13:1800
SON DAKİKA ŞALPAZARI HABERLERİ

Son Dakika Şalpazarı Haberleri

   

  Trabzon'da Sel Felaketinin Yaraları Sarılıyor

  Trabzon'da, kentin özellikle batı bölgesindeki Tonya, Şalpazarı, Vakfıkebir, Akçaabat ve Beşikdüzü ilçelerinde yoğun yağış nedeniyle meydana gelen selin ve heyelanların tahrip ettiği yol, köprü ve diğer altyapı tesislerinde onarım çalışmalarının devam ettiği bildirildi. (Dün 16:57)

   

  "Trabzon Tanıtım Günleri" Etkinliği

  Trabzon'un fethinin 553. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen etkinlik, 23 Ekim'de Feshane'de gerçekleştirilecek. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Trabzon'daki Sağanak

  Kentte dün başlayıp gece saatlerine kadar süren sağanak sebebiyle bazı ilçelerde heyelan ve su taşkınlarına sebep oldu. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Trabzon'da Yağış Hayatı Olumsuz Etkiliyor

  Trabzon'da Yağış Hayatı Olumsuz Etkiliyor

  Trabzon’un ilçelerinde yoğun sağanak yağış nedeniyle meydana gelen toprak kaymalarını yerinde inceleyen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, “Eksiksiz olarak iş başındayız. Mal zararı yerine konur, Allah’a (c.c.) çok şükür can kaybı yok” dedi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Trabzon'da Şiddetli Yağış

  Şalpazarı'nda sağanak nedeniyle çok sayıda mahalle yolu kapandı, park halindeki otomobiller zarar gördü. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bayburt'a Atanan Kaymakamlar Göreve Başladı

  Demirözü Kaymakamı olarak atanan Zihni Yıldızhan ile Aydıntepe Kaymakamlığı görevine atanan eşi Yeliz Yıldızhan, göreve başladı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

  Başbakan Erdoğan Trabzon'da

  Erdoğan: (1) "Karadeniz'i Doğu Anadolu'ya bağlayan tarihi İpekyolu güzergahında bulunan Zigana Dağı'na, Doğu Karadeniz'in Anadolu'ya açılan kapısına 12 kilometre uzunluğunda bir tünel yapacağımızı ifade etmiştim. Çift tüpten oluşan bu tünelle ilgili çalışmalarımıza başladık, projeler hazır. İnşallah önümüzdeki aylarda ihalesini gerçekleştiriyoruz" "Trabzon'a tarihi boyunca kazandırdığımız en büyük ulaştırma projelerimizden biri olan Kanuni Bulvarı. Yapımı devam eden bulvar tam 600 trilyon (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  İbrahim Karagül'ün Acı Günü

  İbrahim Karagül'ün Acı Günü

  Yeni Şafak Gazetesi ve TVNET’in Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül`ün dün sabah İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede vefat eden annesi Fatma Karagül’ün cenazesi Şalpazarı ilçesinde toprağa verildi. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Karagül'ün Acı Günü

  Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Karagül'ün Acı Günü

  Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül'ün annesi Fatma Karagül, Şalpazarı ilçesinde toprağa verildi. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Samsunlu Eğitimciler Kardeş Okul Projesi Kapsamında Trabzon'a Gitti

  Samsunlu Eğitimciler Kardeş Okul Projesi Kapsamında Trabzon'a Gitti

  Samsun merkeze bağlı Atakum ilçesinde bulunan Halide Edip Adıvar Anaokulu yöneticileri 'Kardeş Okul Projesi' kapsamında Trabzon Şalpazarı Ali İbrahimağaoğlu Anaokulu’nu ziyaret etti. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Kuran Kursu Öğrencilerinin Yıl Sonu Gösterisi

  Kuran Kursu Öğrencilerinin Yıl Sonu Gösterisi

  Şalpazarı Müftülüğü Merkez Kuran Kursu'ndaki 04 06 yaş grubu ana sınıfı öğrencileri, yol sonu gösterisi sundu. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Üstad Necip Fazıl Kısakürek Şiirleriyle Anıldı

  Üstad Necip Fazıl Kısakürek Şiirleriyle Anıldı

  Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Necip Fazıl Kısakürek'i ölümünün 31. yıl dönümünü anmak için şiir yarışması düzenledi. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Doğu Karadeniz'de Yaylalar Şenleniyor

  Doğu Karadeniz'de havaların ısınmasıyla hayvancılıkla uğraşyanlar, yaz boyunca konaklayacakları yaylalara göçe başladı. (15 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Doğu Karadeniz'de Yayla Şenlikleri Başladı

  Yaz aylarının başlaması ile yörede yaygın olarak yapılan yayla şenliklerin ilki olduğu belirtilen 24. Şalpazarı Acısu Hıdrelllez Kültür ve Bahar Bayramı Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde gerçekleştirildi Şalpazarı Belediye Başkanı Kurukız: "Şenliklerimizde sadece kemençe ve horonla anılmayacağız. Yöresel. (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Şalpazarı'nda Bahar Bayramı Kutlandı

  Şalpazarı'nda Bahar Bayramı Kutlandı

  Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde 24. Acısu Hıdrellez Kültür ve Bahar Şenliği düzenlendi. (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Şalpazarı'nda Bahar Şenliği

