10:0600
SON DAKİKA SAFRANBOLU HABERLERİ

Son Dakika Safranbolu Haberleri

  Kasiad'dan 'Ayın Konuğu' Projesi

  Kasiad'dan "Ayın Konuğu" Projesi

  Karabük ve Safranbolu İşadamları Derneği (KASİAD) Başkanı Ahmet Ramazanoğlu, "Ayın Konuğu" projesi kapsamında her ay illerinde bir konuk ağırladıkları ve tecrübelerinden yararlandıklarını bildirdi. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Yerel Seçimlerin Ardından

  Karabük Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen ile Safranbolu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Deniz, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy’u ziyaret etti. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Fatih Coşkun Kasiad'ın Ayın Konuğu Programına Katıldı

  Fatih Coşkun Kasiad'ın Ayın Konuğu Programına Katıldı

  Karabük ve Safranbolu İşadamları Derneği (KASİAD)’ın düzenli olarak yaptığı ayın konuğu programının bu ayki davetlisi Süvari Giyim CEO’su Fatih Coşkun oldu. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Kbü'ye Mimarlık Fakültesi Kuruldu

  Karabük Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı olarak Mimarlık Fakültesi kurulması Resmî Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girdi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Tarihi Bina Restorasyonuna "Kadın Eli" Değdi

  Tarihi binaların restorasyonuna el atan kadın restoratörler, iskeleyle çıktıkları metrelerce yükseklikteki binalarda ince işçiliklerini sergiliyor Üzerlerinde tulum, başlarında baretle günün erken saatlerinde erkek meslektaşlarıyla işe başlayan kadınlar, tırnaklarının kırılması, saçlarının yıpranmasına aldırmadan, verilen işi tamamlıyor Restoratör Yasemin Koçak: "İşimiz bitince adeta başka biri oluyoruz. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Mem'den Yetişkinler İçin Avrupa Birliği Projesi

  Mem'den Yetişkinler İçin Avrupa Birliği Projesi

  Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğü, Yetişkin Eğitimi için Avrupa Birliği projesi kapsamında yabancı misafirlerini ağırladı. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Tarihi Çeşmelerin Restorasyonları Sürüyor

  Tarihi Çeşmelerin Restorasyonları Sürüyor

  Safranbolu Belediyesi tarafından restorasyonlarına başlanılan tarihi çeşmelerin tadilatları hızla sürüyor. (16 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri