05:1900
SON DAKİKA ŞANLIURFA HABERLERİ

Son Dakika Şanlıurfa Haberleri

   

  Göbeklitepe'ye "Çevresel" Dokunuş

  Şanlıurfa'daki Göbeklitepe'de Kültür ve Turizm Bakanlığınca uygulanan çevre düzenlemesi kapsamında ören yerine özel araç girişine izin verilmeyecek Kazı alanını ziyaret etmek isteyenler, elektrikli otobüslerle bölgeye ulaştırılacak Kazı ekibi başkanı Ercan: "Ören yerinin araçlardan soyutlanması, ziyaretçilerin. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Sare Davutoğlu'na Behiye Karaosmanoğlu Eşlik Etti

  Sare Davutoğlu'na Behiye Karaosmanoğlu Eşlik Etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Şanlıurfa’daki temasları sırasında eşi Sare Davutoğlu’na Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun eşi Behiye Karaosmanoğlu eşlik etti. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Elazığ'ın İsmi 'Elaziz' Olacak

  Elazığ'ın İsmi "Elaziz" Olacak

  Davutoğlu'nun grup toplantısındaki konuşmasının ardından Elazığ milletvekilleri şehirlerinin adının tekrar Elaziz olarak değiştirilmesi için harekete geçti. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Davutoğlu Sivil Toplum Kuruluşları ile Toplantı Yaptı

  Davutoğlu Sivil Toplum Kuruluşları ile Toplantı Yaptı

  Başbakan Davutoğlu, Suruç ziyareti dönüşü saat 18:30 da bölgede bulunansivil toplum kuruluşları ile birlikte basına kapalı toplantı yaptı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Gitti

  Başbakan Davutoğlu Ankara'ya Gitti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak ''ANA'' ile 01.40'ta Ankara'ya hareket etti. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda

  Yargı Paketi TBMM Genel Kurulu'nda

  MHP'li Korkmaz'ın AK Parti'ye ve Başbakan Davutoğlu'na yönelik sözleri gerginliğe neden oldu Nevzat Korkmaz: "Dersim isyancılarına övgü düzmek korkaklığınızın, pısırıklığınızın eseri mi? PKK ve bebek katili ile masaya oturmanız, onu müzakereci konumuna getirmeniz teröristlerden ve örgütten korkunuzdan mı kaynaklanıyor? (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  42 Havalimanında Özel Sağlık Hizmetleri Durduruldu

  42 Havalimanında Özel Sağlık Hizmetleri Durduruldu

  Devlet hava Meydanları İşletmesi'ne (DHMİ) bağlı 42 havalimanında 2009 yılından beri sağlık hizmeti veren özel sağlık kuruluşu olan Portclinic, Ankara 5. İdare Mahkemesi tarafından alınan karar gereği, sunulan hizmetlerin bu gece yarısından itibaren durdurulacağını açıkladı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  42 Havalimanında Özel Sağlık Hizmeti Durduruldu

  42 Havalimanında Özel Sağlık Hizmeti Durduruldu

  Ankara 5. İdare Mahkemesi'nin aldığı kararla Devlet Hava Meydanları İşletmesi'ne (DHMİ) bağlı 42 havalimanında özel sağlık hizmetlerinin kaldırıldığı belirtildi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Davutoğlu, Şanlıurfa'da Açıklaması

  "Biz her halükarda devlet olarak bunu (Çözüm Süreci'ni) sahiplendik ve yürüteceğiz, kim ne yaparsa yapsın yürüteceğiz. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Davutoğlu: Kerkük İçin Bazı Tedbirler Alındı

  Davutoğlu: Kerkük İçin Bazı Tedbirler Alındı

  Başbakan Davutoğlu dün geceden beri Kerkük'te artan IŞİD saldırıları üzerine "Bazı tedbirler alınmasının icap ettiğini" söyledi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

 • Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam

  Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam Ankara'da taksilerin taksimetre açılış ücreti 2,70 liradan 3,10 liraya, kilometre başına ücret de 2,40 liradan 2,70 liraya çıktı.

 • IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor

  IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor Taraf gazetesi yazarı Amberin Zaman, IŞİD terör örgütünün Türkiye sınırına yakın bölgede kaçıracak batılı gazeteci aradığını yazdı.

 • Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

  Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Tekirdağ Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde bulunan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz, yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

[Hata Bildir]
29.11.2014 05:19:17. #1.12#