16:3300
SON DAKİKA SAKARYA HABERLERİ

Son Dakika Sakarya Haberleri

  Gölge Bankacılık, Kabusunuz Olmasın"

  TÜSODER Genel Başkanı Ağaoğlu: "Bu tür işlemler ülkemizde suç sayılıyor. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Boğaz Kesen 'Akıl Hastası'na Ömür Boyu Hapis

  Boğaz Kesen 'Akıl Hastası'na Ömür Boyu Hapis

  Adapazarı'nda Yunus Kahya'yı boğazını keserek öldüren, 24 yaşındaki Uğur Kazdal, "akıl hastasıyım" dedi ama ömür boyu cezadan yırtamadı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Bisikletle Camiye Giderken Kazada Öldü

  Bisikletle Camiye Giderken Kazada Öldü

  Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bisikletiyle sabah namazını kılmak için camiye giden 85 yaşındaki Faik Yıldız, bir aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Samsun'da 10 Yılda 136 Bin Sülün Üretildi

  Samsun'da 10 Yılda 136 Bin Sülün Üretildi

  Orman Su İşleri 11. Bölge Müdürü Mehmet Sıddık Kılınçer, son 10 yılda Gelemen Sülün Üretme İstasyonu’nda toplam 136 bin 172 adet sülün üretildiğini söyledi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

 • ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü

  ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü ABD'nin YPG'lilere havadan attığı gıda yardımı zengin bir yemek menüsü içeriyor. Aynı hazır yemekleri ülke dışında savaşan ABD askerleri de tüketiyor.

 • Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu

  Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş grup toplantısına ilk kez başörtülü olarak katıldı. Milletvekili Öyüş, "Hacdan önce kapandım. Hacla bunu taçlandırdım." dedi.

 • Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu

  Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu Eskişehir'de daha önce ilişkisi olduğu öne sürülen kadının evine giden kişi, eve gelen kadının eşi ile erkek kardeşi tarafından saklandığı yerde bulunarak, vuruldu.

[Hata Bildir]
21.10.2014 16:33:29. #1.13#