SON DAKİKA SADIK YAKUT HABERLERİ

Son Dakika Sadık Yakut Haberleri


SADIK YAKUT

Sadık Yakut, 3 Şubat 1956'da Kayseri Büyükkaramanlı Köyü'nde doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Kumru'dur. Hukukçu; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Halfeti, Çamardı ve Savaştepe Cumhuriyet Savcılığı, Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü Tetkik Hâkimliği,... Devamı

02:53
Maden Kanunu Tasarısı TBMM'de Maden Kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik yapılmasına yönelik yasa tasarısının 22 maddesi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
21:59
Maden Kanunu Tasarısı TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynakları Bakanı Yıldız "Ocak ayı sonu itibariyle 7 bin 202 adet maden arama ruhsatı, 13 bin 424 işletme ruhsatı bulunuyor." dedi.
18:33
Tapelerin Not Defteri Olarak Basılması Genel Kurul'a Taşındı CHP Grup Başkanvekili Gök, 17 Aralık soruşturmasına ilişkin bazı tapelerin not defteri olarak bastırılması dolayısıyla Meclis Başkanlığı'nı kutlarken, AK Parti Başkanvekili Aydın ise uygulamayı "skandal" olarak nitelendirerek ilgililer hakkında işlem yapılmasını istedi TBMM Başkanvekili Yakut: "Meclis.
17:17
TBMM Başkanlığı 'Bloknot' ile İlgili İnceleme Başlattı TBMM logosuyla 17 Aralık tapeleri kullanılarak basılan 'bloknotlar' ile ilgili Meclis Başkanlığı, inceleme başlattığını açıkladı.
TBMM Başkanlığı 'Bloknot' ile İlgili İnceleme Başlattı
16:40
2'bloknot' ile İlgili TBMM Başkanlığı'nın İnceleme Başlattı 'Bloknot' ile ilgili TBMM Başkanlığı'nın inceleme başlattı (1) TBMM Başkanvekili Sadık Yakut, 'bloknot' ile ilgili Meclis Başkanlığı'nın inceleme başlattığını açıkladı.
2'bloknot' ile İlgili TBMM Başkanlığı'nın İnceleme Başlattı
15:06
Maden Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulunda TBMM Genel Kurulunda, Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısının görüşmeleri sürüyor.
19:21
Maden Kanun Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Şu anda, bu ay itibarıyla elektrik ve doğal gaz fiyatlarında yeni bir düzenlemeye gitmediğimizi söylüyorum.
17:17
TBMM Genel Kurulu'nun Şubat Ayı Çalışma Programı Belli Oldu TBMM Genel Kurulu'nun 48. birleşimi saat 14.00'te yoklamasız açıldı.
21:21
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulu'nda, Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
16:47
TBMM Genel Kurulu Toplandı TBMM Genel Kurulu Başkan Vekili Sadık Yakut başkanlığında toplandı.
13:16
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri’nin büyük bir merak içinde beklediği Yüksek Hızlı Tren projesinin hayata geçtiğini açıklayarak, “Proje bedeli 1 milyar 885 milyon 292 TL olarak belirlenmiştir” dedi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması
16:43
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
2kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:56
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
3kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:44
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
1 Kayseri Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
14:00
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "12 yıldır bir yandan hizmet için bir yandan da karanlık odalardaki senaryolarla, vesayetçi sistemin oyunlarıyla uğraşıyoruz.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan: 12 Yılda Hem Şeytan Taşladık Hem de Tavaf Ettik
13:44
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması AK Parti Kayseri İl Kongresine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, çözüm sürecine ilişkin, “Bu süreç inşallah başarıya ulaşacak.
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan Açıklaması
13:02
Turizmde, Erciyes ve Kapadokya İşbirliği İçin Çalıştay Erciyes Dağı ve Kapadokya bölgelerinin, turizm pastasından daha fazla pay almasına yönelik Nevşehir'de Erciyes- Kapadokya Çalıştayı yapıldı.
Turizmde, Erciyes ve Kapadokya İşbirliği İçin Çalıştay
21:08
Erciyes ve Kapadokya, Turizmde Güçlerini Birleştiriyor Erciyes ve Kapadokya, turizmde güçlerini birleştiriyor- Erciyes Dağı'ndaki kayak turizmi ve Kapadokya bölgesinin kültür turizimi potansiyelinin birlikte değerlendirilmesi için çalışmalar sürüyor Yılda 3 milyon turistin ziyaret ettiği Kapadokya bölgesi ile önemli kış turizmi merkezlerinden Erciyes Dağı'nın turizm potansiyelinin birleştirilmesi için "kültür kayağı" konsepti değerlendirme toplantısı yapıldı.
Erciyes ve Kapadokya, Turizmde Güçlerini Birleştiriyor
20:13
Erciyes ve Kapadokya, Turizmde Güçlerini Birleştiriyor Erciyes Dağındaki kayak turizmi ve Kapadokya bölgesinin kültür turizmi potansiyelinin birlikte değerlendirilmesi için çalışmalar devam ediyor.
