SON DAKİKA ŞALPAZARI HABERLERİ

Son Dakika Şalpazarı Haberleri

 • 30 Ağustos 2016 10:37Çatıdan Düşerek Hayatını KaybettiTrabzon’un Şalpazarı ilçesinde bir kişi çatıdan düşerek hayatını kaybetti.
 • 23 Ağustos 2016 09:36Trabzon'da Düzköy Kaymakamı TutuklandıTrabzon'da Düzköy Kaymakamı TutuklandıDARBE girişimi sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında bir süre önce gözaltına alınan ve dün adliyeye sevk edilen Düzköy Kaymakamı Hüseyin Baş çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 13 Ağustos 2016 13:43Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaTrabzon'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında aralarında vali yardımcısı ile cumhuriyet savcısının da bulunduğu 9 kişi tutuklandı.
 • 11 Ağustos 2016 19:56Trabzon'da Fetö Soruşturmasında 4 Kaymakam Açığa AlındıFETHULLAHÇI Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrasında başlatılan soruşturma kapsamında Trabzon'da 4 kaymakam açığa alındı.
 • 11 Ağustos 2016 18:52Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaTrabzon'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında 4 kaymakam açığa alındı.
 • 11 Ağustos 2016 18:37Trabzon'da 4 İlçe Kaymakamı Fetö Operasyonu Kapsamında Açığa AlındıTrabzon’un Ortahisar, Şalpazarı, Düzköy ve Dernekpazarı ilçe kaymakamları FETÖ Darbe girişimi operasyonları kapsamında açığa alındı.
 • 18 Temmuz 2016 17:19Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Darbe Kalkışımına Karşı Ortak Bildiri YayımladıBüyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Darbe Kalkışımına Karşı Ortak Bildiri YayımladıTrabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı ilk toplantısı bugün gerçekleştirildi.
 • 08 Temmuz 2016 18:38Trabzon'daki Sel ve HeyelanTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Şalpazarı ilçesinde yaşanan sel ve heyelana ilişkin, "İlçedeki tüm mahallelere müdahale etmiş durumdayız. Geyikli, Çamlıca, Acısu, Simenli ve Sütpınar mahallelerinde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.
 • 08 Temmuz 2016 16:45Trabzon'daki Sel ve Heyelanlarda Yaralar Sarılmaya ÇalışılıyorTrabzon'daki Sel ve Heyelanlarda Yaralar Sarılmaya ÇalışılıyorDoğu Karadeniz Bölgesi’nde etkili olan sağanak yağış Trabzon’un farklı noktalarında heyelan olaylarının yaşanmasına neden oldu.
 • 08 Temmuz 2016 14:23Trabzon?da Aşırı Yağış Etkili Oldu, Çamur Temizlemeye Çalışan Yaşlı Kadın ÖldüTrabzon?da Aşırı Yağış Etkili Oldu, Çamur Temizlemeye Çalışan Yaşlı Kadın ÖldüTrabzon'da aşırı yağış etkili oldu, çamur temizlemeye çalışan yaşlı kadın öldüTRABZON'un Şalpazarı ilçesinde aşırı yağış etkili oldu.
 • 08 Temmuz 2016 13:34Trabzon'da Aşırı Yağış Etkili Oldu, Çamur Temizlemeye Çalışan Kadın Düşerek ÖldüTrabzon'da Aşırı Yağış Etkili Oldu, Çamur Temizlemeye Çalışan Kadın Düşerek ÖldüAcısu karayolu, ekiplerin çalışmaları sonrası tek şeritten ulaşıma açıldı.
 • 08 Temmuz 2016 12:42Trabzon'da Sel ve HeyelanTrabzon'un Şalpazarı ilçesinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle 1 kişi hayatını kaybetti, Acısu karayolu da ulaşıma kapandı.
 • 08 Temmuz 2016 11:21Trabzon'da Şiddetli YağışTrabzon'da Şiddetli YağışDoğu Karadeniz Bölgesi’nde Ordu, Rize ve Artvin’in ardından Trabzon’da da şiddetli yağışlar etkili oldu.
 • 22 Haziran 2016 12:34İp Olarak Kullanılan "Kaytan"I Yeniden YorumladıTrabzonlu Melek Demir, gezdiği bir sergide gördüğü, geleneksel el sanatlarından olan ve çivilere bağlanan renkli iplerin ahşap tarak yardımıyla dokunmasından elde edilen daha önce yük taşımada ip olarak kullanılan "kaytan"dan onlarca çeşit aksesuar ve kıyafet hazırladı.
