SON DAKİKA SALIPAZARI HABERLERİ

Son Dakika Salıpazarı Haberleri

23:31
Samsun'da Korkutan Yangınlar Samsun'un Bafra, Salıpazarı ve Terme ilçelerinde çıkan orman yangınları paniğe neden oldu.
Samsun'da Korkutan Yangınlar
11:26
Samsun'da Belediye 1 Milyon Metrekare Arsayı Satacak Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi, 1 milyon 101 bin 329 metrekarelik toplam alana sahip 43 arsanın satış ya da kiralanması kararı aldı.
Samsun'da Belediye 1 Milyon Metrekare Arsayı Satacak
18:35
İzto Başkanı Demirtaş: Zaman, Aşırı Riskten Kaçınma Zamanı İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Türkiye'nin 2014 yılı ihracat rakamlarını hatırlatarak, işadamlarını aşırı riskten kaçınmaları konusunda uyardı.
İzto Başkanı Demirtaş: Zaman, Aşırı Riskten Kaçınma Zamanı
15:43
Büyükşehir Belediyesi Köylüyü Yumurta ile Kalkındıracak Samsun Büyükşehir Belediyesi, kırsal alanda kalkınmayı desteklemek için yaptığı projeleri hayata geçirmeye başladı.
Büyükşehir Belediyesi Köylüyü Yumurta ile Kalkındıracak
15:05
Samsun'da Çiftçilere Tavuk Dağıtıldı Samsun Büyükşehir Belediyesi, kırsal kalkınmayı desteklemek amacıyla 23 çiftçiye 300'er tavuk dağıttı.
Samsun'da Çiftçilere Tavuk Dağıtıldı
12:31
Samsun Büyükşehir'den Kırsal Kalkınma Seferberliği Samsun Büyükşehir Belediyesi, kırsal alanda kalkınmayı desteklemek için yaptığı projeleri hayata geçirmeye başladı.
Samsun Büyükşehir'den Kırsal Kalkınma Seferberliği
11:06
İlbank'ın Proje Bedeli 21 Milyon Tl İller Bankası A.Ş. (İLBANK) Samsun Bölge Müdürü Faik Yücel Esen, 2014 yılında bölge müdürlüklerine bağlı toplam proje bedellerinin 21 milyon 183 bin TL olduğunu söyledi.
İlbank'ın Proje Bedeli 21 Milyon Tl
12:04
Tahsin Babaş Çöp Arabasını Kullandı Kastamonu’da vahşi depolamanın ardından yeni hizmete giren Katı Atık Bertaraf Tesisine dikkat çekmek için çöp aktarma TIR’ın direksiyonuna geçen Belediye Başkan Tahsin Babaş, aktarma istasyonundan aldığı çöpleri tesise getirerek boşalttı.
Tahsin Babaş Çöp Arabasını Kullandı
11:13
Başkan Babaş, Direksiyon Başına Geçerek Çöp Taşıdı Kastamonu’da vahşi depolamanın ardından yeni hizmete giren Katı Atık Bertaraf Tesisine dikkat çekmek için çöp aktarma TIR’ın direksiyonuna geçen Belediye Başkan Tahsin Babaş, aktarma istasyonundan aldığı çöpleri tesise getirerek boşalttı.
Başkan Babaş, Direksiyon Başına Geçerek Çöp Taşıdı
13:58
Milli Eğitim Müdüründen Ziyaretler Samsun’un Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, ilçedeki Tahnal ve Esatçiftliği okullarını ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdüründen Ziyaretler
13:17
Samsun Kuvvetli Lodosa Teslim Samsun’da ağaçları deviren, çatıları uçuran şiddetli lodos ölümlere ve maddi zararlara yol açtı.
18:31
Samsun'da Eğitime Kar Engeli Samsun'da kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime yarın ara verilecek.
23:00
Samsun'da Eğitime Kar Engeli Samsun'da kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle il genelinde ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime ara verilecek.
Samsun'da Eğitime Kar Engeli
18:36
Samsun'da Beyaz Esaret Samsun’da etkisini sürdüren kar nedeniyle 418 mahalle yolu ulaşıma kapanırken, bazı okullarda ise 08-09 Ocak günleri eğitime ara verildi.
Samsun'da Beyaz Esaret
18:26
Samsun Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi Okulları tatil olan çocukların kar keyfi SAMSUN'da kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, okulların tatil olmasını fırsat bilen çocuklar karın keyfini çıkardı.
Samsun Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi
17:43
Samsun'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime iki gün ara verilecek.
16:34
Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi Samsun'da kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, okulların tatil olmasını fırsat bilen çocuklar karın keyfini çıkardı.
Okulları Tatil Olan Çocukların Kar Keyfi
11:56
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili Samsun başta olmak üzere Ordu, Sinop, Çorum ve Amasya'nın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı okulları tatil ettirdi.
