SON DAKİKA RUSYA FEDERASYONU HABERLERİ

Son Dakika Rusya Federasyonu Haberleri

12:07
İzmir'in Kadın İtfaiyecileri Olimpiyat Takımı Kurdu Dünya İtfaiye Sporları yarışmalarında erkek takımıyla mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Türkiye'nin ilk, dünyanın ise 5. İtfaiye Kadın Olimpiyat Takımı'nı kurdu.
İzmir'in Kadın İtfaiyecileri Olimpiyat Takımı Kurdu
11:55
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Açıklaması "Televizyonlardan ve haber kanallarından takip ettiğimiz kadarıyla Türkiye Cumhuriyeti çok ilerledi.
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Açıklaması
11:49
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü'nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu
11:37
"Arı Kovanlarını Yoldan Uzak Kurmalı" Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Oruç "Strese giren arı, bal veriminin ciddi anlamda düşmesine neden olur." dedi.
11:34
Kadın İtfaiyeciler Olimpiyat Takımı Kurdu Dünya İtfaiye Sporları yarışmalarında erkek takımıyla mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Türkiye’nin ilk, dünyanın ise 5. İtfaiye Kadın Olimpiyat Takımı’nı kurdu.
Kadın İtfaiyeciler Olimpiyat Takımı Kurdu
11:29
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü’nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı
11:25
Rusya'nın Dev Otomobil Şirketi Avtovaz 1100 İşçi Çıkarmayı Planlıyor Rusya’da Ukrayna krizi nedeni ile mali piyasalarda yaşanan sorun reel sektörü etkilemeye başladı.
Rusya'nın Dev Otomobil Şirketi Avtovaz 1100 İşçi Çıkarmayı Planlıyor
11:23
Ramazan Kadırov: "Tatil İçin Avrupa'ya Gitmeye Gerek Yok" Siyamend KAÇMAZ/MOSKOVA - DHA - Yurtdışı tatil fiyatlarının artırılacağı konusundaki konuşmaları yorumlayan Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan Kadırov, tatil için Rusya'dan başka memlekete gitmeye gerek kalmadığını söyledi.
Ramazan Kadırov: 'Tatil İçin Avrupa'ya Gitmeye Gerek Yok'
11:13
Rus Bakan: S&p Ekonomimizin Avantajlarını Görmezden Geldi Rusya Maliye Bakanı Anton Siluanov, Standard&Poor's’un (S&P) Rusya’nın notunu BB+’ya düşürme kararının siyasi olduğunu, ekonomi ile ilgili avantajları dikkate almadığını söyledi.
Rus Bakan: S&p Ekonomimizin Avantajlarını Görmezden Geldi
11:12
Ukraynalı Yana'dan Atatürk'ün Sözüyle Barış Mesajı O Ses Türkiye yarışmasının Ukraynalı yarışmacısı Yana Soloman, Rusya ve Ukrayna arasında devam eden savaşa atıfta bulunarak "Yurtta Sulh Cihan da Sulh" dedi.
Ukraynalı Yana'dan Atatürk'ün Sözüyle Barış Mesajı
10:45
Galatasaray Odeabank, Yarın USK Prag'a Konuk Olacak Galatasaray Odeabank, FIBA Kadınlar Avrupa Ligi A Grubundaki 10. maçında yarın Çek Cumhuriyeti temsilcisi USK Prag ile deplasmanda karşılaşacak.
10:38
İzmir'de Kadın İtfaiyeciler Olimpiyat Takımı Kurdu Dünya İtfaiye Sporları yarışmalarında erkek takımıyla mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin ilk itfaiye kadın olimpiyat takımını kurdu.
İzmir'de Kadın İtfaiyeciler Olimpiyat Takımı Kurdu
10:34
Kadın İtfaiyeciler Olimpiyat Takımı Kurdu Dünya İtfaiye Sporları yarışmalarında erkek takımıyla mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Türkiye’nin ilk, dünyanın ise 5. İtfaiye Kadın Olimpiyat Takımı’nı kurdu.
