SON DAKİKA SAĞLIK SEN HABERLERİ

Son Dakika Sağlık Sen Haberleri

 • 30 Eylül 2016 12:44Sağlık-Sen: Sağlık-Sen: "Atama ve Yer Değiştirme ile Ek Ödeme Yönetmeliği'ndeki Değişiklikler Beklentileri...Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, Sağlık Bakanlığı’nın Resmi Gazete’de yayınlanan Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği ile Ek Ödeme Yönetmeliği’nde yaptığı değişikliklerin beklentileri karşılamadığını söyledi.
 • 30 Eylül 2016 11:36Türk Sağlık Sen Manisa Şubesi'nden Sağlıkçılar İçin MevlitTürk Sağlık Sen Manisa Şubesi'nden Sağlıkçılar İçin MevlitTürk Sağlık Sen Manisa Şubesi, hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanları için mevlit okuttu.
 • 30 Eylül 2016 08:29Vali Güvençer Kamudaki Fetö Operasyonlarını DeğerlendirdiVali Güvençer Kamudaki Fetö Operasyonlarını DeğerlendirdiManisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer kamuda yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında görevden almaları ve tutuklanmaları değerlendirdi.
 • 29 Eylül 2016 18:43Sağlık Çalışanları Kreş İstiyorSağlık Çalışanları Kreş İstiyor’Zor şartlar altında, insanüstü bir gayret ve eşsiz bir fedakarlık örneği sergileyen sağlık ve sosyal hizmet çalışanları için ne yapılsa haklarının ödenmeyeceğini’ dile getiren Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa İrğat, bu fedakar emeğin, dünyada başka örneği olmadığını vurgulayarak, “Tüm çalışanlarımız için büyük önem arz eden sağlık kurumlarında kreş uygulamasının özellikle yeni hizmet binasına kavuşan hastanelerde bir an önce hayata geçirilmesini istiyoruz.
 • 29 Eylül 2016 17:06Sağlık-Sen'den Mesme Taşbağ'a PlaketSağlık-Sen'den Mesme Taşbağ'a PlaketJudo spor dalında ülkemize bronz madalya kazandıran Mesme Taşbağ, Eskişehir Sağlık-Sen Eskişehir Şubesi tarafından da onurlandırıldı.
 • 28 Eylül 2016 06:58Sağlıkta Ölüm Belgesi ve Adli Nöbetlerde Düzenleme YapıldıSağlıkta Ölüm Belgesi ve Adli Nöbetlerde Düzenleme YapıldıSağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, sağlıkçıların ölüm belgesi düzenlemesi ve adli nöbetlerde düzenleme yapıldığını belirtti.
 • 27 Eylül 2016 11:10Sendikacı Ersal Ulaş Öztemel'in Ani Ölümü Sevenlerini ÜzdüAydın’ın Efeler ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden yapan Türk Haber-Sen Aydın Şube Başkanı Ersal Ulaş Öztemel sevenlerini üzdü.
 • 26 Eylül 2016 15:5115 Temmuz Milli İrade Destanı15 Temmuz Milli İrade Destanı" ProgramıSağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, "Milletimiz, iradesine sahip çıkmış, tıpkı Çanakkale destanını yazan ecdadımız gibi 15 Temmuz günü hainlere ve iş birlikçilerine büyük ders vermiştir.
 • 26 Eylül 2016 13:19Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş AçıklamasıSağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş AçıklamasıSağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş, “Çanakkale’de 7 düvele karşı destan yazan şehitlerimizle birlikte, içimizdeki hainlere karşı destan yazan şehitlerimizi minnetle ve saygıyla anıyoruz” dedi.
 • 25 Eylül 2016 10:19Sağlık Sen'de Zafer Özdemir'inSağlık Sen'de Zafer Özdemir'inSağlık Sen 2 No’lu Şube Olağan Genel Kurul toplantısında başkan adayı Ekrem Özdemir ve ekibi zafer kazandı.
 • 24 Eylül 2016 00:00Milletvekili Göker'in Sosyal Medya Paylaşımı Protesto EdildiMilletvekili Göker'in Sosyal Medya Paylaşımı Protesto EdildiBurdur'da bazı sivil toplum kuruluşu ve sendikalar, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker'in sosyal medya hesabından bir hadis ile ilgili yaptığı yoruma tepki gösterdi.
 • 23 Eylül 2016 21:06Milletvekili Göker'in Sosyal Medya Paylaşımı Protesto EdildiMilletvekili Göker'in Sosyal Medya Paylaşımı Protesto EdildiBurdur'da bazı sivil toplum kuruluşu ve sendikalar, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker'in sosyal medya hesabından bir hadis ile ilgili yaptığı yoruma tepki gösterdi.
 • 23 Eylül 2016 11:14Sağlık Sen Yönetiminden Başhekimine ZiyaretSağlık Sen Yönetiminden Başhekimine ZiyaretMalatya Sağlık Sen Yönetim Kurulu Üyeleri, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimliği görevine yeni atanan Prof. Dr. Hakan Parlakpınar ve diğer idarecileri ziyaret etti.
