SON DAKİKA SAPANCA HABERLERİ

Son Dakika Sapanca Haberleri

 • 09:45Gölpazarı Belediyesinden Yaz KursuGölpazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Belediyespor Kulübü işbirliğinde yaz futbol okulu açıldı.
 • 16:01Rüstem Keleş'in Müjdesini Verdiği İçmesuyu Depoları Mahallelere Yerleştirilmeye BaşlandıRüstem Keleş'in Müjdesini Verdiği İçmesuyu Depoları Mahallelere Yerleştirilmeye BaşlandıSakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Rüstem Keleş’in kısa bir süre önce muhtarlarla yaptığı toplantının ardından müjdesini verdiği içmesuyu depoları mahallelere yerleştirilmeye başlandı.
 • 16:01Başkan Toçoğlu Muhtarlarlarla GörüştüBaşkan Toçoğlu Muhtarlarlarla GörüştüSakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca bölgesinde Camıcedit, Merkez Yeni, Hacımercan, Muradiye, Şükriye, İkramiye, İstanbuldere, Balkaya, Rüstempaşa, Memnuniye, Dibektaş, Soğuksu ve Mahmudiye Mahallesi muhtarlarını Büyükşehir’de ağırladı.
 • 14:00Diyanet İşleri Genel Başkanı Mehmet Görmez Sakarya'daDiyanet İşleri Genel Başkanı Mehmet Görmez Sakarya'daDiyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen 4. yurt dışı din hizmetleri konferansı Diyanet İşleri Genel Başkanı Mehmet Görmez’in katılımıyla başladı.
 • 09:02Gündem/ 27 Temmuz 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz ve beraberindeki heyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek.
 • 00:01Gündem Özeti/ 27 Temmuz 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, son günlerde artan terör olayları ve hükümetin aldığı önlemler konusunda detaylı bilgi almak üzere partisinin genel merkezinde Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül başkanlığındaki heyetle görüşecek.
 • 17:52Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası 2. Etap Yarışları Sona ErdiTürkiye Gençler Kürek Şampiyonası 2. Etap Yarışları Sona ErdiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İskeledeki hazırlık - Yarışları izleyen aile ve seyirciler- Kayıkların taşınması ve göle bırakılması- Kürek yarışlarından görüntüler- Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven'in açıklamaları- Madalyaların verilmesi Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası- Sapanca'da yapılan şampiyonanın 2. etap yarışları sona erdi Sakarya'nın Sapanca ilçesinde gerçekleştirilen Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nın 2. etap yarışları sona erdi.
 • 22:35Sakarya - 'Sapanca Kocaeli'ne Bağlansın' Kampanyasına Karşı Ak Partililer DevredeSakarya - 'Sapanca Kocaeli'ne Bağlansın' Kampanyasına Karşı Ak Partililer Devrede'Sapanca Kocaeli'ne bağlansın' kampanyasına karşı Ak Partililer devrede SAPANCA'da 'Daha iyi hizmet almak için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne bağlanmak istiyoruz' pankartı asan esnafın, bazı siyasi parti yöneticilerinin de desteğiyle başlattığı kampanya, Ak Partili yöneticileri harekete geçirdi.
 • 16:29Türkiye Gençler Kürek ŞampiyonasıTürkiye Gençler Kürek ŞampiyonasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sporcuların kayıklarını suya koymaları- Kayıkların taşınması-İskelede bekleyenler- Sporcuların kayık çekerken genel ve detay görüntüler- Kayık yarışlardan detaylar Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası- İkinci etap yarışları Sapanca Kırkpınar parkurunda devam ediyor Sakarya'nın Sapanca ilçesinde gerçekleştirilen Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nın 2. etap yarışları sürüyor.
 • 16:09Turizm Derneği Saü Rektörü Elmas'ı Ziyaret EttiTurizm Derneği Saü Rektörü Elmas'ı Ziyaret EttiSapanca Turizm Derneği, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Muzaffer Elmas’ı ziyaret etti.
