15:1900
SON DAKİKA RUSYA FEDERASYONU HABERLERİ

Son Dakika Rusya Federasyonu Haberleri

  Nevşehir'de İhracat ve İthalat Azaldı

  Nevşehir'in geçen yılın aynı dönemine göre ihracatı yüzde 10,8, ithalatı ise yüzde 12,1 oranında azaldı. (Bugün 12:16)

   

  Euroleague'de Tatsız Hafta

  Euroleague'de Tatsız Hafta

  Basketbol THY Avrupa Ligi'nde bu hafta oynanan karşılaşmalarda Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray haftayı mağlubiyetle kapattı. (Bugün 11:46)

   

  Bayer Leverkusen'in Doktorundan Osmanlıspor'a Brifing

  Bayer Leverkusen'in Doktorundan Osmanlıspor'a Brifing

  Almanya Bundesliga ekiplerinden Bayer Leverkusen’in doktoru, Osmanlıspor’un oyuncularını ve teknik heyetini ‘sporcu sağlığı ve beslenmesi konusunda’ bilgilendirerek yaptıkları biyokimyasal araştırmaların sonuçlarını paylaştı. (Bugün 11:41)

   

  Güneydoğu Anadolu'nun İhracatı Yüzde 3,2 Düştü

  Güneydoğu Anadolu'nun İhracatı Yüzde 3,2 Düştü

  Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, 2014 Ocak-Ekim dönemine ait ihracat rakamlarının geçen yıl aynı döneme göre yüzde 3,2 düştüğünü açıkladı. (Bugün 11:20)

   

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Basketbol: THY Avrupa Ligi

  Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray Liv Hospital haftayı mağlubiyetle kapattı Real Madrid, Barcelona, Olympiakos ve CSKA Moskova gruplarında yenilgisiz liderliğini sürdürdü. (Bugün 10:39)

   

  2014 Yılı Ocak-Ekim Dönemi İhracat Rakamları'

  2014 Yılı Ocak-Ekim Dönemi İhracat Rakamları"

  2014 yılı Ocak-Ekim dönemlerine ait ihracat rakamlarını açıklayan GAİB Koordinatör Başkanı Abdulkadir Çıkmaz, 7 milyar 369 milyon 819 bin dolarlık ihracatın kayıt altına alındığını ifade ederek, Gaziantep’in 2014 yılı Ocak-Ekim döneminde 5 milyar 419 milyon 891 bin dolar ihracatla Türkiye’nin en çok ihracat yapan altıncı ili olma özelliğini koruduğunu açıkladı. (Bugün 10:29)

   

  Gaz ve Elektrikte Sorun Yaşanabilir

  Gaz ve Elektrikte Sorun Yaşanabilir

  Kışın sert geçmesi halinde, artan taleple doğalgaz ve elektrik arzında sıkıntı yaşanabileceği dile getiriliyor. (Bugün 10:02)

   

  Kasım 2014 Dünya Gündemi

  BM Güvenlik Konseyi dönem başkanlığının Avustralya'ya geçmesi, Berlin Duvarı'nın yıkılışının 25. yılına ilişkin programlar ve Papa Franciscus'un Türkiye ziyareti, kasım ayında ön plana çıkan gelişmeler. (Bugün 09:17)

   

  Ukrayna'da Düşen Yolcu Uçağındaki Yolculara Ait Yeni Ceset Parçaları

  Malezya Havayollarının 17 Temmuz'da Ukrayna'da düşen MH17 sefer sayılı uçağında hayatını kaybeden yolculara ait yeni ceset parçaları bulundu. (Dün 21:47)

   

  'Biz Peşmergelerin Türkiye'den Geçmesi İçin Gayret Sarfettik'

  "Biz Peşmergelerin Türkiye'den Geçmesi İçin Gayret Sarfettik"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gelen konvansiyonel silahların Kobani'ye girmesinin uygun olmadığına dair aldıkları bir haber üzerine şu anda Kobani'ye henüz girmiyorlar." dedi. (Dün 21:09)

   

  AKPM, Rusya'nın Abhazya Teklifinden Endişeli

  Avrupa Konseyi, Abhazya yönetimi ile Rusya arasındaki anlaşma taslağından endişesini dile getirdi. (Dün 21:01)