 • 15 Haziran 2016 14:09Büyükşehir İftar Sofrasını Şalpazarı İlçesine KurduBüyükşehir İftar Sofrasını Şalpazarı İlçesine KurduTrabzon Büyükşehir Belediyesi açık hava iftarlarında insanları bir araya getirmeye devam ediyor.
 • 27 Mayıs 2016 15:58Bakan Soylu'dan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiBakan Soylu'dan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun gelişi ve karşılanışı Bakan Soylu'nun çocuklarla ilgilenmesi ve oyuncak vermesi Bakan Soylu'nun şehit ailesini ziyareti ve dua okunması Mezarlığa gidilmesi ve dua edilmesi Bakan Soylu'dan şehit ailesine taziye ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Al'ın babaevine taziye ziyaretinde bulundu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Alper Al'ın Şalpazarı ilçesindeki babaevini ziyaret etti.
 • 27 Mayıs 2016 12:24Bakan Soylu'dan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Alper Al'ın Şalpazarı ilçesindeki babaevini ziyaret etti.
 • 23 Mayıs 2016 15:10Hatay'da Şehit Olan Sözleşmeli Er Alper Al, Son Yolculuğuna UğurlandıHatay'da Şehit Olan Sözleşmeli Er Alper Al, Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bayrak eşliğinde tekbir getiren vatandaşlar Şehidin naaşının getirilmesi Şehidin ailesinden görüntü Cenaze namazının kılınması Şehidin naaşının götürülmesi Hatay'daki patlama Samandağ sahili açıklarında "can salı" adı verilen botta inceleme yapılırken meydana gelen patlamada şehit olan Sahil Güvenlik sözleşmeli motorcu er Al'ın cenazesi, memleketi Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde son yolculuğa uğurlandı Şehidin dedesi Al: "Şehit Alper Al, ailemizin 7'nci şehidi.
 • 23 Mayıs 2016 14:56Şehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna Uğurlandı - Ek FotoğrafŞehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna Uğurlandı - Ek Fotoğraf
 • 23 Mayıs 2016 14:50Şehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna UğurlandıHatay'ın Samandağ İlçesi'nde sahile yaklaşık 3 kilometre açıkta üzerinde 2 ceset bulunan filikaya tuzaklanan patlayıcının infilak etmesiyle şehit olan 23 yaşındaki sözleşmeli er Alper Al'ın cenazesi, memleketi Trabzon'un Şalpazarı İlçesi'nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 23 Mayıs 2016 14:47Trabzon - Şehit Er Alper Al Son Yolculuğuna Uğurlandı -3Trabzon - Şehit Er Alper Al Son Yolculuğuna Uğurlandı -3Şehit er Alper Al son yolculuğuna uğurlandıHATAY'ın Samandağ İlçesi'nde sahile yaklaşık 3 kilometre açıkta üzerinde 2 ceset bulunan filikaya tuzaklanan patlayıcının infilak etmesiyle şehit olan 23 yaşındaki sözleşmeli er Alper Al'ın cenazesi, memleketi Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 23 Mayıs 2016 14:15Hatay'daki PatlamaHatay'daki PatlamaHatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında, sahil güvenlik ekiplerinin "can salı" adı verilen botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Alper Al, memleketi Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde toprağa verildi.
 • 23 Nisan 2016 11:04Doğu Karadeniz Yaylaları ŞenlenecekYeşilin binbir tonunu barındıran Doğu Karadeniz yaylaları, mayıs ayıyla birlikte düzenlenecek şenliklerle binlerce insanı bir araya getirecek.
 • 19 Nisan 2016 17:57Nevşehir'den Kısa KısaUçhisar beldesinde İl Müftülüğü ve belediye tarafından "Kutlu Doğum" programı düzenlendi.
 • 02 Mart 2016 16:51Trabzon'da Polis ve Jandarmadan Ortak Uyuşturucu OperasyonuTrabzon'da Polis ve Jandarmadan Ortak Uyuşturucu OperasyonuTrabzon İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı’nın ortaklaşa yürüttüğü ve yaklaşık 100 güvenlik görevlisinin katıldığı operasyonda 16 kişi gözaltına alındı.
