SON DAKİKA SAĞLIK SEN HABERLERİ

Son Dakika Sağlık Sen Haberleri

16:12
Ufuk Sağlık Sen Başkanı Bayraktar: Türk Okulları Gurur Kaynağımız Ufuk Sağlık Sen Genel Başkanı Adnan Bayraktar, Anadolu insanının bin bir emekle yurt dışında açtığı okullara sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
Ufuk Sağlık Sen Başkanı Bayraktar: Türk Okulları Gurur Kaynağımız
10:05
Kaza Yapan Ambulanstaki Sağlık Görevlilerine Darp İddiası Muğla’da bir vakaya gitmek üzere yola çıkan ambulans ile bir aracın çarpışmasıyla meydana gelen kaza sonrası 3 sağlık personelinin diğer aracın sürücüsü tarafından darp edildiği ileri sürüldü.
Kaza Yapan Ambulanstaki Sağlık Görevlilerine Darp İddiası
15:05
"Çevre Sağlığı Teknikerlerinin Mağduriyeti Giderilmelidir" Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, mahkeme kararıyla görevlerine son verilen çevre sağlığı teknikerlerinin mağduriyetinin giderilmesi gerektiğini söyledi.
'Çevre Sağlığı Teknikerlerinin Mağduriyeti Giderilmelidir'
14:32
KPSS Tercih Kılavuzundaki Hata Nedeniyle 63 Memur İşten Çıkarıldı Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, KPSS tercih kılavuzunda yer alan hata yüzünden Sağlık Bakanlığı’nda 63 memurun işten çıkarıldığını söyledi.
12:15
4-C'li Personelin 'Döner Sermaye' Zaferi Sağlık Sen İzmir Şubesi tarafından açılan davada İzmir 1.İdare Mahkemesi, Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi'nde görevli 4-C'li personele döner sermaye ödenmesine karar verdi.
4-C'li Personelin 'Döner Sermaye' Zaferi
16:46
Memur-Sen'den Belediye Başkanı Çimen'e Ziyaret Memur-Sen'e bağlı Gümüşhane birim başkanları Belediye Başkanı Ercan Çimen'i ziyaret etti.
15:46
Çocuk Doktoruna Çirkin Saldırı Bursa’da bir çocuk doktoru, hasta yakınının saldırısına uğradı.
Çocuk Doktoruna Çirkin Saldırı
15:30
Türk Sağlık-Sen Üyeleri Eylem Yaptı Türk Sağlık Sen üyesi bir grup, üniversite hastanelerinde çalışanların emeklerinin karşılığı verilmediği gerekçesiyle eylem yaptı.
12:19
Hastane Önünde "Doktora Dayak" Eylemi Sen) üyesi bir grup, Halkalı'daki Mehmet Akif Ersoy Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli bir doktorun geçtiğimiz günlerde acil serviste bir hasta yakınının saldırısına uğradığını belirterek eylem yaptı.
Hastane Önünde 'Doktora Dayak' Eylemi
12:14
Hastane Önünde Doktora Dayak Eylemi "Artık hükümet sağlıkta tehdidin, şiddetin önüne geçmelidir" Haber - Kamera: Enver ALAS - İSTANBUL / DHA Türk Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası (Türk Sağlık-Sen) üyesi bir grup, Halkalı'daki Mehmet Akif Ersoy Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli bir doktorun geçtiğimiz günlerde acil serviste bir hasta yakınının saldırısına uğradığını belirterek eylem yaptı.
