SON DAKİKA SAKARYA HABERLERİ

Son Dakika Sakarya Haberleri

13:52
AK Parti Diyarbakır 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1) "Türkmenleri, Yörük yiğitlerini, Zaza yiğitlerinden, Kürt yiğitlerinden ayırmak isteyenlere inatla, Batı Toroslar ile Güneydoğu Toroslar, Karacadağ kardeş diyoruz.
13:46
AK Parti İl Kongresi - Detaylar AK Parti Diyarbakır 5. Olağan İl Kongresi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkmenleri, Yörük yiğitlerini, Zaza yiğitlerinden, Kürt yiğitlerinden ayırmak isteyenlere inatla, Batı Toroslar ile Güneydoğu Toroslar, Karacadağ kardeş diyoruz.
AK Parti İl Kongresi - Detaylar
13:04
Eskişehir'de Jandarmadan İlçe Okullarına Örnek Çalışma Eskişehir’de Çifteler İlçe Jandarma Komutanlığı, sorumluluk sahasında bulunan Ortaköy Mahallesi Cengiz Dağcı İlkokulu’nu ’Kardeş Okul’ seçerek, ihtiyaçları ile ilgili çalışmalar yaptı.
12:48
Sakarya Trabzonlular Derneğinden Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret Sakarya Trabzonlular Derneği Gençlik Kolları Ayşe Sadi Ünal Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundu.
Sakarya Trabzonlular Derneğinden Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
10:11
Mustafa Kamalak Saadet Partisi Kongresine Katıldı Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, partisinin kongresine katılmak üzere Sakarya’ya geldi.
Mustafa Kamalak Saadet Partisi Kongresine Katıldı
09:33
Çark Caddesinde El Yapımı Silah Ele Geçirildi Sakarya’da polis ekipleri el yapımı silah ele geçirdi.
09:28
Sakarya'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Sakarya’da patlayan bir boru yolda yarık açarken, yarığı fark edemeyen sürücü, otomobiliyle içine düştü.
Sakarya'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
09:13
Tarsus'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı Mersin’in Tarsus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Tarsus'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 4 Yaralı
08:43
İstanbul'daki İki Mafya Cinayetinin Arkasından Hollanda Mafyası Çıktı İstanbul'da öldürülen iki mafya babası Ali Akgün ve Vedat Şahin cinayetlerinin arkasından Hollanda mafyası çıktı. Olayın nedeni ise Hollanda mafyasının intikam hırsı.
İstanbul'daki İki Mafya Cinayetinin Arkasından Hollanda Mafyası Çıktı
08:14
Tarsus?ta Trafik Kazası 1 Ölü 4 Yaralı Tarsus'ta trafik kazası 1 ölü 4 yaralı MERSİN'in Tarsus İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Tarsus?ta Trafik Kazası 1 Ölü 4 Yaralı
08:06
Tarsus'ta Kaza; 1 Ölü, 4 Yaralı Mersin'in Tarsus İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Tarsus'ta Kaza; 1 Ölü, 4 Yaralı
00:55
Kamalak: "Bizim Ölçülerimiz Bu Milletin Örf, Adet ve İnancına Dayanan Ölçülerdir, Diğer Ölçüler... Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Bizim ölçülerimiz bu milletin örf, adet ve inancına dayanan ölçülerdir, diğer ölçüler bizi bağlamaz" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Bizim ölçülerimiz bu milletin örf, adet ve inancına dayanan ölçülerdir, diğer ölçüler bizi bağlamaz" dedi.
Kamalak: 'Bizim Ölçülerimiz Bu Milletin Örf, Adet ve İnancına Dayanan Ölçülerdir, Diğer Ölçüler...
00:30
Kamalak: Yurt Dışındaki Okulların Kapatılması Çağrısı Yanlış Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, Afrika gezisi sırasında Türk okulların kapatılması çağrısını kabul edilemez ve binlerce defa yanlış bulduğunu söyledi.
