10:2100
SON DAKİKA SAPIK HABERLERİ

Son Dakika Sapık Haberleri

   

  Rockçı İmama Tehdit Mesajları

  Rockçı İmama Tehdit Mesajları

  Kurduğu müzik grubu ile konserler veren ve 'Rockçı İmam' olarak bilinen Antalya'nın Kaş İlçesi'ne bağlı Pınarbaşı Mahallesi İmamı Ahmet Muhsin Tüzer'e, ABD'de verdiği konser sonrası tehdit mesajları geldi. (01 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Prof. Dr. Mustafa Karataş: 'Hiçbir Oruç Ramazan'da Tutulan Oruçtan Daha Sevap Değildir'

  Prof. Dr. Mustafa Karataş: "Hiçbir Oruç Ramazan'da Tutulan Oruçtan Daha Sevap Değildir"

  Bağcılar Belediyesi’nin “ Üç Aylar’ konulu konferansına katılan Prof. Dr. Mustafa Karataş, üç aylarda tutulan oruçların 1 yıllık sevabı var söylemlerine ilişkin, “Hiçbir oruç Ramazan’da tutulan oruçtan daha sevap değildir” dedi. (30 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik Açıklaması

  "(Seçim sistemi) Anayasamız diyor ki, seçimler iki şeyi temin etmek zorundadır, 'Temsilde adalet, yönetimde istikrar.' İkisini bir araya nasıl getirebiliriz? Bunun üzerinde düşünmemiz gerekiyor" "Muhalefet diyor ki 'Barajı indirelim, sıfırlayalım.' Gözünüzü kapatın; TBMM'de 12 ayrı siyasi parti var ve 12 ayrı grup var. Oradan kanun çıkmaz" "AK Parti, yüzde 40'ın altına düşseydi herkeste soru işareti başlardı. (26 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Müftü ile Papaz Yumurta Tokuşturdu

  Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde Paskalya Bayramı nedeniyle düzenlenen törende Müftü Mehmet Taştan ile Papaz Dimitri Yıldırım yumurta tokuşturdu. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Tüm Kargaşaların Arkasında Peygamberimizi(Sas) Tam Anlamamak Yatıyor'

  Karadeniz İşadamları Derneği (KARGİD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yaşar Altıntaş, İslam toplumlarının içine düştükleri sosyal, siyasal ve ekonomik açmazlar ile kargaşaların, Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (sas) hala yeterince anlaşılmadığının göstergesi olduğunu belirtti. (19 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Alanya'da Turizm Koordinasyon Toplantısı

  Alanya'da Turizm Koordinasyon Toplantısı

  Turizm sezonu öncesi her yıl düzenlenen Turizm Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO)'da yapıldı. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Alanya Kaymakamından Turistlere Taciz İsyanı

  Alanya Kaymakamından Turistlere Taciz İsyanı

  Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir, turistlere yönelik cinsel taciz olaylarına isyan ederek, "Biz sapık mıyız?" dedi. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 10:21:41. #1.12#