SON DAKİKA SARIÇAM HABERLERİ

Son Dakika Sarıçam Haberleri

 • 12:43 10 Bin Fidan Toprakla Buluştu 10 Bin Fidan Toprakla Buluştu 2016 yılını peyzaj yılı ilan eden Bingöl Belediyesi 3 ayda kentin muhtelif yerlerinde 10 bin fidan dikti.
 • 12:54 AK Parti'nin Futbol Turnuvası'nda Şampiyon İl Başkanlığı AK Parti'nin Futbol Turnuvası'nda Şampiyon İl Başkanlığı AK Parti Adana İl Başkanlığı tarafından bu yıl birincisi düzenlenen teşkilatlar arası futbol turnuvasında İl Başkanlığı şampiyon oldu.
 • 12:12 Sarıkamış Baharda Bir Başka Güzel Sarıkamış Baharda Bir Başka Güzel GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Orman ve keklik deresinden görüntüler Çiçeklerden görüntüler Keklik deresindeki küçük şelalelerden görüntüler Orman içinde ağaçlarda oynayan sincaplardan görüntüler Yavru yaban ördeklerine yüzme eğitimi veren anne yaban ördeği ve yavrularının görüntüleri KARS - Sarıkamış, baharda doğal güzellikleri ve yaban hayatıyla insanı büyülüyor.
 • 11:37 Eğitim-bir-sen Yetki Bayrağını Gökyüzüne Dikti Eğitim-bir-sen Yetki Bayrağını Gökyüzüne Dikti Memur-Sen Konfederasyonu ve konfederasyona bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Adana İl Başkanı Mehmet Sezer, kentin 15 ilçesinde yetki aldıklarını ve 10 bin 865 üyeyle kendilerine en yakın sendikaya 3 bin 44 fark attıklarını belirterek karaya, denize, kalelere ve gökyüzüne ’yetki bayrağı’ diktiklerini söyledi.
 • 09:37 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karaisalı, Pozantı, Karataş, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam, ve Seyhan ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:42 İstanbul'da Elektrik Kesintisi Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Pendik, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine 27 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.
 • 13:13 Örgütlenen Köylüler 9 Milyon Fidan Dikti Örgütlenen Köylüler 9 Milyon Fidan Dikti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Sarıkamış orman sahası Fahri Aydın'ın fidanlık alanları gezmesi Fahri Aydın ile röportaj Sarıçam fidanlarından detaylar Örgütlenen köylüler 9 milyon fidan dikti Kars'ın Sarıkamış ilçesinde yaşayan emekli öğretmen Aydın, hayvancılıkla uğraşan orman köylülerini kooperatif çatısı altında örgütleyerek 15 yılda 9 milyon fidanın toprakla buluşmasını ve orman sahalarının korunmasını sağladı Aydın: "O dönem köy halkı, bu arazilerde hayvan otlattığı için fidan dikmemize karşı çıkıyorlardı.
 • 12:53 Evi Olmayan İmamlara Lüks Daire İmkanı Evi Olmayan İmamlara Lüks Daire İmkanı Adana’da Vefa-Sen üyelerine, 31 Mayıs’a kadar en az 40 müracaatın olması durumunda 25-30 bin TL avantajlı 3+1 lüks daire sahibi olma imkanı sağlandı.
 • 12:33 Örgütlenen Köylüler 9 Milyon Fidan Dikti Kars'ın Sarıkamış ilçesinde yaşayan emekli öğretmen Fahri Aydın, hayvancılıkla uğraşan orman köylülerini kurduğu kooperatif çatısı altında örgütleyerek 15 yılda 9 milyon sarıçam fidanının toprakla buluşmasını ve orman sahalarının geliştirilip korunmasını sağladı.
 • 17:21 Akdağmadeni'nde Sarıçam Tabii Gençleştirme Çalışmaları Yüz Güldürüyor Akdağmadeni'nde Sarıçam Tabii Gençleştirme Çalışmaları Yüz Güldürüyor Akdağmadeni Orman İşletme Müdürlüğü tarafından yapılan 2014 ve 2015 yılları arası sarıçam tabii gençleştirme çalışmalarında başarı yüzde 90’ı geçti.
 • 16:03 Kayseri U-13 Futbol Ligi A Grubu Kayseri U-13 Futbol Ligi A Grubu Kayseri U-13 Futbol Ligi A Grubu lideri Kayseri Şekerspor, Himmetdede engelini 4-0’lık sonuç ile aşarak geçen hafta aldığı beklenmedik mağlubiyeti telafi etmiş oldu.
