SON DAKİKA SARİ GUL HABERLERİ

Son Dakika Sari Gul Haberleri

 • 29 Eylül 2016 16:56AK Parti Genel Sekreteri Gül AçıklamasıAK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, olağanüstü halin (OHAL) uzatılabileceğine ilişkin açıklamalarla ilgili, "Herhangi bir süre baskısı değil, Türkiye'nin, bütün vatandaşlarımızın güvenliğinin sağlanacağı ana kadar bu devam edebilir.
 • 29 Eylül 2016 16:42AK Parti Genel Sekreteri Gül: 'Gerektiği Kadar Uzatılacaktır'AK Parti Genel Sekreteri Gül: 'Gerektiği Kadar Uzatılacaktır'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Genel Merkezi AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül'ün açıklamaları ANKARA - AK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül, soruları cevapladı.
 • 28 Eylül 2016 15:16Kore Gazisi Sarı Son Yolculuğuna UğurlandıKore Gazisi Sarı Son Yolculuğuna UğurlandıKırşehir'de 85 yaşında hayatını kaybeden Kore gazisi Mehmet Sarı'nın cenazesi toprağa verildi.
 • 28 Eylül 2016 10:33Fatma Güldemet Sarı, Atoder'in KonuğuFatma Güldemet Sarı, Atoder'in KonuğuAK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Adana Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastaları Derneğini (ATODER) ziyaret etti.
 • 27 Eylül 2016 17:23AK Parti Adana Milletvekili Sarı, Aladağ İlçesindeEski Çevre ve Şehircilik Bakanı, AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Aladağ ilçesindeki yatırım yapılan yerlerde incelemelerde bulundu.
 • 27 Eylül 2016 15:08Keban'da Cumhuriyet Savcısı Gül Göreve BaşladıKeban'da Cumhuriyet Savcısı Gül Göreve BaşladıElazığ'ın Keban ilçesine atanan Cumhuriyet Savcısı Ahmet Gül, göreve başladı.
 • 27 Eylül 2016 14:53Kemer Belediye Başkanı Gül AçıklamasıKemer Belediye Başkanı Gül AçıklamasıAntalya'da MHP'den istifa eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, CHP'ye geçme kararı aldığını belirterek, "Biz aileden gelme CHP'liydik.
 • 26 Eylül 2016 14:08Sarı Halife Mezarı Başında AnıldıSarı Halife Mezarı Başında AnıldıDoğu Karadeniz Bölgesi’nde müslümanlığın yaygınlaşmasında önemli rol üstlenen ve Yavuz Sultan Selim’in hocası olduğu bilinen Sarı Halife olarak tanınan Hacı Abdullah Halife için Giresun’un Yağlıdere ilçesine bağlı Tuğlacık köyünde anma programı düzenlendi.
 • 26 Eylül 2016 11:04Nakoulma Sarı-Kırmızılı Taraftarları HeyecanlandırdıNakoulma Sarı-Kırmızılı Taraftarları HeyecanlandırdıKayserispor’un başarılı orta saha oyuncusu Prejuce Nakoulma, Çaykur Rizespor karşılaşmasında Kadir Has Stadı’nda bulunan taraftarları heyecanlandırdı.
 • 26 Eylül 2016 04:03Yemeği Görünce Gül Gibi Açan KirpiYemeği Görünce Gül Gibi Açan KirpiYemeği Görünce Gül Gibi Açan Kirpi
 • 25 Eylül 2016 11:06Galatasaray'ın Manevi Kurucusu, Gül Baba"Polat Holding Yönetim Kurulu ve Türkiye-Macaristan İş Konseyi Başkanı Adnan Polat, "Gül Baba, 1481'de, 2. Beyazıt döneminde Mekteb-i Sultani'yi kurmuştur.
 • 24 Eylül 2016 18:23Sarı-kırmızılı Taraftarlar Polis Kontrolünde Stada Götürülecekleri Alana AlındıSarı-kırmızılı Taraftarlar Polis Kontrolünde Stada Götürülecekleri Alana AlındıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Mete caddesinde kurulan arama noktasından görüntüler Taraftarların polis tarafından aranmaları İSTANBUL - Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş ile Galatasaray arasında oynanacak derbi maçını statta izleyecek sarı-kırmızılı taraftarlar Mete Caddesi'nde bulunan arama noktalarında üst aramasından geçirilerek polis kontrolünde stada götürülecekleri alana alındı.
