SON DAKİKA SAĞLIK SEN HABERLERİ

Son Dakika Sağlık Sen Haberleri

 • 20 Ekim 2016 13:40Sağlık-Sen'den Gölbaşı'na ZiyaretSağlık-Sen'den Gölbaşı'na ZiyaretSağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (SAĞLIK-SEN) Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu ve yönetim kurulu üyeleri, Gölbaşı ilçesinde temaslarda bulundu.
 • 20 Ekim 2016 12:28Sağlık-Sen'den Gölbaşı İlçesine ZiyaretSağlık-Sen'den Gölbaşı İlçesine ZiyaretSağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu ve yönetim kurulu üyeleri Gölbaşı ilçesinde sendikal faaliyette bulundu.
 • 20 Ekim 2016 12:17Bayburt'taki Sağlık Merkezlerinde Dijital Pano Sistemine GeçildiBayburt'taki Sağlık Merkezlerinde Dijital Pano Sistemine GeçildiBayburt’ta hastane, sağlık ocağı, aile hekimliği gibi sağlık merkezlerinde dijital pano sistemine geçildi.
 • 20 Ekim 2016 11:34Sağlık Çalışanlarının "Görevde Yükselme Sınavı"Memur-Sen Genel Başkan Vekili ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, geçen yıl yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı'nın beklentileri karşılamadığını, bu nedenle boş kalan kadrolar için talep ettikleri yeni sınavın 12 Şubat 2017'de gerçekleştirileceğini bildirdi.
 • 19 Ekim 2016 12:38Aile Hekimlerini Rapor Hekimi Yapmak İstiyorlarAile Hekimlerini Rapor Hekimi Yapmak İstiyorlarTürk Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Kararman, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın; özel kreş ve gündüz bakımevleri ile özel çocuk kulüplerinde çalışmak için işe gireceklerin aile hekimlerinden işe giriş rapor almalarını hakkında yönetmenlik yayınlanmasını eleştirdi.
 • 19 Ekim 2016 10:25Yıldırım'dan Çatı Sendikaya Sert YanıtYıldırım'dan Çatı Sendikaya Sert YanıtSağlık Sen İzmir Şube Başkanı Özgür Yıldırım, sağlık alanındaki üç sendikanın bir araya gelerek yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.
 • 19 Ekim 2016 10:10Sağlık Çalışanlarına Görevde Yükselme HakkıSağlık Çalışanlarına Görevde Yükselme HakkıSağlık-Sen İzmir 2. Şube Başkanı Ekrem Özdemir, Sağlık-Sen’in ısrarlı talep ve takibi sonrası, Sağlık Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı yaptığını ve bu kazanımın sağlık çalışanları için büyük bir zafer olduğunu dile getirdi.
 • 18 Ekim 2016 16:36Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: "Musul Kilit Taşıdır"Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, “Musul bizim sınırımızdır.
 • 18 Ekim 2016 15:02Sağlıklı Toplum, Sağlıklı GelecekSağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek" SempozyumuSağlık Bakanı Recep Akdağ, sağlığa harcanan paranın ekonomiye katkı olarak geri döndüğünü, sürdürülebilir bir ekonomik gelişme yapılabilmesi için sağlığa yatırım yapılması gerektiğini belirterek, "Biz de Türkiye'de sağlığın doğru alanlarına yatırım yapmaya ve parayı en iyi şekilde harcamaya çalışıyoruz.
 • 18 Ekim 2016 14:13Sağlık Sendikalarından 'Ayrımcılık' TepkisiSağlık Sendikalarından 'Ayrımcılık' Tepkisiİzmir’de sağlık iş kolu bünyesinde faaliyet gösteren kamu kurumlarında sendikal ayrımcılıklar olduğunu savunan Türkiye Kamu-Sen İzmir İl Temsilcisi Ahmet Doğruyol, bundan sonraki süreçte yapılabilecek her türlü baskı, tehdit, haksızlık ve hukuksuzluk karşısında tutanak tutarak konuyu yargıya taşıyacaklarını kaydetti.
 • 18 Ekim 2016 09:45Karaer; Karaer; "Yıpranma Payı Tüm Sağlık Çalışanlarını Kapsamalı"Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, yıpranma payının tüm sağlık çalışanlarını kapsaması ve sabit üzeri ödemenin de tüm hastanelerde yapılmasını gerektiğini belirtti.
 • 18 Ekim 2016 09:13GündemeGündemeSağlık Bakanı Recep Akdağ, Sağlık-Sen Stratejik Araştırmalar Merkezi Enstitüsünün, Halk Sağlığı Günleri kapsamında düzenlediği "Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek" sempozyumuna katılacak.
 • 17 Ekim 2016 17:26Sağlık Çalışanlarından ProtestoSağlık Çalışanlarından ProtestoSağlık-Sen Karabük Şubesi üyeleri, Safranbolu Devlet Hastanesindeki mesai saatlerinin fazlalığını ve yönetimin tutumunu protesto etti.
