05:1100
SON DAKİKA SAMSUN HABERLERİ

Son Dakika Samsun Haberleri

  İkametini Atakum'a Getiren Öğrenciye Hediye

  İkametini Atakum'a Getiren Öğrenciye Hediye

  Atakum Beledi Başkanı İshak Taşçı, ilçelerinde oturan ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde okuyan öğrencilerin ikametgahlarını Atakum’a aldırmaları halinde, kendilerine yapılacak çekiliş sonucu çeşitli hediyeler vereceklerini söyledi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürü Hakkında Suç Duyurusu

  Türk Eğitim-Sen Bafra Temsilcisi İbrahim Akekmekçi ve okul müdürleri; Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ve Şube Müdürü Ali Gül hakkında görevi kötü kullanmaktan Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Organları 3 Hastaya Umut Olacak

  Organları 3 Hastaya Umut Olacak

  Beyin kanaması nedeniyle beyin ölümü gerçekleşen Hakkı Gül'ün bağışlanan organları Erzurum ve Samsun'daki hastalara nakledilecek Giresun İl Organ Nakli Koorditörü Kırca: "Bağışlanan organlarla 3 insanımız normal insanlar gibi aramıza geri dönecek ve yaşamaya devam edecekler" (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Hentbolda 2014-15 Sezonu Fikstürleri Çekildi

  Hentbolda 2014-15 Sezonu Fikstürleri Çekildi

  Erkekler ve Kadınlar Hentbol Süper Lig'de ilk hafta maçları 20 21 Eylül'de yapılacak. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Yedaş Ekipleri Sahaya Çıktı

  Yedaş Ekipleri Sahaya Çıktı

  YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, “Sahaya çıktık ve 2014 yılı sonuna kadar her bölgede iyileştirme çalışmaları yapacağız. “Hedef, gün boyu kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi” dedi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Giresun'da Organları Üç Kişiye Hayat Oldu

  Giresun'da Organları Üç Kişiye Hayat Oldu

  Giresun'da hiper tansiyondan dolayı hayatını kaybeden 61 yaşındaki Hakkı Gül'ün ailesi Gül'ün organlarını bağışladı. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Liman İş: Derince Limanı'nın Peşkeş Çekilmesine Müsaade Etmeyeceğiz

  Liman İş: Derince Limanı'nın Peşkeş Çekilmesine Müsaade Etmeyeceğiz

  Kocaeli'deki Derince Limanı'nın işletme hakkının ihalede en yüksek teklifi veren Safi Katı Yakıt Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye verilmesininin onaylanmasının ardından Türkiye Liman ve Kara Tahmil Tahliye İşçileri (Liman-İş) Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Yener Bülent Aykurt, limanın hukuksuz, kanunsuz peşkeş çekilmesine asla müsade etmeyeceklerini söyledi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  62. Hükümetin Programı

  Ekonomi politikaları "Güçlü Ekonomi" başlığı altında ele alındı (4) Programdan: Önümüzdeki dönemde yerli ve yenilenebilir ener­ji kaynakları en üst düzeyde değerlendirilecek, 2015 yılına kadar yeni santrallar devreye alınacak, nükleer santral kurulmasına ilişkin çalışmalar hızlandırılacak Konya'da, dünyanın en büyüğü olacak 3 bin megawattlık güneş santrali için yaklaşık 6 milyar dolar yatırım yapılacak. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Yeni Balık Sezonu Açıldı, Balıkçı Tezgahları Renklendi

  Yeni Balık Sezonu Açıldı, Balıkçı Tezgahları Renklendi

  Yasağın bitmesi ile 'vira bismillah' diyen balıkçılar, açıldıkları denizden yeni sezon için umutla döndü. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kosova'dan Türk İş Adamlarına Yatırım Çağrısı

  Kosova'dan Türk İş Adamlarına Yatırım Çağrısı

  Kosova Diaspora Bakanı İbrahim Makolli, Samsun’un Bafra ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Zirve Üniversitesi'nde Kayıt Heyecanı

  Zirve Üniversitesi'nde Kayıt Heyecanı

  Türkiye'nin en çok tercih edilen üniversiteleri arasında yer alan Zirve Üniversitesi'nde kayıt heyecanı başladı. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Kuloğlu'ndan Murzioğlu'na Veda Ziyareti

  Kuloğlu'ndan Murzioğlu'na Veda Ziyareti

  Yaklaşık iki yıldan beri Samsun Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü görevini vekaleten sürdürdükten sonra Amasya İl Müdürlüğü görevine atanan Mürsel Kuloğlu, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Salih Zeki Murzioğlu’na veda ziyaretinde bulundu. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Liman İş Sendikası Başkanı Aykurt 'Derince Limanının Peşkeş Çekilmesine Müsade Etmeyeceğiz'

  Liman İş Sendikası Başkanı Aykurt "Derince Limanının Peşkeş Çekilmesine Müsade Etmeyeceğiz"

  Özelliştirme Yüksek Kurulu'nun Kocaeli'deki Derince Limanı'nın işletme hakkını, ihalede en yüksek teklifi veren Safi Katı Yakıt Sanayi ve Ticaret AŞ'ye verilmesini onaylamasının ardından açıklama yapan Türkiye Liman ve Kara Tahmil Tahliye İşçileri (Liman-İş) Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Yener Bülent Aykurt başlattıkları hukuksal süreci sonuna kadar devam ettireceklerini ve limanın hukuksuz, kanunsuz peşkeş çekilmesine asla mücadele etmeyeceklerini söyledi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 05:11:11. #1.11#