13:1900
SON DAKİKA SABİHA PAKTUNA KESKİN HABERLERİ

Son Dakika Sabiha Paktuna Keskin Haberleri

   

  Psikiyatrist-hasta İlişkisine Dikkat'

  Psikiyatrist-hasta İlişkisine Dikkat"

  RUSİHAK Genel Koordinatörü Layıkel: "Acilen hastaların haklarını gözeten, keyfi uygulamaları önleyecek, hak ihlallerinin önüne geçebilecek yaptırımı olan mekanizmalara ihtiyaç var" RUSİHAK avukatı Erkem: "Mahkeme atmosferinin azameti karşısında, küçücük bir vatandaş olarak ayakları titremeden, sesi titremeden. (06 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Minik Cem Yiğit'in Görüntüleri Ortaya Çıktı

  Minik Cem Yiğit'in Görüntüleri Ortaya Çıktı

  Aşırı narkozdan öldüğü iddia edilen minik Yiğit Cem'in yürüyerek gittiği klinikten babasının kucağında baygın halde çıktığı görüntüleri ortaya çıktı. (06 Aralık 2013 Cuma )

   

  'Çocuk ve Aile İletişimi' Konulu Seminer Düzenlendi

  "Çocuk ve Aile İletişimi" Konulu Seminer Düzenlendi

  Seminere; Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan eşi Figen Çağlayan ve çok sayıda ebeveyn ve basın mensupları katıldı. (02 Aralık 2013 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

 • Terk Edilince Penisini Kesti

  Terk Edilince Penisini Kesti Sevgilisi tarafından terk edilen 22 yaşındaki çılgın aşık Oliver Ilic, sevgilisinin yatakta çok kötü olduğunu söylemesi üzerine penisini kesti.

 • Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı

  Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı Galatasaray yenilip, Olympiakos kazanınca Yunanistan Türkiye'ye geçilmişti. Beşiktaş ve Trabzonspor kazanıp üç Yunan takımı bir puan alınca 12'nci sıraya geri döndük.

 • Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi

  Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi Tuzağa düşürdüğü kertenkeleyi, ölmesini beklemeden yiyen örümcek amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

[Hata Bildir]
24.10.2014 13:19:00. #1.11#