Kamalak: Yurt Dışındaki Okulların Kapatılması Çağrısı Yanlış
23:44
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Açıklaması "Bizim ölçülerimiz bu milletin örf, adet ve inancına dayanan ölçülerdir, diğer ölçüler bizi bağlamaz"
19:56
Bir Kardeşlik Hikayesi Ali Gaffar Okkan" Paneli Bir Kardeşlik Hikayesi Ali Gaffar Okkan Paneli- Sakarya Valisi Coş: - "Fitnecileri hangi kıyafet ve şapkayla çıkarsa çıksın, milletimiz onları tanıyor.
Bir Kardeşlik Hikayesi Ali Gaffar Okkan' Paneli
18:40
Saraç Müsiad Kongresine Katıldı AK Partili siyasetçi Cihan Saraç, MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin 16. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.
Saraç Müsiad Kongresine Katıldı
18:06
Emıtt Fuarı'nda En İyi Ekip Çalışması Ödülü Bakka'ya İstanbul TÜYAP’ta bu yıl 19’uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT), Karabük’ün de üye olduğu Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ve Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) “En İyi Ekip Çalışması” kategorisinde ödüle layık görüldü.
Emıtt Fuarı'nda En İyi Ekip Çalışması Ödülü Bakka'ya
17:37
Tgb Sakarya Şubesi, Ali Gaffar Okkan'ı Andı TGB Sakarya Şubesi üyeleri, 24 Ocak 2001’de uğradığı silahlı saldırı sonucu, 5 polis memuruyla birlikte şehit olan Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan için Sakarya’da anma töreni düzenledi.
Tgb Sakarya Şubesi, Ali Gaffar Okkan'ı Andı
17:33
Emıtt Fuarı Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Osman Gür, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) Sapanca standının, beldeler dalında "en aktif çalışan stant" seçildiğini bildirdi.
17:30
Sapanca Belediyesi Ödül Aldı Sapanca Belediyesi, İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Emitt 2015 turizm fuarında ’en aktif ilçe’ ödülüne layık görüldü.
Sapanca Belediyesi Ödül Aldı
17:29
Çukur' Adlı Tiyatro Oyunu Okm'de Sahnelendi Adapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Ocak ayı etkinlikleri kapsamında Orhangazi Kültür Merkezinde (OKM) sahnelenen ‘Çukur’ adlı tiyatro oyunu izleyenleri güldürdü.
Çukur' Adlı Tiyatro Oyunu Okm'de Sahnelendi
17:27
Ali Gaffar Okkan Anma Paneli Gerçekleşti 24 Ocak 2001’de uğradığı silahlı saldırı sonucu, 5 polis memuruyla birlikte şehit olan Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan için anma paneli gerçekleşti.
Ali Gaffar Okkan Anma Paneli Gerçekleşti
17:21
Trafik Kazasında Kalbi Duran Sürücü Kalp Masajıyla Hayata Döndürüldü Karasu ilçesinde trafik kazasında kalbi duran sürücü, hastanede yapılan kalp masajıyla yaşama döndürüldü.
17:16
Bir Kardeşlik Hikayesi Ali Gaffar Okkan Paneli Sakarya Valisi Coş: "Fitnecileri hangi kıyafet ve şapkayla çıkarsa çıksın, milletimiz onları tanıyor.
16:10
Kano Milli Takımı Seçmeleri Yapıldı Kano Federasyonu faaliyet programında yer alan "Kano Milli Takım Seçmeleri" Seyhan Baraj Gölü, Çukurova Üniversitesi Kayıkhanesinde gerçekleştirildi.
Kano Milli Takımı Seçmeleri Yapıldı
15:45
Kano Milli Takımı Seçmeleri Adana'da Yapıldı Kano Federasyonu Başkanı Mengütay: "Çok uzun süreli bir kamp eğitim programımız var. Sporcuların monotonluktan dolayı performans düşüşüne fırsat vermek istemiyoruz.
15:13
Sapanca'da Trafik Denetimi Sapanca ilçesinde, motosiklet sürücülerine yönelik denetim yapıldı.