Kadın İtfaiyeciler Olimpiyat Takımı Kurdu
10:02
Erzurum Milletvekili Dr.cengiz Yavilioğlu Açıklaması Erzurum ve ilçelerinde gezi ve incelemelerde bulunan AK Parti Erzurum Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, İHA Erzurum Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.
Erzurum Milletvekili Dr.cengiz Yavilioğlu Açıklaması
09:55
İzmir Büyükşehir'in Kadın İtfaiyecileri Olimpiyat Takımı Kurdu İzmir Büyükşehir Belediyesi, itfaiye kadın olimpiyat takımı kurdu.
İzmir Büyükşehir'in Kadın İtfaiyecileri Olimpiyat Takımı Kurdu
09:37
Rusya, Ukrayna'nın Doğusuna Yardım Konvoyu Gönderdi Rusya, Ukrayna'nın doğu bölgelerinde yaşayanlar için insani yardım konvoyu gönderdi.
Rusya, Ukrayna'nın Doğusuna Yardım Konvoyu Gönderdi
09:27
Auschwitz Toplama Kampının 70. Kurtuluş Yıldönümü Auschwitz toplama kampının kurtarılmasının 70'inci yıldönümü törenlerle anılıyor.
Auschwitz Toplama Kampının 70. Kurtuluş Yıldönümü
09:18
S&P Rusya'nın Notunu Yatırım Yapılabilir Düzeyin Altına İndirdi S&P, ekonomik yaptırımlar ve petrol fiyatlarındaki düşüş ile yavaşlayan ekonomiye bağlı olarak Rusya'nın kredi notunu yatırım yapılabilir düzeyin altına düşürdü.
S&P Rusya'nın Notunu Yatırım Yapılabilir Düzeyin Altına İndirdi
09:10
S&P Rusya'nın Kredi Notunu Düşürüp Resmen Ülkeyi Çöpe Attı S&P Rusya'nın kredi notunu yatırım yapılabilir düzeyin altında indirdi.
S&P Rusya'nın Kredi Notunu Düşürüp Resmen Ülkeyi Çöpe Attı
09:08
Yurtiçi Piyasalar Merkez Bankasına Odaklandı Yurtiçi piyasalar, bugün açıklanacak Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası enflasyon raporu ve Başkan Erdem Başçı'nın açıklamalarını takip edecek.
Yurtiçi Piyasalar Merkez Bankasına Odaklandı
08:58
Başkan Özsoy'dan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e "Uluslararası Buz ve Kış Tırmanışı"... Türkiye ’de ilk kez Uzundere’de yapılan "Uluslararası Buz ve Kış Tırmanışı" organizasyonu ile Uzundere’nin ismini Dünya gündemine taşıyan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e Uzundere Belediye Başkanı M.Halis Özsoy’dan teşekkür geldi.
Başkan Özsoy'dan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e 'Uluslararası Buz ve Kış Tırmanışı'...
08:53
Altın "Fed" Öncesi Düşüyor Altın, Yunanistan seçimleri sonrası dikkatlerin Fed toplantısına çevrilmeye başlaması ile birlikte değer kaybetti.
Altın 'Fed' Öncesi Düşüyor
08:48
Bmgk'da Ukrayna Atışması Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi üyeleri, Ukrayna'nın doğusunda tırmanan gerilimi ele almak üzere acil toplandı.
Bmgk'da Ukrayna Atışması
08:26
Yeni Yılda 20 Yeni AVM Yolda Bu yıl yeni AVM'ler açılacağını belirten TAMPF Başkanı Küçük, organize perakende de cironun 120 milyar dolara ulaşacağını ifade etti
Yeni Yılda 20 Yeni AVM Yolda
03:22
ABD'de Ajanlık İddiasıyla 3 Rus'a Casusluk Davası ABD'de federal savcılar, New York dışında bir casusluk zincirinin üyesi olduğu iddia edilen ve biri gözaltına alınan üç Rus hakkında dava açtı.
ABD'de Ajanlık İddiasıyla 3 Rus'a Casusluk Davası
02:10
Kiev'de Savçenko'nun Serbest Bırakılması İçin Gösteri Düzenlendi Ukrayna'nın başkenti Kiev'de, 7 aydan bu yana Rusya'da tutuklu bulunan kadın pilot Nadejda Savçenko'nun serbest bırakılması için gösteri düzenlendi.
