SON DAKİKA ŞAMİL TAYYAR HABERLERİ

Son Dakika Şamil Tayyar Haberleri


ŞAMİL TAYYAR

Şamil Tayyar, Star Gazetesi Ankara Temsilcisi ve köşe yazarı, kitap yazarı, gazeteci.1965 yılında Gaziantep'in İslahiye ilçesinde doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini İslahiye ilçesinde tamamladı. 1986 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirdi. Gazeteciliğe 1985 yılında Gazi Üniversitesi... Devamı

16:14
Şamil Tayyar'dan Mustafa Elitaş'a 'Had Bildirme' Yanıtı AK Parti'de "hain" ve "haddini bil" tartışmaları 3 gün sonra yeniden alevlendi. Şamil Tayyar, Mustafa Elitaş'a "Sen haddini bil" anlamında bir çıkış yaptı.
Şamil Tayyar'dan Mustafa Elitaş'a 'Had Bildirme' Yanıtı
08:40
Metiner: Birilerinin Bize Haddimizi Bildireceğini Beklemiyordum Yüce Divan oylamasında 'Evet' oyu kullanan AK Partilileri "Partimizden istifa edenler daha şerefliydi" diyerek eleştiren Mehmet Metiner, canlı yayında ağladı.
Metiner: Birilerinin Bize Haddimizi Bildireceğini Beklemiyordum
17:42
Adalet Bakanı Bozdağ, Soruları Yanıtladı Açıklaması "(Gülen hakkındaki yakalama kararı) Henüz Adalet Bakanlığı diğer bakanlıklara göndermedi, çünkü karar bize de intikal etmedi" "(4 eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararı) 17 25 Aralık, Sayın Cumhurbaşkanımıza, AK Parti hükümetine dönük siyasal hedefleri olan, yargıyı kullanılarak yapılan bir teşebbüstür.
16:20
Bakan Bozdağ: Bu Oyun Meclis'te Sona Erdirilmiştir Adalet Bakanı Bozdağ, 4 eski bakanla ilgili karara değinerek, "Türkiye'de hiç kimse Türkiye'nin yargısını herhangi bir siyasi maksatla kullanamaz." dedi.
Bakan Bozdağ: Bu Oyun Meclis'te Sona Erdirilmiştir
20:42
Elitaş: "Dünkü Oylama, CHP ile MHP'nin Paralel Yapıya Yanaşmak İçin Yarış İçinde Olduklarını... Dört eski bakan hakkındaki Yüce Divan oylaması- AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: - "Arkadaşlarımız özgür iradeleriyle oylarını kullandılar.
Elitaş: 'Dünkü Oylama, CHP ile MHP'nin Paralel Yapıya Yanaşmak İçin Yarış İçinde Olduklarını...
20:25
"Arkadaşlarımız Özgür İradeleriyle Oylarını Kullandılar" AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş, "Arkadaşlarımız özgür iradeleriyle oylarını kullandılar." dedi.
'Arkadaşlarımız Özgür İradeleriyle Oylarını Kullandılar'
17:43
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: Hadlerini Aştılar AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, TBMM'deki oylamada firelere ilişkin açıklama yapan milletvekilleri Tayyar ve Metiner'e "Hadlerini aştılar" dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: Hadlerini Aştılar
17:34
AK Parti'li Elitaş: İki Arkadaşımız Haddini Aşan Bir Açıklama Yapmıştır Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)'nde düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunarak gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
17:18
Dört Eski Bakan Hakkındaki Yüce Divan Oylaması AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Arkadaşlarımız özgür iradeleriyle oylarını kullandılar.
17:06
Ak Partili Elitaş: "Milletvekillerinin İradesine İpotek Konulmadı" AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, 4 eski bakan ile ilgili yapılan Yüce Divan oylamasında AK Parti Grubu’nda yaşanan oy kayıplarının “fire” olarak değerlendirilmesinin saygısızlık olacağını, milletvekillerinin özgür iradesine ipotek koymanın TBMM’nin iradesine saygısızlık olacağını söyledi.
Ak Partili Elitaş: 'Milletvekillerinin İradesine İpotek Konulmadı'
16:48
İdris Bal: Milletin Vicdanında AKP Karalandı, Mahkum Edildi Demokratik Gelişim Partisi (DGP) Genel Başkanı Prof. Dr. İdris Bal, TBMM’de dün yapılan Yüce Divan oylamasında AK Partili 40-50 vekilin liderlerinin sözünü dinlemek yerine vicdanlarını sesini dinlediğini söyledi.
