SON DAKİKA SARIÇAM HABERLERİ

Son Dakika Sarıçam Haberleri

15:39
Seyhan Belediyesi'ne Av Tüfeğiyle Ateş Eden Şüpheliler Yakalandı Adana'nın merkez Seyhan Belediye binasına av tüfeğiyle ateş ettiği belirlenen Mustafa Boztaş, Mustafa Baysal ile Serdar Sarıçam, gözaltına alındı.
Seyhan Belediyesi'ne Av Tüfeğiyle Ateş Eden Şüpheliler Yakalandı
16:31
İslam Tarihi Profesörü Sarıçam'dan, Milletvekili Yılmaz Tunç'a Ziyaret Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Başkanı Prof.Dr. İbrahim Sarıçam, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’de ziyaret etti.
İslam Tarihi Profesörü Sarıçam'dan, Milletvekili Yılmaz Tunç'a Ziyaret
14:13
Kız Öğrenciler Salon Futbolunda Hünerlerini Sergiledi Adana Okullararası Yıldız Kızlar Futsal Turnuvası'nda Feke Lütfiye Ayşe Baytok Yatılı Bölge Ortaokulu şampiyon oldu.
Kız Öğrenciler Salon Futbolunda Hünerlerini Sergiledi
10:05
Adana'da Okullarası Yıldız Kızlar Futsal Müsabakaları Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Okullararası Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği” tamamlandı.
Adana'da Okullarası Yıldız Kızlar Futsal Müsabakaları
14:57
Okullararası Hentbol Turnuvası Tamamlandı Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Okullararası Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.
11:50
Adana'da Okullararası Küçük Erkekler Hentbol Müsabakaları Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Okullararası Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği” tamamlandı.
Adana'da Okullararası Küçük Erkekler Hentbol Müsabakaları
18:08
Cıbıltepede Sömestri Yoğunluğu Cıbıltepe'de "sömestr" yoğunluğu- Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde yarı yıl talili öncesi yoğunluk yaşanıyor- Sarıkamış ilçesinde bulunan Cıbıltepe Kayak Merkezi'ndeki otellerde, yarı yıl tatili öncesi doluluk yüzde 90'a ulaştı.
Cıbıltepede Sömestri Yoğunluğu
15:14
Cıbıltepe'de "Sömestr" Yoğunluğu Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezinde yarı yıl talili öncesi yoğunluk yaşanıyor.
17:04
Kent Konseyi'nde Çöp Toplama Merkezinin Kaldırılması Konuşuldu Sarıçam Kent Konseyi Başkanı Yusuf Özer, artık dayanılmaz noktalara gelen ilçede bulunan çöp merkezinin başka bir alana taşınmasını istediklerini söyledi.
Kent Konseyi'nde Çöp Toplama Merkezinin Kaldırılması Konuşuldu
11:55
Sarıkamış, Kayakçılarla Doldu Taştı Hafta sonunu fırsat bilen kayak severler Sarıkamış’a akın etti.
Sarıkamış, Kayakçılarla Doldu Taştı
19:50
Kayak Merkezlerinde Hafta Sonu Yoğunluğu Önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum'daki Palandöken, Konaklı ile Kars'taki Cıbıltepe kayak merkezlerinde hafta sonu dolayısıyla yoğunluk yaşanıyor.
Kayak Merkezlerinde Hafta Sonu Yoğunluğu
17:12
Kayak Merkezlerinde Hafta Sonu Yoğunluğu Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'taki Cıbıltepe'de kayak merkezlerinde yerli ve yabancı turistler pistleri doldurdu.
12:58
Cıbıltepe'de Kayak Keyfi Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki 2 bin 634 rakımlı Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde yerli ve yabancı turistler kayak yapmanın keyfini yaşıyor.
Cıbıltepe'de Kayak Keyfi
11:13
Kurtuluş Kupası Güreş Müsabakaları Adana’nın Düşman İşgalinden kurtuluşunun 93. yılı anısına düzenlenen “Kurtuluş Kupası Güreş Müsabakaları” tamamlandı.
Kurtuluş Kupası Güreş Müsabakaları
12:10
Cıbıltepe Kayak Tesisleri Doldu Taştı Kars Sarıkamış İlçesi’nde bulunan Cıbıltepe Kayak Merkezi soğuk havaya rağmen kayak severlerin mekanı oldu.
Cıbıltepe Kayak Tesisleri Doldu Taştı
18:49
Kayak Merkezlerinde Hafta Sonu Yoğunluğu Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'taki Cıbıltepe kayak merkezlerinde hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor.
Kayak Merkezlerinde Hafta Sonu Yoğunluğu
17:49
Kayak Merkezlerinde Hafta Sonu Yoğunluğu Yaşandı Farklı ülkelerden gelen turistler Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'taki Cıbıltepe kayak merkezlerinde kayak yapmanın tadını çıkardı.