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili
10:11
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili Samsun, Ordu, Sinop, Çorum ve Amasya'nın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı okulları tatil ettirdi.
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili
10:02
Samsun'da Etkili Olan Kar Nedeniyle 6 İlçede Okullar Tatil Edildi Samsun’da senenin ilk karı kent merkezine düştü.
Samsun'da Etkili Olan Kar Nedeniyle 6 İlçede Okullar Tatil Edildi
09:05
Samsun'da Bazı Okullara Kar Tatili Samsun’da olumsuz hava şartlarından dolayı merkez ve bazı ilçelerde okullar bugün tatil edildi.
Samsun'da Bazı Okullara Kar Tatili
08:56
Samsun'da Eğitime Kar Engeli Samsun'un bazı ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
16:34
AK Parti Samsun Milletvekili Bakır Açıklaması "Salıpazarı ilçemizin kestane balı üretiminde öncü ve marka olması için gerek bizler gerekse Samsun Orman İşletme Müdürlüğümüz yoğun çaba göstermektedir"
15:05
Özelleştirmeden Hazineye Milyarlar Kaldı Geçen yıl özelleştirmeden elde edilen gelir 6 milyar doları geçerek 6,3 milyar dolara ulaştı.
Özelleştirmeden Hazineye Milyarlar Kaldı
18:37
AK Parti'de 'Hayırlı Olsun' Ziyaretleri Tamamlandı AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın ilçe teşkilatlarına gerçekleştirdiği "hayırlı olsun" ziyaretleri tamamlandı.
AK Parti'de 'Hayırlı Olsun' Ziyaretleri Tamamlandı
13:56
Okul Müdürleri Çarşamba'da Toplandı Samsun’un Çarşamba ilçesinde, Vali İbrahim Şahin’in de katılımıyla okul idarecileri toplantısı yapıldı.
Okul Müdürleri Çarşamba'da Toplandı
12:12
Çarşamba'da "Adım Adım Başarı" Projesi Faaliyetleri "Adım Adım Başarı" projesi kapsamında Çarşamba ilçesinde tanıtım toplantısı yapıldı.
09:32
Çarşamba TSO'dan Öğrencilere Kışlık Kıyafet Yardımı Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Çarşamba, Salıpazarı ve Terme ilçelerindeki öğrencilere kışlık giyecek yardımı yaptı.
17:48
İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Yardım Samsun’un Çarşamba İlçe Ticaret ve Sanayi Odası(TSO), ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık ayakkabı ve giysi yardımında bulundu.
İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Yardım
14:30
Tasarım Bienali'nde Son Hafta İKSV tarafından Galata Özel Rum İlköğretim Okulu'nda düzenlenen ve ücretsiz olarak gezilebilen 2. İstanbul Tasarım Bienali, 14 Aralık günü kapılarını kapatıyor.
14:01
CHP'li Erdönmez, Milletvekilli Aday Adaylığı Startını Verdi Eski CHP İl Başkanı ve Atakum Belediyesi eski Başkanvekili olan Suat Hayri Erdönmez, milletvekilliği aday adaylığı için startı verdi.
CHP'li Erdönmez, Milletvekilli Aday Adaylığı Startını Verdi
20:54
Samsun'daki Etkili Sağanak Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, Terme ilçesinde incelemelerde bulundu.
Samsun'daki Etkili Sağanak
22:02
Taşkında Mahsur Kalan 28 Kişi, Afad Ekiplerince Kurtarıldı Samsun'daki etkili sağanak- Salıpazarı ve Terme ilçelerinde sağanak sonrası taşan derelerin kenarındaki evlerde mahsur kalan 28 kişi, AFAD ekiplerince kurtarıldıSAMSUN (AA) - Salıpazarı ve Terme ilçelerinde sağanak sonrası taşan derelerin kenarındaki evlerde mahsur kalan 28 kişi, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerince kurtarıldı.
Taşkında Mahsur Kalan 28 Kişi, Afad Ekiplerince Kurtarıldı
21:44
Samsun'daki Etkili Sağanak Salıpazarı ve Terme ilçelerinde sağanak sonrası taşan derelerin kenarındaki evlerde mahsur kalan 28 kişi, AFAD ekiplerince kurtarıldı.
19:24
Samsun Valisi Şahin, İncelemelerde Bulundu Samsun Valisi İbrahim Şahin, Terme Çayının taşması sonucu hasarların oluştuğu bölgede incelemelerde bulundu.
Samsun Valisi Şahin, İncelemelerde Bulundu
18:51
Salıpazarı'nda Sel Taşkınından Etkilenen Yerler Belli Oldu Samsun ve bölgesinde etkili olan sağanakla birlikte Salıpazarı ilçesinde dereler taşarken bazı mahalle ve köyleri de su bastı.
