16:3300
SON DAKİKA RONALDİNHO HABERLERİ

Son Dakika Ronaldinho Haberleri


RONALDİNHO

Ronaldo de Assis Moreira,

Brezilya doğumlu futbolcu. Daha çok Ronaldinho veya Ronaldinho Gaûcho adlarıyla bilinir. Ronaldinho, Portekizce'de "Küçük Ronaldo" anlamına gelir. Bu lakabın sebebi ise Ronaldinho'nun küçük yaşlarda (o sırada Inter Milan'da oynayan) Ronaldo'ya duyduğu... Devamı

  Beşiktaş'ta Tolga Zengin Şoku

  Beşiktaş'ta Tolga Zengin Şoku

  Beşiktaş'ta sağ üst adelesinde ikinci dereceden yırtık tespit edilen kaleci Tolga Zengin'in 15 gün sahalardan uzak kalması bekleniyor. (01 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Orman'dan 'Hırsız Mıyız?' Çıkışı

  Orman'dan 'Hırsız Mıyız?' Çıkışı

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman bugün yapılan Olağan Divan Kurulu toplantısında yaptığı konuşmada sert üslubuyla dikkat çekerken, kendisi ve yönetim kuruluyla ilgili suçlamalara tepki gösterdi. (01 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Toplantısı

  Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Toplantısı

  Kulüp başkanı Orman: "Beşiktaş Genel Kurulu üyesi olan kişiler Beşiktaş markasını temsil eder. Beşiktaş kurumunu aşağılayıcı hareketlerde bulunamazlar" "Kimse taraftar üzerinden popülizm yapmasın. (01 Şubat 2014 Cumartesi )

   

  Divan'da Ronaldinho Tartışması!

  Divan'da Ronaldinho Tartışması!

  Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Üyesi Atıf Keçeci, Vodafone Arena ile ilgili yapılan olumsuz spekülasyonların rahatsızlık verici olduğunu söyledi. (01 Şubat 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.07.2014 16:33:16. #1.11#