SON DAKİKA SADIK YAKUT HABERLERİ

Son Dakika Sadık Yakut Haberleri

 • 01:04Davutoğlu: Hdp'nin Baraj Sorunu Var, Kürtlerin Böyle Bir Sorunu Yok (3)Davutoğlu: Hdp'nin Baraj Sorunu Var, Kürtlerin Böyle Bir Sorunu Yok (3)Davutoğlu, ABDULLAH GÜL'ÜN BABASINI ZİYARET ETTİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kayseri'deki mitingin ardından, Büyükşehir Belediyesi tarafından restore ettirilen tarihi Kayseri Mahallesi'nde eşi Sare Davutoğlu, TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'le birlikte yemek yedi.
 • 10:49Sadık Yakut, Cumhurbaşkanı Vekili OlduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in yurt dışı ziyaretleri sebebiyle Cumhurbaşkanlığı makamına Meclis Başkanı Vekili Sadık Yakut vekâlet edecek.
 • 15:00Tika Projeleri Açılış TöreniBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “TİKA sadece kalkınma yardımlarıyla değil, ecdadımızın bulunduğu her yerde, bizden yardım isteyen ve destek beklediği her yerde varlığını sürdürüyor ve varlığını arttırıyor” dedi.
 • 21:29TBMM Başkanvekili Yakut, İtalya'daROMA (AA) – TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, 1915 olaylarına yönelik iddiaların siyasilerin değil tarihçilerin işi olduğunu belirterek, arşivleri açmaya hazır olduklarını ancak Ermenistan'ın buna yanaşmadığını söyledi.
 • 22:24TBMM Başkanvekili Yakut, İtalyan MeclisindeTBMM Başkanvekili Yakut, İtalyan MeclisindeTBMM Başkanvekili Yakut'un açıklamaları- İtalya Temsilciler Meclisi Başkanı Laura Boldrini'nin kapanış konuşması TBMM Başkanvekili Yakut, İtalya'da"Demokrasi, insan hakları ve hukukun üstünlüğü gibi ortak değerleri paylaştığımız Avrupa Birliği de önemli sınamalarla karşı karşıyadı"-"İslam karşıtlığı ve bunun sebep olduğu saldırıların ana hedefi de bizim insanlarımızdır"ROMA (AA) – İtalya'nın evsahibi olduğu Avrupa Birliği (AB) Parlamento Başkanları Konferası'na katılan TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, Türkiye'nin demokrasi, insan hakları ve hukukun üstünlüğü gibi ortak değerleri paylaştığı AB'nin önemli sınamalarla karşı karşıya olduğunu söyledi.
 • 22:13TBMM Başkanvekili Yakut, İtalya'daROMA (AA) – İtalya'nın evsahibi olduğu Avrupa Birliği (AB) Parlamento Başkanları Konferası'na katılan TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, Türkiye'nin demokrasi, insan hakları ve hukukun üstünlüğü gibi ortak değerleri paylaştığı AB'nin önemli sınamalarla karşı karşıya olduğunu söyledi.
 • 19:32AK Partili Yakut: Saldırılar Fenerbahçe ile Sınırlı KalmayacakAK Partili Yakut: Saldırılar Fenerbahçe ile Sınırlı KalmayacakAK Parti milletvekili Sadık Yakut, "Birileri Türkiye seçime giderken kargaşa yaratmak istiyor. Anlaşılan provokasyonlar bununla sınırlı kalmayacak." dedi.
 • 03:10İç Güvenlik PaketiTBMM Genel Kurulu'nda muhalefet partileri, İçişleri Komisyonu'nun, İç Güvenlik Paketi'nin komisyona çekilen maddeleriyle ilgili düzenlediği rapor ve işlemlerin İçtüzüğe aykırı olduğu gerekçesiyle görüşülemeyeceğini öne sürdü.
 • 22:22Torba Kanun" Teklifi TBMM Genel Kurulu'ndaTBMM Genel Kurulu'nda, görüşülen Torba Kanun Teklifi'ne "petrolün boru hattıyla taşınmasına ilişkin mal teslimi ve hizmetlerin KDV'den muaf tutulmasına ilişkin düzenleme"nin eklenmek istenmesi tartışma yarattı.
 • 21:00Kepçeyle Değil Vagon Vagon Götürüyorsunuz, Vatandaşın Canına Okuyorsunuz"TBMM Genel Kurulu'nun 84. birleşimi saat 14.00'te yoklamasız açıldı.
