SON DAKİKA SAMANYOLU HABERLERİ

Son Dakika Samanyolu Haberleri

23:25
"Herkes Tehdit Altında Türkiye'de, Sadece Gazeteciler Değil" Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, özgür medyaya yönelik yapılan 14 Aralık operasyonunu anlattı.
19:33
Bitlis'te "Paralel Yapı" Operasyonu Protestosu Bitlis'te Zaman Gazetesi okurları, İstanbul merkezli yapılan "paralel yapı" operasyonunu protesto etti.
Bitlis'te 'Paralel Yapı' Operasyonu Protestosu
18:07
Özgür Medyaya Yapılan Operasyona Tepki Özgür medyaya yönelik polis baskınına tepkiler sürüyor.
Özgür Medyaya Yapılan Operasyona Tepki
17:03
TBMM Başkanı Çiçek: O Kanunları Yapanlar Kurallara En Evvel Kendileri Uymalı TBMM Başkanı Cemil Çiçek, medyayı hedef alan operasyonla tutuklanan Samanyolu Televizyon Grup Başkanı Hidayet Karaca'ya ilişkin kendisine yöneltilen bir soruyu, yargıyı etkileyeceği gerekçesiyle cevaplamadı.
16:44
Çiçek: Soruşturma Komisyonu'na Kimse Baskı Yapamaz (2) - Yeniden Hükümetteki 4 eski bakan hakkındaki TBMM Soruşturma Komisyonu'na baskı yapıldığı iddialarını değerlendiren TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Kimse baskı yapamaz. Bunu düşünmek bile hukuken doğru değil. Yapılan işlem adli faaliyettir" dedi.
Çiçek: Soruşturma Komisyonu'na Kimse Baskı Yapamaz (2) - Yeniden
16:24
Çiçek: Soruşturma Komisyonu'na Kimse Baskı Yapamaz Hükümetteki 4 eski bakan hakkındaki TBMM Soruşturma Komisyonu'na baskı yapıldığı iddialarını değerlendiren TBMM Başkanı Cemil Çiçek, "Kimse baskı yapamaz. Bunu düşünmek bile hukuken doğru değil. Yapılan işlem adli faaliyettir" dedi.
Çiçek: Soruşturma Komisyonu'na Kimse Baskı Yapamaz
16:15
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Bitlis'te Zaman Gazetesi okurları, İstanbul merkezli "paralel yapı" operasyonu protesto etti.
İstanbul Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
14:57
Seti Bıraktı, Engelli Hayranının Yanına Koştu Samanyolu TV ekranlarında yayınlanan ve Eskişehir'de çekimleri devam eden Sungurlar dizisinin Serdar Komutan'ı Mert Kılıç, büyük bir görev için İstanbul'a geldi.
Seti Bıraktı, Engelli Hayranının Yanına Koştu
13:43
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması Eski İstanbul Asayiş Şube Müdürü Erçıktı'nın tutukluluğuna itiraz edildi.
İstanbul Merkezli 'Paralel Yapı' Soruşturması
10:50
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması Hürriyet Gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, soruşturma kapsamında tanık olarak ifade verdi.
İstanbul Merkezli 'Paralel Yapı' Soruşturması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:21:16. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAMANYOLU HABERLERİ
[Hata Bildir]