 • 16:06Sapanca Kocaeli'ne Bağlansın' Kampanyasına Karşı Ak Partililer DevredeSapanca Kocaeli'ne Bağlansın' Kampanyasına Karşı Ak Partililer DevredeSapanca'da 'Daha iyi hizmet almak için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne bağlanmak istiyoruz' pankartı asan esnafın, bazı siyasi parti yöneticilerinin de desteğiyle başlattığı kampanya, Ak Partili yöneticileri harekete geçirdi.
 • 13:08Sapanca Belediye Başkanı Yılmazer Büyükşehir'e Sahip ÇıktıSapanca Belediye Başkanı Yılmazer Büyükşehir'e Sahip ÇıktıSapanca Belediye Başkanı Doç Dr Aydın Yılmazer, son günlerde Sapanca ilçesinin gündeminde olan “Sapanca’nın Kocaeli’ye bağlanması” tepkilerine karşı basın açıklaması yaparak Büyükşehir’e sahip çıktı.
 • 12:35Yurtdışı Din Hizmetleri Konferansı Pazartesi BaşlayacakDiyanet İşleri Başkanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürlüğünce düzenlenen 4. Yurtdışı Din Hizmetleri Konferansı, 27 Temmuz Pazartesi günü başlayacak.
 • 10:53Serbest Bırakıldı, 2 Saat Sonra Yine Hırsızlık YaptıSerbest Bırakıldı, 2 Saat Sonra Yine Hırsızlık YaptıÇalınan motosiklet görüntüleri - Şüphelinin yakalanması Serbest bırakıldı, 2 saat sonra yine hırsızlık yaptı- Ayvacık'ta motosiklet hırsızlığı şüphelisi, çıkarıldığı adliyede serbest bırakılmasının hemen ardından yine bir motosiklet çaldığı gerekçesiyle gözaltına alındı Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde, motosiklet çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan ve savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan 17 yaşındaki şüpheli, 2 saat sonra yine hırsızlık yaptığı gerekçesiyle yakalandı.
 • 10:21Serbest Bırakıldı, 2 Saat Sonra Yine Hırsızlık YaptıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesinde, motosiklet çaldığı iddiasıyla gözaltına alınan ve savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan 17 yaşındaki şüpheli, 2 saat sonra yine hırsızlık yaptığı gerekçesiyle yakalandı.
 • 17:41Sapanca'da Kocaeli'ye Bağlanmak İsteyenlerin TalebiSapanca'da Kocaeli'ye Bağlanmak İsteyenlerin TalebiSakarya’nın Sapanca ilçesinde bir esnafın dükkan camına astığı yazı ilçede kampanyaya dönüştü.
 • 15:24Sapanca'da 'Kocaeli'ne Bağlanmak İstiyoruz' EylemiSapanca'da 'Kocaeli'ne Bağlanmak İstiyoruz' Eylemiİstanbul'dan birçok kişinin hafta sonunu geçirmek için akın ettiği, son dönemde Arap yatırımcıların da keşfettiği Sapanca ilçesinde esnaf, "Kocaeli'ne bağlanmak istiyoruz." diye kampanya başlattı.
 • 14:51Sapanca'da 'Kocaeli'ne Bağlanmak İstiyoruz' Eylemi 2-Sapanca'da 'Kocaeli'ne Bağlanmak İstiyoruz' Eylemi 2-Sapanca'da 'Kocaeli'ne bağlanmak istiyoruz' eylemi İSTANBUL'dan bir çok kişinin hafta sonunu geçirmek için akın ettiği, son dönemde Arap yatırımcıların da keşfettiği Sapanca İlçesi'nde esnaf, "Kocaeli'ne bağlanmak istiyoruz" diye kampanya başlattı.