 • 15:42TBMM Genel KuruluMeclis Başkanvekili Sadık Yakut, "Birikimi ile, sorumluluk ve millet arasında bağ kuracak arkadaşlarıma başarılar diliyor, önümüzdeki dönemde memleketimizin kaderinde söz sahibi olacak arkadaşlarımın demokrasi, insan hakları ve hukukun üstünlüğü yolunda, barış içerisinde yarışmalarını temenni ediyorum" dedi.
 • 18:24Helikopter Kazasıyla İlgili Kamuoyunda Oluşan Şüpheler Giderilmedi"TBMM Genel Kurulunun 83. Birleşimi saat 14.00'te yoklamasız açıldı.
 • 14:59TBMM Genel Kurulu ToplandıTBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Sadık Yakut başkanlığında toplandı.
 • 14:30TBMM Başkanvekili Yakut AçıklamasıTBMM Başkanvekili Sadık Yakut, İstanbul, Elcezire, Eskişehir ve Isparta İstiklal Mahkemelerinin karar defterlerinin tasnif ve indeks çalışmalarının tamamlandığını bildirdi.
 • 13:36Torba Yasaya Komisyonun Başka Maddeler İhdas Etmesi Tartışma ÇıkardıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda 688 sıra sayılı 35 maddelik torba yasa olarak bilinen Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun teklifinin görüşmeleri başladı.
 • 01:14Torba Yasanın İlk Bölümünün Bütünü Üzerindeki Görüşmeleri BittiTBMM'de, 688 sıra sayılı 35 maddelik torba yasa görüşmelerinin ilk bölümünün bütünü üzerindeki görüşmeler bitti.
 • 15:14Mahkeme Nihai Kararında Sorularının Tamamı Açıklansın Derse Açıklanır'Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Sınava giren her öğrenci, kağıdıyla ilgili her türlü hakka sahiptir.
 • 18:01İç Güvenlik Paketi Görüşmelerine Bir Gün Ara VerildiTBMM’de görüşülmekte olan ve kamuoyunda ‘İç Güvenlik Paketi’ olarak bilinen 132 maddelik kanun tasarısının görüşmelerine bir günlük ara verildi.
 • 18:35TBMM Başkanvekili Yakut, Kayseri'deTBMM Başkanvekili Yakut, Kayseri'deTBMM Başkanvekili Yakut, Kayseri'de- Yakut: "(TBMM Genel Kurulu'ndaki kavga) Tabii bunun gerekçesi nedir, seçimlerin yaklaşması. 7 Haziran'da olacak seçimlerde TBMM'de grubu bulunan partilerin milletvekillerinin seçmen tabanına selam göndermeleri"- "Bundan sonra da temennim o dur ki 15 gün içinde yaşadığımız hadiseler bir daha yaşanmaz. Daha olgun, milletvekillerinin, partilerin birbirine daha saygılı, daha güzel cümleler kurarak faaliyetlere katılmalarını diliyorum" TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, İç Güvenlik Yasası görüşmeleri sırasında TBMM'de yaşanan kavgalara ilişkin, "Tabii bunun gerekçesi nedir, seçimlerin yaklaşması. 7 Haziran'da olacak seçimlerde TBMM'de grubu bulunan partilerin milletvekillerinin seçmen tabanına selam göndermeleri" dedi.
 • 15:31Kayseri Yakut Meclis'teki Olayların Aslı Seçim Öncesi Seçmene Selam, Genel Başkana Kendini...Kayseri Yakut Meclis'teki Olayların Aslı Seçim Öncesi Seçmene Selam, Genel Başkana Kendini...Yakut: Meclis'teki olayların aslı seçim öncesi seçmene selam, genel başkana kendini göstermedir TBMM Başkanvekili ve Kayseri milletvekili Sadık Yakut, TBMM'de İç Güvenlik Yasa Tasarısı görüşmeleri sırasında meydana gelen olayları değerlendirirken, "Yaklaşan genel seçim öncesi seçmene selam ve genel başkana kendini gösterme" diye nitelendirdi.
 • 12:45Kayseri AK Parti'de Renkli Temayül YoklamasıKayseri AK Parti'de Renkli Temayül YoklamasıAk Parti'de renkli temayül yoklaması TBMM Başkanvekili ve Kayseri milletvekili Sadık Yakut, mecliste İç Güvenlik Yasası görüşmeleri sırasında meydana gelen olayları " Yaklaşan genel seçim öncesi seçmene selam ve genel başkana kendini gösterme?? diye nitelendirdi.