 • 17 Ekim 2016 16:32Hastanede Çadırlı, Enerji İçecekli ProtestoKARABÜK'ün Safranbolu İlçesi'nde Sağlık-Sen üyeleri, Devlet Hastanesi'nde çalışma saatlerinin fazlalığı ve yönetimin çalışanlara yönelik tutumlarını acil servis önünde çadır kurup, çalışanlara enerji içeceği dağıtarak protesto etti.
 • 17 Ekim 2016 16:31Karabük Hastanede Çadırlı, Enerji Içecekli ProtestoKarabük Hastanede Çadırlı, Enerji Içecekli ProtestoKarabük'ün Safranbolu İlçesi'nde Sağlık-Sen üyeleri, Devlet Hastanesi'nde çalışma saatlerinin fazlalığı ve yönetimin çalışanlara yönelik tutumlarını acil servis önünde çadır kurup, çalışanlara enerji içeceği dağıtarak protesto etti.
 • 17 Ekim 2016 16:07Karabük'te Sağlık Çalışanlarından ProtestoSağlık-Sen Karabük Şubesi üyeleri, Safranbolu Devlet Hastanesindeki mesai saatlerinin fazlalığını ve yönetimin tutumunu protesto etti.
 • 17 Ekim 2016 15:21Sağlık-Sen Üyelerinden Hastane Önünde Çadırlı EylemSağlık-Sen Üyelerinden Hastane Önünde Çadırlı EylemKarabük’ün Safranbolu ilçesinde Sağlık-Sen üyeleri, devlet hastanesinde çalışma saatlerinin fazlalığı ve yönetimin çalışanlara yönelik tutumlarını acil servis önünde çadır kurup, çalışanlara enerji içeceği dağıtarak protesto etti.
 • 17 Ekim 2016 14:49Hastanede Çadırlı, Enerji İçecekli ProtestoHastanede Çadırlı, Enerji İçecekli ProtestoKARABÜK'ün Safranbolu İlçesi'nde Sağlık-Sen üyeleri, Devlet Hastanesi'nde çalışma saatlerinin fazlalığı ve yönetimin çalışanlara yönelik tutumlarını acil servis önünde çadır kurup, çalışanlara enerji içeceği dağıtarak protesto etti.
 • 16 Ekim 2016 12:06Ensarioğlu, Ak Partili Başkanın Öldürülmesini KınadıEnsarioğlu, Ak Partili Başkanın Öldürülmesini KınadıSağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, AK Parti Dicle İlçe Başkanı Deryan Aktert’in, PKK’lı teröristler tarafından öldürülmesini kınadı.
 • 15 Ekim 2016 12:55Gündoğdu: Gündoğdu: "İslam Ülkeleri Olarak Artık Harekete Geçmeliyiz"“İslam Dünyasında Sendikacılık” Uluslararası Sempozyumunda konuşan Memur-Sen Onursal Başkanı ve TBMM İdari Amiri Ahmet Gündoğdu, “Dünyadaki enerji politakaları, mazlumun acısını daha fazla artırıyorsa, kıyımların ölümlerin bir çoğu Müslüman coğrafyalarda yaşanıyorsa artık ‘biziz’ demeliyiz, ve bulunduğumuz yerden harekete geçmeliyiz” dedi.
 • 15 Ekim 2016 11:37Başkan Özdemir: Başkan Özdemir: "Sağlık Çalışanlarına Sabit Maaş Bağlansın"Sağlık-Sen İzmir 2. Şube Başkanı Ekrem Özdemir, sağlık çalışanlarına ödenen döner sermaye bütçesinin yetersiz olduğunu ve sendika olarak sağlık çalışanlarına sabit maaş bağlanması gerektiğini vurguladı.
 • 14 Ekim 2016 12:44Sağlık Çalışanları Eşleri İçin Danıştay'a Dava AçıldıSağlık Çalışanları Eşleri İçin Danıştay'a Dava AçıldıSAĞLIK Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği'nde 30 Eylül tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanarak, yürürlüğe giren ve sağlık çalışanlarını mağdur ettiği belirtilen bazı değişikliklerin iptali için Türk Sağlık-Sen tarafından dava açıldı.
 • 13 Ekim 2016 10:42Sasam'dan Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek SempozyumuSasam'dan Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek SempozyumuSağlık ve Sosyal Hizmetler Çalışanları Sendikası Sağlık-Sen Stratejik Araştırmalar Merkezi Enstitüsü (SASAM), Halk Sağlığı Günleri kapsamında ‘Sağlıklı Toplum, Sağlıklı Gelecek’ sempozyumu düzenleyecek.
 • 13 Ekim 2016 07:29Karaer; Karaer; "Uyanık Olacağız, Bu Ülkeyi Yedirmeyeceğiz"Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, Sağlık-Sen’in 15 Temmuz sürecinde demokrasiye sahip çıktığını belirterek, “Uyanık olacağız, bu ülkeyi yedirmeyeceğiz” dedi.
 • 12 Ekim 2016 17:25Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri Önder Kahveci: Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri Önder Kahveci: "Kamuda Kan Davası Başlatacaklar"Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Kayseri ziyaretinde, Devlet Memurları Kanununda yapılacak olan değişiklikleri eleştirdi.