SON DAKİKA SABRİ CANER HABERLERİ

Son Dakika Sabri Caner Haberleri

15:18
Deik İcra Kurulu Başkanı Yırcalı, Eğitim Yılının İlk Gününü Çocuklarla Geçirdi Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) İcra Kurulu Başkanı Rona Yırcalı, eğitim öğretim yılının ilk gününde Balıkesir'de 30 yıl önce Yırcalı Ailesi tarafından yaptırılan Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.
Deik İcra Kurulu Başkanı Yırcalı, Eğitim Yılının İlk Gününü Çocuklarla Geçirdi
14:50
AK Parti Balıkesir İl Başkan Yardımcısı Okur'un Acı Günü Mehmet Akif Okur'un annesi Rahime Okur (78) 4 yıldır tedavi gördüğü evinde vefat etti
17:18
Balıkesir Milli Eğitim Müdürü Caner, Okul Müdürlerinin Odalarından Çıkmasını İstedi Balıkesir Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, Balıkesir'de görev yapan okul müdürlerini bir araya toplayarak yeni eğitim yılı öncesinde yapılması gerekenler hakkında bilgiler verdi.
Balıkesir Milli Eğitim Müdürü Caner, Okul Müdürlerinin Odalarından Çıkmasını İstedi
16:20
Balıkesir'den Kısa Kısa Balıkesir'de 2013 2014 eğitim öğretim yılı hazırlık toplantısı yapıldı
15:01
(Özel Haber) Okula Gözyaşları ile Başlayan Minikleri Milli Eğitim Müdürü Teselli Etti Balıkesir'de okul öncesi 13 bin 500 öğrenci okulla tanışırken 17 bin civarında da ilkokul 1.sınıf öğrencisi ders başı yaptı.
(Özel Haber) Okula Gözyaşları ile Başlayan Minikleri Milli Eğitim Müdürü Teselli Etti
15:56
Müdür Caner Okul İnşaatları İncelemelerine Devam Ediyor İl Millî Eğitim Müdürü Sabri Caner, Balıkesir Merkez ve Kepsut ilçesinde inşaatı devam eden eğitim kurumlarında incelemelerde bulundu.
Müdür Caner Okul İnşaatları İncelemelerine Devam Ediyor
16:55
Caner: Balıkesir'de Öğretmen Doluluk Oranı Yüzde 97 Civarında Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, 2013-2014 eğitim öğretim yılına il genelinde 190 bin öğrenci ve 12 bin öğretmenle başlanacağını belirterek, "16 Eylül'de başlayacak eğitim sezonu öncesi Balıkesir'de öğretmen sıkıntımız yok."
Caner: Balıkesir'de Öğretmen Doluluk Oranı Yüzde 97 Civarında
13:43
Balıkesir'de Bu Yıl 141 Öğrenci Çeşitli Tıp Fakültelerine Yerleşti Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, bu yıl yapılan Lisans Yerleştirme Sınav (LYS) sonuçlarına göre 141 öğrencinin çeşitli tıp fakültelerine yerleştiğini söyledi.
13:35
Kaymakam Nalbant'a Milli Eğitimden İftarlı Veda Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, görev süresi dolan ve Ankara'ya Vali Yardımcısı olarak atanan Kaymakam Nihat Nalbant için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlene bir iftar yemeğiyle veda edildi.
Kaymakam Nalbant'a Milli Eğitimden İftarlı Veda
14:00
9 Yaşındaki Ata'nın Acısına Yürek Dayanmıyor 9 yaşındaki Ata Kocabıyık beynindeki tümör nedeniyle hayatını kaybetti.
9 Yaşındaki Ata'nın Acısına Yürek Dayanmıyor
18:05
Basketbol Tutkunu 9 Yaşındaki Ata Hayatını Kaybetti Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde basketbol antrenörü olarak görev yapan Yasemin Kocabıyık ile 100'üncü Yıl Endüstri Meslek Lisesi Beden Eğitimi öğretmeni Abdullah Kocabıyık'ın 9 yaşındaki çocukları Ata, yaşamını yitirdi.