 • 22 Şubat 2016 12:07Karadeniz'in İlçeleri Eko Turizme AçılıyorKaradeniz'in İlçeleri Eko Turizme AçılıyorGörüntü Dökümü: Karadeniz manzarası TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nun konuşması MELTEM YILMAZ - Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Doğu Karadeniz'in farklı değerleriyle öne çıkan ilçelerinde eko turizmin yaygın kullanılması için Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde çalışma başlatıldı.
 • 22 Şubat 2016 11:14Karadeniz'in İlçeleri Eko Turizme AçılıyorHer yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Doğu Karadeniz'in farklı değerleriyle öne çıkan ilçelerinde eko turizmin yaygın kullanılması için Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde çalışma başlatıldı.
 • 26 Ocak 2016 15:52Yurtta KışDoğu Karadeniz'de kar yağışı sebebiyle Rize'de 233, Giresun'da 359, Artvin'de 115, Gümüşhane'de 69, Bayburt'ta 6 köye, Ordu'da 150, Trabzon'da ise 143 mahalleye ulaşım gerçekleştirilemiyor.
 • 20 Ocak 2016 16:20Trabzon'da Turizm Faaliyetleri Tüm İlçelere YayılacakTrabzon'da Turizm Faaliyetleri Tüm İlçelere YayılacakTrabzon'un birbirinden farklı değerleri ile öne çıkan ilçelerinde eko turizmin daha yaygın kullanılması için çalışmalar başlatıldı.
 • 20 Ocak 2016 14:46Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden Karla Mücadele ÇalışmalarıTrabzon Büyükşehir Belediyesi'nden Karla Mücadele ÇalışmalarıTrabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri, dün akşam saatlerinden itibaren Trabzon’un orta ve yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle karla mücadele çalışmalarını bugün aralıksız olarak devam ettirdi.
 • 20 Ocak 2016 14:42Doğu Karadeniz'de Eko Turizm AtağıDoğu Karadeniz'de Eko Turizm AtağıDoğu Karadeniz’in birbirinden farklı değerleri ile öne çıkan ilçelerinde eko turizmin yaygınlaşması için çalışma başlatıldı.
 • 20 Ocak 2016 12:58Trabzon'da Karla Mücadele ÇalışmasıTrabzon'da karla mücadele çalışması devam ediyor.
 • 09 Ocak 2016 12:013 Lira ve 3 Kuru Ekmekle Başlayan Yolculuk3 Lira ve 3 Kuru Ekmekle Başlayan YolculukAfganistan'dan 20 yıl önce annesinin verdiği 3 lira ve 3 kuru ekmekle Türkiye'ye doğru yola çıkan Muhammet Gül, bugün Trabzon'da 50 kişiye iş veren bir şirketin sahibi.
 • 31 Aralık 2015 12:10Trabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları SürüyorTrabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları SürüyorTrabzon’da karla mücadele çalışmaları özellikle yüksek kesimlerde sürüyor.
 • 31 Aralık 2015 10:02Trabzon, Rize ve Giresun'da Okullara Kar TatiliTrabzon, Rize ve Giresun'un özellikle yüksek kesiminde etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde okullar tatil edildi.
 • 31 Aralık 2015 09:31Trabzon'da Kar Nedeniyle 9 İlçede Okullar TatilTrabzon’da, dünden beri özellikle yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle 9 ilçede okullar bir gün tatil edildi.
 • 31 Aralık 2015 09:23Trabzon'da Eğitime Kar EngeliKar yağışı sebebiyle Trabzon'un Köprübaşı ve Of ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.
 • 31 Aralık 2015 08:08Trabzon'un Bazı İlçelerinde Okullar Kar Yağışı Nedeniyle Tatil EdildiTrabzon’un bazı ilçelerinde okullar kear yağışı nedeniyle tatil edildi.
 • 31 Aralık 2015 01:1430 İlde Okullar Tatil Edildi30 İlde Okullar Tatil EdildiTürkiye genelinde İstanbul dahil olmak üzere toplam 30 ilde eğitime yoğun kar yağışı nedeniyle 1 günlük ara verildi.
 • 31 Aralık 2015 00:25Trabzon'da Eğitime Kar EngeliŞalpazarı, Tonya, Çaykara, Hayrat ve Dernekpazarı ilçelerinin genelinde, Arsin ilçesinde ise merkezdeki okullar haricindeki tüm okullarda eğitime ara verildiği bildirildi.