 • 14:42Sakarya Kara Çarşafa Bürünüp Gurbetçi Ailenin Otomobilini SoydularSakarya Kara Çarşafa Bürünüp Gurbetçi Ailenin Otomobilini SoydularKara çarşafa bürünüp gurbetçi ailenin otomobilini soydular TEM Otoyolu'nun Sapanca geçişindeki Uzukum Berceste tesislerinde, kara çarşaf giyerek burada mola veren Avusturya'dan gelen gurbetçilerin otomobilini soyan ikisi kadın biri çocuk 4 kişi kısa sürede yakalandı.
 • 14:42Çarşaflı Hırsızlar, Gözaltına Alınmamak İçin SoyundularÇarşaflı Hırsızlar, Gözaltına Alınmamak İçin SoyundularTEM Otoyolu'nun Sapanca geçişindeki Uzunkum Berceste tesislerinde mola veren gurbetçi ailenin otomobilini soyan çarşaflı kadınlar, polisler gelince soyunup yere oturdu.
 • 14:42Sapanca'da 'Kocaeli'ne Bağlanmak İstiyoruz' Eylemi 1-Sapanca'da 'Kocaeli'ne Bağlanmak İstiyoruz' Eylemi 1-Sapanca'da 'Kocaeli'ne bağlanmak istiyoruz' eylemi İSTANBUL'dan bir çok kişinin hafta sonunu geçirmek için akın ettiği, son dönemde Arap yatırımcıların da keşfettiği Sapanca İlçesi'nde esnaf, "Kocaeli'ne bağlanmak istiyoruz" diye kampanya başlattı.
 • 13:22Sapanca Gölü İçin Başbakanlık Genelgesi HazırlanacakOrman ve Su İşleri Bakanlığının Sapanca Gölü'nün daha iyi korunmasına yönelik aldığı kararlar doğrultusunda, çalışmaların daha etkin yürütülmesi için Başbakanlık genelgesi hazırlanacak.
 • 13:12Sapanca'da 'Kocaeli'ne Bağlanmak İstiyoruz' EylemiSapanca'da 'Kocaeli'ne Bağlanmak İstiyoruz' Eylemiİstanbul'dan bir çok kişinin hafta sonunu geçirmek için akın ettiği, son dönemde Arap yatırımcıların da keşfettiği Sapanca İlçesi'nde esnaf, "Kocaeli'ne bağlanmak istiyoruz" diye kampanya başlattı.
 • 10:15Çarşafa Bürünüp Gurbetçi Ailenin Otomobilini SoydularÇarşafa Bürünüp Gurbetçi Ailenin Otomobilini SoydularTem Otoyolu'nun Sapanca geçişindeki Uzukum Berceste tesislerinde mola veren gurbetçi ailenin otomobilini soyan, tümü çarşaflı 2 kadın, bir erkek ve bir çocuk kısa sürede yakalandı.
 • 13:50Tzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, Ziraat Odaları tarafından oluşturulan komisyonun, fındık üretilen 16 il ve 130 ilçede örnekleme metodu uygulanarak çotanak sayımı yaptığını ve 2015 fındık rekoltesini 590 bin 394 ton olarak tahmin ettiğini bildirdi.
 • 18:20Milletvekili İsen ve Başkan Yılmazer Sapanca Sahil Bandını İncelediMilletvekili İsen ve Başkan Yılmazer Sapanca Sahil Bandını İncelediSapanca Gölü’nün yükselmesi sonucu sular altında kalan Sapanca Sahil Bandında, suların çekilmesinin ardından başlatılan onarım ve düzenleme çalışmalarında sona yaklaşıldı.
 • 16:53İsen ve Yılmazer Sapanca Sahil Bandını İncelediSapanca Gölü'nün yükselmesi sonucu sular altında kalan sahil Sapanca Sahil Bandında, suların çekilmesinin ardından başlatılan onarım ve düzenleme çalışmalarında sona yaklaşıldı.
