SON DAKİKA ŞANLIURFA HABERLERİ

Son Dakika Şanlıurfa Haberleri

16:59
7 Bin Suriyeli Kürt Yeni Kampa Alındı 7 bin Suriyeli Kürt yeni kampa alındı- Suriyeli Kürtler için kış şartlarına uygun yaptırılan Suruç'taki modern kampa sığınmacıların yerleştirilme işlemleri sürüyor- AFAD Kamp Müdürü Yıldırım: "Toplamda 7 bine yakın insan modern kampa geçti" Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde Suriyeli Kürtler için yaptırılan yeni kampa yaklaşık 7 bin kişinin yerleştirildiği bildirildi.
7 Bin Suriyeli Kürt Yeni Kampa Alındı
16:53
Japon Tercüman, Trafik Kazasında Öldü Şanlıurfa'da, önünde seyreden kamyona çarpan hafif ticari araçtaki Japon vatandaşı Kazumi ile sürücü hayatını kaybetti.
16:47
Sınırdaki Savaşı İzlerken Karnından Vuruldu Sınırın sıfır noktasında IŞİD ile PKK/YPG arasındaki çatışmayı izleyen Suruçlu bir vatandaş, sınırın diğer tarafından seken ve karın bölgesine isabet eden bir mermiyle yaralandı.
16:30
Şanlıurfa'da Japon Tercüman, Trafik Kazasında Öldü Şanlıurfa'da, kamyona arkadan çarpan hafif ticari araçtaki Japon tercüman ile sürücü hayatını kaybetti.
Şanlıurfa'da Japon Tercüman, Trafik Kazasında Öldü
16:14
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerine ait savaş uçakları bölgede keşif uçuşu yaptı.
16:04
Japon Kadın Gazeteci Şanlıurfa'da Kazada Öldü Işid'ın kaçırdığı ve serbest bırakması beklenen meslektaşı Kenji Goto ile ilgili gelişmeleri takip etmek üzere Şanlıurfa'da bulunan Fuji Tv muhabiri Kazumi Takaya ve kiraladığı aracın şoförü Kasım Polat kazada öldü.
Japon Kadın Gazeteci Şanlıurfa'da Kazada Öldü
15:58
Takas Sürecini Takip Eden Japon Gazeteci Trafik Kazasında Öldü Şanlıurfa'da, Suriye'de IŞİD tarafından kaçırılan Japon gazetecinin takasıyla ilgili süreci takip eden Japon gazeteci Kazumi Takaya, trafik kazasında hayatını kaybetti.
Takas Sürecini Takip Eden Japon Gazeteci Trafik Kazasında Öldü
15:42
7 Bin Suriyeli Kürt Yeni Kampa Alındı Suriyeli Kürtler için kış şartlarına uygun yaptırılan Suruç'taki modern kampa sığınmacıların yerleştirilme işlemleri sürüyor AFAD Kamp Müdürü Yıldırım: "Toplamda 7 bine yakın insan modern kampa geçti"
7 Bin Suriyeli Kürt Yeni Kampa Alındı
15:41
Siverek Müdür ve Yardımcıları Görev Yaptıklrı Okulu Boyuyor Müdür ve yardımcıları görev yaptıklrı okulu boyuyor Mehmet SEZGİN/SİVEREK (Şanlıurfa), (DHA) - ŞANLIURFA'nın Siverek İlçesi'nde, Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu müdürü ve yardımcıları, sömestr tatilini okulu boyayarak geçiriyor.
Siverek Müdür ve Yardımcıları Görev Yaptıklrı Okulu Boyuyor
15:33
Babanın Kızını Öldürdüğü İddiası Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde kızını öldürdüğü iddia edilen baba tutuklandı.
Babanın Kızını Öldürdüğü İddiası
14:59
Şanlıurfa Cep Telefonu Hırsızlığı Güvenlik Kamerasına Yansıdı Cep telefonu hırsızlığı güvenlik kamerasına yansıdı ŞANLIURFA'da, bilgisayar malzemesi satan bir işyerinden cep telefonunun çalınması güvenlik kameralarına yansıdı.
Şanlıurfa Cep Telefonu Hırsızlığı Güvenlik Kamerasına Yansıdı
14:39
Müdür ve Yardımcıları Görev Yaptıkları Okulu Boyuyor Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu müdürü ve yardımcıları, sömestr tatilini okulu boyayarak geçiriyor.
