11:0700
SON DAKİKA SARIGÖL HABERLERİ

Son Dakika Sarıgöl Haberleri

   

  Sarıgöl'de Okul Müdürü'ne Veda Yemeği

  Sarıgöl'de Okul Müdürü'ne Veda Yemeği

  Sarıgöl Atatürk Ortaokulu’nda 5 yıldır müdür olarak görev yapan Ahmet Ok’un, başka bir okula atanması sebebiyle okul personeli ve aile birliği tarafından veda yemeği düzenlendi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Güneş Enerjisi, Üzümcü Kardeşlerin Yüzünü Güldürdü

  Güneş Enerjisi, Üzümcü Kardeşlerin Yüzünü Güldürdü

  Manisa Sarıgöl'de üzüm üreticisi kardeşler, Türkiye'de ilk kez güneş enerjisi ve biyokütle ile yaptıkları üzüm kurutma deneme çalışmalarından olumlu sonuç aldı. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Üzüm Üreticisi Fiyat Artışı Bekliyor

  Üzüm Üreticisi Fiyat Artışı Bekliyor

  Manisa'nın Sarıgöl İlçesi'ndeki Ziraat Odası Başkanı Ali İhsan Ülgen, çekirdeksiz sofralık Sultaniye yaş ve kuru üzümlerin fiyatlarının uzun yıllar aynı seviyelerde seyrettiğini söyledi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Sıcaklar Üzümleri Yaktı

  Sıcaklar Üzümleri Yaktı

  2014 yılı çekirdeksiz sofralık Sultaniye yaş ve kuru üzüm piyasasını değerlendiren Sarıgöl Ziraat Odası Başkanı Ali İhsan Ülgen, aşırı sıcak havalar sebebiyle 50 bin ton yaş üzümün zarar gördüğünü belirtti. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Sarıgöl'de Kurtuluş Coşkusu

  Sarıgöl'de Kurtuluş Coşkusu

  Ahmet Şafak konserine Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş de katıldı. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Sarıgöl'e Hizmet Yağacak

  Sarıgöl'e Hizmet Yağacak

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıgöl ziyaretinden müjdelerle döndü. (05 Eylül 2014 Cuma )

   

  Manisa'dan Kısa Kısa

  Kula ve Sarıgöl'ün düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü kutlandı. (04 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Manisa'da Sultani Üzüm Şenliği Başladı

  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 12 senedir yapılamayan bağbozumu şenliklerini yeniden başlatma kararı aldıklarını bildirdi. (03 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Üzümü 36 Saatte Kuruttular

  Üzümü 36 Saatte Kuruttular

  Üzüm üreticileri Ali İhsan ve Hüseyin Ülgen kardeşler, bir hafta 10 gün arasında değişen üzümde kurutma süresini 36 saatte indirdiler. (02 Eylül 2014 Salı )

   

  Sultani Üzüm Şenliği Başlıyor

  Manisa Büyükşehir Belediyesi Sultani Üzümünün Dünya'ya tanıtımını sağlamak amacıyla Manisa Sultani Üzüm Şenliği düzenliyor. (02 Eylül 2014 Salı )

   

  Başkan Ergün, Selendi'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Başkan Ergün, Selendi'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Selendi ilçesinde bu yıl 3.’sü düzenlenen Selendililer Günü’ne katılan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe muhtarlarıyla bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve Selendi’ye yönelik planlanan hizmetleri paylaştı. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  20'nci Erciyes Zirve Tırmanışı ve Sütdonduran Kampı

  HADAK tarafından organize edilen tırmanış ve kampa 10 ilden yaklaşık 300 dağcı ve doğa tutkunu katılıyor Kulüp ve Hacılar Belediye Başkanı Ekici: "Temiz, nezih ve güvenli bir ortam. Bu kampımıza da dağcılarımız aileleriyle geldi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Sarıgöl'ün Sorunları Masaya Yatırıldı

  MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ekibiyle birlikte çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Sarıgöl ilçesini ziyaret etti. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Bulgaristan'daki Kraliyet Ailesi Mülkleri Sorunu

