15:4600
SON DAKİKA SAMSUN HABERLERİ

Son Dakika Samsun Haberleri

  Adana Entegre Sağlık Kampüsü Finansal Kapanış Anlaşması

  Rönesans Holding Başkanı Ilıcak: "Toplam yatırım bedeli olan 540 milyon avronun 433 milyon avrosunu 9 yabancı bankadan tedarik ettik. Kalanı ise yatırımcı ortaklar Rönesans ve Meridiam tarafından öz kaynak olarak temin edilecek" (Dün 13:32)

   

  CHP Genel Sekreteri Tekin, Samsun'da

  Tekin: "Sayın Davutoğlu size sesleniyorum. (Dün 13:13)

   

  Samsun'da Ödüllü Satranç Turnuvası

  Samsun'da Ödüllü Satranç Turnuvası

  Atakum Belediyesi Satranç Kulübü tarafından düzenlenen, yerli ve yabancı 113 sporcunun katıldığı “2. Uluslararası Ödüllü Satranç Turnuvası” başladı. (Dün 12:48)

   

  Emekli Öğretmen 600 Kadının Hayatını Değiştirdi

  Kadınları Güçlendirme ve Destekleme Derneğini kuran 63 yaşındaki Sefa Öz, açtığı kursta 600 kadının kendi el becerileriyle para kazanmasını sağladı. (Dün 12:35)

   

  İtfaiye Binasının Yanına Heliport ve Acil Servis İstasyonu Yapılacak

  İtfaiye Binasının Yanına Heliport ve Acil Servis İstasyonu Yapılacak

  Bafra İlçe Sağlık Müdürlüğü girişimi ile Bafra İtfaiye Müdürlüğü ve Samsun Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla, itfaiye binasının yanına 112 helikopter pisti ve yeni bir acil servis istasyonu yapılacak. (Dün 12:32)

   

  Çarşamba'da Ruhsatsız Silahlar ile Uyuşturucu Maddeler Ele Geçirildi

  Samsun’un Çarşamba ilçesinde polis üç ayrı zamanda ve yerde 2 adet ruhsatsız tabanca ile bunlara bağlı fişeklerle, kubar esrar ve ecstacy hap ele geçirdi. (Dün 12:32)

   

  Zorluklar Ona Bilek Büktüremedi

  Trabzon'da geçirdiği trafik kazası sonucunda işitme yetisini kaybeden ve babası hapiste olduğu için kömür taşıyarak ailesinin geçimini sağlayan Tolgahan Yıldız, bilek güreşiyle adını duyurarak zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyor Samsun'da düzenlenecek "2017 İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları"na katılmak isteyen Yıldız, bilek güreşinde derece yapmayı hedefliyor. (Dün 12:05)

   

  Mahalle Ziyaretlerinde Öncelikli Konu Eğitim

  Samsun'un Bafra Kaymakamı Halis Arslan, mahalle ziyaretlerinin üçüncüsünü, ilçe merkezine uzak olan Paşaşeyh, Kanlıgüney, Çulhakoca, Komşupınar ve Bengü'ye gerçekleştirdi. (Dün 12:02)

   

  Seyyar Taş Fırınları Araplara Satacak

  Seyyar Taş Fırınları Araplara Satacak

  Seyyar taş fırınları Araplara satacak- Samsunlu girişimci Bünyamin Bacakçı, tuğla ve harçtan yaptığı, tekerleklerle hareket edebilen seyyar fırınları Arap ülkelerine de satmak için çalışma başlattı- Bacakçı: "Geçmişte köylerimizde var olan, kültürümüzün bir parçası taş fırınları yaygın hale getirmek istiyoruz. (Dün 11:59)

   

  Samsun Eşine Şiddetten Uzaklaştırma Cezası Aldı, Çadırda Yaşıyor

  Samsun Eşine Şiddetten Uzaklaştırma Cezası Aldı, Çadırda Yaşıyor

  Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde eşini darp ettiği için mahkeme tarafından 3 ay evden uzaklaştırma cezası alan Kamil Yüksel, 15 gündür ormanlık alanda kurduğu çadırda yaşıyor. (Dün 11:51)

   

  Seyyar Taş Fırınları Araplara Satacak

  Samsunlu girişimci Bünyamin Bacakçı, tuğla ve harçtan yaptığı, tekerleklerle hareket edebilen seyyar fırınları Arap ülkelerine de satmak için çalışma başlattı Bacakçı: "Geçmişte köylerimizde var olan, kültürümüzün bir parçası taş fırınları yaygın hale getirmek istiyoruz. (Dün 11:41)

   

  Sökülen Tarihi Köprünün Taşları Ortada Bırakıldı

  Sökülen Tarihi Köprünün Taşları Ortada Bırakıldı

  Samsun Karayolu yapım çalışmaları sırasında, geçen ocak ayında ortaya çıkan tarihi köprünün başka bir yere taşınmasına karar verilerek, numaralandırılan taşları tek tek söküldü. (Dün 11:21)

   

  Türkiye Bilişim Derneği Sahip Olduğu Yapısı ile Diğer Derneklerden Nasıl Farklılaşıyor?

