03:2800
SON DAKİKA SAM HABERLERİ

Son Dakika Sam Haberleri

  Suriye'de Cumhurbaşkanlığı Seçimi

  Halk Meclis Başkanı Lahham: "Cumhurbaşkanlığı adaylığına ilk başvuran kişi Halep milletvekili Mahir Abdülhafız Haccar oldu" (Dün 16:24)

   

  Suriyeliler İçin Uluslararası Mali Destek Yetersiz Kaldı

  BM : "2014 yılı yardım faaliyetleri için ihtiyaç duyulan 6.5 milyar doların sadece 1.2 milyar doları taahhüt edildi" "Ağır çatışmaların yaşandığı Halep, Humus ve diğer bölgelerde en kötü günler yaklaşıyor" "Ülkede 3.5 milyon insan kuşatma altındaki bölgelerde yaşıyor ve bu insanlara insani yardım. (Dün 15:51)

   

  Küçük Trikologlar İş Başında

  Küçük Trikologlar İş Başında

  Kişiye özel yüzde 100 yerli şampuan üretimi gerçekleştiren LTS Teknoloji Grup, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kapılarını çocuklara açtı. (Dün 14:00)

   

 

  Şam: Mültecilerinin Yemek Stoku Bitiyor

  Şam: Mültecilerinin Yemek Stoku Bitiyor

  İngiliz The Observer gazetesi, bugünkü birinci sayfa haberinde Şam'daki mültecilerin durumuna dikkat çekti. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Gündem Özeti / 21 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Irak'ta Şiddet Olayları

  Bağdat'ın güneyinde bomba yüklü bir araçla düzenlenen saldırıda 3 kişi öldü, 7 kişi yaralandı. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Leman Sam: Hacca ve Umreye Gitmem

  Leman Sam: Hacca ve Umreye Gitmem

  Edirne'ye konser vermek için gelen sanatçı Leman Sam, gösteriş yapmak için hacca ve umreye gidenlere karşı olduğunu ifade etti. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Diyarbakır'da Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

  Diyarbakır'da Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

  Peygamberler Sevdalıları Platformu tarafından Diyarbakır Nevruz Parkı’nda Kutlu Doğum Haftası kutlaması düzenlendi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Şam Mültecilerinin Yemek Stoku Bitiyor?

  Şam Mültecilerinin Yemek Stoku Bitiyor?

  Yarmouk Mülteci Kampı'nda yemeklerin dağıtıldığı çocukların bugün yiyeceklerin tükenmesiyle yemeksiz kalmalarının beklendiğini yazan The Observer, Şam'ın kuşatılan bölgesinin çaresiz sakinlerinin bugün yemeksiz kalmasıyla 18 bin kişinin açlıkla karşı karşıya kalacağını iddia etti. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Leman Sam: Hacca ve Umreye Gitmem

  Edirne'ye konser vermek için gelen sanatçı Leman Sam, gösteriş yapmak için hacca ve umreye gidenlere karşı olduğunu ifade ederek, "Araplar bu işi kazanç haline getirdi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Suriye Kimyasalları İmhası Büyük Oranda Tamamlandı

  Suriye Kimyasalları İmhası Büyük Oranda Tamamlandı

  Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü, Suriye rejimine ait kimyasal silahların imhasının büyük oranda tamamlandığını bildirdi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Fransız Gazeteciler Birbirlerine Zincirlenmiş

  Suriye'de aylarca İslamcı militanlar tarafından alıkonulan 4 Fransız gazeteci, başlarından geçenleri anlattı. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Suriye'de İç Savaş

  Şam'ın merkezine düzenlenen havan topu saldırısında 4 kişi öldü, 11 kişi yaralandı. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Suriye'de Kimyasal Silah Kullanımının Devam Ettiği İddiası

  Hollande: ‘’Esed rejimin hala kimyasal silah kullandığı yolunda elimizde bilgiler var ancak kesin kanıt yok" (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Irak'taki Üniversite Saldırısı

  Irak güvenlik güçlerinin, IŞİD üyelerinin saldırdığı Bağdat'taki üniversiteye operasyon düzenleyerek, rehineleri kurtardığı bildirildi Operasyonda 3'ü IŞİD mensubu ve 2'si asker 7 kişinin öldüğü, rehinelerden 11 kişinin yaralandığı belirtildi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Irak'ta Üniversiteye Saldırı

  Bağdat'ta bir üniversite binasına saldıran IŞİD mensuplarının 5 güvenlik görevlisini öldürdüğü, aralarında öğretim üyesi ve öğrencilerin bulunduğu onlarca kişiyi rehin aldığı belirtildi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Suriye'de İç Savaş

  Beşşar Esed, Paskalya Bayramı dolayısıyla Hristiyanların yoğun olarak yaşadığı Malule beldesini ziyaret etti. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Irak'ta Şiddet Olayları

  Felluce ve Bakuba kentlerinde ordu birlikleri tarafından yürütülen operasyonlarda, IŞİD terör örgütü üyesi 5 kişi öldü, 6 sivil yaralandı. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  İngiltere'de Taraftar Sahaya Tenis Topları Attı

  İngiltere'de Taraftar Sahaya Tenis Topları Attı

  İngiltere Championship ekiplerinden Blackpool'da bir taraftarın tenis toplarıyla yaptığı ilginç protesto maça damgasını vurdu. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Leman Sam: 'Hacca Şov İçin Gidenlere Gülüyorum'

  Leman Sam: 'Hacca Şov İçin Gidenlere Gülüyorum'

  Ünlü sanatçı Leman Sam, hacca ve umreye inançları için gidenlere saygı duyduğunu, şov için gidenlere ise güldüğünü söyledi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Leman Sam: Hacca ve Umreye Kesinlikle Gitmem

  Leman Sam: Hacca ve Umreye Kesinlikle Gitmem

  Ünlü sanatçı Leman Sam, "Kim ne isterse onu yapsın ben hacca ve umreye kesinlikle gitmem, Araplara para vermek istemiyorum." dedi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Turkcell Superonline, Bayileriyle Hedeflerini Paylaştı

  Turkcell Superonline Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata, kapısına kadar 1000 Mbps hızında internet götürdükleri hane sayısının 1,7 milyonu aştığını belirterek, "Fiber müşteri sayımız 570 bini, ADSL müşteri sayımız 225 bini ve ses müşterilerimiz 400 bini aştı" ifadelerini kullandı. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  CHP'li Tanrıkulu, Biber ve Göz Yaşartıcı Gazlar ile Saat Kulelerini Sordu

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya biber ve göz yaşartıcı gazları sordu. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Gündem / 20 Nisan 2014

  ANADOLU AJANSI. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  CHP Saat Kulelerini Meclis Gündemine Taşıdı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a, "11 Aralık'ta yapılan sözleşmeyle kesinleşen ihale sonucuna göre şehir girişlerine yerleştirilecek 3 adet kapı için toplam 14 milyon 680 bin TL'lik sözleşmenin Detvar İnşaat Elektrik Mühendislik Taah. San. Tic. Ltd.Şti.-Gatek Yapı Sanayi ve Ticaret Ltd Şirketi ile imzalandığı iddiası doğru mudur? (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Suriye'de İç Savaş

  Suriye'de İç Savaş

  Esed güçlerinin muhaliflere yönelik operasyonlarında 50 kişi öldü. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri