SON DAKİKA SAMANYOLU HABERLERİ

Son Dakika Samanyolu Haberleri

17:01
Karaca'nın Eşi: Hidayet Bey Günlerini Bol Bol İbadet Ederek Geçiriyor Medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonda tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın ailesi, açık görüşte hasret giderdi.
Karaca'nın Eşi: Hidayet Bey Günlerini Bol Bol İbadet Ederek Geçiriyor
12:25
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şimdi Yandı(!) Samanyolu'ndan bomba haberHaberhttp://sondakika.com/haber/haber-cumhurbaskani-erdogan-simdi-yandi-6835996/
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şimdi Yandı(!)
17:39
Ağrı'daki Kapalı Köy Yollarını Açma Çalışmaları Devam Ediyor Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Ağrı'da ulaşıma kapanan köy yollarında ekiplerin çalışmaları devam ediyor.
Ağrı'daki Kapalı Köy Yollarını Açma Çalışmaları Devam Ediyor
14:46
Yurtta Kış Kar yağışı ve tipi nedeniyle Ağrı'daki kapalı köy yollarını açmak için ekipler, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Yurtta Kış
18:26
Hutbede İmamın Siyaset Yapmasına Cemaat Tepki Gösterdi' Demokratik Gelişim Partisi’nden (DGP), bugün Ankara’daki Hüdaverdi Camii’nde imamın, Cuma hutbesinde siyasi konulara değinerek, ‘İktidarın doğru işler yaptığını, medyaya yapılan baskı ve gözaltıların yerinde bir karar olduğunu’ sözleri üzerine cemaatin tepki gösterdiği açıklaması yapıldı.
18:13
"Medyanın Bağımsız Olması Gerekmez, Bu Bir Hikayedir" Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Atilla Yayla, 'bağımsız medya' olayına inanmadığını söyledi.
'Medyanın Bağımsız Olması Gerekmez, Bu Bir Hikayedir'
10:04
RTÜK, Yolsuzluk Haberlerini Okuyan TV'lere Ceza Kesti RTÜK, 4 eski bakan için TBMM'de kurulan yolsuzluk soruşturma komisyonu haberlerinin yer aldığı gazeteleri okuyan televizyon programlarına ceza yağdırdı.
RTÜK, Yolsuzluk Haberlerini Okuyan TV'lere Ceza Kesti
18:11
Özgür Basın Susturulursa Anadolu İnsanı Konuşamaz' Antalya'nın İbradı ilçesinde 30 yıldır İbradı Gazetesi'ni çıkaran gazeteci Yusuf Doğaroğlu, gazetecilik hayatı süresince Anadolu basının en fazla baskıyı 2014 yılında gördüğünü söyledi.
Özgür Basın Susturulursa Anadolu İnsanı Konuşamaz'
11:16
Rogmans: Türkiye'de Özgür Basına Müdahaleyi Kınıyorum Hollanda Gazeteciler Derneği'nin aylık dergisi Villa Media'nın Genel Yayın Editörü Dolf Rogmans, Türkiye'de özgür basına ve medyaya yapılan müdahaleyi şiddetle kınadı.
Rogmans: Türkiye'de Özgür Basına Müdahaleyi Kınıyorum
17:11
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Dumanlı'nın da aralarında bulunduğu 8 şüphelinin serbest bırakılmalarına yapılan itiraz reddedildi.
17:01
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri Hareketli 2014'ün ardından 2015'e 'merhaba' diyoruz. Haberler.com editörleri sizin için 2015 kehanetlerinde bulundu. İşte kimi komik, kimi ironik o kehanetler...
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri
16:55
Ekrem Dumanlı'nın Serbest Bırakılmasına Savcının Yaptığı İtiraza Ret 14 Aralık soruşturması kapsamında Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın da aralarında bulunduğu 8 kişinin 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nce serbest bırakılmasına savcının yaptığı itiraz üst mahkeme tarafından reddedildi.
12:17
Afgan Gazeteciler, Türkiye'deki İfade Özgürlüğünü Tartıştı Afganistan’ın önde gelen gazetecileri ve tanınmış yazarları Türkiye’de özgür basını susturmak için uygulanan operasyonları ele aldı.