İdris Bal: Milletin Vicdanında AKP Karalandı, Mahkum Edildi
16:39
Hdp Diyarbakır Milletvekili Tan Açıklaması "Bir başka AK Partili'nin 'hain' olarak nitelendirdiği 57 kişi kendi partisinin aklama operasyonuna deterjan olmamıştır"
16:29
Özcan Yeniçeri: Davutoğlu, İçine Sindiremediği Konunun Kendisi Türkiye'de Yokken Halledilmesini... Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, Meclis'te basın toplantısı düzenleyerek Genel Kurul kararı ile dört eski bakanın Yüce Divan'a sevk edilmemesi hakkında değerlendirmede bulundu.
16:01
AKP'de Hain Olarak Nitelenen 57 Kişi, Aklama Operasyonuna Deterjan Olmadı" HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, TBMM’de dün gerçekleştirilen Yüce Divan oylamasında siyaseten 57 AK Parti milletvekilinin bu mevzuda başbakan ve cumhurbaşkanı gibi düşünmediğinin ortaya çıktığını söyledi.
AKP'de Hain Olarak Nitelenen 57 Kişi, Aklama Operasyonuna Deterjan Olmadı'
13:50
MHP'li Yeniçeri Açıklaması "12 yıllık AKP iktidarında, AKP ilk kez ciddi kırılma yaşıyor"
12:06
AK Parti Fireleri Arıyor, Fire Sayılan AK Partililer Kimler ? AK Parti fireleri arıyor.AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Meclis'teki Yüce Divan oturumunda Zafer Çağlayan oylamasında yaşanan fire sonrası "İçimizdeki hainlerdir bunlar." dedi.
AK Parti Fireleri Arıyor, Fire Sayılan AK Partililer Kimler ?
03:22
Meclis'te Yüce Divan Oylaması Siyasi parti grupları, uzun aradan sonra Yüce Divan oylaması için Meclis'te tam kadroya yakın katılım sağladı.
Meclis'te Yüce Divan Oylaması
00:04
Fireler Şamil Tayyar'ı Kızdırdı: İçimizdeki Hainlerdir Bunlar AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Meclis'teki Yüce Divan oturumunda Zafer Çağlayan oylamasında yaşanan fire sonrası "İçimizdeki hainlerdir bunlar." dedi.
Fireler Şamil Tayyar'ı Kızdırdı: İçimizdeki Hainlerdir Bunlar
12:31
CHP İl Başkanı Köse: Şamil Tayyar, Hazirandan Sonra Yanar Kül Olur Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Sait Köse, Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar’ın ‘muhalefetin bize zarar vermediği kadar TEDAŞ zarar veriyor’ sözlerine tepki gösterdi.
CHP İl Başkanı Köse: Şamil Tayyar, Hazirandan Sonra Yanar Kül Olur
00:25
Tayyar 'Mutluluğun Resmi' Deyip Bakanlar Kurulu Fotoğrafı Paylaştı AK Partili Şamil Tayyar, 'mutluluğun resmi' diyerek Bakanlar Kurulu fotoğrafını paylaştı.
Tayyar 'Mutluluğun Resmi' Deyip Bakanlar Kurulu Fotoğrafı Paylaştı
13:13
Gaziantep Ak Partili Tayyar: Hizmet Yaparken Oy Hesabı Düşünmedik Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, hizmeti sadece insan odaklı yaptıklarını, oy hesabı gütmediklerini söyledi.
Gaziantep Ak Partili Tayyar: Hizmet Yaparken Oy Hesabı Düşünmedik
12:39
Ak Partili Tayyar: Hizmet Yaparken Oy Hesabı Düşünmedik Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, hizmeti sadece insan odaklı yaptıklarını, oy hesabı gütmediklerini söyledi.
Ak Partili Tayyar: Hizmet Yaparken Oy Hesabı Düşünmedik
11:32
Şamil Tayyar'a "Kuzulu Safran Pilavı" Sürprizi AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Yavuzeli ve Araban ilçe belediyelerini ziyaret etti.
Şamil Tayyar'a 'Kuzulu Safran Pilavı' Sürprizi
18:54
Şamil Tayyar, Operasyonu Değerlendirdi AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Gaziantep merkezli yapılan operasyonu değerlendirdi.
