08:3000
SON DAKİKA SARIÇAM HABERLERİ

Son Dakika Sarıçam Haberleri

   

  Bağımsızlık Mücadelesi ve Kazakistan

  Bağımsızlık Mücadelesi ve Kazakistan

  Kardeş ülkelerden Kazakistan’ın bağımsızlık sürecinin başlangıcı kabul edilen 1986 yılındaki öğrenci hareketinin yıl dönümünde Sarıçam Gençlik Merkezi’nde bağımsızlık mücadelesinde hayatını kaybedenlerin anısına Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Mehmet Ali Arslan’ın talimatıyla anma programı düzenlendi. (Dün 14:23)

   

  Sarıçam'a Yürüyüş Parkuru ve Spor Alanı

  Sarıçam Belediyesi’nin Kozan Yoluna cephe olarak açılan yürüyüş parkuruna modern bir görünüm kazandırmak için başlattığı çalışma ilerliyor. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Cıbıltepe'de Kayak Yapmak İsteyenler Yoğunluk Yarattı

  Cıbıltepe'de Kayak Yapmak İsteyenler Yoğunluk Yarattı

  Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan ve kar kalınlığı 40 santimetreye ulaşan Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Mevlana'yı Anma Haftası

  Mevlana'yı Anma Haftası

  Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nca Mevlana’yı Anma Haftası etkinlikleri kapsamında, biri merkez, 6 ilçede düzenlenecek etkinliklerin ilki Ceyhan’da yapıldı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Okullarının Yolu Yapılan Öğrencilerden Belediyeye Teşekkür

  Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, bu yıl eğitime başlayan Cemil Meriç Ortaokulu’nun bahçe düzenlemesi ve bağlantı yolunu yaptırarak öğrencilerin gönlünü kazandı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Sarıkamış'ta Kayak Sezonu Açıldı

  Sarıkamış'ta Kayak Sezonu Açıldı

  Kars’ın Sarıkamış İlçesi'ndeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde kayak sezonu açıldı. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 08:30:04. #1.13#