SON DAKİKA ŞALPAZARI HABERLERİ

Son Dakika Şalpazarı Haberleri

 • 12:34İp Olarak Kullanılan "Kaytan"I Yeniden YorumladıTrabzonlu Melek Demir, gezdiği bir sergide gördüğü, geleneksel el sanatlarından olan ve çivilere bağlanan renkli iplerin ahşap tarak yardımıyla dokunmasından elde edilen daha önce yük taşımada ip olarak kullanılan "kaytan"dan onlarca çeşit aksesuar ve kıyafet hazırladı.
 • 14:09Büyükşehir İftar Sofrasını Şalpazarı İlçesine KurduBüyükşehir İftar Sofrasını Şalpazarı İlçesine KurduTrabzon Büyükşehir Belediyesi açık hava iftarlarında insanları bir araya getirmeye devam ediyor.
 • 15:58Bakan Soylu'dan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiBakan Soylu'dan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun gelişi ve karşılanışı Bakan Soylu'nun çocuklarla ilgilenmesi ve oyuncak vermesi Bakan Soylu'nun şehit ailesini ziyareti ve dua okunması Mezarlığa gidilmesi ve dua edilmesi Bakan Soylu'dan şehit ailesine taziye ziyareti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Al'ın babaevine taziye ziyaretinde bulundu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Alper Al'ın Şalpazarı ilçesindeki babaevini ziyaret etti.
 • 12:24Bakan Soylu'dan Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Alper Al'ın Şalpazarı ilçesindeki babaevini ziyaret etti.
 • 15:10Hatay'da Şehit Olan Sözleşmeli Er Alper Al, Son Yolculuğuna UğurlandıHatay'da Şehit Olan Sözleşmeli Er Alper Al, Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bayrak eşliğinde tekbir getiren vatandaşlar Şehidin naaşının getirilmesi Şehidin ailesinden görüntü Cenaze namazının kılınması Şehidin naaşının götürülmesi Hatay'daki patlama Samandağ sahili açıklarında "can salı" adı verilen botta inceleme yapılırken meydana gelen patlamada şehit olan Sahil Güvenlik sözleşmeli motorcu er Al'ın cenazesi, memleketi Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde son yolculuğa uğurlandı Şehidin dedesi Al: "Şehit Alper Al, ailemizin 7'nci şehidi.
 • 14:56Şehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna Uğurlandı - Ek FotoğrafŞehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna Uğurlandı - Ek Fotoğraf
 • 14:50Şehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Er Alper Al, Şalpazarı'nda Son Yolculuğuna UğurlandıHatay'ın Samandağ İlçesi'nde sahile yaklaşık 3 kilometre açıkta üzerinde 2 ceset bulunan filikaya tuzaklanan patlayıcının infilak etmesiyle şehit olan 23 yaşındaki sözleşmeli er Alper Al'ın cenazesi, memleketi Trabzon'un Şalpazarı İlçesi'nde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 14:47Trabzon - Şehit Er Alper Al Son Yolculuğuna Uğurlandı -3Trabzon - Şehit Er Alper Al Son Yolculuğuna Uğurlandı -3Şehit er Alper Al son yolculuğuna uğurlandıHATAY'ın Samandağ İlçesi'nde sahile yaklaşık 3 kilometre açıkta üzerinde 2 ceset bulunan filikaya tuzaklanan patlayıcının infilak etmesiyle şehit olan 23 yaşındaki sözleşmeli er Alper Al'ın cenazesi, memleketi Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 14:15Hatay'daki PatlamaHatay'daki PatlamaHatay'ın Samandağ ilçesi Çevlik sahili açıklarında, sahil güvenlik ekiplerinin "can salı" adı verilen botta inceleme yaptığı sırada meydana gelen patlamada şehit olan sözleşmeli motorcu er Alper Al, memleketi Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde toprağa verildi.
 • 11:04Doğu Karadeniz Yaylaları ŞenlenecekYeşilin binbir tonunu barındıran Doğu Karadeniz yaylaları, mayıs ayıyla birlikte düzenlenecek şenliklerle binlerce insanı bir araya getirecek.