 • 30 Aralık 2015 20:2231 Aralık Perşembe Günü 24 İlde Okullar Tatil31 Aralık Perşembe Günü 24 İlde Okullar Tatil31 Aralık Perşembe günü için Türkiye genelinde şimdiye kadar 24 ilde okullar tatil edildi.
 • 21 Aralık 2015 14:57Bayburt'un Kaymakam ÇiftiBayburt'un Kaymakam ÇiftiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -İlçelerden ve kaymakam binalarından detaylar- Aydıntepe Kaymakamı Yeliz Yıldızhan ile röportaj- Demirözü Kaymakamı Zihni Yıldızhan ile röportaj-Vatandaşla röportaj Bayburt'un kaymakam çifti- Türkiye'nin 80 bin 607 kişiyle en az nüfusuna sahip, iki ilçeli Bayburt'ta, Demirözü'nde Zihni Yıldızhan, Aydıntepe'de de eşi Yeliz Yıldızhan kaymakam olarak görev yapıyor- Yeliz Yıldızhan: - "Belki mesleki anlamda birçok insanla paylaşamayacağınız, konuşamayacağınız konuları bu olaylara vakıf eşinizle paylaşmış olmak sizi rahatlatıyor, daha doğru bir yön çizmenize vesile oluyor"- Zihni Yıldızhan: - "Eşimle aynı ilde, aynı görevde bulunmak bizi tatlı bir rekabete, destekleme ve yardımlaşmaya sevk ediyor" ABDULKADİR NİŞANCI - Türkiye'nin 80 bin 607 kişiyle en az nüfuslu ili olan Bayburt'un iki ilçesinden Demirözü'nde Zihni Yıldızhan, Aydıntepe'de de eşi Yeliz Yıldızhan bir yıldır kaymakamlık yapıyor.
 • 21 Aralık 2015 11:13Bayburt'un Kaymakam ÇiftiTürkiye'nin 80 bin 607 kişiyle en az nüfuslu ili olan Bayburt'un iki ilçesinden Demirözü'nde Zihni Yıldızhan, Aydıntepe'de de eşi Yeliz Yıldızhan bir yıldır kaymakamlık yapıyor.
 • 09 Aralık 2015 14:01Trabzon'da Kros Gençler ve Yıldızlar Müsabakaları Sona ErdiTrabzon'da Kros Gençler ve Yıldızlar Müsabakaları Sona ErdiTrabzon’da Gençler ve Yıldızlar Kros müsabakaları il birinciliği, Söğütlü Atletizm Stadı’nda gerçekleşti.
 • 08 Aralık 2015 16:11Trabzon'da Masa Tenisi Birincileri Belli OlduTrabzon'da Masa Tenisi Birincileri Belli OlduTrabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen masa tenisi genç erkekler ve genç kızlar müsabakaları sona erdi.
 • 08 Aralık 2015 15:57Trabzon Okul Sporları Masa Tenisi Müsabakaları Sona ErdiTrabzon Okul Sporları Masa Tenisi Müsabakaları Sona ErdiTrabzon’da 2015-2016 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Masa Tenisi Genç erkekler ve genç kızlar müsabakaları sona erdi.
 • 04 Aralık 2015 16:11Trabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları Yoğun Şekilde Devam EdiyorTrabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları Yoğun Şekilde Devam EdiyorTrabzon Büyükşehir Belediyesi yoğun kar yağışı ile birlikte kapanan yolları açmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
 • 02 Aralık 2015 17:39CHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Kıran SeçildiCHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Erdoğan Kıran seçildi.
 • 30 Kasım 2015 15:54Hekimoğlu Ringe Çıktı, Usta'ya Hekimoğlu Ringe Çıktı, Usta'ya "Samimiyet" Eleştirisinde BulunduTrabzonspor başkan adayı Celil Hekimoğlu, kongre öncesinde gündeme gelen ve diğer aday Muharrem Usta’nın da sık sık seslendirdiği birleşme konusunda açıklamalarda bulundu.
 • 07 Kasım 2015 16:16AK Parti Mkyk Üyesi SoyluAK Parti Mkyk Üyesi SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar- AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Bu anayasa, artık Türkiye'yi dünyanın ilk 10 büyük devleti yapabilme kabiliyetine sahip değildir.