15:08
Düzeltme) Restoran Sahiplerinin Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü, 1 Yaralı Sakarya’da iki restoran sahibinin gürültü yüzünden başlayan kavgası kanlı bitti.
14:57
Otistik Çocuğu Olan Hakim Otistik Çocuğa İşkence Davasından Çekildi Prof. Dr. Ayşegül Öğmegül'ün, otistik oğluna dayak atıp bu anları kaydeden öğretmenlerin yargılandığı davanın hakimi davadan çekildi.
Otistik Çocuğu Olan Hakim Otistik Çocuğa İşkence Davasından Çekildi
14:29
Şehit Okkan, Şehit Düştüğü Yerde Anıldı (2) Hendek'te MEZARI BAŞINDA ANILDI Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü görevindeyken 5 polis memuruyla birlikte uğradığı silahlı saldırıda şehit edilen Ali Gaffar Okkkan, ölümünün 14'üncü yıldönümünde memleketi Hendek İlçesi'ndeki mezarı başında anıldı.
Şehit Okkan, Şehit Düştüğü Yerde Anıldı (2)
14:12
Sakarya - Gaffar Okkan'a, Mezarı Başında '102 Gaffar Okkan' ile Birlikte Dua Gaffar Okkan'a, mezarı başında '102 Gaffar Okkan' ile birlikte dua Diyarbakır'da silahlı saldırı sonucu 5 polis memuruyla birlikte şehit edilen Diyarbakır'ın şehit emniyet müdürü Ali Gaffar Okkan, ölümünün 14. yıldönümünde 102 Ali Gaffar ile birlikte Hendek ilçesindeki kabri başında anıldı.
Sakarya - Gaffar Okkan'a, Mezarı Başında '102 Gaffar Okkan' ile Birlikte Dua
14:06
Gaffar Okkan'ın Şehit Edilişinin 14. Yılı Gaffar Okkan'ın şehit edilişinin 14. yılı- Şehit Ali Gaffar Okkanı anma etkinliğine, "Ali Gaffar Okkan Gönül Yolculuğu Projesi" kapsamında, ismi "Ali Gaffar" ve "Gaffar Okan" olan 102 Diyarbakırlı çocuk katıldı Diyarbakır'da 14 yıl önce uğradığı silahlı saldırıda şehit edilen Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, Sakarya'nın Hendek ilçesindeki mezarı başında anıldı.
Gaffar Okkan'ın Şehit Edilişinin 14. Yılı
14:02
Restoran Sahiplerinin Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü, 1 Yaralı Sakarya’da iki restoran sahibinin gürültü yüzünden başlayan kavgası kanlı bitti.
13:52
Şehit Emniyet Müdürü Okkan, Mezarı Başında Anıldı Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, ölümünün 13. yıl dönümünde Sakarya'nın Hendek ilçesindeki mezarı başında anıldı.
Şehit Emniyet Müdürü Okkan, Mezarı Başında Anıldı
13:40
Gaffar Okkan'ın Şehit Edilişinin 14. Yılı Şehit Ali Gaffar Okkanı anma etkinliğine, "Ali Gaffar Okkan Gönül Yolculuğu Projesi" kapsamında, ismi "Ali Gaffar" ve "Gaffar Okan" olan 102 Diyarbakırlı çocuk katıldı.
13:37
Emıtt Fuarı'nda 'Eskişehir' Standı Eskişehir Valiliği, Kültür ve Turizm Bakanlığının desteği ile bu yıl 19’ncusu düzenlenen EMITT 2015 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda stant açtı.
Emıtt Fuarı'nda 'Eskişehir' Standı
13:35
Ali Gaffar Okkan, Mezarı Başında Anıldı 24 Ocak 2001'de uğradığı silahlı saldırı sonucu, 5 polis memuruyla birlikte şehit olan Diyarbakır eski Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan, mezarı başında anıldı.
