SON DAKİKA ŞALPAZARI HABERLERİ

Son Dakika Şalpazarı Haberleri

 • 15:58 Bakan Soylu'dan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti Bakan Soylu'dan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun gelişi ve karşılanışı Bakan Soylu'nun çocuklarla ilgilenmesi ve oyuncak vermesi Bakan Soylu'nun şehit ailesini ziyareti ve dua okunması Mezarlığa gidilmesi ve dua edilmesi Bakan Soylu'dan şehit ailesine taziye ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Al'ın babaevine taziye ziyaretinde bulundu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Alper Al'ın Şalpazarı ilçesindeki babaevini ziyaret etti.
 • 12:24 Bakan Soylu'dan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Alper Al'ın Şalpazarı ilçesindeki babaevini ziyaret etti.
 • 15:10 Hatay'da Şehit Olan Sözleşmeli Er Alper Al, Son Yolculuğuna Uğurlandı Hatay'da Şehit Olan Sözleşmeli Er Alper Al, Son Yolculuğuna Uğurlandı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bayrak eşliğinde tekbir getiren vatandaşlar Şehidin naaşının getirilmesi Şehidin ailesinden görüntü Cenaze namazının kılınması Şehidin naaşının götürülmesi Hatay'daki patlama Samandağ sahili açıklarında "can salı" adı verilen botta inceleme yapılırken meydana gelen patlamada şehit olan Sahil Güvenlik sözleşmeli motorcu er Al'ın cenazesi, memleketi Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde son yolculuğa uğurlandı Şehidin dedesi Al: "Şehit Alper Al, ailemizin 7'nci şehidi.
 • 14:56 Şehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna Uğurlandı - Ek Fotoğraf Şehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna Uğurlandı - Ek Fotoğraf
 • 14:50 Şehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna Uğurlandı Hatay'ın Samandağ İlçesi'nde sahile yaklaşık 3 kilometre açıkta üzerinde 2 ceset bulunan filikaya tuzaklanan patlayıcının infilak etmesiyle şehit olan 23 yaşındaki sözleşmeli er Alper Al'ın cenazesi, memleketi Trabzon'un Şalpazarı İlçesi'nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 14:47 Trabzon - Şehit Er Alper Al Son Yolculuğuna Uğurlandı -3 Trabzon - Şehit Er Alper Al Son Yolculuğuna Uğurlandı -3 Şehit er Alper Al son yolculuğuna uğurlandıHATAY'ın Samandağ İlçesi'nde sahile yaklaşık 3 kilometre açıkta üzerinde 2 ceset bulunan filikaya tuzaklanan patlayıcının infilak etmesiyle şehit olan 23 yaşındaki sözleşmeli er Alper Al'ın cenazesi, memleketi Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 14:15 Hatay'daki Patlama Hatay'daki Patlama Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında, sahil güvenlik ekiplerinin "can salı" adı verilen botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Alper Al, memleketi Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde toprağa verildi.
 • 11:04 Doğu Karadeniz Yaylaları Şenlenecek Yeşilin binbir tonunu barındıran Doğu Karadeniz yaylaları, mayıs ayıyla birlikte düzenlenecek şenliklerle binlerce insanı bir araya getirecek.
 • 17:57 Nevşehir'den Kısa Kısa Uçhisar beldesinde İl Müftülüğü ve belediye tarafından "Kutlu Doğum" programı düzenlendi.
 • 16:51 Trabzon'da Polis ve Jandarmadan Ortak Uyuşturucu Operasyonu Trabzon'da Polis ve Jandarmadan Ortak Uyuşturucu Operasyonu Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı’nın ortaklaşa yürüttüğü ve yaklaşık 100 güvenlik görevlisinin katıldığı operasyonda 16 kişi gözaltına alındı.
 • 12:07 Karadeniz'in İlçeleri Eko Turizme Açılıyor Karadeniz'in İlçeleri Eko Turizme Açılıyor Görüntü Dökümü: Karadeniz manzarası TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nun konuşması MELTEM YILMAZ - Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Doğu Karadeniz'in farklı değerleriyle öne çıkan ilçelerinde eko turizmin yaygın kullanılması için Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde çalışma başlatıldı.