 • 12:03Yakut: Meclis'teki Olayların Aslı Seçim Öncesi Seçmene Selam, Genel Başkana Kendini GöstermedirYakut: Meclis'teki Olayların Aslı Seçim Öncesi Seçmene Selam, Genel Başkana Kendini GöstermedirTbmm Başkanvekili ve Kayseri milletvekili Sadık Yakut, TBMM'de İç Güvenlik Yasa Tasarısı görüşmeleri sırasında meydana gelen olayları değerlendirirken, "Yaklaşan genel seçim öncesi seçmene selam ve genel başkana kendini gösterme" diye nitelendirdi.
 • 11:10TBMM Başkanvekili Sadık Yakut AçıklamasıTBMM Başkanvekili Sadık Yakut AçıklamasıTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanvekili Sadık Yakut, İç Güvenlik Yasası’nı seçimlerden önce çıkartacaklarını söyleyerek, "TBMM’deki görüntülerden çok rahatsız oldum" dedi.
 • 01:05Mecliste 'Piyon' TartışmasıMecliste 'Piyon' TartışmasıTBMM Genel Kurulunun 65. birleşimi, dün saat 14.35'te yoklama ile açıldı.
 • 16:20TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulu, birleşimi açan Meclis Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı'nın rahatsızlanması nedeniyle Sadık Yakut başkanlığında çalışmalarına devam ediyor.
 • 03:03İç Güvenlik Paketi'nde 6 Madde Daha Geçti: Polis Olma Yaşı Değiştiİç Güvenlik Paketi'nde 6 Madde Daha Geçti: Polis Olma Yaşı Değiştiİç Güvenlik Paketi'nin dün başlayan ve 12 saat süren çalışma sonucu 21, 22, 23, 24, 25 ve 26. maddeleri kabul edildi. Lisans mezunları için polis olma yaşı değişti.
 • 02:05HDP'li Vekillerden Genel Kurul'da Poşulu ProtestoHDP'li Vekillerden Genel Kurul'da Poşulu ProtestoTBMM Genel Kurulu'nda, kamuoyunda 'İç Güvenlik Paketi' olarak bilinen tasarının görüşmeleri sırasında HDP'li milletvekilleri poşu takarak, tasarıyı protesto etti.
 • 07:29Genel Kurul, 17 Saattir Çalışmaya Devam EdiyorKamuoyunda İç Güvenlik Paketi olarak bilinen 132 maddelik kanun tasarısının 16. maddesi görüşülmeye devam ediliyor.
 • 14:35TBMM Genel Kurulu ToplandıTBMM Genel Kurulu Meclis Başkanvekili Sadık Yakut başkanlığında toplandı.
 • 05:22İç Güvenlik Paketinde 10 Madde Geçti, Geceye Protestolar Damga Vurduİç Güvenlik Paketinde 10 Madde Geçti, Geceye Protestolar Damga VurduTBMM’de görüşülmeye başlanan İç Güvenlik Paketi’nin ilk 10 maddesi, muhalefetin tepkisine rağmen Genel Kurulu’nda kabul edildi.
 • 03:28İç Güvenlik Paketi" TBMM Genel Kurulu'ndaTBMM Genel Kurulu'nda, İç Güvenlik Paketi'nin görüşmeleri tartışmalarla sürüyor.
 • 02:035. Günde İç Güvenlik Paketinin Geneli Üzerinden Görüşmelere Başlandı5. Günde İç Güvenlik Paketinin Geneli Üzerinden Görüşmelere BaşlandıTBMM Genel Kurulunda 4 gündür tartışmalara ve kavgalara sebep olan İç Güvenlik Paketinin geneli üzerinden görüşmelere 5. günde başlandı.
 • 00:31Meclis'te Yönetim TartışmasıMeclis'te Yönetim TartışmasıTBMM Genel Kurulu'nun muhalefet milletvekilleri TBMM Başkanvekili Sadık Yakut'un 'Korsan yönetim' yaptığını iddia etiler.
 • 23:05Hdp Grubu Selfie ÇektiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nun 59. birleşimi yoklama ile açıldı.
 • 01:24TBMM Genel KuruluMeclis Başkanvekili Sadık Yakut, "Bu Meclis'in çalışması gerekir. Hemen kapatacak mıyız? Böyle bir anlayış doğru değil" dedi.
 • 23:53TBMM Genel Kurulu'nda Gerginlik SürüyorTBMM Genel Kurulu'nda Gerginlik SürüyorTBMM Genel Kurulu’nda yaşanan tartışmanın uzamaması için ara veren Meclis Başkanvekili Sadık Yakut’a CHP Grup Başkanvekili Engin Altay tepki gösterdi.
 • 23:30Genel Kurul'da Tansiyon Düşmüyor‘İç Güvenlik Paketi’nin ele alındığı TBMM Genel Kurulu’nda tansiyon düşmüyor.