10:16
San Diego Wac Başkanı: Basına Saldırı, Hukukun Üstünlüğüne Tehdit World Affairs Council (WAC) San Diego Başkanı David Edick, "Türkiye’de basın, yargı, emniyet güçlerine karşı saldırıyı hukukun üstünlüğüne bir tehdit" olarak gördüğünü söyledi.
10:12
Medya Etik Konseyi: Medyaya Darbe Halkası Genişliyor Medya Etik Konseyi (MEK) Başkanı Halit Esendir, gazeteciler Sedef Kabaş ve Mehmet Baransu'nun gözaltına alınmasına tepki gösterdi.
13:49
Basın Konseyi: 2014, Zor Yıl Basın Konseyi, 2014 yılında gazetecilerin ve basın kuruluşlarının yaşadığı sıkıntıları, engellemeleri, sansürü ve işsiz kalan yüzlerce gazeteciyi konu alan 102 sayfalık bir rapor hazırladı.
12:01
Samanyolu TV'den Yeni Tanıtım Filmi Ekran Yüzlerinin Yer Aldığı "Kopmaz Bağlarla Bağlıyız"Teaserı Yayınlandı
15:08
Yılmaz: Bir Aşiret Devletinde Olmayacak Gelişmeler Türkiye'de Yaşanıyor TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi, MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, şu anda ülkede hukuktan bahsetmenin mümkün olmadığını söyledi.
Yılmaz: Bir Aşiret Devletinde Olmayacak Gelişmeler Türkiye'de Yaşanıyor
12:31
Uludere, Türkiye'yi Dünyada Mahçup Etmeyi Amaçlayan Bir Operasyondu" Demokratik Gelişim Partisi (DGP) Genel Başkanı ve Bağımsız Kütahya Milletvekili İdris Bal, Uludere'nin dünyada Türkiye'yi mahçup etmeyi amaçlayan bir operasyon olduğunu söyledi.
10:08
TÜSİAD Başkanı: Ortaya Çıkmış Bir Paralel Devlet Göremiyorum "Paralel devlet varsa bunu ortaya çıkarması gereken MİT'tir, emniyettir." diyen TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer, "Ben çıkmış bir şey göremiyorum." dedi.
TÜSİAD Başkanı: Ortaya Çıkmış Bir Paralel Devlet Göremiyorum
15:06
Öztürk: Bağımsız Yargıya Hiçbir Güç Talimat Veremez ve Baskı Kuramaz CHP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, HSYK'nın Adalet Bakanlığı'nın memuriyeti haşine geldikten sonra ülkede hukuka güvenin bittiğini söyledi.
14:28
Tiyatro ile Mevlana'yı Anlattılar Özel Polatlı Samanyolu Lisesi öğrencileri Hz. Mevlana’yı tiyatro ile anlattı.
Tiyatro ile Mevlana'yı Anlattılar
00:17
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması Emniyetteki 22 Temmuz tarihli "paralel yapı" operasyonu kapsamında tutuklanan eski İstanbul Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri Yurt Atayün ile Ali Fuat Yılmazer'in de aralarında bulunduğu 5 kişi, 14 Aralık tarihli İstanbul merkezli "paralel yapı" soruşturmasında da tutuklandı.
18:44
Erdoğan'ın Yargıya Talimat Niteliğindeki Sözlerine Tepki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Memur Sen tarafından düzenlenen ‘Yeni Türkiye Sempozyumu’nda özgür medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonuyla ilgili, "Başka alınanlar da olacak.
16:58
Silivri'de 'Özgürlük Aşuresi' Dağıtıldı Özgür medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonu ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile birlikte bazı polis müdürlerinin tutuklanması, Silivri Cezaevi önünde ‘özgürlük aşuresi’ dağıtılarak protesto edildi.
21:43
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması Tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edilen eski İstanbul Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri Atayün ile Yılmazer'in de aralarında bulunduğu 5 şüphelinin sorgusu yarın yapılacak.
21:09
Mahkemeye Sevk Olan Eski Polis Müdürleri Yarın Hakim Karşısına Çıkacak Özgür basına yönelik operasyon kapsamında tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilen 5 eski polis müdürünün mahkeme sorgusu yarına bırakıldı.