 • 11:14 Karadeniz'in İlçeleri Eko Turizme Açılıyor Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Doğu Karadeniz'in farklı değerleriyle öne çıkan ilçelerinde eko turizmin yaygın kullanılması için Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde çalışma başlatıldı.
 • 15:52 Yurtta Kış Doğu Karadeniz'de kar yağışı sebebiyle Rize'de 233, Giresun'da 359, Artvin'de 115, Gümüşhane'de 69, Bayburt'ta 6 köye, Ordu'da 150, Trabzon'da ise 143 mahalleye ulaşım gerçekleştirilemiyor.
 • 16:20 Trabzon'da Turizm Faaliyetleri Tüm İlçelere Yayılacak Trabzon'da Turizm Faaliyetleri Tüm İlçelere Yayılacak Trabzon'un birbirinden farklı değerleri ile öne çıkan ilçelerinde eko turizmin daha yaygın kullanılması için çalışmalar başlatıldı.
 • 14:46 Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden Karla Mücadele Çalışmaları Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden Karla Mücadele Çalışmaları Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri, dün akşam saatlerinden itibaren Trabzon’un orta ve yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle karla mücadele çalışmalarını bugün aralıksız olarak devam ettirdi.
 • 14:42 Doğu Karadeniz'de Eko Turizm Atağı Doğu Karadeniz'de Eko Turizm Atağı Doğu Karadeniz’in birbirinden farklı değerleri ile öne çıkan ilçelerinde eko turizmin yaygınlaşması için çalışma başlatıldı.
 • 12:58 Trabzon'da Karla Mücadele Çalışması Trabzon'da karla mücadele çalışması devam ediyor.
 • 12:01 3 Lira ve 3 Kuru Ekmekle Başlayan Yolculuk 3 Lira ve 3 Kuru Ekmekle Başlayan Yolculuk Afganistan'dan 20 yıl önce annesinin verdiği 3 lira ve 3 kuru ekmekle Türkiye'ye doğru yola çıkan Muhammet Gül, bugün Trabzon'da 50 kişiye iş veren bir şirketin sahibi.
 • 12:10 Trabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları Sürüyor Trabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları Sürüyor Trabzon’da karla mücadele çalışmaları özellikle yüksek kesimlerde sürüyor.
 • 10:02 Trabzon, Rize ve Giresun'da Okullara Kar Tatili Trabzon, Rize ve Giresun'un özellikle yüksek kesiminde etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde okullar tatil edildi.
 • 09:31 Trabzon'da Kar Nedeniyle 9 İlçede Okullar Tatil Trabzon’da, dünden beri özellikle yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle 9 ilçede okullar bir gün tatil edildi.
 • 09:23 Trabzon'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı sebebiyle Trabzon'un Köprübaşı ve Of ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.
 • 08:08 Trabzon'un Bazı İlçelerinde Okullar Kar Yağışı Nedeniyle Tatil Edildi Trabzon’un bazı ilçelerinde okullar kear yağışı nedeniyle tatil edildi.
 • 01:14 30 İlde Okullar Tatil Edildi 30 İlde Okullar Tatil Edildi Türkiye genelinde İstanbul dahil olmak üzere toplam 30 ilde eğitime yoğun kar yağışı nedeniyle 1 günlük ara verildi.
 • 00:25 Trabzon'da Eğitime Kar Engeli Şalpazarı, Tonya, Çaykara, Hayrat ve Dernekpazarı ilçelerinin genelinde, Arsin ilçesinde ise merkezdeki okullar haricindeki tüm okullarda eğitime ara verildiği bildirildi.
 • 20:22 31 Aralık Perşembe Günü 24 İlde Okullar Tatil 31 Aralık Perşembe Günü 24 İlde Okullar Tatil 31 Aralık Perşembe günü için Türkiye genelinde şimdiye kadar 24 ilde okullar tatil edildi.