Salıpazarı'nda Sel Taşkınından Etkilenen Yerler Belli Oldu
16:34
Su Seviyesi Köprülerin Üzerine Çıktı Samsun'da etkili sağanak- Salıpazarı ilçesinde sağanak nedeniyle Terme Deresi taştı, su seviyesi köprülerin üzerine çıktıSAMSUN (AA) - Salıpazarı ilçesinde sağanak nedeniyle Terme Deresi taştı, su seviyesi köprülerin üzerine çıktı.
Su Seviyesi Köprülerin Üzerine Çıktı
15:14
Samsun'da Etkili Sağanak Samsun'un Salıpazarı ilçesinde sağanak nedeniyle Terme Deresi taştı, su seviyesi köprülerin üzerine çıktı.
15:12
Samsun'da Sağanak Yağış Etkili Oldu (2) TERME VE SALIPAZARI'NDA SEL Samsun'un Terme ile Salıpazarı İlçesi'nde etkili olan sağanak yağış yaşamı olumsuz etkiledi.
Samsun'da Sağanak Yağış Etkili Oldu (2)
15:11
Terme Çayı Taştı, Sokaklar Dereye Döndü İki gündür Samsun ve ilçelerinde devam eden sağanak, Terme ilçesinde su baskınlarına sebep oldu.
Terme Çayı Taştı, Sokaklar Dereye Döndü
09:25
Vefasızlığın Böylesi Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde sahibi tarafından çalıştırıldıktan sonra sokağa terk edilen bir at, açlıktan telef oldu.
Vefasızlığın Böylesi
18:22
AK Parti Salıpazarı'nda Kaya Yeniden Başkan AK Parti Salıpazarı 5. Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Yücel Kaya yeniden başkan seçildi.
AK Parti Salıpazarı'nda Kaya Yeniden Başkan
13:26
İksv'den 2. İstanbul Tasarım Bienali Sponsor ve Destekçilerine Teşekkür Plaketi İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV), 'Gelecek Artık Eskisi Gibi Değil' başlığıyla düzenlenen 2. İstanbul Tasarım Bienali'ne katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketi verdi.
İksv'den 2. İstanbul Tasarım Bienali Sponsor ve Destekçilerine Teşekkür Plaketi
11:47
2. İstanbul Tasarım Bienali'nden Sponsorlara Teşekkur Plaketi 2. İstanbul Tasarım Bienali'nin gerçekleştirilmesine katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara 11 Kasım günü İstanbul Modern Restoran'da özel bir davetle teşekkür plaketleri sunuldu.
13:19
AK Parti İlçe Başkan Adaylarını Açıkladı AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanlığı Olağan Kongre süreci kapsamında açıklamalarda bulunarak ilçelerdeki adayları açıkladı.
AK Parti İlçe Başkan Adaylarını Açıkladı
15:38
2. İstanbul Tasarım Bienali 1 Kasım'da Açılıyor.. Gelecek Artık Eskisi Gibi Değil 14 Aralık 2014 tarihleri arasında ücretsiz olarak gezilebilecek olan bienalin ortak alanı Galata Özel Rum İlköğretim Okulu, 53 projeye ve bienal süresince devam edecek farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor.
2. İstanbul Tasarım Bienali 1 Kasım'da Açılıyor.. Gelecek Artık Eskisi Gibi Değil
13:39
Polis Savunma ve Teçhizat Kullanma Eğitimi Aldı Samsun Çarşamba’da 3.Sınıf Emniyet Müdürü Hüseyin Özdal tarafından; Çarşamba Salıpazarı ve Ayvacık İlçe Emniyet müdürlükleri personeline 'Polis Yakın Savunma ve Ani Müdahale Eğitimi' konulu uygulamalı eğitim ve seminer verildi.
Polis Savunma ve Teçhizat Kullanma Eğitimi Aldı
11:45
2. İstanbul Tasarım Bienali Başlıyor Zoe Ryan küratörlüğünde "Gelecek Artık Eskisi Gibi Değil" başlığıyla düzenlenen bienal, 1 Kasım 14 Aralık arasında ücretsiz gezilebilecek Bienalin "Akademi Programı"nda 33 üniversiteden 72 proje yer alacak.
2. İstanbul Tasarım Bienali Başlıyor
21:21
Özelleştirme İdaresi Başkanlığından "Galataport" Açıklaması Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu’nun, Danıştay 6. Dairesince verilen yürütmenin durdurulması isteminin reddi kararını kaldırarak Galataport’a ilişkin imar planlarının yürütmesinin durdurulmasına dair karar verilmediğini bildirdi.
19:21
Öib'den "Galataport" Açıklaması ÖİB, Salıpazarı Kruvaziyer Liman Sahası'na ilişkin imar planlarının yürütmesinin durdurulmasına dair karar verilmediğini bildirdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:14:50. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SALIPAZARI HABERLERİ
[Hata Bildir]