SON DAKİKA SARİ GUL HABERLERİ

Son Dakika Sari Gul Haberleri

 • 17:511.bölüm Özge Sarı Podyumda1.bölüm Özge Sarı PodyumdaÖzge Sarı, İşte Benim Stilim'in 1.Bölümünde podyuma çıktı.
 • 16:28Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki GülÇorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki GülÇorum Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, İstanbul’da 20.si düzenlenen Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı’nda (EMITT) TÜRSAB Orta Anadolu Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Kılıçarslan Karapıçak’la bir araya geldi.
 • 09:43Sarı Melekler 17'de 17 YaptıSarı Melekler 17'de 17 YaptıBayanlar Voleybol Ligi 3. Lig 1. Grupta Tire Belediyespor’u 3-0 gibi net bir skorla yenen Alaşehir Belediyespor yenilmezlik serisini 17 maça çıkardı.
 • 13:19Bakan Sarı, Sur Mağduru Aileleri Ziyaret EttiBakan Sarı, Sur Mağduru Aileleri Ziyaret EttiÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Sur içi ilçesinde çatışmalardan kaçan ve Valilik tarafından otele yerleştirilen mağdur aileleri ziyaret etti.
 • 13:15Bakan Sarı Özel Harekat Şube Müdürlüğünü Ziyaret EttiBakan Sarı Özel Harekat Şube Müdürlüğünü Ziyaret EttiÇeşitli temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Özel Harekat Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 13:06Bakan Sarı Diyarbakır Valiliği'ni Ziyaret EttiBakan Sarı Diyarbakır Valiliği'ni Ziyaret EttiÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Diyarbakır'da, Vali Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti.
 • 12:15Gül Üreticilerinde "14 Şubat" MesaisiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gül serası Gülleri toplayan işçiler Güllerden detaylar Rosland Tarım'ın üretim sorumlusu ziraat mühendisi Dilek Bircanoğlu ile röportaj Güllerin işlenmesi SEZGİN PANCAR - 14 Şubat Sevgililer Günü'ne sayılı günler kala yoğun hareketlilik yaşayan Mersinli üreticilerin organik tarımla seralarda yetiştirdiği binlerce gül, kalpleri fethetmeyi bekliyor.
 • 11:28Gül Üreticilerinde "14 Şubat" Mesaisi14 Şubat Sevgililer Günü'ne sayılı günler kala yoğun hareketlilik yaşayan Mersinli üreticilerin organik tarımla seralarda yetiştirdiği binlerce gül, kalpleri fethetmeyi bekliyor.
 • 18:58Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı, Diyarbakır'da AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, 6 mahallesinde sokağa çıkma yasağının ve operasyonların sürdüğü Diyarbakır'ın Sur ilçesinde yapılacak çalışmalara ilişkin "Sur içi toplu konut alanı değildir.
 • 18:22Diyarbakır Bakan Sarı: Çatışmalar Sona Erdiğinde Sur'da Zarar Tespitine BaşlanacakDiyarbakır Bakan Sarı: Çatışmalar Sona Erdiğinde Sur'da Zarar Tespitine BaşlanacakBakan Sarı: Çatışmalar sona erdiğinde Sur'da zarar tespitine başlanacak ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde çatışmaların sona ermesinin ardından en kısa sürede zarar tespit çalışmalarına başlayacaklarını, mağdur olanlara uygun yaşam alanları oluşturacaklarını söyledi.
 • 18:13Bakan Sarı, Terör Mağduru Aileleri Ziyaret EttiBakan Sarı, Terör Mağduru Aileleri Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, terör saldırıları nedeniyle evlerini terk eden ve Sur Kaymakamlığınca bir otele yerleştirilen aileleri ziyareti -Bakan Sarı'nın çocuklarla ilgilenmesi Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı, Diyarbakır'da Bakan Sarı, terör saldırıları nedeniyle evlerini terk eden ve Kaymakamlıkça bir otele yerleştirilen aileleri ziyaret ederek, sorunlarını dinledi Sarı: "Sur içini Türkiye ve dünya mirasına kazandıracak çalışmayı en kısa zamanda başlatıyoruz" "Bundan sonra Sur içinin yeniden tarihi ve kültürel mirasının canlanması için elimizden geleni yapacağız. Bölgenin terörle değil, kültür mirasıyla anılmasını sağlayacağız" Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, terör saldırıları nedeniyle evlerini terk eden ve Sur Kaymakamlığınca bir otele yerleştirilen aileleri ziyaret etti.