 • 17:57Nevşehir'den Kısa KısaUçhisar beldesinde İl Müftülüğü ve belediye tarafından "Kutlu Doğum" programı düzenlendi.
 • 16:51Trabzon'da Polis ve Jandarmadan Ortak Uyuşturucu OperasyonuTrabzon'da Polis ve Jandarmadan Ortak Uyuşturucu OperasyonuTrabzon İl Emniyet Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı’nın ortaklaşa yürüttüğü ve yaklaşık 100 güvenlik görevlisinin katıldığı operasyonda 16 kişi gözaltına alındı.
 • 12:07Karadeniz'in İlçeleri Eko Turizme AçılıyorKaradeniz'in İlçeleri Eko Turizme AçılıyorGörüntü Dökümü: Karadeniz manzarası TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nun konuşması MELTEM YILMAZ - Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Doğu Karadeniz'in farklı değerleriyle öne çıkan ilçelerinde eko turizmin yaygın kullanılması için Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde çalışma başlatıldı.
 • 11:14Karadeniz'in İlçeleri Eko Turizme AçılıyorHer yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Doğu Karadeniz'in farklı değerleriyle öne çıkan ilçelerinde eko turizmin yaygın kullanılması için Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde çalışma başlatıldı.
 • 15:52Yurtta KışDoğu Karadeniz'de kar yağışı sebebiyle Rize'de 233, Giresun'da 359, Artvin'de 115, Gümüşhane'de 69, Bayburt'ta 6 köye, Ordu'da 150, Trabzon'da ise 143 mahalleye ulaşım gerçekleştirilemiyor.
 • 16:20Trabzon'da Turizm Faaliyetleri Tüm İlçelere YayılacakTrabzon'da Turizm Faaliyetleri Tüm İlçelere YayılacakTrabzon'un birbirinden farklı değerleri ile öne çıkan ilçelerinde eko turizmin daha yaygın kullanılması için çalışmalar başlatıldı.
 • 14:46Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden Karla Mücadele ÇalışmalarıTrabzon Büyükşehir Belediyesi'nden Karla Mücadele ÇalışmalarıTrabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri, dün akşam saatlerinden itibaren Trabzon’un orta ve yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle karla mücadele çalışmalarını bugün aralıksız olarak devam ettirdi.
 • 14:42Doğu Karadeniz'de Eko Turizm AtağıDoğu Karadeniz'de Eko Turizm AtağıDoğu Karadeniz’in birbirinden farklı değerleri ile öne çıkan ilçelerinde eko turizmin yaygınlaşması için çalışma başlatıldı.
 • 12:58Trabzon'da Karla Mücadele ÇalışmasıTrabzon'da karla mücadele çalışması devam ediyor.
 • 12:013 Lira ve 3 Kuru Ekmekle Başlayan Yolculuk3 Lira ve 3 Kuru Ekmekle Başlayan YolculukAfganistan'dan 20 yıl önce annesinin verdiği 3 lira ve 3 kuru ekmekle Türkiye'ye doğru yola çıkan Muhammet Gül, bugün Trabzon'da 50 kişiye iş veren bir şirketin sahibi.
 • 12:10Trabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları SürüyorTrabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları SürüyorTrabzon’da karla mücadele çalışmaları özellikle yüksek kesimlerde sürüyor.
 • 10:02Trabzon, Rize ve Giresun'da Okullara Kar TatiliTrabzon, Rize ve Giresun'un özellikle yüksek kesiminde etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde okullar tatil edildi.
 • 09:31Trabzon'da Kar Nedeniyle 9 İlçede Okullar TatilTrabzon’da, dünden beri özellikle yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle 9 ilçede okullar bir gün tatil edildi.
 • 09:23Trabzon'da Eğitime Kar EngeliKar yağışı sebebiyle Trabzon'un Köprübaşı ve Of ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.
 • 08:08Trabzon'un Bazı İlçelerinde Okullar Kar Yağışı Nedeniyle Tatil EdildiTrabzon’un bazı ilçelerinde okullar kear yağışı nedeniyle tatil edildi.
 • 01:1430 İlde Okullar Tatil Edildi30 İlde Okullar Tatil EdildiTürkiye genelinde İstanbul dahil olmak üzere toplam 30 ilde eğitime yoğun kar yağışı nedeniyle 1 günlük ara verildi.