 • 17:36Sapanca Belediyesi Engelli Çocuklar İçin Çocuk Parkı YaptıSapanca Belediyesi Engelli Çocuklar İçin Çocuk Parkı YaptıSapanca Belediye Başkanı Doç. Dr Aydın Yılmazer, “Her çocuğun oyun hakkı vardır” ilkesinden yola çıkarak engelli ve engelsiz çocukların bir araya getirilmesi amacıyla örnek bir çalışmaya daha imza attı.
 • 16:48Sapanca'da Trafik Kazası: 1 YaralıSapanca ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 16:25Sapanca Belediyesi Engelli Çocuklar İçin Çocuk Parkı YaptıSapanca Belediyesi Engelli Çocuklar İçin Çocuk Parkı YaptıSapanca Belediye Başkanı Doç. Dr Aydın Yılmazer, "Her çocuğun oyun hakkı vardır" ilkesinden yola çıkarak engelli ve engelsiz çocukların bir araya getirilmesi amacıyla örnek bir çalışmaya imza attı.
 • 16:23Sapanca Belediyesi Engelli Çocuklar İçin Çocuk Parkı YaptıSapanca Belediye Başkanı Doç. Dr Aydın Yılmazer, "Her çocuğun oyun hakkı vardır" ilkesinden yola çıkarak engelli ve engelsiz çocukların bir araya getirilmesi amacıyla örnek bir çalışmaya imza attı.
 • 15:49Kaldırıma Çarparak Durabildi: 1 YaralıKaldırıma Çarparak Durabildi: 1 YaralıSakarya’nın Sapanca ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hafif şekilde yaralandı.
 • 00:05TEM Otoyolunda Bayram YoğunluğuTEM Otoyolunda Bayram YoğunluğuRamazan Bayramının son gününde yola çıkan tatilciler, TEM otoyolunun Sakarya kesiminde yoğunluk oluşturdu.
 • 23:59Tatilciler Dönüş YolundaTatilciler Dönüş YolundaRamazan Bayramı'nın son gününde yola çıkan tatilciler, TEM otoyolunun Sakarya kesiminde yoğunluk oluşturdu.
 • 15:54Tatilciler Dönüş YolundaTatilciler Dönüş YolundaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TEM otoyolunun Sakarya bölümünden görüntüler Tatilciler dönüş yolunda- TEM otoyolunun Sakarya kesiminde ulaşım akıcı şekilde sağlanıyor Ramazan Bayramı tatilinin son gününde Sakarya'daki TEM otoyolunda ulaşım akıcı şekilde sağlanıyor.
 • 15:30Tatilciler Dönüş YolundaRamazan Bayramı tatilinin son gününde Sakarya'daki TEM otoyolunda ulaşım akıcı şekilde sağlanıyor.
 • 17:15Kürekçiler, 2016 Yaz Olimpiyatları'na KilitlendiKürekçiler, 2016 Yaz Olimpiyatları'na KilitlendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kürek Milli Takımı'ndan görüntüler- Türkiye Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven'in konuşması Kürekçiler, 2016 Yaz Olimpiyatları'na kilitlendi- Fransa'da 28 Ağustos-6 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dünya Şampiyonası hazırlıklarını sürdüren Kürek Milli Takımı, ilk 11'e girmesi halinde Brezilya'da yapılacak 2016 Yaz Olimpiyatları'na katılma hakkı elde edecek- Türkiye Kürek Federasyonu Başkanı İşseven: - "İlk 11'e girdiğimiz zaman Türk milli takımı olimpiyatlara seçilmiş olacak, bütün çalışmalarımız onun üzerine. Şu anda takım, 2016 Olimpiyatları'na kilitlenmiş durumda" EMRE AYVAZ - ONUR ORHAN - Kürek Milli Takımı, Fransa'da 28 Ağustos-6 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nde ilk 11'e girerek Brezilya'da yapılacak 2016 Yaz Olimpiyatları'na katılma hakkı elde etmeyi hedefliyor.