Şamil Tayyar, Operasyonu Değerlendirdi
18:00
Gaziantep Şamil Tayyar Üniversiteyi Kazanınca Annesi 7 Kapıdan Bulgur Toplayıp, Kaz Kesip Dağıtmış Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, annesi Sıdıka Tayyar'ın ölümünün 32'nci yılında adına yaptırdığı camide mevlit okutturdu.
Gaziantep Şamil Tayyar Üniversiteyi Kazanınca Annesi 7 Kapıdan Bulgur Toplayıp, Kaz Kesip Dağıtmış
17:18
Sıdıka Tayyar Hatun Camisi'nin Açılışı Yapıldı AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ın vefat eden annesi Sıdıka Tayyar adına yapılan Sıdıka Tayyar Hatun Camisi ibadete açıldı.
16:55
Şamil Tayyar Üniversiteyi Kazanınca Annesi 7 Kapıdan Bulgur Toplayıp, Kaz Kesip Dağıtmış Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, annesi Sıdıka Tayyar'ın ölümünün 32'nci yılında adına yaptırdığı camide mevlit okutturdu.
Şamil Tayyar Üniversiteyi Kazanınca Annesi 7 Kapıdan Bulgur Toplayıp, Kaz Kesip Dağıtmış
16:47
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ziyaret Ettiği Cami, İbadette Açıldı AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ın vefat eden annesinin adını taşıyan Sıdıka Tayyar Hatun Camisi ibadete açıldı.
16:15
Şamil Tayyar'dan "Paralel Yapı" Değerlendirmesi: "Büyük Turp Heybede" AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, paralel yapıya yönelik yeni operasyonlar olabileceğini belirterek, "Büyük turp heybede" dedi.
Şamil Tayyar'dan 'Paralel Yapı' Değerlendirmesi: 'Büyük Turp Heybede'
16:12
Şamil Tayyar'dan "Paralel Yapı" Değerlendirmesi: "Büyük Turp Heybede" AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, paralel yapıya yönelik yeni operasyonlar olabileceğini belirterek, “Büyük turp heybede” dedi.
Şamil Tayyar'dan 'Paralel Yapı' Değerlendirmesi: 'Büyük Turp Heybede'
00:39
Şamil Tayyar: Erdoğan, Hz İbrahim'e Kadar Uzanan Bir Yolun Neferi AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, "Recep Tayyip Erdoğan, Hazreti İbrahim'e kadar uzanan bir yolun, bir davanın en son neferlerindedir."dedi.
Şamil Tayyar: Erdoğan, Hz İbrahim'e Kadar Uzanan Bir Yolun Neferi
22:16
Şamil Tayyar Erdoğan, Hz. İbrahim?e Kadar Uzanan Davanın En Son Neferlerindedir Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Recep Tayyip Erdoğan, Hazreti İbrahim'e kadar uzanan bir yolun, bir davanın en son neferlerindedir.
Şamil Tayyar Erdoğan, Hz. İbrahim?e Kadar Uzanan Davanın En Son Neferlerindedir
18:46
Şamil Tayyar: Erdoğan, Hz. İbrahim'e Kadar Uzanan Davanın En Son Neferlerindedir Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, "Recep Tayyip Erdoğan, Hazreti İbrahim'e kadar uzanan bir yolun, bir davanın en son neferlerindedir.
Şamil Tayyar: Erdoğan, Hz. İbrahim'e Kadar Uzanan Davanın En Son Neferlerindedir
17:50
AK Parti Nizip İlçe Kongresi Tek listeyle gidilen seçimde Gündüz, yeniden başkanlığa seçildi.
20:25
Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek, Gaziantep'te Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek, Gaziantep'te- TOKİ konutları kura çekimine katılan Atabek: "Devleti, millete hizmet etme aracı olarak gören hükümetimiz, bir sınıf ve bir kesimin değil, bütün vatandaşlarımızın refah ve mutluluğunu sağlayacak sosyal politikalar üretmektedir"GAZİANTEP (AA) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, "Devleti, millete hizmet etme aracı olarak gören hükümetimiz, bir sınıf ve bir kesimin değil, bütün vatandaşlarımızın
Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek, Gaziantep'te
19:52
Emekli Vekilden Nurdağı'na Lise ve Anaokulu Gaziantep 17'nci dönem milletvekillerinden Feyzullah Yıldırır tarafından Nurdağı İlçesi'nde yaptırılan 18 derslikli Anadolu Lisesi ve 8 derslikli anaokulu törenle eğitim ve öğretime açıldı.