Kiev'de Savçenko'nun Serbest Bırakılması İçin Gösteri Düzenlendi
01:06
Tataristan Güzeli-2015" Otuz adayın yarıştığı finalde 18 yaşındaki Viktoriya Romanova Tataristan güzeli seçildi.
Tataristan Güzeli-2015'
00:51
Ortadoğu Dörtlüsü Brüksel'de Toplandı Toplantıda, İsrail ve Filistin arasındaki müzakerelerin tekrar başlatılması çalışmaları ele alındı.
00:09
Putin Hükümetle Krizi Görüştü: Sosyal İstikrar Bir Numaralı Hedef Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova dışında yer alan Novo Ogoryova devlet başkanlığı rezidansında hükümet üyeleri ile yaptığı toplantıda krizle mücadele programını ele aldı.
Putin Hükümetle Krizi Görüştü: Sosyal İstikrar Bir Numaralı Hedef
23:51
Peskov: Rusya, Batı'nın 'Ekonomik Şantajına' Teslim Olmayacak Rusya Devlet Başkanı Putin'in Basın Danışmanı Dmitry Peskov, Rusya'nın, Ukrayna'daki durumun bozulması nedeniyle Rusya'ya karşı yeni yaptırım tehdidinde bulunan Batı'nın "ekonomik şantajına" teslim olmayacağını bildirdi.
Peskov: Rusya, Batı'nın 'Ekonomik Şantajına' Teslim Olmayacak
23:38
Rus Polisi Kırım Tatar Televizyon Kanalına Baskın Düzenledi Rus polisinin Kırım Tatar televizyonu ATR'ye düzenlediği baskın, yedi saatlik aramanın ardından sona erdi.
Rus Polisi Kırım Tatar Televizyon Kanalına Baskın Düzenledi
23:23
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler BM Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Feltman: "Ukrayna'da çatışmaların devam ettiği alanın dışında bulunan Mariupol'a roket atanlar bilinçli olarak sivilleri hedef aldı.
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler
23:14
Ukrayna'daki Gelişmeler Başkent Kiev'de düzenlenen gösteride, 7 aydan bu yana Rusya'da tutuklu bulunan kadın pilot Nadejda Savçenko'nun serbest bırakılması istendi.
23:07
Universitatea Cluj: 1 - Shinnik Yaroslavl: 3 Manavgat'ta kamp yapan Rusya'nın 2. Lig ekiplerinden Shinnik Yaroslavl, Romanya 1. Lig takımlarından Universitatea Cluj'u hazırlık maçında 3-1 mağlup etti.
Universitatea Cluj: 1 - Shinnik Yaroslavl: 3
23:02
S&p, Rusya'nın Kredi Notunu Yatırım Yapılamaz Ülke Seviyesine İndirdi Ukrayna krizi nedeni ile Batılı ülkelerin yaptırım uyguladığı Rusya’ya uluslar arası derecelendirme kuruluşlarından kötü haberler gelmeye devam ediyor.
S&p, Rusya'nın Kredi Notunu Yatırım Yapılamaz Ülke Seviyesine İndirdi
22:42
Futbol: Hazırlık Maçı Universitatea Cluj: 1 Shinnik Yaroslavl: 3.
Futbol: Hazırlık Maçı
21:34
Abhazya'da Pasaportunu Kaptıran Türk Vatandaşı Rusya'ya Kaçak Girmek İsterken Yakalandı Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB), Rusya'ya yasa dışı girmek isteyen ve üzerinde evrakları bulunmayan bir Türk vatandaşının yakalandığını bildirildi.
Abhazya'da Pasaportunu Kaptıran Türk Vatandaşı Rusya'ya Kaçak Girmek İsterken Yakalandı
21:25
S&p Rusya'nın Kredi Notunu Düşürdü S&P, Rusya'nın "BBB " olan kredi notunu "yatırım yapılamaz" seviye olarak kabul edilen "BB+"ya indirdi.
