SON DAKİKA SAFRANBOLU HABERLERİ

Son Dakika Safranbolu Haberleri

11:56
Meteoroloji: Yoğun Kar Yağışına Dikkat, Hangi İllerde Kar Yağacak ? Hangi illerde kar yağışı bekleniyor ? Meteoroloji, bazı bölgede kuvvetli ve yer yer yoğun kar şeklinde görüleceğini belirterek, uyarıda bulundu.
Meteoroloji: Yoğun Kar Yağışına Dikkat, Hangi İllerde Kar Yağacak ?
10:48
İstanbul'a Kar Sürprizi İstanbul'da sağanak yağış, yerini kara bıraktı. Meteoroloji, kuvvetli yağışa karşı uyarılarda bulundu.
İstanbul'a Kar Sürprizi
19:51
Karabük'te Eğitime Kar Engeli Karabük'te, yoğun kar yağışı nedeniyle merkez ilçenin yanı sıra Safranbolu ve Eflani ilçelerinde okullar yarın bir günlüğüne tatil edildi.
19:29
Karabük'te Eğitime Bir Gün Ara Karabük’te eğitim öğretime 12 Ocak 2015 tarihinde bir gün ara verildi.
18:58
Yurtta Kış Karabük'te 184 köye ulaşım sağlanamıyor.
14:55
Karabük'te 211 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Karabük’te, etkili olan kar yağışının ardından 211 köy yolu ulaşıma kapandı.
23:43
Üniversite Öğrencilerinden Kartopu Savaşı Karabük’te onlarca üniversite öğrencisi, kartopu savaşı yaparak karın keyfini çıkardı.
Üniversite Öğrencilerinden Kartopu Savaşı
11:45
Kooperatifçilikle İlgili Akıllarda Olumsuzluklar Var" KOOPKUR Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ersoy: "Türkiye'de 'kooperatifler' denilince akla bazı yapı konut kooperatifleriyle ilgili yıllar önce yaşanan olumsuzluklar geliyor" "Gerçekten bir arada çalışarak hem ülkeye hem de kendilerine katkı sağlayabilecekleri, kaynakları daha rasyonel kullanabilecekleri.
18:36
AK Parti Karabük İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: "İktidarımız adeta şoför gibi. Şoför sürekli dikiz aynalarına bakarsa bir yere toslar.
17:13
AK Parti Karabük İl Başkanlığı Kongresi AK Parti Karabük İl Başkanlığı Kongresi, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Soylu ve Mehmet Ali Şahin’in katılımıyla gerçekleştirildi.
AK Parti Karabük İl Başkanlığı Kongresi
15:51
Kartepe Belediye Personeli Safranbolu'yu Gezdi "Dünya Kenti" ününe kavuşan ve UNESCO tarafından "Dünya Mirası Lisesi'ne alınan Safranbolu'ya bir kültür gezisi gerçekleştirdi.
Kartepe Belediye Personeli Safranbolu'yu Gezdi
15:51
Kartepe Belediye Personeli Safranbolu'yu Gezdi "Dünya Kenti" ününe kavuşan ve UNESCO tarafından "Dünya Mirası Lisesi'ne alınan Safranbolu'ya bir kültür gezisi gerçekleştirdi.
22:23
Vali Yavuz'dan Meclis'te Önemli Mesajlar Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, hem seçilmiş, hem de atanmışlar olarak kendilerine verilen görevleri ve sorumlulukları zorlayarak ‘en iyisini nasıl yapalım, insanımıza daha iyi nasıl hizmet edelim’ anlayışı içerisinde çok güzel bir ahenkle çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.
Vali Yavuz'dan Meclis'te Önemli Mesajlar
19:36
Karabük'te 43 Köy Yolu Ulaşıma Açıldı Karabük’te kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan 162 köy yolundan 43’ü yeniden ulaşıma açıldı.
15:12
Karabük'te Kar Esareti Sürüyor Karabük’te aralıklarla devam eden kar yağışı ilçelerde etkisini sürdürürken, 162 köy yolu ile irtibat kesildi.
