SON DAKİKA SAMANYOLU HABERLERİ

Son Dakika Samanyolu Haberleri

 • 23 Eylül 2016 19:34Tahşiyecilere Kumpas DavasıTahşiyeciler grubuna yönelik kumpas kurulduğu iddiasıyla açılan davada ilk kez savunma yapan Samanyolu Yayın Grubu eski Başkanı Hidayet Karaca, “Avukatım bıraktı, bazıları hakkında tutuklama kararı verilmiş.
 • 23 Eylül 2016 19:10Tahşiyecilere Kumpas" Davası'nda 32. Duruşma YapıldıTUTUKLU sanık Hidayet Karaca,"Öncelikle savunmadan ziyade tarihe not düşüyorum.
 • 23 Eylül 2016 19:05Tahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla firari sanık Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 33 sanığın yargılandığı davada savunma yapan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, "İnce Memed'in yaptıklarından dolayı Yaşar Kemal'i tutuklamak ne kadar mantığa uygunsa, benim de tutuklanmam, yargılanmam o kadar mantığa uygundur.
 • 23 Eylül 2016 12:10Tahşiyecilere KumpasTahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla firari sanık Fetullah Gülen ile aralarında Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ve eski emniyet müdürü Ali Fuat Yılmazer'in de bulunduğu 9'u tutuklu 33 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • 22 Eylül 2016 18:19Tahşiyecilere KumpasTahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla aralarında firari sanık Fetullah Gülen ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ve Ömer Köse'nin de bulunduğu 9'u tutuklu 33 sanığın yargılandığı dava yarına ertelendi.
 • 22 Eylül 2016 11:13Tahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla aralarında firari sanık Fetullah Gülen ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer ve Ömer Köse'nin de bulunduğu 9'u tutuklu 33 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • 20 Eylül 2016 18:18Tahşiyecilere KumpasTahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla aralarında firari sanık Fetullah Gülen ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün ve Ömer Köse'nin de bulunduğu 9'u tutuklu 33 sanığın yargılandığı dava, 22 Eylül Perşembe gününe ertelendi.
 • 20 Eylül 2016 11:33Tahşiyecilere KumpasTahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla aralarında firari sanık Fetullah Gülen ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün ve Ömer Köse'nin de bulunduğu 9'u tutuklu 33 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • 19 Eylül 2016 22:51GaiaGaia" Samanyolu'nun 3 Boyutlu Haritasını ÇıkarıyorGaia uydusu tarafından yapılan çalışmalar meyvelerini vermeye başladı.
 • 19 Eylül 2016 18:32Tahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla aralarında firari sanık Fetullah Gülen ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün ve Ömer Köse'nin de bulunduğu 9'u tutuklu 33 sanığın yargılandığı davanın 28. duruşması yarına ertelendi.
 • 19 Eylül 2016 12:16Tahşiyecilere Kumpas" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "Tahşiyecilere kumpas kurduğu" iddiasıyla aralarında firari sanık Fetullah Gülen ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün ve Ömer Köse'nin de bulunduğu 9'u tutuklu 33 sanığın yargılanmasına devam ediliyor.
 • 18 Eylül 2016 20:07Şimdiye Kadarki En Şimdiye Kadarki En "Tam" Harita...Şimdiye kadar oluşturulan en eksiksiz galaksi haritası, 3 boyutlu olarak karşınızda.
 • 15 Eylül 2016 12:56Doktor Çanakçı: İlhan İşbilen İllegal İşler İçin Seçilmiş KişiydiDoktor Çanakçı: İlhan İşbilen İllegal İşler İçin Seçilmiş KişiydiEmniyet Genel Müdürlüğü'nün eski doktoru Bülent Çanakçı, ifadesinde, AK Parti İzmir eski milletvekili İlhan İşbilen'in örgüt içerisinde seçilmiş kişi olarak görüldüğünü söyledi.
 • 14 Eylül 2016 18:32Samanyolu'nda 1 Milyar Yıldız GörüntülendiSamanyolu'nda 1 Milyar Yıldız GörüntülendiESA'nın 2013'te Samanyolu'nun 3 boyutlu haritasını çıkarmak için fırlattığı Gaia uzay teleskobu, 5 yıllık görev süresinin ortasındayken 1 milyar yıldızın fotoğrafını çekip 3 boyutlu haritasını çıkarmayı başardı.
 • 14 Eylül 2016 17:55Samanyolu'nda 1 Milyar Yıldız FotoğraflandıAvrupa Haber Ajansı (ESA), Samanyolu galaksisindeki 1 milyar yıldızın haritasını çıkardı.
