12:3900
SON DAKİKA SAFRANBOLU HABERLERİ

Son Dakika Safranbolu Haberleri

  Safranbolu'da Bakab Toplantısı

  Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) Toplantısı yapıldı. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Karabük'e İki Baraj Yapılacak

  Karabük'e İki Baraj Yapılacak

  AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, “Karabük’ümüz ve İlçelerimiz adına ekip olarak her geçen daha da yoğun bir çalışma sürecinin içine giriyoruz. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Çinli Turistlerin Gözde Ülkeleri Arasına Türkiye de Girdi

  Çinli Turistlerin Gözde Ülkeleri Arasına Türkiye de Girdi

  Çinli turistlerin en çok gittiği 10 destinasyon arasında Türkiye de bulunuyor. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Geleceğin Ressam ve Müzisyenleri Yeteneklerini Kbü'de Sergiledi

  Geleceğin Ressam ve Müzisyenleri Yeteneklerini Kbü'de Sergiledi

  Türkiye’de ilklerin üniversitesi olan Karabük Üniversitesi tarafından “1. Ulusal Resim ve Müzik Yarışmaları” açılışı yapıldı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Safranbolu'da Mimari Dokuya Uygun Konutların İnşaatı Sürüyor

  Karabük'ün Safranbolu ilçesinde TOKİ tarafından yapılan 506 konutun tamamlanma aşamasına gelindi. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Safranbolu'nun Planlı Korumacılıkta 38'inci Yılı

  Safranbolu'nun planlı korumacılıkta 38'inci yılı- Belediye Başkanı Aksoy: - "Bireysel korumacılığın bilinçli korumacılığa dönüştüğü kentimizde restorasyonlar, koruma alanlarının bilinçli değerlendirilmesi, Safranbolu'yu korumanın başkenti yapmış, dünyada en iyi korunan 20 kentinden biri haline getirmiştir"KARABÜK (AA) - Safranbolu'da ilçenin Kültür ve Turizm Bakanlığınca 1976'da tarihi sit alanları kapsamına alınmasının 38. yıl dönümü kutlanıyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Karabük'te

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Karabük'te: - "Safranbolu'nun adı zaten biliniyor ama dünyada kardeş ülkeler, kardeş milletler ve akraba milletler topluluğu tarafından da bilinmesi için çaba harcarız"KARABÜK (AA) - Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Safranbolu'nun adı zaten biliniyor ama dünyada kardeş ülkeler, kardeş milletler ve akraba milletler topluluğu tarafından da bilinmesi için çaba harcarız" dedi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Karabük'te Açıklaması

  "Safranbolu'nun adı zaten biliniyor ama dünyada kardeş ülkeler, kardeş milletler ve akraba milletler topluluğu tarafından da bilinmesi için çaba harcarız" (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Safranbolu'da Sempozyum Yapacak

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Safranbolu'da Sempozyum Yapacak

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, bakanlık olarak Safranbolu’da uluslararası sempozyum yapmayı planladıklarını söyledi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bakan Güllüce: Bu Yapılanlar Terör ve Densizliktir

  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, son günlerde Kobani'ye yönelik IŞİD saldırılarını bahane ederek çeşitli illerde çıkarılan olayları değerlendirdi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Safranbolu'nun Planlı Korumacılıkta 38'inci Yılı

  Belediye Başkanı Aksoy: "Bireysel korumacılığın bilinçli korumacılığa dönüştüğü kentimizde restorasyonlar, koruma alanlarının bilinçli değerlendirilmesi, Safranbolu’yu korumanın başkenti yapmış, dünyada en iyi korunan 20 kentinden biri haline getirmiştir" (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gündem / 9 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gündem Özeti / 9 Ekim 2014

  Gündem Özeti / 9 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Karabük'te '1. Ulusal Resim ve Müzik Yarışmaları' Düzenlenecek

  Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, 10-11 Ekim tarihlerinde "1. Ulusal Resim ve Müzik Yarışmaları" düzenleyeceklerini söyledi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Safranbolu'ya Kurban Bayramı Bereketi

  Safranbolu'ya Kurban Bayramı Bereketi

  UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Safranbolu’da bayram tatili süresinde yerli ve yabancı 55 bin tatilci geldi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Karabük'te Kobani Protestosu: 9 Gözaltı

  Karabük’ün Safranbolu ilçesinde bir grup üniversite öğrencisi, Kobine’ye destek eylemi yapmak istemesi sonucu ilçede bulunan Kürtler tarafından engellendi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Safranbolu'ya Yeni Belediye Binası

  Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, yeni belediye binası için çalışmalara başladıklarını bildirdi. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Foça Kent Duvarları'nın 1. Etap Restorasyonu Tamamlandı

  Foça Kent Duvarları'nın 1. Etap Restorasyonu Tamamlandı

  UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde bulunan ve 1. Etap Restorasyonu tamamlanan Foça Kent Duvarları’nın açılışı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun da katılacağı törenle yapılacak. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Çocuklar, Okuldan Önce Kütüphaneyle Tanışacak

  Safranbolu'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen "Okusun da Büyüsün Projesi" kapsamında, çocuklara okul öncesinde kütüphane alışkanlığı kazandırılacak. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 12:39:48. #1.11#