08:1300
SON DAKİKA SARAYÖNÜ HABERLERİ

Son Dakika Sarayönü Haberleri

   

  Jandarmadan Kablo Hırsızlarına Suçüstü

  Jandarmadan Kablo Hırsızlarına Suçüstü

  Konya’nın Sarayönü ilçesinde 200 kilogram bakır kabloyu çalan 3 şüpheli, jandarma tarafından suçüstü yakalandı. (20 Ocak 2014 Pazartesi )

   

  MEVKA Proje Bekliyor

  Sarayönü'nde uygulanan birçok projenin finansmanını sağlayan MEVKA uzmanları Sarayönü'ne gelerek 2014 yılı Mali Destek Programı'nın tanıtımını yaptı. (07 Ocak 2014 Salı )

   

  Kavgaya Karışan Suriyeli, Yüzündeki Falça İzinden Yakalandı

  Kavgaya Karışan Suriyeli, Yüzündeki Falça İzinden Yakalandı

  Şanlıurfa'da, yan bakma nedeniyle çıkan kavgada 2 kişiyi bıçakladıktan sonra kaçan Suriyeli 26 yaşındaki Nuh Hayam, yüzündeki falçata izinden yakalandı. (04 Ocak 2014 Cumartesi )

   

  Mehmet Akif Ersoy'nun Vefatının 77. Yılı

  Millî şairimiz Mehmet Akif Ersoy, vefatının 77. yıl dönümünde Sarayönü'nde anıldı. (30 Aralık 2013 Pazartesi )

   

  Sydv'de Seçim Heyecanı

  Sydv'de Seçim Heyecanı

  Sarayönü Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Mütevelli Heyeti'nde, 2014 yılı içerisinde görev yapacak üyelerin seçimini yapıldı. (27 Aralık 2013 Cuma )

   

  Kıbrıs Türkü'nün Sesi Brtk Kuruluşunun 50'nci Yılını Kutluyor

  Kıbrıs Türkü'nün Sesi Brtk Kuruluşunun 50'nci Yılını Kutluyor

  Kıbrıs'ta 1963 yılında yaşanan ve Rum katliamları nedeniyle tarihe “Kanlı Noel” olarak geçen günlerde, kısıtlı imkanlarıyla Kıbrıs Türk Mücahitlerinin sesi olan Bayrak Radyo Televizyon Kurumu (BRTK) 50'nci kuruluş yılını kutluyor. (26 Aralık 2013 Perşembe )

   

  Kaydını Sildir Mağdur Olma

  Sarayönü Şoförler Odası Başkanı İsmail Karataş, esnaflığı ve nakliyeciliği bırakan oda üyelerini, kayıtlarını sildirmeleri konusunda uyardı. (26 Aralık 2013 Perşembe )

   

  Sarayönü'nde "Engelsiz Ulaşım" Talebi

  İlçedeki engelli vatandaşlardan biri olan ve azmi, hayata bakışı ile diğer engellilere örnek olan Mehmet Ali Kabak, babası Ahmet Kabak ile birlikte Sarayönü Kaymakamı Harun Yücel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. (25 Aralık 2013 Çarşamba )

   

  Sarayönü'nde Yerli Malı Programı

  Sarayönü'nde Yerli Malı Programı

  Sarayönü Cumhuriyet İlkokulu öğrenci ve velileri yaptıkları organizasyonla 'Tutum Yatırım ve Yerli Malları Haftası'nı kutladı. (24 Aralık 2013 Salı )

   

  Çiftçiye, Destekleme İçin 'Dilekçenizi Vermeyi Unutmayın' Uyarısı

  Çiftçiye, Destekleme İçin "Dilekçenizi Vermeyi Unutmayın" Uyarısı

  Sarayönü Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, çiftçilere mazot, gübre ve toprak analizi destekleme ödemesi yapılabilmesi için dilekçe verme süreleri konusunda uyardı. (24 Aralık 2013 Salı )

   

Manşet Haberleri