 • 00:25Trabzon'da Eğitime Kar EngeliŞalpazarı, Tonya, Çaykara, Hayrat ve Dernekpazarı ilçelerinin genelinde, Arsin ilçesinde ise merkezdeki okullar haricindeki tüm okullarda eğitime ara verildiği bildirildi.
 • 20:2231 Aralık Perşembe Günü 24 İlde Okullar Tatil31 Aralık Perşembe Günü 24 İlde Okullar Tatil31 Aralık Perşembe günü için Türkiye genelinde şimdiye kadar 24 ilde okullar tatil edildi.
 • 14:57Bayburt'un Kaymakam ÇiftiBayburt'un Kaymakam ÇiftiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -İlçelerden ve kaymakam binalarından detaylar- Aydıntepe Kaymakamı Yeliz Yıldızhan ile röportaj- Demirözü Kaymakamı Zihni Yıldızhan ile röportaj-Vatandaşla röportaj Bayburt'un kaymakam çifti- Türkiye'nin 80 bin 607 kişiyle en az nüfusuna sahip, iki ilçeli Bayburt'ta, Demirözü'nde Zihni Yıldızhan, Aydıntepe'de de eşi Yeliz Yıldızhan kaymakam olarak görev yapıyor- Yeliz Yıldızhan: - "Belki mesleki anlamda birçok insanla paylaşamayacağınız, konuşamayacağınız konuları bu olaylara vakıf eşinizle paylaşmış olmak sizi rahatlatıyor, daha doğru bir yön çizmenize vesile oluyor"- Zihni Yıldızhan: - "Eşimle aynı ilde, aynı görevde bulunmak bizi tatlı bir rekabete, destekleme ve yardımlaşmaya sevk ediyor" ABDULKADİR NİŞANCI - Türkiye'nin 80 bin 607 kişiyle en az nüfuslu ili olan Bayburt'un iki ilçesinden Demirözü'nde Zihni Yıldızhan, Aydıntepe'de de eşi Yeliz Yıldızhan bir yıldır kaymakamlık yapıyor.
 • 11:13Bayburt'un Kaymakam ÇiftiTürkiye'nin 80 bin 607 kişiyle en az nüfuslu ili olan Bayburt'un iki ilçesinden Demirözü'nde Zihni Yıldızhan, Aydıntepe'de de eşi Yeliz Yıldızhan bir yıldır kaymakamlık yapıyor.
 • 14:01Trabzon'da Kros Gençler ve Yıldızlar Müsabakaları Sona ErdiTrabzon'da Kros Gençler ve Yıldızlar Müsabakaları Sona ErdiTrabzon’da Gençler ve Yıldızlar Kros müsabakaları il birinciliği, Söğütlü Atletizm Stadı’nda gerçekleşti.
 • 16:11Trabzon'da Masa Tenisi Birincileri Belli OlduTrabzon'da Masa Tenisi Birincileri Belli OlduTrabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen masa tenisi genç erkekler ve genç kızlar müsabakaları sona erdi.
 • 15:57Trabzon Okul Sporları Masa Tenisi Müsabakaları Sona ErdiTrabzon Okul Sporları Masa Tenisi Müsabakaları Sona ErdiTrabzon’da 2015-2016 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Masa Tenisi Genç erkekler ve genç kızlar müsabakaları sona erdi.
 • 16:11Trabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları Yoğun Şekilde Devam EdiyorTrabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları Yoğun Şekilde Devam EdiyorTrabzon Büyükşehir Belediyesi yoğun kar yağışı ile birlikte kapanan yolları açmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
 • 17:39CHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Kıran SeçildiCHP Şalpazarı İlçe Başkanlığına Erdoğan Kıran seçildi.
 • 15:54Hekimoğlu Ringe Çıktı, Usta'ya Hekimoğlu Ringe Çıktı, Usta'ya "Samimiyet" Eleştirisinde BulunduTrabzonspor başkan adayı Celil Hekimoğlu, kongre öncesinde gündeme gelen ve diğer aday Muharrem Usta’nın da sık sık seslendirdiği birleşme konusunda açıklamalarda bulundu.
