17:4600
SON DAKİKA ŞANLIURFA HABERLERİ

Son Dakika Şanlıurfa Haberleri

   

  TSK'nın Günlük Faaliyetleri

  Şırnak'ın Silopi ilçesinde yaşı küçük çocuklardan oluşan 10 15 kişilik bir grup, ilçe merkezinde bulunan Dicle İlköğretim Okulu'nun bahçesindeki Atatürk büstünü yerinden söktü Hakkari'de bir terörist teslim oldu. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  PTT 1.ligi

  PTT 1.ligi

  PTT 1. Lig’in 8. haftasında Manisaspor’u konuk edecek olan Şanlıurfaspor bu sezon ilk kez taraftarı önünde oynayacak. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Kahramanmaraş'ta Uyuşturucu Operasyonu

  Dulkadiroğlu ilçesinde düzenen operasyonda 17,5 kilogram esrar ele geçirildi, gözaltına alınan 2 kişi tutuklandı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Genelkurmay Başkanlığı'ndan 'Işid' Açıklaması

  Genelkurmay Başkanlığı, bazı basın yayın organlarında yer alan iddiaların tamamen gerçek dışı olup, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ni karalamaya matuf olduğunu açıkladı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi

  Suruç'ta, Suriye'ye geçmek için diğer gruptakileri ve silah teçhizatlarını bekleyen Peşmerge grubu, Mürşitpınar Sınır Kapısı yakınında görüntülendi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Genelkurmay Yüksekova Saldırısının Failerini Açıkladı

  Genelkurmay Yüksekova Saldırısının Failerini Açıkladı

  PKK Yüksekova'daki hain saldırıyla ilgili "Talimatımız yok" derken Genelkurmay yaptığı açıklamada olaya karışan teröristlerin ismini verdi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Genelkurmay: Haberler Gerçek Dışı, Devleti ve TSK'yı Karalamaya Matuf

  Genelkurmay Başkanlığı, basında yer alan 'İşte Kanıtı: Ankara - IŞİD İlişkisi Görüntülendi' ve 'Bu görüntüler Uluslararası Savaş Mahkemesine götürür' başlıkları ile haberlerde yer alan iddiaların gerçek dışı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni ve TSK’yı karamaya matuf olduğunu açıkladı. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 17:46:56. #1.11#