Basketbol Tutkunu 9 Yaşındaki Ata Hayatını Kaybetti
15:20
İl Millî Eğitim Müdürü İnşaatı Devam Eden Okulları İnceledi Balıkesir İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Sabri Caner, Edremit, Dursunbey, Kepsut ve Susurluk İlçelerinde inşaatı devam eden okullarda incelemelerde bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürü İnşaatı Devam Eden Okulları İnceledi
15:18
Vali Turhan´dan 2013 LYS'de Dereceye Giren Öğrencilere Ödül 2013 LYS sonuçlarına göre Türkiye derecesi yapan 153 öğrenciyi Balıkesir Valisi Ahmet Turhan Otel Basri'de verilen iftar yemeğiyle ödüllendirdi.
Vali Turhan´dan 2013 LYS'de Dereceye Giren Öğrencilere Ödül
15:36
Çanakkaleli Hayırseverden Balıkesir'e Sağlık Meslek Lisesi Çanakkaleli hayırsever Fernur Sözen, Balıkesir'in Edremit ilçesinde sağlık meslek lisesi yaptırıyor.
Çanakkaleli Hayırseverden Balıkesir'e Sağlık Meslek Lisesi
15:20
Hayırseverden Balıkesir'e Bir Okul Daha Çanakkaleli hayırsever 47 yaşındaki Fernur Sözen'in Balıkesir'in Edremit İlçesi'ne yaptıracağı Sağlık Meslek Lisesi'nin protokolü Valilik binasında düzenlenen törenle imzalandı.
17:13
Rüzgar ve Güneş Panellerinin Bakımı İçin Eğitim Verilecek Balıkesir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, enerji sektörüne ara eleman yetiştirecek.
Rüzgar ve Güneş Panellerinin Bakımı İçin Eğitim Verilecek
11:36
Uygulama Oteli Kongre Merkezi Olma Yolunda İlk Adımı Attı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki Mesleki Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda çalışan Çocuk Gelişimi Öğretmenlerine yönelik, "Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitimi" adını taşıyan seminere ilgi yoğun oldu.
Uygulama Oteli Kongre Merkezi Olma Yolunda İlk Adımı Attı
20:26
Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik Öğretim Programları Çalıştayı Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü AR-GE Birimi ile Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi işbirliği ile "Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik Öğretim Programları Çalıştayı" sona erdi.
Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik Öğretim Programları Çalıştayı
20:23
"Senin Gibi Olmam İçin Elimi Tutar mısın?" Fatih Ortaokulu öğretmeni Rabiye Kahraman'ın "Senin Gibi Olmam İçin Elimi Tutar mısın?" projesiyle öğrencilere akademik destek sağlayan öğretmen adaylarına Teşekkür Belgesi verildi.
'Senin Gibi Olmam İçin Elimi Tutar mısın?'
11:53
Bu Aşk Öğrenme ve Öğretme Aşkı Rabiye Kahraman, yoksul aile çocuklarının öğrenim gördüğü Fatih Ortaokulu'nda dershaneye gidemeyen öğrencilere destek için bir projeyi hayata geçirdi.
14:38
Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu'ndan 885 Öğrenci Mezun Oldu Balıkesir Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO)'nda iki yıllık eğitimlerini tamamlayan 885 öğrenci törenle mezun oldu.11.dönem mezuniyet töreninde, öğrencilere diplomaları verildi ve görev yerlerine uğurlandı.
Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu'ndan 885 Öğrenci Mezun Oldu
18:32
AK Parti İl Başkanından Seri Ziyaretler AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mahmut Poyrazlı kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaretlerde bulundu.
AK Parti İl Başkanından Seri Ziyaretler
10:53
Öğretmenler Kahvaltıda Buluştu Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Altınova beldesindeki okullarda görev yapan öğretmenler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün organize ettiği kahvaltıda bir araya geldi.