   

  Erdoğan: Soruyu Sorarken Maalesef İşi İyi Bilerek Sormuyorsunuz

  Erdoğan: Soruyu Sorarken Maalesef İşi İyi Bilerek Sormuyorsunuz

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gelen konvansiyonel silahların Kobani'ye girmesinin uygun olmadığına dair aldıkları bir haber üzerine şu anda Kobani'ye henüz girmiyorlar." dedi. (Dün 20:28)

   

  Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde Konuştu

  Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsünde Konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin önünde çözüm dışında bir seçenek yok, biz inatla çözüm sürecini devam ettireceğiz." dedi. (Dün 20:12)

   

  Erdoğan: 'Türkiye'nin Burada Oluşabilecek Bu Sözde Sınırlara 'Evet' Demesi Mümkün Değil'

  Erdoğan: "Türkiye'nin Burada Oluşabilecek Bu Sözde Sınırlara 'Evet' Demesi Mümkün Değil"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te-Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (4)-(Ortadoğu'daki yeni sınırlarla ilgili senaryo) Türkiye'nin burada oluşabilecek bu sözde sınırlara 'evet' demesi mümkün değil ve bu konuyla ilgili olarak bu süreçte atılan ve atılmakta olan adımlar çok çok önemli"-"Irak ve Suriye konusunda eğer İran ve Türkiye bu işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, bu başarıyı gösterebilmiş olsaydı belki de Batı ülkelerine hiç burada iş düşmeyebilirdi çünkü (Dün 19:59)

   

  Erdoğan: 'Batı'ya Sesleniyorum: Siz Demokrasiden Yana Mısınız, Darbeden Yana Mısınız?'

  Erdoğan: "Batı'ya Sesleniyorum: Siz Demokrasiden Yana Mısınız, Darbeden Yana Mısınız?"

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te-Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (4)-(Ortadoğu'daki yeni sınırlarla ilgili senaryo) Türkiye'nin burada oluşabilecek bu sözde sınırlara 'evet' demesi mümkün değil ve bu konuyla ilgili olarak bu süreçte atılan ve atılmakta olan adımlar çok çok önemli"-"Irak ve Suriye konusunda eğer İran ve Türkiye bu işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, bu başarıyı gösterebilmiş olsaydı belki de Batı ülkelerine hiç burada iş düşmeyebilirdi çünkü (Dün 19:48)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gelen konvansiyonel silahların Kobani'ye girmesinin uygun olmadığına dair aldıkları bir haber üzerine şu anda Kobani'ye henüz girmiyorlar." dedi. (Dün 19:26)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te

  Erdoğan, Fransız Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nde konuştu: (4) (Ortadoğu'daki yeni sınırlarla ilgili senaryo) Türkiye'nin burada oluşabilecek bu sözde sınırlara 'evet' demesi mümkün değil ve bu konuyla ilgili olarak bu süreçte atılan ve atılmakta olan adımlar çok çok önemli" ''Irak ve Suriye konusunda eğer İran ve Türkiye bu işi birlikte ele alabilmiş olsaydı, bu başarıyı gösterebilmiş olsaydı belki de Batı ülkelerine hiç burada iş düşmeyebilirdi çünkü Irak'ta da Suriye'de de hem İran'ın (Dün 19:20)

   

  Rusya Merkez Bankası Faiz Artırımına Gitti

  Rusya Merkez Bankası Faiz Artırımına Gitti

  Rusya Merkez Bankası, düşük petrol fiyatları ve Batı‘nın uyguladığı yaptırımlar nedeniyle baskı altında olan Ruble’yi savunmak için faiz artırımına gitti. (Dün 18:48)

   

  Erdoğan: İran'ın Mezhebi Taassubu Bölgede Sıkıntı Oluşturuyor

  Erdoğan, Irak ve Suriye'deki sorunları İran ve Türkiye'nin Batı'ya ihtiyaç kalmadan çözebileceğini ama İran'ın mezhebi taassubunun bunun engellediğini söyledi. (Dün 18:38)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 15:19:31. #1.12#