Karabük'te Kar Esareti Sürüyor
14:38
Yurtta Kış Karabük'te kar yağışı nedeniyle 162 köye ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
14:00
Dünya Miras Alanları Adına Unesco ile İmzalar Atıldı Dünya Kültür Mirasını koruma yönünde Türkiye’nin ilk UNESCO Kürsüsü UNESCO (Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu) Genel Direktörü Irina Bokova ile Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın arasında imzalanan protokol ile kuruldu.
Dünya Miras Alanları Adına Unesco ile İmzalar Atıldı
20:45
Safranbolu'nda Kediler İçin Özel Barınak Karabük'ün Safranbolu ilçesinde kedilerin soğuktan telef olmasını engellemek için belediye tarafından sokaklara tarihi Safranbolu evi görünümünde kulübeler yerleştirildi.
Safranbolu'nda Kediler İçin Özel Barınak
20:18
Yurtta Kış Karabük'te ulaşıma kapanan 106 köy yolundan 23'ü açıldı.
20:07
Karabük'te 83 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Karabük’te aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle 83 köy yolu ulaşıma kapandı.
18:40
Yurtta Kış Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, kedilerin soğuktan telef olmasını engellemek için belediye tarafından sokaklara tarihi Safranbolu evi görünümünde kulübeler yerleştirdi Belediye Başkanı Aksoy: "Kış aylarının soğuk havalarından sokakta kalan hayvanları koruyoruz"
16:49
Unesco ile Kadir Has Üniversitesi Arasında Ortaklık "Dünya Miras Alanlarının Yönetimi ve Tanıtımı: Yeni Medya ve Toplumsal Katılım UNESCO Kürsüsü", tarafların imzasıyla çalışmalarına başladı UNESCO Genel Direktörü Bokova: "Kültürel alanları şiddet ve çatışmaya karşı korumak, iklim değişiminin yarattığı tehlikeleri hafifletmek, sınır ötesi projeleri büyütmek.
Unesco ile Kadir Has Üniversitesi Arasında Ortaklık
13:11
Yurtta Kış Karabük'te kar nedeniyle 106 köye ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
21:19
Yurtta Kış Karabük'te kar nedeniyle 71 köye ulaşım sağlanamıyor.
16:06
Karabük' Te Öğrenci Servisi Tünel Girişine Çarptı Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören yaralı öğrencileri ziyaret etti.
Karabük' Te Öğrenci Servisi Tünel Girişine Çarptı
15:55
Karabük'te Öğrenci Servisi Tünel Girişine Çarptı: 1 Ölü, 19 Yaralı (4) Vali YARALILARI ZİYARET ETTİ Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören yaralı öğrencileri ziyaret etti.
Karabük'te Öğrenci Servisi Tünel Girişine Çarptı: 1 Ölü, 19 Yaralı (4)
18:40
MHP'de Asker Dönemi MHP Safranbolu İlçe Başkanlığını Muharrem Asker kazandı.
MHP'de Asker Dönemi
18:45
MHP'de Seçim Heyecanı MHP Safranbolu İlçe Başkanlığına aday olan Muharrem Kaba, hafta sonu yapılacak kongrede ve sonrasında amaçlarının MHP’nin gücüne güç katmak olduğunu söyledi.
MHP'de Seçim Heyecanı
13:36
Karabük'te 29 Köy Yolu Yeniden Ulaşıma Açıldı Karabük’te kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan 60 köy yolundan 29’u yeniden ulaşıma açıldı.
11:02
Yurtta Kış Karabük'te kar yağışı nedeniyle 30 köy yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
17:01
Karabük'te 75 Köy Yolu Ulaşıma Açıldı Karabük’te kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan 135 köy yolundan 75’i yeniden ulaşıma açıldı.
15:06
Yurtta Kış Karabük'te ulaşıma kapanan 135 köy yolundan 75'i açıldı.
14:17
Şimşir Kaşıkçıdan Tahta Kaşık Tavsiyesi Ordu’da uzun yıllardır şimşir ağacından yapılan mutfak eşyalarının satışını yapan Ali Kemal Dumanoğlu, sağlıklı yaşam için tahta kaşık kullanılması tavsiyesinde bulundu.
Şimşir Kaşıkçıdan Tahta Kaşık Tavsiyesi
14:02
Karabük'te Sürücülere Alkol Cezası Karabük'te, polis ekiplerinin yeni yılın ilk saatlerinde yaptığı kontrolde 2 sürücüye alkollü araç kullanmaktan toplam 3 bin 300 lira para cezası uygulandı.