Öğretmenler Kahvaltıda Buluştu
13:31
Gmka Desteklenmeye Hak Kazanan 89 Proje İçin Sözleşme İmzaladı Balıkesir ve Çanakkale illerini kapsayan Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)'nın 2013 yılında çıktığı 16 milyon liralık üç mali destek programında desteklenmeye hak kazanan 60 projenin sahibiyle sözleşme imzalandı.
15:02
Sgk'dan Öğrencilere Kitap Sürprizi Sosyal Güvenlik Haftası nedeni ile bir dizi etkinliğe imza atan Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ilköğretim öğrencilerine Sosyal Güvenlik kavramını anlatan kitap ve cd dağıttı.
Sgk'dan Öğrencilere Kitap Sürprizi
18:24
Öğrenciler Araştırma Projelerini Bilim Fuarı'nda Sergiledi Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından Türkiye'deki bin pilot okul arasına seçilen Balıkesir Ziraat Bankası Fen Lisesi'nde hazırlanan projeler, Bilim Fuarı'da sergiye çıktı.
Öğrenciler Araştırma Projelerini Bilim Fuarı'nda Sergiledi
18:08
Ak Partililerden Milli Eğitim ve PTT'ye Ziyaret Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Milli Eğitim Müdürlüğü ve PTT Bölge Başmüdürlüğü'ne ziyaretlerde bulundu.
Ak Partililerden Milli Eğitim ve PTT'ye Ziyaret
14:47
Tiyatro Oyunu, 'Sarhoş' Engeline Takıldı Seksenler dizisinde 46'lık Basri karakterini canlandıran ünlü tiyatrocu Mehmet Elmas, gençleri eğitmek için futbol fanatizmini yeren tiyatrosunu Balıkesir'de oynamak için girişimlerde bulunduğunu ancak, oyunun içindeki konuşmalarda, 'sarhoş'...
Tiyatro Oyunu, 'Sarhoş' Engeline Takıldı
10:59
Tübitak'tan Balıkesir Bilim ve Sanat Merkezi'ne Birincilik Ödülü Balıkesir Bilim ve Sanat Merkezi, TÜBİTAK'ın Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak düzenlediği proje yarışmasında 'fen' dalında 1.'lik ödülüne layık görüldü.
Tübitak'tan Balıkesir Bilim ve Sanat Merkezi'ne Birincilik Ödülü
18:59
Yörük ve Türkmenler Balıkesir'de Buluştu Balıkesir'de her yıl düzenlenen geleneksel Ayvatlar Yörük ve Türkmen Şöleni'nin 9.'su yapıldı.
Yörük ve Türkmenler Balıkesir'de Buluştu
11:43
Ehem Halk Oyunları Şenliği'nde Halkı Coşturdu Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün kültür hizmetlerinden geleneksel hale getirilen ve bu yıl 2.'si düzenlenen Halk Oyunları Şenliği'nde halka folklor ziyafeti sunuldu.6 yüze yakın kişiden oluşan topluluk, Edremitlilere folklor ziyafeti...
Ehem Halk Oyunları Şenliği'nde Halkı Coşturdu
19:23
Eğitim Gönüllüsünden Altınoluk'a İlkokul Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Beldesinde hayırsever vatandaş tarafından yaptırılan ilkokul inşaatında incelemelerde bulundu.
Eğitim Gönüllüsünden Altınoluk'a İlkokul
12:32
Ayvalıklı Öğretmenler Dayanışma Yemeğinde Buluştu Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde görev yapan öğretmenlerin bir araya geldiği birlik, beraberlik ve kaynaşma yemeğine ilgi yoğun oldu.
Ayvalıklı Öğretmenler Dayanışma Yemeğinde Buluştu
15:52
Derste Kurulan Hayal Miniklere Masal Kitabı Oldu Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, Anadolu Lisesi'nin (AYAL) 12-E sınıfı öğrencilerinin 'Fabl ve Masallar' ünitesini işlerken kurdukları düş gerçek oldu.
Derste Kurulan Hayal Miniklere Masal Kitabı Oldu
14:24
23 Nisan Törenlerinde, Yeni Uygulamaya Tepki Balıkesir'de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, geçen yıllara göre farklı kutlandı.
