04:0800
SON DAKİKA SAPIK HABERLERİ

Son Dakika Sapık Haberleri

   

  Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu: İdam Çözüm Değil

  Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, çocuk cinayetleri sonrası gündeme gelen idam cezaları ile ilgili, "Bizim de içinde bulunduğumuz sistem Avrupa Değerler Sistemi, imzaladığımız uluslarası anlaşmalar idamı kaldırmıştır. (06 Mayıs 2014 Salı )

   

  Tunceli'de Tecavüz ve Taciz Protesto Edildi

  Tunceli'de Tecavüz ve Taciz Protesto Edildi

  Tunceli'de gizli tutulan ve bugün ortaya çıkan tecavüz olayı kenti sokağa döktü! (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Tunceli'de Tecavüz ve Taciz Protesto Edildi

  Tunceli'de 18 yaşındaki A.Y.'nin 27 yaşındaki B.G. tarafından tecavüze uğradığının ortaya çıkması ve bir başka olayda ismi öğrenilemeyen bir kız çocuğuna ise cinsel tacizde bulunulduğunun öğrenilmesi üzerine toplanan yüzlerce kişi bu durumu protesto etti. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Ölüm Tehditleri Alan Rock Sanatçısı İmam

  Ölüm Tehditleri Alan Rock Sanatçısı İmam

  Rockçı İmam olarak bilinen Kaş'ın Pınarbaşı Köyü Camisi imamı Ahmet Muhsin Tüzer, her türlü tehdide rağmen konserlerine devam edeceğini söyledi. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Rockçı İmama Ölüm Tehdidi

  Rockçı İmama Ölüm Tehdidi

  Kamuoyunda Rockçı İmam olarak bilinen Antalya'nın Kaş ilçesi Pınarbaşı Köyü Camisi imamı Ahmet Muhsin Tüzer, Amerika’da verdiği konser sonrası sosyal medya ve internet siteleri üzerinden ölüm tehditleri aldığını söyledi. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Rockçı İmam'a Tehdit

  Rockçı İmam'a Tehdit

  Rockçı İmam olarak bilinen Antalya'nın Kaş ilçesi Pınarbaşı köyü imamı Ahmet Muhsin Tüzer, New York'ta verdiği konser sonrası aldığı tehditler nedeniyle Kaş Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu. (01 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Rockçı İmama Tehdit Mesajları

  Rockçı İmama Tehdit Mesajları

  Kurduğu müzik grubu ile konserler veren ve 'Rockçı İmam' olarak bilinen Antalya'nın Kaş İlçesi'ne bağlı Pınarbaşı Mahallesi İmamı Ahmet Muhsin Tüzer'e, ABD'de verdiği konser sonrası tehdit mesajları geldi. (01 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Prof. Dr. Mustafa Karataş: 'Hiçbir Oruç Ramazan'da Tutulan Oruçtan Daha Sevap Değildir'

  Prof. Dr. Mustafa Karataş: "Hiçbir Oruç Ramazan'da Tutulan Oruçtan Daha Sevap Değildir"

  Bağcılar Belediyesi’nin “ Üç Aylar’ konulu konferansına katılan Prof. Dr. Mustafa Karataş, üç aylarda tutulan oruçların 1 yıllık sevabı var söylemlerine ilişkin, “Hiçbir oruç Ramazan’da tutulan oruçtan daha sevap değildir” dedi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik Açıklaması

  "(Seçim sistemi) Anayasamız diyor ki, seçimler iki şeyi temin etmek zorundadır, 'Temsilde adalet, yönetimde istikrar.' İkisini bir araya nasıl getirebiliriz? Bunun üzerinde düşünmemiz gerekiyor" "Muhalefet diyor ki 'Barajı indirelim, sıfırlayalım.' Gözünüzü kapatın; TBMM'de 12 ayrı siyasi parti var ve 12 ayrı grup var. Oradan kanun çıkmaz" "AK Parti, yüzde 40'ın altına düşseydi herkeste soru işareti başlardı. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  İmam Hatip Okulları Kutlu Doğum Programı

  İmam Hatip Okulları Kutlu Doğum Programı

  Başbakan Erdoğan: (2) "Hazreti Nebi'den bize miras kalan emanetler; Kur'an ı Kerim ve Peygamberin sünnetidir. (25 Nisan 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 04:08:51. #1.13#