21:04
Oktay Usta, Silivri'de Özgür Basın İçin Aşure Dağıtacak Yemek programı yapımcısı Oktay Usta, Silivri Cezaevi önünde yarın saat 14.00’da aşure dağıtacak.
19:09
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması Emniyetteki 22 Temmuz tarihli "paralel yapı" operasyonu kapsamında tutuklanan eski İstanbul Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri Yurt Atayün ile Ali Fuat Yılmazer'in de aralarında yer aldığı 5 kişi, 14 Aralık tarihli "paralel yapı" soruşturmasında da tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edildi.
18:45
5 Eski Polis Müdürünün Tutuklanmasının İstendi, Karar Yarına Kaldı 22 Temmuzda tutuklanan 5 eski polis müdürü hakkında, 14 Aralık kapsamında ikinci kez tutuklama istendi. Mahkeme, UYAP sistemi arızalı olduğu için kararını yarına bıraktı.
5 Eski Polis Müdürünün Tutuklanmasının İstendi, Karar Yarına Kaldı
18:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Onunla (Hidayet Karaca) Beraber Başka Alınan da Olacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, basına yönelik 14 Aralık operasyonunda tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın ‘legal görünüm altında illegal bir yapının’ şekillenmesinde gayreti olanlar arasında olduğu için tutuklandığını ifade ederek, “Belki onunla beraber başka alınan da olacaktır, olabilir.
17:45
Tanrıkulu: Ekrem Dumanlı'nın Tutuklanması İçin Sahte Deliller mi Üretilecek? CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Twitter fenomeni Fuat Avni'nin Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı'nın sahte ihbar mektupları doğrultusunda tutuklanacağı ve Zaman ile STV'ye el konulacağı yönündeki iddialarını TBMM gündemine taşıdı.
16:22
Aydınlar, Tam Sayfa İlanla Demokrasiye Sahip Çıktı Özgür medyaya yönelik operasyonun ardından başlatılan imza kampanyasına destek veren aydınlar, gazetelere tam sayfa ilan verdi.
Aydınlar, Tam Sayfa İlanla Demokrasiye Sahip Çıktı
16:15
"Türkiye, Cumhuriyet Tarihinin En Kötü Dönemini Yaşıyor" 14 Aralık'ta demokrasi ve özgür medyaya darbe anlamını taşıyan operasyona tepkiler sürüyor.
'Türkiye, Cumhuriyet Tarihinin En Kötü Dönemini Yaşıyor'
15:25
En Çok Haber Olan Yemek Programı Yeşil Elma Medya takip ajansı Interpress'in rakamlarına göre 'Yeşil Elma' yazılı basında en çok haberi yer alan yemek programı oldu.
15:15
Samanyolu Koleji'nde 'Şiir Yağmuru' Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Samanyolu Yağmur Şiir Günleri’nin dördüncüsü, Ankara Samanyolu Eğitim Kurumları Merkez Kampüsü’nde gerçekleştirildi.
Samanyolu Koleji'nde 'Şiir Yağmuru'
14:17
2014'ün En Çok Haber Olan TV Programları Açıklandı Televizyonda yayınlanan programların basın yansımalarından yola çıkarak hazırlanan, 2014 yılı "Ekranın En Çok Konuşulan TV Programları" araştırması açıklandı.
13:40
Mali Devlet Haber Ajansı Genel Müdürü: Dünya Basını Türkiye ile Dalga Geçiyor Batı Afrika ülkesi Mali’de gazeteciler, Türkiye’de özgür basını hedef alan 14 Aralık gözaltı ve tutuklamalarına tepki gösterdi.
Mali Devlet Haber Ajansı Genel Müdürü: Dünya Basını Türkiye ile Dalga Geçiyor
13:30
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması Emniyetteki "paralel yapı" operasyonu kapsamında tutuklanan eski İstanbul Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri Yurt Atayün ile Ali Fuat Yılmazer'in de aralarında yer aldığı 5 kişi, bu soruşturmada şüpheli sıfatıyla ifadeleri alınmak üzere adliyeye getirildi.
18:54
"Antidemokratik Uygulamaları Yapan da Bir Gün Hesabını Verecek" CHP Milletvekili Mahmut Tanal, özgür medyaya operasyon kapsamında tutuklanan Samanyolu Televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'yı ziyaret etti.