  Bulgaristan'daki Kraliyet Ailesi Mülkleri Sorunu

  Eski Kral Simeon Sakskoburgotski bir haftada iki mülk kaybetti. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Manisa Emniyeti'nden 'Güvenli Gençlik, Güvenli Gelecek' Projesi

  Manisa İl Emniyet Müdürlüğü, 2014-2015 eğitim öğretim döneminde il merkezi ve ilçelerdeki Fakülte ve meslek yüksek okullarını kazanarak diğer illerden kayıtlarını yaptırmak üzere gelen öğrenci ve ailelerine yönelik, "Güvenli Gençlik, Güvenli Gelecek (4G)" adlı bir proje başlattı. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Manisa Emniyetinden 4g Projesi

  Manisa Emniyet Müdürlüğü tarafından 2014-2015 eğitim ve öğretim döneminde İl Merkezi ve İlçelerdeki Fakülte ve Meslek Yüksek Okullarını kazanarak, diğer illerden kayıtlarını yaptırmak üzere gelen öğrenci ve ailelerine yönelik hazırladığı “Güvenli Gençlik Güvenli Gelecek” (4G) projesi Pazartesi günü başlayacak. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Salihlili Üreticilerin de artık Tarımsal Laboratuvar'ı Var

  Salihlili Üreticilerin de artık Tarımsal Laboratuvar'ı Var

  Salihlili üreticiler de artık Alaşehir Ticaret Borsası Tarımsal Analiz Laboratuarı'nda toprak, su, yaprak ve ürün analizi yaptırabilecekler. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Güneş Enerjisiyle Üzüm Kurutmasından Olumlu Sonuç Alındı

  Güneş Enerjisiyle Üzüm Kurutmasından Olumlu Sonuç Alındı

  Sarıgöl’de üzüm üreticisi olan Ali İhsan ve Hüseyin Ülgen isimli kardeşler tarafından Türkiye’de ilk kez güneş enerjisi ve biokütle sistemiyle üzüm kurutma tesisi kuruldu. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Yaşında Bayram Kurusunda Kriz Var

  Yaşında Bayram Kurusunda Kriz Var

  Türkiye'nin üretimi ve ihracatında dünya lideri olduğu üzümün tazesinde patlama yaşanırken kuru cinsinde düşüş görüldü. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Gençlik Merkezi Yeni Döneme Hazır

  MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Atatürk Gençlik Merkezini ziyaret ederek, merkez eğitmenleri ve sorumlularıyla kahvaltıda bir araya geldi. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Suyu 'Hoyratça Kullanmayın' Uyarısı

  Suyu "Hoyratça Kullanmayın" Uyarısı

  DSİ İzmir 2. Bölge Müdürü Hayati Çelenk, "Zaman sularımızı ekonomik kullanma zamanıdır, yer altı sularının giderek azalma göstermesi çok tehlikelidir. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Manisa Polisi Suçlulara Göz Açtırmadı

  Manisa Polisi Suçlulara Göz Açtırmadı

  İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Manisa merkez ve ilçelerinde son iki hafta düzenlediği operasyonlarla kaçakçılara ve uyuşturucu satıcılarına göz açtırmadı. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Manisa'da İki Haftada 90 Operasyon

  Manisa'da İki Haftada 90 Operasyon

  Manisa'daki polis ekiplerinin son iki hafta içinde düzenlediği 90 operasyonda, gümrük kaçağı sigara, kaçak akaryakıt ile çeşitli türde uyuşturucu madde ele geçirildi. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  İzmir DSİ 2. Bölge Müdürü Çelenk: Sularımızı Hoyratça Kullanmayalım

  İzmir DSİ 2. Bölge Müdürü Çelenk: Sularımızı Hoyratça Kullanmayalım

  İzmir DSİ 2. Bölge Müdürü Hayati Çelenk, Sarıgöl'de yapılması planlanan ilçeye bağlı Dadağlı ve Alemşahlı mahalleleri göletlerini incelemek üzere Sarıgöl'e gitti. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Sarıgöl'deki Üzümler Kurutuluyor

  Sarıgöl'deki Üzümler Kurutuluyor

  Manisa'nın Sarıgöl İlçesi ve çevresinde, 2014 yılı çekirdeksiz sofralık Sultaniye üzümlerinin kurutma işlemlerine başlandı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.10.2014 11:07:58. #1.11#