 • 14:57 Bayburt'un Kaymakam Çifti Bayburt'un Kaymakam Çifti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -İlçelerden ve kaymakam binalarından detaylar- Aydıntepe Kaymakamı Yeliz Yıldızhan ile röportaj- Demirözü Kaymakamı Zihni Yıldızhan ile röportaj-Vatandaşla röportaj Bayburt'un kaymakam çifti- Türkiye'nin 80 bin 607 kişiyle en az nüfusuna sahip, iki ilçeli Bayburt'ta, Demirözü'nde Zihni Yıldızhan, Aydıntepe'de de eşi Yeliz Yıldızhan kaymakam olarak görev yapıyor- Yeliz Yıldızhan: - "Belki mesleki anlamda birçok insanla paylaşamayacağınız, konuşamayacağınız konuları bu olaylara vakıf eşinizle paylaşmış olmak sizi rahatlatıyor, daha doğru bir yön çizmenize vesile oluyor"- Zihni Yıldızhan: - "Eşimle aynı ilde, aynı görevde bulunmak bizi tatlı bir rekabete, destekleme ve yardımlaşmaya sevk ediyor" ABDULKADİR NİŞANCI - Türkiye'nin 80 bin 607 kişiyle en az nüfuslu ili olan Bayburt'un iki ilçesinden Demirözü'nde Zihni Yıldızhan, Aydıntepe'de de eşi Yeliz Yıldızhan bir yıldır kaymakamlık yapıyor.
 • 11:13 Bayburt'un Kaymakam Çifti Türkiye'nin 80 bin 607 kişiyle en az nüfuslu ili olan Bayburt'un iki ilçesinden Demirözü'nde Zihni Yıldızhan, Aydıntepe'de de eşi Yeliz Yıldızhan bir yıldır kaymakamlık yapıyor.
 • 14:01 Trabzon'da Kros Gençler ve Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi Trabzon'da Kros Gençler ve Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi Trabzon’da Gençler ve Yıldızlar Kros müsabakaları il birinciliği, Söğütlü Atletizm Stadı’nda gerçekleşti.
 • 16:11 Trabzon'da Masa Tenisi Birincileri Belli Oldu Trabzon'da Masa Tenisi Birincileri Belli Oldu Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen masa tenisi genç erkekler ve genç kızlar müsabakaları sona erdi.
 • 15:57 Trabzon Okul Sporları Masa Tenisi Müsabakaları Sona Erdi Trabzon Okul Sporları Masa Tenisi Müsabakaları Sona Erdi Trabzon’da 2015-2016 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Masa Tenisi Genç erkekler ve genç kızlar müsabakaları sona erdi.
 • 16:11 Trabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları Yoğun Şekilde Devam Ediyor Trabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları Yoğun Şekilde Devam Ediyor Trabzon Büyükşehir Belediyesi yoğun kar yağışı ile birlikte kapanan yolları açmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
 • 17:39 CHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Kıran Seçildi CHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Erdoğan Kıran seçildi.
 • 15:54 Hekimoğlu Ringe Çıktı, Usta'ya Hekimoğlu Ringe Çıktı, Usta'ya "Samimiyet" Eleştirisinde Bulundu Trabzonspor başkan adayı Celil Hekimoğlu, kongre öncesinde gündeme gelen ve diğer aday Muharrem Usta’nın da sık sık seslendirdiği birleşme konusunda açıklamalarda bulundu.
 • 16:16 AK Parti Mkyk Üyesi Soylu AK Parti Mkyk Üyesi Soylu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar- AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Bu anayasa, artık Türkiye'yi dünyanın ilk 10 büyük devleti yapabilme kabiliyetine sahip değildir.
 • 15:47 AK Parti Mkyk Üyesi Soylu Açıklaması AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "Bu anayasa, artık Türkiye'yi dünyanın ilk 10 büyük devleti yapabilme kabiliyetine sahip değildir.