 • 14 Eylül 2016 08:33FETÖ'nün Kara Kutusu Alaaddin Kaya: Televizyonun İçine Kamera KonulduFETÖ'nün Kara Kutusu Alaaddin Kaya: Televizyonun İçine Kamera KonulduGülen'in yakın ekibinden olduğu iddiasıyla tutuklanan iş adamı Alaaddin Kaya'nın ifadesinde, Nuh Mete Yüksel'e kumpasın ayrıntıları da yer aldı.
 • 08 Eylül 2016 11:30Tarlada Birlikte Çalıştığı Arkadaşının Altınlarını ÇaldıTarlada Birlikte Çalıştığı Arkadaşının Altınlarını ÇaldıAydın’ın Sultanhisar ilçesinde, tarlada çalışmakta olan kadın işçinin çantasındaki altınlar birlikte çalıştığı bir arkadaşı tarafından çalındı.
 • 07 Eylül 2016 15:58Kızılay Başkanı Kerem Kınık: Himmetlerle Ticaret YaptılarKızılay Başkanı Kerem Kınık: Himmetlerle Ticaret YaptılarKızılay Başkanı Kerem Kınık FETÖ'nün himmet çarkını A Haber'de yayınlanan Söz Teması programında anlattı.
 • 05 Eylül 2016 18:00Fetö'nün "Himmet" Davası (2)Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) dini duyguları istismar ederek topladığı "himmet" paraları ile ilgili soruşturması kapsamında 4'ü tutuklu 12 kişinin yargılandığı davanın ilk duruşması tamamlandı.
 • 05 Eylül 2016 13:50Köseoğlu'nun "Dört Mevsim Dört Yaprak" Kitabı ÇıktıTürkiye Yazarlar Birliği (TYB) Konya Şube Başkanı ve Muğla Basın İlan Kurumu Müdürü Mehmet Ali Köseoğlu'nun "Dört Mevsim Dört Yaprak" adlı kitabı çıktı.
 • 05 Eylül 2016 12:31Komiser Yardımcısından Fetö İtiraflarıSivas'ta, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında teslim olan ve ifadesinin ardından adli kontrol şartıyla salıverilen komiser yardımcısı O.A, örgüte ilişkin önemli itiraflarda bulundu.
 • 03 Eylül 2016 09:58FETÖ'nün Medya Soruşturmasında Atilla Taş ve 3 Gazeteci TutuklandıFETÖ'nün Medya Soruşturmasında Atilla Taş ve 3 Gazeteci TutuklandıFETÖ soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen Atilla Taş ile gazeteciler Murat Aksoy, Mutlu Çölgeçen ve Ulusal Parti Genel Başkanı Gökçe Fırat Çulhaoğlu tutuklandı.
 • 02 Eylül 2016 18:25Babalar Yurtdışında Kaçak, Oğullar Türkiye'de Cezaevi'ndeBabalar Yurtdışında Kaçak, Oğullar Türkiye'de Cezaevi'nde* Samanyolu eski yönetim kurulu başkanı'nın oğulları ve yeğeni: Babalarımızdan dolayı bu soruşturmaya dahil edildik"Geçtiğimiz ay Bulgaristan'a kaçmak isterken Edirne'de yakalanan Hasan, Hüseyin ve Bekir Çelik "FETÖ/PDY'ye finansal destek" soruşturmasında tutuklanıp cezaevine konulduHaber: Arzu KAYA, İstanbul DHAFETÖ/PDY'ye finansal destek sağladıkları gerekçesiyle haklarında soruşturma yürütülen Samanyolu televizyonu eski yönetim kurulu başkanı Ali Çelik'in oğulları ve yeğeni tutuklandı.
 • 02 Eylül 2016 18:19Babalar Yurtdışında Kaçak, Oğullar Türkiye'de CezaevindeSamanyolu eski yönetim kurulu başkanı'nın oğulları ve yeğeni: Babalarımızdan dolayı bu soruşturmaya dahil edildik" Geçtiğimiz ay Bulgaristan'a kaçmak isterken Edirne'de yakalanan Hasan, Hüseyin ve Bekir Çelik "FETÖ/PDY'ye finansal destek" soruşturmasında tutuklanıp cezaevine konuldu.
 • 30 Ağustos 2016 11:40Antalya'nın Üst Geçitleri Gözetim AltındaAntalya Büyükşehir Belediyesi, aksaklıklara anında müdahale etmek amacıyla asansör ve yürüyen merdivenlere IP kamera yerleştirdi.