15:4400
SON DAKİKA RUSYA FEDERASYONU HABERLERİ

Son Dakika Rusya Federasyonu Haberleri

   

  Unesco: Kırım'ın Kimliği Ukrayna'ya Ait

  UNESCO'nun (Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü) İcra Kurulu toplantısında, Kırım’ın kimliğinin Ukrayna’ya ait olduğunun doğrulandığı bildirildi. (Bugün 15:15)

   

  Çin'den Asya'da Yeni Hamle

  Çin'den Asya'da Yeni Hamle

  Çin, 20 Asya ülkesiyle birlikte Dünya Bankası ve Asya Kalkınma Bankası'na rakip olması için yeni bir kalkınma bankası kurdu. (Bugün 14:24)

   

  Enerji Liderleri 'Bilgi'de Buluşuyor

  Enerji Liderleri "Bilgi"de Buluşuyor

  İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Genç Girişimciler Platformu, santralistanbul Kampüsü'nde gerçekleştirdiği IPFYE Enerji Kongresi'nin açılışında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı ağırladı. (Bugün 14:22)

   

  Abd, Ukrayna'daki Seçimleri Tanıyacak

  ABD, Ukrayna’da 26 Ekim’dE gerçekleşecek parlamento seçimleri ve özel statüye sahip Donbass’ta 7 Aralıkta yapılacak yerel seçimlerin meşruiyetini tanıyacağını açıkladı. (Bugün 14:03)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Estonya'da

  Erdoğan, Estonya Cumhurbaşkanı Ilves ile ortak basın toplantısı düzenledi Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Talin’de bulunan NATO Siber Savunma Mükemmeliyet Merkezine olumlu bakışımız devam ediyor ve kısa sürede bunu değerlendireceğiz. (Bugün 14:02)

   

  AB Enerjide Türkiye'den Geçen Güney Koridoruna Ağırlık Verecek

  AB liderleri enerjide Rusya'ya bağımlılığı azaltmak için Türkiye üzerinden geçen güney koridoru projelerini hayata geçirme kararı aldı. (Bugün 14:01)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 15:44:06. #1.12#