SON DAKİKA SAMSUN HABERLERİ

Son Dakika Samsun Haberleri

16:42
Samsun'da Bali Çeken Genç Gözaltına Alındı Samsun’un İlkadım ilçesinde bali çeken genç, polis tarafından gözaltına alındı.
Samsun'da Bali Çeken Genç Gözaltına Alındı
16:35
Uğur Mumcu, Samsun'da Anıldı Samsun'da Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu ölümünün 22. yılında Atatürkçü Düşünce Derneği tarafından düzenlenen törenle anıldı.
Uğur Mumcu, Samsun'da Anıldı
16:24
Uğur Mumcu Samsun'da Anıldı Samsun’da, Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu, ölümünün 22. yıl dönümünde adının verildiği parkta törenle anıldı.
Uğur Mumcu Samsun'da Anıldı
16:15
"Ayakkabı Kutularında Çıkan Milyon Dolarları Unutturmayacağız" Samsun'un Bafra ilçesinde, 10 Ocak tarihindeki olaylar neticesinde iptal edilen MHP Bafra ilçe kongresi bugün yeniden yapıldı.
'Ayakkabı Kutularında Çıkan Milyon Dolarları Unutturmayacağız'
16:10
Pompalı Tüfekli Şüpheliler Çorum'da Yakalandı Samsun'da 30 yaşındaki Alper Sel'i pompalı tüfekle ateş edip öldürükten sonra kaçtıkları iddia edilen 25 yaşındaki Recep İ. ve 19 yaşındaki Hüsama Ü., Çorum'un Kargı İlçesi'nde yakalandı.
Pompalı Tüfekli Şüpheliler Çorum'da Yakalandı
15:50
Yaralı Karaca Yavrusu Tedavi Edildi Amasya’da yırtıcı hayvanların saldırısına uğrayan karaca yavrusu, tedavisinin ardından doğaya bırakıldı.
Yaralı Karaca Yavrusu Tedavi Edildi
15:49
Ağaçların Pıcasso'su Emitt'te Doğada yok olmaya terk edilmiş ağaçlara sanatıyla yeniden hayat veren “Ağaçların Picasso” su olarak anılan Yüksel Korkmaz’ın Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) kurduğu stant yerli yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
15:48
Ağaçların Picasso'su Emitt'te Doğada yok olmaya terk edilmiş ağaçlara sanatıyla yeniden hayat veren “Ağaçların Picasso” su olarak anılan Yüksel Korkmaz’ın Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) kurduğu stant yerli yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Ağaçların Picasso'su Emitt'te
15:46
Avukat Teoman Taş Anıldı Samsun'da geçirdiği trafik kazası sonucu 2008 yılında ölen avukat Muhammed Teoman Taş, Ladik İlçesi'ndeki kabri başında anıldı.
Avukat Teoman Taş Anıldı
15:41
Çorum'da Yakalanan Cinayet Şüphelileri Samsun'da Samsun'da sokak ortasında pompalı tüfekle açılan ateş sonucu bir kişinin ölümüne neden olan şahıslar Çorum'un Osmancık ilçesinde yakalanarak Samsun'a götürüldü.
Çorum'da Yakalanan Cinayet Şüphelileri Samsun'da
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:23:47. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAMSUN HABERLERİ
[Hata Bildir]