Ali Gaffar Okkan, Mezarı Başında Anıldı
13:18
Ali Gaffar Okkan Mezarı Başında Anıldı Diyarbakır Emniyet Müdürü iken 24 Ocak 2001 tarihinde uğradığı silahlı saldırı sonucu 5 polis memuruyla birlikte şehit edilen Ali Gaffar Okkan için Hendek ilçesindeki mezarı başında anma töreni düzenlendi.
Ali Gaffar Okkan Mezarı Başında Anıldı
13:09
'Şefkat Makas Hizmeti' Akyazı'da Sakarya'nın Akyazı ilçesinde yaşayan engelli vatandaşlara ve yaşlılara özel ücretsiz kuaförlük hizmeti verilmeye başlandı.
'Şefkat Makas Hizmeti' Akyazı'da
12:43
Sakarya Nehri'ne Düşen Avcıyı Arama Çalışmaları Devam Ediyor Sakarya Nehri'nde ördek avlarken kayığının alabora olması sonucu 21 gün önce suda kaybolan Süleyman Abuçka'yı (45) arama çalışmalarına devam ediliyor.
12:34
Otistik Çocuğu Olan Kadın Hakim, Otistik Çocuğa Dayak Davasından Çekildi Hakim Neslihan Havva Karakayış Akça, 'Otistik öğrenciye dayak' davasından kendi çocuğu da otistik olduğu için 'duygusal davranabileceği' gerekçesiyle çekildi.
Otistik Çocuğu Olan Kadın Hakim, Otistik Çocuğa Dayak Davasından Çekildi
12:26
Restorant Sahiplerinin Tabancalı Kavgası: 1 Ölü, 1 Yaralı Adapazarı'ndaki Çark Caddesi'nde bir pasajın üst katında bulunan iki restoran sahibinden 63 yaşındaki İsmail Gümüş, 48 yaşındaki Gültekin Arma'yı tabanca ile öldürdü.
11:44
Sapanca Gölü'nde Son 1 Aydaki Yükselme 2 Metreyi Buldu Sakarya ve Kocaeli'nin içme suyu havzası olan ve son 2 yılda görülen kuraklık nedeniyle su düzeyi dikey olarak yaklaşık 3 metre düşen Sapanca Gölü'nde, karların erimesiyle başlayan yükselme devam ediyor.
Sapanca Gölü'nde Son 1 Aydaki Yükselme 2 Metreyi Buldu
11:38
Sapanca Gölü Son Bir Ayda 2 Metre Yükseldi Sakarya ve Kocaeli'nin içme suyu havzası olan ve kuraklık nedeniyle su seviyesi 3 metre aşağıya düşen Sapanca Gölünde, karların erimesiyle başlayan yükselme devam ediyor.
Sapanca Gölü Son Bir Ayda 2 Metre Yükseldi
11:26
Eskişehir Valiliği, EMITT Fuarında Stant Açtı Eskişehir Valiliği, bu yıl 19. su düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında stant açtı.
10:46
Ünlü Araba Markasından Türkiye'ye Büyük Yatırım Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. Genel Müdürü Özer, Türkiye'de 1,9 milyar dolarlık yatırıma yeni modeller için 500 milyon dolarlık yatırım daha yapacaklarını açıkladı.
Ünlü Araba Markasından Türkiye'ye Büyük Yatırım
10:37
Lojistik Sektörü İçin Mesafeler Kuşbakışı Oluyor Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, İstanbul'a 3. otoyol yapılacağı açıkladı.
09:46
Akyazı'da İş Yaşamında Profesyonel Davranış Konferansı Düzenlendi Akyazı'da belediye personeline yönelik İş Yaşamında Profesyonel Davranış ve Kurum Kültürü Konferansı düzenlendi.
09:40
Aydın'dan Judoda Türkiye Derecesi Aydınlı sporcu İhsan Atanır, Okullar Arası Judo Genç Erkekler Türkiye Şampiyonasında Türkiye 2'incisi oldu.
Aydın'dan Judoda Türkiye Derecesi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 14:25:22. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAKARYA HABERLERİ
[Hata Bildir]