SON DAKİKA SAMANDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Samandağ Haberleri

11:08
Hatay'da Kaçakçılık Yayladağı ilçesinde, yol uygulamasında ve bazı evlerde yapılan aramada, 3 bin 840 paket sigara, 189 kök Hint keneviri, 106 paket çay ile çok sayıda giyim eşyası ele geçirildi.
Hatay'da Kaçakçılık
13:33
İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı İl Koordinasyon Kurulu yılın ilk toplantısını Hatay Valisi Ercan Topaca, başkanlığında gerçekleştirildi.
13:26
Yayladağı'nda Kaçakçılık Yayladağı ilçesinde, yol uygulamasında 5 bin 500 paket sigara ele geçirildi.
10:58
Hatay'da Liselerarası Voleybol Turnuvası Hatay'da yapılan voleybol turnuvasında kızlarda Samandağ Karaçay Bedii Sabuncu Lisesi, erkeklerde Atatürk Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyonluk kupasını kaldırdı.
Hatay'da Liselerarası Voleybol Turnuvası
10:35
Başkan Savaş: "Hatay İçin 120'den Fazla Proje Hazırladık" Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay için 120’den fazla proje hazırladıklarını söyledi.
Başkan Savaş: 'Hatay İçin 120'den Fazla Proje Hazırladık'
17:39
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı Hatay'a 8 yıl aradan sonra kar yağdı, yollar kapandı HATAY kent merkezine 8 yıl aradan sonra kar yağdı.
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı
17:13
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı Hatay kent merkezine 8 yıl aradan sonra kar yağdı.
Hatay'a 8 Yıl Aradan Sonra Kar Yağdı, Yollar Kapandı
13:27
Kaymakam Çelik, Fırtınanın Zararlarını Yerinde Gördü Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, İlçe Tarım Müdürü Semih Özdemir ile birlikte ilçede aşırı yağış, hortum ve rüzgar sebebiyle zarar gören Tekebaşı Mahallesi ve Meydan Mahallesi'nde incelemelerde bulundu.
Kaymakam Çelik, Fırtınanın Zararlarını Yerinde Gördü
11:45
Defne'nin Bir Mevsimi" Cannes Yarışında Yönetmenliğini Mehmet Öztürk'ün yaptığı film, "Cannes Film Festivali Pazarı" için yarışacak.
18:49
Hatay'daki Şiddetli Yağış Kentte etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde birçok ev ile tarım arazisi sular altında kaldı.
18:18
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı Hatay'da il genelinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle kent merkezi ve ilçelerde ev ile tarım arazilerini su bastı.
Hatay'da Tarım Arazileri Sular Altında Kaldı
15:27
Karacabey Sahilinde Caretta Caretta Ölüsü Bulundu Aydın FİDAN/KARACABEY (Bursa)- BURSA'nın Karacabey İlçesi sahilinde, kıyıya vurmuş bir caretta caretta cinsi deniz kaplumbağası ölüsü bulundu.
Karacabey Sahilinde Caretta Caretta Ölüsü Bulundu
14:49
Karacabey Longoz Ormanlarında Ölü "Caretta Caretta" Bulundu Karacabey longoz ormanları sahilinde, kıyıya vurmuş ölü caretta caretta bulundu.
Karacabey Longoz Ormanlarında Ölü 'Caretta Caretta' Bulundu
16:12
Kar Yağışı Soğuk Sera ve Tarlaları Vurdu Kayıp Büyük Türkiye'nin batı bölgelerini etkisi altına alan kar yağışı ve soğuk hava tarla ürünlerine zarar verdi. Bir çok ilçede seralar çöktü, tarla ve bağlar sular altında kaldı.
Kar Yağışı Soğuk Sera ve Tarlaları Vurdu Kayıp Büyük
14:48
Hatay Samandağ'da Hortum Seraları Yıktı Hatay'ın Samandağ İlçesi'nde çıkan hortum, sebze seralarını yıktı.
Hatay Samandağ'da Hortum Seraları Yıktı
14:26
Samandağ'da Hortum Seraları Yıktı Hatay'ın Samandağ İlçesi'nde çıkan hortum, sebze seralarını yıktı.
Samandağ'da Hortum Seraları Yıktı
14:03
Hatay'da Meydana Gelen Hortum Seralara Zarar Verdi Hatay’da 5 dakika süren hortum seralara zarar verdi.
Hatay'da Meydana Gelen Hortum Seralara Zarar Verdi
09:29
Sır Cinayetlerin Nedeni Belli Oldu Vedat Şahin ve Ali Ekber Akgün cinayetleri Türkiye gündemini oldukça meşgul etti. Bu cinayetlerin ardından kamuoyu yer altı dünyasında yaşanan sır olayların aslını merak etmeye başladı. Araştırmalara göre cinayetlerin ucunda uyuşturucu işi olduğu düşünülüyor.