 • 16:16AK Parti Mkyk Üyesi SoyluAK Parti Mkyk Üyesi SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detaylar- AK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti MKYK Üyesi Soylu: - "Bu anayasa, artık Türkiye'yi dünyanın ilk 10 büyük devleti yapabilme kabiliyetine sahip değildir.
 • 15:47AK Parti Mkyk Üyesi Soylu AçıklamasıAK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, "Bu anayasa, artık Türkiye'yi dünyanın ilk 10 büyük devleti yapabilme kabiliyetine sahip değildir.
 • 15:15Yalçınalp, Trabzon'daki Yüzde 66'lık Oy Oranını AnlattıYalçınalp, Trabzon'daki Yüzde 66'lık Oy Oranını AnlattıAK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Arzu Birinci Yalçınalp, AK Parti’nin gerek Türkiye’de gerekse Trabzon’da sürtüşmeye ve kavgaya çekilmek istendiğini ancak AK Parti’nin bu oyuna gelmediğini söyledi.
 • 10:09Körfez Ülkelerinden Gelen Yatırımcılar Arap Şehri Kurmak İçin Planlar YapıyorTrabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon’a Arap dünyasından gelen 300 binlere ulaşan bir ziyaretçi sayısı olduğunu belirterek, Körfez ülkelerinden gelen yatırımcıların Arap şehri kurmak için planlar yaptığını söyledi.
 • 15:04Salih Cora'dan Teşekkür AçıklamasıSalih Cora'dan Teşekkür Açıklaması1 Kasım Genel Seçimleri’nde 5. sıradan Trabzon Milletvekili seçilen Avukat Salih Cora, bir teşekkür açıklaması yaptı.
 • 15:28Şalpazarı'nda Pekşen CoşkusuŞalpazarı'nda Pekşen CoşkusuCHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, 7 Haziran’da yapılan seçimlerde korku duvarını yıktıklarını belirterek 1 Kasım seçimlerinde ise partiye değil ülkenin ve çocukların geleceğine oy verileceğini söyledi.
 • 16:03Süleyman Soylu, Vakfıkebir'deki Mitingde KonuştuSüleyman Soylu, Vakfıkebir'deki Mitingde KonuştuAK Parti MKYK Üyesi ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, Trabzon’un iki ana meselesi olduğunu belirterek, “Birincisi iş ve istihdam onun için bu projeleri yapıyoruz.
 • 09:49Trabzon'da PKK'nın Açılım Grubu Deşifre OlduTrabzon'da PKK'nın Açılım Grubu Deşifre Olduİstihbarat birimleri, 12 kişiden oluşan PKK terör örgütünün Karadeniz Açılım Grubu'nu deşifre etti.
 • 18:21AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili adayları Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora seçim çalışmalarını sürdürdü.
 • 17:55AK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu, Seçim Çalışmalarını Şalpazarı'nda SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu, Seçim Çalışmalarını Şalpazarı'nda SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili ve 26. Dönem Trabzon Milletvekili Adayı Av. Ayşe Sula Köseoğlu, seçim çalışmalarını Şalpazarı ilçesinde sürdürdü.
 • 17:42Genel Seçime DoğruAK Parti Trabzon Milletvekili ve 26. dönem milletvekili adayı Ayşe Sula Köseoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Şalpazarı ilçesini ziyaret etti.
 • 11:41Trabzon'a Son 13 Yılda 14 Milyar TL'lik YatırımTrabzon’da 2003-2015 yılları arasında merkezi hükümet tarafından 14 milyar TL’lik yatırım yapıldığı belirtildi.
 • 16:33Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden İhtiyaçlı 2 Bin Öğrenciye Kırtasiye YardımıTrabzon Büyükşehir Belediyesi'nden İhtiyaçlı 2 Bin Öğrenciye Kırtasiye YardımıTrabzon Büyükşehir Belediyesi, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı başında okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilere yardım elini uzattı.
 • 17:50Şalpazarı'nda Yol YapımıTrabzon Büyükşehir Belediyesi, Şalpazarı ilçesinin Gökçeköy Mahallesi'nde beton yol yapımına başladı.