  Trabzon'un Şalpazarı İlçesi'nde 24. Acısu Hıdrellez Kültür ve Bahar Şenliği düzenlendi. (04 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Ameliyat Olmak İçin Kredi Çekti, Arkadaşları Tarafından Dolandırıldı

  Ameliyat Olmak İçin Kredi Çekti, Arkadaşları Tarafından Dolandırıldı

  Erzurum’un Olur ilçesine bağlı Çataksu Köyü’nde oturan Taner İlhan, ameliyat olmak için çektiği banka kredilerini kaptırınca büyük şok yaşadı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Ameliyat Olmak İçin Kredi Çekti, Arkadaşı Tarafından Dolandırıldı

  Ameliyat Olmak İçin Kredi Çekti, Arkadaşı Tarafından Dolandırıldı

  Erzurum’da ameliyat olmak için bankadan 20 Bin TL kredi çeken bir şahıs, arkadaşı tarafından dolandırıldı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Şalpazarı'nda Kitap Okuma Etkinliği Düzenlendi

  Trabzon'un Şalpazarı ilçesinde, 50. Kütüphaneler Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Selvitop, Şalpazarı'nda Seçimin Kaybedilmesine Neden Olanları İstifaya Çağırdı

  Selvitop, Şalpazarı'nda Seçimin Kaybedilmesine Neden Olanları İstifaya Çağırdı

  Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde AK Parti’den aday adayı olan ancak aday gösterilmeyen Necati Selvitop, dün yapılan Mahalli seçimlerde seçimin kaybedilmesine neden olanların istifa etmesi gerektiğini söyledi. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Resmi olmayan sonuçlara göre, Trabzon'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 15'ini AK Parti, 2'sini CHP, 1'ini MHP aldı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Şalpazarı Belediye Başkanlığı'nı, MHP adayı Refik Kurukız kazandı. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  Doğu Karadeniz'de Kar Etkili Oldu

  Doğu Karadeniz'de Kar Etkili Oldu

  Doğu Karadeniz'de Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt'un yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili olmaya başladı. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Doğu Karadeniz'de Kar Yağışı

  Doğu Karadeniz'de Kar Yağışı

  Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt'un yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oluyor Kar kalınlığı Ayder Yaylası'nda 25 santimetreye ulaştı Fırtına ve yağış dolayısıyla Trabzon Havalimanı'ndan akşam saatlerinden itibaren yapılması planlanan uçak seferleri gerçekleştirilemedi. (29 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Toçoğlu: 'Kültür Başkenti Sakarya'

  Başkan Toçoğlu: "Kültür Başkenti Sakarya"

  Ağasar Şalpazarlılar Derneği üyeleri ile bir araya gelen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Her zaman bizlerin yanında olan Ağasar Şalpazarlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Eski Bakan Erdoğan Bayraktar Yerel Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

  Eski Bakan Erdoğan Bayraktar Yerel Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

  AK Parti Trabzon Milletvekili ve eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar seçim çalışmaları kapsamında 5 ilçeyi ziyaret etti. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

  İslam: 'Türkiye'yi Ukraynalaştırmak istiyorlar' -

  İslam: "Türkiye'yi Ukraynalaştırmak istiyorlar" -

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Ülkemizde yapılmak istenen asıl şey, Türkiye'nin Ukraynalaşması ve Mısırlaşmasıdır ama vakit bunun için çok geç" dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  İslam: 'Başbakan Erdoğan Türkiye'nin Başına Gelmiş En İyi Lider'

  İslam: "Başbakan Erdoğan Türkiye'nin Başına Gelmiş En İyi Lider"

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan son 100 yılda Türkiye’nin başına gelmiş en iyi liderdir" dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Gündem Özeti / 21 Mart 2014

  Gündem Özeti / 21 Mart 2014

  ANADOLU AJANSI. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Tkdk'dan Trabzon'da İki Projeye Destek

  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Trabzon İl Koordinatörlüğüne 11. çağrı döneminde proje sunan iki şirket ile hibe sözleşmesi imzalandı. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Tkdk'dan Sürmene'de Süt Üretimine, Şalpazarı'nda Kırsal Turizm'e Destek

  Tkdk'dan Sürmene'de Süt Üretimine, Şalpazarı'nda Kırsal Turizm'e Destek

  TKDK Trabzon İl Koordinatörlüğü Sürmene ilçesinde süt üretimine, Şalpazarı ilçesinde ise kırsal turizme destek verdi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

 • Terk Edilince Penisini Kesti

  Terk Edilince Penisini Kesti Sevgilisi tarafından terk edilen 22 yaşındaki çılgın aşık Oliver Ilic, sevgilisinin yatakta çok kötü olduğunu söylemesi üzerine penisini kesti.

 • Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı

  Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı Galatasaray yenilip, Olympiakos kazanınca Yunanistan Türkiye'ye geçilmişti. Beşiktaş ve Trabzonspor kazanıp üç Yunan takımı bir puan alınca 12'nci sıraya geri döndük.

 • Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi

  Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi Tuzağa düşürdüğü kertenkeleyi, ölmesini beklemeden yiyen örümcek amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

[Hata Bildir]
24.10.2014 13:18:52. #1.12#