 • 15:15 Yalçınalp, Trabzon'daki Yüzde 66'lık Oy Oranını Anlattı Yalçınalp, Trabzon'daki Yüzde 66'lık Oy Oranını Anlattı AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Arzu Birinci Yalçınalp, AK Parti’nin gerek Türkiye’de gerekse Trabzon’da sürtüşmeye ve kavgaya çekilmek istendiğini ancak AK Parti’nin bu oyuna gelmediğini söyledi.
 • 10:09 Körfez Ülkelerinden Gelen Yatırımcılar Arap Şehri Kurmak İçin Planlar Yapıyor Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon’a Arap dünyasından gelen 300 binlere ulaşan bir ziyaretçi sayısı olduğunu belirterek, Körfez ülkelerinden gelen yatırımcıların Arap şehri kurmak için planlar yaptığını söyledi.
 • 15:04 Salih Cora'dan Teşekkür Açıklaması Salih Cora'dan Teşekkür Açıklaması 1 Kasım Genel Seçimleri’nde 5. sıradan Trabzon Milletvekili seçilen Avukat Salih Cora, bir teşekkür açıklaması yaptı.
 • 15:28 Şalpazarı'nda Pekşen Coşkusu Şalpazarı'nda Pekşen Coşkusu CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, 7 Haziran’da yapılan seçimlerde korku duvarını yıktıklarını belirterek 1 Kasım seçimlerinde ise partiye değil ülkenin ve çocukların geleceğine oy verileceğini söyledi.
 • 16:03 Süleyman Soylu, Vakfıkebir'deki Mitingde Konuştu Süleyman Soylu, Vakfıkebir'deki Mitingde Konuştu AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, Trabzon’un iki ana meselesi olduğunu belirterek, “Birincisi iş ve istihdam onun için bu projeleri yapıyoruz.
 • 09:49 Trabzon'da PKK'nın Açılım Grubu Deşifre Oldu Trabzon'da PKK'nın Açılım Grubu Deşifre Oldu İstihbarat birimleri, 12 kişiden oluşan PKK terör örgütünün Karadeniz Açılım Grubu'nu deşifre etti.
 • 18:21 AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürdü AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürdü AK Parti Trabzon Milletvekili adayları Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora seçim çalışmalarını sürdürdü.
 • 17:55 AK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu, Seçim Çalışmalarını Şalpazarı'nda Sürdürdü AK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu, Seçim Çalışmalarını Şalpazarı'nda Sürdürdü AK Parti Trabzon Milletvekili ve 26. Dönem Trabzon Milletvekili Adayı Av. Ayşe Sula Köseoğlu, seçim çalışmalarını Şalpazarı ilçesinde sürdürdü.
 • 17:42 Genel Seçime Doğru AK Parti Trabzon Milletvekili ve 26. dönem milletvekili adayı Ayşe Sula Köseoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Şalpazarı ilçesini ziyaret etti.
 • 11:41 Trabzon'a Son 13 Yılda 14 Milyar TL'lik Yatırım Trabzon’da 2003-2015 yılları arasında merkezi hükümet tarafından 14 milyar TL’lik yatırım yapıldığı belirtildi.
 • 16:33 Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden İhtiyaçlı 2 Bin Öğrenciye Kırtasiye Yardımı Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden İhtiyaçlı 2 Bin Öğrenciye Kırtasiye Yardımı Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı başında okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilere yardım elini uzattı.
 • 17:50 Şalpazarı'nda Yol Yapımı Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Şalpazarı ilçesinin Gökçeköy Mahallesi'nde beton yol yapımına başladı.
 • 17:36 Vali Abdil Celil Öz'den Okul ve Yurt Binası İnşaatlarına Denetim Vali Abdil Celil Öz'den Okul ve Yurt Binası İnşaatlarına Denetim Trabzon Valisi A.Celil Öz, Beşikdüzü, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Akçaabat ve Ortahisar ilçelerinde yapımı devam eden ve tamamlanan okul, yurt binası ve spor salonunda incelemelerde bulundu.
 • 12:25 Bu Sefer Kızının Nikahını Kıydı Görele'nin Çavuşlu Belde Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, kızının nikahını kıydı.