SON DAKİKA SARİ GUL HABERLERİ

Son Dakika Sari Gul Haberleri

 • 19:06Gül: "Terör Örgütlerine Destek Vererek mi Öz Yönetim Yapılacak?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyetin toplantıda genel plan detay-Gül 'ün açıklamaları-Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyetin Diyarbakır Valiliğini ziyareti AK Parti heyeti Diyarbakır'da- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: - "Bu 'öz yönetim', 'özerlik' ifadeleri kelime olarak büyülü, efsanevi sözler gibi ama zaten yerel yönetim anlamında reformları AK Parti hükümeti gerçekleştirdi.
 • 19:04Gül: Gül: "Terör Örgütlerine Destek Vererek mi Öz Yönetim Yapılacak?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyetin toplantıda genel plan detay-Gül 'ün açıklamaları-Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyetin Diyarbakır Valiliğini ziyareti AK Parti heyeti Diyarbakır'da- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: - "Bu 'öz yönetim', 'özerlik' ifadeleri kelime olarak büyülü, efsanevi sözler gibi ama zaten yerel yönetim anlamında reformları AK Parti hükümeti gerçekleştirdi.
 • 13:10Sarı AltınSarı Altın"A Hasat ŞenliğiTürkiye’nin mısır üretiminin yüzde 20’sinin karşılandığı Çukurova’da “sarı altın” olarak adlandırılan mısırın hasat şenliği yapıldı.
 • 18:10AK Parti Heyetinin Temasları - Abdulhamit GülAK Parti Heyetinin Temasları - Abdulhamit GülGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Heyetim minibüsten inmesi-Esnaf ve vatandaşlarla görüşme- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül basına açıklama yapması- AK Parti Mardin İl Başkanlığı'nda toplantının yapıldığı salondan detaylar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül'ün Mardin Öğretmenevi'nde STK temsilcileriyle görüşmesi AK Parti heyeti Mardin'de- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Kürt siyasi hareketinin çıktığı tarihten itibaren talep ettiği bütün haklar silahla değil, AK Parti'nin reformcu anlayışıyla gerçekleşmiştir.
 • 17:11Sarı Kokmaz!'Sarı Kokmaz!'Almanya'nın başkenti Berlin'de tamamıyla elektrikle çalışan belediye otobüsleri hizmete girdi.
 • 17:06Bitlis Baro Başkanı Gül: Muhalif Medyayı Susturma BaskınıBitlis Baro Başkanı Gül: Muhalif Medyayı Susturma BaskınıBitlis Baro Başkanı Enis Gül, İpek Medya Grubu’na yönelik yapılan operasyonları, “Yapılan bu baskınlar muhalif medya gruplarının bastırılmasıdır.
 • 16:27AK Parti'li Sarı: AK Parti'li Sarı: "Üzerimize Düşeni Yaptık"AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, seçim hükümetinde AK Parti olarak üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirdiklerini belirterek, “Diğer siyasi partiler burada da görevden, sorumluluktan kaçtı.
 • 13:51Gazeteci Olmayanlara Sarı Basın Kartı Verilmesi Haksızlık'Gazeteci Olmayanlara Sarı Basın Kartı Verilmesi Haksızlık'Yozgat Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Osman Hakan Kiracı, Başbakanlık Basın Yayın ve Enfermasyonu Genel Müdürlüğünce değiştirilerek yeniden düzenlenen basın kartlarının gazeteci olmayanlara verilmesinin haksızlık olduğunu belirterek, sürekli sarı basın kartına layık görülen 94 gazeteciye de kartlarının verilmesi gerektiğini söyledi.
 • 14:51Olcayto: Bundan Sonra Muhalif Gazetecilere Sarı Basın Kartı VerilmeyecekOlcayto: Bundan Sonra Muhalif Gazetecilere Sarı Basın Kartı VerilmeyecekBasın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün Basın Kartı Yönetmeliği’nde yaptığı değişiklikleri hukuksuzluk olarak değerlendiren TGC Başkanı Turgay Olcayto, muhalif medya çalışanlarına bundan sonra basın kartı verilmeyeceğini söyledi.
 • 18:05Gül Çiçeği Taban Fiyatı 5.61 TlGül Çiçeği Taban Fiyatı 5.61 TlIsparta'da, Gül, Gülyağı ve Yağlı Tohumlar Kooperatifi (GÜLBİRLİK) 2015 yılı gül çiçeği kilogram fiyatını 5.61 lira olarak belirledi.
