SON DAKİKA SAMSAT HABERLERİ

Son Dakika Samsat Haberleri

 • 25 Mart 2017 12:27 Miniklerden Miniklerden "Sarsılan İlçeye Sarılan Eller" Projesi Minik öğrenciler “Sarsılan İlçeye Sarılan Eller” projesi ile Samsat’ta eğitim gören kendi yaşıtlarına kahvaltılık gönderdi.
 • 23 Mart 2017 20:27 Çim Hokey Heyecanı Sona Erdi Çim Hokey Heyecanı Sona Erdi 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı Okullararası Çim Hokeyi Yarışmaları sitilce futbol sahasında oynanan final maçlarıyla sona erdi.
 • 23 Mart 2017 17:43 Kurtulmuş: Fetö'cü 5 Askerin Türkiye'ye İadesini Bekliyoruz (3) CUMHURBAŞKANI HÜKÜMET SİSTEMİ'Nİ ANLATTIBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Samsat İlçesi'nde çadırlarda kalan vatandaşları ziyaret ettikten sonra Adıyaman'a geçerek burada sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kanaat önderleri ve muhtarlarla bir araya geldi.
 • 23 Mart 2017 17:41 Kurtulmuş: Fetö'cü 5 Askerin Türkiye'ye İadesini Bekliyoruz (2) CUMHURBAŞKANI HÜKÜMET SİSTEMİ'Nİ ANLATTIBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Samsat İlçesi'nde çadırlarda kalan vatandaşları ziyaret ettikten sonra Adıyaman'a geçerek burada sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kanaat önderleri ve muhtarlarla bir araya geldi.
 • 23 Mart 2017 17:26 Adıyaman - Kurtulmuş: Fetö'cü 5 Askerin Türkiye'ye Iadesini Bekliyoruz Adıyaman - Kurtulmuş: Fetö'cü 5 Askerin Türkiye'ye Iadesini Bekliyoruz Kurtulmuş: FETÖ'cü 5 askerin Türkiye'ye iadesini bekliyoruz (2)CUMHURBAŞKANI HÜKÜMET SİSTEMİ'Nİ ANLATTIBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Samsat İlçesi'nde çadırlarda kalan vatandaşları ziyaret ettikten sonra Adıyaman'a geçerek burada sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kanaat önderleri...
 • 23 Mart 2017 17:24 Dha Yurt Bülteni - 12 Kurtulmuş: FETÖ'cü 5 askerin Türkiye'ye iadesini bekliyoruz (2)CUMHURBAŞKANI HÜKÜMET SİSTEMİ'Nİ ANLATTIBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Samsat İlçesi'nde çadırlarda kalan vatandaşları ziyaret ettikten sonra Adıyaman'a geçerek burada sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kanaat önderleri...
 • 23 Mart 2017 17:15 Kurtulmuş: Fetö'cü 5 Askerin Türkiye'ye İadesini Bekliyoruz (2) Kurtulmuş: Fetö'cü 5 Askerin Türkiye'ye İadesini Bekliyoruz (2) CUMHURBAŞKANI HÜKÜMET SİSTEMİ'Nİ ANLATTIBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Samsat İlçesi'nde çadırlarda kalan vatandaşları ziyaret ettikten sonra Adıyaman'a geçerek burada sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kanaat önderleri ve muhtarlarla bir araya geldi.
 • 23 Mart 2017 16:07 Kurtulmuş, Samsat'ta Depremzedeleri Ziyaret Etti (2) Kurtulmuş, Samsat'ta Depremzedeleri Ziyaret Etti (2) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Adıyaman'ın Samsat ilçesinde yaşanan depremler dolayısıyla zor günler geçiren depremzedeleri ziyaret etti, onların sorunları dinledi.
 • 23 Mart 2017 15:04 Dha Yurt Bülteni-8 Dha Yurt Bülteni-8 1)KURTULMUŞ: FETÖ'CÜ 5 ASKERİN TÜRKİYE'YE İADESİNİ BEKLİYORUZBAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, NATO'da görevli 4 Türk subayı ile 1 askeri ataşenin darbe girişiminden sonra Norveç'e yaptıkları sığınma başvurularının Norveç Göçmen Dairesi tarafından kabul edilmesine tepki gösterirken, "Bu...
 • 23 Mart 2017 14:04 Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Dünyanın Her Yerinde Terör Saldırısı Olabileceği Görüldü" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Dünyanın her yerinde terör saldırısı olabileceği görüldü" "İngiltere hükümeti ve halkına taziyelerimizi ve üzüntülerimizi iletiyoruz" "Terör örgütü ayrımı yapılmadan tüm Dünya mücadele etmeli" "Norveç'in yaptığı kabul edilebilir bir şey değil" ADIYAMAN...
 • 23 Mart 2017 14:04 Adıyaman - Kurtulmuş Fetö'cü 5 Askerin Türkiye'ye Iadesini Bekliyoruz Adıyaman - Kurtulmuş Fetö'cü 5 Askerin Türkiye'ye Iadesini Bekliyoruz Kurtulmuş FETÖ'cü 5 askerin Türkiye'ye iadesini bekliyoruzBAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, NATO'da görevli 4 Türk subayı ile 1 askeri ataşenin darbe girişiminden sonra Norveç'e yaptıkları sığınma başvurularının Norveç Göçmen Dairesi tarafından kabul edilmesine tepki gösterirken, "Bu...