 • 15:48Bakan Sarı: Çatışmalar Sona Erdiğinde Sur'da Zarar Tespitine BaşlanacakBakan Sarı: Çatışmalar Sona Erdiğinde Sur'da Zarar Tespitine BaşlanacakÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde çatışmaların sona ermesinin ardından en kısa sürede zarar tespit çalışmalarına başlayacaklarını, mağdur olanlara uygun yaşam alanları oluşturacaklarını söyledi.
 • 15:47Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı, Diyarbakır'daÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, terör saldırıları nedeniyle evlerini terk eden ve Sur Kaymakamlığınca bir otele yerleştirilen aileleri ziyaret etti.
 • 14:41Bakan Sarı Diyarbakır'daBakan Sarı Diyarbakır'daBir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Diyarbakır’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, valilik ziyaretinde yaptığı açıklamada “Biz bundan sonrasında normal imar planı çerçevesinde Suriçi’mizde yeniden tarihi ve kültürel mirasının canlanması için elimizden geleni yapacağız. Sur’u ve Diyarbakır’ı Türkiye’mize ve dünyamıza yeniden kazandıracağız. Bu bölgenin terörle değil kültür mirası ile anılması için elimizden geleni yapacağız” dedi.
 • 11:35Sevgiliye "Yerli" GülTürkiye'deki gül üretiminin yaklaşık yüzde 60'ını karşılayan İzmir'deki üreticiler, Sevgililer Günü'nde, seralarında yetiştirdikleri "yerli çiçekleri" satışa sunmaya hazırlanıyor.
 • 17:20Mahkeme, "Can Dündar ve Erdem Gül İddianamesi"Ni Kabul EttiCumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül hakkında düzenlenen iddianame mahkemece kabul edildi.
 • 17:07Dündar ve Gül Hakkında Dava (2)İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Can Dündar ve Erdem Gül hakkındaki açılan davanın, "Selam Tevhid'de Kumpas" davasıyla birleştirme ve duruşmaların kapalı ve gizli yapılma talebinin ilk duruşmada karar verilmesine hükmetti.
 • 17:07Gül Yaprakları İle Cildiniz Arınarak YenileniyorHassas ciltlere%100 uygun olarak tasarlanan ve gül yapraklarıyla zenginleştirilen seri, aynı zamanda cildi derinlemesine temizliyor.
 • 17:02Can Dündar ve Erdem Gül 25 Mart'ta Hakim Karşısına ÇıkacakCumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara temsilcisi Erdem Gül hakkında 2’şer kez müebbet ve 30’ar yıla kadar hapis istemiyle hazırlanan iddianame kabul edildi.
 • 16:57Dündar ve Gül Hakkında Hazırlanan İddianame Kabul EdildiMİT’e ait olduğu belirtilen TIR’larda silah taşındığına dair görüntüleri yayımladıkları gerekçisiyle tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara temsilcisi Erdem Gül hakkındaki iddianame kabul edildi.
 • 16:41Dündar ve Gül Hakkındaki İddianame Kabul Edildi (1)İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmaları istemiyle hazırlanan iddianameyi kabul etti.
 • 16:31Dündar ve Gül Hakkındaki İddianeme Kabul EdildiMİT TIR'ları haberlerinden dolayı tutuklanarak cezaevine konan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara temsilcisi Erdem Gül hakkındaki iddianeme kabul edildi.
 • 16:28Can Dündar ve Erdem Gül Hakkındaki İddianame Kabul EdildiCan Dündar ve Erdem Gül Hakkındaki İddianame Kabul EdildiTutuklu gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül, 25 Mart 2016 Cuma günü hakim karşısına çıkacak.
 • 16:22Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül...IHAAW162029-ASA/05-02-2016 - Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara temsilcisi Erdem Gül hakkında hazırlanan iddianame mahkeme tarafından kabul edildi.
 • 16:17Abdullah Gül Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Sportif Direktörü Bozbey AçıklamasıAbdullah Gül Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı sportif direktörü Ahmet Bozbey, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde yarın yapacakları Galatasaray maçından galip ayrılarak, ligin zirvesine biraz daha yaklaşmak istediklerini söyledi.
 • 09:42F.bahçe'ye Sarı AlarmF.bahçe'ye Sarı Alarm6 oyuncusu sarı kart ceza sınırında bulunan Fenerbahçe'de Antalyaspor maçı öncesi sakat ve cezalı oyunculardan dolayı stoper bölgesinde sıkıntı yaşanıyor.