17:17
Cıbıltepede Hafta Sonu Yoğunluğu Yaşanıyor Kayak merkezlerinde hafta sonu yoğunluğu- Farklı ülkelerden gelen turistler Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'taki Cıbıltepe kayak merkezlerinde kayak yapmanın keşfini yaşadı- Erzurum Valisi Altıparmak: "Palandöken ve Konaklı sadece Türkiye'nin değil, dünyanın sayılı kayak merkezleri arasında yer alıyor"ERZURUM/ Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'taki Cıbıltepe kayak merkezlerinde hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor.
Cıbıltepede Hafta Sonu Yoğunluğu Yaşanıyor
15:14
Yabancı Öğrenciler Sarıkamış'ta Kayak Öğreniyor Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezine farklı ülkelerden gelen 36 yabancı öğrenci kayak eğitimine başladı.
Yabancı Öğrenciler Sarıkamış'ta Kayak Öğreniyor
14:20
Yabancı Öğrenciler Sarıkamış'ta Kayak Öğreniyor Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezine farklı ülkelerden gelen 36 yabancı öğrenci kayak eğitimine başladı.
23:41
Kar Yağışı Kayak Merkezlerine Yaradı Kar yağışı kayak merkezlerine yaradı- Erzurum'da etkili olan kar yağışının ardından Palandöken Kayak Merkezi'ndeki pistlerde kar kalınlığının 150 santimetreye ulaşmasıyla kayak sezonunun mayıs ayına kadar devam etmesi planlanıyor- Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde de farklı ülkelerden gelen turistler, kristal kar ve sarıçam ormanlarıyla çevrili pistlerde kayak yapmanın tadını çıkarıyorERZURUM/ Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışı, batıya çile, doğuya
Kar Yağışı Kayak Merkezlerine Yaradı
15:16
Kar Yağışı Kayak Merkezlerine Yaradı Erzurum'da etkili olan kar yağışının ardından Palandöken Kayak Merkezi'ndeki pistlerde kar kalınlığının 150 santimetreye ulaşmasıyla kayak sezonunun mayıs ayına kadar devam etmesi planlanıyor Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde de farklı ülkelerden gelen turistler, kristal kar ve sarıçam ormanlarıyla çevrili pistlerde kayak yapmanın tadını çıkarıyor.
13:38
Sarıçam'da Çin Lahanası Yetiştiriliyor Adana’nın Sarıçam ilçesinde ilk kez yetiştirilen ’Çin Lahanası’, Rusya’ya ihraç edilmek üzere ilk kez 160 dönüm alana ekildi.
Sarıçam'da Çin Lahanası Yetiştiriliyor
09:59
Kars Beyaze Büründü Kars’ta sabah erken saatlerde başlayan kar yağışı kenti beyaza bürüdü.
Kars Beyaze Büründü
15:39
Yılbaşı Yoğunluğu Turizmcilerin Yüzünü Güldürdü Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde, yerli ve yabancı turistlerin gelmesiyle yeni yıl yoğunluğu yaşanıyor.
15:15
Kars'ta Kayak İl Birinciliği Yarışları Tamamlandı Kars'ta "Kayak İl Birinciliği Yarışları" tamamlandı- Türkiye Kayak Federasyonu tarafından düzenlenen snowboard ve Alp disiplini Kars birinciliği yarışları sona erdi Türkiye Kayak Federasyonu tarafından düzenlenen snowboard ve Alp disiplini il birinciliği yarışları sona erdi.
Kars'ta Kayak İl Birinciliği Yarışları Tamamlandı
13:09
Kars'ta "Kayak İl Birinciliği Yarışları" Tamamlandı Türkiye Kayak Federasyonu tarafından düzenlenen snowboard ve Alp disiplini Kars birinciliği yarışları sona erdi.
14:59
Kar Altında Kayak Keyfi Kar altında kayak keyfi- Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde yerli ve yabancı turistler kar yağışı altında kayağın keyfini yaşadı Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde yerli ve yabancı turistler kar yağışı altında kayak yapmanın keyfini yaşadı.
Kar Altında Kayak Keyfi
14:01
Kar Altında Kayak Keyfi Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde yerli ve yabancı turistler kar yağışı altında kayağın keyfini yaşadı.
17:41
Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Tesisleri Doldu Taştı Türkiye’nin kristal kar ve sarıçam ağaçlarıyla ünlü Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Tesisleri yerli ve yabancı kayakseverlerin akınına uğradı.
Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Tesisleri Doldu Taştı
16:54
Cıbıltepe'de Yılbaşı Yoğunluğu Cıbıltepe'de yılbaşı yoğunluğu- Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de ikinci etap pistlerde kar kalınlığı 40 santimetreye ulaştı- Yılbaşı dolayısıyla yoğunluk yaşanan merkezde, farklı ülkelerden gelen turistler kayak yapmanın keyfini yaşıyor Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde yılbaşı dolayısıyla yoğunluk yaşanıyor.
Cıbıltepe'de Yılbaşı Yoğunluğu
12:17
Cıbıltepe'de Yılbaşı Yoğunluğu Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de ikinci etap pistlerde kar kalınlığı 40 santimetreye ulaştı.
14:54
Milli Kayakçılar Kars'ta Kampa Girdi Kayaklı Koşu Milli Takımı, Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde 31 kişilik ekiple antrenmanlara başladı.