 • 24 Eylül 2016 16:49Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı AçıklamasıEski Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı AçıklamasıEski Çevre ve Şehircilik Bakanı ve AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, "Terörle mücadele ederken en dikkat edilmesi gereken, haklıyla haksızı, suçluyla suçsuzu ayırt edebilmektir.
 • 24 Eylül 2016 16:00Rektör Gül STK'larla BuluştuRektör Gül STK'larla BuluştuDicle Üniversitesi (DÜ) Rektörü Prof. Dr. Talip Gül, kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 24 Eylül 2016 13:15AK Parti Milletvekili Sarı: AK Parti Milletvekili Sarı: "Vatandaşımız Müsterih Olsun, Mağduriyetler Giderilecek"AK Parti MKYK Üyesi ve Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ile Adana‘da FETÖ-PDY ve PKK terör örgütleri ile yapılan mücadele ve çalışmaları hakkında görüştüğünü belirterek, ‘’Vatandaşlarımız müsterih olsun. Mağduriyetler giderilecek" dedi.
 • 24 Eylül 2016 11:50Rektör Gül Stk'larla BuluştuRektör Gül Stk'larla BuluştuDicle Üniversitesi (DÜ) Rektörü Prof. Dr. Talip Gül, kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 23 Eylül 2016 18:57Abdulhamit Gül: 'Mevcut Anayasadaki 7 Maddede Uzlaşma Sağladık'Abdulhamit Gül: 'Mevcut Anayasadaki 7 Maddede Uzlaşma Sağladık'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Anayasa değişikliği çalışmaları AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül'ün açıklamaları AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül: "(Anayasa değişikliği çalışmaları) Bugün itibariyle partilerimizin görevlendirdiği 3 uzlaşma komisyonu üyesi olarak çalışmalarımızı tamamladık.
 • 23 Eylül 2016 18:53AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül AçıklamasıAK Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, “Şu anda anayasadaki 7 maddede uzlaşma sağladık.
 • 23 Eylül 2016 10:58Gül Yağı Nasıl Kullanılır, Nelere İyi Gelir?Gül Yağı Nasıl Kullanılır, Nelere İyi Gelir?ShiffaHome Marka Yöneticisi Sevil Gülsoy, gül yağı kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi verdi.
 • 22 Eylül 2016 03:02Abdullah Gül: OHAL'ler Bitmeli, Türkiye'nin Geleceği Güçlü DemokrasiAbdullah Gül: OHAL'ler Bitmeli, Türkiye'nin Geleceği Güçlü Demokrasi11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "OHAL'lerin en kısa süre içerisinde bitmesi arzulanır. Çünkü Türkiye'nin bütün geleceği güçlü demokrasi." dedi.
 • 22 Eylül 2016 02:59Abdullah Gül: Ohal'ler Bitmeli, Türkiye'nin Geleceği Güçlü DemokrasiAbdullah Gül: Ohal'ler Bitmeli, Türkiye'nin Geleceği Güçlü Demokrasi11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye'nin Paris Büyükelçilği'nde Türk basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 22 Eylül 2016 00:0411. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası Avrupalı liderlerin tepkilerinin yetersiz kaldığını belirterek, "15 Temmuz'dan önce de bütün bu kaygılarını bu hissiyatlarını bir tarafa koyup seçilmiş bir hükümetin yanında olduklarını, darbe girişiminin karşısında olduklarını belirtmediler.
 • 21 Eylül 2016 23:4611. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Paris'te11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Paris'te11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sonrası Avrupalı liderlerin tepkilerinin yetersiz kaldığını belirterek, "15 Temmuz'dan önce de bütün bu kaygılarını bu hissiyatlarını bir tarafa koyup seçilmiş bir hükümetin yanında olduklarını, darbe girişiminin karşısında olduklarını belirtmediler.
 • 20 Eylül 2016 19:01Cumhur SarıCumhur SarıTürkiye'nin en ilginç tarih öğretmeni Cumhur Sarı, 21 Eylül'de BKM Mutfak Sahne'de!