Sır Cinayetlerin Nedeni Belli Oldu
07:34
Kanlı Mafya Hesaplaşmalarının Nedeni Belli Oldu Türkiye, dünyada 2 trilyon dolar olan uyuşturucu pastasının önemli geçiş noktası. Pastadan pay kapmak isteyen Türk mafyası sık sık kanlı hesaplaşmanın içinde yer alıyor.
Kanlı Mafya Hesaplaşmalarının Nedeni Belli Oldu
11:13
Hatay'da Kaçak Sigara Ele Geçirildi Yayladağı ilçesinde 7 bin 730 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Hatay'da Kaçak Sigara Ele Geçirildi
12:21
Kaymakam Çelik İhtiyaç Sahiplerine Ev Yaptırıyor Samandağ Kaymakamı Cahit Çelik, ihtiyaç sahibi 17 kişiye ev yaptırarak hayır dualarını aldı.
Kaymakam Çelik İhtiyaç Sahiplerine Ev Yaptırıyor
10:17
Sınır Kapıları Kapandı, Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı Hatay'ın Samandağ İlçesi'ndeki mandalina ve maydanoz üreticileri, Türkiye'nin Ortadoğu'ya açılan Suriye sınır kapılarının kapalı olmasından dolayı büyük darbe yediklerine dikkat çektiler.
Sınır Kapıları Kapandı, Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı
16:09
Sınır Kapıları Kapandı, Samandağ'da Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı Hatay'ın Samandağ İlçesi'ndeki mandalina ve maydanoz üreticileri, Türkiye'nin Ortadoğu'ya açılan Suriye sınır kapılarının kapalı olmasından dolayı büyük darbe yediklerini söyledi.
Sınır Kapıları Kapandı, Samandağ'da Mandalina Dalında, Maydanoz Tarlada Kaldı
13:38
Samandağ Sahiline Yunus Balığı Vurdu Hatay’ın Samandağ ilçesinde sahile vuran bir yunus balığı öldü.
Samandağ Sahiline Yunus Balığı Vurdu
16:20
Vali Topaca, Dini Cemaat Önderleriyle Bir Araya Geldi Hatay Valisi Ercan Topaca, Samandağ’da dini cemaat önderleriyle bir araya geldi.
16:36
Hatay'da Soba Faciası: 1 Ölü Hatay’ın Samandağ ilçesinde sobadan çıkan dumandan etkilenen 1 kişi öldü, 3 kişi hastaneye kaldırıldı.
Hatay'da Soba Faciası: 1 Ölü
13:19
Türkiye'de Gönüllüler 37 Bin Ton Çöp Topladı Türkiye’de 10 Mayıs 2014 tarihinde Let’s Do It (Haydi Yapalım) adlı küresel halk hareketinin bir parçası olarak başlayan temizlik hareketi kapsamında 37 bin ton çöp toplandı.
Türkiye'de Gönüllüler 37 Bin Ton Çöp Topladı
08:35
Antares Uçurtma Şenliği Coşkulu Geçti Antares Turizm kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimiz arasında bulunan uçurtmayı çocuklarımızla tanıştırmak, temiz ve sağlıklı bir dünya için çocukları bilinçlendirmek adına "ANTARES UÇURTMA ŞENLİĞİ" ni düzenledi.
14:15
Favvar Çayına Uçan Otomobilden Sağ Kurtuldu Hatay'ın Samandağ ilçesinde, otomobiliyle düştüğü Favvar Çayındaki balçığa saplanan C.U. kazayı hafif sıyrıkla atlattı.
19:55
Hatay'da Otomobil Devrildi: 4 Yaralı Hatay'da otomobilin devrilmesi sonucu 4 kişi yaralandı.
Hatay'da Otomobil Devrildi: 4 Yaralı
14:29
Yaralı Şahin Çevre Koruma Derneğine Teslim Edildi Samandağ Atatürk Ortaokulu 7. Sınıf öğrencilerinden Çayan Kuzu, Tekebaşı Mahallesi dağlık alanda ayağından vurulmuş yaralı halde bulduğu yavru şahine sahip çıkarak veteriner hekime tedavi ettirdi.
Yaralı Şahin Çevre Koruma Derneğine Teslim Edildi
14:40
Süveydiyenin Çiçekleri Galasında Protesto Hatay'ın kültür mozaiğini yansıtmaya çalışan ve Samandağ'da çekilen 'Süveydiyenin Çiçekleri' belgesel filminin galasına protesto damga vurdu.
Süveydiyenin Çiçekleri Galasında Protesto
13:09
Hatay İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Hatay'ın İskenderun, Yayladağı, Samandağ ve Arsuz ilçelerinde kuvvetli yağış uyarısı yaptı.
Hatay İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı
12:41
Hatay İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Hatay'ın İskenderun, Yayladağı, Samandağ ve Arsuz ilçelerinde kuvvetli yağış uyarısı yaptı.