12:02
Sarıkamış Şehitleri Anıldı Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı Sarıçam Gençlik Merkezi’nde Sarıkamış Harekatı’nın 100. Yıldönümü’nde, şehit olan kahramanların anısına “Donan Tarih” adlı bir anma programı düzenlendi.
Sarıkamış Şehitleri Anıldı
10:41
Sarıkamış Şehitleri Sarıçam Gençlik Merkezi'nde Anıldı Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı Sarıçam Gençlik Merkezi’nde Sarıkamış Harekâtı'nın 100. yıldönümünde, şehit olan askerlerin anısına “Donan Tarih” adlı bir anma programı düzenlendi.
Sarıkamış Şehitleri Sarıçam Gençlik Merkezi'nde Anıldı
12:39
Cıbıltepe'de Kayak Keyfi Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezinde yerli ve yabancı turistlerin gelmesiyle hareketlilik yaşanmaya başladı.
11:25
Sarıkamış Cıbıltepe'de Kayak Keyfi Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezinde yerli ve yabancı turistlerin gelmesiyle hareketlilik yaşanmaya başladı.
Sarıkamış Cıbıltepe'de Kayak Keyfi
15:38
Başkan Uludağ, Görevden Alınan Okul Müdürleri ile Buluştu Adana'nın Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Milli Eğitim Bakanlığı’nın yeni uygulaması ile görevden alınan okul müdürleriyle bir araya geldi.
Başkan Uludağ, Görevden Alınan Okul Müdürleri ile Buluştu
13:34
Cıbıltepe'de Kayak Keyfi Cıbıltepe'de kayak keyfi- Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi, hafta sonu kayakseverlerle doldu Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde, hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor.
Cıbıltepe'de Kayak Keyfi
12:49
Cıbıltepe'de Kayak Keyfi Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi, hafta sonu kayakseverlerle doldu.
Cıbıltepe'de Kayak Keyfi
17:13
Doğu'da Kayak Keyfi - Erzurum/ Doğu'da kayak keyfi- Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de, hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlar kayak yapmanın keyfini yaşıyor- Pistleri dolduran kayak severler, snowboard ve kayak yaptı, kızakla kaydıERZURUM/ Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de, hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlar pistleri
Doğu'da Kayak Keyfi - Erzurum/
16:18
Doğu'da Kayak Keyfi Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Erzurum'daki Palandöken ve Konaklı ile Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de, hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlar kayak yapmanın keyfini yaşıyor Pistleri dolduran kayak severler, snowboard ve kayak yaptı, kızakla kaydı.
13:38
Yılmaz ve Taşpınar Güven Tazelediler Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz ve MHP Pozantı İlçe Başkanı Durmuş Taşpınar yapılan kongrelerde aynı göreve yeniden seçildiler.
Yılmaz ve Taşpınar Güven Tazelediler
19:34
Lahana Arası Esrar Sevkiyatı Adana’da lahana arasında kamyonetle 63 kilo esrar getiren bir kişi kamyoneti arızalanınca yakalandı.
Lahana Arası Esrar Sevkiyatı
14:23
Bağımsızlık Mücadelesi ve Kazakistan Kardeş ülkelerden Kazakistan’ın bağımsızlık sürecinin başlangıcı kabul edilen 1986 yılındaki öğrenci hareketinin yıl dönümünde Sarıçam Gençlik Merkezi’nde bağımsızlık mücadelesinde hayatını kaybedenlerin anısına Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Mehmet Ali Arslan’ın talimatıyla anma programı düzenlendi.
Bağımsızlık Mücadelesi ve Kazakistan
16:18
Sarıçam'a Yürüyüş Parkuru ve Spor Alanı Sarıçam Belediyesi’nin Kozan Yoluna cephe olarak açılan yürüyüş parkuruna modern bir görünüm kazandırmak için başlattığı çalışma ilerliyor.
20:47
Cıbıltepe'de Kayak Yapmak İsteyenler Yoğunluk Yarattı Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan ve kar kalınlığı 40 santimetreye ulaşan Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe'de hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor.
Cıbıltepe'de Kayak Yapmak İsteyenler Yoğunluk Yarattı
13:44
Mevlana'yı Anma Haftası Adana Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nca Mevlana’yı Anma Haftası etkinlikleri kapsamında, biri merkez, 6 ilçede düzenlenecek etkinliklerin ilki Ceyhan’da yapıldı.
Mevlana'yı Anma Haftası
12:09
Okullarının Yolu Yapılan Öğrencilerden Belediyeye Teşekkür Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, bu yıl eğitime başlayan Cemil Meriç Ortaokulu’nun bahçe düzenlemesi ve bağlantı yolunu yaptırarak öğrencilerin gönlünü kazandı.
12:58
Sarıkamış'ta Kayak Sezonu Açıldı Kars’ın Sarıkamış İlçesi'ndeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde kayak sezonu açıldı.
Sarıkamış'ta Kayak Sezonu Açıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 07:29:20. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SARIÇAM HABERLERİ
[Hata Bildir]