 • 13:49 Doğu Karadeniz'in Gölleri Büyülüyor - Ordu / Artvin / Doğu Karadeniz'in Gölleri Büyülüyor - Ordu / Artvin / GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ordu Ulugöl'den genel görüntüler Ulugöl çevresinde gezen, piknik yapan, fotoğraf çekilen vatandaşlar Vali İrfan Balkanlıoğlu'nun konuşması Artvin Borçka Karagöl'den genel görüntüler Artvin Valisi Kemal Cirit'in konuşması Bayburt Yakupabdal Tabiat Parkı'ndan genel görüntüler Demirözü Kaymakamı Zihni Yıldızhan'ın konuşması EKİP - Doğu Karadeniz'deki göller, havaların ısınmasıyla birlikte yerli ve yabancı turistler için vazgeçilmez tabiat alanı olarak ilk sıralarda yer alıyor.
 • 11:57 Doğu Karadeniz'in Gölleri Büyülüyor Doğu Karadeniz'deki göller, havaların ısınmasıyla birlikte yerli ve yabancı turistler için vazgeçilmez tabiat alanı olarak ilk sıralarda yer alıyor.
 • 11:35 Seviye Tespit Sınavı İçin Kayıtlarda Son Gün 26 Mayıs Seviye Tespit Sınavı İçin Kayıtlarda Son Gün 26 Mayıs Adana Büyükşehir Belediyesi, 7, 8, 10, 11, 12. sınıf ve mezun öğrenciler için ücretsiz seviye tespit sınavı yapacak.
 • 12:59 Futbol Yaz Okulları İçin Kayıtlar Pazartesi Başlıyor Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Yaz Okulları kayıtları 7-15 yaş arası çocuk ve gençler için, 23 Mayıs 2016 Pazartesi günü başlıyor.
 • 12:59 Daha Temiz Bir Adana İçin İş Birliği Daha Temiz Bir Adana İçin İş Birliği Adana’nın 15 ilçesinde temizlik hizmetlerinin eşgüdüm içinde, daha etkili şekilde sürdürülmesi için Adana Büyükşehir Belediyesi koordinatör rol üstlendi.
 • 10:07 Kars Köylerinde İlk Kez Fidan Dikme Töreni Düzenlendi Kars Köylerinde İlk Kez Fidan Dikme Töreni Düzenlendi Kars'ın merkez 40 kilometre uzaklıktaki Kocabahçe Ortaokulu'nun 3 dönümlük arazisine öğretmen, öğrenci ve köylüler 500 adet sarıçam fidanı dikti.
 • 10:04 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karaisalı, Pozantı, Karataş, Sarıçam, Seyhan, Yüreğir, Çukurova, İmamoğlu, Yumurtalık, Ceyhan ve Tufanbeyli ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 11:05 73 Yaşında Kur'an Kursu Öğrencisi Oldu, Yarışmada Birincilik Aldı Adana'da Kur'an kursları arası 'Temel Dini Bilgiler Yarışması' düzenlendi.
 • 10:34 Kur'an Kurslar Arası Kur'an Kurslar Arası "Temel Dini Bilgiler Yarışması" Yapıldı Adana İl Müftülüğünce, Ramazanoğlu Camii Konferans salonunda Kur’an Kursları arası “Temel Dini Bilgiler Yarışması” düzenlendi.
 • 10:18 Okullarası Küçük Kızlar Futsal Müsabakaları Okullarası Küçük Kızlar Futsal Müsabakaları Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Okullararası Küçük Kızlar Futsal İl Birinciliği” tamamlandı.
 • 10:02 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Pozantı, Karataş, Seyhan, Çukurova, Karataş, Sarıçam, Yumurtalık, Kozan, Ceyhan, İmamoğlu, Feke, Aladağ, Tufanbeyli ve Saimbeyli ilçelerinde cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:28 Pekar: Pekar: "Aski Para Biriktirmiyor Yatırım Yapıyor" Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Rahmi Pekar, "ASKİ para biriktirmiyor, yatırım yapıyor" dedi.
 • 09:56 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karaisalı, Pozantı, Karataş, Seyhan, Çukurova, Ceyhan, Sarıçam, Yumurtalık, Saimbeyli, Feke ilçelerinde salı günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:43 Halil Avcı, Geleceğin İnşaat Mühendisleriyle Buluştu Halil Avcı, Geleceğin İnşaat Mühendisleriyle Buluştu Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği devasa projelerle inşaat sektörünün önemli markaları arasında yerini alan Halil Avcı Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Halil Avcı, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde (ABTÜ) geleceğin inşaat mühendisleriyle tecrübelerini paylaştı.