Karabük'te Sürücülere Alkol Cezası
12:35
Karabük'te Alkollü Araç Kullanan 2 Sürücüye Ceza Karabük'te, polis ekiplerinin yeni yılın ilk saatlerinde yaptığı kontrolde 2 sürücüye alkollü araç kullanmaktan toplam 3 bin 300 lira para cezası uygulandı.
Karabük'te Alkollü Araç Kullanan 2 Sürücüye Ceza
20:34
Yurtta Kış Karabük ve Safranbolu'da yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kalan 11 kişi, Afet ve Acil Durum (AFAD) İl Müdürlüğü ekipleri tarafından kurtarıldı.
16:13
Safranbolu'da Turizm Master Planı Çalışmaları Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, turizm master planı çalışmalarında büyük adımlar attıklarını belirtti.
13:55
Karabük'te 135 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Karabük’te iki gündür devam eden kar yağışı sebebiyle 135 köy yolu ulaşıma kapandı.
Karabük'te 135 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
11:41
Yurtta Kış Karabük'te 135 köy yolu ulaşıma kapandı.
15:44
Safranbolu Beyaza Büründü Karabük'ün tarihi ev ve konaklarıyla ünlü ilçesi Safranbolu, kar yağışı ile beyaza büründü.
Safranbolu Beyaza Büründü
15:01
Safranbolu Evleri Adeta "Gelinlik" Giydi Karabük'ün tarihi evleriyle ünlü Safranbolu ilçesinde, kar yağışının ardından güzel görüntüler oluştu.
13:40
Çifte Diplomalı Romantik Şoför Adana’da toplu taşıma aracında şoförlük yapan iki üniversite bitirmiş Mesut Ceylan’ın akademik kariyerinin yanı sıra romantikliği de dikkat çekiyor.
12:33
Yeni Yıla 'Osmanlı Nostaljisi'yle Girecekler Yılbaşı tatili için Karabük'ün Safranbolu ilçesini tercih edenler, 2015'e, Osmanlı döneminden kalan han, hamam, konak ve arnavut kaldırımlı sokaklarda girecek.
21:29
Yesüken Alpları Cenge Hazırlanıyor Türk Kılıç Sanatı Yesüken Semineri İstanbul’da gerçekleştirildi.
Yesüken Alpları Cenge Hazırlanıyor
17:39
Yesüken Semineri İstanbul'da Yapıldı Türk Savaş Sanatı Sayokan’ın kurucusu Yabgu Nihat Yiğit tarafından 2009 yılında hayata geçirilen Türk Kılıç Sanatı Yesüken, faaliyetlerine hız kazandırmak gayesiyle seminerler düzenlemeye devam ediyor.
Yesüken Semineri İstanbul'da Yapıldı
15:52
Otomobil Hafif Ticari Araçla Çarpıştı: 3 Yaralı Karabük'te, orta refüjü aşıp karşı şeride geçen otomobilin hafif ticari araçla çarpışması soncu 3 kişi yaralandı.
Otomobil Hafif Ticari Araçla Çarpıştı: 3 Yaralı
15:39
İki Otomobilin Çarpışması Sonucu 3 Kişi Yaralandı Karabük'te iki otomobil çarpıştı: 3 yaralı Karabük'te iki otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.
İki Otomobilin Çarpışması Sonucu 3 Kişi Yaralandı
14:40
Otomobil Hafif Ticari Araçla Çarpıştı: 3 Yaralı Karabük'te, orta refüjü aşıp karşı şeride geçen otomobilin hafif ticari araçla çarpışması soncu 3 kişi yaralandı.
Otomobil Hafif Ticari Araçla Çarpıştı: 3 Yaralı
14:20
Karabük'te İki Otomobil Çarpıştı: 3 Yaralı Karabük'te iki otomobilin çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.
Karabük'te İki Otomobil Çarpıştı: 3 Yaralı
13:23
Karabük'te Trafik Kazası: 3 Yaralı Karabük’te, iki otomobilin çarpışması sonrası biri ağır 3 kişi yaralandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:12:35. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAFRANBOLU HABERLERİ
[Hata Bildir]