 • 11:29Kürekçiler, 2016 Yaz Olimpiyatları'na KilitlendiONUR ORHAN - Kürek Milli Takımı, Fransa'da 28 Ağustos-6 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nde ilk 11'e girerek Brezilya'da yapılacak 2016 Yaz Olimpiyatları'na katılma hakkı elde etmeyi hedefliyor.
 • 12:26Tem İzmit Geçişinde Trafik Adım AdımTem İzmit Geçişinde Trafik Adım AdımYollarda bayram tatili göçü (ek) Bayram öncesi gün boyu trafik yoğunluğunun yaşandığı TEM Otoyolu'nun İzmit geçişinde gece yarısı tatilcilerin yolculuğu çileye dönüştü.
 • 08:31TEM Otoyolunda Bayram Tatili YoğunluğuTEM Otoyolunda Bayram Tatili YoğunluğuRamazan Bayramı tatili için yola çıkan tatilciler, sahurlarını TEM otoyolunda yaptı.
 • 08:17TEM Otoyolunda Bayram Tatili YoğunluğuRamazan Bayramı tatili için yola çıkan tatilciler, sahurlarını TEM otoyolunda yaptı.
 • 00:20TEM Otoyolunda Tatil Yolculuğu Çileye DönüştüTEM Otoyolunda Tatil Yolculuğu Çileye DönüştüBayram öncesi gün boyu trafik yoğunluğunun yaşandığı TEM Otoyolunun İzmit geçişinde gece yarısı tatilcilerin yolculuğu çileye dönüştü.
 • 18:57Sakarya'daki Cinayetin DavasıSakarya'daki Cinayetin DavasıSapanca içesinde doktor Emine Küçük (42) ve ilaç mümessili Mustafa Bayrak'ı (31) öldürdüğü iddia edilen tutuklu 3 sanık, hakim karşısına çıktı.
 • 14:35Sinop'ta Deniz Küreği Sporu FaaliyetleriSinop Yelken İhtisas Kulübü deniz küreği antrenörü Emre Demirkol, deniz küreği sporunda isimlerini duyurmak istediklerini bildirdi.
 • 14:30Sakarya'da Otomobil Tankere Çarptı: 1 YaralıSakarya'da Otomobil Tankere Çarptı: 1 YaralıSakarya'da otomobilin akaryakıt yüklü tankere çarpması sonucu bir kişi yaralandı.
 • 13:41Tem Otoyolunda Otomobil Tankere Çarptı: 1 YaralıSakarya'da, otomobilin akaryakıt yüklü tankere çarpması sonucu bir kişi yaralandı.
 • 13:36Dr. Güleryüz Danışanlarıyla İftarda BuluştuMetobalic Balance Türkiye Temsilcisi Sağlıklı Beslenme uzmanı Dr. Şebnem Güleryüz, hastaları ve dostlarıyla Sapanca Onis Otel'de İftarda biraraya geldi.
 • 17:02İzmit Körfezi'ndeki Kırmızı Renkli Köpük İçin Farklı Açıklamalarİzmit Körfezi'ndeki Kırmızı Renkli Köpük İçin Farklı Açıklamalarİzmit körfezi'nde 'Mavi Bayraklı' plaj bölgeleri dahil geniş bir bölümünde kısa süre önce ortaya çıkan kırmızı renkli köpüklenmenin nedeni tartışmayı beraberinde getirdi.
 • 15:19İzmit Körfezi'nde Gönül Rahatlığıyla Yüzünİzmit Körfezi'nde Gönül Rahatlığıyla YüzünGenel Sekreter Büyükakın, ''Körfeze ayağınızı bile sokmayın'' açıklamalarının hiçbir bilimsel değeri olmadığını söyledi.
 • 09:19Sapanca ve Taraklı'da Sakal-ı Şerif'e Yoğun İlgiSapanca ve Taraklı'da Kadir Gecesi'nde ziyarete açılan Sakal-ı Şerif'e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.