Müdür ve Yardımcıları Görev Yaptıkları Okulu Boyuyor
14:33
Bitkin Şekilde Bulunan Kaya Kartalı Koruma Altına Alındı Şırnak Sağlık Müdürlüğü bahçesinde bitkin şekilde bulunan kaya kartalı koruma altına alındı.
Bitkin Şekilde Bulunan Kaya Kartalı Koruma Altına Alındı
14:30
Suriyelilere Kışlık Yardımlar Sadakataşı Derneği ile üniversite öğrencileri tarafından düzenlenen "Dertli Battaniye" kampanyası kapsamında Suriye'deki bin çocuğa yardımda bulunuldu.
14:26
IŞİD Takas İçin Türkiye Sınırını Seçti, Dünya Basının Gözü Akçakale'de IŞİD'in Japon rehineye karşılık Sacide el Rişavi'nin takası için Türkiye sınırını seçmesi üzerine tüm dünyanın gözü Akçakale Sınır Kapısı'na çevrildi.
IŞİD Takas İçin Türkiye Sınırını Seçti, Dünya Basının Gözü Akçakale'de
14:24
Japon Gazetecilerin Akçakale Sınır Kapısında Bekleyişi Sürüyor IŞİD'in kaçırdığı Japon gazeteci için istenen takas teklifinin kabul edildiği haberleri üzerine Akçakale Sınır Kapısına gelen Japon gazetecilerin bekleyişi sürüyor.
Japon Gazetecilerin Akçakale Sınır Kapısında Bekleyişi Sürüyor
14:20
Keçecilik Usta Ellerde Devam Ettiriliyor Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde, günümüze tutunmaya çalışan keçe sanatı, bir elin parmaklarını geçemeyecek kadar az mekanda usta eller tarafından devam ettiriliyor.
Keçecilik Usta Ellerde Devam Ettiriliyor
13:31
Bitkin Şekilde Bulunan Kaya Kartalı Koruma Altına Alındı Şırnak Sağlık Müdürlüğü bahçesinde bitkin şekilde bulunan kaya kartalı koruma altına alındı.
Bitkin Şekilde Bulunan Kaya Kartalı Koruma Altına Alındı
13:23
Şanlıurfa'da Cep Telefonu Hırsızlığı Güvenlik Kamerasına Yansıdı Şanlıurfa'da, bilgisayar malzemesi satan bir iş yerinden cep telefonunun çalınması güvenlik kameralarına yansıdı.
Şanlıurfa'da Cep Telefonu Hırsızlığı Güvenlik Kamerasına Yansıdı
13:12
Ceylanpınar'da Ele Geçirilen Silah ve Mühimmata 3 Tutuklama – ŞANLIURFA'nın Ceylanpınar İlçesi'nde, polisin bir eve düzenlediği baskında ele geçirilen çok sayıda el bombası, tüfek, tabanca ve mühimmatla ilgili gözaültına alınan 4 şüpheliden 3'ü tutuklandı.
Ceylanpınar'da Ele Geçirilen Silah ve Mühimmata 3 Tutuklama
13:05
Işid'in Elindeki Japon Rehine İçin Akçakale'de Bekleyiş Sürüyor Işid'in rehin aldığı Japon gazeteci Kenji Goto'nun serbest bırakılacağı haberlerinin ardından, Türkiye'ye getirilebileceği ihtimaline karşılık Şanlıurfa'nın Akçakale Sınır Kapısı'nda bekleyiş sürüyor.
Işid'in Elindeki Japon Rehine İçin Akçakale'de Bekleyiş Sürüyor
12:45
Şanlıurfa'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Siverek ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, 4 kişi yaralandı.
Şanlıurfa'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
12:36
Ceylanpınar'da Evden Cephanelik Çıktı 4 Gözaltı Ek Polis Kamerasından Operasyon Anı Şanlıurfa - Ceylanpınar'da evden cephanelik çıktı 4 gözaltı ek polis kamerasından operasyon anı (Tür: Yurt)
Ceylanpınar'da Evden Cephanelik Çıktı 4 Gözaltı Ek Polis Kamerasından Operasyon Anı
12:17
TZOB: Büyükşehir Sınırları İçindeki Kırsal Nüfus Belirlenmeli Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yasayla sayıları 30'a çıkarılan büyükşehir belediyelerindeki kırsal nüfusun belirlenmesini istedi.