 • 17:32Bakan Fatma Güldemet Sarı: Suriçi Bölgesine Özel Bir Çalışma Yapılacak, Kentsel Dönüşüm Söz Konusu...Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Çelik Yapıların Tasarım, Hesap ve Yapım Esasları Yönetmeliği'nin hazırlanmasında katkı sağlayan akademisyen, STK ve sektör temsilcileri ile bir araya geldiği toplantıda Silopi'deki zarar tespit çalışmaları ve Sur Bölgesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 17:21Can Dündar ve Erdem Gül Tahliye TalebiMit TIR'larıyla ilgili yayımladıkları haber ve görüntüler nedeniyle tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül'ün avukatları, iddianamenin sunulduğu İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ne bir dilekçe sunarak tensiple birlikte tahliye talebinde bulundu.
 • 15:28Bakan Sarı: "Toplu Konutun Suriçi'nde Gerçekleşeceği Düşüncesi Tamamen Yanlıştır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplantıdan görüntüler Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın gelişi ve toplantıdakileri selamlaması Dinleyicilerden görüntüler Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın açıklamaları Açıklamarı sonrası akademisyenlere plaket verilmesi Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı: "Toplu konutun Suriçi'nde gerçekleşeceği düşüncesi tamamen yanlıştır.
 • 14:17Bakan Sarı: Sur'un İçinde Toplu Konutun Yeri YokturBakan Sarı: Sur'un İçinde Toplu Konutun Yeri YokturÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, "Toplu konutların Sur içerisinde hiçbir şekilde yeri yoktur. Sur'un içinde toplu konut ile ilgili hiçbir yapı yapılmayacak" dedi.
 • 14:09Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, "Toplu konutun Suriçi'nde gerçekleşeceği düşüncesi tamamen yanlıştır.
 • 13:04Orta Refüjler Gül Bahçesine DönecekOrta Refüjler Gül Bahçesine DönecekÇanakkale’nin Lapseki ilçesine bağlı Çardak beldesinde orta refüje gül fidesi dikimi yapılıyor.
 • 16:23Oda Başkanlarından Bakan Sarı Ziyaretiyle İlgili AçıklamaAdana’da ticaret, sanayi odaları ile ticaret borsası ve organize sanayi bölgesi başkanları ortak bir açıklama yaparak, Adana’nın marka değerini yükseltmek adanı çalıştıklarını belirtti.
 • 15:35Leblebi Tavşanlı İçin 'Sarı Maden'Leblebi Tavşanlı İçin 'Sarı Maden'Kütahya’nın Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler TRT’nin düzenlediği belgesel yarışması için hazırlanan “Leblebi” konulu projeye röportaj verdi.
 • 14:40Gül Sepetinden Sonra Elma SepetiGül Sepetinden Sonra Elma SepetiIsparta’da elmanın önemli üretim merkezlerinden olan Eğirdir ilçesinin Belediye Başkanı Ömer Şengöl, elmanın tanıtımı konusunda büyük çaba sarf etmeye devam ediyor.
 • 10:56Adana Btü Rektör Vekili Gül, Yerleşke Şantiyesinde İncelemelerde BulunduAdana Btü Rektör Vekili Gül, Yerleşke Şantiyesinde İncelemelerde BulunduAdana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (Adana BTÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Aykut Gül ve beraberindeki heyet, Sarıçam İlçesinde inşaat çalışmaları devam eden yerleşke arazisini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
 • 17:53Adana Bakan Sarı İş Makinelerini Milleti Mağdur Etmek İçin Kullananlar, Bunun Hesabını...Adana Bakan Sarı İş Makinelerini Milleti Mağdur Etmek İçin Kullananlar, Bunun Hesabını...Bakan Sarı: İş makinelerini milleti mağdur etmek için kullananlar, bunun hesabını verecekler Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Doğu ve Güneydoğu'daki belirli belediyelerin millete hizmet için kendilerine verilen iş makinelerini amacı dışında kullandığını söyleyerek, "Millete hizmet için kendilerine verilen iş makinelerini, milleti mağdur etmek için kullananlar, bunların hesabını en kısa sürede vereceklerdir" dedi.
 • 17:53Adana Bakan Sarı İş Makinelerini Milleti Mağdur Etmek İçin Kullananlar, Bunun Hesabını Verecekler-2Adana Bakan Sarı İş Makinelerini Milleti Mağdur Etmek İçin Kullananlar, Bunun Hesabını Verecekler-2Bakan Sarı: İş makinelerini milleti mağdur etmek için kullananlar, bunun hesabını verecekler Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Doğu ve Güneydoğu'daki belirli belediyelerin millete hizmet için kendilerine verilen iş makinelerini amacı dışında kullandığını söyleyerek, "Millete hizmet için kendilerine verilen iş makinelerini, milleti mağdur etmek için kullananlar, bunların hesabını en kısa sürede vereceklerdir" dedi.