Erciyes ve Kapadokya, Turizmde Güçlerini Birleştiriyor
17:55
AK Parti Şarkışla Kadın Kolları Kongresi AK Parti Şarkışla Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi'nde, başkanlığa Gül Acar, yeniden seçildi.
13:05
AK Parti'de Kadın Kolları Kongreleri AK Parti, İncesu ve Yeşilhisar ilçelerinde kadın kolları kongrelerini gerçekleştirdi.
10:25
AK Parti Kadın Kolları Kongresi AK Parti İncesu ve Yeşilhisar, 4. Olağan Kadın Kolları İlçe Kongreleri gerçekleştirildi.
AK Parti Kadın Kolları Kongresi
12:18
TBMM Başkanvekili Yakut, Hatay'da Yakut: "Üst üste seçime girip birinci olmak ve her girdiği seçimde bir öncekine göre oyunu artırmak büyük bir başarıdır ve dünyada emsali yoktur"
11:59
Kamu Denetçiliği Kurumu'na 2 Yılda Yaklaşık 13 Bin Şikayet Geldi Kamu Denetçiliği Kurumu'na iki yılda 12 bin 982 adet şikayet başvurusu yapıldı.
16:09
Elektrik Çarpması Sonucu Hayatını Kaybeden İşçi Son Yolculuğuna Uğurlandı Kayseri’nin Pınarbaşı İlçesi’ne bağlı Yenihan Mahallesi’nde dün akşam saatlerinde onarmak için çıktığı elektrik direğinde, elektrik çarpması sonucu hayatını kaybeden KCETAŞ işçisi Şamil Yaldız, son yolculuğuna uğurlandı.
Elektrik Çarpması Sonucu Hayatını Kaybeden İşçi Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:07
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması Kayseri’nin Melikgazi ve Kocasinan ilçe başkanlıklarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Fransa’da yaşanan olayla ilgili, terörün her türlüsünü lanetlediklerini söyledi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız Açıklaması
13:37
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de- Bakan Yıldız, elektrik akımına kapılarak hayatını kaybeden işçinin cenaze törenine katıldı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, elektrik arızasını gidermek için çıktığı direkte akıma kapılarak, hayatını kaybeden işçi Şamil Yaldız'ın (47) cenaze törenine katıldı.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de
13:32
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de Bakan Yıldız, elektrik akımına kapılarak hayatını kaybeden işçinin cenaze törenine katıldı.
14:30
Türkiye?nin En Yaşlı Lisanslı Kayakçısına Hazin Tören Türkiye'NİN en yaşlı ve kategorisinde onlarca Türkiye Şampiyonluğu ve madalyası bulunan, geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren 78 yaşındaki Hasan Mutlu, binlerce kişinin katıldığı cenaze töreni sonrası gözyaşları arasında toprağa verildi.
Türkiye?nin En Yaşlı Lisanslı Kayakçısına Hazin Tören
14:14
Şampiyon Veteran Kayakçı Mutlu, Toprağa Verildi Kayseri'de kazada yaşamını yitiren 'Türkiye'nin en yaşlı kayakçısı' unvanına sahip 78 yaşındaki Hasan Mutlu, bugün binlerce kişinin katıldığı törenle toprağa verildi.
Şampiyon Veteran Kayakçı Mutlu, Toprağa Verildi
13:50
Kayakçı Dede" Toprağa Verildi Kayseri'de "kayakçı dede" olarak bilinen ve renkli kişiliğiyle tanınan Hasan Mutlu'nun cenazesinde tabutunun üstüne madalyası konuldu.
13:49
Kayakçı Dede" Toprağa Verildi "Kayakçı dede" toprağa verildi- Kayseri'de "kayakçı dede" olarak bilinen ve renkli kişiliğiyle tanınan Hasan Mutlu'nun cenazesinde tabutunun üstüne madalyası konuldu Kayak sporuna olan tutkusuyla bilinen Kayseri'nin renkli kişiliklerinden "kayakçı dede" lakaplı 78 yaşındaki Hasan Mutlu'nun cenazesi toprağa verildi.
Kayakçı Dede' Toprağa Verildi
12:53
Kayakçı Dede' Son Yolculuğuna Uğurlandı Kayseri’de geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden, ‘Kayakçı dede’ olarak tanınan 78 yaşındaki Hasan Mutlu son yolculuğuna uğurlandı.
Kayakçı Dede' Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:16
Doç.Dr.Özgener'e TUBİTAK Teşvik Ödülü TUBİTAK 49. Bilim,Özel ve Teşvik Ödülleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayında düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Doç.Dr.Özgener'e TUBİTAK Teşvik Ödülü
18:10
İletişim Fakültesi Öğrencileri Ödülleri Kutladı TBMM Başkanvekili Yakut: "Nasıl milli gelirimizi bugünkü noktalara getirmişsek, bundan sonra da gelişmemiz için yer altı ve yer üstü zenginliklerine ihtiyacımız yok. En büyük kaynağımız gençlerimizdir"
İletişim Fakültesi Öğrencileri Ödülleri Kutladı
20:33
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Bütçe tasarısının 8 maddesi daha kabul edildi.
