SON DAKİKA ŞANLIURFA HABERLERİ

Son Dakika Şanlıurfa Haberleri

12:36
Ceylanpınar'da Evden Cephanelik Çıktı 4 Gözaltı Ek Polis Kamerasından Operasyon Anı Şanlıurfa - Ceylanpınar'da evden cephanelik çıktı 4 gözaltı ek polis kamerasından operasyon anı (Tür: Yurt)
Ceylanpınar'da Evden Cephanelik Çıktı 4 Gözaltı Ek Polis Kamerasından Operasyon Anı
12:17
TZOB: Büyükşehir Sınırları İçindeki Kırsal Nüfus Belirlenmeli Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, yasayla sayıları 30'a çıkarılan büyükşehir belediyelerindeki kırsal nüfusun belirlenmesini istedi.
12:08
Prim Desteği Artışı" Çiftçiyi Umutlandırdı Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kırmızı mercimek, nohut ve kuru fasulyeye verilen prim desteğinin yüzde 100 artırılacağı yönündeki açıklaması, Şanlıurfa'da memnuniyetle karşılandı Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Eyyüpoğlu: "Bu ürünlerin üretiminde önemli artış sağlanacaktır ancak aynı artışın pamuk, buğday,
12:01
Dağıstan Türkleri Kültürlerini Muş'ta Yaşatıyor Muş'un Yeşilova beldesindeki Dağıstan Türkleri, anayurtlarından kilometrelerce uzaklıkta yaşattıkları gelenek ve görenekleriyle yörenin kültür mozaiğine renk katıyor.
Dağıstan Türkleri Kültürlerini Muş'ta Yaşatıyor
11:50
Adıyaman'da Yoğun Sis Adıyaman'da, görüş mesafesini 15 metreye kadar düşüren sis, yaşamı olumsuz etkiledi.
Adıyaman'da Yoğun Sis
11:34
Şanlıurfa'da Terör Örgütüne Yönelik Operasyon Şanlıurfa'da terör örgütüne yönelik operasyon- PKK/KCK terör örgütüne yönelik operasyonda 25 el bombası, 3 roketatar, 2 uzun namlulu silah, 1 tabanca, 20 el bombası gövdesi, 15 el bombası fünyesi, 1 gece görüşlü dürbün, 2 telsiz ile çok sayıda mermi ele geçirildi- Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı Ceylanpınar ilçesinde, PKK/KCK terör örgütüne yönelik operasyonda silah ve mühimmat ile çeşitli malzemeler ele geçirildi.
Şanlıurfa'da Terör Örgütüne Yönelik Operasyon
11:27
Bilirkişi, Akyürek İçin Keşfe Çıkacak! AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek'in satın aldığı ve üzerine otel yapılması düşünülen arsayla ilgili bilirkişi keşif yapacak.
Bilirkişi, Akyürek İçin Keşfe Çıkacak!
11:26
Kuzey Irak'tan Suruç Çadır Kente Kobani'deki işgal girişimi dolayısıyla sığındığı Kuzey Irak'tan yola çıkan Şeyh Muslim ailesi, iki günlük yolculuğun ardından Suruç'a ulaştı.
Kuzey Irak'tan Suruç Çadır Kente
11:22
Sosyoloji Derneği Ziyaretlerini Sürdürüyor Şanlıurfa Sosyoloji Derneği yöneticileri, kurum ve kuruluşlarla tanışma ziyaretlerini sürdürüyor.
Sosyoloji Derneği Ziyaretlerini Sürdürüyor
11:21
Vali Küçük, Türkmen Ailelerle Bir Araya Geldi Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, il genelinde yaşayan Türkmen aileler için düzenlenen geceye katıldı.
Vali Küçük, Türkmen Ailelerle Bir Araya Geldi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 09:05:42. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞANLIURFA HABERLERİ
[Hata Bildir]