 • 16:28Bakan Sarı: İş Makinelerini Milleti Mağdur Etmek İçin Kullananlar, Bununun Hesabını VereceklerBakan Sarı: İş Makinelerini Milleti Mağdur Etmek İçin Kullananlar, Bununun Hesabını VereceklerÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Doğu ve Güneydoğu'daki belirli belediyelerin millete hizmet için kendilerine verilen iş makinelerini amacı dışında kullandığını söyleyerek, "Millete hizmet için kendilerine verilen iş makinelerini, milleti mağdur etmek için kullananlar, bunların hesabını en kısa sürede vereceklerdir" dedi.
 • 16:09Bakan Sarı: Atık Toplayıcılarını Mağdur Edecek Çalışmanın Altına İmza AtmayızBakan Sarı: Atık Toplayıcılarını Mağdur Edecek Çalışmanın Altına İmza AtmayızÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, atık toplayıcılarını mağdur edecek herhangi bir çalışmanın altına imza atmalarının söz konusu olmadığını söyledi.
 • 15:55Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, "A partisinin, B grubunun anayasası değil hepimizin anayasası için el birliğiyle anayasamızı yapacağız ve milletimizin hizmetine sunacağız" dedi.
 • 14:47Bakan Sarı: Bakan Sarı: "Atık Toplayıcılarımıza Destek Olunabilir"Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, atık toplayıcıların sağlıklarını ve uygun iş koşullarını önemsediklerini belirterek, “Atık toplayan kardeşlerimize, atıklarını teslim ettikleri firmalarca sahip çıkılması gerekiyor.
 • 13:35AK Parti Genel Sekreteri GülAK Parti Genel Sekreteri GülGörüntü Dökümü: Abdulhamit Gül'ün coşkuyla karşılanması AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül'ün açıklaması AK Parti Genel Sekreteri Gül: "Terörle mücadelede bölge halkının zarar görmemesi bizim en hassas olduğumuz konulardan birisi. Devlet, terörle mücadelede halkının yanında olduğunu görecek.
 • 11:07AK Parti Genel Sekreteri Gül AçıklamasıAK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, terörle mücadelede bölge halkına zarar verilmemesine hassasiyet gösterdiklerini belirterek, "Devlet, terörle mücadelede halkının yanında olduğunu gösterecek" dedi.
 • 20:56AK Parti Genel Sekreteri Gül - GaziantepAK Parti Genel Sekreteri Gül - GaziantepGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Şehitkamil İlçesi Danışma Kurulu AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül'ün konuşması AK Parti Genel Sekreteri Gül: "Şundan emin olun ki, o çukurlar kapatılıncaya kadar ya da o çukurlara kendileri gömülünceye kadar bu mücadele kararlı şekilde sürecek" "Cumhurbaşkanımız 'Dünyayı başlarına yıkacağız' dedi.
 • 20:18Sarı: Sarı: "Çukurova'nın Tarımda, Sanayide, Ekonomide Devleşmesi İçin Çalışacağız"Görüntü Dökümü: Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın kürsüye çıkışı Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın konuşması Temel atma töreninden detay Bakanlar Eroğlu ve Sarı, Adana'da Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Başbakanımız, 'Adana merkez olmak üzere, Akdeniz Bölgesi ile alakalı büyük bir gelişim projesi hazırlayın' dedi.
 • 20:01Bakan Eroğlu ve Sarı, Adana'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 2B arazileri ile ilgili yoğun bir çalışmanın ardından, bütün 2B arazilerinin tapusunu çıkardıklarını belirterek, "Şu ana kadar yüzde 80'i çözülmüş durumda" dedi.
 • 18:26Adana Bakan Eroğlu ile Sarı, Adana'da 209 Milyon Liralık 5 Tesisin Temelini AttıAdana Bakan Eroğlu ile Sarı, Adana'da 209 Milyon Liralık 5 Tesisin Temelini AttıBakan Eroğlu ile Sarı, Adana'da 209 milyon liralık 5 tesisin temelini attı ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Adana'da 209 milyon TL değerindeki 5 tesisin temelini attı.
 • 18:17Bakanlar Eroğlu ve Sarı, Adana'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Başbakanımız, 'Adana merkez olmak üzere, Akdeniz Bölgesi ile alakalı büyük bir gelişim projesi hazırlayın' dedi.
 • 17:52Bakan Eroğlu ile Sarı, Adana'da 209 Milyon Liralık 5 Tesisin Temelini AttıBakan Eroğlu ile Sarı, Adana'da 209 Milyon Liralık 5 Tesisin Temelini AttıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Adana'da 209 milyon TL değerindeki 5 tesisin temelini attı.