tabancayla vurarak öldürdüğü iddia edilen Ömer K. polis tarafından İstanbul'da gözaltına alındı.
14:44
'Hükümet Kadın 2' Memleketi Kahkahaya Boğdu Haftanın en çok izlenen filmi Hükümet Kadın 2, sinema salonlarından taşan kahkahalarla seyircinin gönlüne taht kurdu.
'Hükümet Kadın 2' Memleketi Kahkahaya Boğdu
13:56
Diyarbakır'da Amed Spor Kompleksi Hizmete Açıldı Diyarbakır Kayapınar Belediyesi tarafından yapılan Amed Spor Kompleksi düzenlenen törenle hizmete açıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:41:39. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ROJDA HABERLERİ
[Hata Bildir]