Hastane Önünde Doktora Dayak Eylemi
15:19
Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısını Yaptı Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi genişletilmiş İl Divan Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
Sağlık-Sen Genişletilmiş İl Divan Toplantısını Yaptı
14:03
Sağlık-Sen Bayburt Şube Başkanı Lökoğlu Açıklaması "Sağlık Sen Bayburt Şubesi üyesi altı kişi döner sermaye davasını kazandı"
Sağlık-Sen Bayburt Şube Başkanı Lökoğlu Açıklaması
13:38
Sağlık-Sen'in 'Batman'a Eğitim Araştırma Hastanesi İstiyoruz" Kampanyası Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Sen Batman Şubesi yöneticileri, Batman’a Eğitim ve Araştırma Hastanesi açılması yönündeki taleplerini Başbakan Davutoğlu’na ilettiklerini ve bunun sözünü aldıklarını söyledi.
Sağlık-Sen'in 'Batman'a Eğitim Araştırma Hastanesi İstiyoruz' Kampanyası
10:52
Memur-Sen'den AK Parti'ye Ziyaret AK Parti Erzincan İl Başkanı Orhan Bulut’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Memur-Sen'den AK Parti'ye Ziyaret
08:58
Sağlıkçıların Lisans Tamamlama Talebi YÖK'e İletildi Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, Sağlık-Sen olarak sağlıkçıların lisans tamamlama talebini YÖK’e ilettiklerini belirtti.
Sağlıkçıların Lisans Tamamlama Talebi YÖK'e İletildi
17:25
Aktif Sağlık-Sen'den Kamu Hastaneler Birliği'ne Ziyaret Aktif Sağlık Sen Elazığ Şubesi Başkanı Ümit Karataş ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne atanan Latif Üstünel'i ziyaret etti.
13:18
Türkiye'de Doğum Yapan Anneye 103, İneğe 375 Lira Ödeniyor' Cihan Sendikaları Konfederasyonu (Cihan-Sen)'na bağlı Ufuk Sağlık-Sen Genel Başkanı Adnan Bayraktar, Türkiye'de doğum yapan anneye verilen teşvikin, ineğe verilenden daha az olduğunu belirterek, "Doğum yapan bir ineğe 375 lira doğum parası ödenirken doğum yapan bir anneye ise 103 lira doğum teşviki veriliyor.
Türkiye'de Doğum Yapan Anneye 103, İneğe 375 Lira Ödeniyor'
16:08
Doğan'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yöneticiliğine atanan Yrd. Doç. Dr. Fatih Doğan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
11:43
Karaman Devlet Hastanesi'nde Mescit Düzenlemesi Karaman Devlet Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının namazlarını kılabilmeleri için mescit yapılarak hizmete açıldı.
Karaman Devlet Hastanesi'nde Mescit Düzenlemesi
09:42
Aydın Sağlık-Sen'den Genel Sekreter Acat'a Ziyaret Sağlık-Sen Aydın Şubesi Yönetim Kurulu, Aydın’a yeni atanan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Murat Acat’ı ziyaret etti.
Aydın Sağlık-Sen'den Genel Sekreter Acat'a Ziyaret
18:59
AK Parti'li Vekilin Oy Hedefi Yüzde 70 AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, AK Parti’nin genel seçimlerdeki oy hedefinin yüzde 70 olduğunu söyledi.
AK Parti'li Vekilin Oy Hedefi Yüzde 70
16:51
Doktora Yapılan Saldırıya Kınama Sağlık Sen Ağrı Şubesi Başkanlığı, Doğubayazıt ilçesinde Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesi’nde görevli diş doktoru Cemal Yücebaş’ın darp edilmesini kınadı.
Doktora Yapılan Saldırıya Kınama
09:34
Askeri Hastane Çalışanları Sağlık Hizmet Koluna Üye Olabilecek Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, askeri hastane çalışanlarının da sağlık hizmet koluna üye olabileceklerini söyledi.
Askeri Hastane Çalışanları Sağlık Hizmet Koluna Üye Olabilecek
16:54
Vali Yaman, Memurlarla Buluştu Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Memur-Sen'e bağlı sendika başkanlarını ziyaret etti.
