SON DAKİKA SABİHA PAKTUNA KESKİN HABERLERİ

Son Dakika Sabiha Paktuna Keskin Haberleri

16:06
Psikiyatrist-hasta İlişkisine Dikkat" RUSİHAK Genel Koordinatörü Layıkel: "Acilen hastaların haklarını gözeten, keyfi uygulamaları önleyecek, hak ihlallerinin önüne geçebilecek yaptırımı olan mekanizmalara ihtiyaç var" RUSİHAK avukatı Erkem: "Mahkeme atmosferinin azameti karşısında, küçücük bir vatandaş olarak ayakları titremeden, sesi titremeden.
Psikiyatrist-hasta İlişkisine Dikkat'
22:09
Minik Cem Yiğit'in Görüntüleri Ortaya Çıktı Aşırı narkozdan öldüğü iddia edilen minik Yiğit Cem'in yürüyerek gittiği klinikten babasının kucağında baygın halde çıktığı görüntüleri ortaya çıktı.
Minik Cem Yiğit'in Görüntüleri Ortaya Çıktı
11:30
"Çocuk ve Aile İletişimi" Konulu Seminer Düzenlendi Seminere; Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan eşi Figen Çağlayan ve çok sayıda ebeveyn ve basın mensupları katıldı.
'Çocuk ve Aile İletişimi' Konulu Seminer Düzenlendi
09:24
"Çocuk ve Aile İletişimi" Konferansı Kırklareli Belediyesi ve Fen Bilimleri Kırklareli Koleji işbirliği ile "Çocuk ve Aile İletişimi" konulu konferans düzenlendi.
Kırklareli Üniversitesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Çocuk ve Aile İletişimi" konulu konferansa konuşmacı olarak...
'Çocuk ve Aile İletişimi' Konferansı
16:55
"Çocuklarla Doğru İletişim" Konferansı Çocuk Nörolojisi Uzmanı Prof. Dr. Keskin: “İnsan beyni 11 yaşından sonra gördüklerini sembolize edebilir.”
01:32
Küçük Çocuğun "Aşırı Dozda Narkoz ve Yanlış İğne Sonucu Öldüğü" İddiası Prof. Dr. Keskin'in avukatı Mahmutoğlu: "Müvekkilim, çocuğun ölümü nedeniyle hakkında ileri sürülen iddialarla ilgili gerekli cevapları vermiş olup, bu aşamada konuyla ilgili başlatılan sav...
Küçük Çocuğun 'Aşırı Dozda Narkoz ve Yanlış İğne Sonucu Öldüğü' İddiası
14:39
Çocuğun Ölümüne Neden Olan Doktor, Aileye Yalvardı 3.5 yaşındaki çocuğa muayene etmeden 3 doz narkoz vererek ölümüne yol açan profesör, ailenin evine giderek 'Şikayet etmeyin.' diye yalvardı.
Çocuğun Ölümüne Neden Olan Doktor, Aileye Yalvardı
12:18
Sözleşmeli Hekim Uygulaması Yılbaşında Başlıyor Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sözleşmeli hekim uygulamasının 2014 yılı itibariyle başlayacağını açıkladı.
Sözleşmeli Hekim Uygulaması Yılbaşında Başlıyor
12:15
Anaokulu Öğretmenleri Seminere Katıldı Salihli Fatoş Anaokulu idareci ve öğretmenleri İzmir Özel Hüseyin Aslan Anaokulu tarafından düzenlenen seminere katıldılar.
Ege Üniversitesi AKM Adnan Saygun salonunda düzenlenen ve bu öğretim yılında 4.sü gerçekleşen seminere konuşmacı...
Anaokulu Öğretmenleri Seminere Katıldı
11:36
Sözleşmeli Hekim Uygulaması Yılbaşı İtibariyle Başlıyor Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Önümüzdeki günlerde bununla ilgili hekim arkadaşlarımızın taleplerini alacağız, sözleşmeli hekimlerin özlük hakları, maddi gelirleri daha yüksek olacak"
Sözleşmeli Hekim Uygulaması Yılbaşı İtibariyle Başlıyor
00:14
Küçük Çocuğun "Aşırı Dozda Narkoz ve Yanlış İğne Sonucu Öldüğü" İddiası Çocuk Nürolojisi uzmanı Prof. Dr. Keskin: "Vefatı nedeniyle büyük üzüntü duyduğum çocuğun vefatına neden olabilecek hiçbir tıbbi müdahalede bulunulmadı"
Küçük Çocuğun 'Aşırı Dozda Narkoz ve Yanlış İğne Sonucu Öldüğü' İddiası
17:30
Küçük Çocuğun "Aşırı Dozda Narkoz ve Yanlış İğne Sonucu Öldüğü" İddiası Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’nun talimatıyla soruşturma başlatıldı
Küçük Çocuğun 'Aşırı Dozda Narkoz ve Yanlış İğne Sonucu Öldüğü' İddiası
17:26
Sağlık Bakanlığı 3,5 Yaşındaki Yiğit Cem'in Ölümüyle İlgili Olarak Soruşturma Başlattı Sağlık bakanlığı, bugün bir televizyon kanalında yayınlanan Pediatrist Prof.Dr.Sabiha Paktuna Keskin'in özel kliniğinde tedavi ettiği 3,5 yaşındaki Yiğit Cem Kaba'nın 'aşırı dozda narkoz ve yanlış iğne sonucu' ölümüne neden olduğu iddiaları...
Sağlık Bakanlığı 3,5 Yaşındaki Yiğit Cem'in Ölümüyle İlgili Olarak Soruşturma Başlattı
11:14
Özel Hüseyin Aslan Anaokulu'ndan 4.eğitim Semineri Özel Hüseyin Aslan Anaokulu Kurucusu ve Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, devletin zaman zaman dünyadaki gelişmelere ve siyasi konjöktüre göre politika değişikliği yapmasının olağan olduğunu ancak eğitimin milli ve değişmez bir politika...
Özel Hüseyin Aslan Anaokulu'ndan 4.eğitim Semineri
12:32
Zeka Geriliği Olan Çocuklar, "Çöp Adam" Çizerek Gelişiyor Çocuk Nörolojisi Uzmanı Prof. Dr. Sabiha Paktuna Keskin, zeka geriliği olan çocukların çizdiği resimleri değerlendirerek geliştirdiği metot kapsamında, 2 aylık çalışmayla zeka yaşının 10 ay iler...
Zeka Geriliği Olan Çocuklar, 'Çöp Adam' Çizerek Gelişiyor
15:43
Vatandaşlar, Fuarda Köy Okuluna Kitap Bağışlayabilecek 4 Eylül Sivas Kültür ve Sanat şenliğinin en kapsamlı ayağını oluşturan 2.Kitap Günleri başladı.217 yayınevinin katıldığı fuardan kitap alan vatandaşlar, kitapları köy okullarına bağışlayabilecek.
Vatandaşlar, Fuarda Köy Okuluna Kitap Bağışlayabilecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 22:59:19. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SABİHA PAKTUNA KESKİN HABERLERİ
[Hata Bildir]