  Türkiye Bilişim Derneği Sahip Olduğu Yapısı ile Diğer Derneklerden Nasıl Farklılaşıyor?

  Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Başkanı Ahmet Tosunoğlu, Türkiye Bilişim Derneğinin örgütlenme modelini anlattı. (Dün 11:17)

   

 

  Anadolujet'le Çanakkale Sohbetleri' Samsun'a Geliyor

  Anadolujet'le Çanakkale Sohbetleri" Samsun'a Geliyor

  AnadoluJet'in Çanakkale Zaferi'nin 100. yılı sebebiyle projelendirdiği özel tarih projesi "AnadoluJet'le Çanakkale Sohbetleri" Çanakkale, Ankara, Kayseri ve Trabzon'un ardından şimdi de Samsunlularla buluşmaya hazırlanıyor. (Dün 11:17)

   

  Eşini Dövdüğü İçin Evden Uzaklaştırma Cezası Alan Adam Çadırda Yaşıyor

  Eşini Dövdüğü İçin Evden Uzaklaştırma Cezası Alan Adam Çadırda Yaşıyor

  Samsun'da eşi Habibe Yüksel'i dövdüğü için mahkeme tarafından 3 ay evden uzaklaştırma cezası alan Kamil Yüksel, 15 gündür ormanlık alanda kurduğu çadırda yaşıyor. (Dün 11:15)

   

  OMÜ'de Barış Gazeteciliği Konuşuldu

  OMÜ'de Barış Gazeteciliği Konuşuldu

  Samsun OMÜ İletişim Fakültesi, ikincisini gerçekleştirdiği 'Medya Tartışmaları' etkinliği kapsamında, 'Barış Gazeteciliği ve Nesnellik' konulu seminer düzenledi. (Dün 10:59)

   

  Bayanlar Voleybol 3.lig

  Bayanlar Voleybol 3.lig

  Bayanlar Voleybol 3.lig, 5.grupta mücadele eden Gümüşhane Gençlerbirliği, Elif Özge Dinçer ile bir yıllık sözleşme imzaladı. (Dün 10:58)

   

  Amasya Valisi Çomaktekin Üniversitelilerle Buluştu

  Amasya Valisi Çomaktekin Üniversitelilerle Buluştu

  Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, üniversite öğrencilerine art niyetli gruplara figüran olmamaları uyarısında bulundu. (Dün 10:57)

   

  Fatsa'da Kaza: 1 Yaralı

  Fatsa'da Kaza: 1 Yaralı

  Ordu’nun Fatsa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. (Dün 10:53)

   

  Futbol: Haftanın Programı

  Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilecek Spor Toto 2. Lig'de Kırmızı Grup'tan sonra Beyaz Grup'ta da ilk yarı, 19. hafta maçlarıyla sona erecek Spor Toto 3. Lig'de 17. hafta maçlarıyla ilk yarı tamamlanacak. (Dün 10:53)

   

  Bodrum Yakın Geçmiş 'Diren'le Sahnelendi

  Bodrum Yakın Geçmiş 'Diren'le Sahnelendi

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde politik, komedi ve müzikal türünde sahnelen 'Diren' adlı oyunda 'Gezi' ve 'Soma' olayları eleştirel bir dille anlatıldı. (Dün 10:44)

   

  Omü İletişim Fakültesi 'Barış Gazeteciliği'Ni Tartıştı

  Omü İletişim Fakültesi "Barış Gazeteciliği"Ni Tartıştı

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi, ikincisini gerçekleştirdiği “Medya Tartışmaları” etkinliği kapsamında, “Barış Gazeteciliği ve Nesnellik” konulu seminer düzenledi. (Dün 10:09)

   

  Hacı Bektaş-I Veli OMÜ'de Anıldı

  Hacı Bektaş-I Veli OMÜ'de Anıldı

  OMÜ Hacı Bektaş-ı Veli Araştırmaları Topluluğu, "Bir Eğitimci Gözüyle Hacı Bektaş-ı Veli Öğretisi" başlıklı konferans düzenledi. (Dün 09:42)