20:26
CHP'li Vekil, Meclis Kürsüsünde Çay-Süt Hesabıyla Ekonomik Dengesizliği Anlattı CHP'li Ensar Öğüt, TBMM'de kürsüye getirdiği çay tepsisi ve süt şişesi ile çay ve süt hesabı yaparak İstanbul ile Anadolu arasındaki ekonomik dengesizliği anlattı.
CHP'li Vekil, Meclis Kürsüsünde Çay-Süt Hesabıyla Ekonomik Dengesizliği Anlattı
11:30
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısının görüşülmesine 6. madde üzerinden başlandı.
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
23:17
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda Maliye Bakanı Şimşek "Toplam rezervin toplam dış borç stoğuna oranında iyileşme var ama kısa vadeli borçlanmaya oranında kötüleşme söz konusu" dedi.
16:44
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda HDP Bitlis Milletvekili Zenderlioğlu: "AKP hükümetinin hazırladığı bütçe, halkı soyma, yoksullaştırma, işsiz bırakma, Türkiye'nin geleceğini karartma ve güzel yarınlara ipotek koyma bütçesidir" HDP Van Milletvekili Üçer: "Rakamların hepsi hikayedir.
15:58
CHP Milletvekili Erdoğdu: Yandaş İş Adamlarının Yüzde 95 Vergisi Silindi CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, bütçe görüşmelerinde Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e, “Yandaş iş adamlarının, milletin anasına küfreden Mehmet Cengiz'in ne kadar vergisini sildiniz tarhiyat uzlaşmasında?
15:18
Toprak: Darbe Tankla Yapılır Siz Çarşı'nın Elindeki Kaşkolü Darbe Aracı Gördünüz CHP Milletvekili Erdoğan Toprak, Beşiktaş Çarşı grubunun duyarlılıkları yüksek, bu toplumun en sağduyulu gruplarından biri olduğunu söyledi.
14:20
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda MHP Manisa Milletvekili Akçay: "AKP iktidarı ülkemizin kaynakları ülkenin refahı, huzuru ve kalkınması için değil, bir avuç iktidar sahibi ve yandaşın zenginleşmesi için kullanmıştır" CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Ana muhalefet partisinin binalarında, polise arama yetkisi veren bir kararı yargı veriyorsa Türkiye'de kuvvetler ayrılığı kalmamış demektir.
12:42
Koray Aydın: Önümüzdeki Seçimde Verilecek Her Oy Öcalan'ın Affına Verilecek MHP Milletvekili Koray Aydın, İmralı’daki yapılan görüşmelerde hükümet ile İmralı arasında dağ kadrosu arasında varılan mutabakat metninin ana omurgasını özerkliğin oluşturduğunu söyledi.
11:02
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Milli Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü, Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı, Kamu İhale Kurumu, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu bütçeleri ile Gelir Bütçesi'nin görüşülmesine başlandı.
22:57
"3. Nükleer Santralle Alakalı Herhangi Bir Yer Tespit Edilmedi" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, "3. nükleer santralle alakalı herhangi tespit edilmiş ve netleştirilmiş yer bulunmamaktadır." dedi.
21:31
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız'ın, bir CHP'li milletvekilinin santral lisansı aldığı iması gerginliğe neden oldu Yıldız: "Aranızdan herhangi bir arkadaşın aldığı rüzgar lisansından, güneş lisansından bahsederek gizem oluşturmaya çalışmıyorum.
11:13
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı bütçelerinin görüşülmesine başlandı.
21:24
İçişleri Bakanı: Oslo Sabote Edilmeseydi İyi Sonuçlar Elde Edecektik İçişleri Bakanı Ala, milletvekillerinin Oslo sorusuna, "sabote edilmeseydi, istihbarat örgütleriyle deşifre edilmeseydi, Türkiye çok daha iyi sonuçlar elde edeceğimiz bir sürecin başlangıcı olacaktı." dedi.
İçişleri Bakanı: Oslo Sabote Edilmeseydi İyi Sonuçlar Elde Edecektik
19:30
Emniyet Teşkilatında 2014'de Atama-yer Değiştirme Sayısı 61 Bin 32 Oldu Emniyet Teşkilatında atama ve yer değiştirmelere ilişkin yapılan eleştirilere cevap veren İçişleri Bakanı Efgan Ala, "2011 yılında yer değiştirme 47 bin 234, 2012’de 49 bin 393, 2013’de 47 bin 462, 2014’den 49 bin 742. Toplamda 2011 yılında bütün atamalar 63 bin 419, 2012 yılında 61 bin 129, 2013’de 58 bin 495, 2014’de 61 bin 32. Aslında rutin bir seyir izlenmiştir.
Emniyet Teşkilatında 2014'de Atama-yer Değiştirme Sayısı 61 Bin 32 Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 20:34:00. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SADIK YAKUT HABERLERİ
[Hata Bildir]