12:2400
SON DAKİKA ŞANLIURFA HABERLERİ

Son Dakika Şanlıurfa Haberleri

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Suruç'ta

  "Yapılması gereken en önemli şey, buradaki insanların yurtlarına bir an önce gitmesi. Bunda da Türkiye'ye önemli rol ve görev düşüyor" (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Yeşilay'dan, Eski Alkol Bağımlısına Anlamlı Plaket

  Yeşilay'dan, Eski Alkol Bağımlısına Anlamlı Plaket

  Şanlıurfa’da varlıklı bir hayat yaşarken alkol gibi zararlı bir alışkanlığa bağlı olan Abdülaziz Batuk, alkole tövbe ettikten sonra hacca gitti, nefsini terbiye etmek için ise öyle bir işe başladı ki, bu davranışı Yeşilay tarafından ödüllendirildi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Press Tv Muhabirinin Trafik Kazasında Ölümü

  Suruç ilçesindeki trafik kazasında yaşamını yitiren, İran'da İngilizce yayın yapan Press TV muhabiri Shim'in cenazesi İstanbul'a götürüldü Kazada yaralanan kameraman July'in ifadesinde, "Otomobili ben kullanıyordum, araç hızlı olduğu için yoldaki işaretleri fark edemediğim için kaza meydana geldi" dediği belirtildi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Kaldırımda Erkek Cesedi Bulundu

  Şanlıurfa'da kaldırımda bulunan cesedin, yapılan kimlik tespitinde mimar 30 yaşındaki Halil Özen'e ait olduğu belirlendi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Mardin'de IŞİD'in Kobani'ye yönelik saldırısı bahane edilerek düzenlenen izinsiz gösteriler nedeniyle 30 turist kafilesinin gezisi ertelendi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  İzinsiz Gösteriler Nedeniyle 30 Turist Kafilesinin Gezisi Ertelendi

  IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler- Mardin'de IŞİD'in Kobani'ye yönelik saldırısı bahane edilerek düzenlenen izinsiz gösteriler nedeniyle 30 turist kafilesinin gezisi ertelendiMARDİN (AA) - IŞİD bahanesiyle düzenlenen izinsiz gösteriler nedeniyle 30 turist kafilesi, Mardin gezisini erteledi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Türkiye'ye Sığınan Suriyeli Kürtler

  Suruç Kaymakamı Çiftçi: "Suruç'a gelen sığınmacı sayısı 191 bine ulaştı" "30 bin kişilik çadır kent kurulması için çalışma başlatıldı" (21 Ekim 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 12:24:12. #1.12#