Vali Yaman, Memurlarla Buluştu
16:23
Türk Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Kazak Açıklaması "Sağlık çalışanlarına uygulanan performansa dayalı ek ödeme sistemi revize edilmeli"
12:45
Aksaray Belediyesi Stk'lar İstişare Toplantısı Yaptı Aksaray Belediyesi tarafından sivil toplum kuruluşlarıyla proje bazında fikir alış verişi ve istişare toplantısı düzenledi.
Aksaray Belediyesi Stk'lar İstişare Toplantısı Yaptı
09:08
112'lerde Eski Çalışma Sistemine Devam Edilecek Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, Sağlık-Sen’in girişimleri sonucu 112 Acil Sağlık Hizmetlerinde eski çalışma sistemine devam kararı alındığını belirtti.
112'lerde Eski Çalışma Sistemine Devam Edilecek
17:42
Sağlıkçılar 112'lerde Taşeronlaşma İstemiyor Sağlık Bakanlığı’nın 112 acil sağlık hizmetlerinde taşeronlaşmayı bir istihdam modeli olarak benimseyerek, çağdaş kölelik anlamına gelen bu sistem ile çalışma huzuru ve barışının zarar görmesine neden olacağı belirtildi.
Sağlıkçılar 112'lerde Taşeronlaşma İstemiyor
16:43
Manisa'da Sağlıkçılar Şiddete Karşı Eylem Yaptı Sağlık Sen Manisa Şubesi üyeleri, Manisa Devlet Hastanesi Acil Servisinde görevli sağlık personelinin darp edildikleri iddiasıyla eylem yaptı.
Manisa'da Sağlıkçılar Şiddete Karşı Eylem Yaptı
15:14
Manisa'da Sağlık Çalışanlarının Alkollüler Tarafından Darp Edilmesi Kınandı Manisa Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne giden bazı alkollü kişiler, iki erkek sağlık personelini darp etti.
12:32
Sağlık-Sen Meslektaşlarına Yapılan Saldırıyı Kınadı Sağlık-Sen üyeleri, meslektaşlarına yapılan saldırıyı kınadı.
Sağlık-Sen Meslektaşlarına Yapılan Saldırıyı Kınadı
18:21
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi protestosu SİVAS'ta faaliyet gösteren çok sayıda sivil toplum kuruluşu, Fransa'da 12 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırının ardından İslam'a yapılan saldırılara tepki göstererek, Charlie Hebdo dergisinin karikatürlerini yayınlayan Cumhuriyet Gazetesi'nin nüshasını yaktı.
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu
16:00
Sivas'ta Charlie Hebdo Protestosu Sivas'ta 34 sivil toplum kuruluşu ve bazı siyasi partiler karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
Sivas'ta Charlie Hebdo Protestosu
15:11
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepkiler Sivas'ta 34 sivil toplum kuruluşu ve bazı siyasi partiler karikatürlerin yayınlanmasını protesto etti.
14:50
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu Sivas'ta çok sayıda STK, İslam'a yapılan saldırılara tepki göstererek, Charlie Hebdo dergisinin karikatürlerini yayınlayan Cumhuriyet Gazetesinin nüshasını yaktı.
Sivas'ta Cumhuriyet Gazetesi Protestosu
11:15
Siyaset ve Strateji Konuşmaları Mardin merkezli düşünce kuruluşu USTAD tarafından düzenlenen ’Siyaset ve Strateji Konuşmaları’ devam ediyor.
Siyaset ve Strateji Konuşmaları
15:48
Ufuk Sağlık Sen: Memurların Yığınla Bekleyen Sorunları Çözüm Bekliyor Ufuk Sağlık ve Sosyal Hizmet Görevlileri Sendikası (Ufuk Sağlık Sen) Genel Başkanı Adnan Bayraktar, çalışan memurların bekleyen sorunları olduğunu ve bunların çok acil bir şekilde çözüm beklediğini söyledi.