23 Nisan Törenlerinde, Yeni Uygulamaya Tepki
13:18
23 Nisan Balıkesir'de de Coşkuyla Kutlandı 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Balıkesir'de de coşkuyla kutlandı.
23 Nisan Balıkesir'de de Coşkuyla Kutlandı
12:35
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlanıyor Balıkesir'de, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı.
19:40
Vali Ahmet Turhan Savaştepe'yi Ziyaret Etti Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, Savaştepe ilçesini ziyaret ederek temel atma törenine katıldı.
Vali Ahmet Turhan Savaştepe'yi Ziyaret Etti
15:16
Hayırseverin Bürokrasi Sitemi Kasapoğlu, sağlık ocağı bürokrasi engeline takılınca, Valinin de bulunduğu yurt inşaatı protokolü imza töreninde sitemini ortaya koydu.
Hayırseverin Bürokrasi Sitemi
21:42
'Allah Bürokrasiye Düşürmesin' İsyanı Kasapoğlu (HAK) Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Halil Kasapoğlu, şehirde yapmak istediği hayır işleri için karşılaştığı bürokrasiye isyan etti.
'Allah Bürokrasiye Düşürmesin' İsyanı
14:16
İş-Kur Öğrencilere Girişimciliği Anlattı İş-Kur Balıkesir İl Müdürlüğü, lise öğrencilerine girişimcilik konulu seminer verdi.
İş-Kur Öğrencilere Girişimciliği Anlattı
17:25
Burhaniye'de Okul İnşaatları Devam Ediyor Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Geriş Mahallesinde yapımı devam eden Hürriyet Ortaokulu ile Pelitköy'deki Engelliler Okulu inşaatları devam ederken, Kaymakam Ali Uslanmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin...
Burhaniye'de Okul İnşaatları Devam Ediyor
23:23
Gönül Elçiliği Konserine Vali Turhan Destek Verdi Türk Halk Müziği Öğretmenler Korosu önceki akşam müthiş bir konserle, izleyenlere türkülerle Anadolu turu yaptırdı.
Gönül Elçiliği Konserine Vali Turhan Destek Verdi
17:42
Öğrenci Velileri Okullarının Değiştirilmesini İstemiyor Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, ilköğretim okullarının okul aile birliği başkanları bir araya geldi.
Öğrenci Velileri Okullarının Değiştirilmesini İstemiyor
13:08
Afet Yarışmasında Öğrencilere Ödül Balıkesir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nün (AFAD) düzenlediği resim ve kompozisyon yarışmasında öğrenciler afet olaylarına dikkat çekti.
Afet Yarışmasında Öğrencilere Ödül
19:50
Vali Turhan Bigadiç'te Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, ekonomik sıkıntılar nedeniyle okumayan hiçbir çocuk olmayacağını bildirdi.
Vali Turhan Bigadiç'te
19:10
Balıkesir'de Kaliteli Okullar Ödüllendirildi Milli Eğitim Bakanlığı'nın kalite yönergesi kapsamında Balıkesir'deki okullar 'kurum' ve 'ekip' dallarında ödüllendirildi.
Balıkesir'de Kaliteli Okullar Ödüllendirildi
20:45
Ygs'yi Tamamlayan Herkes Başarılı Sayılır Sabri Caner, pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı öncesi öğrencilere tavsiyelerde bulundu.
Ygs'yi Tamamlayan Herkes Başarılı Sayılır
18:28
Milli Eğitim Müdüründen Öğrencilere Ygs Mesajı Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner, pazar günü yapılacak YGS öncesi öğrencilere başarı dileğinde bulundu.
Milli Eğitim Müdüründen Öğrencilere Ygs Mesajı
17:00
Terör Mağduru Öğrenciler Anıldı Balıkesir 100.Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 18 Mart Şehitler haftası nedeniyle şehit olan öğrencilerini andı.
Terör Mağduru Öğrenciler Anıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 23:01:10. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SABRİ CANER HABERLERİ
[Hata Bildir]