 • 22:46TBMM Genel KuruluMeclis Başkanvekili Sadık Yakut, "Başkanlığın gündeme girmiş tasarı ve teklifi işleme almama, gündemden çıkarma, komisyona iade etme yetkisi bulunmadığını söyledi.
 • 18:08Muhalefet, Cemil Çiçek ile GörüştüMuhalefet partilerin grup başkanvekilleri Meclis Başkanı Cemil Çiçek ile görüşerek, Meclis Başkanvekilleri Ayşenur Bahçekapılı ve Sadık Yakut’un İç Güvenlik Paketi görüşmelerinden geri çekilmesini istedi.
 • 18:00TBMM Genel KuruluTBMM Başkanvekili Sadık Yakut, "Genel Kurul'da sayın milletvekillerimizin daha nezaketli, daha zarafetli, daha saygılı olmalarını ve fiili kalkışmaların da Başkanlık Divanı tarafından tasvip edilmediğini söylüyoruz, kınıyoruz" dedi.
 • 15:26TBMM Genel KuruluCHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün, Meclis Başkanvekili Sadık Yakut'un Genel Kurul'da birleşimin açılması için toplantı yeter sayısının olduğunu söylemesine itiraz ederek "yoklama" istemesi TBMM Genel Kurul'da tartışmaya neden oldu.
 • 15:16TBMM Genel Kurulu Yine Gergin AçıldıTBMM Genel Kurulu Yine Gergin AçıldıTBMM Genel Kurulunun yoklama yapılmadan açıldığı gerekçesi ile tepki gösteren muhalefet milletvekilleri, Meclis Başkanvekili Sadık Yakut ile tartıştı.
 • 17:33TBMM Başkanvekili Sadık Yakut'un Kardeşi Sait Yakut Aday Adaylığı Başvurusunu YaptıTBMM Başkanvekili Sadık Yakut'un Kardeşi Sait Yakut Aday Adaylığı Başvurusunu YaptıTBMM Başkanvekili Sadık Yakut’un kardeşi Sait Yakut, AK Parti’den Kayseri milletvekili aday adaylığı için Kayseri AK Parti İl Başkanlığı’na başvurdu.
 • 14:01Bakan Yıldız: Petrol Fiyatlarında Büyük Sıçrama Olmayacağını Ümit Ediyoruz (2)Bakan Yıldız: Petrol Fiyatlarında Büyük Sıçrama Olmayacağını Ümit Ediyoruz (2)Bakan YILDIZ: MALEZYA'YA 60 MİLYAR DOLAR GÖTÜRMÜŞÜZ Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, eski Başbakan Yardımcısı AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, AK Parti milletvekilleri Yaşar Karayel ve İsmail Tamer ile birlikte AK Parti Kayseri Kadın Kolları kongresine katıldı.
 • 18:33Tapelerin Not Defteri Olarak Basılması Genel Kurul'a TaşındıCHP Grup Başkanvekili Gök, 17 Aralık soruşturmasına ilişkin bazı tapelerin not defteri olarak bastırılması dolayısıyla Meclis Başkanlığı'nı kutlarken, AK Parti Başkanvekili Aydın ise uygulamayı "skandal" olarak nitelendirerek ilgililer hakkında işlem yapılmasını istedi TBMM Başkanvekili Yakut: "Meclis.
 • 16:402'bloknot' ile İlgili TBMM Başkanlığı'nın İnceleme Başlattı2'bloknot' ile İlgili TBMM Başkanlığı'nın İnceleme Başlattı'Bloknot' ile ilgili TBMM Başkanlığı'nın inceleme başlattı (1) TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, 'bloknot' ile ilgili Meclis Başkanlığı'nın inceleme başlattığını açıkladı.
 • 16:331'bloknot' ile İlgili TBMM Başkanlığı'nın İnceleme Başlattı1'bloknot' ile İlgili TBMM Başkanlığı'nın İnceleme Başlattı'Bloknot' ile ilgili TBMM Başkanlığı'nın inceleme başlattı (1) TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, 'bloknot' ile ilgili Meclis Başkanlığı'nın inceleme başlattığını açıkladı.
 • 15:25TBMM Genel Kurulu ToplandıTBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Sadık Yakut başkanlığında toplandı.
 • 16:47TBMM Genel Kurulu ToplandıTBMM Genel Kurulu Başkan Vekili Sadık Yakut başkanlığında toplandı.
 • 16:34TBMM Genel Kurulu ToplandıTBMM Genel Kurulu, Meclis Başkan Vekili Sadık Yakut başkanlığında toplandı.