12:08
Prim Desteği Artışı" Çiftçiyi Umutlandırdı Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kırmızı mercimek, nohut ve kuru fasulyeye verilen prim desteğinin yüzde 100 artırılacağı yönündeki açıklaması, Şanlıurfa'da memnuniyetle karşılandı Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Eyyüpoğlu: "Bu ürünlerin üretiminde önemli artış sağlanacaktır ancak aynı artışın pamuk, buğday,
12:01
Dağıstan Türkleri Kültürlerini Muş'ta Yaşatıyor Muş'un Yeşilova beldesindeki Dağıstan Türkleri, anayurtlarından kilometrelerce uzaklıkta yaşattıkları gelenek ve görenekleriyle yörenin kültür mozaiğine renk katıyor.
Dağıstan Türkleri Kültürlerini Muş'ta Yaşatıyor
11:50
Adıyaman'da Yoğun Sis Adıyaman'da, görüş mesafesini 15 metreye kadar düşüren sis, yaşamı olumsuz etkiledi.
Adıyaman'da Yoğun Sis
11:34
Şanlıurfa'da Terör Örgütüne Yönelik Operasyon Şanlıurfa'da terör örgütüne yönelik operasyon- PKK/KCK terör örgütüne yönelik operasyonda 25 el bombası, 3 roketatar, 2 uzun namlulu silah, 1 tabanca, 20 el bombası gövdesi, 15 el bombası fünyesi, 1 gece görüşlü dürbün, 2 telsiz ile çok sayıda mermi ele geçirildi- Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı Ceylanpınar ilçesinde, PKK/KCK terör örgütüne yönelik operasyonda silah ve mühimmat ile çeşitli malzemeler ele geçirildi.
Şanlıurfa'da Terör Örgütüne Yönelik Operasyon
11:27
Bilirkişi, Akyürek İçin Keşfe Çıkacak! AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek'in satın aldığı ve üzerine otel yapılması düşünülen arsayla ilgili bilirkişi keşif yapacak.
Bilirkişi, Akyürek İçin Keşfe Çıkacak!
11:26
Kuzey Irak'tan Suruç Çadır Kente Kobani'deki işgal girişimi dolayısıyla sığındığı Kuzey Irak'tan yola çıkan Şeyh Muslim ailesi, iki günlük yolculuğun ardından Suruç'a ulaştı.
Kuzey Irak'tan Suruç Çadır Kente
11:22
Sosyoloji Derneği Ziyaretlerini Sürdürüyor Şanlıurfa Sosyoloji Derneği yöneticileri, kurum ve kuruluşlarla tanışma ziyaretlerini sürdürüyor.
Sosyoloji Derneği Ziyaretlerini Sürdürüyor
11:21
Vali Küçük, Türkmen Ailelerle Bir Araya Geldi Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, il genelinde yaşayan Türkmen aileler için düzenlenen geceye katıldı.
Vali Küçük, Türkmen Ailelerle Bir Araya Geldi
11:19
Haliliye Tiyatro Grubu Çalışmalarını Sürdürüyor Şanlıurfa'nın Haliliye İlçe Belediyesi, tiyatro alanında sanatçı yetiştirmek için çalışmalarını sürdürüyor.
Haliliye Tiyatro Grubu Çalışmalarını Sürdürüyor
11:16
Tzob Genel Başkanı Bayraktar: "Büyükşehir Belediyelerindeki Kırsal Nüfus Belirlenmeli" Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yasayla sayıları 30’a çıkarılan büyükşehir belediyelerindeki tüm köy ve beldelerin mahalle haline getirilmesiyle o köy ve beldelerde yaşayanların il ve ilçe merkezlerinde yaşıyor gibi gösterildiğini belirterek, “O köy ve beldelerdeki yaşam koşullarında bir değişiklik olmamıştır.
11:10
Çocuklar Bu Atölyeyi Çok Sevdi Şanlıurfa kent merkezinde bir alış veriş merkezinde düzenlenen Çocuk atölyeleri" durağı miniklerin ilk adresi oldu.