'Antidemokratik Uygulamaları Yapan da Bir Gün Hesabını Verecek'
18:45
Hidayet Karaca'nın Tutukluğuna Yapılan İtiraz Reddedildi Özgür medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonunda tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın tutukluluğuna yapılan itiraz reddedildi.
17:46
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Dumanlı'nın da aralarında bulunduğu 8 kişinin serbest bırakılmasına itiraz ederek, bu kişilerin tutuklanmasını talep etti.
16:38
14 Aralık" Savcısından İtiraz 14 Aralık Operasyonu soruşturmasını yürüten savcı Hasan Yılmaz, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın da aralarında bulunduğu 8 kişinin mahkemeden serbest bırakılmasına itiraz etti.
14 Aralık' Savcısından İtiraz
15:07
RTÜK İletişim Merkezi Mobil Uygulama Lansmanı - Davut Dursun RTÜK İletişim Merkezi Mobil Uygulama Lansmanı-Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca RTÜK İletişim Merkezi mobil uygulaması hayata geçirildi ve 2014 yılı Radyo Eğilimleri Araştırması'nın bulguları açıklandı-RTÜK Başkanı Dursun: -"Yenilenen sistemde izleyici ve dinleyici bildirimleri ile RTÜK'e sürekli veri akışı sağlanacaktır.
RTÜK İletişim Merkezi Mobil Uygulama Lansmanı - Davut Dursun
14:40
RTÜK İletişim Merkezi Mobil Uygulama Lansmanı Radyo ve Televizyon Üst Kurulunca RTÜK İletişim Merkezi mobil uygulaması hayata geçirildi ve 2014 yılı Radyo Eğilimleri Araştırması'nın bulguları açıklandı RTÜK Başkanı Dursun: "Yenilenen sistemde izleyici ve dinleyici bildirimleri ile RTÜK'e sürekli veri akışı sağlanacaktır.
14:17
Ayakkabı Kutusundan Gözaltına Alınan Kadından Tepki Manisa'nın Akhisar ilçesinde, geçen yıl aralık ayındaki mitingde konuşan dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a evinin balkonundan ayakkabı kutusu gösterdiği gerekçesiyle gözaltına alınan Nurhan Gül, 14 Aralık'ta demokrasi ve özgür medyaya yapılan darbe operasyonunun, AKP hükümetinin kendisine düşman ilan ettiği insanlara yaptığı bir saldırı olduğunu söyledi.
Ayakkabı Kutusundan Gözaltına Alınan Kadından Tepki
11:42
RTÜK Başkanı Dursun: Sayın Karaca Umarım Serbest Kalır RTÜK Başkanı Davut Dursun, özgür medyaya 14 Aralık günü yapılan operasyonda tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca için, “Sayın Karaca umarım serbest kalır.” dedi.
10:30
Dgp Genel Başkanı İdris Bal'dan Basın Konseyi'ne Ziyaret İstanbul'daki basın ve bazı kuruluşları ziyaret eden Demokratik Gelişim Partisi (DGP) Genel Başkanı İdris Bal, Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Hakyemez ve heyeti, dün Basın Konseyi'ni ziyaret etti.
Dgp Genel Başkanı İdris Bal'dan Basın Konseyi'ne Ziyaret
19:52
MHP'li Tanrıkulu: 14 Aralık'ta 'Saltanat' Merkezli Operasyon Yapıldı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kenan Tanrıkulu, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı'nın gözaltına alındığı 14 Aralık operasyonunun 'Saltanat merkezli' yapıldığını söyledi.
MHP'li Tanrıkulu: 14 Aralık'ta 'Saltanat' Merkezli Operasyon Yapıldı
15:06
Erzurum'da Dondurucu Soğuğa Rağmen Demokrasi Nöbetine Devam Edildi Erzurum'da özgür medyaya polis baskınının ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanan Samanyolu Yayın Grup Başkanı Hidayet Karaca'nın serbest bırakılması için demokrasi nöbetine bugün de devam edildi.
Erzurum'da Dondurucu Soğuğa Rağmen Demokrasi Nöbetine Devam Edildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:35:07. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAMANYOLU HABERLERİ
[Hata Bildir]