05:0000
SON DAKİKA SADIK YAKUT HABERLERİ

Son Dakika Sadık Yakut Haberleri


SADIK YAKUT

Sadık Yakut, 3 Şubat 1956'da Kayseri Büyükkaramanlı Köyü'nde doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Kumru'dur. Hukukçu; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Halfeti, Çamardı ve Savaştepe Cumhuriyet Savcılığı, Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü Tetkik Hâkimliği,... Devamı

  Bakan İslam: Vandalizme İzin Yok

  Bakan İslam: Vandalizme İzin Yok

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, insanların gösteri yapma hakkı bulunduğunu, ancak Vandalizme izin verilemeyeceğini söyledi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti İlçe Kongreleri

  AK Parti'de Akkışla ve Sarıoğlan ilçe kongrelerinin tamamlandığı bildirildi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  AK Parti İlçe Kongreleri

  AK Parti İlçe Kongreleri

  AK Parti Kayseri teşkilatı tarafından, 5. Olağan İlçe Kongreleri kaldığı yerden devam ederken, Akkışla ve Sarıoğlan ilçelerinde de kongreler tamamlandı. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  TBMM Genel Kurulu

  TBMM Genel Kurulu

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Manavgat'taki yoğun yağış sonuçu Naras Barajı'ndaki su seviyesi 13 metre birden yükseldi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Akademik Personel Zam Tasarısı, Genel Kurul'da

  Akademik Personel Zam Tasarısı, Genel Kurul'da

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır: "(Cumhurbaşkanlığı Sarayı) Sayın Erdoğan hukuka uygun bir şekilde yapılmış binada seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olarak oturmaktadır. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu

  Meclis Başkanvekili Yakut ve Grup başkanvekilleri HDP'li yöneticiye yapılan bıçaklı saldırıyı kınadı CHP Grup Başkanvekili Gök: "Saldırının yapılış biçimi ve uygulanan yöntem dikkate alındığında arkasının çok dikkatli bir şekilde araştırılması ve toplumu aydınlatıcı açıklamaların emniyet güçleri tarafından. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Davutoğlu: Bizim Türkiye'yi Küresel Güç Yapma İddiamız Var

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'de 2 siyasi anlayış olduğunu ifade ederek, "Bizim bu ülkeyi küresel güç yapma iddiamız var." dedi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  "Erciyes ve Kayseri, Siyasetimizin de Zirvesini Bağrından Çıkardı"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Erciyes ve Kayseri, siyasetimizin de zirvesini bağrından çıkardı." dedi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Kayseri'de Toplu Açılış Töreni

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Sayın Başbakanım, Kayseri sizin Ankara'daki yükünüzü hem siyaseten hem de idareten hafiletecek yönetim tarzıdır" "Biz, sizlerle beraber, AK Parti hükümetlerine biçilen ömürlere rağmen ve 6 ayda bir sonlandırma mücadelelerine rağmen inşallah çalışmalarımıza devam. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Gezi Parkı, 17 Aralık ve Kobani eylemleri öz güvene saldırıdır" dedi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Kayseri'de

  Davutoğlu, Erciyes Üniversitesinde konuştu: "Aşı geliştirmeyle yüzde 100 milli bir aşı sektörü, bilimsel tabanı oluşturacağınızı duymaktan memnun oldum. Kalkınma Bakanlığına sunduğunuz proje ne ise onun arkasındayım" "Başbakanlık görevine gelir gelmez ilk baktığım dosyalardan biri akademisyenlerimizin özlük haklarıydı. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu, Kayseri'ye Geldi

  Başbakan Davutoğlu, Kayseri'ye geldiKAYSERİ (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, "ANA" uçağıyla saat 11.46'da Kayseri'ye geldi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu Kayseri'de

  Başbakan Davutoğlu Kayseri'de

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, bir dizi ziyaret ve açılışlara katılmak üzere Kayseri'ye gitti. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu, Kayseri'ye Geldi

  Başbakan Davutoğlu, Kayseri'ye Geldi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "ANA" uçağıyla saat 11.46'da Kayseri'ye geldi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanlığı'na Sadık Yakut Vekalet Edecek

  Cumhurbaşkanlığı'na Sadık Yakut Vekalet Edecek

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 22-24 Ekim tarihleri arasındaki Letonya ve Estonya ziyaretleri sırasında Cumhurbaşkanlığı makamına Sadık Yakut vekalet edecek. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  2. Uluslararası Ombudsmanlık Sempozyumu

  2. Uluslararası Ombudsmanlık Sempozyumu

  TBMM Başkanı Vekili Yakut: "Kamu denetçiliği kurumu vatandaşın devlet karşısında kendini korumasını ve savunmasını sağlamak için oluşturulmuş bir kurumdur. (21 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 05:00:05. #1.11#