05:0500
SON DAKİKA SAPIK HABERLERİ

Son Dakika Sapık Haberleri

   

  MHP Muş Belediye Başkan Adayı Dede: MHP'nin Üzerinde Kirli Oyunlar Oynanıyor

  MHP Muş Belediye Başkan Adayı Dede: MHP'nin Üzerinde Kirli Oyunlar Oynanıyor

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muş Belediye başkan adayı Tarkan Dede, "Kim oldukları belli olamayan grupların ev ziyaretlerinde bulunduklarını belirterek, bu grupların MHP Kadın Kolları ve Ülkü Ocakları’ndan geldiklerini ve seçimlerin son günü BDP’nin kazanmaması için AK Parti çatısında toplanıp destek vereceklerini söylüyorlar. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Kayseri'de Yasaklı Oyunların Denetimi Sürüyor

  Kayseri'de Valilik kararıyla, gençlerin ve çocukların gelişimini olumsuz yönde etkilediği belirlenen 26 oyunun Kayseri'deki internet kafelerde oynatılmasıyla ilgili yasak kararı sonrası, iki aydan bu yana internet kafelerde denetimler sürüyor. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Egemen Bağış'tan 'Ses Kaydı' Açıklaması

  Egemen Bağış'tan "Ses Kaydı" Açıklaması

  AK Parti İstanbul Milletvekili Egemen Bağış, kendisine ait olduğu iddia edilen ses kaydına ilişkin, “Montaj olduğunu açıkladığımız halde hakkımdaki son ses kayıtları ile ilgili halen sistematik bir linç kampanyasına ve itibar cellâtlığına maruz bırakılıyorum. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Bağış: Hakkımı Helal Etmiyorum

  Bağış: Hakkımı Helal Etmiyorum

  Ses kaydında Kur'an'la alay ettiği iddia edilen Bağış, "Şahsımın imanını sorgulamaya kalkanların iki elim yakalarında olacak." dedi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Eski AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'tan Açıklama Açıklaması

  Eski AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'tan Açıklama Açıklaması

  "Bir gazeteci ile gazeteci sıfatıyla değil, eski bir arkadaşım olarak yaptığım bir telefon görüşmesinin illegal şekilde dinlenmesi ve montajla çarpıtılarak servis edilmesi dahi son derece çirkindir ama en az o kadar çirkin olan şey de bunu doğruymuş gibi kabul edip ciddiye almak ve insanları kamuoyunun. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, Ordu'da

  MHP Genel Başkanı Bahçeli, Ordu'da

  Bahçeli: (2) "Toplum olarak birbirimize hasım unsurlar haline gelebiliriz. Bunu önlemek lazım. Bunu önleyebilmenin yolu milli iradeyle olmalıdır. (18 Mart 2014 Salı )

   

  Par Lideri Yapıcıoğlu, Sizleri Miting Meydanlarına Sokturmayabiliriz

  Par Lideri Yapıcıoğlu, Sizleri Miting Meydanlarına Sokturmayabiliriz

  Hür Dava Partisi Diyarbakır İl Başkanlığı'nca Diyarbakır'ın İstasyon Meydanı'nda, Şeyh Said kıyamından Roboski'ye mazlum Kürtler konulu bir miting düzenledi. (16 Mart 2014 Pazar )

   

  Yapıcıoğlu : Sizleri Miting Meydanlarına Sokturmayabiliriz

  Yapıcıoğlu : Sizleri Miting Meydanlarına Sokturmayabiliriz

  Hür Dava Partisi Diyarbakır'ın İstasyon Meydanı'nda, Şeyh Said kıyamından Roboski'ye mazlum Kürtler konulu bir miting düzenledi. (16 Mart 2014 Pazar )

   

  Hüda-Par'dan Tepki: Sizleri Sokağa Çıkartmayabiliriz

  Hür Dava Partisi (HÜDA-PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, son zamanlarda çok sayıda saldırıya uğradıklarını belirterek, ifade edip, kendilerine saldıranları sert bir dille eleştirerek, "Sabrediyorsak milletin huzuru kaçmasın diyedir. (16 Mart 2014 Pazar )

   

  Başeğmez: 'Asıl Dönüşüm Şişli'de Yaşanmalı'

  Başeğmez: "Asıl Dönüşüm Şişli'de Yaşanmalı"

  AK Parti Şişli Belediye Başkan adayı Mukadder Başeğmez, ilçenin İstanbul'un göbeğinde, Türkiye'nin en az belediye hizmeti alan bölgesi olduğunu belirterek "274 bin nüfusu ile nüfus açısından İstanbul'un en şanslı, belediye yatırımları bakımından ise en geri kalmış bölgesi" dedi. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
15.09.2014 05:05:24. #1.12#