 • 15:32Gül Çiçeğinin Kilogramı 5,61 Lira OlduGül Çiçeğinin Kilogramı 5,61 Lira OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Genel Müdür Hasan Çelik'in konuşması, - Toplantıdan görüntüler, Gül çiçeğinin kilogramı 5,61 lira oldu Isparta'da üreticiye kilogram başına ödenecek gül çiçeği fiyatı, 5,61 lira olarak açıklandı.
 • 13:46Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Siz Gönlünüzü Kapatınca Sarı Zarfla Muhatap Oldunuz"Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP, MHP ve HDP’li isimlere bakanlık davetini mektupla yapmasıyla ilgili, “Sarı zarfla da olur davet, gönül çağrısıyla da olur.
 • 17:21Abdullah Gül Üniversitesi, Yeni Sezondan UmutluKadınlar Basketbol Süper Ligi (KBSL) ekiplerinden Abdullah Gül Üniversitesi'nin sportif direktörü Ahmet Bozbey, ligde senelerdir üst sıralarda yer almanın gururunu yaşadıklarını, bu başarıyı yeni sezonda da sürdürmek istediklerini söyledi.
 • 15:29Kazada Ölen Çiçekçinin Yakınları Bağdat Caddesi?nde Gül ve Lokum DağıttıKazada Ölen Çiçekçinin Yakınları Bağdat Caddesi?nde Gül ve Lokum Dağıttı(Tür: İstanbul)
 • 12:57Kazada Ölen Çiçekçinin Yakınları Bağdat Caddesi'nde Kendilerine Destek Verenlere Gül ve Lokum...Kadıköy Bağdat Caddesi'nde, geçtiğimiz Temmuz ayında üniversite öğrencisi Murathan Öztürk'ün otomobiliyle çarpması sonucu hayatını kaybeden çiçekçi Mehmet Emin Kaya'nın yakınları, kaza yerinde biraraya gelerek, kendilerine destek verenlere teşekkür amacıyla caddeden geçenlere gül ve lokum dağıttı.
 • 10:56Sarı Basın Kartı Yönetmeliği DeğiştiSarı Basın Kartı Yönetmeliği DeğiştiYerel ve ulusal medya çalışanlarının beklediği yeni 'Sarı Basın Kartı' yasası yürürlüğe girdi.
 • 15:09Gümüşhane Gazeteciler Cemiyetinden Sarı Basın Kartı TeşekkürüGümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Köprülü, 25 Ağustos 2015 tarihli Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Yeni Basın Kartı Yönetmeliği’nde yapılan değişikliklerin Anadolu basını için çok kıymetli olduğunu söyledi.
 • 10:12Metropoll: Gül Başa Gelirse AK Parti Tek Başına İktidar OlurMetropoll: Gül Başa Gelirse AK Parti Tek Başına İktidar OlurMetropoll Araştırma şirketinin kurucusu Özer Sencar, Abdullah Gül'ün partinin başına geçmesinin AK Parti'yi tek başına iktidara taşıyacağını savundu.
 • 00:22Esra Sezer Yoğun İstek Üzerine 'Sarı Gelin' Türküsünü SöylediEsra Sezer Yoğun İstek Üzerine 'Sarı Gelin' Türküsünü SöylediRising Star'ın Salı akşamı yayınlanan bölümünde başarılır bir performans sergileyerek%92 oy alan Esra Sezer jüri ve halk tarafından çok sevildi.
 • 17:37Şerife Gül Alıcı'dan Başkan Yıldız'a Ziyaretİsveç Stockholm Fittja Belediyesi Encümen Azası Şerife Gül Alıcı'dan Belediye Başkanı Ahmet Yıldız'a ziyaret. İsveç Ana muhalefet Sağ Liberal Moderat Parti Stockholm Fittja Belediyesi Encümen Azası olarak Stockholm'de en genç meclis üyesi olarak seçilmeyi başaran Şerife Gül Alıcı, yaz tatilini geçirmek için geldiği Kulu'da Belediye Başkanı Ahmet Yıldız'ı makamında ziyaret etti.
 • 17:02Göp: (Basın Kartı Yönetmeliği Değişikliği): Bu Yönetmeliğin Amacının Keyfi Sarı Basın Kartı...Gazetecilere Özgürlük Platormu (GÖP) tarafından yapılan açıklamada Basın Kartı Yönetmeliği'ne getirilen değişikliğin tüm basın kuruluşlarını rahatsız ettiği belirtilerek, "Bu yönetmeliğin amacının keyfi sarı basın kartı dağıtımı olacağı açıktır" denildi.
 • 23:42Ufuk Karakullukçu 'Gül Döktüm Yollarına'Ufuk Karakullukçu 'Gül Döktüm Yollarına'Rising Star Türkiye'nin 24 Ağustos Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde, Ufuk Karakullukçu%27 oylama puanıyla yarışmaya veda etti.