Çocuklar Bu Atölyeyi Çok Sevdi
11:04
Eyyübiye'de 'Karneval' Var Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçe Belediyes tarafından öğrencilere yönelik düzenlenen 'Karneval' şenliği başladı.
Eyyübiye'de 'Karneval' Var
11:00
Çevreci Yarışmaya Rekor Başvuru Rönesans Holding tarafından düzenlenen 'Sürdürülebilir Geleceği Tasarla" adlı proje yarışmasına rekor sayıda başvurunun yapıldığı açıklandı.
Çevreci Yarışmaya Rekor Başvuru
10:36
Şanlıurfa'da 7 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Şanlıurfa'da jandarma, arama yaptığı yolcu otobüsünde üzerinde ekmek bulunan kasaların içerisinde 7 bin paket kaçak sigara ele geçirdi, 1 kişiyi gözaltına aldı.
Şanlıurfa'da 7 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
10:08
Başkan Ekinci, Meslek Edindirme Kursunu Ziyaret Etti Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Batıkent Mahallesinde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kadın Destek Merkezi'ni ziyaret ederek meslek öğrenen ev hanımlarıyla bir araya geldi.
10:02
Japon Gazeteciler IŞİD'in Rehineleri Salmasını Bekliyor Terör örgütü IŞİD'in elindeki Ürdünlü pilot ve Japon gazetecinin serbest bırakılacağı bilgisi üzerine gazetecilerin dünden bu yana Akçakale'deki bekleyişi sürüyor.
Japon Gazeteciler IŞİD'in Rehineleri Salmasını Bekliyor
09:57
Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy: - "Vodafone olarak yerli üretim konusunu biz de destekliyoruz ve yerli üretim de yapıyoruz hatta Türkiye'deki ilk 4G uyumlu yerli telefonu biz ürettik. Tabii burada vergiler çok önemli bir rol alıyor"- "Amacımız, Türkiye'deki tüketicilere daha fazla akıllı telefonu daha uygun koşullarda sunabilmekse bu yatırımların teşvik edilmesinin ana faktörü, vergileri makul düzeyde tutmak"- "Vodafone olarak dünyada 4G'yi pek çok ülkede zaten uygulayan
Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy
09:35
Şanlıurfa Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları Şanlıurfa Ticaret Borsasında, preseli pamuğun kilogramı 3,10 ila 3,37 lira arasında işlem gördü.
Şanlıurfa Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları
09:31
Işid'in Elindeki Rehineler Terör örgütü IŞİD'in elindeki iki rehinenin serbest bırakılacağı yönündeki bilgi üzerine çoğunluğu Japonlardan oluşan gazetecilerin, Akçakale Gümrük Kapısı önündeki bekleyişi sürüyor.
Işid'in Elindeki Rehineler
09:25
Adıyaman'da Yoğun Sis Adıyaman'da sis nedeniyle görüş mesafesi 15 metreye kadar düştü.
Adıyaman'da Yoğun Sis
09:07
Şanlıurfa'da Yoğun Sis Nedeniyle Uçuşlar Ertelendi Şanlıurfa'da yoğun sis nedeniyle uçak seferleri ertelenirken, kara yolunda görüş mesafesi 5 metrenin altına düştü.
Şanlıurfa'da Yoğun Sis Nedeniyle Uçuşlar Ertelendi
08:47
Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy Açıklaması "Vodafone olarak yerli üretim konusunu biz de destekliyoruz ve yerli üretim de yapıyoruz hatta Türkiye'deki ilk 4G uyumlu yerli telefonu biz ürettik. Tabii burada vergiler çok önemli bir rol alıyor" "Amacımız, Türkiye'deki tüketicilere daha fazla akıllı telefonu daha uygun koşullarda sunabilmekse bu.
Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Aksoy Açıklaması
08:23
Akçakale'de Madde Bağımlılarına Yönelik Proje Hazırlandı Şanlıurfa'nın Akçakale İlçe Kaymakamlığı ve Şanlıurfa İş-Kur Müdürlüğü, madde bağımlısı gençlere yönelik ortaklaşa proje hazırladı.
Akçakale'de Madde Bağımlılarına Yönelik Proje Hazırlandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:59:39. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞANLIURFA HABERLERİ
[Hata Bildir]