Hatay İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı
16:53
Hatay'da Kuş Göç Günleri Etkinliği Türkiye Tabiatı Koruma Derneği Hatay Şubesi, göçmen kuşları gözlemlemek amacıyla Subaşı Kuş ve Kelebek Gözlem Derneği ile birlikte Hatay Kuş Göç Günleri adı altında bir etkinlik düzenledi.
Hatay'da Kuş Göç Günleri Etkinliği
11:49
Hatay'da 'Gadiri Hum Bayramı' Kutlandı Hz. Muhammed’in hicretinin 10. yılında, veda haccı dönüşü Hz. Ali’yi taltif ettiği gün olarak anılan ’Gadir Hum Bayramı’, Hatay’da çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Hatay'da 'Gadiri Hum Bayramı' Kutlandı
16:03
Sınır Karakolunda Bayramlaşma Hatay Valisi Ercan Topaca Yayladağı Güveççi Sınır Karakolu’nda görev yapan askerlerle bayramlaştı.
Sınır Karakolunda Bayramlaşma
11:10
Titus Tüneli, Dünya Mirasının "Kalıcı" Listesine Girmek İstiyor Hatay'ın Samandağ ilçesinde MÖ 1. yüzyılda sel sularını önlemek için yapılan Titus Tüneli, UNESCO'nun "Dünya Mirası" listesine girmeyi hedefliyor Geçici listede yer alan tünel, bin 380 metre uzunluğu, 7 metre yüksekliği, 6 metre genişliğiyle dikkati çekiyor.
20:29
Meteorolojik Uyarı Hatay, Osmaniye ve Gaziantep'in bazı ilçelerinde kuvvetli yağış ve rüzgar uyarısı yapıldı.
Meteorolojik Uyarı
11:28
Fidancılık Sektöründe Üretim Planlaması Sorunu Var' Türkiye Fidan Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Tanrıver, sektörün en önemli sıkıntısının kayıtdışı üretim olduğunu söyledi.
Fidancılık Sektöründe Üretim Planlaması Sorunu Var'
10:33
Fidan Üreticileri Bir Araya Geldi Sorunlarını Paylaştı Türkiye Fidan Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Tanrıver, kayıt dışı ve plansız fidan üretiminin sektörün en önemli sıkıntısı olduğunu belirterek, bu konuda mücadele edilmesini istedi.
Fidan Üreticileri Bir Araya Geldi Sorunlarını Paylaştı
17:25
Erzin'de Sel Felaketi: 4 Ölü, 2 Kayıp- Yeniden Sayın Yazı işleri müdürlerine 'Erzin'de sel felaketi: 1 ölü, 5 kişi kayıp' haberimizi ölü sayısının değişmesi, yeni gelen ve değişen bilgiler nedeniyle düzenleyip yeniden geçiyoruz.
Erzin'de Sel Felaketi: 4 Ölü, 2 Kayıp- Yeniden
12:28
Erzin'de Sel Felaketi Açıklaması Erzin İlçesi'nin Ilıca bölgesinde etkili olan sağanak yağış sonrası meydana gelen selle ilgili Hatay Valiliği açıklama yaptı.
Erzin'de Sel Felaketi Açıklaması
10:32
Valilik 2 Ölü, 4 Kayıp Erzin İlçesi'nin Ilıca bölgesinde etkili olan sağanak yağış sonrası meydana gelen selle ilgili Hatay Valiliği açıklama yaptı.
Valilik 2 Ölü, 4 Kayıp
10:20
Valilik 2 Ölü, 4 Kayıp Erzin İlçesi'nin Ilıca bölgesinde etkili olan sağanak yağış sonrası meydana gelen selle ilgili Hatay Valiliği açıklama yaptı.
Valilik 2 Ölü, 4 Kayıp
09:59
Erzin'de Sel Felaketi: 1 Ölü, 5 Kişi Kayıp (2) Valilik: 2 ÖLÜ, 4 KAYIP Erzin İlçesi'nin Ilıca bölgesinde etkili olan sağanak yağış sonrası meydana gelen selle ilgili Hatay Valiliği açıklama yaptı.
Erzin'de Sel Felaketi: 1 Ölü, 5 Kişi Kayıp (2)
11:11
Doğu Akdeniz İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Müdürlüğü, Doğu Akdeniz'de kuvvetli yağış beklendiğini açıkladı.
Doğu Akdeniz İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı
09:47
Hatay'da Kaçak Çay Operasyonu Hatay'ın Yayladağı ilçesinde yapılan yol uygulamasında 480 kilogram gümrük kaçağı olduğu tespit edilen çay ele geçirildi.
Hatay'da Kaçak Çay Operasyonu
13:01
Hatay Büyükşehir Belediyesi, Asfalt Çalışmalarını Hızlandırdı Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın Hatay genelinde yürütmüş olduğu yol çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
12:41
Yayladağı'nda Kaçakçılık Operasyonu HATAY (AA) Yayladağı ilçesinde, yapılan yol uygulamasında 372 şişe gümrük kaçağı olduğu tespit edilen içki ele geçirildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:23:42. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAMANDAĞ HABERLERİ
[Hata Bildir]