19:4400
SON DAKİKA SAĞLIK SEN HABERLERİ

Son Dakika Sağlık Sen Haberleri

   

  Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş

  Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş: - "Çözüm süreci, devletle karşı karşıya getirilen bir halkın barıştırılması projesidir"TRABZON (AA) - Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, çözüm sürecinin devletle karşı karşıya getirilen bir halkın barıştırılması projesi olduğunu söyledi. (Bugün 16:07)

   

  Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş Açıklaması

  "Çözüm süreci, devletle karşı karşıya getirilen bir halkın barıştırılması projesidir" (Bugün 15:08)

   

  Kamuda Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Çalıştayı

  Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Örnek: "Hizmetin sunulması için yeterli sayıda istihdamın, çalışma standartları ve iş güvenliğinin sağlanması, yüzde 70'ine yakını kas iskelet sistemi rahatsızlığı çeken, yüzde 30'a yakını da varis hastalığına yakalanmış ağız ve diş sağlığı çalışanlarının en büyük mesleki. (Bugün 12:52)

   

  "Sağlıkta İdareciler Siyasetin Kölesi Yapılıyor"

  Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, sağlıkta sözleşmeli idarecilik sisteminin yöneticileri siyasetin kölesi haline getirdiğini söyledi. (Dün 14:44)

   

  Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin Açıklaması

  Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin Açıklaması

  Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Turgay Çetin, Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatlarında objektif kriterler dikkate alınmadan, sübjektif ve yandaşlık değerlendirmeleri ile yapılan yönetici sözleşmelerinin, idarede zafiyet ve sağlık çalışanları arasında motivasyon eksikliğine sebep olduğunu ileri sürdü. (Dün 09:39)

   

  Türk Sağlık Senden Hastane Yönetimine Tepki

  Türk Sağlık Senden Hastane Yönetimine Tepki

  Türk Sağlık Sen Karabük Şube Başkanı Nusret Hacısüleymanoğlu, Karabük Eğitim Araştırma Hastanesinde Kasım ayı döner sermaye toplantısında personelin hak edişileri olan ek ödemelerde alınan karar gereği çalışanların mağdur edildiğini söyledi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Doktorların Zorunlu Hizmet Yerinde Düzenleme Yapıldı

  Doktorların Zorunlu Hizmet Yerinde Düzenleme Yapıldı

  Sağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, Sağlık-Sen'in girişimleri sonucu doktorların zorunlu hizmet yerlerinde düzenleme yapıldığını söyledi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Mutlu Şeker Hastaları' Konferansta Buluştu

  Mutlu Şeker Hastaları" Konferansta Buluştu

  Şehzadeler Belediyesi ve Manisa Kamu Hastaneler Birliği tarafından düzenlenen “Mutlu şeker hastaları buluşmaları” programına her yaştan çok sayıda şeker hastası adeta akın etti. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  AK Partili Vekil Mahmut Kaçar Trafik Kazası Geçirdi

  Ankara'da Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, kendi kullandığı otomobil ile AK Parti Genel Merkezi önündeki kavşakta kaza yaptı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Sağlık - Sen Doktora Yönelik Saldırıyı Kınadı

  Memur Sen'e bağlı Sağlık Sen Giresun Şube Başkanı Kerim Süral, bir aile hekiminin hasta yakının saldırısına uğramasını kınadıklarını söyledi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Türk Sağlık-Sen'den MHP'ye Ziyaret

  Türk Sağlık-Sen'den MHP'ye Ziyaret

  Türk Sağlık Sen Balıkesir il yötecileri, MHP Ayvalık İlçe Başkanı Mehmet Kaban’a nezaket ziyaretinde bulundu. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Türk Sağlık-Sen: 112 Acil İstasyonları Özelleştiriliyor

  Türk Sağlık-Sen: 112 Acil İstasyonları Özelleştiriliyor

  Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Kocaeli ilinde özel bir firmadan 18 adet ambulansın şoförü ile birlikte kiralamaya gidilmesini, "Bu hizmet alımı yöntemine gitmek ileriye dönük olarak, 112 Acil istasyonlarındaki tüm acil sağlık hizmetlerinin de hizmet alımı yöntemi ile tamamen özelleştirileceğinin bir başlangıcıdır. (18 Kasım 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.11.2014 19:44:43. #1.13#