   

  Anadolujet'le Çanakkale Sohbetleri

  Anadolujet'le Çanakkale Sohbetleri

  AnadoluJet’in tarih projesi, “AnadoluJet’le Çanakkale Sohbetleri”, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Medeniyet Kültür Sanat ve Fikir Topluluğu işbirliğiyle, OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Mavi Salon’da gerçekleşti. (Dün 09:28)

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yurtta Hava Durumu

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan tahminlere göre, İç Anadolu’nun kuzeydoğusu, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun batısı ile Adana’nın doğusu, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Düzce, Kastamonu, Karabük, Tokat, Ardahan, Bitlis, Şırnak, Hakkari, Diyarbakır, Siirt ve Batman çevreleri ve bu sabah ilk saatlerde Denizli çevreleri ile Antalya’nın doğu ilçeleri ve Anamur çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. (Dün 08:51)

   

  Yargıtay'da Görevli 62 Hakim ve Savcının Tayini Çıktı

  Yargıtay'da Görevli 62 Hakim ve Savcının Tayini Çıktı

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu 1. Dairesi, 62'si Yargıtay'da görevli olmak üzere toplam 66 hakim ve savcının görev yerini değiştirerek çeşitli illere tayin yaptı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  HSYK'dan Kararname

  HSYK'dan Kararname

  Yargıtayda görev yapan 62 hakim ve savcının görev yeri değişti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  2015 Yılı Bütçeleri TBMM Genel Kurulunda Görüşülüyor

  Sağlık Bakanlığı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile bağlı kuruluşların bütçe görüşmeleri TBMM Genel Kurulunda devam ediyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Cani Annenin Davaları Birleştirildi

  Cani Annenin Davaları Birleştirildi

  Samsun’da hastanede 3 aylık bebeğini boğmaya kalktığı iddiasıyla tutuklanan 28 yaşındaki kadın ile ilgili davanın dosyası, bir başka mahkemede 2 kızını öldürdüğü iddiasıyla açılan dava dosyası ile birleştirildi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'de 'Hayırlı Olsun' Ziyaretleri Tamamlandı

  AK Parti'de 'Hayırlı Olsun' Ziyaretleri Tamamlandı

  AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın ilçe teşkilatlarına gerçekleştirdiği "hayırlı olsun" ziyaretleri tamamlandı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Üvey Kardeşinin Oğlunu Tüfekle Yaraladı

  Atakum ilçesinde tartıştığı üvey kardeşinin oğlunu av tüfeğiyle yaralayan kişi tutuklandı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Mis Genel Sekreteri Oruçöz'den, Asarcık Belediye Başkanı Kılağuz'a Ziyaret

  Mahalli İdareler İşverenler Sendikası (MİS) Genel Sekreteri Mehmet Oruçöz, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz'u makamında ziyaret etti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Hayata Basket At' Projesi Sona Erdi

  Hayata Basket At' Projesi Sona Erdi

  Samsun’da “Hayata Basket At” projesi kapsamında, engeliler arasında Yaşar Doğu Spor Salonu’nda düzenlenen basket maçında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, tekerlekli sandalyeye binip engeliler ile birlikte maç yaptı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Samsunspor'da Sevindiren Gelişme

  Samsunspor'da Sevindiren Gelişme

  Osmanlıspor maçında ’bilinçli sarı kart gördüğü’ iddiasıyla Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na tedbirli olarak sevk edilen Mbilla’dan sevindirici haber geldi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Feza Berk Koleji Öğrencileri, Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi'ni Gezdi

  Samsun Feza Eğitim Kurumları’na bağlı Özel Feza Berk Koleji ortaokul öğrencileri sosyal bilgiler dersi etkinlikleri çerçevesince Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’ni gezdi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Demirtaş: Odamda Dinleme Cihazları Var

  Demirtaş: Odamda Dinleme Cihazları Var

  HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, "Meclis'teki, partideki odalarımızda hala dinleme cihazları var. Çıkarmıyoruz, istiyoruz ki dinlesinler, belki biraz adam olurlar" dedi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Samsung Galaxy İ8200 S3 Mini Siyah Cep Telefonu

  Samsung Galaxy İ8200 S3 Mini Siyah Cep Telefonu

  Samsung Galaxy İ8200 S3 Mini Siyah Cep Telefonu Özellikleri. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Kaz Tiridi Yiyerek Cami İnşaatına Katkı Yapıyorlar

  Samsun Vezirköprü'de bir cami inşaatının yapımına katkı sağlanması için kaz tiridi yapılıyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 15:46:05. #1.13#