 • 23 Eylül 2016 08:34Sağlıkçıların Lisans Tamamlamayla İlgili Sorunları YÖK'e TaşındıSağlıkçıların Lisans Tamamlamayla İlgili Sorunları YÖK'e TaşındıSağlık-Sen Aydın Şube Başkanı A. Baki Karaer, Sağlık-Sen Genel Merkezi’nin sağlıkçıların lisans tamamlamayla ilgili sorunlarını Yüksek Öğretim Kurumu’na (YÖK) taşıdığını belirtti.
 • 22 Eylül 2016 10:46Çanakkale - Fetö'den Atılan Teknisyenden 'İftira' İddiasıÇanakkale - Fetö'den Atılan Teknisyenden 'İftira' İddiasıFetö'den atılan teknisyenden 'iftira' iddiasıÇANAKKALE'nin Ayvacık Devlet Hastanesi'nde laboratuvar teknisyeni olarak görev yapan 31 yaşındaki Mehmet Turgay Karakoç, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası FETÖ/PDY soruşturması kapsamında memuriyetten atıldı.
 • 22 Eylül 2016 09:29Fetö'den Atılan Teknisyenden 'İftira' İddiasıFetö'den Atılan Teknisyenden 'İftira' İddiasıÇANAKKALE'nin Ayvacık Devlet Hastanesi'nde laboratuvar teknisyeni olarak görev yapan 31 yaşındaki Mehmet Turgay Karakoç, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası FETÖ/PDY soruşturması kapsamında memuriyetten atıldı.
 • 21 Eylül 2016 16:08Sağlık Sen'den Personele 'Mobbing' İddiasıSağlık Sen'den Personele 'Mobbing' İddiasıSen Manisa İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa İrğat, Soma, Kırkağaç ve Kula ilçelerinde sağlık çalışanlarına 'mobbing' uygulandığını öne sürerek, görevlileri tedbir almaya davet etti.
 • 21 Eylül 2016 12:59Doğruyol'dan, İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü'ne 'Haksızlık' TepkisiDoğruyol'dan, İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü'ne 'Haksızlık' TepkisiTürk Sağlık Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Ahmet Doğruyol, hükümet sözcülerinin ifadelerinin aksine; İzmir’de bazı bürokratların halen çalışanlar arasında ayrımcılık yaptığını, bireysel menfaat ve çıkar peşinde koştuklarını iddia ederek, çalışanları ve sendika olarak kendilerini huzursuzluğa sürüklediğini belirtti.
 • 19 Eylül 2016 15:18Genel Başkan Yardımcısı Genç'ten Genel Müdür Coşkun'a ZiyaretGenel Başkan Yardımcısı Genç'ten Genel Müdür Coşkun'a ZiyaretManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Türk Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Genç’i makamında ağırladı.
 • 19 Eylül 2016 14:43Manisa'ya Hizmetler Katlanarak BüyüyecekManisa'ya Hizmetler Katlanarak BüyüyecekManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Manisa Türk Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Genç'i makamında ağırladı.
 • 16 Eylül 2016 10:30Başkan Demircan: Başkan Demircan: "Fiili Hizmet 3 Yıla 1 Yıl Olmalı"Demokratik Sağlık Sen Genel Başkanı Togan Demircan, sağlık çalışanlarına verilmesi planlanan fiili hizmet hakkının 3 yıla bir yıl olarak düzenlenmesi ve tüm sağlık çalışanlarını kapsaması gerektiğini savundu.
 • 14 Eylül 2016 14:54Ülkü Ocağındaki Bayramlaşmaya Gençler Büyük İlgi GösterdiÜlkü Ocağındaki Bayramlaşmaya Gençler Büyük İlgi GösterdiNevşehir Ülkü Ocaklarındaki bayramlaşmaya ülkücü gençler büyük ilgi gösterdiler.
 • 13 Eylül 2016 13:56Ensarioğlu'ndan 'Kurban Bayramı' MesajıEnsarioğlu'ndan 'Kurban Bayramı' MesajıSağlık Sen Diyarbakır Şube Başkanı Nurhak Ensarioğlu, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 13 Eylül 2016 13:44İzmir Sağlık-Sen'de Kongre HeyecanıMemur-Sen'e bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası İzmir 2 Nolu Şubesi için yapılacak başkanlık seçiminde adaylığını açıklayan Mehmet Avincan, birinci önceliklerinin sağlık sektörüne sızan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elemanlarını temizlemek olduğunu söyledi.
 • 11 Eylül 2016 10:19Başkan Özdemir'den Bayram MesajıBaşkan Özdemir'den Bayram MesajıKurban Bayramı nedeniyle mesaj yayınlayan Sağlık Sen İzmir 2 No’lu Şube Başkanı Başkan Ekrem Özdemir, "Türkiye’nin Türk İslam dünyasına model ülke olarak bütün dünyada mazlumların ümidi olmasından rahatsız olanlar her seferinde kirli oyunlar kurgulamaktadır.