Emekli Vekilden Nurdağı'na Lise ve Anaokulu
19:24
TOKİ Konutlarında Kura Heyecanı Gaziantep’in İslahiye ilçesinde Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı işbirliğiyle yapılan alt gelir sahiplerine verilecek 352 konut için kura çekimi yapıldı.
TOKİ Konutlarında Kura Heyecanı
18:47
Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek, Gaziantep'te TOKİ konutları kura çekimine katılan Atabek: "Devleti, millete hizmet etme aracı olarak gören hükümetimiz, bir sınıf ve bir kesimin değil, bütün vatandaşlarımızın refah ve mutluluğunu sağlayacak sosyal politikalar üretmektedir"
15:02
Ala: Çözüm Sürecinde Kamu Düzeninden Taviz Vermeyeceğiz İçişleri Bakanı Efkan Ala, 'Çözüm Süreci'nde kamu düzeninden asla taviz vermeyeceklerini söyledi.
Ala: Çözüm Sürecinde Kamu Düzeninden Taviz Vermeyeceğiz
18:15
TBMM Genel Kurulu AK Parti'li Tayyar'ın, HDP'ye yönelik "Kobani bahanesiyle 40 kişi hayatını kaybettiyse, bu kanda sizin elleriniz var" sözlerine, HDP Grup Başkanvekili Buldan, "Bu ölümlerin yaşanmasında tek sorumlu Cumhurbaşkanı'dır.
TBMM Genel Kurulu
17:44
Genel Kurul'da 'Kobani Protestoları' Gerginliği TBMM Genel Kurulu'nda HDP'li vekil Buldan'ın, Kobani protestoları sırasındaki ölümlerin sorumlusunun Erdoğan olduğunu iddia etmesi, kurulun gerilmesine neden oldu.
Genel Kurul'da 'Kobani Protestoları' Gerginliği
17:43
Genel Kurul'da 'Kobani Protestoları' Gerginliği Tbmm Genel Kurulu'nda HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan'ın Kobani protestoları sırasındaki ölümlerin sorumlusunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu iddia etmesi Genel Kurulun gerilmesine neden oldu.
Genel Kurul'da 'Kobani Protestoları' Gerginliği
17:14
Sakık'tan Tayyar'a 'Pişkinlik' Suçlaması Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar’ı pişkinlikle suçladı.
19:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep'te Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz, biriz, kardeşiz' diyorsunuz. Hep birlikte 'Türkiye'yiz' diyorsunuz. İşte, bizi biz yapan da zaten bu. Bizi güçlü kılan da zaten bu.Bizi ayıramayacaklar, bizi bölemeyecekler"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep'te
18:33
Erdoğan, Sıdıka Tayyar Hatun Camisi'nin Açılış Törenine Katıldı - Detaylar GAZİANTEP (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Biz, biriz, kardeşiz' diyorsunuz. Hep birlikte 'Türkiye'yiz' diyorsunuz. İşte, bizi biz yapan da zaten bu. Bizi güçlü kılan da zaten bu. Bizi ayıramayacaklar, bizi bölemeyecekler" dedi.
Erdoğan, Sıdıka Tayyar Hatun Camisi'nin Açılış Törenine Katıldı - Detaylar
17:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep'te Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Biz, biriz, kardeşiz' diyorsunuz. Hep birlikte 'Türkiye'yiz' diyorsunuz. İşte, bizi biz yapan da zaten bu. Bizi güçlü kılan da zaten bu.Bizi ayıramayacaklar, bizi bölemeyecekler"
16:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kobani'yi Şantaj Haline Getirmeye Çalışıyorlar (2) Cami AÇILIŞI YAPTI, KALABALIĞA KONUŞTU Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriyeli sığınmacıların barındığı çadırkent ziyaretinin ardından ilçe mezarlığı yakınında AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ın vefat eden annesi Sıdıka Tayyar adına yapılan caminin açılışı için düzenlenen törene katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kobani'yi Şantaj Haline Getirmeye Çalışıyorlar (2)
17:54
Gaziantep'te Bayramlaşma Gaziantep'te Kurban Bayramı nedeniyle Valilik ve AK Parti'de bayramlaşma programları düzenlendi.
Gaziantep'te Bayramlaşma
12:11
Tayyar, Annesinin Adına Yaptırılan Camide Bayram Namazını Kıldı AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, annesi Sıdıka Tayyar adına yaptırılan ve bugün ibadete açılan camide bayram namazını kıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 15:06:44. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞAMİL TAYYAR HABERLERİ
[Hata Bildir]