SON DAKİKA SAPIK HABERLERİ

Son Dakika Sapık Haberleri

16:05
İslam Alimlerinin İstanbul Buluşması Diyanet İşleri Başkanı Görmez: (2) "Müslüman, bir başka Müslümanı müşrik görerek onunla savaş halinde olamaz. Böyle bir çatışma durumu İslam'ın en ulvi kavramlarından olan cihat ile beraber anılamaz. Mezhebine, fikrine ve anlayışına uymayanı tekfir ederek onu öldürmeyi hiç kimse cihat olarak tarif edemez" "Toplumda kaos çıkartma, kargaşa var etme, insanları topluca öldürme, camileri bombalama, katliam yapmanın adı terördür.
13:04
Anayasa Mahkemesi "Sapkın Avukat" İfadesini Nefret Suçu Saymadı Anayasa Mahkemesi, Avukat Sinem Hun'un "habervaktim.com" isimli internet sitesinde yer alan bir haberde "...Kaos GL isimli sapkınların derneğinin de avukatlığını yürüten Ankara Baorsu'na kayıtlı Sinem Hun" ifadesini hak ihlali saymadı.
11:21
Sandra Bullock Sapığıyla Yüz Yüze Geldi Ünlü Hollywood yıldızı Sandra Bullock, bir süredir kendisini takip ve en son evinin yatak odasına kadar gelen sapık takipçisiyle bu kez mahkemede yüz yüze geldi.
Sandra Bullock Sapığıyla Yüz Yüze Geldi
09:39
Demet Akalın, Hayranına "Sapık" Dedi Ünlü şarkıcı, Bodrum'da bir eğlence mekanında sahne aldığı sırada sahnenin önünden fotoğraf çeken hayranını "Bu da böyle sapık gibi oluyor alttan" diyerek uyardı.
Demet Akalın, Hayranına 'Sapık' Dedi
17:36
Demet Akalın'dan 4 Şarkılık Performans Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, Pop müziğinin ünlü ismi Demet Akalın, bir eğlence mekanında sahne aldı.
Demet Akalın'dan 4 Şarkılık Performans
16:54
Demet Akalın'dan 4 Şarkılık Performans Pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın, Bodrum'da bir eğlence mekanında sahne aldı.
Demet Akalın'dan 4 Şarkılık Performans
15:40
Erzurum Sivil Toplum Platformu Başkanı Mustafa Güvenli'den İsrail'e Kınama Erzurum Sivil Toplum Platformu (ESTP) adına basın açıklaması yapan Başkan Mustafa Güvenli, kaçırılan İsrailli 3 gencin nasıl ve kimler tarafından öldürüldüğünün bile ortaya çıkarılmadan bunun sorumluluğunu Hamas’a atan ve aslında atmak için beklediği anlaşılan İsrail’in yürüttüğü vahşeti kınadı.
Erzurum Sivil Toplum Platformu Başkanı Mustafa Güvenli'den İsrail'e Kınama
19:40
Filistinli Gencin Öldürülmesi Ürdünlü sendikalar, Filistin'e dayanışma gösterisi yaparak, Filistin'de yaşananalara sessiz kalan Arap dünyasını kınadı.
Filistinli Gencin Öldürülmesi
12:54
İngiltere'nin Ünlü Tv Yıldızı Cinsel Tacizden Suçlu Bulundu İngiltere'de efsanevi televizyon yıldızı 84 yaşındaki Rolf Harris, genç kızlara cinsel taciz suçlarından suçlu bulunması haberine ayırdı.
16:27
Madam Marika'dan Zeki Müren Müzesine Ziyaret Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, tatil köylerinde şov yapan eski öğretmen Nedim Uzun, Madam Marika karakteriyle Zeki Müren Müzesi'ni ziyaret etti.
Madam Marika'dan Zeki Müren Müzesine Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:45:17. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAPIK HABERLERİ
[Hata Bildir]