18:2300
SON DAKİKA ŞAMİL TAYYAR HABERLERİ

Son Dakika Şamil Tayyar Haberleri


ŞAMİL TAYYAR

Şamil Tayyar, Star Gazetesi Ankara Temsilcisi ve köşe yazarı, kitap yazarı, gazeteci.1965 yılında Gaziantep'in İslahiye ilçesinde doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini İslahiye ilçesinde tamamladı. 1986 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesini bitirdi. Gazeteciliğe 1985 yılında Gazi Üniversitesi... Devamı

  AK Parti'li Tayyar'dan Gündeme İlişkin Değerlendirmeler

  AK Parti'li Tayyar'dan Gündeme İlişkin Değerlendirmeler

  AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, "17 Aralık'tan sonra Genelkurmay Başkanına da uyarı yazısı yazdırmak için paralelci paşalar baskı yapmış olabilirler." dedi. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Ramazan Bayramı

  Ramazan Bayramı

  AK Parti İslahiye ilçe teşkilatında bayramlaşma töreni düzenlendi. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  AK Parti'de bayramlaşma - Fatma Şahin -

  AK Parti'de bayramlaşma - Fatma Şahin -

  Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırısına ilişkin,"Türkiye çok sağlam duruyor. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar Açıklaması

  Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Ekmeleddin İhsanoğlu ile ilgili, “Cumhurbaşkanı çıkmayacağı aşikar ama MHP Genel Başkanı olur mu bilemem. MHP içinde bir grubun aynı zamanda bunun da hazırlığını yaptığı söyleniyor” dedi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Tayyar: İhsanoğlu'nun Erdoğan'ın Karşısına Çıkması İnsanlık Suçu

  Tayyar: İhsanoğlu'nun Erdoğan'ın Karşısına Çıkması İnsanlık Suçu

  AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu'nun, Başbakan'ın karşısına çıkmasının insanlık suçu olduğunu söyledi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Ak Partili Tayyar: Erdoğan Köşke Çıkarsa Türkiye Kazanır

  Ak Partili Tayyar: Erdoğan Köşke Çıkarsa Türkiye Kazanır

  Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, sosyal medya ağı Twitter'daki hesabından, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için adaylığını açıklayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın köşke çıkması durumunda Türkiye'nin kazanmış olacağını belirtti. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'li Şamil Tayyar'dan Tgrt Haber'e Önemli Açıklamalar

  AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, CHP lideri Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Bahçeli’nin cumhurbaşkanlığı seçimlerinde “çatı aday” olarak Ekmeleddin İhsanoğlu’nu çıkardıkları için pişman olduklarını öne sürerek, “Sadece kendi koltuklarını rahata aldılar” dedi. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.08.2014 18:23:13. #1.12#