 • 13:10 Yeşil Bayburt Yeşil Bayburt" İçin Ormanlık Alanlar İki Katına Çıkarıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ormanlık alanlardan görseller Ağaçlandırma çalışması yapılan alanlardan görseller Orman İşletme Müdürü Yusuf Turan ile röportaj "Yeşil Bayburt" için ormanlık alanlar iki katına çıkarıldı Bayburt'ta, ağaçlandırma çalışmasının da içinde bulunduğu orman, ağaçlandırma ve erozyon kontrolü çalışmaları ile ormanlık alanlarda yüzde 100'lük artış sağlandı İl genelinde 15 bin hektarlık ormanlık alan, çalışmalarla 30 bin hektara çıkarıldı Bayburt'ta, ağaçlandırma çalışmasınında içinde bulunduğu orman, ağaçlandırma ve erozyon kontrolü çalışmaları ile ormanlık alanlarda yüzde 100'lük artış gerçekleştirildi.
 • 11:40 Yeşil Bayburt" İçin Ormanlık Alanlar İki Katına Çıkarıldı Bayburt'ta, ağaçlandırma çalışmasınında içinde bulunduğu orman, ağaçlandırma ve erozyon kontrolü çalışmaları ile ormanlık alanlarda yüzde 100'lük artış gerçekleştirildi.
 • 09:51 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karaisalı, Pozantı, Seyhan, Sarıçam, Ceyhan, Yumurtalık, Tufanbeyli ve Karataş ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 19:44 Adana'da Meclis Mayıs Ayı Toplantısı Adana'da Meclis Mayıs Ayı Toplantısı Adana Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis oturumunun üçüncü birleşimi yapıldı.
 • 16:49 Av. Türkmen: Göç ve Entegrasyon Bakanlığı Kurulmalı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Ayhan Barut, CHP Mülteci ve Sığınmacıların Sorunlarını Araştırma Komisyonu üyesi, Adana Milletvekili Av. Elif Doğan Türkmen ve Sarıçam İlçe Başkanı Celal Güven, Sarıçam ilçesindeki Suriyelilerin kaldığı çadır kentteki yaşam koşullarını yerinde inceledi.
 • 16:22 CHP'li Heyetten Suriyelilere Ziyaret CHP'nin Mülteci ve Sığınmacıların Sorunlarını Araştırma Komisyonu üyesi, Adana Milletvekili Elif Doğan Türkmen, "Ülkemizde 3 milyonu bulan Suriyeli mülteci sayısı, yürürlüğe girecek Geri Kabul Anlaşması ile Avrupa'ya giden Suriyeli ve diğer ülkelere mensup mültecileri, 3 milyar euro karşılığında geri almamızla artacaktır.
 • 13:53 CHP'li Barut ve Türkmen Sarıçam Mülteci Kampı'nda CHP'li Barut ve Türkmen Sarıçam Mülteci Kampı'nda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Ayhan Barut, CHP Mülteci ve Sığınmacıların Sorunlarını Araştırma Komisyonu üyesi, Adana Milletvekili Av. Elif Doğan Türkmen ve Sarıçam İlçe Başkanı Celal Güven, Sarıçam ilçesindeki Suriyelilerin kaldığı çadır kentteki yaşam koşullarını yerinde inceledi.
 • 13:30 Adana'da Hıdırellez Şenliği Adana'da Hıdırellez Şenliği Adana Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Kültür Derneği, Hıdırellez Şenliği’nin 27’ncisini Sarıçam Yörük Ormanı’nda gerçekleştirdi.
 • 13:20 Sarıkamış'ta Belediyem Cadde ve Sokakları Ağaçlandırıyor Sarıkamış'ta Belediyem Cadde ve Sokakları Ağaçlandırıyor Sarıkamış’ta altyapı çalışmaları tamamalanan cadde ve sokaklarda ağaçlandırma çalışmaları başlatıldı.
 • 10:44 Adana 32 Yılda 434 Şehit Verdi Adana 32 Yılda 434 Şehit Verdi Bölücü terör örgütü PKK’nın 1984 yılında silahlı eyleme başladığı günden bugüne Adanalı 434 polis ve asker şehit oldu.