Ufuk Sağlık Sen: Memurların Yığınla Bekleyen Sorunları Çözüm Bekliyor
14:53
Gümüşhane'de Çirkin Karikatürler Protesto Edildi Gümüşhane’de 34 sivil toplum örgütünden oluşan Sivil İnisiyatif Platformu, Peygamber Efendimiz’e yapılan hakaret içerikli karikatürler için protesto yürüyüşü düzenledi.
Gümüşhane'de Çirkin Karikatürler Protesto Edildi
18:19
Siirt'te Sağlık-Sen Divan Kurulu Toplantısı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları (Sağlık Sen) Siirt Şubesi Genişletilmiş İl Divan Kurulu toplantısı yapıldı.
18:09
Aile Hekimleri Yine Cumartesi Nöbetine Gitmedi Aile hekimlerine ve aile sağlığı merkezi çalışanlarına getirilen cumartesi nöbetleri Bursa’da kınandı.
Aile Hekimleri Yine Cumartesi Nöbetine Gitmedi
17:41
Peygamber Efendimize Hakarete Hoşgörüye Trabzon'dan Ortak Tepki Trabzon’da 26 kurum ve kuruluşun imzasıyla birlikte yayınlanan ortak açıklamada Cumhuriyet ve Zaman Gazeteleri kınandı.
08:23
4-C'lilere İş Güvencesi Fiilen Yürürlüğa Girdi Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, 4-C’li kamu çalışanlarına iş güvencesi sağlandığını müjdeledi.
4-C'lilere İş Güvencesi Fiilen Yürürlüğa Girdi
14:40
Askeri Hastane Çalışanları Sağlık Hizmet Koluna Üye Olacak Danıştay 10. Dairesi, Sağlık-Sen’in başvurusu üzerine, Genelkurmay Başkanlığı’na bağlı hastanelerde çalışan personelin büro hizmet koluna üye olmasına yönelik yönetmeliğin yürütmesinin durdurulması kararını verdi.
14:03
Karataş'tan Charlie Hebdo Dergisi ve Cumhuriyet Gazetesi'ne Kınama Aktif Sağlık-Sen Elazığ Şube Başkanı Ümit Karataş, geçtiğimiz günlerde Fransa’nın başkenti Paris’te yayım yapan Charlie Hebdo Dergisi ve Türkiye’de yayım yapan Cumhuriyet Gazetesi’ne, Peygamberimizi tasvir eden karikatürü yayınlamalarından dolayı sert tepki gösterdi.
13:50
Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanı Köksal Açıklaması "Sert geçen kış tüm şehri etkilerken, en fazla etkilenen engelliler oldu.
13:43
Askeri Sağlık Personelinin Sendikal Hakkı Sağlık Sen Genel Başkanı Memiş: ''Avrupa’nın birçok ülkesinde, askeri personel bile sendika üyesi olabilirken, bizde sivil memurların bile sendikalı olamayacağı yönündeki engel, sendikal bir ayıptı.
10:19
Sendika Başkanları MHP'de Kütahya’da 3 sendika başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Sendika Başkanları MHP'de
18:35
Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepki Memur Sen İzmir Temsilcisi Abdurrahim Şenocak: "Derginin bütün yaşananlara rağmen yeniden Hz. Muhammed'in karikatürünü yayınlaması ve bu karikatürlerin Türkiye'de de bazı gazetelerde kullanılması küstahça bir davranıştır" Sağlık Sen İzmir Şube Başkanı Atçı: "İslam peygamberini karikatürize etmek asla.
17:54
Türkiye Kamu-Sen Üyelerinin Maaş Zammı Protestosu Sendika üyeleri, Edirne Postanesi önünde maaş bordrolarını yaktı.
16:55
Nevşehir'deki Memurlar da Bordro Yaktı Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilciliği üyesi bir grup memur, hükümetin memur ve emekliye verdiği zammı protesto ederken maaş bordrolarını yaktı.
Nevşehir'deki Memurlar da Bordro Yaktı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 09:06:24. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAĞLIK SEN HABERLERİ
[Hata Bildir]