20:40
TFF, Şenes Erzik'in Yerine Servet Yardımcı'yı Önerdi Türkiye Futbol Federasyonu Yönetimi, UEFA'daki 32 yıllık görevinden emekli olacak olan Şenes Erzik'in yerine Servet Yardımcı'yı önerdi.
TFF, Şenes Erzik'in Yerine Servet Yardımcı'yı Önerdi
19:53
Kırım Tatar Televizyonuna Yapılan Baskın Rus polisinin televizyonda yaptığı arama tamamlandı.
19:38
51. Münih Güvenlik Konferansı'na Doğru - Ischinger BERLİN (AA) – Münih Güvenlik Konferansı Başkanı Wolfgang Ischinger, bu yıl 6-8 Şubat tarihlerinde 51'incisi düzenlenecek Münih Güvenlik Konferansı'na yaklaşık 20 ülkenin hükümet ve devlet başkanının katılmasının beklendiğini söyledi.
51. Münih Güvenlik Konferansı'na Doğru - Ischinger
19:30
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler - NATO Genel Sekreteri Stoltenberg Ukrayna'nın doğusundaki gelişmeler- NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Rusya'ya ayrılıkçıları desteklemeyi derhal sonlandırması, Ukrayna'yı istikrarsızlaştırmaya son vermesi ve uluslararası yükümlülüklerine saygı göstermesi çağrısı yapıyoruz" NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Rusya'nın Ukrayna'daki ayrılıkçılara destek, eğitim, ekipman ve asker sağlamaya devam ettiğini bildirdi.
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler - NATO Genel Sekreteri Stoltenberg
18:56
Avrupa'da Yılın En İyi Kadın Basketbolcusu Torrens İspanyol oyuncu Torrens, "Avrupa'da 2014'ün en iyi kadın basketbolcusu" oldu Milli basketbocu Işıl Alben'in beşinci olduğu oylamada, Galatasaray Odeabank'tan Lyttle ikinci, Ormansporlu Dabovic ise üçüncü sırayı aldı.
18:56
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: "Rusya'ya ayrılıkçıları desteklemeyi derhal sonlandırması, Ukrayna'yı istikrarsızlaştırmaya son vermesi ve uluslararası yükümlülüklerine saygı göstermesi çağrısı yapıyoruz"
18:54
Brasseur Yeniden Akpm Başkanı Seçildi Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanlığına yeniden Brasseur seçildi AKPM Başkan Yardımcılığına da Türkiye'den de AKPM Türk Grubu Başkanı Denemeç getirildi.
18:24
Rusya'ya Yaptırım Tehdidi Ukrayna'nın Mariupol kentinde sivillerin hayatını kaybettiği saldırının ardından tepkiler ayrılıkçıları destekleyen Rusya'ya yöneliyor.
Rusya'ya Yaptırım Tehdidi
18:24
Nükleer Eğitim Alan Öğrenciler Moskova'da Türk Kültürünü Tanıttı Rus Ulusal Nükleer Araştırma Üniversitesi (MEPhI) Moskova Fizik Mühendisliği Enstitüsü birinci ve ikinci sınıfında okuyan Türk öğrenciler uluslararası festivalde Türk kültürünü tanıttı.
Nükleer Eğitim Alan Öğrenciler Moskova'da Türk Kültürünü Tanıttı
18:16
Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler Rusya Devlet Başkanı Putin: "Ukrayna'da yaşananlar iç savaş, Ukrayna ordusu ise NATO'nun lejyonu"
18:13
Rus İstihbaratından Kırım Tatar Televizyonu Atr'ye Baskın Rusya tarafından ilhak edilen Kırım’da yayın yapan Kırım Tatar televizyonu ATR bu sabah Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) tarafından basıldı.
Rus İstihbaratından Kırım Tatar Televizyonu Atr'ye Baskın
18:08
Rusya'da Borsa ve Ruble Sert Düştü Ukrayna'da yeniden alevlenen çatışmalar Rus borsasını ağır vurdu.
Rusya'da Borsa ve Ruble Sert Düştü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:22:13. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA RUSYA FEDERASYONU HABERLERİ
[Hata Bildir]