 • 15:05 Iğdır'ın Dağları Ağaçlandırılıyor Iğdır'ın Dağları Ağaçlandırılıyor Iğdır’ın Aras Havzası’ndaki dağlar, Orman Genel Müdürlüğü tarafından dikilen 90 bin fidanla yeşillendi.
 • 13:30 Adana Büyükşehir Belediyesi Futbol Yaz Okulları İçin Kayıtlar Başlıyor Adana Büyükşehir Belediye'si bu yıl 3'üncüsü açılacak Büyükşehir Yaz Futbol Okulları'nda binlerce çocuk ve gencin spor yapma olanağı bulacak.
 • 13:28 Iğdır Dağlarına 90 Bin Fidan Dikildi Iğdır Dağlarına 90 Bin Fidan Dikildi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Teraslama yapılan Karasu-Aras dağlarından görüntüler -Fidanların araçlara yüklenmesi -Fidan dikim çalışmaları -Iğdır Orman İşletme Müdürü Hasraf Aka'nın konuşması Iğdır dağlarına 90 bin fidan dikildi Karasu-Aras dağlarının Iğdır'da bulunan bölümleri Orman Genel Müdürlüğü'nün yürüttüğü projeyle ağaçlandırıldı Karasu-Aras dağları Orman Genel Müdürlüğü tarafından dikilen 90 bin fidanla yeşillendi.
 • 11:11 Iğdır Dağlarına 90 Bin Fidan Dikildi Karasu-Aras dağları Orman Genel Müdürlüğü tarafından dikilen 90 bin fidanla yeşillendi.
 • 10:49 AK Parti'den Futbol Turnuvası AK Parti Adana İl Başkanlığı tarafından bu yıl birincisi düzenlenen futbol turnuvası başladı.
 • 10:09 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Pozantı, Karataş, Seyhan, Yüreğir, Yumurtalık, Ceyhan ve Sarıçam ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 17:02 Sarıkamış Belediyesinden Ağaçlandırma Çalışması Kars'ın Sarıkamış ilçesinde ağaçlandırma çalışması yürütülüyor.
 • 14:13 Uluslararası Çukurova Yörük Türkmen Şöleni Uluslararası Çukurova Yörük Türkmen Şöleni Adana’da, 14. Uluslararası Çukurova Yörük Türkmen Şöleni, Çukurova ve Havalisi Yörük Türkmen Dernekleri Federasyonu’na üye 17 dernek tarafından, Sarıçam Mustafalar Mahallesi piknik alanında binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 13:31 Sarıçam Mahallesinde 3. Geleneksel Hayır Yemeği Sarıçam Mahallesinde 3. Geleneksel Hayır Yemeği Manisa’nın Saruhanlı ilçesine bağlı Sarıçam Mahallesinde bu yıl 3’üncüsü düzenlenen geleneksel hayır yemeği birlik ve beraberlik ortamında yapıldı.
 • 11:54 Çetin, Şehit Anneleriyle Buluştu Çetin, Şehit Anneleriyle Buluştu Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Anneler Günü’nü çeşitli etkinliklerle kutladı.
 • 11:26 Sarıçam'da Satranç Turnuvası Heyecanı Sarıçam'da Satranç Turnuvası Heyecanı Sarıçam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Türkiye Satranç Federasyonu Adana İl Temsilciliği tarafından düzenlenen turnuvada yüzlerce öğrenci ter döktü.
 • 10:56 Kayseri U-13 Futbol Ligi B Grubu Kayseri U-13 Futbol Ligi B Grubu Kayseri U-13 Futbol Ligi A Grubu’nda lige iyi bir başlangıç yapamayan Himmetdedespor, ligin 5. hafta maçında Argıncıkspor’u 12-2 mağlup ederek ilk galibiyetini aldı.
 • 14:27 Büyükşehir'den Katı Atık Bilgilendirme Toplantısı Büyükşehir'den Katı Atık Bilgilendirme Toplantısı Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre ve Koruma Kontrol Daire Başkanlığı, 17 ilçe belediyesine Katı Atık Transfer İstasyonlarının yerleri, işleyişleri ve çalışma prensipleri hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı.
 • 10:59 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Hazırlıkları 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Hazırlıkları 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 97. Yıldönümü nedeniyle ülke genelinde olduğu gibi Adana’da da gerçekleştirilecek kutlamanın hazırlıkları sürüyor.
 • 10:16 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karaisalı, Pozantı, Sarıçam, Yumurtalık, Ceyhan ve Saimbeyli ilçelerinde çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.