 • 23 Mart 2017 13:57 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Samsat'ta Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Adıyaman'ın Samsat ilçesinde yaşanan depremler dolayısıyla zor günler geçiren depremzedeleri ziyaret etti, onların sorunları dinledi.
 • 23 Mart 2017 13:55 Kurtulmuş: Fetö'cü 5 Askerin Türkiye'ye İadesini Bekliyoruz Kurtulmuş: Fetö'cü 5 Askerin Türkiye'ye İadesini Bekliyoruz BAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, NATO'da görevli 4 Türk subayı ile 1 askeri ataşenin darbe girişiminden sonra Norveç'e yaptıkları sığınma başvurularının Norveç Göçmen Dairesi tarafından kabul edilmesine tepki gösterirken, "Bu kabul edilebilir bir durum değil.
 • 23 Mart 2017 13:48 Numan Kurtulmuş Depremzedeleri Ziyaret Etti Numan Kurtulmuş Depremzedeleri Ziyaret Etti Numan Kurtulmuş depremzedeleri ziyaret ettiADIYAMAN - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 2 Mart tarihinde meydana gelen 5.5 büyüklüğündeki depremin meydana geldiği Samsat ilçe merkezine gelerek depremzedeleri ziyaret etti.
 • 23 Mart 2017 13:24 Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Dünyanın Her Yerinde Terör Saldırısı Olabileceği Görüldü" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Dünyanın her yerinde terör saldırısı olabileceği görüldü" "İngiltere hükümeti ve halkına taziyelerimizi ve üzüntülerimizi iletiyoruz" "Terör örgütü ayrımı yapılmadan tüm Dünya mücadele etmeli" "Norveç'in yaptığı kabul edilebilir bir şey değil"ADIYAMAN...
 • 23 Mart 2017 13:20 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (2) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Norveç'in FETÖ mensubu eski subaylara iltica hakkı tanımasıyla ilgili, "Açık bir terör saldırısıdır 15 Temmuz hadisesi.
 • 23 Mart 2017 13:04 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: (1) Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İngiltere'de gerçekleştirilen terör saldırısıyla ilgili, "Hiçbir şekilde terör örgütleri arasında hiçbir ayrıma gitmememiz gerektiğini bir kere daha gördük. Dünyanın her yeri terörün muhatabadır.
 • 23 Mart 2017 12:48 Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'dan İngiltere'deki Saldırıya İlişkin Açıklama Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'dan İngiltere'deki Saldırıya İlişkin Açıklama Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İngiltere’deki terör saldırısı ile ilgili yaptığı açıklamada, terör örgütleriyle ayrım yapılmadan mücadele edilmesi gerektiğini belirterek, “İngiltere’deki saldırı ile dünyanın her yerinde terör saldırısı olabileceği görüldü” dedi.
 • 23 Mart 2017 09:00 Gündem / 23 Mart 2017 Gündem / 23 Mart 2017 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde Balkan Federasyonu üyelerini, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı kabul edecek.
 • 23 Mart 2017 00:22 Gündem Özeti / 23 Mart 2017 Gündem Özeti / 23 Mart 2017 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Afyon Ticaret Borsası Salonu'nda, STK temsilcileri ve muhtarlarla toplantıya katılacak, Şehit Polis Memuru Mehmet Dama ve Şehit Uzman Çavuş Gökhan Şengül'ün ailelerine taziye ziyaretinde bulunacak.
 • 22 Mart 2017 18:39 Bakan Akdağ'ın Eşi Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı Bakan Akdağ'ın Eşi Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı Bakan Akdağ'ın eşi depremzedeleri yalnız bırakmadıADIYAMAN - Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın eşi Şeyma Akdağ, Samsat ilçesini ziyaret ederek depremzedelerin sıkıntılarını dinledi.
 • 22 Mart 2017 18:19 Sağlık Bakanı Akdağ Adıyaman'da Açıklaması Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Bir tarafta Kılıçdaroğlu var. Onun yanında HDP ve PKK var. Bir yandan da FETÖ var. Onun yanında Almanya ve Hollanda var. Bu tarafta Recep Tayyip Erdoğan ve Binali Yıldırım var. Bizim nerede duracağımız bellidir.
 • 22 Mart 2017 17:36 Bakan Akdağ'ın Eşi Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı Bakan Akdağ'ın Eşi Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın eşi Şeyma Akdağ, Samsat ilçesini ziyaret ederek depremzedelerin sıkıntılarını dinledi.
 • 22 Mart 2017 16:11 Bakan Akdağ: Bakan Akdağ: "Hayırda Yarışmak Lazım Ama Sayın Kılıçdaroğlu'nun Dediği Gibi Bir Hayırda Değil" Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasıyla ilgili, "Hayırda yarışmak lazım ama Sayın Kılıçdaroğlu'nun dediği gibi 'her şeye olmaz' anlamında bir 'hayır' değil, güzel, hayırlı işler anlamında yarışmak gerekir. Bunu da ancak 'evet' diyerek yapabiliriz." dedi.
 • 22 Mart 2017 14:09 Sağlık Bakanı Akdağ Adıyaman'da Açıklaması Sağlık Bakanı Akdağ Adıyaman'da Açıklaması Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasıyla ilgili, "Hayırda yarışmak lazım ama Sayın Kılıçdaroğlu'nun dediği gibi 'her şeye olmaz' anlamında bir 'hayır' değil, güzel, hayırlı işler anlamında yarışmak gerekir. Bunu da ancak 'evet' diyerek yapabiliriz." dedi.